Temat: koniec świata nastąpi w 2012?

Witam! mam jakieś dziwne lęki o Końcu Świata. zaczynam się tego bać,czy naprawdę nastąpi w 2012 roku?

2

Odp: koniec świata nastąpi w 2012?

na 100%!!!!!!!!!!!!!:)

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

3

Odp: koniec świata nastąpi w 2012?

Opis Końca Świata jest opisem symbolicznym. Chętnym na poznanie tej symboliki wyślę informacje na maila.

4

Odp: koniec świata nastąpi w 2012?

zalezy jak na to patrzysz, dla jednych to katastrofa, dla innych zbawienie:)
symbolika nie ma nic do rzeczy, tym bardziej ze może go nie być:)

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

5

Odp: koniec świata nastąpi w 2012?

Zdecydowanie nie !
21 grudnia tego roku jest faktycznie wyjątkową datą, lecz nie zwiastuje zagłady
jeszcze nie
Naukowcy mówią o przebiegunowaniu
Przepowiednie o pojawieniu się znaków zniszczenia
Stare zapiski dotyczące bardziej magicznych przyczyn końca świata mówią o zemście duchów stwożenia(żywiołów)
Czy to wszystko jest prawdą? I tak i nie
Nie jest to w 100% kara Boga za zło świata
Napewno nie data wyznaczona przez Majów ich datowanie odnosi się bardziej do wyznaczenia Końca okresu czy to ktoś nazwie erą czy czy innaczej niema znaczenia.
Jedno wiem napewno kolejne lata przyniosą zmiany na tyle gwałtowne że ich konsekwencje w odniesieniu do świata i życia ludzi będą gorsze niż to czego się spodziewają 21 XII tego roku. W swojej euforii po przekonaniu się że świat nie zniknie ludzie zaczną podejmować decyzje w przekonaniu że nic nie stoi nad nimi to będzie początek ich końca
Wolelibyście żeby teń świat skończył się 21 !

6

Odp: koniec świata nastąpi w 2012?

zgadzam sie z toba, jesli nie 21-12-2012 to zapewne nastepne lata , bedzie sie działo!!!!

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

7

Odp: koniec świata nastąpi w 2012?

Nie bedzie końca!!! a ja tyle kredytów nabrałem... to jest mój osobisty koniec...

tolerancja i obiektywizm

8

Odp: koniec świata nastąpi w 2012?

to super!!!!!!!tylko cie pochwalic!!!!!!!!!!!!:)
kredyty bierze sie w czasach ostatecznych, wiec szalej!!!!!!!!!!!!!:)
pozdro

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

9

Odp: koniec świata nastąpi w 2012?

Większość ludzi to chodzące mięso bezmyślne, bez uczuć, sumienia, i człowieczeństwa
To jest przyczyna tego co nadejdzie

10

Odp: koniec świata nastąpi w 2012?

W 2012 roku nie będzie końca świata a to dlatego gdyż nie wypełniły się jeszcze wszystkie proroctwa. Nie ma jeszcze papieża Rzymianina , nie ma jeszcze III wojny światowej , Nie jest jeszcze zburzony Watykan , i wiele innych proroctw jeszcze się nie spełniło , więc nie ma podstaw aby to nastąpiło.

Ostatnio edytowany przez michallesz2 (2012-12-14 03:02:37)

11

Odp: koniec świata nastąpi w 2012?

