4,261

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Przepowiednia;208,65[czterowiersz]

Nim przed trzecią długi ogon rozjaśni horyzont(nieboskłon)...
Sprofanowany zostanie ołtarz Wielkiej Katedry-
A jej obalone kościelne dzwony...
Obwieszczą miastu Świętej Genowefy zniszczenie i powolną śmierć...

Zapewne to jeszcze nie ten czas; ale samo wydarzenie dotyczące katedry wręcz symboliczne.

4,262

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Hmm, no cóż nie będę już drążył tematu. W uproszczeniu, abyśmy dobrze się zrozumieli nie neguję wszystkiego dla zasady "nie, bo nie". Po prostu uważam, że każdy powinien korzystać ze swojego rozumu, a nie ślepo podążać za "stadem".

    Pomimo ogromnej pracy i wiedzy jaką posiadają obaj prekursorzy tematu przepowiedni M.Nostradamusa w polskim necie, to i tak nie wierzę ślepo w to co opublikowali, bo każdy jest człowiekiem i ma prawo do błędu. Pomimo różnic zdań pomiędzy nami, należy dyskutować.

    Masz rację Moogi, nie mam zbyt wiele czasu, aby przypomnieć sobie wszystkie poprzednie wpisy, aktualnie staram się śledzić to, co jest na bieżąco tutaj publikowane bo poprzednie fora zostały zamknięte. Na chwilę obecną tylko Ty starasz się ogarnąć całościowo temat przepowiedni Nostradamusa i widzę w Twojej pracy pewien plan. Mam nadzieję, że zdążysz zrealizować, to co zamierzyłeś zanim doczekamy się całkowitej cenzury w sieci.   
   


Pozdrawiam.

4,263

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

"A jej obalone kościelne dzwony...
Obwieszczą miastu Świętej Genowefy zniszczenie i powolną śmierć..."

Katedra Notre Dame ma w dwóch wieżach łącznie dziesięć dzwonów umieszczonych na wysokości 54 metrów.Na wieży północnej znajduje się  osiem dzwonów: ważący 4,1 tony Gabriel, Anne-Genevieve (3,4 t), Denis (2,5 t), Marcel (1,9 t), Etienne (1,5 t), Benoit Joseph (1,3 t), Maurice (1 t) i Jean-Marie (782 kg). Na wieży południowej wisi dzwon Marie oraz 13,2 tonowy XVII-wieczny  dzwon nazywany Emmanuelem, który jako jedyny przetrwał rewolucję francuską.

BBC podało, że  nie udało się uratować zabytkowych dzwonów znajdujących się w dwóch charakterystycznych wieżach Notre Dame. Jeśli informacja jest prawdziwa to znaczy, że wszystkie dzwony runęły z wysokości 54 metrów a więc można by założyć , że ta część  przepowiedni właśnie się wypełniła..

Agencje informacyjne  piszą, że  prawdopodobną przyczyną mogło być zaprószenie ognia na dachu podczas prac konserwatorskich.Podają również, że w ostatnich latach nasiliły się pożary kościołów, często były to podpalenia.Zaledwie miesiąc wcześniej  pożar wybuchł w słynnym kościele Saint-Sulpice, drugiej pod względem wielkości, po katedrze Notre Dame, świątyni katolickiej w Paryżu.Nie wiemy czy są to faktycznie przypadkowe zaprószenia ognia czy celowe podpalenia.

"Nim przed trzecią długi ogon rozjaśni horyzont(nieboskłon)...
Sprofanowany zostanie ołtarz Wielkiej Katedry-"

Ołtarz nie został sprofanowany a więc pierwsza część przepowiedni zdecydowanie nie została wypełniona.Może zatem należy przyjąć, że katedra zostanie odbudowana i wtedy dopiero może w wyniku działań terrorystycznych ołtarz zostanie sprofanowany a dzwony( pewnie zostaną wymienione na nowe) ponownie runą z wysokości 54 metrów..

Ostatnio edytowany przez MartimoCardoza (2019-04-16 22:03:11)

4,264

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

MartimoCardoza napisał/a:

"A jej obalone kościelne dzwony...
Obwieszczą miastu Świętej Genowefy zniszczenie i powolną śmierć..."

