4,281

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Nostradamus pisal, ze Rosja wspolnie z Bialorusia uderzy na Ukraine i dajdzie do wielkiej bitwy nad Dnieprem wojsk rosyjsko-bialoruskich przeciwko wojskom koalicji europejskie plus usa, w ktorej to bitwie Rosja i Bialorus poniosa kleske.

tutaj prowdopodobnie mamy przymiarki do tej przepowiedni:

Po Ukrainie czas na Białoruś? Czy Kreml szykuje anszlus?

Białoruskie, rosyjskie oraz ukraińskie media pełne są doniesień o tym, jakoby Rosja miała planować przeprowadzenie operacji odsunięcia od władzy (według jednej z wersji – zabójstwa) prezydenta Białorusi Aleksandra Łukaszenki. Spekulacje na ten temat oparte są na kilku dość solidnych poszlakach

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec … zb/zkcglge

4,282

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Jhn, myślałem aby wkleić tego newsa ale uprzedziłeś mnie smile.

    Bardzo zręczna interpretacja zaistniałych faktów za naszą wschodnią granicą. Sądzę, że tak szybki powrót z Chin "Baćki" nastąpił na skutek pierwszych oznak szykowanego przewrotu pałacowego w Mińsku.

    Na pewno odsunięcie od władzu Łukaszenki odbędzie się "w białych rękawiczkach" ze strony Rosji/Putina. Musimy pamiętać, że dawne KGB miało dobrze wyszkolone kadry (tu mam na myśli Putina). W obecnej sytuacji nie może sobie on pozwolić na jawną aneksję Białorusi. Coś mi się wydaje, że niedawne naciski na Łukaszenkę, aby w końcu zrealizować zapiski traktatu związkowego były wstępem do działań.
    Z drugiej strony patrząc, jeżeli Putin myśli o odbudowaniu dawnego "sowieckiego miru" to najpierw musi "wziąć w posiadanie" Białoruś. W tym akurat przypadku mało ważne w tej chwili jest, że na wschodzie Ukrainy tli się wojna, aby panować nad regionem trzeba posiadać tereny aktualnej Białorusi, dopiero po zajęciu tego terenu można myśleć o dalszym parciu na zachód. Anektując w takiej, czy innej formie Białoruś, Putin jednym posunięciem  stawia w niekorzystnej sytuacji wojskowej Litwę, Łotwę i Estonię, a także Ukrainę, której nowy prezydent elekt swoimi wypowiedziami wręcz prowokuje do wojny z Rosją.
    Zastanawia mnie tylko, czy Wołodymyr Zełenski robi to świadomie.Jeżeli tak, to jakiemu Panu "służy", wschodniemu czy też zachodniemu, bo swojemu krajowi to chyba nie dokońca - oceniając go jedynie po słowach, które kieruje przeciwko "Niedźwiedziowi".

I jeszcze jedno.

    Myślę, że w niedługim czasie będziemy mogli poznać nowego dyktatora Białorusi, który "Posłuszny woli Mongoła odda mu bez walki swój kraj-/-" czyli jak mi się wydaje dopełni formalności wynikających z umowy związkowej pomiędzy Rosją i Białorusią. Wtedy będziemy graniczyć z Rosją, naszym odwiecznym wrogiem. Czym to pachnie to chyba każdy domyśla się. Zresztą Ruan ostatnio wkleił ciekawy wykład https://www.youtube.com/watch?v=8jrlQu5TnBE . Jest tam mowa o tzw. "głębi operacyjnej", która w momencie "wcielenia" Białorusi do Rosji przestaje dla nas jako kraju istnieć.

Pozwolę sobie tu wkleić bardzo trafne przewidywania Atraktora z 2015 roku.


"Re: Czy bieżące wydarzenia to preludium III wojny
Odpowiedz
atraktor44 19.02.15, 13:50

Putin się nie zatrzyma!
Rosja,czy Związek Sowiecki nigdy się nie zatrzymywali dopóki nie zaczęli ponosić porażek.
Wojna na Ukrainie będzie trwała dalej,aż rozszerzy się na południe Ukrainy i również od północy.Rosja rozpocznie inwazję również na zachodnią Ukrainę od strony Białorusi przed tym usuwając Łukaszenkę!

