Koniec świata

Przepowiednie, proroctwa, znaki

Przepowiednia Nostradamusa o katastrofie prezydenckiego samolotu

Artykuł opublikowany w dniu 11-04-2010 o godzinie 8:47

Czy Nostradamus przewidział śmierć naszego Prezydenta oraz najważniejszych osób w Polsce? Jedna z jego przepowiedni wydaje się bezpośrednio nawiązywać do wczorajszej tragedii, w której zginął prezydent Lech Kaczyński.

I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego?
a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy.

Interpretacja tych wersetów jest oczywista: “ptak metalowy” to nic innego jak współczesny samolot, którego nie mógł w inny sposób opisać człowiek żyjący w XVI wieku.

“Osoby ważne” – tego nie trzeba tłumaczyć, oczywiście chodzi o prarę prezydencką, władze wojskowe, ministrów oraz posłów znajdujących się na pokładzie samolotu TU-154.

“Kraj niezwyciężony” – Polska, będąca przez większą część swojej historii ofiarą napaści mocarstw, polem bitewnym wojen światowych a w końcu krajem podporządkowanym socjalistycznej Rosji w końcu jest niepodległa. Czy po takich wydarzeniach nie jest godna miana “kraju niezwyciężonego”? Ja nie mam co do tego wątpliwości!

“Kraj ogarnięty chaosem i żałobą” – po stracie najważniejszych osób w państwie, Polska jest w stanie żałoby narodowej. Niewątpliwe, po takim ciosie naszą politykę oraz gospodarkę czeka czas destabilizacji, kraj może pogrążyć się w chaosie. Pamiętajmy, że oprócz Prezydenta, zgineli również dowódcy wszystkich rodzajów Polskich wojsk a także prezes Narodowego Banku Polskiego.

Najbardziej niepokojącą częścią przepowiedni jest jej końcowy fragment. “Wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy” – tu nie ma wątpliwości, że Nostradamus ma na myśli Rosję. Czy czeka nas kolejna wojna z naszymi wschodnimi sąsiadami? A może to Rosja jest odpowiedzialna za katastrofę, w której zginęła elita naszego kraju? Módlmy się, aby ta część proroctwa okazała się nieprawdziwa.

Zobacz także: Przepowiednie Nostradamusa
Komentarze (977) Dodaj swój »

Trackback | RSS 2.0
 • # Atraktor (13-07-2012)

  I właśnie,ktoś przypisuje M.Nostradamusowi jakiś wymyślony, idiotyczny powyższy- fałszywy tekst.
  Wszystkie Centurie Nostradamusa są ponumerowane i są czterowierszami lub sześciowierszami.
  Jak się coś przytacza to trzeba podać numer centurii i numer wiersza,również alamachy nie zawierają takiego zmyślonego przez kogoś tekstu i też wiersze są numerowane.
  M.Nostradamus ostrzega w jednej z centurii “motłoch” jak nazywa takich ludzi kłamców przed przypisywaniem mu zmyślonych tekstów lub ich naginaniem i przekręcaniem!
  M.Nostradamus pisał o ważnych jego zdaniem sprawach międzynarodowych,a nie o sprawach które nam teraz wydają się ważne z jakichś pobudek ideologicznych czy innych dla nas partykularnych,akurat takim,które Polakom wydają się bardzo ważne.Tak więc nic nie ma o katastrofie smoleńskiej w centuriach i pozostałej twórczości Nostradamusa.Bliżniacy(Kaczyńscy )są wspomniani,ale raczej w negatywnym świetle cyt:”bracia lubią zamęt i rewolty-los będzie ich marny” i to wszystko!O wiele więcej jest o Kaszubie(Tusku),a jeszcze więcej o Wałęsie(buntownik i przywódca motłochu)o Janie Pawle II czy przyszłych postaciach jak; dyktatorze,burzycielu chrześcijaństwa,czy postaci z III wojny światowej Królu Polski i 7 ,a pózniej 12 narodów. itd.
  Żeby badać utwory M.Nostradamusa i interpretować je poprawnie trzeba wyzbyć się własnych przekonań i starać się go zrozumieć.Trzeba go tłumaczyć niezależnie od tego czy nam się coś podoba nw jego utworach, czy nie.M.Nostradamus co prawda potwierdza to(tak jak w niektórych proroctwach katolickich),że Polska po III wojnie światowej będzie o wiele większym i potężniejszym państwem jednak nie przesadzajmy-nie będziemy supermocarstwem!.Gdzieś za 200 lat od obecnego roku 2012, państwa zaczną się łączyć,a narody zanikać-tak jak kiedyś zanikały plemiona,a za następne około 200 lat nie będzie już żadnych państw,nastąpi bowiem przemieszanie narodów i ras,a także języków i religii,wyrównanie poziomu gospodarczego i kultur na całym globie itd-jest to historycznie nieuniknione i M.Nostradamus o tym pisze,
  To wszystko.
  Dziękuję za a uwagę.

 • # Atraktor (14-07-2012)

  Witam:
  Dla przykładu podam autentyczny tekst z Centurii M.Nostradamusa o cierpieniach Grecji przed wybuchem III wojny światowej:

  Sixain(sześciowiersz)18

  Rozważmy losy smutnego Słowika Grecji,
  Co zraszał nieszczęścia swoje łzami pieśni,
  Tak przepędzając dni ziemskiego przeznaczenia,
  “605 w 21 ujrzy ptak ów wybawienie
  Od wszystkich swoich cierpień;tak chce pajęczyna losu.
  Złowieszczymi drogami zapewni sobie odsiecz.

