4,221

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Mam coś co warto poczytać

https://exignorant.wordpress.com/2014/0 … poradzimy/

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/paki … -kaszmirem

https://innemedium.pl/wiadomosc/kompute … -ludzkosci

Pan Atraktor pisał na forum o wielkich katastrofach naturalnych i superterroryzmie.
Pisał że to może się zacząć od 2020 bądź od 2023. A 3 WS  ok 2030  ,  2033.

Ja myślę że era superterroryzmu i wielkich katastrof naturalnych zacznie się ok. 2023 roku.Podobnie jak era dyktatora w Polsce.Oczywiście mogę się mylić.

4,222

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

MartimoCardoza napisał/a:

Felek007  Abdul Ghani Beradar

Na przyszlego antychrysta za stary jest ten abdul. Ponoc antychryst mial przyjsc na swiat w 1999 roku 11 sierpnia w dniu zacmienia slonca...

4,223

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Prawdopodobnie nowym przywódcą Talibów jest Abu Osman al-Tunisi. Jak na razie, nie ma w necie opublikowanego jego wizerunku jak i też o nim samym nie ma zbyt wielu informacji.

https://fakty.interia.pl/swiat/news-prz … Id,2621972

https://niezalezna.pl/233230-panstwo-is … ego-lidera

Ostatnio edytowany przez tezeusz (2019-03-02 13:40:56)

4,224

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Machdi będzie pochodził z Uzbekistanu lub tamtej okolicy.stolica będzie w Bucharze a potem przeniesie do Kairu w 607 roku liturgi,teraz mamy ok 590 lrok iurgi tak wg.moich przypuszczen....zobaczcie w goglach gdzie jest Buchara...

4,225

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Moogi zapowiada zbliżające się wydarzenia a marszałek Terlecki jest przygotowany!


https://i.wpimg.pl/644x331/d.wpimg.pl/1186071773--1651346782/ryszard-terlecki.jpg


Podczas rekonesansu na Ukrainie sfotografowano marszałka w pełnej gotowości!
Na Ukrainie był i wszystko na ten temat już wie!

4,226

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam
Mam tu świetny opis Pana Atraktora z roku 2013. Dotyczący 4 WS.
Ciekawią mnie epoki Wodnika i Koziorozca a w szczególności spotkania z obcymi i ich wpływie na ludzkosc np.nauka , kultura.
Ciekawią mnie też wielcy wynalazcy np.wielki Mastif i Mabus.I ich wynalazki.

IV wojna światowa wybuchnie około 100 lat po zakończeniu III wojnie światowej i wg M Nostradamusa ma być to OSTATNIA WOJNA W KTÓREJ BĘDĄ UCZESTNICZYŁY JAKIEKOLWIEK PAŃSTWA!!!

