4,801

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

MartimoCardoza napisał/a:

Moim zdaniem ten kryzys rozpoczął się w roku 2019 i został zapoczątkowany epidemią koronawirusa..
[...]

Czas na matematyczne wyliczenia..Jeżeli mam rację i 50 letni kryzys rozpoczął się w 2019 roku to w takim razie powinien się zakończyć w 2069 roku. W takim razie III WŚ zakończyłaby się między (2069-3=2066 2069-9=2060) 2060-2066 rokiem. Odejmijmy 27 lat by dowiedzieć się kiedy wybuchnie ( 2060-27=2033 2066-27=2039). III WŚ musiałaby się rozpocząć między 2033-2039 rokiem.

Moim zdaniem jest to jak najbardziej poprawne rozumowanie.

Dodatkowo:

Arteuza napisał/a:

III Wojna Światowa ma się rozpocząć w XXI wieku po 10 latach (dekadzie) superterroryzmu
muzułmańskiego w roku w którym suma cyfr daje liczbę 3, a rok ten dzielony przez 3 daje liczbę
całkowitą.
W wieku XXI są trzy takie daty:
Rok 2001 to 2+0+0+1=3 Rok 2001:3=667
Rok 2010 to 2+0+1+0 =3 Rok 2010:3=670
Rok 2100 to 2+1+0+0 =3 Rok 2100:3=700
Nostradamus był również matematykiem i lubował się w tego rodzaju zagadkach jak też szaradach i
rebusach.

Ostatnio niektórzy znawcy Nostradamusa przychylają się do 2010 roku jako terminu ewentualnej
daty wybuchu III wojny Światowej, który poprzedzony by został 10 latami super terroryzmu, to jest
od ataku na wieże nowojorskie w 2001.

W takim wypadku jakieś ważne wydarzenie mogło by być później uznane za wybuch tej wojny.

Istnieją jeszcze dwie możliwości datowe wybuchu III Wojny Światowej, otóż w Średniowieczu był
zwyczaj opuszczania jedynki przy wypowiadaniu daty np: zamiast rok : 1546 mówiono i pisano rok :
546. Tak więc mówiąc o XXI wieku - Nostradamus Jasno napisał w Alamachu że w tym roku będzie
III Wojna Światowa to wówczas Rok 2012 po opuszczeniu 2 i 0 na przedzie cyfra ta nie ma
znaczenia więc 1+2=3 i 3:3 =1. Możliwe, że ten rok miał na myśli Nostradamus lub Rok 2021
wówczas po opuszczeniu cyfr 2 i 0 mamy Rok 21 czyli 2+1=3 i 3:3=1.
Trudno mi powiedzieć który to będzie rok. Ale jak wiemy początek wojny ma się zacząć w nocy
(czas europejski) następnego dnia po zawarciu wieczystego pokoju na Bliskim Wschodzie.

Niezupełnie. Numerologiczna suma cyfr jest liczona iteracyjnie aż do uzyskania jednej cyfry, czyli np. dla 2039 będzie to 2+0+3+9=14 a potem 1+4=5, czyli sumą jest 5!

W związku z tym lata spełniające podwójne kryterium Nostradamusa to: 2001 2010 2019 2028 2037 2046 2055 2064 2073 2082 2091
W drugiej wersji, opuszczając pierwszą cyfrę, możliwe są następujące lata: 2003 2012 2021 2030 2039 2048 2057 2066 2075 2084 2093

MartimoCardoza napisał/a:

Hun = Nicolas Sarkozy (2007-2012)
Pierwszy naiwny i nieudolny = Francois Hollande (2012-2017)
Drugi naiwny i nieudolny = Emmanuel Macron (2017-2022)
Trzecia naiwna i nieudolna= Marine Le Pen (2022-2027)
Garbaty Kusiciel =   ??? ( 2027-2032)
Uczeń Mahometa = ??? (2032-2037)
Odnowiciel Wiary, Mądry Przywódca = ??? (2037-????)"

[...]

Ostatni prezydent Francji obejmie władzę w 2037 i powinien sprawować swoją funkcję do 2042 roku. Wiemy jednak, że nie doczeka końca kadencji ponieważ zostanie zastrzelony tuż przed inwazją na Francję.

