Temat: nowy porządek świata

Zaczynam sie przekonywać do teori o NWO przeczytajcie co zrobił Obama laureat pokojowej nagrody nobla

1 stycznia 2012 początkiem DYKTATURY DEMOKRACJI w USA ?






Czy 1 stycznia 2012 jest początkiem DYKTATURY DEMOKRACJI w USA?



Jeszcze w sylwestra 2011 roku składając inwestorom korzystającym z serwisu giełdowego amerbroker.pl życzenia, ironizowałem, że zapowiadany koniec świata 2012 roku przeżyjemy zapewne równie szczęśliwie jak poprzednie daty zagłady.


Niestety myliłem się. Wystarczyło przeżyć jeden dzień więcej i już dzisiaj wiemy, że koniec świata nastąpił 1 stycznia 2012 roku. Przynajmniej koniec świata w Stanach Zjednoczonych.  Co to takiego się stało, że wyciągam tak śmieszne wydawałoby się wnioski ?  Przecież w mediach nie było żadnej szokującej informacji która usprawiedliwiałaby wyciągnięcie takich spostrzeżeń. No właśnie, ach te …. „wolne media”.

Wieczorem 1 stycznia 2012 prezydent USA – Laureat Pokojowej Nagrody Nobla - Barack Hussein Obama, podpisał najważniejszą ustawę od ponad 220 lat, czyli od 25 września 1789 roku. A jaki dokument ustanowiono wówczas?

Otóż 25 września 1789 roku Kongres Stanów Zjednoczonych zatwierdził listę 10 poprawek do konstytucji USA znanych pod nazwą Bill of Rights. Prawdziwy powód do dumy obywateli tego kraju. Od tego momentu Ameryka była niekwestionowanym liderem wolności i demokracji. Prawdziwą ziemią obiecaną.

Te dziesięć poprawek do konstytucji US gwarantowało prawdziwe swobody i wolności obywatelskie. Większość ówczesnego świata mogła jedynie marzyć o takich prawach. Bill of Rights gwarantowała prawo do własności prywatnej, wolności wyznania i sumienia, wolności prasy i swobody wypowiedzi, prawo do swobodnego gromadzenia się oraz prawo do posiadania i noszenia broni.
Do 31 grudnia 2012 roku Amerykanie mieli też prawo bycia dumnymi z tych wolności. A co się stało 1 stycznia 2012 roku ? Otóż 1 stycznia nastąpił koniec świata w Ameryce. To data która w historii będzie datą przełomową, będzie cezurą dzielącą okres wolności od czasów zniewolenia.

Wojna w Ameryce ?


Wieczorem 1 stycznia 2012 roku prezydent Stanów Zjednoczonych w wielkiej tajemnicy podpisał „The National Defense Authorization Act” (NDAA).  Informacja o tym wydarzeniu pojawiła się tylko na jednym z portali w Teksasie, ale po kilku godzinach została zdjęta. Przez kilka godzin po podpisaniu dokumentu pracownicy ONZ gorączkowo komentowali między sobą ten fakt, a cechą charakterystyczną tego wieczoru były nagminnie  przerywane rozmowy telefoniczne oraz połączenia SKYPE. Nie wiem czy tego dnia było to normą w całych Stanach czy tylko w tej placówce. Możliwe, że był to zbieg okoliczności – ale jeśli tak to bardzo dziwny.

Dzisiaj mamy 3 stycznia i w żadnym z oficjalnych mediów nie ma nadal ŻADNEJ informacji na ten temat. Prawdopodobnie jako pierwsi w Polsce podajemy te fakty. Tymczasem w cieniu sylwestrowych zabaw tłumów wielcy tego świata  przygotowują się w sposób prawny do realizacji swoich planów.

Nowa Era w Ameryce !

1 stycznia 21012 roku umarła w Ameryce wolność. Rozpoczęła się Nowa Era. Era Dyktatury Demokracji.  Podpisany przez Obamę „The National Defense Authorization Act” unieważnia pierwszych dziesięć poprawek do Konstytucji Stanów Zjednoczonych i deklaruje Amerykę polem walki gdzie każdy obywatel amerykański może zostać aresztowany, osadzony w więzieniu, torturowany a nawet zabity bez procesu. Nie trzeba być nawet oskarżonym gdyż dzięki nowemu prawu które podpisał Obama wojsko i służby policyjne mogą bez powiadamiania rodziny przeprowadzać tajne porwania podejrzanych osób.

Wcześniej projekt ustawy napisany potajemnie przez Senatora Carla Levina  i Johna McCaina, został przepchnięty za zamkniętymi drzwiami na posiedzeniu komisji bez żadnego czytania.

Obama zrobił wielki krok w kierunku wojny domowej w Ameryce. W takiej sytuacji wydaje się ona być nieunikniona, wydaje się być tylko kwestią czasu. Możemy się zakładać czy nastąpi już w tej dekadzie czy dopiero w następnej. Teraz oczekuję wkraczania US na etap poszukiwania kolejnych wrogów aby ograniczać wolności obywatelskie w praktyce. O terroryzm oskarżyć można KAŻDEGO. Z doświadczenia wiemy że "zaplutym karłem reakcji" może być każdy kto nie jest z nami. Najlepszymi wrogami są tacy których można długo ścigać i trudno będzie ich złapać.