Po IV wojnie państwa będą zanikać ,aż mniej więcej na przełomie XXII I XXIII wieku prawie zupełnie znikną stając się okręgami administracyjnymi większych organizmów państwowych tzw:"kontynentalnych",które wyłonią się z różnych międzynarodowych i międzypaństwowych struktur takich jak;organizacje międzypaństwowe,unie polityczno- gospodarcze i konfederacje.
Olbrzymi postęp naukowy we wszystkich dziedzinach(dzisiaj nawet niewyobrażalny ,M Nostradamus podaje przykłady) w tak zwanej;"ERZE WODNIKA",która ma się rozpocząć  w końcu XXI wieku ,a rozwinąć w XXII wieku i trwać jeszcze przez cały XXIII wiek,aby póżniej przeistoczyć się w ;"ERĘ KOZIOROŻCA",która przyczyni się do jeszcze większego postępu cywilizacyjnego ludzkości doprowadzając z czasem DO ZANIKU PODZIAŁU LUDNOŚCI NA POSZCZEGÓLNE NARODY,TAK JAK ZNIKNĄŁ JUŻ PRAWIE OSTATECZNIE PODZIAŁ LUDZKOŚCI NA POSZCZEGÓLNE PLEMIONA I SZCZEPY!
W roku 2163(M Nostradamus podał dokładnie tę datę)ludzie mają nawiązać kontakt z przybyszami z konstelacji gwiezdnej Wodnika , a w wieku XXIV z konstelacji Koziorożca!
Z resztą w przyszłości jak pisze M Nostradamus okres z przed wybuchu III wojny światowej ,czyli obecny będzie się nazywał okresem "przed gwiezdnym",który będzie się dzielił na okresy historyczne takie o których się obecnie uczymy,to jest::starożytność,średniowiecze i nowożytność,natomiast po III wojnie światowej ludzkość jak gdyby odetnie obecne czasy i  nazwie nowe czasy okresem; "gwiezdnym"!
Ten gwiezdny okres podzielony zostanie póżniej na ery cywilizacyjne,a nie historie  polityczne ,a  zacznie się on od "ERY WODNIKA"!
M Nostradamus pisze też,że po III wojnie światowej ZOSTANIE ZMIENIONY KALENDARZ!
WPROWADZONY BOWIEM ZOSTANIE KALENDARZ OGÓLNOŚWIATOWY,KTÓREGO POCZĄTKOWĄ DATĄ MA BYĆ cytuję:"objawienie się WIELKIEGO ZNAKU NA NIEBIE W POSTACI KRZYŻA O NIEWYJAŚNIONYM DO ROKU 3797(obecnie liczonemu)POCHODZENIU!!!
Ten  tajemniczy "BOSKI ZNAK" ja pisze M Nostradamus MA SIĘ POJAWIĆ W CZASIE III WOJNY ŚWIATOWEJ OSTRZEGAJĄC WSZYSTKIE PAŃSTWA I CAŁĄ LUDZKOŚĆ PRZED TOTALNĄ ZAGŁADĄ ŻYCIA NA ZIEMI!!!

Szkocja po III wojnie światowej będzie rosła w siłę ze względu na swoje podmorskie bogactwa jakie mają tam zostać odnalezione(chyba jakieś bardzo ważne metale,a nie ropa,czy gaz,które przestaną już być obiektem zainteresowania!),które będą niezbędne do rozwoju nowych technologii,a także do budowy nowoczesnych samolotów i rakiet kosmicznych!
Na początku XXII wieku w jakimś małym miasteczku w Szkocji ma urodzić się bardzo zdolny chłopiec.
Ma on być najmłodszym dzieckiem z 5-o dzieci (4 starsze siostry)i pochodzić  z żydowskiej rodziny imigrantów ,którym udało się uciec z Izraela zajmowanego w czasie III wojny światowej przez turbany Mahdiego.Przybyli na statku do francuskiego portu Marsylii uciekinierzy z Izraela zostali podzieleni na grupy i rodzice jego otrzymali akurat skierowanie do Szkocji!
I tak mieli szczęście,bo nie długo póżniej państwa europejskie nie będą już przyjmować żadnych uciekinierów izraelskich bojąc się kontrakcji potężnych turbanów Mahdiego,ba!-będą nawet zatapiać statki i łodzie uciekinierów izraelskich na Morzu Śródziemnym!
Ten chłopiec ma być tak zdolny,że migiem w pamięci będzie rozwiązywał najtrudniejsze równania matematyczne!
M Nostradamus bardzo szczegółowo pisze o jego przeszłości pochodzeniu i osiągnięciach naukowych!
Ma być on tzw:"UCZONYM WSZECH CZASÓW"o wiele sławniejszym niż Albert Einstein.
M Nostradamus nazywa tego uczonego:'Mabusem",którego niektórzy interpretatorzy łączą niesłusznie z III wojną światową i III Antychrystem,chyba dlatego ,że nie znają albo nie uznają innych przepowiedni M Nostradamusa.
Ten uczony"odczaruje naukę i świat" jak twierdzi M Nostradamus.
Z wielu jego naukowych odkryć będzie wynalezienie cyt:"promieni które zatrzymają bieg czasu tak jakby został zatrzymany zegar!
Tak pisze M Nostradamus.
Ludzie znajdujący się w takim oświetlonym przez niebieskie promienie kole będą żyli,ale nie będą mogli się poruszać,mówić itd.
M Nostradamus pisze,że można będzie z muszkietu do nich spokojnie i celnie strzelać,a kule się przed kołem zatrzymają.
Kiedy wyłączymy urządzenie i koło zniknie kule z muszkietów dolatują do ludzi i ich zabijają!
Wielki Mastin,czy też Mastif ma przypominać Histera(Hitlera)jak pisze M Nostradamus.
Wykorzysta on ten jak i inne wynalazki uczonego  Mabusa i rozpęta wojnę aby podbić cały świat ,a ze Szkocji zrobić wielkie mocarstwo!
Jednak przebiegły Mabus po 2 latach wojny zniknie i pojawi się niespodziewanie na Bliskim Wschodzie w Jerozolimie i tam odda swoje usługi Konfederacji Afro-Azjatyckiej która pokona po 1 roku walki Wielkiego Mastina.
Przed wywołaniem IV wojny światowej Mastin będzie po dyktatorsku 10 lat rządził Szkocją,a włącznie z 3-letnią wojną lat 13!
Trudno mi opisywać IV wojnę światową dokładnie tak jak III ,bo M Nostradamus nie napisał o niej wiele.
Najprawdopodobniej ludzi zginie zaledwie około 1 miliona.
Broń nuklearna nie będzie używana bo będzie już całkiem nieprzydatna.
Jakieś promienie(może laserowe)mają już w końcu III wojny światowej niszczyć głowice nuklearne już w chwili startu rakiet!
Na świecie około 2150 roku będą już inne organizmy państwowe,więć nawet najwytrwalszym interpretatorom trudno się zorientować kto z kim walczy:

