3,781

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

40kobra49 napisał/a:

przed Generałem powinien pojawić się jeszcze tzw.Chytry Lis . Nie sądzę aby to wszystko zdążyło się wydarzyć do połowy 2018 roku.

Już były tutaj, i nie tylko tutaj, spekulacje że Chytry Lis to może być Macierewicz. Jego gorliwość w realizacji anglo-syjonistycznych planów Waszyngtonu przeciwko Rosji jest zadziwiająca i na pewno za swoje zasługi dla USA dostanie stosowną nagrodę. A generał? Jak dojdzie do wojny, to poznamy go w ciągu kilku dni lub nawet godzin.

Co do Ukrainy to na pewno coś się musi tam stać w następnych miesiącach. Ukraina ma ogromne niespłacalne długi o terminie płatności w połowie przyszłego roku, kolejna zima za pasem a nie ma czym grzać, rząd jest znienawidzony przez lud, wychodzi powoli na jaw prawdziwa skala poprzednich walk i ilość poległych, zestrzelenia MH17 także nie da się utrzymać w tajemnicy cały czas. Rozbudzenie kolejnych poważnych walk przez Kijów, najlepiej na skalę międzynarodową, to jedyna sensowna opcja aby jeszcze trochę porządzić. Ponadto, Kijów przyjął właśnie ustawę pozwalającą prezydentowi na pacyfikację przy pomocy wojska separatystycznych regionów "zaatakowanych przez Rosję", co ciekawe, bez zwracania uwagi na prawa człowieka. Instruktorzy NATO cały czas szkolą banderowskich bojowników, głównie do walk w mieście. Podobne szkolenia z walki w mieście, miały miejsce w zeszłym roku w Rumunii, m.in. z udziałem oddziałów brytyjskich.

Oni się szykują do walki o wszystko.

Ponadto, nie bez powodu NATO transportuje cały czas sprzęt ofensywny do Polski i krajów Bałtyckich (połowa września - Gdańsk - ponad 1000 sztuk broni pancernej + oddziały amerykańskie, w zeszłym tygodniu 67 helikopterów m.in. Apache rozmieszczono w krajach bałtyckich, kilka dni temu do Orzysza przybyli kolejni Amerykanie oraz Brytyjczycy ze sprzętem pancernym, następne oddziały są w drodze przez Niemcy).
http://www.newsweek.com/russia-us-broke … nse-683526

Dlaczego w czasie mundialu? Otóż, jak przypomniał pewien użytkownik na forum kodluch.wordpress.com, pewien wysoki oficjel FIFA powiedział jakiś czas temu, że nie można odebrać Rosji mundialu (były takie żądania) bo to jest bardzo ważna sprawa polityczna. W związku z tym jakieś niespodzianki na mundial są planowane. Może zamachy terrorystyczne, a może właśnie ofensywa na Donbas. A może wszystko razem.

W każdym razie zalecam polskim rezerwistom aby pojechali na fajne wakacje jeszcze w pierwszej połowie 2018, bo potem jak przyjdzie wezwanie w kamasze mogą być trudności z urlopem...

Ostatnio edytowany przez centrala314 (2017-10-16 14:37:46)

3,782

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Centrala314 - Według twojej teorii to biedny Putin zostanie pierwszy zmuszony przez Ukraińców do nasilenia walk zbrojnych, i szlachetnie będzie musiał stawić czoła przebiegłemu Nato dogadanemu z rządem ukraińskim i wkroczyć, by bronić ludności Donbasu. Większych bzdur nie czytałem. Nie pałam miłością do Ukraińców, ale już nawet pomijając przepowiednie i skupiając się jedynie na obecnej sytuacji politycznej, nie trudno dostrzec, że to właśnie Rosja pogrąża się przede wszystkim w coraz trudniejszej sytuacji gospodarczej i to właśnie Rosja ma przede wszystkim chore mocarstwowe ambicje, i to przede wszystkim brak kasy w Rosji (gdy wyczerpią się rezerwy) skłoni Rosjan pierwszych do rozpoczęcia nowej ofensywy, jeśli takowa w ogóle ma nastąpić. Nazywając zaś Macierewicza przyszłym Chytrym Lisem chyba też na głowę upadłeś przeceniając jego możliwości o 300%. Może on jest i chytry, ale jednocześnie inteligencją nie grzeszy, ludziom kojarzy się raczej z osobą wymagającą specjalnej troski i ma najmniejsze poparcie wśród wszystkich polityków w kraju (ponad 70% go nie trawi, nawet większość zwolenników PIS-u). Taki ktoś miałby przejąć władzę w Polsce, to chyba tylko siłą, bo musiałbyś najpierw wymienić umysłowo prawie całe społeczeństwo.

