Koniec świata

Przepowiednie, proroctwa, znaki

Polska inicjatywa przetrwania zagłady 2012

Artykuł opublikowany w dniu 2-11-2008 o godzinie 14:25

Niedawno odkryłem polską stronę internetową skupiającą osoby pragnące przetrwać kataklizm, który ma nastąpić w 2012 roku. Pod adresem http://orion2012.pl znajdziecie artykuły na temat zbliżającego się przebiegunowania Ziemi, kalendarza Majów, oraz wiedzy starożytnych Egipcjan. Przy stronie działa również forum, na którym można dyskutować o planach przetrwania.

Polski Orion2012 nawiązuje do przedsięwzięcia Patrica Geryla, autora książki ,,Proroctwo Oriona na rok 2012”, który również organizuje grupę przetrwania w Stanach Zjednoczonych.
Komentarze (128) Dodaj swój »

Trackback | RSS 2.0
 • # @nerwica@ (18-12-2010)

  Możliwe

 • # Elvisso Maj (4-01-2011)

  Ptaki z BeeBe…
  (5 tyś w jednej chwili zasypało małe miasteczko pomiędzy Little Rock a Memphis)
  Wytłumaczę wam zaraz co się stało z ptaszkami z BeeBe w USA. Służby specjalne wyjaśniające dokładnie taki raport podały ale nigdy on nie ujrzy światła :
  Na przyczynę nagłego zejścia tych ptaków wpłynęły 3 czynniki :
  Czynnik 1 : Od pewnego czasu zauważalne są coraz większe wahania położenia biegunów ziemi. Oczywiście że żaden biegun nie jest stały i każdy na każdej planecie jak to na pędzącej kuli troszkę się przemieszcza. Nasz natomiast od pewnego czasu dostaje kopa który na kilka chwil potrafi zdezorientować ptactwo. Dla nas taki odskok jest nie zauważalny i na kompasach domowych nie zauważalny. Ptaszki na skutek nie wiedzy swego położenia ścisnęły się w klucz co spowodowało pierwszy STRES.
  Czynnik 2 : W nie dalekiej jak dla nich odległości nastąpiła anomalia meteorologiczna której starały się uniknąć : W Nowy Rok takie zjawisko pogodowe miało miejsce w powietrzu nad Arkansas, ale najsilniejsze uderzenie wiatru odnotowano w odległości około 240 km od Beebe. Ptaszki starając się uniknąć burzy pędziły jak najdalej od niej.
  Czynnik 3 najważniejszy : Wesołego Nowego ale jak widać nie dla wszystkich. W dole kilka jakieś dziwne 2 nożne zwierzęta wymyśliły sobie nowy rok i na przywitanie jego odpaliły tonę ładunków wybuchowych zapakowanych jak cukierki. Ptaszki nie ucieszyły się na ten widok i w chwili kiedy z miasta Little Rock i Memphis padły pierwsze wybuchy ptaszki wpadły w panikę zaczęły na siebie wpadać co spowodowało ostateczny Stres i nadszedł dla nich kraniec. Miasta te leżą dokładnie w takiej samej odległości od Beebe po bokach. Oznacza to że za plecami mając burzę a przed sobą nie wiadomo co (rozstrojenie ich kompasu) małe pikawki dostały zawału.
  Nikogo nie dziwi oczywiście czemu były o 2000 km w lewo od miejsca gdzie normalnie zimują takie ostre zimy jak ta. No to nie dowód. Uczcie się bo większość z nas czeka to samo. No rząd was nie poinformuje, bo po co, nawet kalendarz majów, który stworzony tysiące lat temu, działający nie nagannie do tego czasu, informuje was o wydarzeniu nadchodzącym. To co oni wam powiedzą skoro 90 % ich obietnic zawsze staje się kłamstwem lub naciągnięciem rzeczywistości po udanych wyborach.
  Reasumując : Zmiana bieguna odbędzie się przez kolosalne wahnięcie naszej planety z góry na dół. Przed tym wahnięciem coraz widoczniejsze będą coraz mocniejsze kołysania i to już się zaczęło. Po wahnięciu kołysania będą także zmorą i ustaną w podobnym tępię co ich rozpoczęcie. Wahnięcia wstępne powodować będą : Coraz czesterze katastrofy lotnicze (nie wyjaśnione urządzenia wskazują nieprawidłowe dane), Masowe wymieranie ptaków (nie wyjaśnione przykład Beebe), Opady i Powodzie obfite (nie wyjaśnione teraz Australia jutro Somalia a jak zaleje Egipt ?), Erupcje uśpionych wulkanów (w roku 2010 było ich tyle co przez ostatnie 500 lat brawo).
  Mogę tu pisać wam w koło ale po co i tak nie uwierzycie ;]. Jako ostatni dowód niech będzie dla was zebranie rady bezpieczeństwa narodowego ze wszystkimi byłymi prezydentami łącznie z Jaruzelskim. Taką radę zbiera się w chwili ogłoszenia informacji ostatecznej. Amerykanie to wiedzą dla tego są ostrożniejsi nawet obsłudze kompasów na Lotniskowcach klasy Nimitz (Koszt ok 10mld dol.) zakazali ujawniania anomalii kompasowych jakie po woli zaczęły się dla nich dostrzegalne. Kompas na takim lotniskowcu jest najczulszym znanym kompasem na ziemi. Cały okręt jest jego igłą i specjalny przyrząd wskazuje jakie siły ciągną go w lewo lub prawo. Nie zastanawiało was pewnie jak taki wielki obiekt może pływać teraz już wiecie jest igłą magnetyczną i znając te zasady można nim sprawniej i szybciej operować. Inaczej stał by jak wał i dryfował po mieliznach. Ups zdradziłem pilnie strzeżoną tajemnicę wojskową USA.. No panowie wojskowi pocałujcie mnie w Epoletnika.
  Pozdrawiam i do zobaczenia w nowym 2013. Wesołego 2012 nie spodziewajcie się raczej a 2011 to już wesołym trzeba być żeby pozytywnie go witać ci z Little Rock jak widać byli…..

