Temat: Syria i Antychryst

*Baba Wanga, bułgarska ślepa wieszczka i prorokini, często pytana w latach 90-tych (a zmarła w 1996 roku) kiedy wreszcie nastąpi Trzecia Wojna Światowa, odpowiadała: "Nie, jeszcze nie teraz, jeszcze nie upadła Syria! Syria upadnie u stóp zwycięzcy, lecz zwycięzca nim nie będzie!"

większość jej proroctw dostępnych w sieci pochodzi od rosyjskiego dziennikarza który spisał listę dat razem z wydarzeniami od około 2000 aż po 4000 rok, i tak to się szumnie rozeszło, lecz niewielu wie o tym, że ta lista jest całkowicie zmyślona na potrzeby gazety w której została opublikowana przez tego dziennikarza i nic dziwnego że nic z niej się nie sprawdziło

*Mahomet nazwał Damaszek "miejscem zgromadzenia przed czasami ostatecznymi". Mówił, że to tam zacznie się wielka wojna z Zachodem, któremu na spotkanie wyjdzie armia z Medyny. W międzyczasie - jak dodał - ma objawić się "Antychryst"

*Edgar Cayce - znany amerykański jasnowidz, przepowiedział "arabską wiosnę" i niepokoje w Syrii, które mogą prowadzić do następnej ogólnoświatowej wojny.

*Nostradamus przepowiedział 3 antychrystów - pierwszy i drugi są rozpoznani jako Napoleon i Hitler, trzeci ma żyć w naszych współczesnych czasach i Nostradamus zwie go Mabus - nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, że obecnie jednym z bliskich doradców prezydenta USA Obamy jest generał US Navy o imieniu Raymond Mabus, Nostradamus w Centuriach pisze coś takiego: "Mabus poprowadzi swoją armię na Wschód, krotko po tym, jak Mabus umiera, wyczerpująca, trwająca 27 lat wojna rozpoczyna się"

przepowiednie napisałem z mojej pamięci ale można sprawdzić w necie że wszystkie one są autentyczne

Ostatnio edytowany przez Taepodong (2013-11-08 04:52:46)

http://VisitsToMoney.com/index.php?refId=346547 - kliknij w to, jeśli chcesz mi pomóć

2

Odp: Syria i Antychryst

i co myslisz ze jego doradca  zniszczy świat ?