1,561

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Tak mnie się wydaje jak by 3 WŚ była wyrównaniem rachunków ,które się nazbierały od wieków. Arabowie z Europejczykami, Chińczycy z Europejczykami, Indie z Pakistanem itp. To tak jak po wielkiej i wykańczającej bitwie (brutalnej i wściekłej). Gdy już opadnie kurz Ludzie zdadzą sobie sprawę ,,co kretyńskiego zrobili" i wszystko zacznie się dziać od nowa bo rachunki zostaną zapłacone przez wszystkie strony i wyzerowane. Tak to widocznie już z człowiekiem jest, że tworzy przez zniszczenie tego co budowano od tysięcy lat, a może to że mamy wolną wolę tak nas ,,rozpuszcza jak dziadowski bicz" i doprowadzamy niemal do samozagłady?

1,562

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/stawka- … omosc.html zjednoczenie Sunnitów irackich i syryjskich jest możliwe...

1,563

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Centurio 06 Rosja popiera szyicki blok bo wie jak grożna jest dominacja Sunnitów i zjednoczenia Islamu dla niej pozdrawiam

1,564

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

dmox napisał/a:

Atraktorze czy dokończysz opis o Polsce i państwach sąsiadach Polski ? pozdrawiam

"Do dmoxa;"

Już tu pisałem nie raz ,że na pisanie na tym forum mogę poświęcić nie więcej jak 1-ą do 2 godzin i to nie co dziennie.
Z grzeczności staram się odpowiedzieć na każde adresowane do mnie pytanie,więc nie mam już czasu na dyskusję,czy kontynuowanie tematu.
Mam przygotowane 3 materiały,ale napiszę je jak będę miał czas.
Nie poświęcę przecież prawie całego dnia na pisanie na tym forum,tu chodzi też o zdrowie,przede wszystkim o wzrok.
Mniej zadawanych pytań pozwoli mi na kontynuowanie tematu.

Pozdrawiam:Atraktor

1,565

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

dmox napisał/a:

Atraktorze niedawno czytałem na forum Gazety Prawnej że  ten Kongres będzie podobny do Kongresu Wiedeńskiego...

Kto o tym kongresie napisał?
Arteuza,czy kto inny?
Nie mam czasu na szukanie i sprawdzanie.
Proszę podać więcej informacji.
Wiem,że w Saragossie przy końcu wojny dojdzie do spotkania Henryka Szczęśliwego z przywódcami anty muzułmańskiego podziemia hiszpańskiego,czyli partyzantami chrześcijańskimi (o tym rzeczywiście pisze M Nostradamus)i tam dojdzie do zawarcia przymierza i ugody pomiędzy nimi,ale żeby to spotkanie nazywać kongresem, to mi się wydaje ,że ktoś to nazwał na wyrost.

Pozdrawiam:Atraktor

1,566

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Mocne słowa generała. "Armia Rosji zatrzyma się dopiero na Wiśle"
http://www.sfora.pl/Mocne-slowa-general … sle-a56554

Gen. Polko: nie bylibyśmy w stanie powstrzymać rosyjskiego ataku
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gen-polk … omosc.html

1,567

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Generał Polko jest w stosunkowo młodym wieku i nadaje się na dyktatora.

1,568

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

do Konar
Polko odpada, jest powiązany z prokatolickim PISem. http://pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Polko
Przyszły Generał Dyktator ma zwalczać kościół i wprowadzać Islam. Prędzej będzie to któryś z byłych podkomendnych Petelickiego.

1,569

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Arteuza pisał:

http://www.gazetaprawna.pl/forum/viewto … p;p=213521

Arteuza napisał/a:

Wielki Taliban wyśle ekspedycję morską do Skandynawii-będzie chciał pomóc tamtejszemu powstaniu ludności muzułmańskiej,która na szczęście z różnych przyczyn zakończy się(po raz pierwszy!)-jego klęską.

