61

Odp: Kiedy „dobra zmiana” doprowadzi do końca świata!

W taki sposób (jak na wątku Atraktora) możecie się wszyscy jeszcze długo zastanawiać na temat przepowiedni Nostradamusa.
Problem polega na tym, że zastanawiacie się w większości nad swoimi popełnionymi błędami, powielanymi wciąż i wciąż … do obrzydzenia innym czytelnikom. Również na tym forum było już pisane o tym wielokrotnie … ale po co czytać inne wpisy … lepiej powielać swoje nietrafne założenia i ignorować wszystkich innych. Oczywiście niektórzy robią to celowo.
Nostradamus nie pisał o wszystkich postaciach – tylko tych najważniejszych. Dotyczy to tak samo Polski jak i Francji. Ale jeśli ktoś uparcie tego nie może wyczytać z wpisów Atraktora – bo musiał by  przyznać się do tego, że od samego początku pisał głupoty … to jego sprawa … ale też szkoda wyrządzona innym czytelnikom. Dlatego nie bądźcie naiwnymi czytelnikami – raczej przeczytajcie wszystkie teksty Atraktora.
Niestety już nie pisze na tym forum Moogi. Ja też nie znoszę cenzury dlatego widzę powody którymi kierował się Moogi.
Cała dyskusja o wyborach we Francji jest słaba i niemerytoryczna. Dlatego przypominam przepowiednię której dwa pierwsze wiersze mówią wiele o trzech prezydentach po rządach Huna ( Nicolas Sarkozy!?) - pierwszym naiwnym i nieudolnym był (François Hollande!?) - czeka Francuzów jeszcze dwóch naiwnych i nieudolnych … raczej mało ważne dla Nostradamusa było kto nimi będzie. Ale żeby nie było to wszystko za proste dla wszystkich czytelników – ciekawe po których rządach Huna – pierwszych czy też drugich?... a może po jednych i drugich...

Przepowiednia 302,101 /sześciowiersz/;

Po rozdartych rządach Huna (najprawdopodobniej Węgra)-
przyjdzie trzech naiwnych i nieudolnych;
Nieprzemyślana wyprawa wzburzy w kraju afrykański motłoch,
Wielka nienawiść islamu zabarwi krwią trójkolorową suknię-
niewiernej Wielkiej Córy chrześcijaństwa-
Stanie się to niebawem po zdradzie arcykapłana!

Przepowiednia;151,170/czterowiersz/

Ten który po latach wygra drugi raz-
okaże się tchórzem i złodziejem,
Manna zamieni się w truciznę-,
a Słowo Boże stanie się głosem wołającego na pustyni...

Nie musimy wcale liczyć, również pełnych kadencji prezydenckich … możemy je rozbić na lata - o których pisze Nostradamus. Wtedy założenia i wyliczenia kadencji również będą mało istotne. Ale takich znaków zapytania jest jeszcze więcej … niestety oszołomy i nie tylko, nie chciały żeby pisał dalej Atraktor – przecież oni już wiedzą wszystko...  Poza tym na forum nie zmienia się już nic.

62

Odp: Kiedy „dobra zmiana” doprowadzi do końca świata!

Po ostatnich wpisach widać, że na forum zaczyna dominować niewłaściwie rozumiana „grzeczność” - jest to pole popisu dla tych kilku (użytkowników?!), którzy jak zwykle chcą zdominować poszczególne wątki forum.
Było tak wcześniej i jest nadal.