 • # @nerwica@ (17-01-2011)

  Koniec świata będzie w latach 5000-6000.A koniec naszej cywilizacji około 2040 roku.Chyba w tych datach jest jakaś różnica.A skoro część ludzi przeżyje to nie ma mowy o końcu cywilizacji.Kiedy Atlantyda zatonęła to też część ludzi przeżyła.Tak samo w potopie Biblijnym część ludzi przeżyła.A więc cywilizacja trwa nadal.Jest przepowiednia dotycząca Papieży.Piotr zaczął i Piotr skończy.Ja słucham bardziej proroków niż naukowców.Naukowcy mówią że w Europie będzie zimniej ,natomiast prorocy ,że cieplej.I komu tu wierzyć.Jeżeli według proroków ma być zalana Anglia i południowa część Włoch.To z logicznego punku myślenia Ziemia obróci się bardziej na południe.Na wyspie z Anglią leży w północnej części Szkocja.Gdyby Ziemia przesunęła się na północ wtedy Szkocja by ucierpiała a nie Anglia.Tak samo z Włochami.Gdyby Ziemia przesunęła się na północ wtedy kraje afrykańskie zostałyby zalane.A więc albo prorocy kłamią albo naukowcy.Według mnie to naukowcy nie wiedzą co mówią a tylko domyślają się.Warto wszystkie proroctwa traktować jak puzle pewnej układanki.Jak się ją ułoży wtedy powstaje obraz prawdy.
  i to by było na tyle…………………

 • # Anonim (2-02-2011)

  Oszaleliscie? naprawde macie pomysły ten kto załorzył ten zegar to hyba ma nierówno pod sufitem.

