1

Temat: Rozbitkowie

Kontynuacja forum CBA

Andrzej Duda: Naszym obowiązkiem jest głoszenie prawdy o Zagładzie Żydów (jaka by ta prawda nie była) big_smile

2

Odp: Rozbitkowie

Witam. Założyłem wątek, aby pozbierać uzytkowników z poprzedniego forum, które zniknęło nagle i niespodziewanie.

Andrzej Duda: Naszym obowiązkiem jest głoszenie prawdy o Zagładzie Żydów (jaka by ta prawda nie była) big_smile

3

Odp: Rozbitkowie

zadziałali cato-syjoniści

ne,ne ,ne ,to ne przechodzi do żadna rubryka ,mądrzejsze jest nie wspomnieć o tem,to wcale,wcale nie jest podobne

Szalom Dow Ber Stambler      Pamiętaj,że śledzi cię Sztuczna Inteligencja Komputer Bestia 666 z Belgii

4

Odp: Rozbitkowie

Na to wygląda. Mam nadzieję, że tutaj nas prędko nie namierzą na końcu świata smile . Forum jest peryferyjne i niewiele się tu dzieje. Ja w zasadzie już wielkiej ochoty na pisanie nie mam, ale w gronie kilku osób chętnie jeszcze popiszę.
Postanowiłem zajrzeć do Mukiego i oto, co znalazłem:

Zostało Wam niewiele czasu, niewiele lat i niewiele dni. Lat i dekad w nich.
https://mukisalonblog.wordpress.com/201 … #more-1044

Dlaczego zawsze dojdziemy do tych samych wniosków?

Ostatnio edytowany przez miaow (2017-11-23 21:21:14)

Andrzej Duda: Naszym obowiązkiem jest głoszenie prawdy o Zagładzie Żydów (jaka by ta prawda nie była) big_smile

5

Odp: Rozbitkowie

Nim kur zapieje 3x - znajdą.

ne,ne ,ne ,to ne przechodzi do żadna rubryka ,mądrzejsze jest nie wspomnieć o tem,to wcale,wcale nie jest podobne

Szalom Dow Ber Stambler      Pamiętaj,że śledzi cię Sztuczna Inteligencja Komputer Bestia 666 z Belgii

6

Odp: Rozbitkowie

..pejsy są wszędzie ..a szabesgoje jeszcze bardziej służalcze ostatnio  ..zabolało 'mądrego' wytknięcie mu krzywego nosa, to już chyba nie chce szekli za swoją robotę..

..tą stajnie Augiasza, to już nie wiem co może wyczyścić
..'i będzie jak za czasów Noego'

"Są dwa rodzaje historii światowej: pierwsza, oficjalna,zakłamana, przeznaczona do nauki w szkołach i druga - historia tajna, skrywająca prawdziwe przyczyny wydarzeń" Honore de Balzac

7

Odp: Rozbitkowie

BrunoZpolski napisał/a:

..pejsy są wszędzie ..a szabesgoje jeszcze bardziej służalcze ostatnio  ..zabolało 'mądrego' wytknięcie mu krzywego nosa, to już chyba nie chce szekli za swoją robotę..

..tą stajnie Augiasza, to już nie wiem co może wyczyścić
..'i będzie jak za czasów Noego'

..z linku Miaow od Mukiego

W pierwszej części sprawa jest prosta, za dużo jest ludzi zwanych Europą i świecie – a strona przeciwna dąży do szaleńczego wytępienia chrześcijaństwa – kierunku rzymsko-katolickiego. To chcą zetrzeć w proch. Przyczyną tej pierwszej próby są masoni, którzy w swej najwyższej hierarchii są żydami. Owe żydostwo mieni się panami świata, mimo ze nikt im takiego tytułu czy mocy nie nadał. Ich ręce sięgają daleko, niewinnego oskarża, przypiszą mu wszelakie zło, opinię publiczną onanią, osądza i skażą a winnego wybronią od słusznej i należnej kary.

"Są dwa rodzaje historii światowej: pierwsza, oficjalna,zakłamana, przeznaczona do nauki w szkołach i druga - historia tajna, skrywająca prawdziwe przyczyny wydarzeń" Honore de Balzac

8

Odp: Rozbitkowie

Witam nowych kolegów na forum. Jeżeli można zapytać to skąd do nas przybywacie? To już nie pierwszy przypadek jak się słyszy, że niewygodne tematy i nieprzychylne fora zostają usuwane.

Gdy wybuchnie III wojna światowa stracimy dostęp do internetu  - http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/gdy-w … -internetu

"Wszystkie zamyka sprawy śmierć, lecz przedtem rozbłysnąć jeszcze może czyn szlachetny. Godny tych, którzy z bogami walczyli."

