4,781

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Sam zacząłeś mnie obrażać więc gdybyś był faktycznie inteligentnym człowiekiem to wiedziałbyś, że otrzymasz ode mnie dokładnie to samo!!! Chyba, że naiwnie założyłeś, że będę się kierował postawą Jezusa Chrystusa i nadstawię Ci jeszcze kolejny policzek?! Jeśli obrażasz to będziesz obrażany i musisz się liczyć z tym, że twój sędziwy wiek nie będzie tutaj okolicznością łagodzącą!!!

Swoją drogą nie dziwię się, że publikujesz pod pseudonimem i nie ujawniasz swojego imienia i nazwiska.Gdyby to co piszesz czytali twoi koledzy to byłbyś w swoim środowisku obiektem kpin i drwin!

Ostatnio edytowany przez MartimoCardoza (2020-06-27 16:00:20)

4,782

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Nie chciałem się wtrącać , ale muszę to napisać . Nie jestem ani obrońcą Atraktora ani ciebie , ale słowa , które napisałeś w ostatnich postach naprawdę świadczą o braku twojego wychowania ! Jak można obrażać kogoś od starców ? To mi się w głowie nie mieści !!!   Czyżbyś sam się nie zestarzał w przyszłości ? Tylu ludzi z forum ci pisało , że mylisz się w wielu kwestiach , a ty w zaparte brniesz w swoich urojeniach i obrażasz ludzi . Brak wychowania , brak samokrytyki , brak wstydu i honoru to najłagodniejsze określenia ciebie .

Ps Atraktorze faktycznie mógłbyś się ujawnić ? Przynajmniej w przyszłości , to co pisałeś nie będzie anonimowe.

4,783

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Nie kręć "mały człowieczku" i nie kłam!!
Przypomnij sobie kiedy ja tu pisałem i na jaki temat?
Ja tu teraz rzadko piszę i rzadko to forum czytam, bo nie mam na to czasu, ani chęci przez takich ludzi jak ty!
Ile razy od mojego ostatniego tu wpisu czepiałeś się nielubianego Atraktora "jak dziecko matczynej sukienki"?
Dam ci radę;
Nie wspominaj  imienia Atraktora  pisząc na tym forum różne fanaberie i bzdury,.
Wtedy napewno zaznasz niebiańskiego spokoju!

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2020-06-27 19:17:18)

4,784

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktor napisał/a:

Ja tu teraz rzadko piszę i rzadko to forum czytam, bo nie mam na to czasu, ani chęci przez takich ludzi jak ty!

Do czytelników forum...
I tak oto tracimy powoli Atraktora na rzecz pyszałkowatego MC z jego bredniami i egoistycznymi wynurzeniami... Szkoda, że wartościowi ludzie tacy jak Atraktor przez takie trollowe gnidy wycofują się ze swoją aktywnością. Może właśnie takie "trudne" zadanie - wycofania Atraktora z forum - dostał tow. MC co mu się poniekąd udało (?) Szkoda, wielka szkoda...

Mądry człowiek nie potrzebuje takich jak MC, aby móc rozważając twórczość Nostradamusa rozwijać swoje horyzonty. A owe rozważanie stało się możliwe dopiero od 2009 roku, kiedy na żywo uczestniczyłem w tworzonym forum dzięki takim postaciom jak Aretuza Centurion i później Atraktor jako jeszcze bardziej inspirująca kontynuacja.
Dziękuję Atraktorze za ten cały materiał, który nam udostępniłeś. Każdy z nas może teraz samemu rozwijać własne meandry mądrości przekazu Nostradamusa i nie jest do tego potrzebny żaden "mędrzec" typu MC.

Ostatnio edytowany przez MaxXon (2020-06-27 17:11:32)

czas to wcale nie pieniądz - Stwórca dał go nam, abyśmy wykorzystali go do swojego wzrostu duchowego...a tych którzy go trwonią i już nie rokują na rozwój zabiera z powrotem...

4,785

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

a tu teraz rzadko piszę i rzadko to forum czytam, bo nie mam na to czasu, ani chęci przez takich ludzi jak ty!

Zdążyłem zauważyć, że twoją główną potrzebą jest otaczanie się ludźmi, którzy namiętnie Cię wielbią a każde twoje słowo jest dla nich niemal święte! Rozumiem, że czerpiesz satysfakcję i radość z takiego "gwiazdorzenia".Z tego co zauważyłem tylko taka potrzeba pcha Cię do pisania na forum.Nie będę się tutaj rozpisywał, że to trochę marna intencja do pisania bo w sumie nikt z nas nie jest idealny więc nie mam też prawa tego oceniać..

W każdym razie wszystkie osoby, które nie obdarzają Cię uwielbieniem i dostrzegają pewne nieprawidłowości w twoich tekstach są oczywiście be..przyznaję, nie mam intencji wielbienia Cię i wychwalania tego co piszesz pod niebiosa i takie intencje u mnie się nie pojawią. Widzę, że masz prostą zasadę klasyfikowania ludzi: wielbiący-dobrzy krytykujący-źli. Zawsze będę zatem tym złym, już się pogodziłem z tą rolą. Nie jestem w stanie przeskoczyć do tej pierwszej grupy ponieważ zbyt wiele nieprawidłowości dostrzegam. By wielbić trzeba widzieć tylko pozytywne strony.Nie da się widzieć nieprawidłowości,sprzeczności i wielbić.To se ne da pane havranek. Nie miej mi za złe, że jestem po tej drugiej stronie barykady bo to wynika tylko i wyłącznie z tego, że widzę rzeczy, których inni nie dostrzegają.I nie ma to nic wspólnego z lubieniem czy nielubieniem Ciebie!

Nie wspominaj  imienia Atraktora  pisząc na tym forum różne fanaberie i bzdury,.

A propos wybuchu III WŚ, postanowiłem spróbować określić datę jej wybuchu na postawie analizy przepowiedni Nostradamusa dotyczących przyszłych prezydentów Francji.

Zacznijmy od tej przepowiedni :

Przepowiednia 302,101/sześciowiersz/;

Po rozdartych rządach Huna(najprawdopodobniej Węgra)-
przyjdzie trzech naiwnych i nieudolnych;
Nieprzemyślana wyprawa wzburzy w kraju afrykański motłoch,
Wielka nienawiść islamu zabarwi krwią trójkolorową suknię-
niewiernej Wielkiej Córy chrześcijaństwa-
Stanie się to niebawem po zdradzie arcykapłana!

