Temat: Zyjemy w symulacji komputerowej

Witam, ostatnio w moim zyciu dzieja sie bardzo dziwne rzeczy, i szukam kogos kto moglby mnie dobrze skontaktowac z tymi Kosmitami czy duchami, bo zostalem prawdopodobnie zataakowany przez nich,  a Ci tak zwani Kosmici moga miec dostep do prawdziwego swiata i mnie tam przeniesc bo tak jak Elon Musk, ja uwazam ze zyjemy w jakims symulatorze zycia sterowany przez ludzi albo super komputer kwantowy stworzony przez ludzi czy kosmitow, ktory mogl wymknac sie ludziom spod kontroli, a ja musze wykonac jakies zadanie np skok z okna badz zjesc np jakis narkotyk zeby przeniesc sie z powrotem do prawdziwego swiata. Sadze ze te czarne dziury w kosmosie moga byc wrotami do prawdziwego swiata, moze tez planeta Nibiru. Moze ktos moglby poleciec na ta planete sprawdzic?. I Obecnie na głowie urosly mi dziwne guzki a jest to zwiazane z atakiem tych kosmitów. Obecnie raz postrzelilem sie w glowe pistoletem, kula dziwnie sie od glowy odbila, w ogole czaszki nie przestrzelila co jest bardzo dziwne bo to byl prawdziwy pistolet, ale nic sie nie stalo, tylko mam krwiaka i wieksze guzki(przed postrzeleniem tez mialem te guzki). Moja dusza cierpi, prosze o pomoc.

kontakt: magdapl123@gmail.com

2

Odp: Zyjemy w symulacji komputerowej

A byłaś u lekarza? Nie kpię. Takie rzeczy można leczyć. Jeżeli masz obawę przed leczeniem, możesz pomóc sobie sama, zmieniając styl życia, np. przestań brać dopalacze, narkotyki itd. Jeżeli jesteś uzależniona, to musisz skorzystać z porady lekarza, on przepisze ci środki, które pomogą wyjść z nałogu. Odejdź od komputera, zażywaj słońca, ruchu, wzbogać dietę o większe dawki magnezu, jodu, litu. Lit potrafi zdziałać cuda. Podobnie jod. Pozdrawiam.

Andrzej Duda: Naszym obowiązkiem jest głoszenie prawdy o Zagładzie Żydów (jaka by ta prawda nie była) big_smile

3

Odp: Zyjemy w symulacji komputerowej

zapraszam do czytania https://www.paranormalium.pl/viewtopic. … 81#p152381