621

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Komandor_Ikari napisał/a:

Dla minie osobiście koniec już był. Gdy Smuda nie robił zmian. Co prawda wytłumaczył naszym, że piłka jest kulista, a bramka prostokątna, tyle że zapomniał podać jej rozmiarów. Treningi powinien z taśmą mierniczą prowadzić... A co do końca świata - zdanie mam takie: Każdy będzie mieć swoją własną działkę 2x1 metra, tyle że 2m pod ziemią. Śmieszy mnie trochę wiara w przepowiednie majów, Nostradamusa i Ufo. Na poważnie - KONIEC ŚWIATA = KONIEC ROPY

na przykład - koniec ropy, bo scenariuszy może być wiele.
w ogólnym zarysie zgadzam się z Tobą.

si vis pacem, para bellum.

622

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

nina napisał/a:

i powiem wam też korzystajcie z zycia bo duzo go nie zostało!

A to zależy komu wink

si vis pacem, para bellum.

623

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

http://monitorpolski.wordpress.com/2012 … -oszustwo/

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

624

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Ludzie czy was pogieło tych końców Swiata to było juz tona wymyslił sobie jakis duren date i teraz wbija ludziom do głowy brednie w 2000 roku tez miał być konies świata i jakoś sie chyba troche opóżnił potem miał byc 2001 no bo to żekomo millenium miało byc póżniej 2006 21 maj i tak dalej a teraz kazdy sie ekscytuje bo film wymyslili i kazdy portami trzęsie a racja jest taka ze ŻADNEGO KOŃCA ŚWIATA NIE BĘDZIE

625

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Witam,
Przygotowuję reportaż dotyczący końca świata 2012. Poszukuję chętnych, którzy zgodziliby się ze mną porozmawiać na ten temat. Nie chcę wykorzystywać czyjegokolwiek wizerunku, tylko poznać różne punkty widzenia na ten problem.
Wszystkich chętnych proszę o kontakt pod email holy.louise@gmail.com
Będę bardzo wdzięczna za rozmowę.

626

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Nie było końca świata HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!