Katedra Notre Dame ma w dwóch wieżach łącznie dziesięć dzwonów umieszczonych na wysokości 54 metrów.Na wieży północnej znajduje się  osiem dzwonów: ważący 4,1 tony Gabriel, Anne-Genevieve (3,4 t), Denis (2,5 t), Marcel (1,9 t), Etienne (1,5 t), Benoit Joseph (1,3 t), Maurice (1 t) i Jean-Marie (782 kg). Na wieży południowej wisi dzwon Marie oraz 13,2 tonowy XVII-wieczny  dzwon nazywany Emmanuelem, który jako jedyny przetrwał rewolucję francuską.

BBC podało, że  nie udało się uratować zabytkowych dzwonów znajdujących się w dwóch charakterystycznych wieżach Notre Dame. Jeśli informacja jest prawdziwa to znaczy, że wszystkie dzwony runęły z wysokości 54 metrów a więc można by założyć , że ta część  przepowiedni właśnie się wypełniła..

Agencje informacyjne  piszą, że  prawdopodobną przyczyną mogło być zaprószenie ognia na dachu podczas prac konserwatorskich.Podają również, że w ostatnich latach nasiliły się pożary kościołów, często były to podpalenia.Zaledwie miesiąc wcześniej  pożar wybuchł w słynnym kościele Saint-Sulpice, drugiej pod względem wielkości, po katedrze Notre Dame, świątyni katolickiej w Paryżu.Nie wiemy czy są to faktycznie przypadkowe zaprószenia ognia czy celowe podpalenia.

"Nim przed trzecią długi ogon rozjaśni horyzont(nieboskłon)...
Sprofanowany zostanie ołtarz Wielkiej Katedry-"

Ołtarz nie został sprofanowany a więc pierwsza część przepowiedni zdecydowanie nie została wypełniona.Może zatem należy przyjąć, że katedra zostanie odbudowana i wtedy dopiero może w wyniku działań terrorystycznych ołtarz zostanie sprofanowany a dzwony( pewnie zostaną wymienione na nowe) ponownie runą z wysokości 54 metrów..


Profanacja tej katedry miała miejsce w 2013 roku przez grupę ukraińskich feministek FEME.
Tylko nie wiem czy można to tak interpretować, że podzielimy to na dwa odległe w czasie wydarzenia, pomijając "długi ogon", który również może byc w innym czasie.

4,265

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

W 2018 roku zdewastowano 875 francuskich kościołów, 129 zgłosiło kradzieże, w 2017 zaś zdewastowano 1045 kościołów, okradziono 109.

Generalnie ostatnie tygodnie to jakieś same "przypadki". Saint Sulpice trzy tygodnie temu też "przypadek".

4,266

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

"Francuscy śledczy uważają, że przyczyna pożaru paryskiej katedry Notre Dame to prawdopodobnie zwarcie elektryczne - powiedział w czwartek chcący zachować anonimowość przedstawiciel francuskiej policji, cytowany przez Associated Press."

"W internecie pojawiły się nagrania zarejestrowane przez kamery umieszczone na wieży Montparnasse w Paryżu. Widać na nich tajemniczą osobę, która znajdowała się w rejonie iglicy Notre Dame. W pewnym momencie widać błyski. Nagranie zostało zarejestrowane półtorej godziny przed wybuchem pożaru. Z informacji francuskich mediów wynika, że w tym czasie na dachu Notre Dame nie pracowała ekipa remontowa."

https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Po … edry-WIDEO

Zwarcie elektryczne czy jednak podpalenie? Być może nigdy nie dowiemy się jak było naprawdę..

Przepowiednia;208,65[czterowiersz]

Nim przed trzecią długi ogon rozjaśni horyzont(nieboskłon)...
Sprofanowany zostanie ołtarz Wielkiej Katedry-
A jej obalone kościelne dzwony...
Obwieszczą miastu Świętej Genowefy zniszczenie i powolną śmierć...

W roku 2013 na niebie pojawiły się dwie niezwykłe komety, jedne z najjaśniejszych w historii ludzkości! Kometa C/2011-L4 od 2 marca 2013 była wyraźnie  widoczna na półkuli południowej od 5 marca 2013 na półkuli północnej. https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kome … izej-ziemi

Druga z komet to C/2012 S1 była określana jako "kometa stulecia"  http://losyziemi.pl/ogon-komety-c2012-s … et-w-dzien
https://nauka.money.pl/artykul/kometa-c … 69592.html

W tym samym roku (2013) aktywistki FEMEN dwukrotnie( luty- maj) dokonały profanacji katedry Notre Dame.