9

Odp: Rozbitkowie

Witam. Pisaliśmy kiedyś na forum Gazety Prawnej, które zostało zlikwidowane, potem na forum24.cba.pl, które też przedwczoraj szlag trafił. I jeszcze mieliśmy kilkudniowy epizod na Cheopsie. Kolejna teoria spiskowa. smile

Ostatnio edytowany przez miaow (2017-11-24 09:31:30)

Andrzej Duda: Naszym obowiązkiem jest głoszenie prawdy o Zagładzie Żydów (jaka by ta prawda nie była) big_smile

10

Odp: Rozbitkowie

Tutaj też jest dwóch mordoklepów - spamerów.Nicki tylko inne.Jeden właśnie waruje i co chwile się loguje czyli "monitoruje" teren.

ne,ne ,ne ,to ne przechodzi do żadna rubryka ,mądrzejsze jest nie wspomnieć o tem,to wcale,wcale nie jest podobne

Szalom Dow Ber Stambler      Pamiętaj,że śledzi cię Sztuczna Inteligencja Komputer Bestia 666 z Belgii

11

Odp: Rozbitkowie

O routenie 106 a w II części - chazarski Bielsat i "wydłubywanie" Polaków przez jajwajców oraz "częstowanie miętowym opłatkiem".

https://www.youtube.com/watch?v=7o2gwDAEzC4

Ostatnio edytowany przez ziam (2017-11-24 14:34:54)

ne,ne ,ne ,to ne przechodzi do żadna rubryka ,mądrzejsze jest nie wspomnieć o tem,to wcale,wcale nie jest podobne

Szalom Dow Ber Stambler      Pamiętaj,że śledzi cię Sztuczna Inteligencja Komputer Bestia 666 z Belgii

12

Odp: Rozbitkowie

..odłączanie od internetu ludzi chcących myśleć samodzielnie

..a z Krakowa nowe wieści na temat SMOGU wawelskiego  ..drastyczny tytuł:
Ciężarne z Krakowa z wysokim stężeniem metali ciężkich w krwi pępowinowej
https://www.wykop.pl/link/4032193/cieza … powinowej/

dlatego uważam RZE ze smogiem, to ściemy na wciskanie kolejnych podatków, na walkę z 'zanieczyszczeniami'

"Są dwa rodzaje historii światowej: pierwsza, oficjalna,zakłamana, przeznaczona do nauki w szkołach i druga - historia tajna, skrywająca prawdziwe przyczyny wydarzeń" Honore de Balzac

13

Odp: Rozbitkowie

Może też, ale smog jest faktem, zwłaszcza w Krakowie. Nawet w moim Zamościu, który z Krakowem może porównać się tylko pieknem zabytków, też jest momentami smog. Jak pogoda sprzyja, a wszyscy po południu, po powrocie z pracy rozpalają w piecach, to są rejony, gdzie stężenie trujących gazów przypomina to z Krakowa, a mamy monitoring i na bieżąco podawane są komunikaty. Ten smog zaobserwowałem już wielokrotnie.

Andrzej Duda: Naszym obowiązkiem jest głoszenie prawdy o Zagładzie Żydów (jaka by ta prawda nie była) big_smile

14

Odp: Rozbitkowie

Przy okazji walki ze smogiem realizowanych jest kilka celów, jak to oni potrafią. Najważniejsze z nich to odbieranie wolności, uzależnianie itd.

Andrzej Duda: Naszym obowiązkiem jest głoszenie prawdy o Zagładzie Żydów (jaka by ta prawda nie była) big_smile

15

Odp: Rozbitkowie

Cześć. Jestem i ja. Witam moich mentorów.

16

Odp: Rozbitkowie

https://www.youtube.com/watch?v=jXASUIa8380

"Są dwa rodzaje historii światowej: pierwsza, oficjalna,zakłamana, przeznaczona do nauki w szkołach i druga - historia tajna, skrywająca prawdziwe przyczyny wydarzeń" Honore de Balzac

17

Odp: Rozbitkowie

Ciekawy akcent.Wygląda na nieprzeciętnego żydła

ne,ne ,ne ,to ne przechodzi do żadna rubryka ,mądrzejsze jest nie wspomnieć o tem,to wcale,wcale nie jest podobne

Szalom Dow Ber Stambler      Pamiętaj,że śledzi cię Sztuczna Inteligencja Komputer Bestia 666 z Belgii

18

Odp: Rozbitkowie

Jak donosi ajwaj defence ="wojsko kupiło" ,a okazuje sie ,że coś tam podpisano i będzie rewolucja

http://www.defence24.pl/700363,wojsko-k … -komentarz

ne,ne ,ne ,to ne przechodzi do żadna rubryka ,mądrzejsze jest nie wspomnieć o tem,to wcale,wcale nie jest podobne

Szalom Dow Ber Stambler      Pamiętaj,że śledzi cię Sztuczna Inteligencja Komputer Bestia 666 z Belgii

19

Odp: Rozbitkowie

Komedii ciąg dalszy.Chazary z PISraela "zamykają przestrzeń" nad terminalem LNG w Świnoujściu.

http://www.energetyka24.com/703753,zamk … winoujsciu

ne,ne ,ne ,to ne przechodzi do żadna rubryka ,mądrzejsze jest nie wspomnieć o tem,to wcale,wcale nie jest podobne

Szalom Dow Ber Stambler      Pamiętaj,że śledzi cię Sztuczna Inteligencja Komputer Bestia 666 z Belgii

20

Odp: Rozbitkowie

Jest i mondry pod innym nickiem od kilku dni na "dyżurze",czujny jak pies na Forum Gazeta Prawna.

Ostatnio edytowany przez ziam (2017-11-25 22:49:07)

ne,ne ,ne ,to ne przechodzi do żadna rubryka ,mądrzejsze jest nie wspomnieć o tem,to wcale,wcale nie jest podobne

Szalom Dow Ber Stambler      Pamiętaj,że śledzi cię Sztuczna Inteligencja Komputer Bestia 666 z Belgii