Hunem jest bez wątpienia Nicolas Sarkozy syn węgierskiego imigranta.

Hun = Nicolas Sarkozy (2007-2012)
Pierwszy naiwny i nieudolny = Francois Hollande (2012-2017)
Drugi naiwny i nieudolny =Emmanuel Macron (2017-2022)
Trzeci naiwny i nieudolny= ???

Uważam, że kolejnym prezydentem Francji zostanie kobieta i będzie nią Marine Le Pen.

"Stara Dama zostanie przywódcą republiki-
Jej rządy okażą się wielkim fiaskiem(zakończą się niepowodzeniem)
Arabowie spod znaku półksiężyca wywołają wielki bunt,
W czasie którego morze krwi i łez rozleje się na francuskiej ziemi./-."

Ta przepowiednia informuje nas, że podczas rządów kobiety nastąpi krwawy bunt muzułmanów.

Przepowiednia;192,311/czterowiersz/;
Po wielkim zaćmieniu Słońca przy końcu wieku(stulecia),
Gdy Jupiter wykona dwa pełne koła(obroty)../.
Francja popadnie w wielki rokosz(rebelię,rewolucję itp),
Módlcie się bo Wielka Wojna będzie już blisko granic; Italii,Iberii i Hellady!

Ta natomiast przepowiednia informuje nas, kiedy dokładnie dojdzie do opisywanego buntu.

Ostatnie całkowite zaćmienie słońca było 11 sierpnia 1999 (widoczne było również we Francji).
Jupiter to Jowisz, obrót Jowisza wokół Słońca trwa 11 lat i 315 dni. Dwa obroty to 22 lata i 630 dni czyli 23 lata i 265 dni.
Licząc od 11 sierpnia 1999, wychodzi przełom kwietnia/maja 2023

Jedna przepowiednia informuje nas, że do buntu muzułmanów dojdzie w 2023 roku, druga informuje nas, że podczas tego buntu prezydentem będzie kobieta.W kolejnych wyborach prezydenckich we Francji powinna zatem zwyciężyć kobieta!

Przepowiednia;127,109[sześciowiersz]

Dumna Dama zdobędzie władzę-
ale za późno by uratować kraj i naród...
Po jej rządach przyjdzie wielki kryzys i bunt muzułmanów...
Odtąd republika będzie miała tylko trzech przywódców;
Garbatego Kusiciela,Ucznia Mahometa i Odnowiciela Wiary...
Tego ostatniego zastąpią w czasie Wielkiej Wojny rządy dwóch./..

Już w 2017 roku opublikowałem następujący tekst:

"Dumna Dama zdobędzie władzę-
ale za późno by uratować kraj i naród..."

W tym tekście Nostradamus przekazuje, że Dumna Dama dojdzie do władzy zbyt późno by jej reformy i zmiany były w stanie jeszcze zmienić bieg wydarzeń. Wygląda na to, że gdyby do władzy doszła trochę wcześniej to byłaby w stanie dokonać takich zmian, które mogłyby uratować kraj i naród. Ale przed czym uratować kraj? Z przepowiedni wiemy, że Francuzów czeka wkrótce wojna domowa, którą w dodatku wywołają muzułmanie. Czy naprawdę żona Macrona czyli Brigitte mogłaby tak kierować swoim mężem by dokonał wielkich zmian, które w przyszłości mogłyby sprawić, że nie doszłoby we Francji do wojny domowej? W to chyba nikt z Was nie wierzy..Jedyną kobietą, która pasuje do tego opisu jest Le Pen w dodatku posiadająca taki program, który po realizacji doprowadziłby do wielkich, gigantycznych zmian.Po zwycięstwie Le Pen Francuzi wyszliby z UE, ze strefy euro, zamknęliby granice, przywracając na nich kontrole.Ona cały czas również powtarza, że Francja nie może być wciągana w wojny, które nie są jej wojnami a zauważmy, że Francja stała się celem muzułmańskich terrorystów głównie dlatego, że zaatakowała ISIS. Po jej zwycięstwie z Francji wydalani byliby wszyscy nielegalnie przebywający tam imigranci zaczynając od tych, którzy są podejrzani o powiązania z organizacjami ekstremistycznymi. Z Francji wydalani byliby dżihadyści mimo posiadania obywatelstwa francuskiego.Ponadto znacznie zwiększyłaby się liczba funkcjonariuszy policji. Bez wątpienia po dojściu do władzy Le Pen doszłoby do olbrzymich zmian, które mogłyby sprawić, że Francja przestałaby być celem dla terrorystów a poza tym z kraju wydalani byłoby Ci, którzy w przyszłości pociągną muzułmańską hołotę doprowadzając ten kraj do wojny domowej i wewnętrznego rozbicia..
Teraz należy sobie postawić tylko pytanie czy gdyby Le Pen zwyciężyła w 2017 roku to czy byłoby to zbyt późno by uratować kraj i naród? I jasne jest, że nie byłoby zbyt późno..A Dumna Dama zdobędzie władzę, zbyt późno by jej reformy i zmiany mogły uratować kraj i naród a więc w 2022 roku dokładnie 12 miesięcy przed wybuchem wojny domowej..


Hun = Nicolas Sarkozy (2007-2012)
Pierwszy naiwny i nieudolny = Francois Hollande (2012-2017)
Drugi naiwny i nieudolny = Emmanuel Macron (2017-2022)
Trzecia naiwna i nieudolna= Marine Le Pen (2022-2027)
Garbaty Kusiciel =   ??? ( 2027-2032)
Uczeń Mahometa = ??? (2032-2037)
Odnowiciel Wiary, Mądry Przywódca = ??? (2037-????)"

Dlatego też uważam, że Marine Le Pen jest nostradamusową  dumną damą oraz starą damą. Ktoś może się oczywiście przyczepić, że zostanie kolejnym prezydentem Francji mając 54 lata więc nie możemy jej uznać za starą..Faktycznie aktualnie za osobę starą uznajemy osoby w wieku 60+ jednak w czasach Nostradamusa osoba w tym wieku była już uważana za starą!!!Średnia długość życia, a co za tym idzie "granica" starości na świecie bardzo wydłużyła się dopiero w  XVIII, XIX oraz XX wieku.

Przepowiednia;164;79[czterowiersz]

W 21' chrześcijańska córa zmieni swe oblicze-
kiedy Marianna odda władzę wiernemu uczniowi Mahometa.
Za jego to rządów wszystko co arabskie stanie się modne-
a na wielu świątyniach starej wiary zawisną symbole (znaki) półksiężyca...

