4,061

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Zastanawialam sie panem Andruszkiewicz,to dosc mlody polityk i bardzo energiczny,zerkenlam sobie w wikipedie i zobaczcie z czym mi sie skojarzyl herb
https://pl.wikipedia.org/wiki/Herb_Grajewa
https://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Andruszkiewicz
A tutaj ciekawostka : http://www.genealogia.okiem.pl/genealog … uszkiewicz

4,062

A tu coś ciekawego odnośnie poparcia misji "pokojowej" na Ukrainie:
http://www.defence24.pl/duda-w-onz-pols … j-ukrainie

4,063

Mir21, artikarti321

Czy Wy naprawdę myślicie, że to wystąpienie coś zmieni w sposobie myślenia - w  aspekcie przywódców światowych.
Oni to wszystko mają daleko w tyle głowy. Mają swoje cele i swoje rozgrywki. Polska nie ma nic dla nich do zaproponowania. To tylko u nas myślą, że świat żyje tylko propagandowymi hasłami, niczego nie wnoszącymi, do już dawno ustalonych globalnych rozgrywek. Dla mnie to całe wystąpienie to żenada. Jeśli przez dwa lata, jak sam zapowiada, będzie mówił o samolocie – to już wiemy co będzie dalej...
Lepiej poświęcić swój czas na czytanie wartościowych wpisów Atraktora i Arteuza. Jest tam jeszcze wiele informacji, które będą nam przydatne na przyszłość. To co do tej pory zostało pokazane, tylko pobieżnie pokazuje co będzie się działo już niedługo. Czytając tylko wpisy – Moogiego - widać jak wiele szczegółów nam wszystkim umyka. Ale przecież
On wszystkiego nie musi robić sam. Każdy z nas może podsunąć ciekawy, nie omawiany jeszcze, temat z przepowiedni Nostradamusa. Wtedy wszyscy na tym - z jego wpisów - skorzystamy.  Dlatego szukajcie a znajdziecie – ale merytorycznie - w przepowiedniach Nostradamusa.

4,064

Dobry wieczor,polecam link
http://innpoland.pl/143997,cenzura-inte … kontroluje

I zastanwiam sie kiedy nam zamkna buzie.......
Mam nadzieje,ze jeszcze jestescie.Pozdrawiam

4,065

Dzień dobry

Chytry jak Tusk?

https://wsensie.pl/komentarze/28707-mac … y-jak-tusk

4,066

Beatrycze

Muszę to powiedzieć wprost. Jesteś dłużej na tym forum niż ja. Nie znaczy to oczywiście, że wiesz już o co na tym forum tak naprawdę chodzi. Chciałbym być dobrze zrozumiany, dlatego odpowiem bardzo delikatnie. Nie wystarczy czytać w kółko czegokolwiek. Trzeba wiedzieć, które wpisy są wartościowe. Już kilku użytkowników to do ciebie napisało. Mają oni rację i nie należy się na nich obrażać. A tym bardziej pisać żeby nie pouczali – ponieważ jesteś od nich starsza. Jak do tej pory swoimi wpisami się nie popisałaś. Po prostu zadawane pytania są w podstawach, źle sformułowane. Mało tego nie czytasz wpisów innych osób ze zrozumieniem. Dlatego nie dostrzegasz tego, że niektóre osoby już na twoje pytania odpowiedziały. Należy to tyko dostrzec. Czytając to co pisze Moogi – rozumiem również dlaczego Moogi – nie odpowiada na wszystkie pytania. Robił to wcześniej i w niczym to nie pomogło. Można również zauważyć to, że każde pytanie odciąga Moogiego, od pisania tego co kontynuuje od kilku lat. Dlatego założył osobny wątek do zadawania ciekawych pytań: Zapytaj ciekawie o twórczość Nostradamusa! Może ktoś odpowie! Dlatego nie wystarczy zadać pytanie, powinno ono być ciekawe i o twórczości Nostradamusa. Mało tego nie trzeba pytania zadawać na tamtym wątku, można je zadać na tym. Moogi czyta to co piszą inni. Ja również staram się to robić. Ale moje wnioski z tej lektury, lepiej przemilczeć. Teraz moja odpowiedz. Na tym forum, w pod forum: „Przepowiednie Nostradamusa” są cztery wątki założone i prowadzone przez Moogi. Na nich są odpowiedzi na pytanie, które zostało zadane. Należy je ze zrozumieniem przeczytać. Jest to podstawa do rozmowy a tym bardziej do zadawania pytań. To te wpisy można czytać do bólu, raczej nikomu nie zaszkodzą, najwyżej poszerzą posiadane wiadomości. Wpisy Atraktora i Moogi są tymi merytorycznymi. Wartymi przeczytania.