Oto przykład:

Presage;(przepowiednia) 22,198;(sixtains;sześciowiersz);

Wielki Trud Mastina poszedł na marne.
Konfederaci z Azji zbratali się z tymi z połowy Małej Unii,
Nad Zygozą doszło do zatrzymania Zegara Czasu.
Wszyscy Szkoci i z Zielonej Wyspy zatrzymani za dnia,
zostali zabici snopem światła z podmorskiej stolicy Pacyfidy,
niszcząc oszustwo Daliena i szatański tron IV Antychrytsta!

Jak sam widzisz "dmox";jak tu dokładnie opisać IV wojnę światową?
Przypuszczam,że może ;Konfederacja Azji to jakieś nowe państwo lub stowarzyszenie państw,a Pacyfida to może jakieś państwo podmorskie na Pacyfiku,bo M Nostradamus pisał,że ludzie zanim skolonizują kosmos skolonizują i zasiedlą oceany i morza,a Mała Unia,też nie wiem co to za twór.
A Dalien to może jakiś doradca Wielkiego Mastina,po prostu nie wiem!
Zrozum więc dlaczego podjąłem się opisania przyszłości w/g przepowiedni M Nostradamusa tylko tej do końca XXI wieku,ano dlatego,że wiele tekstów mówiących o dalekiej przyszłości jest w ogóle dla mnie niezrozumiałych,a i tak i te też nie wiem czy dobrze interpretuję.

Traktujcie to raczej jako zabawę(IV wojna światowa) bo są to bardziej przypuszczenia jeśli chodzi o czasy w przyszłości dalekiej tej w XXII ,czy w XXIII wieku niż możliwe realne zdarzenia!
To samo można powiedzieć o innych wojnach w przyszłości,jak z; duchami,maszynami,upiorami,,przybyszami,kolonistami,mózgiem,myślami  itd aż do ostatniej "WOJNY ZE ŚMIERCIĄ",która ma trwać w latach 3792 - 3797 najprawdopodobniej(tak przypuszczam)ma być to tak zwany Armagedon i SĄD OSTATECZNY NAD ŻYWYMI I UMARŁYMI  W/G APOKALIPSY,CZYLI OBJAWIENIA ŚWIĘTEGO JANA!!!
ALE TO TYLKO MOJE PRZYPUSZCZENIA,BO TĘ DATĘ ZNA TYLKO PAN BÓG W NIEBIE,JAK POWIEDZIAŁ SAM JEZUS CHRYSTUS!

4,227

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Mam prośbę. Nie mogę na forum odnaleźć przepowiedni dotyczącej załogowej 7 osobowej wyprawy na Marsa. Czy ktoś z szanownych użytkowników mógłby ją przytoczyć ?