Ta przepowiednia podaje nam co będzie się działo we Francji w czasie rządów Ucznia Mahometa a przypadających na lata 2032-2037.

Przepowiednia 103,321[czterowiersz]

Mądry przywódca będzie chciał odnowić Francję...
Lecz jego rządy zakończą się zdradą i nagłą śmiercią,
Mściwy Arab wysłannik Hannibala-
Zastrzeli go przed inwazją turbanów III Antychrysta....

Ta przepowiednia dotyczy rządów ostatniego prezydenta, który obejmie władzę w 2037 roku. Przepowiednia podaje, że zostanie on zastrzelony przed inwazją na Francję. Hannibal to jeden z generałów Mahdiego. Wojska Hannibala będą nosiły zielone flagi.

Ostatni prezydent Francji obejmie władzę w 2037 i powinien sprawować swoją funkcję do 2042 roku. Wiemy jednak, że nie doczeka końca kadencji ponieważ zostanie zastrzelony tuż przed inwazją na Francję.

Według kalendarium sporządzonego przez Arteuze atak na Francję nastąpi dopiero 9 lat po rozpoczęciu III WŚ (Wielki Taliban zdobywa neutralną Szwajcarię i Austrię oraz z trzech stron uderza na Francję (od Hiszpanii, od Morza Śródziemnego i Włoch oraz Szwajcarii).
Nie wiemy czy prezydent zostanie zastrzelony zaraz po objęciu władzy czyli jeszcze w 2037 roku czy może pod sam koniec swojej kadencji czyli jeszcze w 2042 roku. Możemy założyć, że zostanie zastrzelony  przed  samą inwazją bo to miałoby sens gdyż spowodowałoby większy bałagan i panikę bo to przecież prezydent podejmuje decyzje w sprawie obrony narodowej. Dosyć przemyślane  zagranie ze strony Hannibala..
Jeżeli założymy, że zostanie zastrzelony pod koniec kadencji w 2042 to uzyskamy 2033 rok jako wybuch III WŚ. (2042-9=2033)
Oczywiście nie sugeruję, że wojna wybuchnie w 2033 roku bo nie wiemy w którym dokładnie roku swojej kadencji zostanie zastrzelony jednak ten rok jest tym granicznym poza który nie da się wyjść.



Atraktor w 2013 roku napisał:

We Francji przed wybuchem III wojny światowej dojdzie do udanego zamachu na Prezydenta Francji(zostanie zastrzelony),a krótko potem nastąpi wielki najazd Mahdiego na ten kraj

Wszyscy doskonale wiemy, że aktualnie mamy we Francji prezydenturę drugiego naiwnego i nieudolnego (do 2022 roku) a później czeka nas prezydentura trzeciego naiwnego i nieudolnego (do 2027 roku).Ponadto z przepowiedni Nostradamusa wynika, że dopiero po rządach Dumnej Damy nastąpią jeszcze rządy trzech prezydentów(dwie pełne kadencje po 5 lat i jedna skrócona z powodu zabójstwa).

2027+od 10 do 15 lat= 2037-2042 (przy założeniu, że następnym prezydentem będzie właśnie Dumna Dama bo jeśli nie to trzeba znowu dodać kolejne 5 lat..)

To jest prosta matematyka! Atraktor twierdzi,że  wojna wybuchnie między 2030-2033 a przy okazji twierdzi, że zanim wybuchnie to wcześniej zostanie zastrzelony ostatni prezydent czyli Odnowiciel Wiary chociaż jak pokazują proste obliczenia matematyczne jest to NIEMOŻLIWE!!! Profesor z czterema fakultetami ma problemy z prostymi obliczeniami matematycznymi?

Atraktorze ja nie szukam dziury w całym, twoje teksty są po prostu nasycone sporą ilością takich bezsensownych stwierdzeń i często jeden tekst przeczy drugiemu.Przykłady można mnożyć! Co mądrego ludzie wyniosą z twoich przekazów skoro często jeden wpis przeczy drugiemu?

Ponadto napisałeś w tym wpisie, że zaraz po zamachu na prezydenta(poprzedzającym wybuch III WŚ), nastąpi najazd Mahdiego na ten kraj tymczasem Arteuza twierdził, że do tego najazdu dojdzie 9 lat po rozpoczęciu III WŚ..To tylko potwierdza to co wcześniej napisałem a mianowicie o tym, że to co przekazuje jeden autorytet przeczy temu co podaje inny autorytet..widocznie Ty masz inne przepowiednie a Arteuza miał inne..a Lemesurier jeszcze inne.Jednym słowem serwujecie nam tu pomieszanie z poplątaniem w pięknym opakowaniu a tego przyzwoitemu człowiekowi robić nie wolno!

Bzdury i fanaberie?! A może bzdurne są daty, które podajesz skoro prosta matematyka pokazuje, wielkie sprzeczności w tym co publikujesz..Kto w takim razie pisze bzdury? Matematyka jest jednak po mojej stronie..