Omen 23
Dyktator Białej Rusi narazi się władcy Wschodu -/-
Po złudnym dobrobycie nastąpi wielki kryzys -
Sterowany ze wschodu bunt utopi władcę we krwi -/-
I postawi u władzy innego...
Posłuszny woli Mongoła odda mu bez walki swój kraj-/-
Opór nielicznych skończy się za górami Europy i Azji-
Baran w znaku Barana rozpocznie wojnę dwóch przywódców....
Aż Scytia i Biała i Ruś przypadnie Sarmatom i chanowi Mongołów!


Kiedyś myślałem,że ten omen dotyczy innych czasów-już byłych-,ale kiedy przypomniałem sobie że " Mongolskim Królem
Przestrachu zrodzonym w roku 1999"o którym mówi znana centuria M Nostradamusa jest Putin to zrozumiałem,że jest tu
najprawdopodobniej mowa o Białorusi(Biała Ruś),Łukaszence,Rosji i Putinie(kraj Wschodu,Mongoł,Chan Mongołów),Ukrainie
(Scytia),Polsce(Sarmacja) itd. Jak wiemy M Nostradamus poszczególne państwa i ich przywódców nazywał różnie więc Rosję nie tylko Niedżwiedziem,ale też i Wielką Rusią i Tygrysem Wschodu więc i nazwa kraj Wschodu ,czy Mongołów może dotyczyć też obecnej Rosji. Za czasów M Nostradamusa Ruś była uważana za jedno z państw dzikich,a więc i "mongolskich". Zresztą wpływy mongolsko-tatarskie i bizantyjskie(wschodnie) są do dziś w różnych sferach życia politycznego,gospodarczego,a nawet kulturalnego bardzo widoczne.

Muszę teraz trochę odpocząć i się położyć.
--
Pozdrawiam:
Atraktor
"Szczęśliwy ten,kto zdołał poznać przyczyny wszechrzeczy":)
Re: Czy bieżące wydarzenia to preludium III wojny"

oraz

"Odpowiedz
atraktor44 19.02.15, 17:41
Witam:
Po odpoczynku dalej pociągnę ten temat.
Nie wiem kto będzie tym Baranem,który w znaku Barana rozpocznie wojnę z Ukrainą z terytorium Białorusi.Nie będzie to na pewno Putin,ani Szojgu(żaden z nich nie urodził się w tym znaku),ale kto? Może jednak ta inwazja zacznie się po odejściu,lub nagłym obaleniu Putina przez jego wrogów-bo każdy prawie ich ma-.albo chodzi o dowódcę armii rosyjskiej,który po zmianie warty w Rosji stanie się jednym z rozgrywających? Trudno w tej chwili dociec. Z Omenu tego wynika,że po prawdopodobnej powtórce scenariusza ukraińskiego na Białorusi-może nie w dosłowny sposób-opierający się dążeniu Putina do wcielenia Białorusi do Rosji Łukaszenka zostanie w krwawy sposób obalony,a Putin(lub kto inny) postawi na jego miejsce jakiegoś całkowicie mu posłusznego sługę. Zamieszki na Białorusi zostaną szybko uśmierzone,a najprawdopodobniej stosunkowo nieliczni buntownicy złożeni z tamtejszych Polaków i resztek mówiących w ojczystym języku Białorusinów zostaną-metodą carską i stalinowską-wywiezieni na daleki wschód za góry Ural oddzielające Azję od Europy.Możliwe,że dopiero ta sytuacja wymusi zachód i w tym Polskę do interwencji,wielkiej zwycięskiej bitwy na Ukrainie nad Dnieprem i przyłączeniem do Polski zachodniej Białorusi i Ukrainy. W/g mnie jest to jeszcze jedna z wielu przepowiedni M Nostradamusa,która mówi o podziale Białorusi i Ukrainy pomiędzy głównie Rosją i Polską.W tej chwili wydaje się to bardzo niedorzeczne i odległe,ale kto by jeszcze 2 lata temu przypuszczał,że na Ukrainie będzie wojna ,a na Bliskim Wschodzie powstanie Islamski Kalifat?



Pozdrawiam:
Atraktor
"Szczęśliwy ten,kto zdołał poznać przyczyny wszechrzeczy":)"


Pozdrawiam.