Eddie dziękuję za zamieszczenie tej przepowiedni na forum!
Ciekawy dziękuję na wrzucenie informacji o profanacji! Jakoś wszyscy wspólnymi siłami rozpracowaliśmy tą przepowiednię i chyba możemy ją wpisać jako kolejną wypełnioną przepowiednię mistrza Nostradamusa!

Ostatnio edytowany przez MartimoCardoza (2019-04-19 22:44:46)

4,267

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Warto przeczytać ten artykuł, który ukazał się na stronie Nautilusa a także obejrzeć filmiki, które są tam zamieszczone. Widać wyraźnie, że ktoś był na dachu przed pożarem a później w  jego trakcie  spokojnie sobie spacerował po jednej z kondygnacji katedry  Ekipa remontowa zeznała pod przysięgą w obecności śledczych, że w tym czasie nie pracowała na dachu budynku.

https://www.nautilus.org.pl/artykuly,37 … samym.html

Najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski powiedział:  " Uważam, że to nie był zwykły pożar. Po tym, co się dzieje we Francji, nie jestem przekonany, że to był zwykły wypadek. Moim zdaniem to mógł być sprowokowany ogień. Czas pokaże, czy miałem rację"

Ponadto Jackowski przewiduje wydarzenia przypominające ukraiński „Majdan” w wykonaniu żółtych kamizelek  „To co w Paryżu się dzieje to jest coś na co trzeba bardzo mocno zwracać uwagę. Dwa lata temu powiedziałem: – ‚Widzę rewolucję w Paryżu.’ Jeżeli jakieś służby, jakieś siły kontrolują te żółte kamizelki, to w którymś momencie tych cyklicznych protestów może dojść do celowych zdarzeń, które przeobraża ten bunt w rewolucję, w coś co będzie wyglądało już bardzo poważnie.”

Ostatnio edytowany przez MartimoCardoza (2019-04-20 20:33:47)

4,268

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

" Dlugi ogon" ma byc przed III, a nie w dniu spalenia Katedry

4,269

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

jhn pisze: " Dlugi ogon" ma byc przed III, a nie w dniu spalenia Katedry.

Katedrę spalono w 2013 roku? big_smile
III WŚ już trwała przed 2013 rokiem?  big_smile

4,270

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

"Omen 34
Z Libii i Trypolitanii przez Śródmorze ruszą niezliczone statki i łodzie niewiernych-
na Sycylię i południowe wybrzeża Italii siejąc wszędzie strach,zamęt i spustoszenie...
Nie tysiące a dziesiątki tysięcy uzbrojonych w najnowszą broń-
wywoła krwawe walki w miastach południa.
Więzień Atlantów będzie na długo przewodził i tym z Syrii i tym z Afryki-
Biorąc w kleszcze chory kraj faraonów.
W wyniku interwencji Neptuna zniszczone i spalone ziemie Italii będą ocalone-
Czarni zatrzymają Maltę i Małe Wyspy, które później staną się drogą do Rzymu-
III Antychrysta"

Pierwszą falę migracji mamy już za sobą(przepowiednie Nostradamusa  zrealizowały się), teraz czas na drugą falę tym razem zbrojną.

Zamieszczam znakomity artykuł Jarosława Kociszewskiego https://wiadomosci.wp.pl/libia-staje-si … 987897473a

"Prognozy są złe dla Włoch i reszty Europy.Istnieje realna groźba długotrwałej, wyniszczającej wojny domowej. "Nowa Syria" będzie gorsza od tej "oryginalnej". Do setek tysięcy zdesperowanych migrantów z Afryki subsaharyjskiej dołączą sami Libijczycy, którzy dotychczas nie uciekali do Europy."

"Niebezpieczeństwo stwarza także możliwość odbudowania się tzw. Państwa Islamskiego w Libii. Przypomniały o tym czarne flagi ISIS, które od rozpoczęcia walk regularnie pojawiają się w różnych częściach Trypolisu."

Wszystko to co opisał Nostradamus zaczyna realizować się i wypełniać..

