Temat: Hipnoza - tajemnice Sfinksa: Komora Zapisków

Artykuł pochodzi ze strony internetowej www.czasnowejery.pl
------------------------------------------------------
HIPNOZA - TAJEMNICE SFINKSA : KOMORA ZAPISKÓW


Według ogólnie przyjętej teorii, Sfinksa wybudował faraon Chefren około 2500 roku p.n.e. Wszystko byłoby proste, gdyby nie geolodzy, którzy stwierdzili, że ciało Sfinksa nosi na sobie ślady wielotysięcznych deszczów. A nad Nilem padało obficie ponad 10 tys. lat przed Chrystusem !
Kto w takim razie mógł zbudować ten posąg ? Coraz częściej mówi się o tym że przed nami, ponad 30 tysięcy lat temu, żyły inne cywilizacje.
29 października 1935 roku "śpiący prorok" , Edgar Cayce, ujrzał w transie hipnotycznym sceny z historii starożytnego Egiptu. Według tego co zobaczył około 10 500 roku p.n.e cywilizacja Atlantów wybudowała Sfinksa i Piramidy. Przodkowie rodzaju ludzkiego w tajemnej komorze pod Sfinksem umieścili swoją bibliotekę z wszystkimi informacjami o ich cywilizacji. W tej wizji prorok ujrzał też że w miejscu, gdzie światło i cień pada pomiędzy łapami Sfinksa, odkryte zostanie archiwum zaginionej cywilizacji.
W 1993 roku wykonano badania sejsmograficzne terenu Sfinksa. Pomiary przeprowadzono parokrotnie.  Pod łapami Sfinksa "odkryto" prostokątną komorę. Odbite sygnały wskazywały też na istnienie korytarzy, prowadzących od rzeźby w kierunku piramid. Nikt nie poważył się jednak ich odkopać.
Kilka miesięcy temu do Pana Grzegorza Popławskiego zgłosił się Pan Jurek Łyduch - od roku 2008 miewa sny odnośnie tajemnej komnaty,która według jego snów ma znajdować się pod Sfinksem. Grzegorz Popławski zgodził się przeprowadzić z nim Hipnozę - aby dowiedzieć się czegoś więcej...
Pierwsza sesja Hipnozy odbyła się 15 Listopada 2009 roku.  Według wizji w transie Hipnotycznym pod Sfinksem ma znajdować się sala, a w niej papirusy... Pan Jurek Łyduch nawiązał kontakt ze strażnikiem duchowym tej komnaty.
Strażnik ten zgodził się przekazać  jakieś informacje odnośnie tajemnej komory podczas następnej sesji hipnozy - wytyczył datę tego spotkania na 10.01.2010r
10 Stycznia 2010r. Grzegorz Popławski przeprowadził ponowną hipnozę z Panem Jurkiem, całość tej sesji hipnotycznej + fragmenty sesji z 15.11.2009 mogą Państwo obejrzeć na  stronie internetowej  WWW.CZASNOWEJERY.pl

CZ 1 - www.youtube.com/watch?v=IYHpvk6PXWk
CZ.2 - www.youtube.com/watch?v=bZzREyM9Tl0
CZ.3 - www.youtube.com/watch?v=XKROkmtT7Ug

UWAGA !
WSZELKIE PYTANIA ODNOŚNIE SESJI HIPNOTYCZNYCH ORAZ PANA JURKA PROSZĘ KIEROWAĆ DO GRZEGORZA POPŁAWSKIEGO ! tel. 508 071 872, e-mail: kontakt@czasnowejery.pl

Ostatnio edytowany przez michi9999 (2010-02-07 16:13:58)

2

Odp: Hipnoza - tajemnice Sfinksa: Komora Zapisków

Nic nie chcę mówić, ale podejrzane jest to dla mnie.

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.