Pozdrawiam serdecznie!

4,228

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Eddie napisał/a:

Mam prośbę. Nie mogę na forum odnaleźć przepowiedni dotyczącej załogowej 7 osobowej wyprawy na Marsa. Czy ktoś z szanownych użytkowników mógłby ją przytoczyć ?

Pozdrawiam serdecznie!

Kojarzę o co Ci chodzi.

Wyprawa na Marsa mająca odbyć się jeszcze przed III WŚ, podczas której zostanie utracona łączność statku z ziemią, a po dwóch lub trzech latach powrócą, przywożąc jak dobrze pamiętam "zieloną zarazę", od której zginie wielu ludzi. I Nostradamus tam wskazuje nazwę statku, bodajże "Orion"?

Postaram przejrzeć się swoje archiwa ale w chwili obecnej nie mam za dużo czasu.

4,229

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Rambo5 i tezeusz - dziękuję za odpowiedzi;

Tak, być może Atraktor tą przepowiednię zamieścił podczas czasowej dyskusji na forum gazeta.pl (?) nie widzę jej tutaj.
To była niesamowita, wręcz filmowa historia o wyprawie 7 Amerykanów w kapsule Orion, co przypomniał tezeusz na Marsa, osób o rożnych kolorach skóry. Powróci 5, utrata łączności, niespodziewane jej odzyskanie na orbicie ziemskiej i ta zielona zaraza co powodowała szybkie starzenie osób. Atraktor podawał dokładną przepowiednię, warto byłoby abyśmy ją odnaleźli i przypomnieli bo przy tych wszystkich niezwykłych wręcz trudach ludzkości w drodze do gwiazd jest ważna i bliska naszym czasom; wszakże kapsuła Orion jest już testowana.

Atraktorze, podpisując się pod prośbą Moogi'ego, a także wielu innych czytelników forum proszę rozważyć w miarę swoich możliwości powrót do pisania na forum. To dzięki Panom (Arteuzie, Atraktorowi) znacznie poszerzyły się horyzonty mojej, a zapewne i naszej rzeczywistości, by patrzeć na wydarzenia "wielowymiarowo" z szacunkiem dla innych, widząc, że rzeczywistość ma wiele barw. Niektórzy z nas zadziwili się tym Bożym Planem rozwoju ludzkości, którego ledwie musnęliśmy... a już częściej patrzymy w gwiazdy, inni zapewne więcej się modlili, inni zainteresowali się nie tylko Nostradamusem, ale i historią, astronomią, możliwością jasnowidzenia itd itp. My wciąż chcemy się uczyć, słuchać - bo dobrze jest słuchać osób mądrych, które chcą dzielić się tą wiedzą z innymi, któż nam to jeszcze może umożliwić w tej tematyce na takim poziomie ? smile Proszę o nas pamiętać, trwamy w tej tematyce niezmiennie 10 lat, czekamy na jeszcze, bo wiele jeszcze jest do opowiedzenia, napisania, podzielenia. Wierzę, że ta nauka dla wielu wydaje plon dobry smile

Z pozdrowieniami dla wszystkich.

4,230

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

To bardzo mało prawdopodobne a wręcz niemożliwe by wyprawa załogowa na Marsa odbyła się jeszcze przed III WŚ.. Według planów NASA człowiek ponownie postawi stopę na księżycu w 2028 roku (czyli tuż przed rozpoczęciem III WŚ) a pamiętajmy, że USA przed wybuchem III WŚ czeka jeszcze bankructwo i wojna domowa..

4,231

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

MartimoCardoza napisał/a:

To bardzo mało prawdopodobne a wręcz niemożliwe by wyprawa załogowa na Marsa odbyła się jeszcze przed III WŚ.. Według planów NASA człowiek ponownie postawi stopę na księżycu w 2028 roku (czyli tuż przed rozpoczęciem III WŚ) a pamiętajmy, że USA przed wybuchem III WŚ czeka jeszcze bankructwo i wojna domowa..

Kapsula Orion poleci w kosmos szybciej niz nam sie wydaje...