  A to na górze,co to jest?-ani sześciowiersz,ani czterowiersz w których spisane są centurie,ani urywek z listów do Cezara(syna Nostradamusa) czy przyszłego króla Henryka Szczęśliwego,po prostu jakiś falsyfikat nie wiadomego pochodzenia.
  Radzę twórcom strony go usunąć,bo się ośmieszają!

  Dla przykładu rozważmy powyższy tekst naukowo:-
  A więc śpiew słowika to śpiew jakiegoś narodu(poeci zawsze śpiew słowika traktowali jako cierpienie narodu)-w tym wypadku autor mówi o narodzie greckim.
  Zraszanie losu łzami to kryzys gospodarczy,natomiast zraszanie losu krwią to wojna.”605 w 21 to z innych wierszy Nostradamusa wynika,że ten “601 to tajemniczy rok liturgii,natomiast oznaczenie jw: ” na górze przed liczbą sześć to 1 czyli rok 1601 liturgii.Trzeba bowiem wiedzieć,że w czasach Nostradamusa pisano lata skrótowo,czyli zamiast na przykład rok 1541 pisano”541,natomiast 21 to oczywiście wiek obecny,który pisano również liczbami arabskimi,a nie rzymskimi jeżeli ta liczba nie oznaczała tylko wieku,ale również jeszcze coś-czyli w tym wypadku jakiś okres czasu-czyli cierpień-czyli kryzysu w Grecji,który do czasu jego zakończenia będzie w XXI wieku trwał 21 lat i rozpocznie się(ten kryzys) w tajemniczym “605 roku liturgii-ale my wspólcześni już wiemy,że rozpoczął się w zeszłym roku -czyli można przyjąć,że 2011 +21 =2032 rok,to rok zakończenia kłopotów Grecji.Trzeba wiedzieć,że kultura arabska i wpływy arabskie za czasów Nostradamusa w Europie były jeszcze bardzo duże prawie takie jak teraz anglosaskie,dopiero w następnym wieku rolę tę przejął język i kultura francuska.
  I wreszcie ostania linijka wiersza:”Złowieszczymi drogami zapewni sobie odsiecz”.
  Otóż za Nostradamusa Grecja była pod panowaniem osmańskiej,muzułmańskiej Turcji.,więc Nostradamus daje do zrozumienia,że Grecja uzyska pomoc od kogoś kto w 21 wieku ma na nią duży wpływ polityczny i gospodarczy,a obecnie wiemy,że taki wpływ ma Unia Europejska i ona (złowieszczo)ze względu na własne interesy udzieli Grecji pomocy gospodarczej.Odsiecz zawsze też przynosi zwycięstwo(taka była wówczas mentalność),więc ta pomoc poprawi sytuacje Grecji,ale znowu po 21 latach cierpienia w tym również wojennego,bo chociaż M.Nostradamus nie wymienił w tym sześciowierszu krwi tylko łzy to odsiecz jest związana zawsze z działaniami wojennymi,a nie gospodarczymi i że ta odsiecz(inwazja) przyjdzie od strony Turcji-czyli muzułmanów.Tak więc III wojna światowa musi się rozpocząć w/g M.Nostradamusa przed rokiem 2032,bo;

  w Alamachu w Presage 83 M.Nostradamus o XXI wieku pisze tak:

  Przywódcy gadają,gdy walą się mury chrześcijaństwa;
  Italia i Tron Święty padł już ofiarą wrogich hord.
  Wpierw ich przybycie złym,potem śmiertelnym ogłoszone,
  Ze wschodu śmierć,zaraza i pakt haniebny.

  Jest to klasyczny czterowiersz Nostradamusa.

  I jeszcze jedno -czyżby to już nie długo np;rok 2021?!

  Centuria I czterowiersz:51.

  Saturn i Jowisz spotkają się w znaku Barana:
  O wieczny Boże jakież przyjdą zmiany!
  Jakie wzburzenia we Francji i Włoszech,
  Gdy powolny obrót historii znów niesie ciężkie czasy!

