3,961

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Universe napisał/a:

moim zdaniem mamy do czynienia teraz z tym fragmentem, przepowiedni, który zaczerpnąłem z tego źródła:

A może bardziej konkretnie, o który wiersz chodzi aktualnie.

Czy naprawdę wszyscy wiedzą o czym mówi ta przepowiednia? Które wydarzenia opisuje?
Możemy zapoznać się z interpretacją tej przepowiedni napisaną przez Moogiego.
Znajdziecie tam również pozostałe przepowiednie powiązane z w/w.
Polecam!
http://koniecswiata.info/forum/topic/30 … ka/page/4/

3,962

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

40kobra49 napisał/a:

A mi si wydaje , ze szczytowy okres konfliktu USA-Korea Północna mamy już za sobą. Tym momentem było wpłynięcie okrętów wojennych USA w pobliże półwyspu koreańskiego i wzajemne straszenie się przyciskami atomowymi. Korea wyrażnie mięknie w obliczu odwrócenia się głównego sojusznika - Chin . Efekt przynoszą też sankcje gospodarcze. Korea Północna głoduje. Zaczeła rozmawiać z południowymi Koreańczykami , wysyłając swoich sportowców na igrzyska w Seulu i podejrzewam , że ten dialog będzie kontynuowany. Tak sobie myslę,że sytuacja zmierza w kierunku porozumienia , choć oczywiście wszystko może się szybko zmienić. Ciekawi mnie za to co stanie się z przywódcą Korei Północnej ? On i jego wysocy rangą dowódcy wojskowi są przeszkodą na drodze porozumienia , więc jak ta bariera zostanie usunięta? Może dopadnie go jakaś tajemnicza choroba i umrze? A może wpadnie w areszt domowy i pozwolą mu żyć? Zobaczymy.

Możesz mieć rację. Być może przegapiliśmy kulminacyjny punkt w tym konflikcie.
Cytat z  https://kresy.pl/wydarzenia/oficjalnie- … inpingiem/
"Kim mówił, że sytuacja na Półwyspie Koreańskim zaczyna się poprawiać, a jego kraj chce obniżać napięcie i wychodzi z propozycją rozmów pokojowych. Zapewnił też o swoim poparciu dla denuklearyzacji półwyspu i wyraził chęć prowadzenia dialogu z USA, a także zorganizowania szczytu obu krajów.

– Sprawa denuklearyzacji Półwyspu Koreańskiego może zostać rozwiązana, jeśli Korea Południowa i Stany Zjednoczone odpowiedzą na naszą propozycję z dobrą wolą, stworzą atmosferę pokoju i stabilności, jednocześnie podejmując progresywne i synchroniczne środki dla realizacji pokoju – powiedział Kim."
Zauważcie że w wypowiedziach nie ma słowa o Japonii i Rosji.

3,963

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ciekawe rzeczy zaczynają dziać się w Rosji. Ze szczątkowych informacji wynika , że nad swoją dymisją zastanawia sie minister spraw zagranicznych S.Ławrow. Z informacji wynika też , że jest rozpatrywana możliwość zmiany premiera Miedwiediewa na A.Kudrina. Kudrin to liberalny polityk.Był kiedyś już ministrem  finansów ( 2000-2011). Jest dobrze postrzegany.Taki wariant zamiany jest ponoć rozpatrywany na Kremlu. Ma to związek z potrzebą ocieplenia wizerunku Rosji z Zachodem oraz próbą zniesienia sankcji. Gdyby okazało się to prawdą , to może być początkiem konfliku Putin - Miedwiediew.

3,964

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

40kobra49 napisał/a:

...Ze szczątkowych informacji wynika...