FEMA  - zapamiętajcie tę nazwę 

To będzie instytucja która już za kilka lat może przejąć absolutną, totalną i niczym nie ograniczoną władzę w Stanach Zjednocznych. Nie chciałbym być złym prorokiem ale obawiam się, że prezydent Obama najprawdopodopodobniej wprowadza świat w erę faszymu, totalitaryzmu i dyktatury władzy

2

Odp: nowy porządek świata

Nie chce mi się wierzyć, żeby tak znaczące zmiany w ustawie zasadniczej mogły być przeprowadzone potajemnie. Przecież konstytucja w raz z poprawkami jest ogólno dostępnym dokumentem, trochę to naciągane...

p.s. jak Obama został prezydentem zażartowałem, że jest to islamski kret, który doprowadzi do upadku USA, ale miałem co innego na myśli...

si vis pacem, para bellum.

3

Odp: nowy porządek świata

tutaj masz link do tej wiadomosci;
http://www.amerbroker.pl/?go=content&am … amp;id=378
nie wiem na ile jest wiarygodna ta strona

4

Odp: nowy porządek świata

andkan7 napisał/a:

tutaj masz link do tej wiadomosci;
http://www.amerbroker.pl/?go=content&am … amp;id=378
nie wiem na ile jest wiarygodna ta strona

No właśnie. Niestety nie jestem finansistą i nie wiem na ile poważna jest ta strona, jednak kilka komentarzy sugeruje, że jest to medium niszowe (pomimo fajnej nazwy i kolorowych wykresów).
Takie zmiany były by chyba największą rewolucją oprócz tej październikowej o której słyszałem.
Amerykanie pomimo tego co o nich sądzimy, nie są chyba tak debilni żeby przystać na taki porządek rzeczy...

si vis pacem, para bellum.

5

Odp: nowy porządek świata

Dmox - to do Ciebie smile

Powiem Ci ,ze NWO jest dla mnie sprawa dosc jasna i ocywisa.
Sprawa czarnej magii we wspolczesnym swiecie na tak wysokich szczebelkach elity rzadzacej wydaje mi sie czyms niesamowitym.
Nie zapedze sie jednak i nie powiem - BZDURY.
Poprostu czytam, patrze ogladam i sama nie wiem.
Ten filmik o Olimpiadzie to jedyny dokument jaki na ten temat widzialam i troszke jestem zaskoczona.
Faktycznie wiele sie tam dzieje ale np ubior Georga Michael'a w kolorze czarnym i pasek z czaszka jest dla mnie ciut naciagany.
Moj syn ma czaszki na ubraniach i nie oznacza to , ze odprawia rytualy a jedynie , ze ulega modzie nie wglebiajac sie w znaczenie symboliki.

Moje podejscie do Illuminatow i ich uprawianie czarnej magii jest bardzo zblizone.
Zwyczajnie nie mam jeszcze jednoznacznej opinii na ten temat.
Nie znaczy to ze nie wierze.

Jak pisalam NWO, manipulacje, Sterowanie nami, chipy, etc - bezdyskusyjnie wierze
Illuminati, czarna magia, diabelska symolika - ucze sie tematu aby wyrobic sobie opinie.


A co Ty sadzisz?

6

Odp: nowy porządek świata

Sądze że iluminaci istnieją i mają plan NWO. Ich chasło to Porządek z Chaosu. dlatego promowali komunizm  i Hitlera . To samo widzimy jak promują skrajny islam t tak zwanych terrorystów. jak pisał ten generał usa w 19 wieku  W czasie wojny domowej zapomniałem jego imię plan trzech wojen. Trzecia wojna światowa ma wybuchnąć przez konflikty wywołane przez agentury iluminati tak by syjonizm i islam wzjajemnie się zniszyczyły. Ale jedno mnie zastanawia jak by zrobili te zamachy na Ero lub olimpiadzie mieli by powód do inwazji na Iran po oskarrżeniu Iranu dlaczego niebyło zamachów Były znaki w mediach to albo te filmy o euroi Olimpmiadzie polecam filmy o olimpadzie False Flage operacja Black Jack dlaczego nie było zamachów jak sądzisz?

7

Odp: nowy porządek świata

Tak Dmox ale co sadzisz o uprawianiu czarnej magii.
Plan Nwo to jedna sprawa a Lucyferianizm to inna.

8

Odp: nowy porządek świata

trzeba uważać niewiem co myśliszo opętataiach ten generał pike chyba otrzymał wizję odsamego szatana.tych wojen Iluminaci to sataniści

9

Odp: nowy porządek świata

Łatwo wykryć ich satanizm w symbolice np 9/11 ale dlaczego niebyło 2 06 2012 zamachów w Warszawiealbo na otwarcuiie Olimpiady co myślisz o karcie iluminati kombinacje katastrof i spójrz na wskazówki zegara może żle zostały odczytane a te symbole olimpijskie to przykrywka. Jak będzie zamachw Londynie To odrazu spojrzę w internie w wiadomościach na dzień i godzinę zamachu. Pałac kultury odpada może to wieżaw Tokio

10

Odp: nowy porządek świata

21 06 2012 pomyliłem się

11

Odp: nowy porządek świata

a gdzie jest ten film o euro ?

12

Odp: nowy porządek świata

na poznaj prawdę reklama cocacoli black Jack dotyczy Londynu też było na tej stronie