  Powiem tak:
  Przepisałem te teksty(z autentycznymi numerami-do sprawdzenia) po to,żebyście nie wierzyli jakimś wymyślonym tekstom-fałszywkom i to jeszcze o pompatycznych treściach cyt:”kraju niezwyciężonego”-w domyśle Polski-czyżby Polska nigdy nie była zwyciężona?-śmieszne!.M.Nostradamus nigdy tak pompatycznie nie pisał- jak brzmi ten fałszywy tekst o katastrofie smoleńskiej,o której jeszcze raz zdecydowanie zaznaczam. M.Nostradamus nic o niej nie napisał, a dlaczego?-bo widocznie w jego ocenie ta sprawa nie ma żadnego znaczenia dla losów Świata,Europy,a nawet Polski-taka jest w/g niego prawda,niezależnie od tego ,czy np;komuś się to nie podoba,bo uważa on ze względów ideologicznych i politycznych inaczej-ale to już jest sprawa tej osoby,a nie Nostradamusa-niech go z tą sprawą nie łączy,bo to jest nieprawda i paszkwil!
  Natomiast o Polsce(naszym kraju) napisał co prawda nie wiele,ale za to o najważniejszych sprawach i wydarzeniach w jego spojrzeniu na toczącą się w przyszłości historię; Świata,Europy i Polski,zarówno o naszej przeszłości,hasłowo wygląda to tak( wymieniam tylko te od XX wieku):uzyskanie w 1918 roku niepodległości, o II wojnie światowej w tym obozach koncentracyjnych i holocauście Żydów,rządach komunistów,powstaniu związku robotników(Solidarności)
  w Gdańsku,a także ich buntach,stanie wojennym i generale,przemianach ustrojowych w roku 1989,i tych dla nas współczesnych,lub przyszłych:rozbieżności w kościele polskim po śmierci papieża i działalności przebiegłego zakonnika zakończone kryzysem kościoła,podziałem i jego upadkiem,dojściem do władzy drugiego generała i wprowadzenie dyktatury,przyjażń Polski z Arabami w czasie III wojny światowej,burzenie kościołów i przymusowa islamizacja kraju,upadek w czasie wojny dyktatora i koronacja na króla Polski tzw drugiego Kraka przyjaciela króla Francji Henryka Szczęśliwego i zmiana sojusznika z Kalifatu Wielkiego Talibanu na Francję,krótka dwutygodniowa zwycięska wojna z odtworzonym Świętym Cesarstwem Rzymskim Narodu Niemieckiego w sojuszu z Talibanem za rządów dyktatora,powiększenie granic Polski od Łaby do morza Czarnego i Śródziemnego,powołanie Zjednoczonej Europy w sojuszu z Francją,50 letni okres pokoju po drugiej wojnie światowej,nowy kryzys światowy i w tym kryzys w Polsce,a także na świecie:podboje kosmiczne w tym kolonizacja Marsa,IV i ostatnia wojna światowa(pomiędzy ludżmi na Ziemi)wywołana przez niepodległą Szkocję i jej przywódcę tzw:Wielkiego Mastifa(lub Mastina) około roku 2150,upadek państw w tym Polski wymieszanie narodów,ras kultur,rządy kontynentalne,a póżniej rząd ogólnoświatowy..Właściwie około roku 2200 kończy się historia państw narodowych.Póżniej będzie to całkowicie inny świat,inne problemy jak też…inne wojny:z maszynami,upiorami,kolonistami,sztucznym mózgiem,itd aż do ostatniej wojny ludzkości to jest ze śmiercią w wymienionym przeze mnie roku 3797,ale od około 2200 roku będzie już obowiązywał kalendarz kosmiczny(jak pisze Nostradamus)-kalendarz gwiazd.
  Przypomnę dla porządku,że III wojna światowa w XXI wieku ma trwać 27 lat w czasie której mają być dwie katastrofy kosmiczne ,które na pewien czas przerwą działania zbrojne.Ta wojna ma być religijna w trakcie której Wielki Taliban zdobędzie m.innymi Rzym i zamieni bazylikę Świętego Piotra na meczet wokół którego powstaną olbrzymie wysokie na 200 metrów minarety,będzie to siedziba najwyższego imama-stanie się bowiem to co stało się w Konstantynopolu w roku 1453.Rzym przemianowany na Islamadabad stanie się stolicą Kalifatu Wielkiego Talibanu w którym prócz imama będzie urzędował jednooki Mahdi zwany przez chrześcijan potworem i Antychrystem.M.Nostradamus Mahdiego nazywa III Antychrystem II Antychrystem w?g Nostradamusa był Hitler,a I Napoleon?-dziwne to dla mnie-ale to fakt.
  IV wojna będzie trwała tylko 3 lata!
  Na tym kończę i
  Pozdrawiam

 • # Atraktor (15-09-2012)

  Witam:
  Jeszcze,żeby udowodnić obecnym rzymsko-katolikom,że po III Wojnie Światowej kościół chrześcijański będzie zjednoczony i drastycznie się zmieni podam jedną z wielu dotyczących tej kwestii centurii M.Nostradamusa;
  Oto ona:

  Centuria II czterowiersz 8;

  Kościoły wychwalane dawną ,rzymską modą
  Odrzucą oni aż do fundamentów,
  Zasady pierwotne na sztandar wyniosą
  Kosztem kultu świętych wielu znanych.

  Dla tych którzy myślą,że M Nostradamus pisze tak bo był pochodzenia żydowskiego- to powiem,że są centurie,które mówią o tym,że po III Wojnie Światowej wszyscy żydzi uznają Jezusa Chrystusa jako Mesjasza i wstąpią do tego nowego kościoła.
  Chrześcijańska stanie się też cała Afryka północna,Bliski i Środkowy Wschód Azji,a także np CHINY!.Islam się ostanie,ale tylko w niektórych krajach w formie szczątkowej.
  Jak już pisałem ta nowa religia chrześcijańska przyjmie wiele cech związanych z kosmosem,ze względu na nowe wielkie odkrycia naukowe i kosmologiczne.Biblia będzie zmieniona i inaczej interpretowana!
  Tak twierdzi M Nostradamus!
  Ale to już inne zagadnienia.
  Wszystkie wypisywane tu przeze mnie teksty M.Nostradamusa można sprawdzić,jak też i komentarze do nich różnych badaczy jego twórczości-ale nie tzw:”pseudo badaczy-politykierów”,którzy żyrują na jego tekstach-zmieniają je lub wypisują różne fałszywki aby osiągnąć swoje cele ideologiczno polityczne pwśród nie zorientowanego społeczeństwa-i to jest ohydne!
  Ta zakłamana ideologia rzutuje głównie na naukę historii -co dziennie w każdym kraju w tym w Polsce urządza się tzw”magiel historyczno-nacjonalistyczny”.
  Pamiętajcie,że wszystkie armie bez wyjątku również polskie w czasie różnych wojen popełniały i popełniają przestępstwa.
  Każda wojna jest okrutna,a ludzie zachowują się różnie,a to nie zależy od narodowości,czy pochodzenia-bo w każdym narodzie są ludzie dobrzy i żli-tak po prostu!