Bardzo ładnie, ale może więcej o źródle.
40Kobra49 nie mówię, że Ty tak robisz, jak piszę poniżej. Po prostu podaj źródło.
Czytam Twoje wpisy o przepowiedniach. Jak każdy spieszysz się za bardzo z dopasowaniem do przepowiedni aktualnych wydarzeń. Ale kto nie próbuje ten nie ryzykuje. Pisz dalej.
To co mnie niepokoi bardziej to to, że w internecie  jakoś nie widać sprzeciwów do fake news. Dla niektórych dziwnych wpisów, normą jest ruskie trollowanie, dlatego nie rozumiem osób zapatrzonych ślepo w ruskie portale. „Pożyteczni” bezwiednie łapią temat i niestety przekazują dalej.
Na tym wątku nie ma na razie takich fenomenów ale na forum już widać mnożące się posty oparte na sputniku...itp

3,965

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Informacje zostały podane podczas wyemitowanego programu STUDIO WSCHÓD w dniu 31-03-2018 na kanale TVP Info.

Ja jednak wszystkie informacje - gdziekolwiek nie byłyby podane - traktuję z rezerwą. Jak napisał Nostradamus - prawda i fałsz będą wymieszane i każda władza będzie kłamała. Dlatego napisałem  „ze szczątkowych informacji”, aby tę wiadomość traktować jako możliwość , nie jako pewnik.

Czy akurat ten news okaże się prawdziwy? Nie wiem ale… Miedwiediew jest już premierem kilka lat i w Rosji nic się nie zmienia .Jest stagnacja. Gospodarka rozwija się słabo. Rosja jest izolowana na świeci , podana pod presję sankcji. Systematycznie przejada swoje oszczędności finansowe z funduszy. Fundusz Rezerwowy został już wyczerpany i zamknięty. Teraz Rosja korzysta z Funduszu Narodowego Dobrobytu , który tez prędzej czy później ulegnie wyczerpaniu. Myślę , że w Rosji jest presja i potrzeba zmian. A to dobry okres na zmiany , okres po wyborach prezydenckich.

Ostatnio edytowany przez 40kobra49 (2018-04-06 07:15:59)

3,966

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

40kobra49

Dziękuje za odpowiedz. Nie jest to źródło z którego ja korzystam. Po ruskiej i węgierskiej ta wymieniona znajduje się na trzecim miejscu. Tyle toczą swoich info do głowy, na ile, im pozwolą odbiorcy – nie ma co nawet weryfikować informacji.
Z Twoich wpisów 40kobra49 wynika co innego. Chcesz poszukać powiązań z Nostradamusem. Należy przytoczyć konkretne przepowiednie dotyczące Rosji. Jak widziałem radzisz sobie z tym. Dlatego nie chcę pozbawiać Ciebie i innych satysfakcji z ich odszukiwania. Ogólnie mówiąc chodzi o to, że dopiero trzeci gracz (Łysy) popsuje wspólne 20 lat współpracy dwóch młodych (Tygrysów). Dlatego przepowiednie (o ile dobrze pamiętam) mówią o walce trzech a później dwóch. Itd...
Dlatego ja (bez źródła) przyglądałem się z pewnym niepokojem tragedii w ruskim centrum handlowym na Syberii. Skupiłem się nad reakcją plebsu do władz – która nawet nie wyszła do nich. Nawet Pupin się nie odważył... To z Syberii ma być Łysy.Temat ten (Rosja) jest ciekawy ale nie wiem czy dobry już teraz na to forum (za dużo ruskich trolli) dlatego nikt nie chce za bardzo o tym pisać. Może powtórzyć się scenariusz z innych forów... Ale zawsze możesz spróbować 40kobra49.

3,967

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

NoNiewiem

Dziękuję za konstruktywną odpowiedź.

)
Dwóch młodych na ziemi Wielkiej Rusi,
Będš przez czas jakiœ żyli w pozornej zgodzie,
Słaba Ruœ będzie udawała potężnš,
Kilka przed Marsem swojej ziemi sprawiš krwawš łaŸnię.

