Koniec świata

Przepowiednie, proroctwa, znaki

Jak przeżyć kataklizm roku 2012

Artykuł opublikowany w dniu 16-11-2008 o godzinie 19:11
Okładka książki Jak przeżyć kataklizm roku 2012

Okładka książki ,,Jak przeżyć kataklizm roku 2012''

W swojej poprzedniej książce ,,Proroctwo Oriona na rok 2012”, belgijski astrofizyk Patrick Geryl przedstawił naukowe fakty, świadczące o zagładzie ludzkości mającej nastąpić w roku 21 grudnia 2012. W związku z hiperaktywnością Słońca nastąpi przebiegunowanie Ziemi, co spowoduje przesunięcie kontynentów w strefę podbiegunową. Towarzyszyć temu będą niespotykane powodzie, wybuchy wulkanów i trzęsienia ziemi. W książce ,,Jak przeżyć kataklizm roku 2012” autor objaśnia jak będą przebiegać kataklizmy, których bez odpowiedniego przygotowania nie mamy szans przeżyć. Na szczęście, opisane są również miejsca, w których szansa na przeżycie jest największa. Patrick Geryl udziela wskazówek, m.in:

 • jak uchronić się przed promieniowaniem kosmicznym
 • jak powinny być skonstruowane łodzie, które przetrwają gigantyczne fale tsunami
 • jakie rzeczy należy zgromadzić, aby zwiększyć prawdopodobieństwo przetrwania

Polecam zapoznanie się z książką ,,Jak przeżyć kataklizm roku 2012”, dostępną w księgarni Lideria.

Zobacz również artykuł o książce ,,Proroctwo Oriona na rok 2012” Patricka Geryla.
Komentarze (550) Dodaj swój »

Trackback | RSS 2.0
 • # paula (6-10-2011)

  Kaz a ta twoja wypowiedz to fragment z kazania w kosciele?????mam wrazenie ze kazdy napisal cos z sensem i kazda wypowiedz ma w sobie odrobine prady!!!!ja osobiscie nie zawracam sobie glowy tymi teoriami, co ma byc to bedzie jak mamy umzec to i tak nic nas w tym nie powstrzyma.wszyscy skonczymy tak samo!!!!

 • # Kaz (11-10-2011)

  @paula to nie jest fragment żadnego kazania.. w kościele Ci tego nikt nie powie, bo niestety do tego budynku chodzi ciemnota i jeszcze większa ciemnota wychodzi z klapkami na oczach bez własnych zasad moralnych lecz z narzuconymi przez tę instytucję. Ludzie – niby tacy inteligentni, rozwinięci umysłowo lecz jednak tępi i głupsi niż bydło.

 • # czytelnik (13-10-2011)

  drodzy czytelnicy czy będzie ten koniec świata czy nie to przecież i tak co ma byc to będzie więc po co martwić się na zapas

 • # Anonim (14-10-2011)

  ta cała polityka na tym świecie jest po pierdolona i cały świat polityki i tych wszystkich naukowców straszą ludzi i sobie nanich zarabiają niech lepiej zasiebiebie sie wezną i pomogą ludzią bezdomnym tym co niemają pracy i pieniądze niech ludzią dadzą a nie zagarniają do siebie złodzieje polityczne to ih powinno coś zgury jebnąć a nie ldzkoś ciekawe co jeszcze wymyślą że słońce odsówa sie od ziemi a ziemia sie rozsypie niech sie ldczą anie gupoty pierdolą to wszystlo takie było moje mzdanie (karol)

 • # Kaz (16-10-2011)

  ludzie bezdomni i głodni sami mogliby się wziąć za siebie (oczywiście nie wszyscy potrafią)
  poza tym jest na świecie jedna taka instytucja, która mogłaby wyciągnąć ludzi z głodu i ubóstwa.. ale dla nich ważniejsze jest złoto.. kasa dla boga..

 • # Roksana16 (18-10-2011)

  Tymi głupimi historyjkami sami się ludzie naciągacie! Ja wam powiem kiedy będzie koniec świata. Wtedy gdy słońce się wypali a to jeszcze kilka milionów lat przecież! No chyba że rosjanie odpalą pocisk jądrowy to będzie wielkie bum, to wtedy będzie koniec :-D

 • # Kaz (18-10-2011)

  nie milionów lat tylko miliardów

 • # Malina (23-10-2011)

  Czy ktos wierzy w Boga??? bo ja tak ale nie bedzie koniec swiata ale z jedmej strony tak troche ale kazdy zznas nie zna dnia ani godziny kiedy umrze …. np powodzie trzesienie ziemi itp i to może jest koniec świata ale nie to ze bedzie za rok moze bedzie za tysiac lat czy za 100

 • # Anonim (26-10-2011)

  po co sie lamac

 • # kamilek2296 (27-10-2011)

  nik niewie kiedy bendzie koniec śwata.Bóg tylko to wie.A to wszystko to jakaś bajko ŻAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • # Kaz (29-10-2011)

  wasz bóg nie wie nic bo nie istnieje..