4,232

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Nie wiem czy kogoś to zainteresuje ale to kolejny dobry tekst Atraktora sprzed paru lat.
Dotyczący odkryć naukowych , technologicznych, archeologicznych przed 3 WS.

Atraktor napisał:
Nostradamus wspominał o tym. Przed III wojną światową w okresie super terroryzmu i wielkich katastrof naturalnych oraz tych spowodowanych działalnością gospodarczą człowieka dojdzie do wielu bardzo istotnych odkryć;archeologicznych,geologicznych,biologicznych,medycznych,technologicznych,astronomicznych itd.
Te nowe genialne odkrycia zmienią całkowicie poglądy naukowców,a wieć i społeczeństw na historię ludzkości,poglądy naukowe. filozoficzne i religijne.Nostradamus wspominał np też,że ludzie się dowiedzą o tym,że cywilizacje wielkie ludzkie zróżnych przyczyn-głównie katastrof naturalnych,zmian klimatycznych i wojen upadały tworząc nisze do tworzenia się nowych.Udokumentowana historia ludzkości zostanie cofnięta w czasie.Ludzie się dowiedzą,że tzw;historia antyczna,czyli starożytna nie wzięła się z niczego.Dowiedzą się,że istniały cywilizqacje,które w pewnych dziedzinach przewyższały naszą współcześnie istniejącą.O czym więc pisał Nostradamus?
Niektóre-te w/g mnie ważniejsze- w oczywistym skrócie wymieniam poniżej;
-odkrycie wielkich nie znanych dotychczas miast i budowli architektonicznych,
-odkrycie wytworzonych przez dawnych ludzi(bogów) roboitów(wspomina o nich np Iliadsa Homera-radzę ją uważnie przeczytać)i innych urządzeń,które wzbogacą naszą wiedzęn.ptzw:"kapsuł czasu' w okolicy archipelagu Bahama u wybrzeży Ameryki po wielkim trzęsieniu ziemi i dna morskiego.
-odkrycie pojazdów powietrznych i podwodnych do poruszania których używano sił natury(pewno chodzi o grawitację i magnetyzm),a nie o używane przez nas silniki;parowe spalinowe,elektryczne,odrzutowe,wykorzystujące energię atomowaą itd.
-nastąpi odkrycie metod budowy wielkich piramid egipskich i innych budowli megalitycznych rozrzuconych w innych częściach świata,czyli przenoszenia na wielkie odległości wielotonowych olbrzymich bloków kamiennych i ich obróbk-it,itp.
Nie wiem czy wszyscy wiecie,że np usówano zaćmę oczną już w starożytnym Egipcie i Grecji,wykonywano też sztuczne szczęki,ruchome protezy i dokonywano skomplikowanych operacji na ludzkim ciele,a nawet prawdopodobnie dokonywano przeszczepów niektórych organów ludzkich,lub zastępowano je innymi.
Najprawdopodobniej kilka,lub kilkanaście tysięcy lat temu znana już była broń laserowa,a nawet nuklearna i inna obecnie nieznana,którą opisywana jest i w Iliadzie, w Rygwedzie, Maharastsze i wielu innych antycznych księgach w tym także religijnych.
Nostradamus zaznaczył,że opisuje on rozwój historii cywilizacji ludzkiej od czadów mu współczesnych aż do roku 3792,ale wspominał,że przed "naszą cywilizacją" którą umieścił od czasów tzw:potopu,czyli kilku tysięcy lat przed naszą erą istniały jeszcze trzy rozwinięte cywilizacje ludzkie ,które zostały unicestwione przez siły natury(katastrofy naturalne w tym kosmiczne) i wielkie wojny.
M Nostradamus napisał,że świat po III wojnie światowej(tak jak pisałem ja i Arteuza Centurion) zmieni się całkowicie.Po III wojnie światowej,które nastąpi w XXI wieku w wieku XXII  ludzkość wykorzystując również odkryte wynalazki wcześniejszych wysoko rozwiniętych cywilizacji osiągnie taki stan wiedzy,który dotąd nie osiągnęła żadna z poprzednio już na Ziemi istniejących.Nową Erę która ma nastąpić nazwał on Erą Wodnika-o czym z Arteuzą Centurionem.