Presage;13,136(sixains);
Przed trzecią na Wielkiej Rusi nowe oszustwo i śmierć.
Dwadzieścia lat rządów przyjaciół;tygrysa i niedżwiedzia,
skończy się domową hekatombą!
Z rozkazu tygrysa i łysego ich miasta spopielone płomiennym grzybem,
Rozsiewany niewidzialny wróg przyczyną masowego wymierania,
Wielki naród tak osłabnie,że stanie się łatwym łupem dla każdego!

)
Młode niedŸwiedzie się przeliczš,
Ich skrzydlate linie doprowadzš kraj i lichwiarzy,
Do wielkich nadużyć, krachu i ruiny,
Zamiary doprowadzš do buntu i nowego oszustwa

)
Na dwa przed szeœćsetnym liturgii,
Wschodnia armia NiedŸwiedzia wznieci bunt,
Łysy Dowódca będzie groził płomiennym grzybem,
Doprowadzi to do wielkiego zamieszania i strachu u wszystkich!

)
Walki młodych ze sobš i z łysym,
Doprowadzš Wielkš Ruœ na skraj upadku,
Morze rozlanej krwi i stosy walšcych trupów,
Ranny niedŸwiedŸ smacznym jadłem dla wrogów!

Muszę powiedzieć , że już wcześniej próbowałem na podstawie znanych mi przepowiedni Nostradamusa ,przewidzieć historię Rosji (oraz jej konfliktu z Ukrainą). Opisałem ją we wcześniejszym wpisie. Nie przypominam sobie przepowiedni odnośnie trzech , a potem dwóch rządzących w Rosji. Znam taką przepowiednię ,ale odnoszącą się wyłącznie do Polski.
Ja osobiście mam wrażenie , że konflikt w Rosji będzie przebiegał dwufazowo.

Pierwsza faza konfliktu
1. W latach 2019-2020 po około 20-stu latach współpracy -początek kłótni Tygrysa i Niedźwiedzia ( początek ich  współpracy jest podawany na lata 1999-2000) .
2. Konflikt Tygrysa i Niedźwiedzia narasta przez około 2 lata i staje się krwawy. Dochodzi do zbrojnych potyczek stronników Tygrysa i Niedźwiedzia. Stopniowo przewagę zyskuje Tygrys. Konflikt po jakimś czasie lekko przycicha.
Druga faza konfliktu.
3. Na dwa lata przed wybuchem III wojny światowej  dochodzi do nowego oszustwa i buntu wschodniej armii Łysego Dowódcy, który widząc korupcję , kłótnie , osłabienie i chaos w kraju chce zaprowadzić spokój i przejąć władzę. Popiera on Niedźwiedzia , co doprowadza do mocnej eskalacji konfliktu i użycia w wojnie broni ABC.
4. Kilkumiesięczna krwawa wojna domowa w Rosji z użyciem broni atomowej i biologicznej , kończy się zwycięstwem Łysego Dowódcy i Niedźwiedzia.

Zastanawiałem się , czy podczas kłótni Tygrys – Niedźwiedź w czasie jej pierwszej fazy dojdzie do walki zbrojnej. Skłaniam się ku temu ,że jednak dojdzie ponieważ jest napisane:

„Kilka przed Marsem swojej ziemi sprawiš krwawš łaŸnię.”
Oraz
„Walki młodych ze sobš i z łysym,”

Ten drugi cytat sugeruje mi najpierw walki młodych ze sobą ( Tygrys vs Niedźwiedź), a potem po buncie na wschodzie Rosji , ponowne walki między stronami już jako trzech osób.  ( Tygrys vs Niedźwiedź/Łysy )

Ostatnio edytowany przez 40kobra49 (2018-04-10 09:00:51)

3,968

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Panowie dobrze kombinujecie!

Jednak, żeby zrozumieć cały mechanizm przyszłych wydarzeń w Rosji koniecznie trzeba dobrze dobrać,
a później zinterpretować przepowiednie Nostradamusa.

Wymaga to trochę wysiłku. Nie zapominajcie również o oryginalnych wpisach naszych internetowych
interpretatorów; Pana Arteuzy Centuriona i Pana Atraktora.