  Pozdrawiam

 • # Lilly (14-10-2012)

  Na wschodzie mamy też Chiny ;) i to jest jednak większa potęga niż Rosja. Choćby dlatego, że “podbijać” może bez wojny w klasycznej jej formie, w bardziej subtelny i niezauważalny sposób. Jak? A no np. kupując te czy inne niegdyś państwowe obiekty (najgłośniejszym chyba było wykupienie na 30 lat portu Pireus w Grecji)

 • # realista (14-10-2012)

  A moze z tym ptakiem chodzi o inna katastrofe do ktorej nie doszlo. A czy Polska jest niezyciezona, watpie. Jest wiele krajow o podobnej histori w ktorych bylo duzo wzlotow i upadkow. Gadanie o tym ze jestesmy wybrani swiadczy o duzym ograniczeniu autora. Zapewne nigdy nie wyjechal poza granice… swojego wojewodztwa

 • # Atraktor (15-10-2012)

  Do Lilly;

  W PKB (dochód narodowy brutto) w roku 1911 USA zajmowały 1-e miejsce na świecie dochodem ponad 14 bilionów dolarów,na drugim miejscu na świecie są Chiny,które dysponują dochodem ponad 11 bilionów dolarów.
  Dalej jest już przepaść bowiem trzecie miejsce zajmują Indie ,których dochód narodowy wynosi ponad 4 biliony 300 miliardów dolarów,a na czwartym miejscu jest Japonia z dochodem 4 biliony 200 miliardów dolarów.Niemcy zajmują 5-e miejsce z dochodem 3 biliony 200 miliardów dolarów.Za nimi jest kilka państw,których dochód przekracza 2 biliony dolarów są to w/g kolejności:Rosja,Brazylia,Francja i Wielka Brytania.Polska wśród 222 państw świata zajmuje 20 miejsce z dochodem prawie 800 miliardów dolarów i znajduje się zaraz za Tajwanem ,a przed Holandią.
  Oczywiście należy pamiętać,że dochód narodowy na 1 mieszkańca jest inny niż dochód globalny.Krajem gdzie ludzie żyją najlepiej jest arabski szejkanat naftowy-Katar.
  USA na tej liście zajmują dopiero11 miejsce a Polska60.
  Po prostu dochód narodowy brutto dzieli się na liczbę mieszkańców danego kraju i otrzymuje się dochód na 1 mieszkańca.
  Z podanych przeze mnie danych wynika,że Chiny mają olbrzymi globalny dochód brutto ponad 5-krotnie większy od Rosji.Chiny mają obecnie 1 miliard 340 milionów ludności a Rosja prawie dziesięciokrotnie mniej bo 138 milionów.
  To Chiny są obecnie 2-gim supermocarstwem świata,które zastąpiły Związek Radziecki.Ostatnie ustępstwa Putina wobec Chin świadczą o tym ,że Rosja staje się coraz bardziej ich wasalem!
  A oto te ustępstwa:
  (niektóre)-
  -wytyczenie nowej granicy na rzekach;Amur i Ussuri,
  -utworzenie tzw wspólnoty szanghajskiej w której oprócz Chin należą Roja i byłe republiki związkowe ZSRR w Azji.
  -na żądanie Chin Rosja wycofała swoje wojska strategiczne na odległość 300 kilometrów od granic z Chinami,ale jednostronnie,bo Chiny utrzymują tam swoje wojska w dalszym ciągu;
  -Rosja sprzedaje Chinom swoją ropę i gaz po cenach dwukrotnie niższych niż Europie i reszcie świata,
  Takich przykładów można wymieniać wiele!
  M Nostradamus twierdzi że między innymi 3-a wojna światowa wybuchnie od niespodziewanej dla świata i samej Rosji napaści Chin Ludowych na Rosję.
  Zaskoczenie ma być wielkie ,bo do końca nikt nie będzie tej napaści się spodziewał-ma ona nastąpić w nocy ,nagle poprzez uderzenia nuklearne na wszystkie miasta rosyjskie i przekroczenie granicy przez ogromną wielomilionową armię.Chińczycy mają przeprowadzać masową eksterminacje i eliminację Rosjan i kolonizację ziem Dalekiego Wschodu i Syberii.Chińczycy mają się zatrzymać dopiero na Uralu i zdobytych ziem już nigdy Rosji nie oddadzą!!!
  Po upadku ZSRR ma nastąpić upadek Rosji,która znowu stanie się średniej wielkości państwem!

  Pozdrawiam

 • # Atraktor (15-10-2012)

  Do realisty;
  Tekst o katastrofie smoleńskiej jest zmyślony od początku do końca w całości!
  Takiego tekstu Michel Nostradamus w ogóle nie napisał-o czym już tu pisałem-dlatego nie dotyczy on ani Polski,ani żadnego innego kraju-!
  Ktoś sobie wymyślił ten tekst i wrzucił go do internetu 2 dni po katastrofie ,jak oficjalnie to ogłoszono.
  Nie ma co więc nad tą fałszywką dyskutować-bo nie jest to poważne!

  Pozdrawiam

 • # Jamal (12-12-2012)

  Z tymi proroctwami, to jest tak: jest ich dużo i nie dość, że można sobie którąś z nich podpiąć pod wydarzenie historyczne, to jeszcze można ją rozpatrywać ze wszystkich możliwych stron (strasząc przy tym ludzi :) ).