4,283

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Czyżby 'Torrent' przepowiadany przez Nostradamusa właśnie powstawał?

ttps://www.wnp.pl/tech/japonia-stworzy-wlasnego-wirusa-komputerowego-do-obrony,344808_1_0_0.html

4,284

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Chytry lis czy uwodziciel?

https://www.wprost.pl/tylko-u-nas/10214 … musze.html

4,285

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

@Leo1975

Trzaskowski nie jest/nie będzie żadnym z nich.
Atraktor pisał swego czasu, że nostradamus rozróżnia dwa polskie "domy" tj prezydenta i premiera. A jeśli uznamy D. Tuska za bastrana to oczywistym jest, że w tej przepowiedni mówimy o premierach.

4,286

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

No tak, racja

4,287

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Polacy coraz bardziej nie lubia Dudy, i jesli bedzie tylko 2 kandydatow na prezydenta : Duda i Tusk , to Tusk moze wygrac. Na zlosc Dudzie

Ostatnio edytowany przez jhn (2019-05-10 23:06:00)

4,288

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

jhn napisał/a:

Polacy coraz bardziej nie lubia Dudy, i jesli bedzie tylko 2 kandydatow na prezydenta : Duda i Tusk , to Tusk moze wygrac. Na zlosc Dudzie


He he dobre. Chyba nie czytałeś dokładnie centurii. Tusk vel Bastran ma odejść w niepamięć, koniec kadencji w europarlamencie to grudzień 2019. Co do kandydata na prezydenta to Komorowski vel Wąsaty wygra wybory na prezydenta ,  albo wałęsa  jednak jest  już stary , ale nie można go na razie wykluczać.

4,289

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

El rico napisał/a:
jhn napisał/a:

Polacy coraz bardziej nie lubia Dudy, i jesli bedzie tylko 2 kandydatow na prezydenta : Duda i Tusk , to Tusk moze wygrac. Na zlosc Dudzie


He he dobre. Chyba nie czytałeś dokładnie centurii. Tusk vel Bastran ma odejść w niepamięć, koniec kadencji w europarlamencie to grudzień 2019. Co do kandydata na prezydenta to Komorowski vel Wąsaty wygra wybory na prezydenta ,  albo wałęsa  jednak jest  już stary , ale nie można go na razie wykluczać.

Tak to jest mozliwe

4,290

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Nostradamus pisal o broni Raypoz:

Pod koniec kwietnia 2019 r. dowiedzieliśmy się, że fabrykę amerykańskiego koncernu Raytheon opuściła właśnie pierwsza partia radarów do zestawów przeciwrakietowych Patriot, w których zainstalowane zostały komponenty opracowane przez inżynierów z firmy PIT-Radwar.

https://biznes.interia.pl/wiadomosci/ne … 12800,4199

4,291

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam

Przepowiednia; (sześciowiersz)

W XXI przed trzecią,
Kiedy nad Wisłą wyjdą na jaw wielkie przewinienia,
Kapłani i opaci będą wieszani i mordowani,
Kościoły zaś bezczeszczone, plądrowane i niszczone,
Zaś wypluwana przez nich Mamona nie uśmierzy;
biedy, płaczu i powszechnej złości Ludu Maryi!
Atraktor 2018-12-09 18:15:50

4,292

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Rambo5 napisał/a:

To co pokazali bracia Sekielscy w filmie Tylko nie mów nikomu  daje do myślenia.
Ciekawi mnie czy z czasem nie wyjdą jakieś skandale z udziałem Jana Pawła 2 czy
Stanisławem Dziwiszem,np czy mogli wiedzieć o przypadkach pedofilii i nic nie zrobili.
PiS też dużo może stracić jeśli będzie opierał się na ideologi koscielno ojczyznianej.Tym bardziej że stare pokolenia wymierają a z młodymi nie będzie tak łatwo sterować.
Jakiś Zakonnik ma zdradzić kogos z wladzy jest taka przepowiednia.

Pan Moogi segreguje te proroctwa dotyczące Polski i nie tylko i je objaśnia tylko trzeba poszukać.