1,570

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Do "Julka";

Co prawda nie zadałeś mi pytania,ale przyłącze się do Twojego zdania.
Pisałem o wizycie w trakcie konfliktu na półwyspie koreańskim amerykańskiego sekretarza stanu John'a Kerry'ego w Pekinie i tajnym porozumieniu tam zawartym pomiędzy Chinami i USA!
Obecnie Obama niezwykle serdecznie przyjmuje przewodniczącego CHRL i jego małżonkę w swojej rezydencji w Kalifornii(nawiasem mówiąc kupionej od znanego milionera amerykańskiego),dochodzi tam do prywatnych spotkań,nieoficjalnych,oraz do tajnych spotkań różnych"oficjeli" z obu stron.
Myślę,że M Nostradamus miał rację, już tylko lata; 2,3,lub miesiące dzielą nas od tego,że Tajwan zostanie włączony do Chin,a Korea zdemilitaryzowana i zjednoczona.
Wydaje mi się też(jestem tego pewien),że do całkowitego porozumienia (oczywiście najwyżej na jakieś kilkanaście lat)pomiędzy ;USA i CHRL niedługo dojdzie i będzie ONO MIAŁO "OSTRZE" ANTYROSYJSKIE!!!
Zarówno Stany Zjednoczone jak i Chiny patrzą "pożądliwym okiem"na bezludny rosyjski;"Daleki Wschód"i Syberię.
Osłabienie Rosji to całkowite wyparcie jej wpływów W Europie i na Bliskim Wschodzie ,co jest w interesie USA i wyparcie z  Azji Wschodniej co też jest w interesie USA jak też i Chin.
Myślę ,że niedługo nastąpi na świecie podział wpływów pomiędzy tymi dwoma supermocarstwami ,który dopiero ZOSTANIE ZBURZONY PRZEZ POWSTANIE KALIFATU WIELKIEGO TALIBANU!
Możliwe,że ten podział świata pomiędzy USA i Chinami by się długo utrzymał i nie doszło by w XXI wieku do wybuchu III wojny światowej gdyby nie Mahdi i jego ekspansjonistyczna polityka ISLAMIZACJI ŚWIATA I TWORZENIA ŚWIATOWEGO IMPERIUM WIELKIEGO TALIBANU!!!

Oto co na ten temat napisał M Nostradamus:

Prophetie:48,116/du quatrain/;

Neptune et Dragon bientôt vivent en paix !
Dormants et déchiré restent éteint dans le visage
e' lui-même Baribal tentaculaire Empire du Calife,
son destin sera encore pire que le sort Gryfon's !


Przepowiednia:48,116(czterowiersz);

Neptun i Smok niedługo żyć będą w zgodzie!
Uśpiony i Oszukany Niezwiedż pozostanie sam,
w obliczu rozrastającego się imperium Kalifa.
Jego los będzie jeszcze gorszy od losu Gryfona!

Z tego czterowiersza w/g mnie wyrażnie wynika,że chodzi tu o:
Neptuna,czyli USA.
Smoka,czyli Chiny.
Nieżwiedzia,czyli Rosję,
Imperium Kalifa,czyli Imperium Kalifatu Wielkiego Talibanu.
Gryfona,czyli Europę.

Myślę,że USA i Chiny zawrą jakieś porozumienie(nie wszystko musimy wiedzieć!), po którym Rosja zobaczy(Putin i Miedwiediew),że zeszła ona na dalszy plan w polityce światowej,że Stany Zjednoczone i CHRL będą odtąd grały"główne skrzypce" w polityce globalnej również w celu osłabienia jej i jej wpływów w różnych częściach świata ,a szczególnie w Europie i Azji.
Po raz pierwszy Rosjanie w/g mnie zaczną się już nie na żarty obawiać nie tylko o swoją "mocarstwowość",ale w ogóle o swój byt terytorialny!
W innym tekście M Nostradamus piszę,że ;'Neptun i Smok pożądliwie spojrzą na azjatyckie(syberyjskie)skarby Rosji",czyżby w tajnym porozumieniu doszło pomiędzy nimi do prowadzenia takiej polityki która by spowodowała osłabienie gospodarcze Rosji,wybuch w niej niezadowolenia społecznego i wywołanie zamętu,a następnie odebrania osłabionemu i rozdartemu wewnętrznie "wielkoludowi"rosyjskiemu; Syberii i Dalekiego Wschodu poprzez secesję tych regionów!?
Wszystko możliwe!
Niewątpliwie te dwa kraje w/g mnie rozpoczną teraz swoją "wielką grę" z Rosją mającą na celu:PO ZNISZCZENIU ZSRR,ZNISZCZENIE TERAZ JEGO NASTĘPCZYNI,CZYLI POTENCJALNIE JUŻ SŁABSZEJ OD NIEGO ROSJI I W/G MNIE WŁAŚCIWIE JUŻ NIE DŁUGO OSIĄGNĄ TEN CEL,tak to przynajmniej wynika z przepowiedni Wizjonera Wszech Czasów,który też w innym tekście mówi,cyt:"o dobijaniu osłabionego Niedżwiedzia"
Natomiast jak wynika z przytoczonej przeze mnie przepowiedni to nie Rosja,a muzułmanie,to znaczy; konkretnie powstający i rozszerzający się coraz bardziej w Wielkie Imperium Światowe" Kalifat Wielkiego Talibanu "ZBURZY TO POWSTAJĄCE GLOBALNE POROZUMIENIE AMERYKAŃSKO-CHIŃSKIE!
Czyżby następna przepowiednia M Nostradamusa na"naszych oczach"MIAŁA SIĘ SPRAWDZAĆ!?