Tematem niniejszego wpisu jest pewien aspekt zaćmienia Czarnej Dziury (  Sagittarius A*- jest Czarną Dziurą w centrum naszej galaktyki, Drogi Mlecznej)  przez Słońce.  Sagittarius , Słońce i Ziemia ustawią się na linii prostej dnia 21-12-2012 i Ziemia znajdzie się cieniu Słońca po raz pierwszy, od tysięcy lat. Zjawisko jest oczywiście periodyczne i pewnie było obserwowane przez różne starożytne ludy ? , tym niemniej, nie istnieje żaden przekaz historyczny na temat. Legenda  Majów mówi , że z przesileniem zimowym 2012 ma być skorelowany potop – skąd tyle wody? Odległość pomiędzy Sagittariusem     a Słońcem jest tak wielka, że nie ma to żadnego wpływy na ciążenie ziemskie, toteż na pewno trzęsienia ziemi a stąd megatsunami, które to mają zalać kontynenty , nie nastąpią.  Czarna Dziura w centrum Mlecznej Drogi jest gigantem o masie ca. 4 000 000 Słońc o nieznanej budowie i działaniu. Lekceważenie tego zjawiska kosmicznego( koniunkcji Sagittariusa , Słońca i Ziemi) jest wielce nieroztropne a posługiwanie się analogią z zaćmieniem Słońca przez Księżyc całkiem nieuzasadnione.  Nie znamy bowiem wzajemnych interakcji.     Można sobie wyobrazić, że Sagittarus  emituje promieniowanie „Y” nie mierzalne do tej pory, Słońce ogniskuje je podobnie jak  soczewka skupiająca a Ziemia raz na 26tys. lat wpada w to ognisko. Czy jest to niebezpieczne?  Nikt tego nie wie!  Będziemy  uczestnikami tego eksperymentu kosmicznego, bez możliwości powtórzenia go, gdyby coś nie poszło po naszej myśli.  Nie wiem kiedy dokładnie! zajdzie ta koniunkcja i jak długo będzie trwała.
Maksmalny czas przebywania Ziemi w cieniu Słońca wynosi:
21h= średnica Słońca: 1 500 000 km/ prędkość obiegowa Ziemi dookoła Słońca: 20km/s .
Co możemy zrobić? Jeśli chodzi o sprawy Nieba,   to nic!   Należy  obserwować pilnie wszelkie istoty żywe. Jeżeli kotki, pieski i szczurki skryją się do swoich norek, to bezwzględnie należy podążyć ich tropem.    Z drugiej strony symptomami zbliżającego się niebezpieczeństwa będą zakłócenia pracy satelitów GPS, telewizji, Internetu – czyli, że jednak można coś zrobić.   Po takim dodatkowym cieple emitowanym przez Słońce można spodziewać się turbulencji pogodowych. Jesteśmy na kontynencie i hipotetyczne wzmożone parowanie  spowoduje wzrost opadu ale nie będzie to potop , bo skąd woda?   Jeżeli miałaby być z morza, to front atmosferyczny porusza się z prędkością 50 km/h , woda z  Atlantyku dotrze do nas w tydzień.  I znów mamy szansę!  Nie będzie końca świata.

Z poważaniem ld
Wawa 14 12 2012

12

Odp: koniec świata nastąpi w 2012?

za dużo AXN Sci-Fi albo SciFi Channel

http://VisitsToMoney.com/index.php?refId=346547 - kliknij w to, jeśli chcesz mi pomóć

13

Odp: koniec świata nastąpi w 2012?