Na dokładkę  podam ten link
https://www.paranormalium.pl/czy-zatopi … tykul.html

4,233

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Nie wiem w jakim czasie zostanie wysłana wyprawa załogowa na Marsa, napisałem to co pamiętałem z przeczytanej kilka lat temu interpretacji. W chwili obecnej wydaje mi się, że autorem tej interpretacji był Atraktor. Co jeszcze przypomniało mi się, to że wyprawa zostanie uznana za zaginioną i wszyscy zdziwią się że jednak wrócili, a po drugie zaraza którą przywiozą astronauci, zostanie na nią wynalezione skuteczne remedium. To jest wszystko co na chwilę obecna pamiętam.

    Co do możliwości lotu na Marsa, to technologicznie jest to wykonalne i jak zwykle w takich sprawach problemem wydają się być pieniądze, a raczej kto to ma sfinansować.
    I jak dobrze pamiętam z materiałów prasowych, to lot załogowy na Marsa jest planowany na lata 30 XXI wieku.


    Hmm, kiedy wybuchnie III WŚ?  smile smile smile.


    Wszyscy tutaj obecni zbyt nakręcamy się bo chcemy, by już, już można było obserwować to jak np. ciekawy film. Zapominamy o wskazówkach:

wg Arteuzy (tu odpowiedni cytat)

       "1.Dekadą superterrozmu półksięzyca i zielonego sztandaru,oraz olbrzymich katastrof naturalnych wywołanymi-uwaga-działalnością gospodarczą człowieka!
    2.rewolucją we Włoszech spowodowaną przez rządzenie- Wielkiego Amanta i Rozpustnika.
    3.Wojną domową we Francji spowodowaną przez osiadłych przybyszy proroka Mahometa.
    4.wielkim nowym oszustwem na Rusi i bratobójczymi walkami spowodowanymi przez dwóch młodych współrządców t.j.wojną młodego niedżwiedzia z młodym tygrysem.
    5.Zamieszki w Anglii po wejściu na tron nowego króla chcącego wzmocnić swą władzę.
    6.II wojna domowa w Ameryce rządzonej przez Afrykanina-którą Nostradamus nazywa powszechną i obywatelską.
    7.zajęcie przez Chiny Tajwanu (w wyniku porozumienia z Afrykaninem) i wysłanie wojsk chińskich na Ruś w celu pomocy młodemu niedżwiedziowi.
    8.Wojna Talibanu(skąd wiedział) z Persją(obecny Iran) i stopniowe zajęcie krajów arabskich na Bliskim Wschodzie i Północnej Afryce.
    9.Nagły wybuch IIi wojny rozpoczęty uderzeniem Talibanu na Izrael i Chin na Rosję."

ponadto, w chwili obecnej nie chce mi się szukać w archiwum (być może Atraktor lub Moogi pomogą), ale państwo Talibanu ma powstać na 12 lat przed wybuchem III WŚ, a epokę superterroryzmu, która będzie trwać 10 lat, rozpocząć ma i tu zacytuję Arteuzę:

W mieście zburzonego muru
Wielki wybuch na targowisku podróżnych
Nie dawno zbudowane pochłonie liczne ofiary,
Płacz i lament wśród bliskich z wielu krajów.
Tylko ludy półksiężyca się cieszą-
Do czasu nim się okaże,że wielu jest z ich stron!

jak do tej pory na każdym z forów zgodnie wskazywano Berlin i nowy port lotniczy, który jeszcze nie został oddany do użytku.

https://www.dw.com/pl/niekończąca-się-o … a-43359641


a także wojska NATO mają zostać zniszczone w "kraju studni" na 10 lat przed wybuchem III WŚ.


    Jak na razie, żadne z tych wydarzeń wyżej opisanych NIE ZAISTNIAŁO, no może oprócz pierwszych kataklizmów pogodowych.