3,783

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

W Hiszpanii coraz większe manifestacje..

https://wiadomosci.wp.pl/tlumy-na-ulica … 471875713a

3,784

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

"W listopadzie Jarosław Kaczyński obejmie stanowisko szefa rządu, zastępując Beatę Szydło"

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sieci-w- … ra/htzqbj5

W zasadzie chytra kaczka także może być Lisem...

3,785

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

"kaczka" nie może być Lisem gdyż:

Nad Wisła za rządów Bastrana i Lisa
Dwóch rządzących urodzonych z jednej matki
Spotka smutny i marny los;
Orzeł i habit to przyczyny upadku!

Atraktor 2 gru 2013, o 21:24

3,786

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

tezeusz napisał/a:

"kaczka" nie może być Lisem gdyż:

Nad Wisła za rządów Bastrana i Lisa
Dwóch rządzących urodzonych z jednej matki
Spotka smutny i marny los;
Orzeł i habit to przyczyny upadku!

Atraktor 2 gru 2013, o 21:24

Habit to oczywiście Ojciec Rydzyk a Orzeł obecny prezydent?? Już z tymi roszadami z sadami i z vetem Duda rozpracował i poniżył Kaczyńskiego

3,787

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Myślę ,że ORZEŁ to samolot. Prezydent Lech Kaczyński zginąl w katastrofie lotniczej Żelazny ORZEŁ był przyczyną jego śmierci/upadku. Przyczyną upadku Jarosława Kaczyńskiego może być habit , czyli kościół lub konkretnie jakaś osoba kościelna np. Rydzyk.

3,788

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

40kobra49 napisał/a:

Myślę ,że ORZEŁ to samolot. Prezydent Lech Kaczyński zginąl w katastrofie lotniczej Żelazny ORZEŁ był przyczyną jego śmierci/upadku. Przyczyną upadku Jarosława Kaczyńskiego może być habit , czyli kościół lub konkretnie jakaś osoba kościelna np. Rydzyk.

Orzeł, to może jakieś ugrupowanie Narodwe...
Habit, to może też Międlar...?

3,789

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

felek007 napisał/a:
tezeusz napisał/a:

Nad Wisła za rządów Bastrana i Lisa [...]
Atraktor 2 gru 2013, o 21:24

To jeden z wielu czterowierszy wymyślonych przez Atraktora aby dostosować "przepowiednie" do bieżących wydarzeń. Można to zignorować.

3,790

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

centrala314 napisał/a:
felek007 napisał/a:
tezeusz napisał/a:

Nad Wisła za rządów Bastrana i Lisa [...]
Atraktor 2 gru 2013, o 21:24

To jeden z wielu czterowierszy wymyślonych przez Atraktora aby dostosować "przepowiednie" do bieżących wydarzeń. Można to zignorować.