Michel Nostradamus – klasyczne centurie oraz przepowiednie - Polska !
Michel Nostradamus – Stany Zjednoczone Ameryki – przepowiednie!
Michel Nostradamus-Lata Liturgii & Matematyka w twórczości Mistrza!

Moogi prosił, żeby nie zamieszczać tam swoich wpisów ani nie zadawać pytań na tych wątkach. Do pytań służy watek: Zapytaj ciekawie o twórczość Nostradamusa! Może ktoś odpowie! Ale nie znaczy to, że na tym wątku można pisać wszystko. Tam powinny pojawiać się przemyślane pytania. Przemyślane a nie banalne. Dlatego moja odpowiedz do ciebie Beatrycze jest na tym wątku. Polecam również zadawanie pytań, na początku, do innych (również Moogi) na tym wątku. Myślę również, że warto poczekać na odpowiedzi Moogi. Jeszcze nie było na nie reklamacji. Cierpliwość to podstawa!

4,067

Aerodaktyl,wszyscy po mnie jeżdżą jak po łysej kobyle ,tak samo byli traktowani inni forumowicze .
Nie rozumiem tłumaczenia jesteś dluzej na forum ,co to ma być ? Jakiś targ ? Ze tylko kto ma większy staż i merytoryczne pytania moze sie udzielać ? Zadawać pytania ?
Bo nieomylnych nie ma czy jak ?
Proszę mi nie mowić co ,mam czytać a co nie ,bo widziałam wiele wpisów ,które mnie zainteresowały i nie dotyczyły pana Moogi ,zwłaszcza na tym wątku bo zamiast komentarzy powpisywal chinszczyzne ,wiec czytałam wypowiedzi rożnych użytkowników ,rożne ich spojrzenie na problem a nie tylko wybiórczo .
Każdy ma coś do zaoferowania ,poza błazeńskim,szczeniackim zachowaniem ,takie komentarze omijam szerokim łukiem ,bo nie lubię kłótni i wywyższania sie .
Co do mojego wieku ,to był żart ,wiec luzik ,pełny luz .
Czytaj pan co pan chce I kogo chce a wolnych ludzi pan zostaw w spokoju ,każdy do prawdy musi dojść sam.Moj intelekt to nie pana problem .
Pozdrawiam .

4,068

Dziś rano rzucił mi się w oczy następujący tytuł:

http://niezalezna.pl/227587-papiez-mocn … eresownosc

Coś mi się wydaje, że ten papież, jest tym z przepowiedni.

Przepowiednia: 38,16(sześciowiersz);

Bogaty i pyszny zakonnik solą w oku biskupa Rzymu,
Gdy go przywoła do siebie wznieci nad Wisłą wielki zamęt!
Wierny mu lud obwoła go świętym i prorokiem!
Cierpienie i śmierć starego kościoła, po trzeciej wojnie,
będzie odrodzeniem i początkiem jedności nowego.
Ten kto chciał być pierwszym zginie w wiecznej niełasce!