Atakowanie ksiezy uważam za wyolbrzymione. Chodzi o konkretne przypadki a nie o cala wspolnote kaplanska. Nawet wsrod swietych 12 apostolow znalazl sie jeden Judasz. Idac tym tokiem rozumowania czy grzech Judasza przekresla zaslugi pozostalych swietych Apostołów? Teraz pragnie sie ze wszystkich kaplanów i tych ktorzy prawdziwie  swiatobliwie zyja zwyklych Judaszy wiec jest to celowy zabieg. Zawsze gdy planuje sie zamach na Polskosc na nas Polakow w pierwszej kolejnosci uderza sie w kosciol...

4,293

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

https://www.youtube.com/watch?v=BrUvQ3W3nV4

15 mln wyświetleń w 3 dni..Mam nadzieję, że ten film otworzy oczy wielu ludziom a zwłaszcza rodzicom, nieświadomym zagrożenia..W komentarzach pod filmem wiele osób pisze, że księża pozostają bezkarni "Oto wielka tajemnica wiary, krzywdzę dzieci, nie mam kary!"  i, że może dopiero po śmierci zostaną ukarani (piekło). Tymczasem każdy kto zna przepowiednie Nostradamusa wie, że księża zostaną za to ukarani i to już niebawem po dojściu do władzy generała.Wtedy kościoły będą burzone  a księża mordowani. Hindusi mówią o prawie karmy, które nas z czasem dosięga kiedy musimy zapłacić za nasze niecne uczynki i w tym wypadku tak się właśnie stanie, księża dostaną to na co zasłużyli..

Ostatnio edytowany przez MartimoCardoza (2019-05-15 12:24:04)

4,294

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

MartimoCardoza napisał/a:

https://www.youtube.com/watch?v=BrUvQ3W3nV4

15 mln wyświetleń w 3 dni..Mam nadzieję, że ten film otworzy oczy wielu ludziom a zwłaszcza rodzicom, nieświadomym zagrożenia..W komentarzach pod filmem wiele osób pisze, że księża pozostają bezkarni "Oto wielka tajemnica wiary, krzywdzę dzieci, nie mam kary!"  i, że może dopiero po śmierci zostaną ukarani (piekło). Tymczasem każdy kto zna przepowiednie Nostradamusa wie, że księża zostaną za to ukarani i to już niebawem po dojściu do władzy generała.Wtedy kościoły będą burzone  a księża mordowani. Hindusi mówią o prawie karmy, które nas z czasem dosięga kiedy musimy zapłacić za nasze niecne uczynki i w tym wypadku tak się właśnie stanie, księża dostaną to na co zasłużyli..

Nie bedzie kosciola katolickiego bedzie islam i pewnie lepiej bedzie nam sie zyło  wtedy w Polsce

4,295

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

No chyba nie tak do końca felek007.

    Kościół jako instytucja to jest coś całkiem innego, niż kościół w rozumieniu wspólnoty wierzących (czyli zwykłych, szarych ludzi). Arteuza Centurion  opublikował taką oto przepowiednię:

*
W wyniku kryzysu i niezadowolenia,
Dawniej chwalony,a zapomniany generał-
Wśród aplauzu zmęczonego narodu obejmie władzę,
Póżniej Polacy i Kościół będą go przeklinać za:korupcję, podatki i islam.

    Sam Kościół (instytucja) nie ma zbyt wielkiego wpływu na to, jak nam się powodzi materialnie. Hierarchowie walczą o rząd dusz, im więcej aktywnych wiernych tym lepsza kasa. Przynajmniej na chwilę obecną jeszcze nie doszliśmy do takiego stanu, aby KK drenował poszczególne firmy z pieniędzy w sposób zinstytucjonalizowany.

    Zresztą o ile dobrze pamiętam, to Atraktor publikował też inne przepowiednie Nostradamusa z obszernymi interpretacjami gdzie wskazywał, że prawdopodobnie gdy będzie u władzy lub też obejmie dopiero co władzę Generał Dyktator, otrzymamy pożyczki, subwencje ( od krajów muzułmańskich - w domyśle Mahdiego) dzięki którym pozwoli nam to wyjść z krachu finansowego jako Państwu. Niestety nie zacytuję, bo padł mi ostatnio dysk na którym trzymałem archiwum dot. publikacji Atraktora z skasowanego forum. Może ktoś z forumowiczów wklei odpowiedni tekst.