Śledzę temat od czasu gdy Arteuza Centurion rozpoczął publikacje swoich interpretacji w 2009 roku. Arteuza Centurion udowodnił swoją głęboką i obszerną wiedzę, szczególnie w zakresie historii, lingwistyki etc.etc. Generalnie nikt wtedy nie przypuszczał nawet, że zdarzyć się mogą takie historie które zostały opisane. Osobiście wątpię w "wymyślenie" tych przepowiedni, bo część z nich już sprawdziła się na naszych oczach. Dlatego uważam, że na pewno kolejne również się sprawdzą - a przynajmniej duża część z nich. Nie chce mi się pisać wywodów dlaczego, czemu itp. itd. Każde z dotychczasowych forów było zamykane z powodu nieustającego hejtu. Nie chce mi się nawet komentować czy ktoś wierzy w to czy nie. Jest to indywidualna sprawa każdego. Osobiście jestem sceptykiem w takich sytuacjach i podchodzę ostrożnie do publikacji, które mają coś wspólnego z przepowiedniami, jednakże akurat w przypadku tego tematu, gdzie rozpoczął go Arteuza Centurion, kontynuował Atraktor, również wg mnie Norbertus wniósł odmienne spojrzenie na temat interpretacji, to trudno dyskutować z faktami. Dlatego pozostawię resztę bez komentarza. Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez tezeusz (2017-10-28 21:35:49)

3,791

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

tezeusz napisał/a:
centrala314 napisał/a:

To jeden z wielu czterowierszy wymyślonych przez Atraktora aby dostosować "przepowiednie" do bieżących wydarzeń. Można to zignorować.

Śledzę temat od czasu gdy Arteuza Centurion rozpoczął publikacje swoich interpretacji w 2009 roku. [...] Dlatego pozostawię resztę bez komentarza. Pozdrawiam.

Ależ nikt tutaj nie pisze, że wszystko jest zmyślone. To co napisał Arteuza w 2009 jest mniej więcej do przyjęcia. Potem zaczęło się bardzo psuć - pojawiły się np. coraz bardziej szczegółowe "przepowiednie" dot. bieżącej sytuacji w Polsce. Przepowiednie, których oryginałów w publikacjach Nostradamusa nikt nigdy nie widział, i o które Atraktor pytany zbywał milczeniem lub ogólnikami, albo też "prychał" że ktoś ma czelność podważać jego wiedzę. Przepowiednie, o których żaden zagraniczny badacz nie wspomina, etc.  Zresztą, podobnie było nie tylko z Atraktorem - towarzystwo burzliwie dyskutowało "przepowiednie", których oryginału nikt nigdy nie widział na oczy a rzekome referencje prowadziły albo donikąd lub do innych tekstów. Czy to było poważne?

Podany wyżej przykład jest jedną z takowych przepowiedni. Jeśli do oryginalnych przepowiedni Nostradamusa z publikacji przypisać wiarygodność w procentach  np. 95%, to rzekomym "przepowiedniom" o bliźniakach, bastranach i orłach dałbym w tej samej skali może 3% wiarygodności. I nie jest to żaden hejt tylko próba zastosowania elementarnej rzetelności.

Reasumując - uczciwym próbom spójnego wytłumaczenia przepowiedni Nostradamusa (i nie tylko) mówimy TAK. Natomiast wszelkiej maści hochsztaplerskim popisom mówimy NIE.

3,792

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do Atraktora
Dawno już czytam i teksty Arteuzy Centuriona i Atraktora. Mam kilka pytań i uwag.

1. Dlaczego wy wszyscy piszecie BASTRAN ???? Przecież plemię nazywało się BASTARNOWIE. Po łacińsku Bastarnae.
Tak więc to musi być Krasomówczy Bastarn (a nie Bastran).
I to wasze błędne nazewnictwo ciągnie się aż od 2009 roku. Dlaczego ciągle przekręcacie nazwę narodu?

2. Dlaczego Krasomówczego Bastarna nazywacie Kaszubem ???
Kaszubi - to naród słowiański. Bastarnowie - to naród germański. Nazwisko Tusk - pochodzi od skandynawskiego Tysk, a Tysk - to przecież Niemiec. Na dodatek, o ile mówią ludzie, Donald Tusk nie jest żadnym Kaszubem.
Jeżeli on ma nazwisko Tusk, czyli Niemiec, a Nostradamus go nazwał Bastarnem, czyli Niemcem, to po co te ciągłe powtarzanie, że on jest Kaszubem ???

Bardzo chciałbym zobaczyć co Atraktor o tym sądzi.