Atraktor

4,069

Dobry wieczor
Tak sobie mysle,pisac czy nie? a potem a co mi tam i tak nie mam komu powiedziec,wiec wydusze z siebie.
A wiec tak ,lubie czasami zajrzec w karty tarota,zagladalam do nich 25 lat temu  ale w miedzy czasie byla dluzsza przerwa spowodowana  okolicznosciami,wiec zrobilam sobie urlop ,ze tak sie wyraze.
Temat mi nie daje spokoju,juz pewno beda "psy wieszane",ze znowu zaczyna smile ,ale ja sie nie przejmuje tak samo jak panstwo uwagami,bo mysle ze czasu jest niewiele i trzeba sie skupic na faktach,to co dzieje sie wokol nas a wiele sie dzieje.
Pomysl sie narodzil jak to u kobiet bywa ,intuicja ? impuls?,nie mam pojecia
Skontaktowalam sie z pania,ktora jest osoba serdeczna,doswiadczona  i stawia karty a ze punktem kuliminacyjnym mysle,na ktory wielu z was czeka ,bedzie ujawnienie sie Antychrysta,wiec zadalam jej pytanie : kiedy sie pojawi publicznie ten czlowiek,ktory doprowadzi swiat do ruiny....
A wiec tak,zadna z dat 1986 i 1999 nie pasuje do tego,wyzej opisywanego...wierzyc czy nie?,a moze to 1989,odwrocona 6 ? nie wiem.
Natomiast co do daty ukazania sie publicznie bedzie to rok 2020,czas rozstrzygnie czy to byly trafione karty.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Beatrycze (2018-06-13 20:45:04)

4,070

Nostradamus napisał
W końcu dwudziestego przed Bożym Ciałem,

Narodzi sie biednemu Słowianinowi Trzeci Krak,

Potomek Wielkiego Królewskiego Rodu Jagiellonów.

Będzie największy z dwóch przed nim i dwóch po nim,

Niezwyciężony dowódca, wyzwoli kraj od wpływu muzułmanów.

Zostanie Królem Polski i dwunastu Narodów Europy - jako przyjaciel króla Henryka !

Mickiewicz pisał
"Z matki obcej: krew jego dawne bohatery,

a imię jego będzie czterdzieści i cztery"

Jeżeli prawdziwe są te wizje to Krak urodził się 29 05 1999 roku
Urodził się w 20 wieku przed Bożym Ciałem i jego liczba numerologiczna wynosi 44

4,071

Atraktor napisał/a:

Witam

Niestety!!!
Napisałem do Was długi tekst,ale go znowu gdzieś "wcięło".
Nie będę się męczył do czasu jak mi admin ,czy ktoś inny odpowie(wytłumaczy0 dlaczego po napisaniu długiego tekstu naciskając" mychą "na; podgląd ,lub wyślij mój tekst się nie ukazuje,a po powtórnym moim zalogowaniu znika!
Więc co mam robić,aby pisać tu dłuższe teksty,które zajmują czasami sporo czasu!
jakoś na innych forach nie miałem takich problemów.

Pozdrawiam

Atraktor

Najprościej; napisać text w np. notatniku i go zapisać(może przydać się na przyszłość), skopiować i wkleić na forum.
W notatniku czy innym edytorze tekstu przyciskasz kontrol+a (zaznaczanie tekstu), a następnie kontrol+c (kopiowanie).
Teraz przechodzisz na forum klikasz tam gdzie piszesz tekst i używasz skrótu kontrol+v (wklejenie; to samo co w prawym menu kontekstowym myszy).

4,072

Jak zwykle Atraktor o wszystkich czytelnikach na tym forum zapomniał.

Przecież nikt nie czeka na nowe wpisy Atraktora! Możemy przecież, zawsze wrócić do wcześniejszych wpisów Atraktora
i sobie poczytać. Zaraz! Przecież większości już w internecie nie ma, zlikwidowano pozostałe fora na których pisał - poza tym - bezpowrotnie. Brak aktywności na tym forum tez słabo rokuje na przyszłość. Nie ma wpisów – więc nie ma zainteresowania tematem. Jak przyjdą chętni do wypowiedzi - to może już nie być forum.
A co będzie jak wcześniej przestanie pisać Moogi! Tym razem chyba nie zasłoni swoich wpisów tylko je usunie.  Wszyscy oczywiście czekają na - oryginały – pytanie co z nimi zrobicie – jak nie potraficie docenić tego co już zostało opublikowane i pokazane w internecie.
Wszystko przeszkadza rządzącym w rozmontowywaniu naszego państwa. Teraz sądy – później media – ale przyjdzie i czas - przy okazji na internet! Waluty, paliwo, chleb - drożeją - czas igrzysk się już skończył sukcesem naszych piłkarzy!
Na co teraz przyjdzie kolej!  Nostradamus już o tym w swoich przepowiedniach napisał!