Sam Arteuza Centurion pisał też, że:

    "Z innych tekstów wynika,że ten generał Dyktator nie będzie przyszłym królem Polski-nie będzie też miał najlepszego charakteru(korupcja,nepotyzm)- później już w czasie III wojny zostanie obalony w wyniku buntu w armii polskiej i protestów ludności-głównie katolickiej sprzeciwiającej się sojuszowi z Islamem i przymusowego wprowadzania tej religii."

Pozdrawiam.

4,296

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Byla jakas przepowiednia o rzadach w Wielkiej Brytanii:

Bialego glupca, czarnego wariata i Charliego.

Byc moze jednym z nich jest Borys Johnson

Sondaż: Boris Johnson faworytem na premiera wśród torysów

Były szef brytyjskiego MSZ i czołowy lider kampanii na rzecz brexitu Boris Johnson jest faworytem wśród członków rządzącej Partii Konserwatywnej na stanowisko premiera, na miejsce Theresy May - wynika z opublikowanego dziś sondażu YouGov dla "The Times".

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/sondaz … ow/zrzgq07

4,297

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

jhn napisał/a:

Nostradamus pisal o broni Raypoz:

Pod koniec kwietnia 2019 r. dowiedzieliśmy się, że fabrykę amerykańskiego koncernu Raytheon opuściła właśnie pierwsza partia radarów do zestawów przeciwrakietowych Patriot, w których zainstalowane zostały komponenty opracowane przez inżynierów z firmy PIT-Radwar.

https://biznes.interia.pl/wiadomosci/ne … 12800,4199

No nie wiem... Raypoz jakoś bardziej mi się kojarzy z ewentualną bronią radioelektroniczną ale raczej zakłócająca radary, tor lotu rakiet łączność radiową itp...

4,298

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Co myslicie o tym:

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ … yjonistom/

4,299

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Wiadomość o zniknięciu Kim Dzong Una.
Podaje link, może Kim zaczyna "znikać" ?
https://www.o2.pl/artykul/korea-polnocn … 602688641a

4,300

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam,
tych z lewej i tych z prawej strony Wisły:)

Nie wiem jak Wy, ale w kontekście jesiennych wyborów czekam na spełnienie pierwszych dwóch wersów poniższej przepowiedni.
Moim zdaniem następne dwa wersy mogą się wypełnić w okresie trwania kolejnej kadencji sejmu po jesiennych wyborach, w tym roku.....ale bardziej prawdopodobne, że po wygranej partii czerwonych i błękitnych (lub wtedy już partii nie Starego, Niby silnego przywódcy a raczej może Zakonnika) w wyborach w roku 2023.....

Presage(przepowiednia)18;66(czterowiersz);

Wielka Radość po zwycięstwie starszego i zakonnika,
Strach i Groza w oczach rządzących i ich oponentów,
Nowa Koalicja dotychczasowych; stronników i nieprzyjaciół,
Zagarnie nad Wisłą władzę nie daną im przez Boga i Naród!
Atraktor 2013-03-02 22:30:12

http://koniecswiata.info/forum/post/6805/#p6805

W poniższej przepowiedni pierwszy wers zdaje się już wypełnić, drugi może się wypełnić jeszcze przed jesiennymi, krajowymi wyborami a raczej na pewno po nich jeżeli małe partie nie przekroczą progu wyborczego. Wtedy zostaje już tylko partia "Niby silnego przywódcy" i partia "Nowa koalicja dotychczasowych stronników i nieprzyjaciół"
Po destrukcyjnej dla kraju napierdzielance tych dwóch partii podejrzewam, że władze w Polsce obejmie Chytry Lis, który doprowadzi kraj do upadku i tym samym rąk Generała.

Presage(przepowiednia) 18;46 (czterowiersz);

W wielkiej udręce partia Bastrana rządzić będzie długo,
Polska stanie się areną trzech, a później dwóch rywali,
Nienawiść wielu przyprawi o zgubę i śmierć,
Po znużeniu władzę w kraju obejmie Chytry Lis!
Atraktor 2013-03-02 22:30:12

http://koniecswiata.info/forum/post/6799/#p6799


Pozdrawiam
Uni

Persage II 13
Dusza bez ciała nie będzie dłużej cierpieć,
Przywdzieje ona swoje nowe odzienie,
Dzień Śmierci stanie się dniem Narodzenia,
Duch Święty znów się w nim rozraduje,
Kiedy dusza z nowego ciała ujrzy Świat,
Dla niej wieczny w całej swej okazałości.