3,793

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Dla centrala314 - Arteuza Centurion też nie publikował wszystkich tekstów źródłowych swoich interpretacji. Zaznaczam, że nie chcę prowadzić pustego sporu, bo nie to jest moim celem. Myślę, że następujące po sobie wydarzenia zweryfikują w praktyce prawdziwość publikacji obu interpretatorów. A tak nawiasem mówiąc jeżeli pamiętamy centurię o wojnie 7 dniowej która ma nastąpić w przyszłości z Niemcami to dziś przeczytałem taki oto artykuł https://reporters.pl/10451/armia-niemie … d-ue-foto/
Mimo wszystko, jakby nie patrząc to państwo niemieckie zawsze było pragmatyczne w swoich działaniach i nie można mu odmówić długofalowego planowania strategicznego. Myślę, że skoro nasi sąsiedzi zza Odry ćwiczą takie scenariusze to coś musi być na rzeczy.

3,794

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

tezeusz napisał/a:

jeżeli pamiętamy centurię o wojnie 7 dniowej która ma nastąpić w przyszłości z Niemcami to dziś przeczytałem taki oto artykuł https://reporters.pl/10451/armia-niemie … d-ue-foto/
Mimo wszystko, jakby nie patrząc to państwo niemieckie zawsze było pragmatyczne w swoich działaniach i nie można mu odmówić długofalowego planowania strategicznego. Myślę, że skoro nasi sąsiedzi zza Odry ćwiczą takie scenariusze to coś musi być na rzeczy.

Państwo niemieckie jest aktualnie państwem teoretycznym, kukiełką na kiju. Ekonomicznie wolno im robić dużo ale politycznie do 2099 Niemcy znajdują się pod kontrolą aliantów, a w zasadzie Waszyngtonu (patrz: Kanzlerakte). Niemcy nie posiadają konstytucji i póki co nie wolno im jej uchwalić - obowiązująca tzw. ustawa zasadnicza została napisana i narzucona przez aliantów w 1949 roku. Niemców obowiązują surowe ograniczenia w ilości wojska, które zresztą nie polega niemieckiemu rządowi ale centrali NATO (tak, to NATO pełni rolę niemieckiego sztabu generalnego - mało kto o tym wie a Niemcy się nie chwalą bo nie ma czym.)

Jeśli Niemcy cokolwiek robią w kwestii wojskowości, można być pewnym że jest to sterowane przez NATO, czyli przez hegemona zza wielkiej wody. Wszystkie więc scenariusze z "tajnego raportu Bundeswehry" przyjechały z Waszyngtonu (stąd tam tyle o zagrożeniu ruskimi - to taki modny temat wśród waszyngtońskich żydów, emanujący poprzez ich mass-media na cały zachodni świat.)

Oczywiście wszystko się zmieni w chwili kiedy NATO przestanie istnieć a USA pogrążą się w ekonomicznej zapaści i wojnie domowej. Aby dziś przewidzieć taki scenariusz wydarzeń wystarczy poczytać co bardziej kumatych analityków czy ekonomistów, nie trzeba do tego Nostradamusa. Jest to kwestia najdalej kilku lat. Kiedy więc globalny żandarm zejdzie ze sceny, żandarm którego banki i wojska trzymały od II wojny  większość cywilizowanych krajów na krótkiej smyczy, to wszyscy się rzucą na wszystkich i będzie na świecie taki burdel jakiego jeszcze nikt nie widział.

3,795

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do Atraktora
To mój pierwszy post więc witam wszystkich...
Do przeanalizowania mojego komentarza oprócz znajomości listu Malachiasza i interpretacji przepowiedni Nostradamusa bardzo potrzebna będzie książka pt. Dziady smile Zaraz zobaczycie dlaczego.

Centuria V 92, 1
Gdy będzie już zarządzał lat siedemnaście, [ lub rządził do lat 17-stu ]
Wybiorą nowego, ale ustanowią kadencję do lat pięciu.
Ponad 90 będzie miał stary Pasterz nim zostanie wybrany NOWY,
Lecz Rzymianin Piotr nie przypadnie do gustu mieszczanom!