 • # Sekret (16-12-2012)

  Rosja.Chaos i żałoba.Co to może utworzyć?
  Zaszczepiona rewolucja i wojna domowa(rezultaty),wtedy ,uderzą Chiny,dotrą
  do Polski,lecz jej granic nie zdołają przekroczyć(zostanie utworzona granica m.in.
  na Dnieprze) i pójdą na Bałkany(zostanie wykopany rów na południe,wodę skierujemy na Południe, przy tym będzie wiele pielęgniarek).Polska będzie od morza do morza.Całej Rosji nie zdobędą,pozostanie niewielkie ,lecz mocne państwo…sadzę,że to będzie blisko
  Polski(Kaliningrad-Leningrad?).

 • # Atraktor (16-12-2012)

  Witam

  W/g przepowiedni M Nostradamusa Polska po III Wojnie Światowej będzie faktycznie państwem silniejszym niż obecnie i rozszerzy swoje granice-ale nie będzie supermocarstwem-nie przesadzajmy!
  W drugiej połowie XXI wieku obok Francji będzie drugim najsilniejszym państwem europejskim.
  Ale w tym samym czasie większą rolę będą odgrywały takie kraje jak:USA,które przyłączą do swojego terytorium całą Kanadę bez francusko-języcznego Quebecu i wiele wysp morza karaibskiego,a także:Chiny,Brazylia,Indie,czy Zjednoczone Państwa hiszpańskojęzycznej Ameryki,urośnie też potęga Republiki Południowej Afryki-to państwo przyłączy do swojego terytorium wiele krajów afrykańskich.
  W Brytania się rozpadnie na oddzielne państewka:Anglię,Szkocję,Walię i Ulster,część Niemiec po Ren i kraje Beneluxu wraz z Hiszpanią,Włochami,Szwajcarią i północną Afryką wejdą w skład monarchii francuskiej Henryka Szczęśliwego.
  Japonia prawie w całości ulegnie zalaniu przez Pacyfik,a Japończycy w znacznej części osiedlą się na rosyjskim Dalekim Wschodzie i Australii w której z czasem będą stanowić zdecydowaną większość ludności.
  Australia po III wojnie światowej będzie z tego względu nazywana “Nową Japonią”.
  Wcześniej w czasie III wojny światowej Australia dozna inwazji potężnego Muzułmańskiego Sułtanatu Indonezji i Malajów ,oraz Chin-sojuszników Kalifatu Wielkiego Talibanu!
  Ludność europejska ulegnie tam całkowitej zagładzie(będzie masowo mordowana!),tylko mała część przetrwa uciekając do Nowej Zelandii.

  Oto co pisze M Nostradamus

  Presage(przepowiednia) XII- 106(sixtains-sześciowiersz)Alamach rok 1614;

  Ziemia Australis ocieknie łzami i krwią białych,
  kiedy morskie zbrojne turbany pobliskiego Sułtanatu,
  jak mrówcza wielomilionowa nawałnica zaleją nowy ląd.
  Niezliczona liczba żółtoskórych,ciemnowłosych osadników,
  na tysiącach skleconych łodzi będzie podążać ich tropem,
  aż głos muzzeina obwieści świtu zwycięstwo armii i ludu Mahometa!

  Mało ludzi sobie zdaje sprawę z tego czym będzie III wojna światowa i jakie będą jej polityczne ,ustrojowe i gospodarcze następstwa,a przede wszystkim zmiany na MAPACH POLITYCZNYCH CAŁEGO ŚWIATA!!!
  Po tym zwycięstwie i opanowaniu Australii przez muzułmańskich; Malajów,Indonezyjczyków i częściowo Chińczyków-Australia zostanie w sposób równie krwawy i bezwzględny opanowana I NA NOWO SKOLONIZOWANA przez armie nowego USA,które pozwolą na założenie na jej terytorium nowej Japonii-ponieważ stara zostanie(jak już pisałem)prawie w całości zalana przez ocean!
  Ludność biała nie będzie już zainteresowana powrotem i kolonizacją,uniemożliwią ją przede wszystkim ogromne straty wojenne-wyludnienie wielu krajów świata w tym Europy!
  Po III wojnie światowej około roku 2150 wybuchnie IV(3 letnia) i ostatnia wojna światowa wywołana przez Szkocję ,a konkretnie IV Antychrysta Mastina(Mastifa).
  Po tej wojnie państwa narodowe będą powoli zanikać tak jak kiedyś poszczególne plemiona i państwa plemienne!
  Będzie to jednak konflikt o wiele mniej grożny i wyniszczający jak III wojna światowa,która ma trwać 27 lat!!!