Pozdrawiam
Moogi

3,969

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do NoNiewiem

Dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi. Thx.

3,970

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Beatrycze napisał/a:

Jestem nowa na forum ,ale mam wrażenie ze jestem juz tu dawno ...

Ja również mam odczucie, że sytuacja wydarzyła się już kiedyś, ale nie tak dawno - na tym forum. 
To déjà vu wiąże się z jednym z użytkowników. To chyba był facet, ale pisał tak jak Beatrycze?! 
Co prawda nie posądzał bym go o poruszanie takich tematów...
Wiem tylko, że na tym forum próbowano już wielu wkrętów. Oby nie tym razem!

3,971

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Beatrycze napisał/a:

A tak wogole pozdrowiania z Nl ,ciakawe ile mam czasu by sie stad wyprowadzic,zwazajac iz zamieszkuje tzw,wyspy w Zeeland,ponoc z tej Holandii nic sie nie ostanie po katastrofie kosmicznej........

W/g Centuriona i Nostradamusa jedynym w miarę spokojnym miejscem na Ziemi w tym okresie to Nowa Zelandia. Miej "rękę na pulsie" i odpowiednio reaguj. Mamy jeszcze sporo czasu jeżeli wybuch wojny to 2018 r. to uderzenie meteorytu - 2031 r.

Ostatnio edytowany przez Ruan (2018-04-26 21:23:04)

3,972

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ruan

Twoje wyliczenia wybuchu wojny są tak samo trafne jak informacje o Zelandii.
Ale ja nie mam ochoty na tłumaczenie gdzie jest ten szereg małych wysp i półwyspów.
Nie podpowiem też tego, że nawet skrawek tej ziemi graniczy z Belgią.
Pochwale natomiast skojarzenie z Nową Zelandią na Oceanie Spokojnym gdzie nazwa
archipelagu i kraju pochodzi od nazwy tej prowincji.
Natomiast co do meteorytu! To ma on upaść już po trzech latach trwania III wojny światowej.
Jak ktoś korzysta z oryginałów to nie znaczy, że łapie wszystko o co chodzi.
Jeśli chodzi o zalewanie Zelandii (Zeeland) to chyba to jest powtarzalna norma.
Ocieplenie klimatu robi swoje. Ale duże zagrożenie według Nostradamusa zbliża się – mają to być trzęsienia ziemi spowodowane również działalnością człowieka. Nostradamus opisał je jeszcze przed wybuchem wojny.
A wtedy może się stać jeszcze dużo...
Wszystkiego można próbować – również podawać różne daty – natomiast należy mieć jakieś podstawy.
Zachęcam do uważnego czytania tego co napisał Arteuza ale i Atraktor. Tam jest większość odpowiedzi w tym temacie...

3,973

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ależ doskonale wiem, że Zelandia i Nowa Zelandia to dwie różne krainy, a to że się "połączyły" w jednym poście to przypadek.
Tu powtórzę moje wyliczenia:

Dzisiaj chciałbym przekazać czego w/g Nostradamusa należy spodziewać się w tym roku. Chciałbym zaznaczyć, że tekst jest oryginalny Centuriona jedynie INTERPRETACJA moja.
Ciekawe, że to co ma zdarzyć się w tym roku ma związek z datą (rokiem) wybuchu III Światowej.

I. Kiedy wybuchnie III Wojna:
1. W/g Nostradamusa wojna wybuchnie w roku, którego suma cyfr wynosi 3, a sama liczba dzieli się przez 3 (dla każdego matematyka to „masło maślane”, a przecież Nostradamus był matematykiem) i trwać będzie 27 lat (o tym później). Zakończyć powinna się ok. połowy XXI w. Czyli przedział czasowy rozpoczęcia wojny to:
2013 do 2033 r. (arbitralnie przyjąłem ok. = 10 lat).
Tylko, że takich liczb w tym przedziale NIE MA !!! Jedyne w XXI w. to 2001, 2010 i 2100 !!
Tu jest wskazówka - „masło maślane”, chodzi o coś innego o TRÓJKĘ NUMERYCZNĄ.