4,073

PanX

X (iks) a co ty taki w gorącej wodzie kąpany. Na wszystko przyjdzie czas i pora. Na aktywność na tym forum również.
No chyba, że znowu przyjdzie baba i zamęczy wszystkich swoimi banalnymi pytaniami. Mogła od razu iść do wróżki i nie zawracać gitary. A tak odebrała wszystkim chęć do pisania. Ale zawsze możesz poczytać sobie ruskie fake news wesołego towarzystwa starych  antysemitów na ciemnym dole forum. Będziesz na bieżąco z ruskim zmanipulowanym stanowiskiem powtarzanym również na prawicowych portalach - przez niedouczonych pismaków w temacie fake newsów...

4,074

Dzień dobry ,zgadzam sie z panem No Niewiem .
Myśle ,ze każdy zainteresowany tematem dalej go dogłębnie bada ,tak jest w moim przypadku np.
Nie ma dnia bym nie była na forum ,oczywiście czytam tez wszystkie wpisy pana Moogi .
Tak to prawda zawiało troszkę pustka ,ale mam nadzieje ,ze pan Atraktor wróci na forum i miło nas zaskoczy ! Jego wpisy ,wiedza są bezcenne.
Dużo sie dzieje na świecie i w Polsce ,moze potrzeba czasu aż inni forumowicze tez sie przyłącza do dyskusji i swoich przemyśleń .
Pozdrawiam

4,075

A w międzyczasie na innych forach dyskusja toczy się w najlepsze. Na przykład tutaj
http://amerbroker.pl/?go=content&ac … amp;id=375
(polecam poczytać obszerne wpisy użytkownika Szachownica n.t. bieżącej geopolityki i wyciągnąć konkluzje w kontekście przepowiedni Nostradamusa).

4,076

centrala314

Dlaczego w twoim międzyczasie nie dołączysz do swoich kolegów antysemitów na ciemnym dole forum. Może się wtedy zainteresują twoim poleceniem Szachownicy – też antysemity ale w przeciwieństwie do tych na tym form inteligentnego. Możesz im dać dobry przykład wykształconego antysemity i to z ciekawą wiedzą geopolityczną. Będą mieli coś innego niż ich niezmienne prymitywne prostactwo na co dzień. (W sumie tylko dwóch weteranów z innych forów ). 
Poza tym jakby Szachownica miał trochę informacji o przepowiedniach Nostradamusa to z pewnością zmienił by swoje przewidywania, co do według niego dalekich wydarzeń na świecie. Nowe informacje zmieniają nie tylko człowieka ale również jego patrzenie na świat!

4,077

artikarti321

PanX ma rację. Moogi założył wątek dla ciekawych pytań o przepowiednie Nostradamusa. Każdy inny temat niepotrzebnie zakłóca, już zadane pytania, a tym bardziej interesujące odpowiedzi. Dlatego przeniosłem mój wpis tutaj. My możemy rozmawiać również na tym temacie forum. Rzeczywiście potrzebne są nowe wpisy. Inaczej będziemy czytać tylko wpisy kobiety dla której wróżki i karty tarota odpowiadają na wszystkie pytania. Czy muzułmanki tak już mają, nie wiem. Ale to co widzę w tamtych wpisach jest profanacją przepowiedni Nostradamusa. Takiego czegoś na tym forum jeszcze nie było.

Wracając do Aloisa Irlmaiera.

Jak pamiętam Atraktor kiedyś napisał coś o nim. Ale było to przy okazji. Nie ma raczej tłumaczeń jego twórczości na język polski. Natomiast to co jest tłumaczone pochodzi z opracowań innych interpretatorów, autorów książek o nim. Dlatego na niemieckich forach panuje pogląd o słabym tłumaczeniu bawarskiej gwary przez autorów publikacji.
My dzięki przepowiedniom Nostradamusa możemy się domyślać o czym mówił Alois Irlmaier. Raczej na pewno nie o ataku ruskich na Niemcy. Jeżeli już to Mahdi w podziękowaniu za zainteresowanie Niemców naszymi ziemiami (wojna 9 dniowa) odpłaca pięknym za nadobne.