  Pozdrawiam

 • # Anonim (26-12-2012)

  a co w usa nic sie nie wydarzy ciekawego a moze to amerykanin pisal

 • # Anonim (28-12-2012)

  Atraktor powiedz mi czy Nostradamus pisze co stanie sie w New York czy zaleje go fala czy pozim wod sie podniese i wybuchnie bomba atomowa to moja prosba dzieki

 • # Atraktor (29-12-2012)

  Witam

  W USA wybuchnie wielki kryzys finansowy i gospodarczy,większy niż ten w latach 20-tych XX wieku.
  Równocześnie nastąpią olbrzymie katastrofy naturalne takie jak trzęsienia ziemi,huragany i powodzie.W Kalifornii mają ulec prawie zupełnemu zniszczeniu takie miasta jak:Los Angeles,San Francisco,Sacramento i San Diego.
  Część Kalifornii stanie się wielką podłużną wyspą bo do kotliny kalifornijskiej wleją się wody Pacyfiku.
  Olbrzymie trzęsienia ziemi mają też wystąpić na wschodnim wybrzeżu USA.
  Zniszczeniu ulegnie stolica kraju Waszyngton,a także Nowy Jork,Filadelfia Boston itd.
  Olbrzymie fale Atlantyku wleją się na ulice tych miast.
  W wyniku trzęsień ziemi w różnych miejscach świata w tym w Kanadzie ,wielkie jeziora wleją się do rzeki Missisipi co spowoduje zalanie wielkich połaci prerii.
  W ogarniętych chaosem USA -zginie kilka milionów ludzi wybuchnie II Wielka Wojna Domowa rozpętana przez “zwykłych nosicieli broni”-jak pisze Nostradamus.
  M Nostradamus pisze,że swoboda w dostępie do broni palnej wszystkich obywateli
  STANIE SIĘ PRZEKLEŃSTWEM AMERYKI DOPROWADZAJĄC TO PAŃSTWO PRAWIE DO ZGUBY!
  ANARCHIA JAKA WYBUCHNIE W USA powiększy się jeszcze bardziej z powodu ataku nuklearnego na częściowo zniszczony trzęsieniem ziemi i powodzią Nowy Jork,tego ataku dokonają talibowie,którzy wystrzelą z “zaczajonej”łodzi podwodnej w kierunku miasta rakietę z głowicą nuklearną tzw”brudną bombą atomową”!
  Przedtem talibowie mają zniszczyć zdobytą na Pakistanie bombą atomową sojusznicze wojska NATO w Afganistanie.
  Wojna Domowa w USA wybuchnie na jakieś dwa lub trzy lata przed rozpoczęciem Wielkiego Zbrojnego Konfliktu,czyli III Wojny Światowej.
  Przez około 15 lat będą istniały dwa rządy i dwa państwa na terytorium USA!!!
  Oficjalny dotychczasowy rząd USA ze zniszczonego Waszyngtonu przeniesie się na jakiś czas do mniej zniszczonego Bostonu,a w Chicago powstanie lewicowy marksistowski rząd popierany głównie przez ludność murzyńską i latynoamerykańską.
  Osłabione USA wycofają wszystkie swoje wojska z Europy i Azji i rozwiążą NATO!
  Przestanie też istnieć ONZ i Unia Europejska!
  W tym czasie największą potęgą wojskową i geopolityczną świata staną się komunistyczne Chiny,oraz nowo tworzące się muzułmańskie imperium tzw:”Kalifat Wielkiego Talibanu”.
  Chiny i Taliban nawiążą przyjazne stosunki z rządem amerykańskim w Chicago i będą militarnie go wspomagać w wojnie z rządem waszyngtońskim przeniesionym tymczasowo do Bostonu.
  II Wojna Domowa zakończy się zwycięstwem rządu w Bostonie,ale przez kilkanaście lat w USA będzie istniała dyktatura wojskowa.
  Wówczas w USA po raz pierwszy zostanie wprowadzony całkowity zakaz posiadania broni palnej prze zwykłych obywateli,który się już utrzyma na stałe.
  Osłabione i targane wewnętrznymi walkami i sporami Stany Zjednoczone Ameryki nie będą w początkowym okresie w ogóle uczestniczyć w III Wojnie Światowej!
  Po upadku Unii Europejskiej i NATO,kraje europejskie zlikwidują strefę “Schengen” wprowadzą z powrotem paszporty i wizy oraz kontrole graniczne!
  W Europie odrodzą się narodowe nacjonalizmy i spory graniczne!
  Tak osłabiona i wewnętrznie skłócona Europa i Rosja staną “oko w oko” z potęgą Kalifatu Wielkiego Talibanu i Chin!
  USA będą zajęte swoimi wewnętrznymi konfliktami!
  Kalifat Wielkiego Talibanu,Chiny i inne kraje świata w wyniku osłabienia i wycofania się USA z globalnej polityki światowej zechcą wykorzystać swoją szansę na budowaniu własnej imperialnej potęgi i podporządkowanie sobie Europy,Azji,Afryki i pozostałych kontynentów i….PRAWIE IM TO SIĘ UDA!!!
  Po III wojnie światowej świat w tym Europa będą całkowicie inne niż obecnie pod każdym względem!!!
  Polska po wycofaniu się USA z polityki światowej, rozpadzie i likwidacji między innymi :NATO i Unii Europejskiej będzie musiała znależć sobie jakieś bezpieczne miejsce i nowych sojuszników.
  I znajdzie go w Kalifacie Wielkiego Talibanu i Chinach!
  W początkowym okresie działań wojennych Polska będzie mu pomagała w wojnie z zachodnią Europą i Rosją,co doprowadzi do znacznego powiększenia granic naszego państwa we wszystkich kierunkach!
  Te nowe sojusze spowodują to,że w zasadzie na terenie Polski przez całe 27 lat trwania III Wojny Światowej nie będzie ŻADNYCH DZIAŁAŃ WOJENNYCH!
  Ale nowy generał dyktator ożeniony z muzułmanką będzie “krwią i żelazem” wprowadzał w Polsce Islam-to będzie cena za sojusz z WIELKIM TALIBANEM III antychrysta MACHDIEGO!!!
  W Polsce kościoły będą przemieniane w meczety,oporni księżą i zakonnicy będą wydawani talibom.
  Generał Dyktator Oficjalnie Ogłosi Polskę Rzeczpospolitą Islamską!!!
  Specjalny Dekret Dyktatora zlikwiduje katolicyzm co ędzie bardzo łatwym zadaniem ze względu na upadek Rztymu i zabicie ostatniego papieża.
  Nowy Rzym stanie się miastem muzułmańskim zmieni nazwę na ISLAMABADAD a Bazylika Świętego Piotra Wielkim Meczetem Mahometa siedzibą Wielkiego Imama-powtórzy się więc los Hagi Sofii i Konstantynopola.
  Póżniej po obaleniu Dyktatora Generała Polska zmieni front i przyłączy się do koalicji anty muzułmańskiej i anty chińskiej i wraz z nowym USA i Francją Henryka Szczęśliwego przystąpi do wojny po stronie tzw;”Zachodu”-ale zdobytych ziem już nie odda!
  Co prawda w Polsce zostanie przywrócony kościół chrześcijański,ale już nie rzymsko katolicki,bo mieszkańcy Rzymu trzykrotnie będą się burzyć i państwo Watykan i zasiadający w nim papieże nie będzie przywrócone.
  Po III wojnie światowej w Polsce główną religią będzie chrześcijaństwo,ale utrwali się liczna kilkumilionowa rzesza wyznawców islamu-zmuszona do tego wyznania za rządów Generała Dyktatora!