Jeśli chodzi o moją osobę – po prostu to widzę – a jak po raz kolejny takie osoby śmieją się pozostałym użytkownikom i czytelnikom prosto w twarz - opisuję na forum swoje spostrzeżenia wyczytane w wpisach użytkowników.
Manipulacja tych  mimo wszystko niewielu szkodników forum jest długo trwała i przekłada się wprost na to co jest pisane na forum oraz na osoby, które piszą na tym forum. Dlatego od dłuższego czasu na forum, nie może się rozwinąć merytoryczna dyskusja związana z tematem. Dlatego te osoby które tu piszą nieustannie dyskredytują wszystkie wpisy innych użytkowników. Natomiast swoje niewygodne wpisy usuwają sami – i atakują istniejące wpisy za te same słowa które występują w ich wpisach. 
Ponieważ uczestniczę w rozmowach na różnych forach już od dłuższego czasu – mogę też zauważyć w jaki sposób takie osoby przystosowują się do różnych „zasad” wcielanych na różnych forach.  Tak, waśnie się dostosowują. Dlatego nie wystarczy pisać „ładnymi słowami” że ma się w głębokim poważaniu wszystkich, którzy pomimo tego, że piszą zgodnie z tematem wątku czy forum, ale dlatego, że mają inne zainteresowania (np. przepowiedniami Nostradamusa) – są nieustannie atakowane przez te „sprytne na swój sposób” osoby. Tych kilku użytkowników jak zwykle chce wpływać (na swój sposób) na pozostałych. Tych użytkowników nie interesuje temat wątku – mają inne cele – wprowadzają chaos, donoszą na innych, popierają osoby, które tak jak one piszą nie na temat itd. Jaki mają w tym cel – na pewno nie dobro forum i osób tu piszących.

Jeśli chodzi o mnie – odnoszę się przede wszystkim do tego co jest pisane na forum – nie odnoszę się do osób jako takich ale do ich wpisów.  Moje słowa są reakcją na to o czym piszą te osoby. Odnoszę się również do tego co się dzieje na forum po wpisach tych osób później na forum – w większości zamiera dyskusja.
Czym się różnią wpisy MartimoCordoza od wpisów centrala 315.     
MartimoCardoza pomimo, trudnego zrozumienia logicznych argumentów, innych osób interesuje się przepowiedniami Nostradamusa. Natomiast centrala 315 – jak sam pisał (w wykasowanych wpisach) przyszedł na to forum by podważać celowo wszystkie wpisy – chce decydować i wprowadzać „swoje zasady”, nie interesuje się w ogóle przepowiedniami, interesują go tylko oryginały. W każdym „niby ładnym” wpisie i tak tylko ma swoje niecne cele.
Myślę, że nie tylko ja to widzę.
Dlatego użyte przeze mnie słowa nie oddają w pełni tego co możemy przeczytać we wpisach na forum ale przecież … powinny być zgodne z netykietą …

63

Odp: Kiedy „dobra zmiana” doprowadzi do końca świata!

Jest to ciekawe co piszesz. Ale dlaczego nie ma ciągu dalszego?

64

Odp: Kiedy „dobra zmiana” doprowadzi do końca świata!

Rabo

Przede wszystkim nie krzycz w swoich wpisach na forum! Duże litery to krzyki!
Tak dużo krótkich wpisów na ten sam temat świadczy o braku koordynacji myślenia z twojej strony. Na początku pomyśl co chcesz napisać i gdzie a dopiero wtedy dokonaj wpisu. Inaczej jest to tylko spam na który szkoda odpowiadać… Przed wpisami należałoby się zorientować czy kogoś na tym forum interesują twoje rewelacje. Może to nie ten wątek z tym przekazem chanelingowym Billego... Ja już pisałem o połączeniu kilku źródeł do pokazania wielostronnego podejścia do tego samego tematu.

Link: http://koniecswiata.info/forum/topic/30 … ec-swiata/

Natomiast jeśli jesteś zainteresowany moim zdaniem to możesz szybko sprawdzić czy kogoś interesuje ten temat. Możesz utworzyć nowy wątek i przenieść tam swoje nieuporządkowane wpisy z tego wątku. Nawet na: koniec swiata - forum ogólne czy Inne przepowiednie. Ale dedykowanym takim sprawą jest cały dział: Zjawiska paranormalne i UFO.
Wybór należy do ciebie. Nie jesteś chyba kasztanem i pewnie wiesz, że administrator może również zareagować na takie wpisy spamujące ten wątek. Powodzenia.

65

Odp: Kiedy „dobra zmiana” doprowadzi do końca świata!

