Temat: Ale zanim to nastapi zastanówmy się komu na tym zalezy

W 1974r też jakiś idiota przekonywał ludzi i dawał niepodważalne dowody że koniec jest bliski ale kiedy wzięli się za niego zmiękną i powiedział że chodziło mu o jakiegoś biznesmena z usa aby wycofał swoje oszczędności z banku na jego konto być morze i teraz dzieje się coś podobnego nie takie były trzęsienia ziemi i powodzie na naszej kochanej planecie i jakoś się nic nie przesunęło a choćby nawet jak to można udowodnić i co to za różnica 8cm czy 480000km ziemia i tak będzie krążyła wokół własnej osi bo niema wyjścia wydaje mi się że parę bombek atomowych robi większą robotę niż nawet największe trzęsienie ziemi a naukowcy niech znajda lepiej sposób na katar bo odkąd świat istnieje jeszcze takiego czegoś nie wynaleźli muśi trwać co najmniej tydzień potem przejdzie a jeśli juz latają na inne planety to nich za swoje latają

2

Odp: Ale zanim to nastapi zastanówmy się komu na tym zalezy

Komuś ewidentnie zależy na naszym strachu, panice. Ktoś zbiera kasę kosztem innych.

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

3

Odp: Ale zanim to nastapi zastanówmy się komu na tym zalezy

Do Admina :
proponuję ten topik przenieść do teorii spiskowych, może tam się rozwinie.

si vis pacem, para bellum.

4

Odp: Ale zanim to nastapi zastanówmy się komu na tym zalezy

Masz rację, przeniesione!