  Pozdrawiam

 • # Atraktor (31-12-2012)

  SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2013 roku ,życzy wszystkim Atraktor.

  Obserwujcie uważnie wydarzenia tego roku na świecie,bo ten rok ma być niestety początkiem bardzo złych zjawisk zarówno w polityce jak i w różnego rodzaju katastrofach,które czekają ludzkość!

  Atraktor

 • # Anonim (17-01-2013)

  prawie im to sie uda !!! co to znaczy u ciebie

 • # Atraktor (18-01-2013)

  Witam;

  Do anonima;
  cyt;prawie im się to uda”!
  U mnie znaczy to ,że: Kalifat Wielkiego Talibanu ,Chiny,Zjednoczony Sułtanat Malajów i Indonezji opanują prawie cały świat.
  wiele narodów i języków w ogóle zniknie!
  Europa stanie się wielokulturowa i wielorasowa.
  Np:wiele języków się całkowicie zmieni.
  We Francji język francuski(obecny,ale też mający wiele zapożyczeń i zwrotów głównie arabskich będzie w mniejszości-głównym językiem będzie tzw:”franko-arabika”jak pisze M Nostradamus.
  Panowanie III Antychrysta właściwie z wyjątkiem półwyspu Bretanii będzie panowało ponad 20 lat w tym czasie nastąpią ogromne zmiany ludnościowe ponad 40 milionów francuzów zginie w wojnie,zostanie zamordowanych lub jako niewolnicy zostaną wywiezieni zakuci w kajdany i łańcuchy do Orientu-podobny los spotka inne narody europejski np;Hiszpania w ogóle zniknie z mapy Europy,a południowe Włochy staną się faktycznie arabskie!
  Również polski język się bardzo zmieni,a wskutek oficjalnej wspieranej przez polskie władze kolonizacji arabskiej(z Egiptu przybędzie ponad 10 milionów kolonistów osadników na podstawie traktatu wymuszonego przez Wielki Taliban) ludność muzułmańska niezmiernie wzrośnie.Póżniej około 100 milionów Chińczyków przybędzie do Europy ,bo po wojnie będzie bardzo wyludniona.
  Nie zdajesz sobie sprawy z tego co będzie po III Wojnie Światowej!
  To już będzie inny świat inna Europa inne narody i państwa!
  Zmiany będą olbrzymie znacznie większe niż po upadku Cesarstwa Zachodnio-Rzymskiego w roku 476!!!
  W Europie w tym w Polsce biała rasa będzie w zdecydowanej mniejszości!!!
  Gdyby nie nagła śmierć Mahdiego i zdolności Henryka Szczęśliwego najprawdopodobniej islam by zwyciężył a Europa stała by się całkowicie Arabska-TAK NAPISAŁ M NOSTRADAMUS-JASNOWIDZ WSZECH CZASÓW!!!

  Pozdrawiam

  Atraktor

 • # Klaudia (11-02-2013)

  To opis jakies gry komputerowej? mozna sobie wybrac inne opcje?
  bo mi nie bardzo odpowiadaja :)

 • # Smys (12-02-2013)

  W te wszystkie przepowiednie to można wierzyć i nie.Może tak być,ale nie musi.To są wszystko prognozy tak jak przepowiadanie pogody.A może w niedalekiej przyszłości przybędą do nas nasi bogowie z innych planet,tak jak to było kilka tysięcy lat temu i zaprowadzą swoje porządki?I co wtedy będą mogły Chiny i jakiś tam Wielki Taliban?Chyba nic.I już historia potoczy się inaczej.

 • # Lonek (12-02-2013)

  Cześć Atraktor,

  Mógłbyś polecić, gdzie można kupić wiarygodnie przetłumaczone przepowiednie Nostradamusa? Interesują mnie wszystkie zachowane.