4,786

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

El rico;
"Ps Atraktorze faktycznie mógłbyś się ujawnić ? Przynajmniej w przyszłości , to co pisałeś nie będzie anonimowe."
----------------------------
Dlaczego pisząc o Nostradamusie nie chciałem się ujawnić z imienia i nazwiska?
Pisałem już o tym niejednokrotnie, więc przypominam.
Nostradamus i jego proroctwa, a także m innymi astrologia nie są wśród wielu renomowanych uczonych traktowane poważnie.Jako wykładowca na kilku uczelniach(również gościnnie) w tym zagranicznych byłbym przedmiotem sensacyjnych doniesień prasowych i nieprzychylnych mi publikacji i komentarzy.Na to nie mogłem sobie ani wówczas, ani teraz pozwolić.
Nie znaczy jednak, że to kiedyś nie nastąpi, bo na wszystko kiedyś przychodzi czas.
MaxXon;
"I tak oto tracimy powoli Atraktora na rzecz pyszałkowatego MC z jego bredniami i egoistycznymi wynurzeniami..."
-------------------------------
Od czasu do czasu, tak jak już pisałem zabiorę na tym forum głos, chyba, że źle jako starzec skończe tak jak mi życzy MC.
Będąc w Polsce i mając chwilę czasu wszedłem na to forum z dobrym zamiarem, by coś o ostatnich badaniach dotyczących dzisiejszych czasów w proroctwach M Nostradamusa napisać. Czytając jednak ostatnie wpisy na tej stronie forum zauważyłem nienawistne, obraźliwe wypowiedzi MC dotyczące mojej osoby.
Nie zamierzam i nie chcę z nim dyskutować na temat tych wypisywanych przez niego licznych bredni i psedonaukowych bzdur, które gdzieś on wyczytał jak twierdzi np w prasowych publikacjach dla dzieci.Już Moogi, a także inne osoby zauważyli dawno jakie "wartościowe teksty" wypisuje tu MC .Powiem zdecydowanie mocno- to nie jest dla mnie partner do jakiejkolwiek poważnej rozmowy.Poniosło mnie kiedy w swoich tekstach zaczął mnie obrażać.To jest z jego strony zwykły pseudonaukowy chamski hejt, który w internecie jest niestety na porządku dziennym w każdej dziedzinie życia społecznego!
Co by nastąpiło gdybym się teraz ujawnił z prawdziwego imienia i nazwiska?
Myślicie, że hejt by się zakończył?
On by dopiero wybrzmiał z nową siłą!
Uważam, że znalazła by się wtedy jeszcze większa liczba takich MC!
Niektórzy znani powszechnie ludzie w/g mnie ci mądrzejsi w ogóle się nie udzielają na różnych forach i portalach społecznościowych, a niektórzy ci odważniejsi tam piszą przeważnie pod wymyślonymi nazwiskami i imionami itd.itp.
Np z masowym  hejtem na Facebooku i Twiterze, a także innych portalach spotkali się już tacy uczeni jak; Kalu,Hawking,Penrose i wielu innych!
Więc o czym mowa?
Ludzie są bardzo różni widać to też i w polityce i w różnych zawodach.
Pod różnymi pseudonimami ukrywali się często i dalej ukrywają;pisarze,artyści, także często uczeni, a nawet niektórzy politycy.
I to od niepamiętnych czasów!

Zastanawiam się co się stało z Moogim, bo widzę, że ostatnio przestał się na tym forum udzielać.
To bardzo szkoda.
Mam jednak nadzieję, że się tu jeszcze pojawi i odezwie!

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2020-06-27 19:07:55)

4,787

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Powiem tak;
albo MC nie rozumie tego co sam pisze i jak się przy tym zachowuje, albo postępując tak uważa swoich odbiorców za bezrozumnych głupków, którzy tego nie dostrzegają.

1. Nie prowadzi się rozmów z osobami z zachowaniami chamskimi, którzy ciągle; obrażają, oskarżają i wyśmiewają się z osób z którymi chcą dyskutować, choćby nawet w jakiejś części mieli rację.Nie zaprasza się ich do mieszkań i domów, bo nie są mile widziani i porządani.

2.Uczeni to nie są ludzie zatwardziali, którzy przyczepią się do jakichś swoich teorii, czy np dat jak przysłowiowe rzepy i je do końca bronią nie mając nowych istotnych argumentów, aby te teorie dalej podtrzymywać.
Gdyby tak było to bylibyśmy pozbawieni na przestrzeni dziejów postępu w wielu dziedzinach nauki i technologii.
Tak więc i ja przez wiele lat zmieniałem swoje zdanie w wielu sprawach.

3.Centurie, przepowiednie i proroctwa M Nostradamusa są ciągle badane( tak jak np otaczający nas kosmos) i w wyniku tych badań wychodzą na jaw nowe nieznane fakty i dlatego ich interpretacje przez wielu badaczy ulegają ciągłym zmianom.Tak więc to co napisał np w roku 2009; Arteuza, Atraktor, czy inny uczony, który zna twórczość M Nostradamusa od tak zwanej podszewki może po upływie lat być bardziej , lub mniej aktualna.Sam M Nostradamus napisał, że jego proroctwa zostaną prawidłowo odczytane dopiero po III wojnie światowej.

Na koniec mogę tylko powtórzyć to co na początku tu napisałem;

-albo MC nie rozumie tego co sam pisze i jak się przy tym zachowuje, albo postępując tak uważa swoich odbiorców za bezrozumnych głupków, którzy jego postępowania nie dostrzegają;

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2020-06-27 21:43:49)

4,788

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze masz całkowitą słuszność nie ujawniając się - popieram w całej rozciągłości powyższy wpis.
Też zauważyłem brak wpisów Moogiego (dziwne ??) brak mi jego b. szczegółowych analiz (czasami, aż do przesady).

Chciałbym zwrócić uwagę na przepowiednię, która powinna się ziścić w tym roku:

W mieście zburzonego muru
Wielki wybuch na targowisku podróżnych.(nowe lotnisko)
Niedawno zbudowane pochłonie liczne ofiary,
Płacz i lament wśród bliskich z wielu krajów.
Tylko ludy półksiężyca się cieszą
Do czasu nim się okaże, że wielu jest z ich stron!

Lotnisko ma powstać w 2020

Z jakiegoś powodu Nostradamus opisał ten zamach - czy nie należy uważać, że od tego momentu rozpocznie się 10 lat super-terroryzmu, a jeżeli tak, to ta przepowiednia też powinna się zmaterializować w tym roku:

Trzecia Wojna się rozpocznie w 10 lat,
Nim jego wojska zginą w azjatyckim kraju Tamerlana.
Niespodziewanie i nagle Wielki Grzyb ognia w siódmym miesiącu zniszczy armie sprzymierzonych,
A płacz i żałoba będzie ogólna, bo trumny będą puste.!!!!!!!!! (ciała wyparują)
Odtąd powoli pod zielonymi sztandarami Mahometa półksiężyc rozpocznie swój zwycięski marsz na ziemie chrześcijańskiej Europy.

Czy są jakieś inne przepowiednie skorelowane z tymi dwoma, które by potwierdzały lub zaprzeczały powiązania obu przepowiedni.

