61

Odp: Kiedy „dobra zmiana” doprowadzi do końca świata!

W taki sposób (jak na wątku Atraktora) możecie się wszyscy jeszcze długo zastanawiać na temat przepowiedni Nostradamusa.
Problem polega na tym, że zastanawiacie się w większości nad swoimi popełnionymi błędami, powielanymi wciąż i wciąż … do obrzydzenia innym czytelnikom. Również na tym forum było już pisane o tym wielokrotnie … ale po co czytać inne wpisy … lepiej powielać swoje nietrafne założenia i ignorować wszystkich innych. Oczywiście niektórzy robią to celowo.
Nostradamus nie pisał o wszystkich postaciach – tylko tych najważniejszych. Dotyczy to tak samo Polski jak i Francji. Ale jeśli ktoś uparcie tego nie może wyczytać z wpisów Atraktora – bo musiał by  przyznać się do tego, że od samego początku pisał głupoty … to jego sprawa … ale też szkoda wyrządzona innym czytelnikom. Dlatego nie bądźcie naiwnymi czytelnikami – raczej przeczytajcie wszystkie teksty Atraktora.
Niestety już nie pisze na tym forum Moogi. Ja też nie znoszę cenzury dlatego widzę powody którymi kierował się Moogi.
Cała dyskusja o wyborach we Francji jest słaba i niemerytoryczna. Dlatego przypominam przepowiednię której dwa pierwsze wiersze mówią wiele o trzech prezydentach po rządach Huna ( Nicolas Sarkozy!?) - pierwszym naiwnym i nieudolnym był (François Hollande!?) - czeka Francuzów jeszcze dwóch naiwnych i nieudolnych … raczej mało ważne dla Nostradamusa było kto nimi będzie. Ale żeby nie było to wszystko za proste dla wszystkich czytelników – ciekawe po których rządach Huna – pierwszych czy też drugich?... a może po jednych i drugich...

Przepowiednia 302,101 /sześciowiersz/;

Po rozdartych rządach Huna (najprawdopodobniej Węgra)-
przyjdzie trzech naiwnych i nieudolnych;
Nieprzemyślana wyprawa wzburzy w kraju afrykański motłoch,
Wielka nienawiść islamu zabarwi krwią trójkolorową suknię-
niewiernej Wielkiej Córy chrześcijaństwa-
Stanie się to niebawem po zdradzie arcykapłana!

Przepowiednia;151,170/czterowiersz/

Ten który po latach wygra drugi raz-
okaże się tchórzem i złodziejem,
Manna zamieni się w truciznę-,
a Słowo Boże stanie się głosem wołającego na pustyni...

Nie musimy wcale liczyć, również pełnych kadencji prezydenckich … możemy je rozbić na lata - o których pisze Nostradamus. Wtedy założenia i wyliczenia kadencji również będą mało istotne. Ale takich znaków zapytania jest jeszcze więcej … niestety oszołomy i nie tylko, nie chciały żeby pisał dalej Atraktor – przecież oni już wiedzą wszystko...  Poza tym na forum nie zmienia się już nic.

62

Odp: Kiedy „dobra zmiana” doprowadzi do końca świata!

Po ostatnich wpisach widać, że na forum zaczyna dominować niewłaściwie rozumiana „grzeczność” - jest to pole popisu dla tych kilku (użytkowników?!), którzy jak zwykle chcą zdominować poszczególne wątki forum.
Było tak wcześniej i jest nadal.

Jeśli chodzi o moją osobę – po prostu to widzę – a jak po raz kolejny takie osoby śmieją się pozostałym użytkownikom i czytelnikom prosto w twarz - opisuję na forum swoje spostrzeżenia wyczytane w wpisach użytkowników.
Manipulacja tych  mimo wszystko niewielu szkodników forum jest długo trwała i przekłada się wprost na to co jest pisane na forum oraz na osoby, które piszą na tym forum. Dlatego od dłuższego czasu na forum, nie może się rozwinąć merytoryczna dyskusja związana z tematem. Dlatego te osoby które tu piszą nieustannie dyskredytują wszystkie wpisy innych użytkowników. Natomiast swoje niewygodne wpisy usuwają sami – i atakują istniejące wpisy za te same słowa które występują w ich wpisach. 
Ponieważ uczestniczę w rozmowach na różnych forach już od dłuższego czasu – mogę też zauważyć w jaki sposób takie osoby przystosowują się do różnych „zasad” wcielanych na różnych forach.  Tak, waśnie się dostosowują. Dlatego nie wystarczy pisać „ładnymi słowami” że ma się w głębokim poważaniu wszystkich, którzy pomimo tego, że piszą zgodnie z tematem wątku czy forum, ale dlatego, że mają inne zainteresowania (np. przepowiedniami Nostradamusa) – są nieustannie atakowane przez te „sprytne na swój sposób” osoby. Tych kilku użytkowników jak zwykle chce wpływać (na swój sposób) na pozostałych. Tych użytkowników nie interesuje temat wątku – mają inne cele – wprowadzają chaos, donoszą na innych, popierają osoby, które tak jak one piszą nie na temat itd. Jaki mają w tym cel – na pewno nie dobro forum i osób tu piszących.

Jeśli chodzi o mnie – odnoszę się przede wszystkim do tego co jest pisane na forum – nie odnoszę się do osób jako takich ale do ich wpisów.  Moje słowa są reakcją na to o czym piszą te osoby. Odnoszę się również do tego co się dzieje na forum po wpisach tych osób później na forum – w większości zamiera dyskusja.
Czym się różnią wpisy MartimoCordoza od wpisów centrala 315.     
MartimoCardoza pomimo, trudnego zrozumienia logicznych argumentów, innych osób interesuje się przepowiedniami Nostradamusa. Natomiast centrala 315 – jak sam pisał (w wykasowanych wpisach) przyszedł na to forum by podważać celowo wszystkie wpisy – chce decydować i wprowadzać „swoje zasady”, nie interesuje się w ogóle przepowiedniami, interesują go tylko oryginały. W każdym „niby ładnym” wpisie i tak tylko ma swoje niecne cele.
Myślę, że nie tylko ja to widzę.
Dlatego użyte przeze mnie słowa nie oddają w pełni tego co możemy przeczytać we wpisach na forum ale przecież … powinny być zgodne z netykietą …

63

Odp: Kiedy „dobra zmiana” doprowadzi do końca świata!

Jest to ciekawe co piszesz. Ale dlaczego nie ma ciągu dalszego?