Według kalendarium sporządzonego przez Arteuze atak na Francję nastąpi dopiero 9 lat po rozpoczęciu III WŚ (Wielki Taliban zdobywa neutralną Szwajcarię i Austrię oraz z trzech stron uderza na Francję (od Hiszpanii, od Morza Śródziemnego i Włoch oraz Szwajcarii).
Nie wiemy czy prezydent zostanie zastrzelony zaraz po objęciu władzy czyli jeszcze w 2037 roku czy może pod sam koniec swojej kadencji czyli jeszcze w 2042 roku. Możemy założyć, że zostanie zastrzelony  przed  samą inwazją bo to miałoby sens gdyż spowodowałoby większy bałagan i panikę bo to przecież prezydent podejmuje decyzje w sprawie obrony narodowej. Dosyć przemyślane  zagranie ze strony Hannibala..
Jeżeli założymy, że zostanie zastrzelony pod koniec kadencji w 2042 to uzyskamy 2033 rok jako wybuch III WŚ. (2042-9=2033)
Oczywiście nie sugeruję, że wojna wybuchnie w 2033 roku bo nie wiemy w którym dokładnie roku swojej kadencji zostanie zastrzelony jednak ten rok jest tym granicznym poza który nie da się wyjść.

2027+od 10 do 15 lat= 2037-2042 (przy założeniu, że następnym prezydentem będzie właśnie Dumna Dama bo jeśli nie to trzeba znowu dodać kolejne 5 lat..)

Arteuza napisał/a:

Co do powstania tzw; Wielkiego Talibanu, to Nostradamus wyraźnie napisał, że powstanie on na 12
lat przed wybuchem III wojny światowej to ten kraj (TALIBAN) będzie potajemnie twórcą i
fundatorem superterroryzmu islamskiego.

Wielki Taliban powstanie więc na 2 lata przed pocz. dekady super-terroryzmu. Sam Taliban już istnieje od 1994 roku, a Wielki Taliban - oficjalnie nie wiadomo. https://en.wikipedia.org/wiki/Taliban Jednakże...
...umowa pokojowa między USA a Talibanem z lutego 2020 o wycofaniu wojska USA z Afganistanu, daje możliwość nieskrępowanej ekspansji Talibanu na kolejne terytoria i finalnie realizację zamiany całego Afganistanu w emirat islamski. Jedynym warunkiem jest, że mają nie atakować USA i sojuszników.  https://www.cfr.org/backgrounder/taliban-afghanistan Kto wie, może to właśnie ta umowa zostanie uznana za początek Wielkiego Talibanu. W końcu światowe mocarstwo (USA) podpisało umowę z tą organizacją (z pominięciem rządu w Kabulu) czyli ją de facto dyplomatycznie uznało...

Gdyby więc powstanie Wielkiego Talibanu przyjąć na rok 2020 roku, to w 2022 zacznie się super-terroryzm a w 2032 wojna, po czym w 2041 roku zastrzelą prezydenta Francji (+/- 1 rok nie robi tutaj różnicy bowiem zdarzenia nie trwają pełnego kalendarzowego roku). Jeśli w 2022, przed wyborami we Francji, będzie jakiś wielki zamach terrorystyczny to Le Pen ma wygraną prezydenturę w garści.

Jeśli wojna wybuchnie w 2032 (lub 2033) roku to Generał-Dyktator zostanie wybrany mniej więcej w 2030. Wtedy w Polsce będzie trwał solidny kryzys.

Jedyny problem w tym, że data 2032 (ani 2033) nijak nie pasuje do żadnej wersji numerologicznych kryteriów Nostradamusa wspomnianych wcześniej.

Aha, i jeszcze jedno - oficjalnie 15 maja 2020 zakończono budowę nowego lotniska Berlin Brandenburg. Dla pasażerów planowane jest otwarcie w listopadzie.

Trochę to wszystko chaotyczne. Sporo faktów, teorii i alternatywnych dat.

Tak sobie myślę, że przydałoby się otworzyć nowy temat na tym forum aby na bieżąco prowadzić najbardziej prawdopodobną, w miarę kompletną i dokładną wersję kalendarium III wojny. Tj. pierwszy post byłby aktualizowany przez autora w miarę napływu nowych i dokładniejszych informacji. Pozostałe posty można by używać do dyskusji związanej z tym kalendarium i osiąganiu konsensusu (bez innych spraw). Bez takiej zbiorczej strony, bardzo trudno jest śledzić kto kiedy i co na ten temat napisał i jakoś to sensownie poukładać na osi czasu.