  Dzięki

 • # Craft (14-02-2013)

  Bardzo mi sie podoba dialog : Atraktor, fajnie pisze sensownie masz facet pojęcie. Podziwiam bo interpretacja czterowierszy Nostradamusa jest bardzo ciężka, a ty swietnie to interpretujesz, i przekazujesz tu na forum,. Pełen szacun pozdrawiam

 • # Andrzej 58 (14-02-2013)

  Witam.
  Czym są czterowiersze,Według zapisu z listu do Cesara klucz do zrozumienia znajduje się we wnętrzu ,(jak sam napisał :” w moim wnętrzu”.O jakie wnętrze chodzi?.Ano o jego nick.Nostradamus to połączenie łacińskich słów nostre -nasz i adamus- człowiek.Nasz człowiek.Czyim człowiekiem był Michel.Odpowiedź znajduje się w liście do Cesara:
  ” Tak więc przepowiednia, która ma swój początek w zewnętrznych, widocznych światłach, będzie w takim przypadku bezbłędna. Posługiwać się będzie jako pośrednikiem zewnętrznymi, widocznymi światłami niebiańskimi; tak jak widoczna część, którą – jak wydaje się jasnowidzowi – zgłębił dzięki sile postrzegania, nie jest niczym innym jak uszkodzeniem zmysłu twórczego. ”
  Jasnowidzowi wydaje się ,że coś zgłębił postrzeganiem- to nie on a ktoś z widocznych nocnych świateł spowodował powstanie przekazu.Skąd Nostradamus wiedział ,że tylko jedno tłumaczenie będzie prawidłowe a zawarł to w ostrzeżeniu po szóstej centurii.:
  “Niech ci ,którzy czytają wiersz rozważą jego treść . Niech pospólstwo i niewykształceni zostawią go w spokoju. Wszyscy oni głupi astrologowie i barbarzyńcy. Niech trzymają się z daleka. Ten ,który czyni inne rzeczy, niech będzie kapłanem rytu.”

  Wszyscy głupi astrologowie?- tak to nie jest tekst astrologiczny a jedynie taki udaje.Dlatego specjaliści od interpretacji skazani z założenia zostali na porażkę.Ale jak dobrać się do tekstu?Trzeba koniecznie korzystać z oryginalnego zapisu.W samych centuriach pojawiają się dziwne pisane dużym i literami skróty,bądź oderwane od treści określenia.Te słowa drogowskazy to:
  Indeks(indeks Nostradamusa)
  Pons(słownik europejski)
  DART(skrót zawierający określenie znane tłumaczowi).
  Jak sprawdzić prawidłowość metody.DART zawiera w sobie skrót DTR.To tabele stosowane do kodowania metodą podstawieniową określonych treści.Zmienne w czasie.Pons to słownik tworzony na zasadzie podobnej do Wikipedii.Łatwo umieścić tam określenia ,które stanowią podstawę dekodowania.Wiele określeń tam zamieszczonych nie odpowiada rzeczywistym znaczeniom fracuskich wyrażeń.(i o to chodziło).
  Każdy może sprawdzić.Jako ,że pada wielokrotnie stwierdzenie ,że w centuriach nie ma odniesienia do zdarzenia z Tupolewem ,to wlepię czterowiersz w wersji Michela i tekst odczytany metodą wskazaną powyżej.

  “I 42

  Les dix Kalendes d’Auril de fait Gotique
  Ressuscité encor par gens malins,
  Le feu estaint, assemleee diabolique,
  Cerchant les os du d’Amant & Pselin,”

  “I/42 Dziesiątego dnia kwietnia gotyckiego kalendarza ,jest wprowadzenie przez złych ludzi.
  Ogień gaszony.
  Zespół diaboliczny.
  Szukają kości demona Pselsusa.”
  Jak to możliwe ,że cztery i pół wieku zostało to zapisane.Odpowiedź jest w stwierdzeniu Nostradamusa Wszystko jest sterowane i kierowane.Pewne zdarzenia zaplanowane były bardzo dawno.Nie ma tu nic anomalnego.Wiele centurii odnosi się do tych ,którzy to planowali i realizowali.Koniec ich rządów religijnych i świeckich pomocników stanowi główny przekaz.Jak napisał Michel ,przyszłość ludzkości jest niepewna,dlatego centurie zawierają różne możliwe wersje zdarzeń.Nie są to więc proroctwa a plan działania,który ma zapobiec tym katastroficznym opisom.

 • # janek (15-02-2013)

  człowieku wez sie do roboty, a nie glupoty wypisujesz

 • # Andrzej 58 (15-02-2013)

  Może Janku dodałbyś trochę mięska do swojej opinii.Z czym konkretnie się nie zgadzasz?.To co wpisałem ,to w większości cytaty z Nostradamusa.Nie ma tam nic czego nie można sprawdzić.Trzeba tylko wziąć się do roboty tak jak mi zalecasz.Tobie proponuję zrobić to samo, chyba że wolisz mądrzyć się w oparciu o interpretacje ,o których Nostradamus z góry wiedział ,że będą lipne.A może uważasz ,że tłumaczenie czterowiersza jest nieprawidłowe?To przedstaw swoją wersję.

 • # Atraktor (15-02-2013)

  Witam:
  Ciekawskich zapraszam na forum -nacisnąć w nagłówku tej strony forum,a póżniej przejść do strony zatytułowanej ;”Wiek XXI wizje i przepowiednie”.
  Warto też się zalogować i włączyć do dyskusji.
  Pozdrawiam Wszystkich
  Atraktor

 • # tomson (16-02-2013)

  oj ludzie ludzie wierzycie w takie głupoty co ma byc to bedzie i trzeba sie z tym pogodzic. Koniec moze nastepic dzisiaj, moze jutro, a moze za milion lat……