Centuria V 91, 1
Stary Pasterz po Słońcu wybrany sługą oliwki,
W kraju Izraela podpisze haniebny pakt pokoju.
Wszyscy będą myśleli, że krótkie jego panowanie,
Pocałunek Mahdiego okaże się jego omegą!

Dokładnie przeanalizowałem interpretację Arteuzy Centuriona, które jak wiecie spełniają się od 2009roku. Chciałem podzielić się moimi ciekawymi uwagami dotyczącymi daty wybuchu wojny...Wojna wybuchnie gdy papieżem będzie następca Chwały drzewa oliwnego(czy jak Arteuza pisze "Starca")- Piotr Rzymski. Aktualny papież Franciszek(który idealnie wpasowuje się w rolę STARCA) ma rządzić 17lat co daje nam (od 2013 licząc) rok 2030... Wojna przed tą datą na pewno nie wybuchnie. Dowiedzieć się też możemy ,że zostanie ustalona kadencja do lat pięciu  czyli okres po 2035 też nie może mieć miejsca.  Tylko taka luźna przedziałka dająca nam możliwe daty wybuchu.
Zmienię teraz trochę temat ponieważ ostatnio zauważyłem strasznie intrygującą "przepowiednię"...
Czytaliście może 3 cz. Dziadów A Mickiewicza?? Pojawia się tam widzenie księdza Piotra które moim zdaniem idealnie wpasowuje się w opisy Arteuzy dotyczące kadencji min. Generała Dyktatora i TRZECIEGO KRAKA- następcę Jagiellonów Co ciekawe W jeszcze innej scenie Do księdza Piotra mówi diablik "A wiesz co się będzie działo z Polską za lat 200?" Dziady zostały napisane w 1832... Wnioski wyciągnijcie sami. W tym widzeniu pojawia się oczywiście zsyłka na północ, może w czasie wojny młodzież Polska zostanie tak jak wtedy wysłana na północ (talibowie zaatakują z południa więc może dyktator dokona tej decyzji aby uniknąć ofiar wśród młodych co się źle dla nich skończy[?]) Nie mogę znaleźć konkretnego cytatu ale Arteuza napisał w swojej interpretacji mniej więcej tak :

"Bóg sam będzie prześladował Kościół.
Święte Kościoły zostaną splądrowane.
Dziecko pozostawi matce tylko koszulę.
Wówczas Arabowie sprzymierzą się z Polakami."

"Dziecko pozostawi matce tylko koszulę" Czy to nie jedna z przepowiedni Janusowych która pasuje zarówno do zsyłki na Sybir w czasach Mickiewicza jak i przymierza Dyktatora z Mahdim i do tego co stanie się z Polską w tych potwornych czasach przed nadejściem osoby jak pisze wieszcz romantyzmu "z matki obcej, krew jego dawne bohatery a imię jego będzie 40 i 4"(czy to III Krak następca Jagiellonów) Co o tym myślisz?
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez artikarti321 (2017-11-15 17:46:23)

3,796

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Podrzucam link do bardzo ciekawego artykułu o m. in. różnicach w postrzeganiu Mahdiego i antychrysta wg opisow w koranie a Biblii.
Ciekawe jest np. podobieństwo opisu celów i działań Mahdiego wg Koranu i antychrysta wg Biblii.

Polecam przeczytanie tej publikacji:
http://przyjdzpaniejezu.pl/antychryst-islamski-mesjasz/

3,797

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

artikarti321 pisze "Aktualny papież Franciszek(który idealnie wpasowuje się w rolę STARCA) ma rządzić 17lat co daje nam (od 2013 licząc) rok 2030... Wojna przed tą datą na pewno nie wybuchnie. Dowiedzieć się też możemy ,że zostanie ustalona kadencja do lat pięciu  czyli okres po 2035 też nie może mieć miejsca."

Zapomniałeś jednak o takiej oto przepowiedni Nostradamusa:

"Za Starego Papieża półksiężyc wkroczy do Italii,
Oliwne i winne gaje będą wypalone,
Przewodnik Arki za namową Germanii,
Wystąpi o haniebny rozejm."

