Temat: Przywitanie ;-).

Cześć wszystkim ;-).
Na wstępie chciałem się ze wszystkimi przywitać. Co prawda jestem nowy, ale to forum śledzę gdzieś tak od końca 2010 roku. Kilkakrotnie miałem założyć sobie tutaj konto, ale jakoś zawsze nie było sposobności. Rozbrajające były czasem tematy Beketa, a właściwie opisy do nich i same posty. To samo się tyczy pablodart, heh. Przed i w sam dzień 21 grudnia 2012 na forum było ogromne przesilenie obserwujących i samych userów… Pamiętaj jak część ludzi pytała się o „koniec świata”, kiedy nastąpi, jakie będą skutki, czy aby na 100% będzie, a pablodart ze stoickim spokojem odpowiadał „tak, tak będzie”, „korzystaj z życia póki jeszcze możesz”, „nie martw się, prawie nikt nie jest przygotowany na koniec”. Kolejną osobą, którą z zaciekawieniem czytałem jest michallesz2. Ogromna wiedza i znajomość Biblii. Porównam go do Atraktora i mam nadzieję, że się któryś z panów nie obrazi, ale piszę to z wielkim uznaniem dla Was obu. Po prostu chciałem tylko przedstawić, że jak byliście jeszcze na GP to tu też był-jest mądry człowiek. Chciałbym kiedyś zobaczyć wymianę zdań między tymi Panami. Co do samych Panów i Pań z GP to też serdecznie witam. Piszecie bardzo ciekawie i przyjemnie się Was czyta. Pozdrawiam też samych czytelników, co tak jak ja obserwowali i obserwują forum. Zapewne jest też Was sporo. No i co najważniejsze wielki szacun dla Administratora forum. Bez Ciebie nie byłoby tego wszystkiego. Tak więc dziękuję Wam wszystkim za te wszystkie interesujące chwilę na tym forum i mam nadzieję, że będziecie raczyć je przez dług długi czas soczystymi, ociekającymi ciekawostkami i smaczkami tematami i postami, pozdrawiam ;-).

"Wszystkie zamyka sprawy śmierć, lecz przedtem rozbłysnąć jeszcze może czyn szlachetny. Godny tych, którzy z bogami walczyli."