4,802

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Dla zainteresowanych, oto prototyp znamienia bestii 666 - wstrzykiwany pod skórę przy pomocy igieł tatuaż z kropek kwantowych, które emitują światło podczerwone. Wzór kropek może służyć do zapisania informacji i mimo że niewidzialny dla oka, można go odczytać smartfonem lub kamerą z pewnej odległości. 

Badania finansuje Bill Gates.

Technologię wymyślono podobno po to aby w biednych krajach w ten sposób rejestrować kto jaką przyjął szczepionkę.
Jednak mówi się także o zastosowaniach komercyjnych...

http://news.mit.edu/2019/storing-vaccin … -skin-1218

Szykujcie czoło (plebs) lub nadgarstek (klasa wyższa) na swój numerek.

4,803

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Brawo!!!! Rączki same składają się do oklasków..I to są właśnie wpisy, które pchają zrozumienie przekazów Nostradamusa do przodu!To są właśnie wartościowe wpisy.

Data 2033, chociaż najbardziej prawdopodobna nie spełnia kryterium trójki czyli suma jej cyfr nie daje trójki.
Kolejna data 2037 spełnia wszystkie kryteria 2+0+3+7=12, 1+2=3  oraz 2037:3=679 Idealnie pasuje do tej matematycznej zagadki Nostradamusa..

Problem w tym, że z kolei 2037 nie pasuje do tego co uzyskaliśmy we wpisie w którym próbowałem określić datę wybuchu III WŚ na podstawie analizy przepowiedni związanych z przyszłymi prezydentami Francji. Musiałem tam zatem gdzieś popełnić błąd ponieważ na koniec stwierdziłem, że nie da się wyjść poza 2033 rok. Pytanie gdzie ten błąd w takim razie popełniłem?

W 2025 roku Śniady zostanie prezydentem USA, w 2027 roku wybuch bomby atomowej zniszczy jego wojska w kraju Tamerlana..wszystkie puzzle zaczynają do siebie pasować..Jedynie nie potrafię zrozumieć gdzie popełniłem błąd analizując przepowiednie z francuskimi prezydentami...

centrala314 odkryłeś coś niesamowitego! Rok 2037 spełnia wszystkie kryteria z matematycznej zagadki Nostradamusa!!!

2033 ich nie spełnia tak samo jak 2039  ponieważ 2039:3=679,666667

Wybuch III WŚ musi nastąpić w przedziale 2033-2039 bo to wynika z przepowiedni o 50 letnim kryzysie a jedyną datą z tego przedziału która pasuje do matematycznej zagadki Nostradamusa i spełnia z kolei jej kryteria jest 2037 rok!!!

Ostatnio edytowany przez MartimoCardoza (2020-07-05 12:02:44)

4,804

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ruan napisał/a:

Dzisiaj chciałbym przekazać czego w/g Nostradamusa należy spodziewać się w tym roku. Chciałbym zaznaczyć, że tekst jest oryginalny Centuriona jedynie INTERPRETACJA moja.
Ciekawe, że to co ma zdarzyć się w tym roku ma związek z datą (rokiem) wybuchu III Światowej.

Nie wiem czy nie "odkrywam Ameryki", ale mimo to przedstawię problem.

I. Kiedy wybuchnie III Wojna:
1. W/g Nostradamusa wojna wybuchnie w roku, którego suma cyfr wynosi 3, a sama liczba dzieli się przez 3 (dla każdego matematyka to „masło maślane”, a przecież Nostradamus był matematykiem) i trwać będzie 27 lat. Zakończyć powinna się ok. połowy XXI w. Czyli przedział czasowy rozpoczęcia wojny to:
2013 do 2033 r. (arbitralnie przyjąłem ok. = 10 lat).
Tylko, że takich liczb w tym przedziale NIE MA !!! Jedyne w XXI w. to 2001, 2010 i 2100 !!
Tu jest wskazówka - „masło maślane”, chodzi o coś innego o TRÓJKĘ NUMERYCZNĄ.

2. Sposób liczenia:
2019 = 2+0+1+9 = 12 = 1+2 = 3 !
2028 = 2+0+2+8 = 12 = 1+2 = 3 !!!
2037 = …............................. = 3 (trochę poza przedziałem)
Teraz zastanówmy się
rok 2019 – odpada, brak czasu aby spełnić warunki wybuchu wojny (np: Taliban od Pakistanu do Maroka).
rok 2028 – najbardziej prawdopodobny.
rok 2037 – możliwy, ale mało prawdopodobny.