2. Sposób liczenia:
2019 = 2+0+1+9 = 12 = 1+2 = 3 !
2028 = 2+0+2+8 = 12 = 1+2 = 3 !!!
2037 = …............................. = 3 (trochę poza przedziałem)
Teraz zastanówmy się
rok 2019 – odpada, brak czasu aby spełnić warunki nr. 3, nr. 5 i nr. 6.
rok 2028 – najbardziej prawdopodobny.
rok 2037 – możliwy, ale mało prawdopodobny.

3. Kolejna wskazówka:
Trzecia Wojna się rozpocznie w 10 lat,
Nim jego wojska zginą w azjatyckim kraju Tamerlana (Afganistan).
Niespodziewanie i nagle Wielki Grzyb ognia w siódmym miesiącu zniszczy armie sprzymierzonych,
A płacz i żałoba będzie ogólna, bo trumny będą puste.!!!!!!!!! (ciała wyparują)
Odtąd powoli pod zielonymi sztandarami Mahometa półksiężyc rozpocznie swój zwycięski marsz na ziemie chrześcijańskiej Europy.
Jednooki Talib ogłosi się kalifem zjednoczonego imperium Allaha.


Obali słabego władcę w państwie nad Indusem, gdzie kiedyś Macedończyk ustalił swoje granice, (Pakistan)
A jej mieszkańcy ogłoszą go kalifem państwa Wielkiego Talibanu,
Wielką armię utworzy o 5 milionach głów, a znakiem żołnierzy będzie czerwony turban Mahometa,
Począwszy od roku '607 liturgii jego nowej ery.

W złotym pałacu u stóp niebotycznej góry ogłoszą go Wielkim Mahdim i Nowym Mesjaszem,
W czasie wielkich uczt przełamie nogą w pół przyniesiony mu krzyż, a w dłoniach zgniecie gwiazdę Dawida,
Wielkie ogniste zdobyczne grzyby i świetliste strzały spadając z nieba będą towarzyszyły jego zwycięskiemu pochodowi,
Wojna! Wojna! przybędzie do dumnych i chorych republik Zachodu.

Czyli – JEŻELI !!!! w lipcu tego roku (2018) nastąpi uderzenie jądrowe na bazę wojsk NATO w Afganistanie (zbuntowany generał ????????) to wojna wybucha w 2028 r.

Dlaczego 27 lat:

Jednooki Potwór z piętnem na twarzy zrodzony z matki ladacznicy
Następcą Mahometa i Jezusa zostanie ogłoszony- a wielki harem służyć mu będzie
20 i 7 lat będzie trwała jego wojna ,która pózniej trzecią będzie nazwana
Dwaj przywódcy -czerwonego i czarnego Turbanu na krew wylaną posłuszeństwo mu złożą

4. Kolejna wskazówka:

W mieście zburzonego muru (Berlin)
Wielki wybuch na targowisku podróżnych.(nowe lotnisko)
Niedawno zbudowane pochłonie liczne ofiary,
Płacz i lament wśród bliskich z wielu krajów.
Tylko ludy półksiężyca się cieszą
Do czasu nim się okaże, że wielu jest z ich stron!

 http://www.pasazer.com/news/33871/nowe,berlinskie,lotnisko,w,2018,r.html

Póżniej będzie jak to określił Centurion i Nostradamus 10 lat super-terroryzmu i  III Wojna - czyli potwierdzenie rok 2028 !!!!!!!!!!!. Centurion zasugerował się atakiem na wieże, dlatego jego obliczenia były błędne.

Tu dlaczego N.Z.