    No cóż, sam Atraktor wspominał na tym forum że obserwowane są ruchy jakichś pojazdów transportowych, które wjeżdżają w rejon, gdzie ma powstać Wielki Taliban, a następnie wszelki ślad po nich znika. I tu cytat Atraktora (proszę mi wybaczyć, jeżeli pomyliłem, ale jak napisałem nie mam teraz zbyt wiele czasu, aby uporządkować moje archiwa):


17.01.15, 17:19


Mars w znaku Skorpiona w roku żywej wagi,
W końcu drugiej dekady kraj Baktrów i Partów we władzy turbanów,
Mściciel z gór dostawcą tysięcy niepokornych czaszek-
Rzuconych w pszenicznych workach pod stopy Antychrysta.
Po wielkiej rzezi plemiennej hołoty lud wybierze talibów,
Na chwałę przyszłego Imperium Allaha i Mahometa!


Przepowiednia;133;67(czterowiersz)

Na wielkiej wyżynie u podnóża trzech niebotycznych gór Azji,
Mahdi zbuduje gniazdo piekielnego Kła!
Stamtąd szczurze zastępy turbanów-
zejdą w dół nawracając ludy na wiarę nienawistnych talibów./..


    Jak sami zauważyliście, w wielu centuriach wskazany jest czas "w końcu drugiej dekady".


Nie jest to dla mnie wiążący termin, gdyż:

Arteuza

"Oto jeszcze jeden przykład tym razem z Alamachu,- w którym Nostradamus pisze,że część przepowiedni może się nie spełnić,jeżeli decyzje będą odważne i przemyślane!

!
Pamiętaj przyszły czytelniku,że czas trwania i przeznaczenia-
Zmienia się-jak wszystko!
Część co tu napisane nie spełni się tylko-
Jeżeli postąpisz zgodnie z rozsądkiem i Wolą Wszechmogącego!"

a po drugie ( przy wielkim szacunku dla OBU interpretatorów) zawsze istnieje możliwość niezbyt trafnej interpretacji oryginalnego tekstu.


    I jeszcze jedna sprawa, już wcześniej pisałem, że Arteuza Centurion wskazywał, że III WŚ ma rozpocząć się, gdy ludność ziemi będzie liczyła około 9 miliardów, a taka prognozowana jest na lata 2040/2045. I co ciekawe III WŚ ma rozpocząć się gdy ilość migrantów w EU osiągnie liczbę 12 milionów. Nie wiem na jakiej podstawie Arteuza opierał się (mam w archiwum ten tekst i postaram się znaleźć odpowiedni cytat i zaprezentuję tutaj). Domniemuję, że obaj interpretatorzy (Atraktor i Arteuza) posiadają wiedzę o innych centuriach, które wskazują na to.

    Jeżeli powyższe twierdzenie miałoby rację bytu, to wtedy czeka nas jednak dłuższe oczekiwanie na wypełnienie się centurii o III WŚ i również wtedy ta przepowiednia nabiera nowego znaczenia:

Przepowiednia;19,30(sześciowiersz);

Na szesnaście przed wielką wojną,
Młody, który wygra ustąpi niszczony chorobą raka,
Później zaś Słowo Arcypasterza wyzwoli złe demony,
Które na wschód od Sali wywołają ogromne wzburzenie,
W końcu ten, który przegrał, powróci na tron -
Na krótko przed zasadniczymi zmianami...

Atraktor  26.06.15, 14:27

jak będzie zobaczymy, bo wybory prezydenckie w RP w 2020 roku, a Atraktor wskazywał tu na A.Dudę.



A, i jeszcze udało mi się odnaleźć taką interpretację Atraktora:

Atraktor

Przepowiednia;142;301(czterowiersz)

W 600 roku liturgii wilk zamieni się w osła./..
Błądzący kraj Germanów wybierze starego wołu...
Saturn w strzelu rozbudzi lud półksiężyca-
za przyczyną islamskiego kalifa Orientu...

co w połączeniu z tą Arteuzy:

Persage II 23,1

Stary Kanclerz Wołu ostatni raz
Odwiedzi Francję i Elizejskie Pola
Na miesiąc przed III wojną-
Podpisze przymierze w Pałacu Królów



o ile pamiętam jako "starego wołu" wskazywano A.Merkel. Te akurat zdarzenia nastąpić mają w niedługim czasie przed wybuchem III WŚ.

Na pewno na 3 miesiące przed, wybuchnie II domowa w USA.