Pozdrawiam:Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-06-10 22:54:52)

1,571

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

eggcubed napisał/a:

Arteuza pisał:

http://www.gazetaprawna.pl/forum/viewto … p;p=213521

Arteuza napisał/a:

Wielki Taliban wyśle ekspedycję morską do Skandynawii-będzie chciał pomóc tamtejszemu powstaniu ludności muzułmańskiej,która na szczęście z różnych przyczyn zakończy się(po raz pierwszy!)-jego klęską.

Jest to całkowicie możliwe,co napisał Arteuza,bo Taliban,często udzielać ma pomocy różnym muzułmańskim rebeliom w różnych krajach i z różnym powodzeniem.
Widocznie Arteuza znalazł jakiś tekst ,który mówi o wysłaniu floty Talibanu aby wesprzeć rebelię muzułmanów w Skandynawii,ale wydaje mi się,że ofensywa turbanów na wielką skalę na tereny Skandynawii możliwa by była dopiero po całkowitym pokonaniu Niemiec i Wielkiej Brytanii ,co ma nie nastąpić.
Poza tym z przytoczonego tekstu wynika,że chodził tu raczej o dorażną pomoc rebeliantom np;w dostawach broni i inego zaopatrzenia,a nie jak napisałem powyżej o jakąś zmasowaną dobrze zorganizowaną ofensywę.

Pozdrawiam:Atraktor

1,572

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

dmox napisał/a:

Jak myślisz Atraktorze kto wygra bitwę o Aleppo? Dzisiaj pomyślałem że Rosja popiera blok szyicki nie tylko żeby dokuczyć USA; i interesy geopolityczne Rosja obawia się zjednoczenia islamu zastanawiam się czy zachód powinien popierać blok Szyicki jak myślicie ?