Wizje Aloisa Irlmaiera (tak jak i Baby Wangi) wykorzystywane są do ruskiej propagandy i tyle. Dostępne materiały są bardzo słabe i w języku niemieckim, dla zniechęcenia czytelnika. Na temat ruskich jest popularna tylko jedna wizja którą wspominał Atraktor. Dlatego chłop naturalista Alois Irlmaier raczej nie umywa się do Mistrza Michela Nostradamusa.

4,078

Aerodaktyl

Też się zgodzę z PanX co do wątku Moogiego

Ale wracając do przepowiedni

Wiadomo ,że ŻADNA z wizji nie umywa się do twórczości M.Nostradamusa ale sądzę ,że i tak warto je znać gdyż te bardziej popularne częściami nawiązują do właśnie jego twórczości (3 dni ciemności, islamska inwazja, atak Chin na Rosję, rewolta we Francji, fale migracji itd.)

To ,że są źle interpretowane przez osoby niewtajemniczone zbytnio w dostępne cztero i sześciowiersze Nostradamusa nie oznacza ,że od razu należy z nich szydzić i rzucać je w kąt

Oznacza to ,że należy samemu spokojnie się zastanowić o jakich wydarzeniach dotyczących przyszłości te mniejsze przepowiednie opowiadają na podstawie tego co zapisał Mistrz Nostradamus uzyskując tym sposobem wiele szczegółów, wskazówek być może na dłuższą metę przydatnych. Te z kolei często się łączą i kilu wizjonerów mówi najprawdopodobniej o tym samym z innej perspektywy co jest dla przeciętnie żyjących ludzi jak my- skarbem (zakładając oczywiście ,iż planujemy przetrwać nadchodzące wydarzenia)

Ja tak robię
Czy pożałuję?
To się okaże dopiero w przyszłości... Niestety niezbyt dalekiej

Ostatnio edytowany przez artikarti321 (2018-07-06 23:10:53)

4,079

Coś mi się wydaje, że poświęcasz za dużo czasu na inne wizje. Przez to nie skupiasz się na tym co jest na czasie.
W internecie a szczególnie na YouTubie jest tyle bzdur o przepowiedniach Nostradamusa, że aż strach i śmiech to czytać
jak i to oglądać. Ludziska robią to dla marnej kasy. Powtarzają w kółko to samo – co nie ma nic wspólnego z tym o czym pisał Nostradamus. To taki standard ale nie tylko u nas w Polsce. Oglądałem programy o Nostradamusie we francuskiej telewizorni. Pomimo obecności najlepszego, w naszych czasach, specjalisty francuskiego od tłumaczeń tekstów Nostradamusa w studio, obecni dziennikarze byli beznadziejni mimo twierdzeń o tym, że zajmują się twórczością Nostradamusa. Widzę, że ludzie boją się tego co napisał Nostradamus. Dlatego nie wiedzą co mają robić. Oczywiście jest również grupa ignorantów, którzy nie wiedzą co czynią ani jak ich działania się skończą.

Tak na marginesie słuchałem wypowiedzi PAD w sprawię rąk do pracy w Polsce. To jest dopiero geniusz. Będzie rozmawiać a raczej już rozmawia z pracownikami np. z Bangladeszu z myślą, że zaprosi ich do Polski jako tanią siłę roboczą. Czy my tego przypadkiem nie znamy na przykładzie tego co robiła piękna Angela Merkel – też zapraszała emigrantów przez akcję informacyjną. A nasz PAD niczego się nie nauczył. Oczywiście nic nie wie o trzeciej fali migracji – która przejdzie przez Polskę. Ale przepowiednie Nostradamusa muszą się przez jakieś działanie kogoś wypełnić. Dlatego masz baba placek – a my mamy Adriana.

4,080

NoNiewiem napisał/a:

Moogi bardzo fajny nowy wątek założyłeś. Czekam na całą serię tematyczną o różnych krajach.  Wreszcie nie muszę czytać rozbrajających swoją trafnością - Twoich - interpretacji! big_smile Ale oczywiście wykorzystam twoją pracę do swoich niecnych celów. Oby tak dalej. Powodzenia...

Niecne cele to ma Unia Europejska ze swoimi artykułami 11 i 13. Dlatego niedługo linki z wpisami Moogiego będą płatne i to słono. Nawet skróty wpisów będą przez boty cenzurowane i nie będą bezpłatne. Prawa autorskie górą nad wolnością...