Jeśli ktoś uważnie czytał przepowiednie to pamięta, że 3 wojna światowa wybuchnie zaraz po podpisaniu rozejmu, kiedy wszyscy będą świętować jego podpisanie.A w tej przepowiedni, którą teraz podałem  Nostradamus  wyraźnie napisał, że jeszcze za Starego Papieża a więc Franciszka muzułmanie zaatakują Włochy.Papież Franciszek poprosi Mahdiego o zaprzestanie działań wojennych i zostanie podpisane porozumienie.Jego zerwanie rozpocznie wybuch 3 wojny światowej i to nastąpi jeszcze za panowania Franciszka a więc najpóźniej w 2030 roku.

3,798

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Możesz mieć rację taaak to może mieć sens, jeżeli Franciszek to rzeczywiście Chwała Oliwki. Jednak istnieje też przepowiednia(pewnie ją znasz więc nie będę cytował) która mówi o tym ,że 9 to czasy marsa a 6 początkiem trzeciego(chodzi najprawdopodobniej o liczbę ludności w mld) tzn. ,że wojna wybuchnie gdy na świecie będzie około 9mld ludności według prognoz taką liczbę możemy osiągnąć kilka-kilkanaście lat później niż 2030 więc nie wiem czy to "dokładna" przepowiednia (mamy rok 2017 prawie 2018 i 7,6mld a wątpię ,że w 12 lat urośniemy do 9mld)...
Ale powiedz mi czy według ciebie W "Dziadach czIII" A Mickiewicza jest mowa o 3 Kraku, strasznie mnie to intryguje.
   " Patrz! – ha! – to dziecię uszło – rośnie – to obrońca!
    Wskrzesiciel narodu,
    Z matki obcej; krew jego dawne bohatery,
    A imię jego będzie czterdzieści i cztery.

    Fragment drugi:
    Nad ludy i nad króle podniesiony;
    Na trzech stoi koronach, a sam bez korony;
    A życie jego – trud trudów,
    A tytuł jego – lud ludów;
    Z matki obcej, krew jego dawne bohatery,
    A imię jego będzie czterdzieści i cztery."

Przypominam o wcześniejszym fragmencie...
"A wiesz ty co się będzie działo z Polską za lat 200" napisane w 1832roku (2032)

Ostatnio edytowany przez artikarti321 (2017-11-17 21:51:11)

3,799

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

artikarti321 Interesuje mnie głównie Nostradamus ale skoro nie daje Ci to spokoju to przeczytaj to http://culture.pl/pl/artykul/mickiewicz … i-i-cztery Może ten artykuł Ci trochę pomoże.

Nie sądzę by chodziło o liczbę ludności na świecie. W 1999 roku  mieliśmy  6 mld ludzi na świecie  a Mahdi miał wtedy 19 lat. Początek czyli np narodziny czy też dojście do władzy więc nie bardzo pasuje..Szacuje się, że 9 mld osiągniemy między 2036-2040 a z przepowiedni Nostradamusa wynika, że 3 wojna światowa będzie już wtedy trwała.To akurat by się zgadzało bo kiedy osiągniemy 9 mld populację to 3 wojna światowa będzie już trwała więc będą to czasy marsa..

3,800

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Tylko właśnie populacja na początku wojny natychmiast gwałtownie spadnie przez to ,że będzie używana broń masowego rażenia w tym grawitacyjna, neutronowa i wywołująca kwaśne deszcze poza tym krótko po rozpoczęciu wojny ma spaść do oceanu atlantyckiego meteoryt. Wywoła on tsunami na skalę Biblijnego potopu,trzęsienia ziemi i wybuchy wulkanów. Ruch płyt tektonicznych które zmienią położenie niektórych lądów.
Więc jeśli III światowa miałaby wybuchnąć do 2030 to liczbę 9mld w obliczu takich katastrof zyskalibyśmy dopiero po wojnie, zgadzasz się? Przyznaj ,że coś tu nie gra
Moim zdaniem wojna po prostu wybuchnie za Piotra Rzymskiego 2030-2035, a te wkroczenie półksiężyca do Italii za Starego papieża to po prostu kryzys migracyjny, ja przynajmniej tak to widzę...