3. Kolejna wskazówka:
Trzecia Wojna się rozpocznie w 10 lat,
Nim jego wojska zginą w azjatyckim kraju Tamerlana (Afganistan).
Niespodziewanie i nagle Wielki Grzyb ognia w siódmym miesiącu zniszczy armie sprzymierzonych,
A płacz i żałoba będzie ogólna, bo trumny będą puste.!!!!!!!!! (ciała wyparują)
Odtąd powoli pod zielonymi sztandarami Mahometa półksiężyc rozpocznie swój zwycięski marsz na ziemie chrześcijańskiej Europy.
Jednooki Talib ogłosi się kalifem zjednoczonego imperium Allaha.

Czyli – JEŻELI !!!! w lipcu tego roku (2018) nastąpi uderzenie jądrowe na bazę wojsk NATO w Afganistanie (zbuntowany generał ????????) to wojna wybucha w 2028 r.

4. Kolejna wskazówka:

W mieście zburzonego muru (Berlin)
Wielki wybuch na targowisku podróżnych.(nowe lotnisko)
Niedawno zbudowane pochłonie liczne ofiary,
Płacz i lament wśród bliskich z wielu krajów.
Tylko ludy półksiężyca się cieszą
Do czasu nim się okaże, że wielu jest z ich stron!

 http://www.pasazer.com/news/33871/nowe,berlinskie,lotnisko,w,2018,r.html

Póżniej będzie jak to określił Centurion i Nostradamus 10 lat super-terroryzmu i  III Wojna - czyli potwierdzenie rok 2028 !!!!!!!!!!!. Centurion zasugerował się atakiem na wieże, dlatego jego obliczenia były błędne.

Jak widać tego typu rozważania na tym forum już były dwa lata temu.

Ostatnio edytowany przez Ruan (2020-07-05 13:05:46)

4,805

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ruan napisał/a:

Jak widać tego typu rozważania na tym forum już były dwa lata temu.

A były nawet i wcześniej, i jak poszukać w googlu, to także w innych miejscach. Tutaj to nawet nie byłeś sam.

Mietko napisał/a:

2018-11-21 19:48:30 : Witam wszystkich. Jestem nowy i od dłuższego czasu interesuję się przepowiedniami Mistrza Nostradamusa.
Według mnie analizując przepowiednie data III wojny to rok 2037
Suma liczb ma dzielić się przez 3
2+0+3+7=12 1+2=3/3

  Przepowiednia;19,30 (sześciowiersz);

   Na szesnaście przed wielką wojną,
   Młody , który wygra ustąpi niszczony chorobą raka;
   Pózniej zaś Słowo Arcypasterza wyzwoli złe demony,
   Które na wschód od Sali wywołają ogromne wzburzenie,
   W końcu ten,który przegrał, powróci na tron-
   Na krótko przed zasadniczymi zmianami....

Następne wybory prezydenckie będą w 2020, wygra je PAD, ale w 2021 lub 2022 ustąpi ze względu na stan zdrowia. Nowe wybory wygra Wąsaty ten który przegrał czyli B.K., jego kadencja będzie trwać 5 lat czyli do 2027, w końcówce kadencji będą rozruchy i dzięki gen. Dyktatorowi dotrwa do końca kadencji, a wtedy władzę obejmie Dyktator czyli w 2027 r. na 10 lat przed III W.Ś.

Jak napisałem wcześniej, ten temat ma już 241 stron i absolutnie nie sposób tutaj cokolwiek odszukać. Ciekawe wpisy, pomieszane z bzdurami, przesłaniają inne wpisy i nic dziwnego, że drepczemy w miejscu. Bulletin Board, technologia z lat 80tych, to jest miejsce do liniowej dyskusji a nie baza wiedzy. No chyba, że ktoś ma czas aby na swoje potrzeby regularnie przeglądać i porządkować wartościowe wpisy używając jakiegoś innego narzędzia.

Wydaje mi się, że dalej będziemy tak dreptać zwiedzając miejsca już kiedyś odwiedzone, dopóki nie zostanie stworzony nowy temat gdzie spójne kalendarium III wojny będzie na bieżąco i rzetelnie aktualizowane.