Ostatnio edytowany przez Ruan (2020-06-27 21:44:11)

4,789

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze przestań mydlić ludziom oczy..prawda jest taka, że jeżeli twoi forumowi sprzymierzeńcy są chamscy, wulgarni i obrażają swoich rozmówców to jest wszystko w porządku i ok..Jeśli jednak ktoś inny zejdzie do ich poziomu to już nie jest to dobre i nie jest ok. Stosujecie po prostu zasadę Kali kraść krowę, dobrze, Kalemu ukraść krowę - źle! Kiedy twoi sprzymierzeńcy stosują takie zagrywki to tego kompletnie nie widzisz i Ci to w żaden sposób nie przeszkadza natomiast jeśli ktoś spoza tej grupy to zastosuje to nagle Ci się oczy otwierają i zaczynasz grzmieć, że tak nie można! Czy to jest uczciwe? Czy uważasz się za prawą i uczciwą osobę? W mojej ocenie jesteś kompletnie pozbawiony cechy, która nazywa się bezstronność.. Prawda jest taka, że na tym forum funkcjonuje towarzystwo wzajemnej adoracji zainteresowane wyłącznie wzajemnym klepaniem się po tyłeczkach i powtarzaniem sobie jacy to jesteśmy mądrzy i jakie merytoryczne wpisy publikujemy. Każda jednostka która się tutaj pojawiła i próbowała napisać o pewnych nieprawidłowościach, sprzecznościach itp w publikowanych analizach od razu była chamsko atakowana, wyzywana od tępaków itp i traktowana jak niepotrzebny intruz, który śmie podważać słowa "wszechwiedzącego i nieomylnego". Patologiczne zachowania niczym z jakiejś podejrzanej  sekty!!! Sekty w której nikt nie ma prawa podważać tego co głosi guru  a jeśli ktoś się tylko odważy to zrobić to zaraz jest atakowany przez stado wściekłych psów, z których każdy chce go dorwać i rozszarpać na kawałki..

4,790

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

MartimoCordoza wbrew pozorom lubię czytać Twoje wpisy - OCZYWIŚCIE TE MERYTORYCZNE !!! bez pyskówek. Jest to może spojrzenie z innej strony, ale można coś z tego wyciągnąć dla siebie. Przecież na tym forum wszyscy trochę błądzimy jak we mgle widać to po wcześniejszych wpisach Centuriona i Atraktora. No cóż Nostradamus to trudna lektura.

Jeżeli uważasz, że masz racje to staraj się odpowiadać merytorycznie i nie zwracać uwagi na zaczepki - tylko robić swoje.
Pyskówką niczego nie udowodnisz, taką dyskusją o niczym doprowadzicie, do tego co się stało z forum Gazety Prawnej gdzie pod koniec to było jedno szambo I TO DOSŁOWNIE !!.

4,791

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Nadal jestem ze swoimi wpisami na tym forum!

Jednak nie odpowiada mi postawa piszących tu użytkowników, dlatego zamiast ponownie napisać słowa prawdy o tym co piszą tu inne osoby – wybieram milczenie.

Jednak wszystko ma swoje granice. Dlatego szala goryczy może w końcu się przelać.

Wielokrotnie uprzedzałem wszystkich czytelników przed profanem jakim jest Martimo. Ale wszyscy mamy wolną wolę, którą ja określam w niektórych konkretnych przypadkach - obojętnością na oczywistą prawdę.

Wielokrotnie prostowałem bzdury pisane przez inne osoby. Jednak ze wpisów użytkowników tego forum było widać że jest im obojętne co czytają… Nie interesowała ich prawda tylko wpisy, nawet te które celowo wprowadzały w błąd czytelników tego forum…

Niedopuszczalnym jest również dla mnie - niestosowne traktowanie osoby Pana Atraktora, którego zawsze traktowałem i traktuję z dużym szacunkiem.

Niestety na tym forum były i nadal są osoby, które nie szanują niczego co jest wartościowe dla nas oraz dla dalszych naszych pokoleń...

Taką wartością jest oczywiście zdobywana latami Wiedza!

Dotyczy to każdej dziedziny naszego życia – a na tym forum nie tylko wiedzy o twórczości Michela Nostradamusa!

Wszystkie ostatnie wpisy świadczą dla mnie o tym, że nie jestem zainteresowany rozmowami z osobami, które nie tylko nie szanują samych siebie, a tym bardziej innych osób czy też rozmówców…

A ponieważ nie mam zamiaru nikomu narzucać tego co czyta i z kim rozmawia – po prostu w takich warunkach (wśród takich wpisów) nie publikuję moich autorskich wpisów…


Ps. To jest dopiero genialny pomysł ujawniania się ze swoim nazwiskiem na tym forum. Niech ci co tak piszą zrobią to sami w swoim braku wiedzy o internecie!

4,792

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

MartimoCardoza napisał/a:

Przepowiednia;161.19

Za rządów Wilka Europa stanie się wasalem Potężnego Neptuna,
Podpisane traktaty spowodują niezadowolenie świata,
Niedźwiedź, Azjatycki Tygrys i Czerwony Smok zawrą na krótko sojusz,
Do chwili kiedy przez bunt pospólstwa upadnie wszechobecny pieniądz Atlantów!

Przepowiednia;152,116

W domu Białego Wilka zamordują pierwszego,
U Neptuna strach i przerażenie,
Zemsta wysłanników Półksiężyca-
spowoduje wielki zamęt i powszechną chęć zemsty...

Wielu interpretatorów sugeruje, że za postacią Wilka oraz Białego Wilka kryje się 45 prezydent USA Donald Trump.

A mi się coraz bardziej wydaje, że Biały wilk / Wilk to Joe Biden. Oprócz siwo-białych włosów z wilkami łączy go poniekąd... imię jego syna - Hunter (które notabene było także nazwiskiem panieńskim pierwszej żony Joe Bidena) - co oznacza "myśliwy".  Trzeba wiedzieć, że praktycznie do XVIII wieku polowanie na wilki (w celu kontroli ich populacji) było jednym z najważniejszych zadań myśliwych, które wymagało wielkich nakładów organizacyjnych i finansowych. Stąd związek słowa "myśliwy" ze słowem "wilk" w Europie Nostradamusa był wyjątkowo klarowny.

https://en.wikipedia.org/wiki/Wolf_hunting

Ponieważ Joe to już stary dziadek, urząd będzie prawdopodobnie sprawował zza parawanu jego syn, który jest prawnikiem i ma doświadczenie w grubych sprawach. Ponadto, Hunter Biden jest w tej chwili tym pierwszym (faktycznie pierwszy syn Joe Bidena - Beau - umarł w 2015). Nowa żona Huntera, żydówka Melissa Cohen jest reżyserem filmowym (która nie nakręciła żadnego filmu - czyli Mossad), a sam Hunter zasiadał jeszcze do niedawna (notabene wraz z Aleksandrem Kwaśniewskim, byłym polskojęzycznym prezydentem) w radzie podejrzanego ukraińskiego holdingu gazowego Burisma. Interesy związane z (niearabską) ropą/gazem prowadzone przez środowiska żydowskie to dodatkowe czynniki ryzyka jeśli chodzi o możliwość zostania ukatrupionym przez wahabitów.