 • # Boriz (11-02-2011)

  “I zostali uwolnini czterej aniolowie,
  gotowi na (okresloną0 godzinę, dzień, miesiąc
  i rok,
  by pozabijać trzecią część ludziz.”
  Apokalipsa Św. Jana

  Więc może jednak znamy dzień i godzinę?

 • # Lech (15-02-2011)

  Mi też śniło się trzęsienie ziemi a mojej kuzynce że leciała w samolocie i widziała spalona ziemie i czuła odór spalonych ludzi. Dobrze ze tylko 1/3 polski zostanie zalana i jeszcze to Euro 2012. Ciesze się ze papież o nas pomyślał w pewnym stopniu te kataklizmy będą mniejsze u nas dzięki niemu

 • # pit28 (11-03-2011)

  ja mam czesto dziwne sny o o tym ze zjezdzam pod ziemie aby przetrwac to co nadchodzi i inne o tym samym charakterze i powiem wam wszystkim tym co wierza i tym co nie wierza ze ja autentycznie boje sie bo chcialbym moc rzec , bedzie co bedzie zyjmy jak najlepiej potrafimy ale za chwile zatrzymuje sie i mysle ze chcialbym zobaczyc jeszcze swoja corke ktorej od2 lat nie widzialem chcialbym moc ujrzec ja jak dorasta aby dozyc starosci jak moj dziadek ktorego juz z nami nie ma a jego wspomnienia czaem budzily lekka zazdrosc bo on mogl powiedziec ze bylo ciezko ale przezyl cale swoje zycie i jest spelniony !!!!!!!!!!

 • # Agnieszka (17-03-2011)

  Ale wy ludzie wymyslacie Nikt nie zna dnia ani godziny wiec sie opamietajcie co wy wogole piszecie !!!!!!!!!!!!!!

 • # bambojak (26-03-2011)

  zobaczycie to już niedługo

 • # greg (27-04-2011)

  wszyscy jesteście nienormalni -.-

 • # schranz (29-04-2011)

  Przecież widzicie wszyscy co sie dzieje na tym świecie. Ten cały “zamach” na WTC to czysta mistyfikacja i prowokacja, Amerykanie sami zniszczyli wieże aby mieć pretekst do wojny. Media nigdy prawdy nie powiedzą, zatruwają nasze umysły masą rozrywki i nieistotnych faktów które są ściemą. Tak samo rzekoma “katastrofa” w Smoleńsku oczywiście spisek, Polska ma jednych z najlepiej wyszkolonych pilotów na świecie i czy chce Wam sie wierzyć że samolot transportujący głowę państwa i sporą część rządu był pilotowany przez człowieka mało doświadczonego i zawadził o drzewo. Po prostu śmiech, rosjanie zestrzelili bo polacy zaczęli grzebać w przesżłości i mamy nagle wielką przyjaźń polsko – rosyjską, a polacy głupi piesek i leci jak woła ich pan, a piesek źle zrobi to w dupe dostaje tak samo jak amerykanie mają nas w dupie tak i cała reszta świata. Ale o polsce jeszcze będzie głośno zobaczycie, damy radę. Nie przetrwa nic tylko wiara i miłość powiadam wam.

 • # Anonim (5-05-2011)

  jesteśćie stuknięći niebędzie żadnego końca świata wizje to sobie w dupie wsadzczię ludzie niewieżćie w ich głupoty muwią tak bo mają na tym zarobek

 • # atos (13-05-2011)

  schranz says masz racie popieram to co napisałeś.A o POLSCE napewno jeszcze będzie głośno

 • # Steryd (10-06-2011)

  rozprawiać o “końcu świata” to tak jak próbować znaleźć odpowiedź co jutro się stanie. Prawda jest taka że zło jest w ludziach i ludzie są winni kataklizmom, ponieważ człowiek niszczy przyrodę, więc nasza planeta ziemia się buntuje. Niestety tragedią jest to że w środowisku, aby zobaczyć skutki działań należy czekać kilka milionów lat, a data 21.12.2012 to bajka wyssana z palca. Jeszcze jedno co do WTC i tu – 154 : nie osądzajcie bo i was osądzać będą, Ci co otrzymali prawo władzy, otrzymali je od Boga (przeczytaj słowa Jezusa rozmawiającego z Piłatem), a przez to biorą na siebie odpowiedzialność za wiele milionów dusz.