Ostatnio edytowany przez centrala314 (2020-07-05 17:31:27)

4,806

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Dla zainteresowanych książka do ściągnięcia - Andrzej Sieradzki (Andy Collins) - Trzecia Wojna światowa Według Nostradamusa.rtf
Dziś to już nie jest świeżynka ale zawsze można rzucić okiem pod kątem czegoś co dotychczas umykało uwadze.
https://docer.pl/doc/xn5vnxs-

4,807

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

centrala314 napisał/a:

Dla zainteresowanych książka do ściągnięcia - Andrzej Sieradzki (Andy Collins) - Trzecia Wojna światowa Według Nostradamusa.rtf
Dziś to już nie jest świeżynka ale zawsze można rzucić okiem pod kątem czegoś co dotychczas umykało uwadze.
https://docer.pl/doc/xn5vnxs-

Nie działa link do pobrania książki..

4,808

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ruan jest mi teraz wstyd ponieważ wcześniej wyśmiewałem wszystkich którzy podawali tak odległe daty..możliwe, że nawet Ciebie wyśmiałem musiałbym sprawdzić w komentarzach. Mogę tylko przeprosić nic więcej nie jestem w stanie zrobić.Przepraszam.Mieliście rację a ja się myliłem, cały czas byłem zaślepiony rokiem 2033..a przecież ta data kompletnie nie spełnia kryteriów z matematycznej zagadki Nostradamusa..ehh Najważniejsze jednak, że udało się dotrzeć do szczęśliwego zakończenia.Miałem obsesję poznania daty wybuchu III WŚ i dopiero dzisiaj to się stało.Dotarliśmy do końca. Zamierzam jeszcze tylko wrócić do analizy związanej z przyszłymi prezydentami Francji by zrozumieć gdzie popełniłem błąd i na tym chyba zakończę swoją przygodę z Nostradamusem. Wątpię by mnie jeszcze coś tak pochłonęło jak próba rozgryzienia kiedy rozpocznie się III WŚ. Teraz kiedy znam już tą datę moja motywacja do dalszego zgłębiania tematu raczej zdecydowanie opadnie..

4,809

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Już wiem gdzie popełniłem błąd..

Przepowiednia 103,321[czterowiersz]

Mądry przywódca będzie chciał odnowić Francję...
Lecz jego rządy zakończą się zdradą i nagłą śmiercią,
Mściwy Arab wysłannik Hannibala-
Zastrzeli go przed inwazją turbanów III Antychrysta....

Ta przepowiednia dotyczy rządów ostatniego prezydenta, który obejmie władzę w 2037 roku. Przepowiednia podaje, że zostanie on zastrzelony przed inwazją na Francję. Hannibal to jeden z generałów Mahdiego. Wojska Hannibala będą nosiły zielone flagi.

Ostatni prezydent Francji obejmie władzę w 2037 i powinien sprawować swoją funkcję do 2042 roku. Wiemy jednak, że nie doczeka końca kadencji ponieważ zostanie zastrzelony tuż przed inwazją na Francję.

Według kalendarium sporządzonego przez Arteuze atak na Francję nastąpi dopiero 9 lat po rozpoczęciu III WŚ (Wielki Taliban zdobywa neutralną Szwajcarię i Austrię oraz z trzech stron uderza na Francję (od Hiszpanii, od Morza Śródziemnego i Włoch oraz Szwajcarii).
Nie wiemy czy prezydent zostanie zastrzelony zaraz po objęciu władzy czyli jeszcze w 2037 roku czy może pod sam koniec swojej kadencji czyli jeszcze w 2042 roku. Możemy założyć, że zostanie zastrzelony  przed  samą inwazją bo to miałoby sens gdyż spowodowałoby większy bałagan i panikę bo to przecież prezydent podejmuje decyzje w sprawie obrony narodowej. Dosyć przemyślane  zagranie ze strony Hannibala..
Jeżeli założymy, że zostanie zastrzelony pod koniec kadencji w 2042 to uzyskamy 2033 rok jako wybuch III WŚ. (2042-9=2033)
Oczywiście nie sugeruję, że wojna wybuchnie w 2033 roku bo nie wiemy w którym dokładnie roku swojej kadencji zostanie zastrzelony jednak ten rok jest tym granicznym poza który nie da się wyjść.