Ponadto, jeśli wybory wygra Biden (demokraci) to zapewne w oka mgnieniu podpisze z osłabioną UE niekorzystną dla nas umowę TTIP. Ponadto, demokraci odkręcą u siebie kurki z pieniędzmi na socjał w takiej skali, że w końcu mocno wzrośnie im upragniona inflacja, po czym podniesienie stóp procentowych spowoduje masowe bankructwa zadłużonego motłochu. W końcu zrujnowani zwykli ludzie wyjmą ze schowków swoje giwery i pójdą na ulice odstrzelić łby tym, których media wskażą jako winowajców. I to będzie koniec USA jakie znamy. Mniej więcej.

Ale to tylko moje hipotezy... czas pokaże czy się mylę.

Ostatnio edytowany przez centrala314 (2020-06-28 22:25:33)

4,793

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

centrala314 trochę mnie zainspirowałeś do zgłębienia tematu bo muszę przyznać, że wcześniej opierałem się głównie na analizie kogoś innego, i analiza ta wydała mi się całkiem sensowna i dobra.

Ostatnio napisałem w jednym z postów

Na forum pojawiła się jakiś czas temu sugestia, że nostradamusowy Wilk oraz Biały Wilk to Donald Trump i głównym argumentem było jego niemieckie pochodzenie. Wilk może kojarzyć się z Niemcami ponieważ w przepowiedniach o II WŚ Nostradamus używał tego określenia.Muszę przyznać, że ten argument przekonał mnie.

centrala314 po twoim wpisie zacząłem samodzielnie zgłębiać temat i odnalazłem następujące przepowiednie:

Persage II 23,1

Stary Kanclerz Wołu ostatni raz
Odwiedzi Francję i Elizejskie Pola
Na miesiąc przed III wojną
Podpisze przymierze w Pałacu Królów

Jak widać Wołem Nostradamus określał Niemcy, Germanię.

Dwadzieścia po pierwszej będzie druga,
Przedtem Hister z podnóżka Germanii przejmie władzę,
Język węża i charakter  wilka będzie jego domeną,
Splugawiony znak krzyża będzie na jego sztandarach.

Nad wielką rzeką w kraju rządzonym przez Tępego Gruzina,
Drapieżny Wilk dozna haniebnej i Wielkiej Klęski,
Ostra zima i Wielka Pycha Germanii znajdzie tam początek końca!
Dwieście tysięcy pójdzie do niewoli bez powrotu-a wielu umrze z głodu!

Nostradamus Adolfa Hitlera nazywa człowiekiem o języku węża i charakterze wilka by później w kolejnej przepowiedni nazwać go drapieżnym wilkiem.Odnoszę wrażenie, że Nostradamusowi nie chodzi o cały naród niemiecki(Wołu) a wyłącznie samego Adolfa Hitlera.W tym wypadku zatem to porównanie do wilka dotyczy agresywnego,drapieżnego sposobu postępowania.

Nawet jeżeli na tej podstawie odrzucimy ten argument o niemieckim pochodzeniu Trumpa, który wcześniej przemawiał za tym by móc go określić Wilkiem i Białym Wilkiem to jednak musimy przyznać, że charakteryzuje go agresywne, drapieżne postępowanie.Tymczasem Joseph Robinette Biden Jr uznawany jest powszechnie za typową "ciepłą kluchę"..zresztą sam nawet napisałeś, że w przypadku jego zwycięstwa w zbliżających się wyborach prezydenckich za parawanu rządzić będzie jego syn co tylko potwierdza to co napisałem.Mnie osobiście te argumenty, których użyłeś nie przekonują.Cały czas wydaje mi się, że może nim być Donald Trump aby jednak to ostatecznie uznać, trzeba by przedstawić solidne argumenty potwierdzające, że to właśnie za jego rządów Europa stała się zależna od USA oraz przedstawić, które to podpisane przez niego traktaty spowodowały niezadowolenie świata.Odnoszę wrażenie, że jednak ciężko o takie argumenty.Jest jednak możliwość, że jego rządy będą jeszcze trochę trwać.Chociaż po ostatnich protestach przeciwko brutalności policji po których Ameryka stanęła w ogniu zaufanie do Trumpa drastycznie spadło i trzeba przyznać, że faworytem do wygranej jest Biden ale kto wie co się jeszcze wydarzy i jak to się ostatecznie skończy.

4,794

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

MartimoCardoza napisał/a:

centrala314 po twoim wpisie zacząłem samodzielnie zgłębiać temat i odnalazłem następujące przepowiednie:

Persage II 23,1

Stary Kanclerz Wołu ostatni raz
Odwiedzi Francję i Elizejskie Pola
Na miesiąc przed III wojną
Podpisze przymierze w Pałacu Królów

Takiej przepowiedni nie można nigdzie znaleźć. Za to w literaturze figuruje nieco podobna:

Wydanie z 1605, Sixains
https://images2.imgbox.com/ec/9c/tMCPr1Os_o.jpg

XXV.
Six cens & six, six cens & neuf,
Vn Chancelier gros comme vn boeuf,
Vieux comme le Phoenix du monde,
En ce terroir plus ne luyra,
De la nef d'oubly passera,
Aux champs Elisiens faire ronde.

606, 609
Kanclerz wielki jak wół,
stary niczym Feniks świata,
na tej ziemi już nie będzie świecił,
Popłynie on statkiem zapomnienia,
odbyć swoją kolej na polach Elizejskich.

(Pola Elizejskie to zaświaty, czyli mowa jest tutaj o śmierci starego i zwalistego kanclerza - Seehofer?).

Niestety, ta przepowiednia pochodzi z rozdziału "przepowiednie fałszywie przypisane Nostradamusowi." Dlatego też z tym starym kanclerzem wołu to bym akurat bardzo uważał.

Co do wilka to być może pod koniec tego roku się okaże kto to jest.

Ostatnio edytowany przez centrala314 (2020-07-02 11:59:52)

4,795

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Takie tłumaczenie podał Arteuza w 2009 roku.Dodatkowo zamieścił wtedy taki oto komentarz:

Persage II 23, 1

Stary Kanclerz Wołu ostatni raz,
Odwiedzi Francję i Elizejskie Pola.
Na miesiąc przed III wojną,
Podpisze przymierze w Pałacu Królów.

Między innymi Wołem Nostradamus określał Niemcy - Germanię. Widać więc, że III wojna wybuchnie jak Kanclerzem Niemiec będzie stary człowiek - sędziwy.
W dalszych (rozrzuconych) czterowierszach pisze, że tym przymierzem będzie nowy traktat wojskowy Francusko-Niemiecki (NATO będzie bardzo osłabione, o czym później), który został zawarty dla obrony przed Talibanem. Ale po kilku klęskach NIEMCY zdradzą Europę i Francję - jeszcze o tym napiszę.