 • # PRZEPOWIEDNIA (29-06-2011)

  Pewnego dnia zapytałam sie boga czy bedzie koniec swiata w 2012.
  Tego właśnie dnia śniła mi sie arka w pewnym miejscu w mojej szkole.
  Widziałam matkę boska trzymającą Jezusa na rekach i uciekającą z nim do szkoły. Moze pomyślicie że jestem idotką ale wiem jak to się stanie w kolejnosci JAPONIA (tsunami było a ja to wiedziałam wcześniej) , CHINY (wyginęło pół ludności na skutek wyginiecia pszczół).
  DOBRA WIADOMOŚĆ TO ŻĘ POLSKA TO NAJBEZPIECZNIEJSZe MIEJSCE NA ZIEMII
  wszyscy sie tu zgromadzą ale nie bedzie dużo jedzenia chyba że juz zaczniemy gromadzic!!!

 • # damian (1-07-2011)

  wygasnie slonce

 • # kuba (1-07-2011)

  wszyscy zginal

 • # Kasia (13-07-2011)

  Ludzie co wy tu wypisujećie wiecie co się dzieje ogólnie na świecie oglądaćie telewizję może coś z tego być poważnego ale nie musi jakby cały świat się zjednoczył i żył ze sobą w zgodzie nie było by tego a teraz kadafi grozny a co do końca świata to sam Bóg wie kiedy to nastąpi a nie ktoś puścił fame i ludzie w to wierzą i się boją modlmy się wszyscy o pokój na Ziemi świecie

 • # Anonim (19-07-2011)

  to jest bez sęsu bo to nie prawda wy tylko oszukujecie nas a my morzemy dostac zawalu serca ja bylam u lekarz i powiedzieli ze poca mi sie rece stwierdzili ze ja jestem w ciaży to wszystko przezwas ze zaszłam w ciąże a mam dopiero roczek co mam zrobic moja kolerznaka dosta lła zawału a mi pocą sie rece i przezwasz zaczełam pic arkoho l i pali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

 • # Anonim (31-07-2011)

  wiecie co ludzie i tak zginiecie i po co się tym przejmujecie przecież i tak nastąpi koniec świata nie w 2011 ani 2012 to są bajeczki nie wierze ani astronomom ani prorokom ani astekom to kłamstwo tylko chcą pieniążki za takie coś za reklamę .

 • # Oleńka 13 (31-07-2011)

  wiecie co ludzie i tak zginiecie i po co się tym przejmujecie przecież i tak nastąpi koniec świata nie w 2011 ani 2012 to są bajeczki nie wierze ani astronomom ani prorokom ani astekom to kłamstwo tylko chcą pieniążki za takie coś za reklamę .

 • # ja (2-08-2011)

  Co ma byc to bedzie a my i tak dowiemy sie na koncu.
  Zyjmy….

 • # ladys39 (16-08-2011)

  no wszystko jest możliwe ja przynajmniej w to nie wierze ale kto wieco będzie za pare lat

 • # Anonim (18-08-2011)

  To bujdy! Każdy może powiedzieć (w tym lub w tym roku w ten dzień, miesiąc będzie koniec świata.)A tak na serio to tylko Bóg wie kiedy i co gdzie się stanie, dobrze mówią ci co popierają moje zdanie.Aha mi też się może przyśnić al to sen nie rzeczywistość . I te przepowiednie z gwiazd to jedno i to samo (chodzi mi o bzdury.)Nie panikujcie!

 • # Anonim (26-08-2011)

  ja w to nie wierze