Koniec Świata, 2012, kalendarz Majów, to wszystko tak ładnie się ułożyło i pięknie do siebie pasuje ale pozostał tydzień i nic się nie dzieje. Czytając książkę "Proroctwo Oriona na rok 2012" Geryl Patrick, dowiadujemy się jak to nasi przodkowie zamieszkujący "Atlantydę" przewidzieli tę katastrofę i przygotowali się do niej. A gdy termin się zbliżał ludzie widzieli wyraźne znaki na niebie i ziemi. No cóż ja dziś nic nie widziałem co mogło by zwiastować bliski koniec. Jak dla mnie to nasi przodkowie nie przewidzieli daty końca a jedynie przewidzieli ją z dużym zakresem błędu. Nie mówię że, końca nie będzie, bo nastąpi ale raczej nie w przyszłym tygodniu. Po prostu ktoś kiedyś palnął datę 21-12-2012 i wszyscy uczepili się jej. Ponoć naukowcy wierni tej teorii ( a nie wielu ich jest ), przeprowadzali badania i obliczyli że ziemia i nasz układ słoneczny jest w takim samym położeniu względem wszechświata jak podczas ostatniej katastrofy. Fajnie ale przecież wszechświat ulega ciągłym zmianom i może się wydawać że wszystko tam działa jak w zegarku i właśnie zrobiliśmy pełen obud na cyberblacie wszechświata, tylko że tak nie jest. Najmniejsze odchylenia na tak wielką skale jaką jest wszechświat mogą oznaczać dla nas stulecia albo chociaż lata. Uważam więc że jeżeli to wszystko opierać się ma na teorii że coś takiego zdarza się cyklicznie to data ta jest nieprawidłowa bo wątpię w cykliczność we wszechświecie z dokładnością do jednego ziemskiego dnia, chyba zapominamy jacy mali jesteśmy. Po 21 wszyscy odetchną z ulgą i to będzie najgorsze bo jak później zacznie się coś dziać to po prostu to zignorują przekonani o swoim bezpieczeństwie a wtedy będzie za późno. Ludzie powinni uważać przepowiednie o 2012 jak symbol końca który się zbliża. Nie wiadomo czy będzie to w 2014 czy 2020  ja wierze że nas to nie ominie, te wszystkie fale tsunami, wybuchy wulkanów i słońca spalające ludzi jak tylko wystawia nos spod cienia. Szczerze mówiąc jestem tylko zwykłym górnikiem ze Śląska i 21 grudnia będę siedział głęboko pod ziemią. Jeszcze rok temu przerażała mnie ta wizja, no wiecie ziemia zacznie się trząść i wszystko mi się zwali na głowę. Dziś jestem jednak spokojny bo jakby miało coś się stać to byśmy już widzieli te zmiany. Chodzi z drugie strony może to być tylko cisza przed burzą. Niedawno widziałem artykuł w którym ponoć NASA ostrzega przed poważnymi brakami w energetyce w roku 2013. Ponoć aktywność słonica ma powodować awarie na całym świecie. No cóż ja bym to nazwał małym końcem świata, ludzie odcięć od źródeł informacji zaczną wariować i myśleć że coś się jednak dzieje że Armagedon i takie tam. Żałuję że nie mogę znaleźć tego artykułu, mało wiarygodnie brzmi stwierdzenie że ostatnio coś czytałem. Spędziłem wiele godzi żeby go odnaleźć ale widać kiepski jestem w te klocki. Wiem natomiast że taka aktywność słońca śmiało może być uznana za znak jakoby coś miało zacząć się dziać. Jeszcze raz powtarzam że 21-12-2012 to jedynie symboliczna data ( przesilenie zimowe mogło wpłynąć na pomysłodawce tej daty no i parę osób może łatwo w to uwierzyć że słońce nie wstanie skoro wtedy mamy tak długą nockę ) katastrofa nadejdzie ale my jej nie przewidzimy z dokładnością do dnia. Tak jak przedstawiono to w filmie "2012" gdy cały kataklizm zaczął się latem a nie w grudniu. Sądzę że to było takie małe przesłanie od autorów mówiące " Nie znacie dnia, ani godziny". Pamiętajmy jacy mali jesteśmy i jak mało znaczy nasz kalendarz w obliczu sił rządzących wszechświatem.

14

Odp: koniec świata nastąpi w 2012?

Ale Dlaczego,ludzie nie mogą wiedzieć.Tylko Sam Bóg?

15

Odp: koniec świata nastąpi w 2012?

Musisz sie Boga spytać.

tolerancja i obiektywizm

16

Odp: koniec świata nastąpi w 2012?

Jesus11

Ale Dlaczego,ludzie nie mogą wiedzieć.Tylko Sam Bóg?

------------------------------

W Biblii pisze również " Szukajcie a znajdziecie " . Wobec tego za mało szukasz informacji na temat końca świata skoro nie potrafisz zrozumieć kiedy on będzie.

17

Odp: koniec świata nastąpi w 2012?

a Pan Bóg się,na mnie nie gniewa? lubi mnie?

18

Odp: koniec świata nastąpi w 2012?

Pan Bóg lubi wszystkich ludzi ale to ludzie muszą zdać egzamin aby otrzymać życie wieczne. To ludzie sami muszą podjąć decyzję czy chcą żyć w Chrystusie , czy po swojemu. Decyzja należy do ludzi.

19

Odp: koniec świata nastąpi w 2012?

to jaką następną datę ustalamy?:)

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "