501

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

dziękuje atraktorze pozdrawiam;

502

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Znalazłem w internecie przepowiednie Nostradamusa zinterpretowane przez Arteuzę. Tu w 10 częściach jest wszystko ładnie opisane http://blog.xeibos.y0.pl/?page_id=798 . Nie czytałem tego na forum GP i pomyślałem, że może ktoś byłby zainteresowany też przeczytaniem sobie tego.

"Wszystkie zamyka sprawy śmierć, lecz przedtem rozbłysnąć jeszcze może czyn szlachetny. Godny tych, którzy z bogami walczyli."

503

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Pomyślałem  że Putin raczej nie będzie przy władzyw Rosji podczas tych wydarzeń przed wojną bo jeśli Mahdi ma 14 lat a zacznie działać jak napisał Atraktor w wieku 30 33 lat to mamy jakieś 16 18 lat do tych wydarzeń związanych z Talibanem za 16 lat Mahdi będzie miał 30 lat a 33 za 18 więc wątpie żeby putin był wtedy przy władzy możeNotsradamus pisał że Rosja jest jak śpiący niedżwieć a zobaczy po przebudzieniu dwóch wojujących przywódców więc  myślę że Miedwiejew wtedy łysy przywódca  jako prezydent i następca Putina na funkcji premiera

504

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Miedwiedjew urodził się w 1965 roku więc jeszcze przez długgi czas poo Putinie może być ważną  postacią w Rosji

505

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Putin rocznik 1952 zobaczymy czy po 2 kadencji 6 letniej która się kończy w 2024roku jeszcze będzie ważną postacią polityczną w Rosji  Premier lub prezydent zobaczymy czy to będą rywalizowąc putin i Miedwiedjew czy Miedjedjew i nastę pca Putina na funkcji premiera. Miedjedjew pezydent 2024 2030 i 2030 2036 i jego rywal premier Putin lub ktoś Inny czy sądzicie że Putin wytrzyma tak długo czy nie?

506

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Miedwiediew przepraszam za błąd

507

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam;

Jak już pisałem rządy Bastrana będą trwać długo,aż do znurzenia społeczeństwa:
Co pisze Nostradamus (Młodszy)

Presage(przepowiednia) 18;46 (czterowiersz);

W wielkiej ydręce partia Bastrana rządzić będzie długo,
Polska stanie się areną trzech,a później dwóch rywali,
Nienawiść wielu przyprawi o zgubę i śmierć,
Po znużeniu władzę w kraju obejmie Chytry Lis!

Z pierwszego wiersza dowiadujemy się,że partia Bastrana(Kaszuba)rządzić będzie długo,aż do znużenia(czwarty wiersz)społeczeństwa i objęcia władzy przez „Chytrego Lisa”.
Drugi wiersz mówi o rywalizacji trzech ugrupowań (najprawdopodobniej SLD,PO i PIS),a później tylko o dwóch:PO i PIS.
Natomiast czwarty wiersz moi o tym,że wielu rządzących z PO w wyniku rozruchów straci władzę ,a nawet życie.
Ale muszę zaznaczyć,że po katastrofie smoleńskiej niektórzy znawcy M Nostradamusa szczególnie polscy inaczej już interpretują wiersz;drugi i trzeci.
Drugi interpretują jako rywalizację dwóch braci Kaczyńskich z Tuskiem,a później już tylko J Kaczyńskiego z D Tuskiem,natomiast w/g nich trzeci wiersz mówi o samej katastrofie smoleńskiej.
Także mamy dwie interpretacje tego czterowiersza,która prawdziwa,nie wiem.

Presage(przepowiednia)18;66(czterowiersz);

Wielka Radość po zwycięstwie starszego i zakonnika,
Strach i Groza w oczach rządzących i ich oponentów,
Nowa Koalicja dotychczasowych;stronników i nieprzyjaciół,
Zagarnie nad Wisłą władzę nie daną im przez Boga i Naród!

Myślę ,że ten tekst jest jasny i nie trzeba go szczegółowo interpretować.
W ostatnim czterowierszu Nostradamus wyraża swoje oburzenie,że zwycięska partia którą z woli Boga wybrał naród nie może dojść do władzy bo wszyscy pozostali choć przegrali to w sumie są górą sprzysięgając się na siłę przeciwko zwycięzcom!

Presage(przepowiednia) 18;103(czterowiersz)

Nad Wisłą walka dwóch przywódców
zamieni się w walkę dwóch kleryków
Były lewy doprowadzi do zguby prawego,
Potem Powódż i Krew wyniosą Generała!

Najprawdopodobniej obecna rywalizacja dwóch przywódców partyjnych po wygranych wyborach przez PIS zamieni się w rywalizację jakiegoś byłego duchownego reprezentującego lewicę i zakonnika wspierającego PIS.
„Chytry Lis”będzie rządził do czasu jakiejś następnej wielkiej powodzi(o wiele większej niż dotychczasowe)co przyczyni się łącznie z krwawymi zajściami do wyniesienia do władzy Generała Dyktatora.

Na razie kończę,jest póżno.

Pozdrawiam:

Atraktor

508

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Serdecznie dziękuje Atraktorze.
Czyli ogromne rozczarowanie społeczeństwa,do tego powódź.