 • # ZIomek (6-11-2011)

  Bzdury co on moze wiedziec ;)

 • # dallasw schow (8-11-2011)

  Dziwi mnie tylko jedno już było tyle końców świata i co? jakoś żyjemy. ale natknąłem się na dość ciekawy można powiedzieć artykuł mówiący o tym że w 2012 21 grudnia nastąpi przebiegunowanie magnetyczne ziemi.Jak dla mnie jest to bardzo wiarygodne i co prawda możliwe ale zbytnio się tym nie przejmuje bo w tym roku 21 czy 23 maja miała nastąpić apokalipsa więc jak piszę co wy sądzicie na ten temat wpiszcie w google: planeta nibiru to dopiero jest ciekawe i nie pieprzcie głupot że bóg nas uratuje że modlitwa ta nasz ratunek bo jestem ateistą i w takie pizdu fizdu nie wierze…

 • # anonimek :) (12-11-2011)

  przeżylam już 5 końców swiata , a podobno odwołali 2012 ?

 • # Kaz (14-11-2011)

  Przebiegunowanie Ziemi nie trwa jeden dzień i nie skończy się w jeden dzień. Jakby miało to się stać lada dzień, to cały proces zacząłby się już dawno temu. Nie mąćcie ludziom w głowach!

  Żeby “coś” nas “uratowało” to musiałoby to coś najpierw istnieć. Poza tym utożsamianie tego “czegoś” z ludzkimi odruchami i uczuciami jest bez sensu, bo skoro to istota wyższa to nie będzie się kierować zwykłymi ludzkimi odruchami i uczuciami.
  “Uratować”.. Wasz bóg chce was uratować od spotkania z nim? Przecież i tak każdy umrze to przed czym ratować? Przed wcześniejszym spotkaniem z nim?????
  Wiem, że religia zasłania oczy i uszy wielu ludziom, ale czas najwyższy przejrzeć na oczy.

 • # lodo (15-11-2011)

  Myślę, że ten koniec to lipa,ale mimo to się boję

 • # Dj Laska (2-12-2011)

  Ten koniec świata to pic na wodę i fotomontaż, już tyle razy przepowiadali i co. Wszyscy czekamy, a tu lipa :P

 • # sorgenskamer (5-12-2011)

  Witam serdecznie
  Nazywam się Kinga Nowaczyńska i jestem dziennikarką. Przygotowuję właśnie materiał o zbliżającym się końcu świata, związanym z rokiem 2012. Chciałabym nawiązać kontakt z osobami, które wiedzą jak ten koniec świata będzie wyglądał, jak możemy się na niego przygotować i co nas czeka później. Jeżeli chciałbyś mi pomóc w tworzeniu materiału, prześlij proszę swój numer telefonu, a ja oddzwonię i opowiem Ci o szczegółach.
  Pozdrawiam i liczę na Twoją pomoc.

 • # Kaz (5-12-2011)

  @sorgenskamer
  Wypadałoby zapytać o e-mail, nie o numer telefonu. Nikt świadomy swoich poczynań nie poda Ci swoich danych, a co za tym idzie numeru telefonu. Chyba, że liczysz na ludzką naiwność!!!.. Poza tym jest pewien fakt pozostawiający wiele do życzenia.. Nie ma żadnego kontaktu z Tobą jeśli nie zauważyłaś, a wątpię by ktokolwiek chciał zostawiać tutaj swój numer telefonu, by każdy odwiedzający mógł go wykorzystać do bliżej nieokreślonych celów..

  Ciekawe miejsce do znajdywania autorytetów mogących cokolwiek wnieść do Twojego „materiału”. Ludzie często niewykształceni mieliby się wypowiadać?
  Warto by było zapytać o to ludzi, których zawodem jest badanie oraz zbieranie informacji o naszej planecie. Jestem głęboko przekonany, że mieliby więcej do powiedzenia niż ci młodzi ludzie wypowiadający się tutaj ze znikomą wiedzą.
  Być może ma to być materiał do czasopisma typu “Brawo”, aby dzieciaki bez jakiejkolwiek wiedzy (tak jak większość się tu wypowiadających) mogły zasiać ziarno niepewności w umysłach innych młodych ludzi.
  Jest to szerzenie nieuzasadnionej paniki!

  Ze swojej strony dodam tyle, iż koniec świata o ile miałby nastąpić (a szczerze w to wątpię) nie nastąpi z ręki Matki Natury. Jeśli miałby nastąpić koniec świata w 2012 roku to jedynie za sprawką człowieka i to z pełną premedytacją wymierzoną w resztę ludzkości, kryjąc się za osłoną wiary bądź innych chorych przekonań.

 • # Kaz (18-12-2011)

  Nie długo, w bliżej nieokreślonym czasie ruszy strona, na która zapraszam jedynie ludzi myślących swoimi kryteriami, nienarzuconymi przez parszywe instytucje. Dzieci, które mają do powiedzenia tylko to co usłyszały od swoich dziecinnych znajomych, bądź zwolenników kościoła będziemy banować na stałe. Bez skrupułów!!!!! Nie ma miejsca dla ludzi uwięzionych w kajdanach chorej i niszczącej wiary!!!!

 • # Anonim (19-12-2011)

  strzeżcie sie

 • # cassius (31-12-2011)

  Jak dla mnie mógłby być ten koniec świata, bo ten świat jest totalnie do du.. . Chociaż w sumie koniec już trwa, patrzcie co się dzieje na świecie!

 • # patryk (31-12-2011)

  Luzie tylko pan Bóg wie kiedy będzie koniec świata . nie wierzcie w to!Ci naukowcy się tylko cieszą bo wy kupujecie te całe książki a oni mają kase…

 • # Max (1-01-2012)

  A co pan Geryl mówił o Polsce :)

 • # Max (1-01-2012)

  Jak mówił klasyk – Co z tą Polską?