4,271

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Pawlak nadciąga (:
https://www.wprost.pl/tylko-u-nas/10210 … mysza.html

4,272

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Notre Dame będzie meczetem? Jest projekt zrobienia MINARETU ZAMIAST IGLICY https://www.youtube.com/watch?v=Yl2Q9vlBQvo

komentarze pod filmikiem:
"Nie sądziłem że islamizacja Europy będzie tak szybko postępowała..."
"Dzień, w którym na Notre-Dame stanie minaret będzie dniem końca Francji..."
"Z Francją jak z alkoholikiem. Musimy dać im dotknąć dna żeby się nauczyli o swoich błędach"
"Odnoszę wrażenie, że Francja w najbliższym czasie pogrąży się w Wojnie Domowej"

https://www.youtube.com/watch?v=spJRaJT … e=youtu.be Do podpalenia katedry najprawdopodobniej użyto termitu (dowody w filmie)

Ostatnio edytowany przez MartimoCardoza (2019-04-27 17:16:43)

4,273

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam

To nie są Proroctwa Nostradamusa ale myślę że warto poczytać te przesłanie  od Edwarda Billego Meyera i Plejadian.
Myślę że pod pewnymi względami są troche podobne np.upadek Kościoła,chrzescijanstwa
Wojnie domowej w Ameryce i rozpadzie tego kraju dyktatorach jest o Francji, Wloszech, Rosji wielkich katastrofach neutralnych, terroryzmie. Wojna ma trwać ok 888 dni.

Taki jest przekaz z proroctw Henocha.

http://www.theyfly.com/henoch-prophecies

4,274

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

MartimoCardoza

Katedre spalono obecnie- co samo w sobie jest profanacja (gruz na oltarzu)

I dalej chronologicznie:

Przed trzecia bedzie dlugi ogon, ale zanim on sie pojawi to wczesniej

Sprofanowany zostanie ołtarz Wielkiej Katedry-
A jej obalone kościelne dzwony...
Obwieszczą miastu Świętej Genowefy zniszczenie i powolną śmierć...

czyli zanim pojawi sie ogon to nastapi profanacja-ok, czy nie?

profanacja- ogon- wojna

czy mam racje?

4,275

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

jhn Tak, masz rację.

4,276

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do Tezeusz.

Pisz, pisz i jeszcze raz pisz! Ja nadal podtrzymuję swoje zdanie, że Twoje posty są bardzo ożywcze dla tego forum. Może dlatego, że są tak doskonale niedoskonałe w ocenie niektórych. Mogę się z wieloma interpretacjami nie zgadzać, bo mi nie pasuje ideologicznie, politycznie, ale Twoje posty sprawiają, że i ja dostrzegam inny punkt widzenia. A dla mnie jest to ogromnie ważne, bo nie zamykam się na argumenty drugiej strony.

W interpretacji dzieł Nostradamusa nie ma i nigdy nie będzie jedynej i słusznej drogi. Gdyby Nostradamus tak chciał, to by napisał wprost na temat wydarzeń czekających świat w latach późniejszych. On to ukrył. Ja na tym forum, także wyrażałem swoją opinię – bardziej osobistą niż w oparciu o wiedzę dzieł Nostradamusa, za co byłem słusznie sprowadzany do parteru. Ale jakakolwiek wymiana poglądów rodziła frustrację niektórych, objawiającą się tym: że to już było pisane, to już zostało objaśnione, to nie podlega dyskusji. I dlatego Martimoza teraz staje wrogiem publicznym nr 1 bo przytacza opinię i interpretacje Arteuzy i Atraktora, które de facto legły w gruzach. Niezależnie od tego, są oni gigantami wiedzy o życiu i twórczości dzieł  Michel de Nostredame. To jest fakt bezsprzeczny, nie podlegający dyskusji. Gdyby nie Ci Starsi Panowie Dwaj nie byłoby forum wcześniejszego na gazecie i obecnego. A zakres wiedzy i umiejętności zaprezentowany tutaj budzi szacunek. Co nie zmienia jednak tego, że każdy z Nas może się mylić, źle umiejscowić znaki czasu wyjaśnione w dziełach Nostradamusa. Rzadko kto z Nas umie zachować całkowitą bezstronność do wyznawanych wartości, zapatrywań czy poglądów politycznych. A przecież to ogromnie wpływa na postrzeganie rzeczywistości czy interpretację zdarzeń. Kto z Nas tutaj piszących dopuszcza także to, że wydarzenia opisane w dziełach Nostradamusa mogą się w ogóle nie wydarzyć lub ulec zmianie, bo pieczę nad tym trzyma Wszechmocny. Zaraz tu „szlak trafi” osoby o poglądach laickich, że co znów Bóg miesza i wtrąca się w życie ludzi. Dla uspokojenia nerwowych o tym pisał sam Nostradamus. A rzeczywistość zweryfikuje nasze własne interpretacje i jestem przekonany, że przyszłe wydarzenia zadziwią każdego z Nas. Póki co, cieszmy się kruchym pokojem w Europie. Cieszmy się wschodem słońca, tym, że pracujemy i żyjemy.