Nie wiem,kto wygra bitwę o Aleppo ale mam takie przeczucie ,że wojna domowa w Syrii będzie trwała bardzo długo,możliwe,ze co najmniej jeszcze kilka lat,a w niej raz górą będą rebelianci,a raz rząd Asada!
Dlaczego?
Po pierwsze długie trwanie tej wojny jest w interesie ;USA i Izraela,bo oczy świata arabskiego zwrócone będą na problemy Syrii,a nie Palestyny,którą Izrael będzie mógł teraz w spokoju (brak zainteresowania)kolonizować.
Równocześnie USA poprzez zaangażowanie w niej(pomoc Asadowi)Rosji i Iranu odwrócą uwagę tych państw od Afganistanu i oczywiście też Palestyny,a dodatkowo Rosji od polityki USA i Chin w Azji Wschodniej.
Po drugie 'lobby pro izraelskie",które jest bardzo silne w USA dąży obecnie do zniszczenia dwóch krajów to jest:Węgier Orbana i Turcji Erdogana!
Węgier za antyżydowską politykę bijącą w interesy międzynarodowych;banków i koncernów,którymi zarządzają kapitaliści głównie żydowscy ,lub pochodzenia żydowskiego,a także za dokonanie czystek w administracji i mediach węgierskich.
Żydów na Węgrzech jak też i synagog jest bardzo dużo nie było tam bowiem holocaustu na masową skalę jak to miało miejsce w Polsce i w innych krajach Europy.Węgry Horthego odmówiły bowiem Hitlerowi wydawania ich Żydów!
Wiadomo,że rząd Orbana ma i będzie miał coraz większe kłopoty ,a wykluczenie(na razie zawieszenie) tego kraju w NATO jest już właściwie przesądzone!
Swego czasu" lobby izraelskie" w USA popierało i wspomagało finansowo"Solidarność",aby się zemścić na ZSRR za jego pro arabską politykę  i to ono zniszczyło ekonomicznie stworzony zresztą przez siebie komunizm(chichot historii)!
Teraz prócz antyżydowskich Węgier przyszła kolej na antyżydowską i antyizraelską Turcję.
To agenci CIA i Mossadu najprawdopodobniej(tak jak i na Węgrzech)finansują rozruchy w Turcji.
Ostatnio Izrael nawiązał oficjalne stosunki z Kurdami,ale nie tylko on,bo i USA!
Izrael nie może darować Turcji upokorzenia jakiego doznał od niej(zażądała ona przeprosin i Izrael po długim czasie wreszcie to zrobił ,choć nie tak jak chciał Erdogan),od Erdogana po desancie jego żołnierzy na tureckie statki wiozące pomoc dla arabskich Palestyńczyków.
W Turcji też (tak myślę) będzie się co jakiś czas kotłowało,aż do powstania wolnego Kurdystanu co Turcję bardzo osłabi przed mającą nastąpić inwazją Kalifatu Wielkiego Talibanu.
Prowadzenie w tej chwili polityki antyżydowskiej,czy antyizraelskiej żle się skończy dla każdego kraju,bo największe supermocarstwo świata(USA) jest cytuję:"uzależnione przez Izrael,a nie odwrotnie"jak powiedział to nie żyjący już były dyktator i prezydent Egiptu(dawnego ZRA) Gamal Abdel Naser!
Ludzie nie orientujący się w polityce światowej nie zdają sobie z tego zupełnie sprawy,że prowadzenie w tej chwili otwartej polityki antyizraelskiej i antyżydowskiej skończy się dla tego kraju(jego ojczyzny) tragicznie.
Szczególnie Polacy muszą o tym pamiętać,że w tej chwili stając przeciwko Izraelowi i Żydom stajemy przeciwko USA!!!
NIE MA SIĘ TU CO OSZUKIWAĆ!
Każdy występek antysemicki w krajach europejskich jest BARDZO NEGATYWNIE PRZYJMOWANY PRZEZ ZDECYDOWANĄ WIĘKSZOŚĆ AMERYKAŃSKICH MEDIÓW I AMERYKAŃSKĄ ADMINISTRACJĘ!

Pozdrawiam:Atraktor

1,573

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do Julek
"Polko odpada, jest powiązany z prokatolickim PISem."

Generał Polko nie jest żadnym katolikiem ani "prokatolikiem".
Ma już drugą żonę, a kto wie, może będzie miał trzecią.  smile
Katolik nie zmienia żon a przede wszystkim nie żyje w stanie grzechu śmiertelnego - tzw. cudzołóstwo - wówczas w chwili śmierci czeka go"piekło" ...

Żaden z niego katolik. Prędzej ja jestem Leonardo da Vinci niż on jest katolikiem.   smile

Chyba Atraktor pisał,że generał dyktator poślubi jakąś arabską żonę.  Może to będzie jego trzecia albo czwarta jeśli to on jest tym dyktatorem.   smile

1,574

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Konar napisał/a:

Do Julek
"Polko odpada, jest powiązany z prokatolickim PISem."

Generał Polko nie jest żadnym katolikiem ani "prokatolikiem".
Ma już drugą żonę, a kto wie, może będzie miał trzecią.  smile
Katolik nie zmienia żon a przede wszystkim nie żyje w stanie grzechu śmiertelnego - tzw. cudzołóstwo - wówczas w chwili śmierci czeka go"piekło" ...

Żaden z niego katolik. Prędzej ja jestem Leonardo da Vinci niż on jest katolikiem.   smile

Chyba Atraktor pisał,że generał dyktator poślubi jakąś arabską żonę.  Może to będzie jego trzecia albo czwarta jeśli to on jest tym dyktatorem.   smile

Masz rację,ten katolicyzm Romana Polko oficera LWP od 1981 roku jest bardzo cyniczny,zresztą nie tylko u tego polityka.
Jego szybkie awanse i kariera to coś w życiu rzadko spotykanego.
Nie wiem czy to nie będzie przypadkiem ten Generał Dyktator,który w Polsce dojdzie do władzy,ale pamiętajmy,że M Nostradamus pisał,że początkowo będzie on udawał bardzo gorliwego katolika,a dopiero po pewnym czasie"szydło wyjdzie z worka"!
W każdej partii ,również w PIS są bardzo cwani,sprytni politycy ,którzy często chełpią się swoim katolicyzmem,ale na użytek prowadzonej polityki-to znaczy;" POD PUBLIKĘ!
Pamiętajcie o tym!

