81

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Do Andrzeja. Dziś przedpremierowy pokaz filmu Ronalda Emmericha 2012, jak będziesz mógł to na niego idź...Tak apropo po co mieszają religię.... zgadzam się z Tobą.

82

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

magda - dziękuje za informacje smile tylko ja juz zarezerwowałem bilety na niedziele smile i bardzo dziękuje za poparcie. Pozdrawiam

83

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Jestem ciekawa skąd tak wogóle ta data2012? Kiedys była 2000,ach ci ludzie.Daty ,ani godziny nikt nie zna,tak jest napisane w biblii. I tylko biblią powinnismy sie kierowac ,a nie jakimis datami niewiadomo skąd.Ludzie to mają wyobrażnię:)

84

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

siska - wy mylicie datę 2000 z 2012 datę tą przepowiedzieli jasnowidze, dodam że data jest dość kontrowersyjna ponieważ majowie i egipcjanie wspominają o tej dacie, a wiadomo że nie mieli możliwości kontaktu.


Jedno jest pewne w 2012 każdy będzie na coś czekał.

85

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Może i 2012 nie przeczę,ale pisałam tez ogólnie o dacie 2000 ,kiedy to ludzie stawiali na koniec Swiata.Może w tym 2012 będzie sie rzeczywiście dużo działo,ale daty końca Swiata nikt nie zna:)

86

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

siska - 2000 wzieła się też z przepowiedni no ale tu większą role gra to że jest to pełna liczba smile
dlaczego nikt ma nie znać daty końca świata? pomyśl przez chwilę. jeżeli powstały jakieś daty m.in. 2012 i 2020 to chyba coś w tym jest, a po za tym nie słyszałeś o czerwonym olbrzymie ;D albo dalej, czyli wielkie rozdarcie.

87

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Absolutnie nie zgadzam sie z tym,ze ktoś zna date końca Swiata.Tylko Bóg zna ,nawet aniołowie nie znają ,a co mówić taki Nostradamus ,czy inni.Mogą znać znaki ale nic pozatym.

88

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

W tedy konczy sie klandarz majow.I to podobno 2012 roku ma dojsc do apokalipsy.Jest duzo teori na ten temat,wiec wiekszosc teorii na ten temat jest podona.Ja sie nie dziwe ze ludzie nie wiedza w co maja wierzyc.Nie jest napisane kiedy stapi koniec swiat jest tylko rok i to w ktorym nasteppuje koniec tego kalendarza.
Pozatym wszystko sie zminia,i ma sie zmienc to zalezy od nas ....!

89

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

siska - jezus przeczytaj swoje wypowiedzi... jeżeli nikt nie zna daty to dlaczego jest data 2012 i nie tylko nostradamus przepowiada tą date ale również majowie, egipcjanie. Dochodzi do tego przebiegunowanie, hiperaktywność słoneczna, nibiru i pewnie wiele mniej znanych teorii.

sabinka17 - dlaczego to ma zależeć od nas? jak będzie przebiegunowanie to nic na to nie poradzimy, tak samo z innymi teoriami.

90

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Chodzi mi o to co sie teraz dzieje.Przebiegunowanie nie bedzie zalezec od nas.
No tak ale zaowaz to ze jest duzo zmian powodowanych przez czlowieka np.zmina klimatu ,a dymy z fabryk zanieczyszczaja powietrze bomby  jadrowe,te wszystkie wybuchy i wogule a moze nie ??A masz jakies logiczne wytlumaczenie na to ze to jest inna teoria na to??

91

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

witam, dzisiaj wybrałem się do kina na '2012"miło sie zaskoczyłem gdyż film był lepszy niż sądziłem.
pozdrawiam i zachęcam do obejżenia filmu.

92

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Parafrazując Joe Monstera kalendarz Majów kończy się 21.12.2012, natomiast kalendarz na mojej ścianie kończy się 31.12.2009. Czy to oznacza, że wtedy będzie MÓJ KONIEC ŚWIATA?

93

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Do Andrzej: to tak jak byś jechał w aucie i wielka baLa wylała się z wodą , a ty jedziesz w przeciwnym kierunku, czyli jak wszystko się wyleje z butelki, może to błahe ale prawdziwe, a tak apropo to te wszystkie filmy na you tube, które być może oglądałeśl (to ściema,m bo takiej wielkości nie może być, ani planetoida, ani meteor nie ma 13 km wielkości. weź to pod uwagę bo na filmiku to ta " cała planetoida zasłaniała świat. a to jest zbyt odważne ..... A NIE INTERESUJA MNIE OPINIE INNYCH, TO NIE JEST MOŻLIWE TAKIE COŚ PONIEWAŻ TO CO KTOŚ TAM  NAGRAŁ TO ŚCIEMA , BO PLANETOIDA CZY METEOR NIE JEST TAKICH WIELKOŚCI. PRZEMYŚL! TO.  MOŻESZ SIĘ NAWET NA MNIE OBRAZIĆ ZA TO  CO NAPISAŁAM. SERDECZNIE CIĘ POZDRAWIAM FAJNIE, ŻE JESTEŚ, BEZ ZBĘDNYCH SKOJARZEŃ. POZDRO:-)

94

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

pablodart - ja dzisiaj idę smile i myślę że będzie świetny

MAGDA - nie zrozumiałem cię nie pisałem o żadnej 13km fali, chyba nigdy. Ponieważ taka fala naprawdę jest nie możliwa. Co do you tube to wiadomo że wiekszość filmów to ściema, ale jest kilka wyjątków tylko że dużo szukania aby je znalesc smile i tak naprawde to wystarczy 3km fala co oznacza że taka fala się nie zatrzyma wbijając w ląd, ale muszę to obliczyć ponieważ nie pamiętam dokładnie z jaką prędkością obraca się ziemia. magda tak naprawde to nie wiem dlaczego ostatni post był skierowany do mnie, trochę się zdezorientowałem.