PanX napisał/a:

Na tym forum jest kilka osób, których wiedza o przepowiedniach Nostradamusa jest unikalna jak na polski internet. Dlatego warto będzie skorzystać z ich wiedzy jeśli zainteresują się Twoimi pytaniami. Widać to również na moim wątku. Twoje pytania są dobre ale wymagają jednak trochę pracy związanej z poczytaniem podstaw w temacie przepowiedni Nostradamusa. Polecam lekturę wpisów prekursora Arteuzy Centuriona – Kiedy wybuchnie III wojna światowa? Można znaleźć pdf z tymi wpisami w necie. Już tam masz większość odpowiedzi na podstawowe pytania. Natomiast na tym forum znajdziesz dużo więcej wpisów Atraktora. Natomiast Moogi to jeszcze coś innego…
Miłej lektury! 
P.s Poza tym nie musisz przepraszać. Każdy musi kiedyś zaczynać!

66

Odp: Kiedy „dobra zmiana” doprowadzi do końca świata!

PanX napisał/a:

Na tym forum są tylko małe wzmianki o dalszej przyszłości. Atraktor pisał trochę o przybyszach z kosmosu. Ale głównym tematem był tylko XXI wiek. Nie mniej fascynujący po wczytaniu się w temat. To o czym pisali prekursorzy internetowych interpretacji przepowiedni Nostradamusa – Arteuza i Atraktor jest spójne i bardzo ciekawe. Natomiast to co można znaleźć w necie jest zaczerpnięte z ich wpisów albo bzdurami nastawionymi na tanią sensację. Dlatego nie będę na szybko podawać wskazań. Ale polecam poczytać - od deski do deski - moje wpisy, które dopiero merytorycznie zostały uzupełnione przez Moogiego ale wpisami Arteuzy. Daje to jakiś pogląd na temat Nubiru ale dopiero po pokazaniu kilku źródeł. Dlatego podaje ten wątek za przykład… nie po to żeby się chwalić… tym co ma już swoje lata na tym forum.

W sumie to poza XXI wiek wykroczył Arteuza – opisywał to o co pytałeś we wpisach.
Dlatego na początek pdf z tymi wpisami… Warto!
To jeden z linków: https://dmr44blog.files.wordpress.com/2 … ostri3.pdf

Poza tym to za dużo już technicznych wpisów a ten wątek nie służy do tego… Dlatego usunę albo przeniosę moje ostatnie wpisy z tego wątku na Hyde park tam też mam wątek...

67

Odp: Kiedy „dobra zmiana” doprowadzi do końca świata!

Rabo

Czy twoje też mam usunąć! Chyba sam potrafisz to zrobić! Pokazałem jak to się robi! Na tamtym wątku spam nie jest dobrą sprawą. Jak jesteś zainteresowany tematem przepowiedni Nostradamusa sam to wkrótce zauważysz!

68

Odp: Kiedy „dobra zmiana” doprowadzi do końca świata!

Po prostu musisz być bardziej uważny w tym co robisz. Będąc na forum trzeba się rozglądać co aktualnie się na nim dzieje. Jeśli chodzi o sprawy techniczne to wymaga to wprawy. I trochę wiedzy o obsłudze – intuicyjnych i powtarzających się na innych forach rozwiązań. Twoje problemy z długością wpisów są związane z wyborem miejsca wpisy. Można napisać szybką odpowiedz w ramce: „wyślij wiadomość”  lub dłuższą w „napisz odpowiedz”. W napisz odpowiedz jest więcej opcji. Można zrobić podgląd i edytować np. literówki lub wysłać. Jednak trzeba pamiętać żeby nie stracić wpisu, jeśli nie zostanie wysłany i przejdziemy do forum to zniknie. Dlatego lepiej pisać w programie do pisania i dopiero wtedy wklejać i wysyłać to co chcemy. Długość też ma swoje ograniczenia zresztą tak jak możliwości czytelnika. Dlatego lepiej nie przesadzać.

Ps. Trzeba też być cierpliwym, ponieważ nie zawsze można od razu odpowiedzieć. 
A co z dalszymi wpisami na forum w temacie przekazu chanelingowego Billego…