Błędnie założyłem, że zabiją prezydenta przed inwazją na Francję a tak naprawdę zabiją go przed wybuchem III WŚ. Prezydenci francuscy obejmują władzę w połowie maja a to oznacza, że będzie sprawował swoją funkcję bardzo krótko..III WŚ wybuchnie w którymś z pozostałych 7 miesięcy 2037 roku (czerwiec-grudzień).To tyle..wszystko się zgadza.

https://i.ibb.co/qg2NJ8Y/z24683812-V-Marine-Le-Pen.jpg

Kto by pomyślał, że kobieta zostanie prezydentem Francji..

https://i.ibb.co/N3bP77r/original.png

Ostatnio edytowany przez MartimoCardoza (2020-07-06 01:22:52)

4,810

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

felek007 napisał/a:
centrala314 napisał/a:

Dla zainteresowanych książka do ściągnięcia - Andrzej Sieradzki (Andy Collins) - Trzecia Wojna światowa Według Nostradamusa.rtf
Dziś to już nie jest świeżynka ale zawsze można rzucić okiem pod kątem czegoś co dotychczas umykało uwadze.
https://docer.pl/doc/xn5vnxs-

Nie działa link do pobrania książki..

Dziwne. U mnie działał i ściągnąłem cały plik.

Tutaj inny link:
https://gofile.io/d/kHqnbz

Ostatnio edytowany przez centrala314 (2020-07-06 10:47:37)

4,811

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Proponuję, aby wszyscy, którzy mają jakiś pomysł na rok 2037 (tak za , jak i przeciw) przedstawili swoje racje, trochę na zasadzie "burzy mózgów". Może dzięki temu uda się ostatecznie rozszyfrować datę wybuchu III Światowej.

4,812

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Mietko napisał:

   Na szesnaście przed wielką wojną,
   Młody , który wygra ustąpi niszczony chorobą raka;
   Pózniej zaś Słowo Arcypasterza wyzwoli złe demony,
   Które na wschód od Sali wywołają ogromne wzburzenie,
   W końcu ten,który przegrał, powróci na tron-
   Na krótko przed zasadniczymi zmianami....

Następne wybory prezydenckie będą w 2020, wygra je PAD, ale w 2021 lub 2022 ustąpi ze względu na stan zdrowia. Nowe wybory wygra Wąsaty ten który przegrał czyli B.K., jego kadencja będzie trwać 5 lat czyli do 2027, w końcówce kadencji będą rozruchy i dzięki gen. Dyktatorowi dotrwa do końca kadencji, a wtedy władzę obejmie Dyktator czyli w 2027 r. na 10 lat przed III W.Ś.

Czyli można też domniemywać, że te wybory wygra PAD ustąpi po roku ze względu na stan zdrowia i ten, który przegrał powróci na tron tj jako prezydent czyli mowa tu o Trzaskowskim...?
Przepowiednia o wąsatym  moze dotyczyć Trzaskowskiego a nie jak myśleliśmy - Wałęsa, Komorowski.

Ostatnio edytowany przez felek007 (2020-07-07 17:34:05)

4,813

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Nie wiem, jak jest w oryginale, ale tu jest "powróci", więc Trzaskowski tu słabo pasuje...

4,814

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

cytat;`Nie napisałem, że III wojna światowa ma się rozpocząć 10 lat po zniszczeniu dwóch wieżowców w
Nowym Jorku w roku 2001.
Nostradamus nigdzie dokładnie nie określił od kiedy zaczyna się ta islamska superterrorystyczna
dekada napisał tylko o 13 wielkich zamach terrorystycznych, dając do zrozumienia, że jeden z nich
będzie tym "falowym-ciągłym" początkiem.
Przy czym dał wyrażnie też do zrozumienia, że kilka z tych zamachów będzie przeprowadzonych
przed tą dekadą.
Najbardziej niszczycielskim zamachem ma być wybuch ładunku nuklearnego w Nowym Jorku i
możliwe, że od tej daty należy liczyć tę dekadę.
Napisałem,że III wojna światowa ma się rozpocząć po 10 latach (dekada) od rozpoczęcia tzw:
Superterroryzmu Islamskiego.
Otóż III wojna światowa ma się rozpocząć - jak już pisałem - w latach:2001, 2010, 2012, 2021 lub
2100.
W roku 2001 jak wiemy III wojna światowa nie wybuchła, choćby dlatego, że Nostradamus wyrażnie
napisał (co już pisałem), że ma się ona rozpocząć następnego dnia w nocy po zawarciu w
Jerozolimie Światowego Pokoju na Bliskim Wschodzie, a to się dotychczas nie stało.
Wydaje mi się, że rok 2010 też już raczej nie wchodzi w rachubę, jak też r0k 2100.
Rok 2100 to ostatni rok XXI wieku a Nostradamus wyrażnie napisał że III wojna światowa będzie
trwała 27 lat (pisałem już o tym) i skończy się w tym samym wieku, około 2050 roku.
Ja zawsze uważałem (nie wiem czy mam rację?), że III wojna wybuchnie albo w roku 2012 albo w
roku 2021 - przy czym przychylam się do roku 2021.
Jeżeli w roku 2021 wybuchnie zapowiadana przez Nostradamusa i innych jasnowidzów III wojna
światowa, to superterroryzm islamski (na ogromną skalę) rozpoczął by się w roku 2011 lub 2012 -
Nostradamus podkreślał dany okres specjalnym semickim przedrostkiem, który można
przetłumaczyć na j.polski - około`.
Mysle ze pierwszy super zamach terrorystyczny powinien byc przed 11 wrzesniem tego roku,
wtedy Po 10ciu latach czyli w 2029r mamy poczatek III wojny swiatowej.