4,796

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Arteuza w 2009 roku napisał:

Co do 50 lat kryzysu to możliwe,że on już trwa.
Nostradamus wyrażnie stwierdził, że ma on
zacząć się kilkanaście lat przed wybuchem III wojny światowej (u Wielkiego Żywiciela-czyli USA) trwać przez cały czas jej trwania i zakończyć się kilka lat po jej zakończeniu.
Przyjmując, że kryzys zaczął się w roku 2009+50 lat=2059 rok, to wynika z tego, że przyjęte przeze
mnie daty wybuchu i trwania III wojny światowej (27 lat), czyli lata 2021-2048 i w tym dwóch
katastrof kosmicznych, mniej więcej by odpowiadały zapisom przepowiedni Nostradamusa.
Ale oczywiście mogę się mylić!

Tak naprawdę kryzys zaczął się 15 września 2008.Tego dnia ogłoszono bankructwo czwartego największego banku w USA, po tym jak amerykański rząd zdecydował, że nie udzieli pomocy Lehman Brothers. Kryzys finansowy rozlał się na cały świat, nie oszczędzając nikogo.
Ponieważ Arteuza przyjął, że kryzys rozpoczął się w 2009 roku nie będę tego zmieniał.2009+50=2059 czyli rok zakończenia 50 letniego kryzysu. Ponieważ Nostradamus twierdzi,  że kryzys będzie trwał jeszcze przez kilka lat po zakończeniu III WŚ więc aby uzyskać datę jej zakończenia musimy od roku 2059 odjąć 3-9 (kilka czyli więcej niż dwa i mniej niż dziesięć).W takim razie III WŚ zakończy się między (2059-3=2056  2059-9=2050) 2050-2056 rokiem.
Teraz wystarczy odjąć 27 lat by uzyskać datę jej rozpoczęcia..(2050-27=2023 2056-27=2029) III WŚ musiałaby się rozpocząć między 2023-2029 rokiem.

I powychodziły nam totalne głupoty ponieważ inna przepowiednia Nostradamusa przekazuje nam, że 10 lat przed jej wybuchem na wojska amerykańskie zostanie zrzucona bomba atomowa..Ma do tego dojść w kraju Tamerlana. „Kraj Tamerlana” – w przeszłości obejmował Iran, Azję Środkową, Irak, Kaukaz, Pakistan, Afganistan. Autorytet w tej dziedzinie podaje, że bomba atomowa zostanie zrzucona na bazę wojsk amerykańskich w Afganistanie. Ostatnio podważyłem tą wersję wydarzeń ponieważ na mocy porozumienia z Doha armia amerykańska wycofuje się z Afganistanu. Poza tym żadna przepowiednia nie podaje, że dojdzie do tego akurat w Afganistanie..możliwości jest tutaj znacznie więcej! Nie ma więc sensu upierać się przy jedynym słusznym rozwiązaniu zwłaszcza, że wydarzenia na świecie już drastycznie ograniczają szansę, że ta interpretacja jest prawidłowa..

Jedno jest jednak już pewne. Wielki 50 letni kryzys nie rozpoczął się od upadku Lehman Brothers i tym samym nie rozpoczął się w 2008 czy też 2009 roku.
Moim zdaniem ten kryzys rozpoczął się w roku 2019 i został zapoczątkowany epidemią koronawirusa..
W skali międzynarodowej zostały podjęte działania w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się zachorowań. Ograniczono podróże, wprowadzono kwarantanny i godziny policyjne, odroczono lub odwołano szereg wydarzeń sportowych, religijnych i kulturalnych. Część państw zamknęła granice lub wprowadziła ograniczenia ruchu granicznego, w tym przylotów pasażerów, oraz restrykcje wobec osób przekraczających granice. Zamknięto szkoły i uniwersytety. Zatrzymano produkcję w wielu zakładach pracy. Pandemia spowodowała globalne zakłócenia społeczne i gospodarcze.
Na chwilę obecną koronawirusem zaraziło się 11 mln ludzi w tym w USA, które przoduje w statystykach 2,8 mln ludzi.

Niemal każdego dnia dowiadujemy się o bankructwach kolejnych firm. Większość z nich słabo prosperowała nawet w dobrych czasach kiedy przyszedł kryzys takie firmy nie są już w stanie utrzymać  się na powierzchni  i nie zatonąć..Wielkie, gigantyczne przedsiębiorstwa są w krytycznej sytuacji. Boeing redukuje zatrudnienie, firma przyniosła w I kwartale 640 mln dolarów straty, Airbus pod koniec 2019 roku miał 12,5 mld euro gotówki w tej chwili zostało mu 3,6 mld. Firma straciła 8,5 mld euro w ciągu tak krótkiego czasu.. niemiecka Lufthansa zaczęła  rozważać formalną upadłość.. British Airways zwalnia 12 tysięcy osób. Cała branża lotnicza, to będą za chwilę nowi "too big to fail". Air France-KLM ma otrzymać aż 11 mld euro od rządu Francji i Holandii. Rządy innych krajów również będą musiały gigantycznymi zastrzykami gotówki wspomóż największe firmy by zapobiec bankructwom takich gigantów. Upadek takich firm zawsze wywołuje wielką panikę i często kończy się wielkim szokiem i negatywnymi konsekwencjami. Problem w tym, że pompowanie gotówki w upadające wielkie firmy jeszcze bardziej zadłuży wiele krajów których długi przekraczają lub zbliżają się do 100% PKB..To tylko zwiastuje zbliżającą się wielką katastrofę..

Spirala zadłużenia się nakręca. Walka z koronawirusem i kryzysem, który wywołał pochłania ogromne pieniądze, które w większości rządy  muszą pożyczyć. Według KE, na koniec roku średnie zadłużenie w strefie euro przekroczy 100 proc. PKB !!!
Bardzo hojne programy pomocowe sprawiają, że rządy w tym roku notować będą ogromne deficyty. Ponieważ większość krajów rozwiniętych już wcześniej była bardzo zadłużona, poziom długu do PKB wzrośnie do niespotykanych wcześniej wartości..