Pozdrawiam:Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-06-10 23:12:01)

1,575

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Obejrzyjcie to i przeczytajcie napisy.
Jest tam człowiek z jednym okiem, może to "ten" Mahdi...  ???

Rzekomym autorem tych słów jest jakiś "prorok Muhhamad"
Jest tam napisane, że trzecia część wyznawców Allaha ruszy gwałtownie do walki. Jest tam coś o Imamie Mahdi, że w końcu zajmą Jerozolimę...

Prophecy about Afghan Taliban!
http://www.youtube.com/watch?v=rZ2w7cyrHqA

1,576

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

A oto start chińskiego trzy osobowego statku kosmicznego na orbitę wokołoziemską z załogą na pokładzie,w tym z jedną kobietą.
Start chińskich taikonautów już nastąpił zakończył się pełnym sukcesem!
Oto link do tej strony:

http://www.kosmonauta.net/pl/menu-zalog … hou10.html

Pozdrawiam:Atraktor

1,577

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Telewizje; "Fox news" i "CNN" podały,że Prezydent Barak Obama pogratulował chińskiemu przywódcy Xi Jinpig'owi udanego startu chińskiego statku kosmicznego z załogą na pokładzie!
Równocześnie telewizje te ujawniły,że Chińczycy nie zgodzili się na udział ich astronautów(taikonautów)w badaniach przeprowadzanych na międzynarodowej stacji kosmicznej "ISS"w której między innymi uczestniczą ;Amerykanie i Rosjanie.
Xi Jinping oświadczył,że Chiny będą budowały własną stację kosmiczną,która będzie wstępem do budowy do roku 2025 przez Chiny ponad 1500 metrowej orbitalnej platformy kosmicznej z której będą mogły odcumowywać i startować dalekosiężne statki kosmiczne do lotów na; Księżyc ,Marsa i inne planety naszego układu!
Stacje te podały także,że Chiny odmówiły podpisania porozumienia na podstawie którego miały ścigać na własnym terytorium hakerów za wykradanie nowoczesnych technologi amerykańskich!
Obie stacje podały też bardzo lakoniczną,ogólnikową informację,że ChRL i USA podpisały porozumienie o handlu pomiędzy obu krajami,utworzeniu w obu krajach dalszych konsulatów;3 w Chinach i 3 w USA,oraz o współpracy w rejonie Azji Wschodniej i Południowo Wschodniej.
Obaj przywódcy oświadczyli też,że Chiny i USA są już NA DOBREJ DRODZE DO CAŁOŚCIOWEGO ROZWIĄZANIA PROBLEMU KOREI I TAJWANU I W TEJ SPRAWIE BĘDĄ SIĘ ODBYWAŁY NEGOCJACJE Z PRZYWÓDCAMI WYMIENIONYCH KRAJÓW; KOREI PÓŁNOCNEJ,KOREI POŁUDNIOWEJ I REPUBLIKI CHIŃSKIEJ,CZYLI TAJWANU-CZYŻBY MIAŁY SIĘ TERAZ ZACZĄĆ OBUSTRONNE NACISKI DYPLOMATYCZNE  NA RZĄDY  TYCH TRZECH PAŃSTW!?
ŚWIATEM ZAWSZE RZĄDZIŁY MOCARSTWA,CZYLI "SIŁA I PIĘŚĆ" I TAK JUŻ CHYBA NA DŁUGO POZOSTANIE!
Czyżby M Nostradamus miał rację!?

Pozdrawiam:Atraktor

1,578

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Zmasowany dyplomatyczny atak na Węgry dokonywany wspólnie przez dyplomację;USA i UE!