Podsumowując: Tezeusz życzę wytrwałości w rozszyfrowaniu dzieł Nostradamusa.


Do MartimoCardoza.

Podzielam Twój pogląd, cytując: Tezeusz jeśli faktycznie "z zasady nie wierzysz autorytetom" to cieszę się, że jest tu ktoś taki na tym forum.

Nic dodać nic ująć. A posty Tezeusza pokazują szacunek dla innych użytkowników i respekt przed wiedzą Atraktora, Arteuzy czy Mogiego.

4,277

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

https://www.defence24.pl/nowy-kalifat-p … lu-analiza
No i nowa fala migracji na południe Europy gotowa... zgadzałoby się.

4,278

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Katedra Notre Dame została sprofanowana i nie ma co do tego wątpliwości. Kolejnym wydarzeniem będzie objawienie się dla nas chrześcijan fałszywego proroka a dla muzlumanow mesjasza. Chodzi o jednookiego potwora Mahdiego

4,279

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

El rico napisał/a:

Katedra Notre Dame została sprofanowana i nie ma co do tego wątpliwości. Kolejnym wydarzeniem będzie objawienie się dla nas chrześcijan fałszywego proroka a dla muzlumanow mesjasza. Chodzi o jednookiego potwora Mahdiego

Nie to abym negował, ale pozostaje jeszcze kwestia "Jezusa Muzułmańskiego", taki też ma się pojawić tongue.

Do Mir21

Dziękuję, za słowa wsparcia.

Nigdy nie twierdziłem, że mam większą wiedzę niż "Obaj Starsi Panowie Dwaj" oraz Moogi, ale czasem gdy czytam opublikowane centurie, to zaczynają one mi się układać w pewien obraz. To nie jest powiedzmy jakiś całościowy twór, ale dwie lub trzy, cztery, tak jakby określały one pewien ciąg zdarzeń, jednak nie jest on umiejscowiony w konkretnym punkcie czasu. Po prostu opisują pewną sytuację. I proszę mi tu nie wyjeżdżać z ezoteryką, czy czymś takim tongue.
A że to forum i ten temat jest dla takiej dyskusji, to po prostu kusi mnie aby to opisać.

Pozdrawiam.

4,280

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

MartimoCardoza napisał/a:

Udało mi się znaleźć taki oto wpis Atraktora związany ze zniszczeniem Izraela.Z wpisu wynika, że to Mahdi go zdobędzie i zniszczy. Jak mógłby to zrobić do 2021 roku skoro mamy 2019 rok a Wielki Taliban jeszcze nawet nie powstał..Przepowiednia o której pisałem to właśnie ta o zapędzeniu Żydów na pustynie arabską i mordowaniu ich za pomocą kwasu siarkowego- wkrótce ją znajdę i zamieszczę.

"Mahdi po zdobyciu Izraela doprowadzi do tzw: "holocaustu ludności żydowskiej" ,a mianowicie kilka milionów Żydów zostanie zapedzonych na pustynie Arabską i tam wymordowanych,a ciała ich jak pisze M Nostradamus zostaną zalane kwasem-najprawdopodobniej kwasem siarkowym!
Dużo Żydów będzie próbowało na łodziach i statkach uciec do Europy,ale kraje europejskie ich nie przyjmą.
Tym którym pomimo wszystko uda się przedostać do Europy(pominąć morskie straże graniczne)będą zagrażali muzułmanie europejscy,którzy będą ich masowo mordować.
Około 500 tysięcy Żydów izraelskich głównie z tzw: elit -przyjmie islam i Mahdi wykorzysta ich do swoich imperialnych celów.
Prześladowania Żydów skończą się wraz ze zniszczeniem Izraela i z najazdem turbanów Mahdiego na Europę."

Tylko celem uzupełnienia Twojego wpisu MartimoCardoza, przy okazji szukania innych interpretacji natrafiłem na takie oto wpisy Atraktora z zamkniętego już forum Świat i Polska w/g przepowiedni M Nostradamusa:

" Przepowiednia;228,404(czterowiersz);

Na statkach i skleconych łodziach będą uciekać tysiące,
Wielka Trwoga i Wielka Panika w oczach synów Izaaka!
Półksiężyc z góry i z dołu będzie wszystkich rżnął i biczował,
Izraelu jeszcze nigdy SZATAN nie zgotował Tobie takiego losu.