Czas na matematyczne wyliczenia..Jeżeli mam rację i 50 letni kryzys rozpoczął się w 2019 roku to w takim razie powinien się zakończyć w 2069 roku. W takim razie III WŚ zakończyłaby się między (2069-3=2066 2069-9=2060) 2060-2066 rokiem. Odejmijmy 27 lat by dowiedzieć się kiedy wybuchnie ( 2060-27=2033 2066-27=2039). III WŚ musiałaby się rozpocząć między 2033-2039 rokiem.

4,797

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Martimo Cardoza !
pierwszy raz przeczytałem Twój wpis i zadam Ci proste pytanie: po  co się tak mędrkujesz ? każdy z nas sam dochodzi do takich i jeszcze innych spostrzeżeń !!! Zaśmiecasz tylko ten wątek robiąc z siebie bożyszcze intelektualne. Nic nowego nie wnosisz poza tym, że uzurpujesz sobie prawo do publicznych analiz, przekazując swój sposób myślenia i naprawdę myślisz że jesteśmy durniami ??? Sami potrafimy do takich wniosków dojść.
A dlaczego tak dużo tu piszesz, nie wnosząc żadnej wartościowej treści ??? bo masz przerost ego nad świadomością (taki drugi Groodzki z Ciebie, tyle że tu na forum) i jedyne czego tu szukasz, to APLAZU wśród nas przechwytując "wiodącą" rolę na tym forum, a co gorsza bez poszanowania autora i jego wiedzy. Zanurzasz się w tekstach Aretuzy i Atraktora, szukając sensacji, a nie widząc przy tym, że tylko mącisz wodę... Quid penis aqua conturbabimus ?

Najlepiej, to załóż swój własny wątek na forum pt. "Trafne i mądre analizy Martimo Cardozy o III WŚ na podstawie twórczości Nostradamusa interpretowanej przez Arteuzę i Atraktora" i zobaczymy ilu będziesz miał fanów ?

Ostatnio edytowany przez MaxXon (2020-07-04 08:10:27)

czas to wcale nie pieniądz - Stwórca dał go nam, abyśmy wykorzystali go do swojego wzrostu duchowego...a tych którzy go trwonią i już nie rokują na rozwój zabiera z powrotem...

4,798

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

MaxXon w styczniu 2020 napisał

Czyżby "śniady" (opalony Trump) po ataku na generała Iranu dzisiejszej nocy, będzie "zbierał puste trumny w kraju Tamerlana (od Iraku do Afganistanu) od wybuchu płomiennego grzyba na wojskach atlantów i odejdzie w niesławie" ???
Czy Putin rozpaczliwie szukający swojego sukcesu, ruszy w tym roku (a powinien przed końcem drugiej dekady XXI wieku) na Kijów, gdzie "wybite zostaną mu zęby i podcięte pazury" ???
Wydaje mi sie, że najpierw nastąpi pierwsze, a potem drugie, bo po pierwszym Putin poczuje się silniejszym, bo u Atlantów będzie rozgardiasz i wewnętrzne problemy a wtedy pazerny Niedźwiedź ruszy do ataku.
Pażyjom, uwidim...
Jeśli tak, to odliczanie rozpocznie się "...nie minie 10 lat...", a więc 2030.

Do jakich wniosków potrafisz dojść i jakie bzdury wypisywać to już zdążyłem zauważyć..Cóż kończy się druga dekada a tu ani pierwsze się nie sprawdziło ani drugie..ale jest jeszcze kilka miesięcy więc można łudzić się do samego końca big_smile Człowiek który wypisuje takie bzdury, kompletnie nie ogarniając przekazów mistrza Nostradamusa twierdzi, że potrafi dojść do takich samych wniosków? Śmiem wątpić..Psycholog niestety też z Ciebie taki jak z koziej dupy trąbka więc teksty w których informujesz o moich rzekomych intencjach są tyle samo warte co twoje mierne analizy i wnioski wyciągane na podstawie przepowiedni Nostradamusa.. Zamieszczasz absurdalne wpisy udowadniające, że kompletnie nie ogarniasz tematu przepowiedni a twierdzisz, że jesteś w stanie dojść do takich samych wniosków?! Chcesz oszukać mnie czy siebie samego? To jest czcze gadanie, człowieka, który przez kilka lat swojej obecności na forum nie napisał ani jednego odkrywczego postu, który w jakiś sposób pchnąłby zrozumienie przekazów Nostradamusa do przodu..Kto będzie słuchał i traktował poważnie człowieka, który zamiast udowodnić swoją wartość trafnymi analizami zajmuje się wyłącznie pisaniem do czego to jest w stanie dojść i co jest w stanie osiągnąć?!

4,799

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

MartimoCardoza napisał/a:

Kto będzie słuchał i traktował poważnie człowieka, który zamiast udowodnić swoją wartość trafnymi analizami zajmuje się wyłącznie pisaniem do czego to jest w stanie dojść i co jest w stanie osiągnąć?!

No widzisz, ja nie szukam rozgłosu w przeciwieństwie do Ciebie, a jakie analizy przeprowadzam i co ogarniam, tego nie wiesz i nigdy się nie dowiesz. Jesteś zbyt mały i pyszny, aby z Tobą rozmawiać. Na tym forum jest bardzo duży krąg mądrych i ciekawych ludzi, o czym zupełnie nie wiesz, gdyż wyłącznie zaślepiony jesteś "swoją mądrością i trafnością analiz". Istnieje drugi obieg informacji na tym forum, ale Ty pyszny człowieku nawet nie wpadłeś na to... smile
Jednak widać nic do Ciebie nie trafia i już nie trafi. Każde zdanie i myśl w nim zawarta kierowana do Ciebie jest stracone, gdyż uparcie nie chcesz dopuścić do siebie swojego własnego obrazu...Nikt Ci tego nie napisał, bo mu szkoda czasu, ja też na tym już kończę, bo nie należy marnować czasu.

Ostatnio edytowany przez MaxXon (2020-07-04 17:41:09)

czas to wcale nie pieniądz - Stwórca dał go nam, abyśmy wykorzystali go do swojego wzrostu duchowego...a tych którzy go trwonią i już nie rokują na rozwój zabiera z powrotem...

4,800

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

MaxXon napisał/a:

po  co się tak mędrkujesz ? [...]  Zaśmiecasz tylko ten wątek

Ależ wręcz przeciwnie. Rozważania MartimoCardoza są bardzo pożyteczne i interesujące, i jak najbardziej zgodne z tematem forum "Wolna dyskusja i dociekania". MaxXon, miło by było zobaczyć Twój konstruktywny wkład do tych rozważań. Przy tej ilości zagadek, każda kumata głowa się liczy.