4,815

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

REX napisał/a:

cytat;`Nie napisałem, że III wojna światowa ma się rozpocząć 10 lat po zniszczeniu dwóch wieżowców w
Nowym Jorku w roku 2001. [...]

Te rozważania Arteuzy są już nieaktualne.

Wychodzi na to że wojna rozpocznie się w 2037 (lub ewentualnie w 2039, jeśli by pominąć pierwszą cyfrę).
Dekada superterroryzmu zacznie się w 2027.
Wielki Taliban powstanie w 2025.
W 2021 "Młody , który wygra ustąpi niszczony chorobą raka"(?), potem (2022+) będzie reforma kościoła i schizma, następnie (2023+) będzie wielki kryzys. Albo najpierw kryzys a potem schizma, w zależności od przepowiedni.
I tak dalej...

4,816

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Tak to niby pisal Arteuza-Centurion/tak bylo podpisane/. Takie tez byly daty pamietam w ksiazce z tlumaczeniami przepowiedni Nostradamusa jaka mialem w reku okolo 2000roku.Pamietam daty,niemal nic sie nie sprawdzilo.
Mlody to jest ten prezydent np.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wo%C5%82o … C5%82enski
tam tez byl rozdzial kosciola,chyba mozna powiedziec schizma.
Znacie moze jakies przepowiednie dotyczace Libii? tam teraz jest interesujaca przepychanka o rope,
mysle ze testuja poprostu nowa bron i nie bedzie wiekszego konfliktu.
Tak na marginesie jak dla mnie jest co najmniej dziwne ze Persowie maja z terenu Libii robic inwazje
na teren Italii. Gdzie Persja a Libia. Co o tym myslicie?

Ostatnio edytowany przez REX (2020-07-10 12:39:46)

4,817

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

REX napisał/a:

Tak na marginesie jak dla mnie jest co najmniej dziwne ze Persowie maja z terenu Libii robic inwazje
na teren Italii. Gdzie Persja a Libia. Co o tym myslicie?

50 lat wcześniej, w 1991 Amerykańskie wojska atakowały Irak m.in. z terenu swoich baz wojskowych we Włoszech i Niemczech. Gdzie Ameryka, gdzie Włochy, gdzie Niemcy, a gdzie Irak?

Ja bym raczej zadał następujące pytanie - jak nisko musi do tego czasu upaść Europa aby dała się tym kozopasom tak wydymać. Gdzie będą wtedy europejskie wojska?

Zwiedzałem kiedyś Verdun - tam w czasie I wojny przez prawie rok ponad 100 dywizji wojska, zasilanych dzień i noc przez 14 linii kolejowych,  wystrzeliwały na siebie nawet 200 000 pocisków artyleryjskich dziennie (nie licząc innej amunicji)! Zabito milion żołnierzy (nie cywilów). Oto w jakiej skali i jak zawzięcie Europa potrafiła ponad 100 lat temu toczyć swoje wewnętrzne spory.

Przy obecnej technice, w razie konfliktu Europa powinna być w stanie rozpierdzielać milion bisurmanów dziennie.

To się wszystko kupy nie trzyma.