Przepowiednia:77,144(czterowiersz);

Wielu z Judy w okrutnych mękach zginie po drodze,
Gdy będą gonieni w słońcu na pustynie Arabii,
W wielkich obozach pół narodu zostanie stracona,
Gazem i kwasem, że nie będzie widać kości.

Przepowiednia;153,32)czterowiersz);

Hannibal Palestynę zamieni w kraj meczetów,
Grób narodzenia Pana zostanie przemieniony,
Synagogi i kościoły nie będą mieć tam miejsca,
Odkąd Sinobrody ustanowi wszędzie rządy Islamu. "

oraz

" ROZRASTAJĄCA SIĘ HYDRA-CZĘŚĆ III !

Przepowiednia;237,24(sześciowiersz)

Nad dolnym i górnym Nilem strach uzurpatora-
bo kraj faraonów w kleszczach Jezusa muzułmanów,
Lecz nie on a jednooki władca w dolinie królów-
ogłosi się następcą starego ludu Amona.-..
Odtąd Półksiężyc i Wielbłąd będą znowu razem,
Na chwalę wszystkich wyznawców Wielkiego Proroka !

Przepowiednia:109.114(sześciowiersz)

Od Indusu po góry Atlas-
rozciągać się będzie władztwo zielonego i czarnego sztandaru,
Gotujcie się ludy Gryfona-
bo okrutny wróg szykuje wam zgubę i niewolę,
Jednooki Tyran i jego okrutny zastępca...
Podążą do was znanymi ścieżkami Mehmeta i Hannibala./..

Przepowiednia;177.33(sześciowiersz)

Radość głupców po śmierci synów Izraela,
Przemieni się niebawem w strach i czarną rozpacz -
Kiedy Mahdi zacznie biczować ludy Europy,
Od Atlantyku aż po ziemie Sarmatów./.
Nigdy nie była ona tak zniszczona i wyludniona,
Jak po inwazji dzikich hord III Antychrysta../.

Przepowiednia;109,75(czterowiersz)

Od '612 roku liturgii ogólne rozprzężenie....
Przebiegły Mahdi stanie się ulubieńcem i uwodzicielem zachodu,
O wiele za późno otworzą się oczy i uszy jego władców-
by uratować to co zawsze było w ich skarbcu...
-------------------------------------------------------------------------------------------
Bardzo ciężko jest tłumaczyć przepowiednie M Nostradamusa.
Staram się zawsze uchwycić jakiś sens tego co z nich wynika.
Niewątpliwie te przepowiednie mówią o opanowaniu przez Mahdiego w sojuszu z tzw:"Jezusem Muzułmańskim"Afryki Północnej w tym Egiptu.
Zauważcie,że M Nostradamus w wielu swoich centuriach i przepowiedniach cały czas OSTRZEGA EUROPĘ PRZED POKOJOWĄ I ZBROJNĄ INWAZJĄ LUDÓW MUZUŁMAŃSKICH I WPŁYWAMI ICH CAŁKOWICIE OBCEJ CHRZEŚCIJAŃSTWU KULTURY!
M Nostradamus ostrzega też nas przed radością jaka u wielu Europejczyków wybuchnie po zniszczeniu przez III Antychrysta państwa Izrael.
Mówi on w drugiej wymienionej przeze mnie przepowiedni o tym ,że ich radość będzie krótka bo niedługo to samo spotka również ich i ich rodziny.
Właściwie wymienione tu przeze mnie przepowiednie to raczej wielkie ostrzeżenia przed mającą wybuchnąć 27 letnią III wojną światową niż opisy jakichś mających nastąpić konkretnych wydarzeń historycznych.
III wojnę światową opiszę stosunkowo ogólnie -bez podawania wielu przykładów przepowiedni-bo bardzo dokładnie w/g mnie zrobił to już Arteuza Centurion i nie mam wiele do dodania.
Będę się starał podać tylko te przepowiednie,które nie były jeszcze publikowane,lub te które są bardzo dla samych wydarzeń ważne i istotne.

-----
Pozdrawiam:
Atraktor
"Szczęśliwy ten,kto zdołał poznać przyczyny wszechrzeczy":)
Re: Świat i Polska w/g przepowiedni M Nostradamusa "


Pozdrawiam.