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez tezeusz (2019-03-20 22:07:30)

4,234

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Wschodni wiatr wywoła wielkie zmiany ? Miałem chyba dobre przeczucie , że w obecnym roku coś się święci . Patrząc na obecne wydarzenia jeśli chodzi o Kazachstan i zmianę władzy.  Kazachom bliżej do Chin niż do Ruskich i Putin pewnie jest ostro wpieniony , dodatkowo Białoruś nie chce pogłębienia integracji w ramach państwa związkowego i najlepsze jest to , że Polskie władze zaprosiły Łukaszenke na obchody a Putina olali  . Putek musi jakoś odreagować swoją frustracje i tak sie składa , że na Ukrainie . Pytanie kiedy  ? Pewnie po wyborach na Ukrainie i po wyjściu Anglii z UE  nastąpi inwazja .

4,235

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Przegapiliscie Panstwo rozdzielenie USA na polowe przez powodz:

https://www.youtube.com/watch?v=fbYxXrJQeag

https://www.youtube.com/watch?v=XlabasSCvq0

https://eu.usatoday.com/story/news/nati … 233517002/

4,236

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Polskie wojsko na poważnie szykuje się do wejścia na Ukrainę:

https://www.youtube.com/watch?v=8jrlQu5TnBE

4,237

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Moi drodzy, pod poniższym linkiem możecie przeczytać wpisy Atraktora i innych użytkowników z zamkniętego forum gazety.pl gdzie toczyła się wielowątkowa dyskusja na interesujące nas tematy.

Myślę, że dla tych, którzy tego forum nie czytali, bądź dołączyli do tematu "później" to będzie wyjątkowa lektura.

http://web.archive.org/web/201707161804 … stosc.html

W dalszym ciągu szukam opisów związanych z wyprawą na Marsa, jeśli możecie - proszę zobaczcie swoje archiwa smile

Pozdrawiam!

Ostatnio edytowany przez Eddie (2019-03-27 16:39:56)

4,238

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Patrząc na wstępne wyniki wyborów na Ukrainie, to chyba jeszcze nie ten czas.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/wybory … al/3bwhhwb


Przepowiednia;183,24/sześciowiersz/

Ten, który odszedł powróci,
A jego miłosne podboje;
Staną, się Wielkim Skandalem,
Kiedy Ci z nad wzburzonego Dniepru,
Dowiedzą się o tym,
Że ich przywódczyni to nałożnica Piasta!

Atraktor 12 maja 2014, o 12:22


następne "okienko" za cztery lata, jeżeli nic nieprzewidzianego po drodze nie wydarzy się. Czyli rok 2023.

"Ten, który odszedł powróci ..."  "....Że ich przywódczyni to nałożnica Piasta!"

Pozdrawiam

4,239

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Przepowiednia;183,24/sześciowiersz/

Ten, który odszedł powróci,
A jego miłosne podboje;
Staną, się Wielkim Skandalem,
Kiedy Ci z nad wzburzonego Dniepru,
Dowiedzą się o tym,
Że ich przywódczyni to nałożnica Piasta!

Atraktor 12 maja 2014, o 12:22
następne "okienko" za cztery lata, jeżeli nic nieprzewidzianego po drodze nie wydarzy się. Czyli rok 2023.

"Ten, który odszedł powróci ..."  "....Że ich przywódczyni to nałożnica Piasta!"
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ukraińskie gazety piszą dzisiaj, że sztab Zelenskiego myśli o zaproponowaniu premierostwa Tymoszence, by przejąć jej wyborców na 2 turę, a na jesieni sformować koalicyjny rząd w wyborach do parlamentu.

4,240

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Co do Piasta to PSL kiedyś miało w nazwie Polskie Stronnictwo Ludowe „Piast” (1913–1931).
Jeśli chodzi o kochasia to Pawlak mi sie kojarzy , jest po rozwodzie i w dodatku zmienia partnerki jak rękawiczki .
Co do romansu Pawlaki i Tymoszenko to całkiem prawdopodobne , oboje są odpowiedzialni za niekorzystne umowy gazowe .
Pewnie Julia dała Waldkowi , w zamian za niekorzystny podpis w sprawie gazu z Rosji .