4,818

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

No wlasnie to sie nie trzyma kupy,te przepowiednie mozna naciagac jak gume od majtek do zaistnialej sytuacji czy kraju. Czy myslicie ze Francja posiadajaca oficjalnie 300 głowic jądrowych pozwoli na jakas inwazje na Italie? Albo bogaty w pieniadz i technologie Izrael na jakies bazy Iranu w Libii,nie sadze. Wszyscy znaja przepowiednie Nostradamusa wiec nie ma szans na ich spelnienie.Nie ma co sie spierac o jakies daty,trzeba podejsc do tego tematu na luzie a moze pokaze sie swiatlo w tunelu.

4,819

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

REX napisał/a:

No wlasnie to sie nie trzyma kupy

Moim skromnym zdaniem, jest tylko jedna możliwość że to się spełni - jeśli te "przepowiednie" to faktycznie jest plan za którego realizacją stoją jakiś potężne siły wyposażone w gigantyczne środki finansowe i szerokie polityczne możliwości.

Dla przykładu -

Albert Spike, oficer Konfederacji i bardzo wpływowy wolnomularz i okultysta, napisał w 1871 list do rewolucjonisty włoskiego Giuseppe Mazziniego, w którym podał przyczyny wybuchu trzech wojen światowych.

Pominę opisy Pike'a dot. dwóch pierwszych wojen (można je znaleźć w necie) i skupię się na trzeciej (tłumaczenie własne):

"Trzecia wojna światowa musi zostać podsycona przez wykorzystanie różnic spowodowanych przez "agenturę" "Iluminatów" pomiędzy politycznymi syjonistami a przywódcami świata islamu. Wojna musi być prowadzona w taki sposób, aby islam (muzułmański świat arabski) i polityczny syjonizm (państwo Izrael) wzajemnie się zniszczyły. W tym czasie inne narody, po raz kolejny podzielone w tej kwestii, będą zmuszone walczyć do zupełnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego i ekonomicznego... Uwolnimy nihilistów i ateistów i sprowokujemy potężny kataklizm społeczny, który w całej swej okropności jasno pokaże narodom efekt absolutnego ateizmu, genezę zdziczałości i najkrwawszego zamętu. Wówczas wszędzie obywatele, zmuszeni bronić się przed światową mniejszością rewolucjonistów, zgładzą tych niszczycieli cywilizacji, a tłumy, rozczarowane chrześcijaństwem, których deistyczne duchy będą od tej chwili bez kompasu i kierunku, spragnione ideału, ale nie wiedząc, gdzie wyrazić swoje uwielbienie, otrzymają prawdziwe światło poprzez powszechne objawienie czystej doktryny Lucyfera, wydobyte ostatecznie na światło dzienne. Objawienie to będzie wynikiem ogólnego ruchu reakcyjnego, który będzie następstwem zniszczenia chrześcijaństwa i ateizmu, obu jednocześnie podbitych i wykorzenionych."

Pochodzenie tego listu jest kwestionowane. Jednakże pierwsza wzmianka pojawiła się w 1955 w książce "Pawns in the Game" (Pionki w grze) Williama Carr'a (https://en.wikipedia.org/wiki/William_Guy_Carr), byłego oficera służb specjalnych.

Jeśli jest to więc plan to można założyć, że zostanie on prędzej czy później zrealizowany.

4,820

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam wszystkich . Może najwyższy czas zrobić reset i skupić się na najbliższych wydarzeniach , które nas czekają ?

W sieci można przeczytać , że Rosja w wrześniu planuje zorganizować manewry przy granicy na Krymie . Nie oznacza , to ataku na Ukrainę , ale jest to świetny pretekst do przerzucenia swego sprzętu i ludzi .

W sierpniu wybory na Białorusi . Łukaszenko ma się czego obawiać i z mojej perspektywy już stracił grunt pod nogami .
Moim zdaniem protesty się nasilą i Baćka zostanie zastąpiony poplecznikiem Putina .
Takim sposobem Putin zagarnie Białoruś . Do nas Polaków dotrze wtedy , że nie dzieje się za dobrze , bo bufor , który dzielił nas od Rosji pękł jak banka mydlana .

W listopadzie wybory w USA . Myślę ,że Trump przegra z Bidenem

Najważniejsza kwestia , to kiedy USA podpiszą z Chinami tajne porozumienie , między innymi pakt przeciwko Rosji .

Ciekawy rok ten 2020 .