sabinka17 -  tak naprawde NIC wielkiego się nie dzieje na naszej planecie. chyba tylko bomby atomowe, ponieważ globalne ocieplenie które spowodowaliśmy to chwyt marketingowy... ziemia już dawniej była o wiele cieplejsza niż teraz, ale dobrze że się opanowali i teraz państwa będą płacić za ocieplenie klimatu smile

95

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

WIARA CZYNI CUDA!!!(ja tam w cuda na kiju uwi?zane nie wierzé...)chcé CI andrzeju tylko przypomniec ze fenomen egzystencjonalny przecientnego czlowieczego polegaj?cy na 99°OWEJ niePRZEwidywalnosci swej iluzorycznej T.Z.przyszlosci...co czyni cudne paradoksy tak nieprawdopodobne do naszych(waszych) przewidywan ze az strach sié baç i wierzyç w tak? ciemnoté jak 2012...pozdrawiam i zyczé ci odwagi i powodzeniaw w kontynuacji...tej rewelacji...pozdrawiam wszystkich forumowiczuw...

96

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

do Andrzeja, ale o co Ci chodzi? Przecież chyba Ci nie dokuczyłam???? najpierw piszesz że "jestem 3 osobą".... itd ( a potem,że ja pisze bzdury wielkie dzięki.) A poza tym, to trochę namieszałam w ostatnim poście jeżeli Cię to denerwuje, że zwracam się do Ciebie to po prostu napisz mi to. Sami nie wiemy kiedy ten koniec świata będzie, to tak apropo.... Chodziło mi o to,że fakt(SKRÓT MYŚLOWY) jest dużo dziwnych filmików o końcu świata na you tubie, jest np jeden o tym jak się zbliża " planetoida" powiedzmy, tylko, że potem jest zbliżenie i nie wygląda na planetoidę tylko na coś większego, i nagle przesłania pół naszej ziemi to jest niemożliwe. SERDECZNIE CIĘ POZDRAWIAM JEŻELI CIĘ OBRAZIŁAM TO PRZEPRASZAM.

97

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

oj, magda, magda. Ja poprostu nie zrozumiałem do jakiego mojego posta nawiązujesz ponieważ odrazu napisałaś o fali smile nie wypisujesz żadnych bzdur smile nie zrozumialem poprostu o co chodziło i wiedzę że oglądnełaś film animowany o planecie która wbija się w ziemie ;D przepraszam że tak krótko i pozdrawiam.


PS. bylem na filmie i polecam ponieważ film jest ŚWIETNY smile dużo efektów specjalnych

Ostatnio edytowany przez Andrzej3991 (2009-11-13 19:19:09)

98

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

do Andrzej:jestes zbyt pewny siebie,data 2012 padla,bo moze  będzie sie duzo dzialo .Czy tak trudno to rozumieć?Koniec Swiata będzie napewno jedno jest pewne:)

99

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

siska - co ty wogule wypisujesz? może tak samo podważysz teorie o grawitacji? może ją też ktoś sobie wymyślił? to nie jest wymyślona data tylko wiara m.in. majów i egipcjan którzy jak napisałeś "wymyślili to sobie". jeżeli tak wygląda twój pogląd na życie to może zastanów się czy boga też nie wymyślili... Nie chciałem obrazić wierzących, przepraszam jeżeli kogoś uraziłem tym porównaniem.

100

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Witam, jestem zupelnie blady w tym temacie ale ostatnio zaczalem sie nim interesowac dlaczego niby ten rok, ta data, i czy rzeczywiscie jest sie czego bac? Zaczałem szukac odpowiedzi, porównalem to z poprzednimi  datami ktore miały przyniesc nam koniec naszej cywilizacji i widze, ze historia zwyczajnie sie powtarza... Wczesniej rowniez ludzie wypowiadali sie na ten temat przytaczajac jakies teorie podobnie jak niektorzy na tym forum, zakładam(aczkolwiek moge sie mylic), ze wiekszosc forumowiczow opiera sie na wiedzy ktora posiedli przez czytanie roznych wiadomosci głownie w internecie na ten temat a nie na konkretnych doswiadczeniach czy własnych analizach. I pewnie jak wczesniej data 21.12.2012 przeminie i znow pojawi sie kolejna data ktora moze przyniesc zaglade. Pracuja nad tym sztaby ludzi ktorzy opieraja sie na badaniach pokolen i wlasnych wiec przytaczanie ich teori jest zbedne, bo widze, ze własnie na tym opiera sie to forum,(udawanie madrego w temacie o ktorym poczytało sie w necie) Nie chce nikogo urazic wiec jesli ktos tak sie poczuje to przepraszam. Kazdy moze sobie sam o tym poczytac i wywnioskowac to co sluszne jego zdaniem. Nie moge z pewnoscia powiedziec ze w 2012 roku nic nadzwyczajnego sie nie wydarzy bo pewnosci nie ma nikt. Ale upieranie sie ze to na pewno ta data jest dla mnie troche dziwne. Skoro Majowie(ktorzy nie mieli tak rozwinietej techniki jak my w dzisiejszych czasach) potrafili przewidziec ta date z dokładnoscia co do dnia to dlaczego my nie potrafimy jej sprecyzowac po tylu setkach lat?? Czy to nie dziwne?? Dlaczego nasza cywilizacja nie potrafi przewidziec konca swiata tylko opiera sie na przewidywaniach ludow ktore zyly na planecie dawno temu??