Węgierski minister spraw zagranicznych po powrocie z Brukseli Janos Martonyi gdzie spotkał się z przedstawicielami Komisji Europejskiej(jej przewodniczący odmówił spotkania),a także ambasadorem USA (wiadomego pochodzenia) przy UE,oświadczył publicznie,że Węgry zmienią następne trzy artykuły w nowej Konstytucji Węgier(poprzednio zmieniły też trzy).
Jutro w tym celu pilnie ma zebrać się parlament węgierski w którym to prawicowa partia Fidesz dysponująca konstytucyjną większością ma tego dokonać.
Po konferencji prasowej Martonyi'ego przedstawiciel UE i ambasador USA przy UE oświadczyli wspólnie cyt:"że najlepiej BY BYŁO GDYBY WĘGRY ZMIENIŁY CAŁA KONSTYTUCJĘ KTÓRA JEST W/G NICH NIEDEMOKRATYCZNA,równocześnie zażądali oni DELEGALIZACJI ANTYSEMICKIEJ(jak ją nazwali)ULTRA PRAWICOWEJ PARTII"JOBBIK"!
Jak podaje prasa amerykańska departament obrony USA negocjuje z Rumunią przeniesienie(jedynej na Węgrzech) lotniczej bazy wojsk NATO(amerykańskich) z Węgier do tego kraju!
Partia Republikańska zaatakowała Orbana w Senacie USA za podpisanie z Putinem umowy gazowej,a także innych porozumień z Rosją,a także z Chinami,które jak oświadczyli jej przedstawiciele godzą w interesy gospodarcze AMERYKAŃSKICH KONCERNÓW I BANKÓW!
Wydaje mi się,że Węgry jeżeli nie zmienią swojej polityki to los ich będzie przesądzony zgodnie z n/w przepowiednią M Nostradamusa;


Prophetie;89,11/sixieme ligue/;


Le pays des Huns sur le bord de l'effondrement et la destruction !
21 avant un troisième lui attend un triste sort,
fermé de tous les regards seront sur le Baribal i's et le Dragon.
Sera jeté comme un chien désobéissant,
de la communauté de Gryfona et Atlantis !
Au moment de l'invasion du croissant ; Buda et Pest, immergé dans l'eau !

Przepowiednia;89,11(sześciowiersz)

Kraj Hunów na krawędzi upadku i zagłady!
W 21 przed trzecią czeka go smutny los.
Zamknięty przez wszystkich zwróci oczy na Niedżwiedzia i Smoka.
Będzie wyrzucony jak nieposłuszny pies,
ze wspólnoty Gryfona i Atlantów!
W czasie inwazji półksiężyca; Buda i Peszt zatopione w studni!

Węgry w swoich przepowiedniach M Nostradamus nazywał:"Krajem Hunów", lub "Panonią".
W piątym wieku naszej ery skośnooki lud mongoloidalnych Hunów opanował nizinę naddunajską,czyli obecne Węgry i utworzył tam silne państwo rozciągające się na tereny czarnomorskie i Bałkany,które m.innymi pod dowództwem słynnego wodza;Attyli walczyło z Cesarstwem Wschodnio i Zachodniorzymskim.
Panonia to starożytna rzymska(łacińska)nazwa Węgier.
Obecni Węgrzy(Madziarzy-również początkowo skośnoocy) mają język ugrofiński zbliżony do języka Hunów i póżniejszych Awarów,po podbiciu mieszkających tam Słowian m.innymi; Dulebów i Wieletów południowych,oraz Morawian południowych (twórców pierwszego państwa słowiańskiego zwanego Wielkomorawskim)utworzyli silne państwo koczowników azjatyckich,które z czasem wtopiło się w ludy europejskie i przyjęło chrześcijaństwo.
Widać,że polityka wybitnie narodowa,choćby nie wiem jak słuszna mniejszych państw ,często się nie podoba tym większym-jeżeli zagrożone są ich interesy-NIESTETY!

Jeszcze jedno; nie wiem co oznacza ostatni wiersz w/w przepowiedni ,a mianowicie,że Budapeszt (za M Nostradamusa Budapeszt dzielił się na dwa oddzielne miasta;Budę i Peszt) zostanie zatopiony w studni -może oznacza to jakąś  z nowych broni(jeszcze nie wynalezionych),które będą miały szerokie zastosowanie w czasie działań zbrojnych III wojny światowej.