Ostatnio edytowany przez centurio06 (2013-03-02 22:53:03)

509

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktor pisał   partia Bastrana ma rządzić 8 10 lat więc należy się spodziewać wygranej parti Bastrana Po Tuska w 2015 podwójnej wygranej . Bo jak cytował Atraktor Notrsadamusa Wąsaty ma wygrać drugi raz. Następne wybory parlamentarne według kalendarza to rok 2019 Wtedy należy się spodziewać wygranej parti starszego Kaczyński i zakonika Rydzyka.

510

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Kaledarz wyborczy oczywiście;

511

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

kalendarz;

512

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

domox
wybory parlamentarne beda w 2015,a Kaszub jest premierem 6 lat.2015 będzie 8 lat ,,rządzil''.Patrząc na sytuację ,to PO przegra z kretesem w 2015,PiS nie bedzie miał większości i tu rola ,,chytrego lisa''.
Pozdrawiam.

513

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

xero napisał/a:

Czas wreszcie aby oprócz pięknych opisów, Pan Atraktor podparł swoją twórczość cytatami Nostradamusa. Jak na razie przepraszam za kolokwializm, łykacie wszystko jak pelikany.

tez na to czekam:)
poniewaz wiem jak Nostradamus pisał ,zastanawia mnie ta dosyc wymowna interpretacja atraktora .
pisze on w sposób pewny, tzn. bardzo szczególowo opisuje potencjalne zdarzenia.
bardzo ciekawia mnie centurie na których atraktor bazuje opisujac te zdarzenia.
kiedys spytałem sie go czy moze przeslac mi centurie ktora opisuje WTC:)
do dzisiaj jej nie widzialem:)
az sam sobie znalazlem ale na 100% ta centuria nie miała nic wspólnego z zakładanym przez atraktora zdarzeniem.
uwzam, ze to co pisze atraktor jest ciekawe ale bardziej trzeba to traktowac jak prozaiczne science - fiction niz jakas prognoze przyszłych zdarzeń.
póki co masz rację co do udowadniania przez ataktora tych proroctw.
trzeba to traktowac poprostu jako dowolną interpretacje tego forumowicza i tyle.
facet ma bujna wyobraźnie i dlatego dobrze mu to idzie:)
gratuluje atraktorze:)

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

514

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

pablodart napisał/a:

facet ma bujna wyobraźnie

Uważam podobnie.

Wrócę do tekstu Atraktora o Arteuzie, który wg niego leży obłożnie chory w szpitalu w Los Angeles.
Tak się składa, że znam dobrze system szpitalnictwa w USA i wiem, że jedna doba pobytu w szpitalu bez badań i zabiegów, czy operacji kosztuje 5-8 tys. dolarów.
I w górę w zależności od szpitala. Każde badanie to koszt kilkaset, lub kilka tysięcy $. Operacja - kilkanaście, lub kilkadziesiąt tysięcy. Poważna nawet powyżej 100 tys.
I nie ma zmiłuj się. Najwięcej bankructw obywateli USA jest spowodowanych właśnie kosztami pobytu w szpitalu. Aby nie płacić, należy mieć ubezpieczenie. Koszt przyzwoitego to około $800 miesięcznie.

Ostatnio edytowany przez norgg (2013-03-03 18:07:47)

515

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

centurio06 masz racje dwie kadencje w Polsce to długo a pis prowadzi jeśli chodzi o przyszłorocze majowe eurowybory kilkoma procetami nawet bez potecjalnych rozłamów Gowina i Schetyny każda taka rozłamowa partia zabierze kilka punktów poi pis wygra eurowybory i możliwe że też samorządowe ale centurio06 jeśli Komorowski wygra wzrosną notowania po;czyżby wygrana pisu do parlamentu a po nadal będzie miała prezydenta ?parlament i rząd miejszościowy pisu a prezydent nadal z po ?to oznacza pat i ciągłe weta Komorowskiego ale pis nie będzie miał większości więc  wygrana pisu do parlamentu jesień 2015 po klęsce prezydęckiej latem 2015;?myślę że oba scenariusze są możliwe klęska po 2015 albo 2019

516

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

centurio06 mi chodzi  o to że po wygranej Komorowskiego automatycznie wzrosną notowania po i tak by było w przypadku każdej innej parti chyba że kryzys dobije po

517

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze czy spodziewa się pan integracji państw półwyspu Arabskiego z jednoczenia półwyspu pod przywódctwem Arabi Saudyjskiej czy o tym pisał Notsradamus pozdrawiam

518

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

i o co mogło Chodzić Notsradamusowi w tym tekście że z Egiptu wyjdzie człowiek i Bizancjum czyli Turcja zmieni prawo ? i Atraktorze był fagment że po powstaniu Talibanu kraj Osmanów ruszy na Europę w początkowej fazie wojny? Kraj Osmanów to oczywiście Turcja bo ja ten tekst zrozumiałem że na początku Turcja zaatakuje Europę z poparciem Talibanu?... Możliwa rewolucja sponsorawana przez Talibów i marionetkowy rząd w Turcji ?

519

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

armia Turecka ma zdradzić i póc Talibom Centurio06 jednak przemyślałem i możesz mieć rację  8 lat Bastrana czyli Tuska minie w 2014;

520

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

pomóc Talibom;