Persage XI 12, 7
Kraj dwunożnych zwierząt całkiem się odmieni,
Kuzyni Mongołów zasieją na stałe wiarę półksiężyca,
W ciągu trzech przybędzie za chlebem ponad 60 milionów,
Chmary statków i łodzi aż po horyzont będą zasłaniały wody,
Nowe czasy – Nowa historia taka spotka kara potomków przestępców,
Tylko nieliczni uciekną na dwie spokojne wyspy południa (Nowa Zelandia).

Ostatnio edytowany przez Ruan (2018-04-26 21:32:36)

3,974

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Czytałem to wcześniej. Ok!

Natomiast błąd jest w roku 2018!

Ruan napisał/a:

W/g Centuriona i Nostradamusa jedynym w miarę spokojnym miejscem na Ziemi w tym okresie to Nowa Zelandia. Miej "rękę na pulsie" i odpowiednio reaguj. Mamy jeszcze sporo czasu jeżeli wybuch wojny to 2018 r. to uderzenie meteorytu - 2031 r.

Ale nie przejmuj się – pisz dalej. Natomiast ja od czasu do czasu sprawdzę czy wiesz o co chodzi.
Pozdrawiam.

3,975

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Możesz bliżej na czym polega błąd - "panie profesorze".

3,976

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Beatrycze !!

W moim poście była pomyłka oczywiście data wybuchu III to najprawdopodobniej 2028, a nie 2018 jak napisałem (uzasadnienie powyżej).
W/g moich obliczeń energia uderzenia meteorytu to ok 10^21 J. Średnica obiektu (a nie obwód jak myślał Centurion) jak to napisał Nostradamus to 7 stadionów czyli ok 1.5 km. Obliczenia te zrobiłem przy założeniu typowych danych dla meteorytów czyli v=40 tys km/h i gęstości 2 T/m^3
Żeby uzmysłowić Ci co to znaczy - to energia 10 tys największych bomb zdetonowanych przez człowieka.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Car_bomba

Ostatnio edytowany przez Ruan (2018-04-26 22:28:37)

3,977

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Beatrycze napisał/a:

Powiedzcie mi jedna rzecz,jak czytalam Arteuze to wedlug niego katastrofa kosmiczna,powinna byc jak wojska chinskie wkrocza/przekrocza,przekrocza teren i wiekszosc tych wojsk wycofa sie na Ural i tam odczeka 2 lata a wiekszosc zginie bo wlasnie bedzie zaskoczona przez katastrofe kosmiczna.No teraz sie dowiaduje ,ze po 3 latach trwania wojny bedzie ta katastrofa,tzn?,ktora wersji sie trzymac?
A moze chodzi o to,ze wojna bedzie trwala w tym momencie,ale wojska chinskie jeszcze  nie beda probowaly ataku?
Prosze mnie oswiecic,sory za bledy/ o stylistyce nie wspomne,nie najlepsza jestem z j,polskiego/

Tak "na szybko" znalazłem w opracowaniu Centuriona w pdf.
str. 60 - po kilku latach wojny
str. 103  i str. 127 - po dwóch latach wojny.
Mnie wydawało się że po 3 latach wojny (nie pamiętam dlaczego takie skojarzenie)



https://dmr44blog.files.wordpress.com/2 … ostri3.pdf

Ostatnio edytowany przez Ruan (2018-04-26 23:26:35)