Pozdrawiam:Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-06-11 14:31:54)

1,579

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze czy Taliban będzie rozwijał technologie kosmiczne  np po zdobyciu bogatego półwyspu Arabskiego ? pozdrawiam

1,580

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam;

Dzisiaj kontynuując swoje teksty o terażniejszości i przyszłości Polski w XXI wieku wybrałem cztery przepowiednie M Nostradamusa bezsprzecznie dotyczące naszego kraju z almanachu wydanego nakładem w roku 1614 przez wydawnictwo w Lyonie,.
Almanach ten szybko znalazł się na kościelnym wykazie ksiąg zakazanych i jest tam umiejscowiony do dzisiaj(część nakładu wycofano i zniszczono)!
Wydawnictwo miało wielkie kłopoty z tego tytułu i szybko zostało zamknięte!
Nie będę tym razem interpretował tych tekstów,bo niektórych sam nie wiem jak zinterpretować.
Chcę w ten sposób pokazać Wam jak trudno jest interpretować teksty M Nostradamusa,a zarazem jak RÓZNIE MOŻNA JE INTERPRETOWAĆ!!!
Ciekawy jestem Waszych interpretacji tych tekstów!
Po prostu myślę,że;"CZYM WIĘCEJ GŁÓW,TO NIE JEDNA"-tak zresztą mówi przysłowie!
A więc proponuję ,zabawmy się w interpretacje,możliwe nawet,choć to mało prawdopodobne,że część n/w tekstów może nawet nie dotyczyć obecnego wieku.
A,więc,spróbujmy!

Oto przepowiednie dotyczące ewidentnie naszego kraju;

Prophetie;84,17/du quatrain/;

Dans le pays, le fils du père et tue Lekh fille de mère!
du Saint-sang souillé Photo parce quele prêtre,
très bon gratuit jeu de puzzle et évêque de frère de la nonne !
En eisme puissance de pays s'est engagé à professeur de foi !

Przepowiednia;84,17(czterowiersz);

W kraju Lechitów Syn zabije Ojca,a Córka Matkę!
Święty Obraz zostanie zaplamiony krwią,
bo Kapłan uśmierci Biskupa,a Zakonnica Brata!
W oszalałym kraju władza oddana Nauczycielowi Wiary!

Prophetie;112,47/du quatrain/;

Pôles espiègles vont entourer la ville rebelle de Kanta!
il remporte malgré les protestations Lithuanien's d'entrer par jour,
barricades Set seront gagnées malgré la forte résistance de la canaille.
Traître signe péjoratif Nefrona Pacte !

Przepowiednia;112,47(czterowiersz);

Wredni Polacy otoczą zbuntowane miasto Kanta!
pomimo protestów Litwina wkroczą do niego za dnia,
Ustawione barykady będą zdobyte pomimo silnego oporu motłochu.
Zdrajcy podpiszą poniżający pakt Nefrona!

Prophetie;91,104/du quatrain/;

Aux portes de la capitale de l'armée rouge défait,
Lekh à l'aide de faucons et tortues,
saisissez les deux côtés du fleuve Dniepr,
après la défaite de la petite Rusa'in signent le traité !

Przepowiednia;91,104(czterowiersz)

U wrót stolicy armia czerwonych pokonana,
Lechici przy pomocy sokołów i żółwi,
zdobywają oba brzegi Dniepru,
Po tej klęsce mały Rusin podpisuje traktat!

Prophetie;69,92/du quatrain/;

Demi-sommeil et arrêts,
efeni's donnée par les envoyés de son frère,
enterré rapidement par ses lieutenants,
et entre son église sur la Vistule et de la nation !

Przepowiednia;69,92(czterowiersz);

Na wpół uśpieni i obezwładnieni,
trutką podaną przez wysłanników Brata,
pochowani szybko przez jego namiestników,
zatrują nad Wisłą i kościół swój i naród!

Prophetie;31,96/du quatrain/;

Deux des otre d'un seul sang à Varsovie,
arrangement stupide et avec celles de la gauche et celles de la loi
à la stupide gouvernement de temps avec une volonté sage les amènent à tomber.
Après un mauvais sort de première, le même sort s'abattre d'autres !

Przepowiednia;31,96(czterowiersz);

Dwóch z jednej krwi zawiążą w Warszawie,
nierozsądny układ i z tymi z lewa i z tymi z prawa,
W czasie ich rządów głupi z mądrym doprowadzą ich do upadku.
Po marnym losie pierwszych taki sam los spotka drugich!


Pozdrawiam:Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-06-11 17:38:55)