3,978

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Beatrycze

Diabeł tkwi w szczegółach.
Na skutek katastrofy kosmicznej (pierwszej) działania wojenne mają być przerwane. Nie będzie to tylko upadek fragmentu meteorytu do oceanu. Mają między innymi wybuchnąć naraz wszystkie wulkany, spowoduje to wyrzut ogromnej ilości pyłów. Światło słoneczne będzie dochodzić z wielkim trudem. Powstanie wiele zjawisk charakterystycznych dla zimy nuklearnej itd...Zakłócona zostanie wegetacja roślin, stąd mowa o głodzie itd...
Na skutek pierwszej katastrofy kosmicznej działania wojenne zostaną przerwane, szczególnie w Europie...
Natomiast ja nie martwiłbym się katastrofą ponieważ do jej czasu Mahdi i tak zrobi swoje. Jego kolorowe turbany będą prowadzić walki na wielu frontach w całej Europie. O tym można poczytać również w wielu książkach piszących o przepowiedniach Nostradamusa.
Drugą zasugerowaną sprawą jest to co pisałem o wydarzeniach jeszcze sprzed wybuchu wojny. Trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, powodzie, tsunami itd... Mają zmienić się linie brzegowe w bardzo wielu miejscach, znikną niektóre lądy i pojawią się nowe – i to wszystko jeszcze przed wojną. Nie można również nie wspomnieć o USA – tam będzie się działo... Opisał to nie tylko Nostradamus...A to są tylko katastrofy naturalne spowodowane działalnością ludzi.
Jeszcze przed wojną czeka nas bardzo dużo wydarzeń. Europa będzie świadkiem wielu konfliktów, wojen domowych, sporów granicznych itd.
Na dzień dzisiejszy była tylko jedna fala emigracji. Druga ma być zbrojna. A trzecia przejdzie również przez skłóconą
Polskę (wojna-domowa-religijna) itd...
Dla mnie jest również ważne z jakiego korzysta się źródła dla swoich przemyśleń. Czytając to forum można spokojnie sobie odpuścić wpisy wszystkich poza Atraktorem. Jest jeszcze Moogi na innym wątku (czterech wątkach). Moogi przestał tu pisać – ponieważ wciąż musiał tłumaczyć podstawowe sprawy wszystko wiedzącym użytkownikom. Dlatego są na tym forum pozasłaniane jego posty. Natomiast na jego autorskich wątkach jest jeden na którym można zadawać pytania o Nostradamusa. Prosił żeby nie robić wpisów na wątkach tematycznych! Jednak widać Beatrycze, nie czytałaś uważnie jego wpisów... A warto!
Każdy ma wybór z jakiego źródła korzystać. Sorry ale Ruan nie wykazał się do tej pory. Natomiast jego obliczenia można sobie darować ponieważ nic nie wnoszą do tematu przyszłości ludzkości. Ale jak to mówią, jak wybierzesz taką będziesz miał wiedzę. Dlatego śmieszy mnie na przykład wybór ruskich - korzystających z Baby Wangi – nawet jej następczyni nie za bardzo wie o co chodzi z tą przyszłością. Jaki kraj tacy prorocy!

3,979

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do NoNiewiem !
Po co ten wykład o rzeczach oczywistych (zresztą błędny).
Pytanie Beatrycze brzmiało:
Po ilu latach wojny nastąpi uderzenie meteorytu????????
Oczywiście odpowiedzi brak.
P.S
To co napisałeś to EFEKT uderzenia - energia ok 10^21 J czyli:
1. Tsunami 300 m w Paryżu (Klimuszko)
2. Fala sejsmiczna - (trzęsienia i wybuchy wulkanów).
3. Huragany od 500 km/h do 300 km/H (u Nas)
4. Wyrzut do atmosfery mld ton substancji (w tym organicznej - opady śmierdzącej brei).

Efekt dwuletnia zima na całym świecie.

3,980

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ruan napisał/a:

Do NoNiewiem !
Po co ten wykład o rzeczach oczywistych...
Pytanie Beatrycze brzmiało:
Po ilu latach wojny nastąpi uderzenie meteorytu????????
Oczywiście odpowiedzi brak.

Mój wpis nie był do ciebie!
Jak to by było takie oczywiste to nie powinno to sprawiać takich trudności tobie w zrozumieniu sensu mojej wypowiedzi.
Moja wypowiedz była konkretna.
Po twoim wpisie widać, że nic z niej jak zwykle nie zrozumiałeś!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie było takiego pytania od Beatrycze. Na pewno nie do mnie.
Moja odpowiedz do ciebie natomiast była:

NoNiewiem; Wczoraj 21:20:37 napisał/a:

Natomiast co do meteorytu! To ma on upaść już po trzech latach trwania III wojny światowej