Koniec świata

Przepowiednie, proroctwa, znaki

Proroctwo Oriona

Artykuł opublikowany w dniu 15-11-2008 o godzinie 12:57
Okładka książki ,,Proroctwo Oriona na rok 2012

Okładka książki ,,Proroctwo Oriona na rok 2012''

,,Proroctwo Oriona na rok 2012” to książka belgijskiego astrofizyka Patrica Geryla, w której autor stawia hipotezę, że koniec świata nastąpi 21 grudnia 2012 roku. Patric Geryl przeprowadził badania naukowe, które wskazują, że w roku 2012 Słońce osiągnie szczyt aktywności, co spowoduje zmiany w polu magnetycznym wokół Ziemi. Te zmiany występują cyklicznie co 11.500 lat. W konsekwencji bieguny naszej planety przesuną się i będzie to miało straszliwe konsekwencje:

 • trzęsienia ziemi niszczące miasta
 • przesunięcie się kontynentów
 • powodzie powodowane przez gigantyczne fale tsunami

Oprócz swoich obliczeń, autor powołuje się na przepowiednie Majów oraz Egipcjan, którzy są uważani za potomków mieszkańców dawnej Atlantydy, która została zgładzona w poprzedniej tego typu katastrofie. Zapisy odnalezione w starożytnych kodach mówią, że 21 grudnia 2012 roku planety Wenus, Mars, Orion znajdą się w dokładnie tej samej pozycji do w roku 9792 p.n.e., kiedy wystąpił podobny kataklizm.

Książkę ,,Proroctwo Oriona na rok 2012” możesz zakupić w księgarni Lideria.pl Polecam gorąco!
Komentarze (274) Dodaj swój »

Trackback | RSS 2.0
 • # Karmel (26-11-2008)

  Ja osobiście uwarzam ,że koniec świata jest bardzo realistyczny.. Wszystie dowody sa wiarygodne. Pozatym się żyje się zobaczy..

 • # aneszka (30-11-2008)

  sama nie wiem co otym sadzić,w swoim życiu wiele razy słyszałam,że ma byc koniec świata (lata osiemdzieiąte, rok 2000) więc dlaczego ma sie to sprawdzić w 2012?

 • # adakne132 (12-12-2008)

  szykuje sie biblijny ARMAGEDON!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • # fifcia (6-01-2009)

  JA SIĘ BOJĘ!!!

 • # Anonim (8-01-2009)

  ja wam powiem kiedy bedzie koniec swiata…….kiedy puszcze sobie baka:D:D:D:D

 • # eeehheee (16-01-2009)

  Jasne koniec świata! Dupa! Poczytajcie se lepiej biblie idźcie do kościoła i nie wymyślajcie bzdur bo to jest żal -.-

 • # Somor (18-01-2009)

  Ja to powiem tyle że zanim dojdzie do tego END the World To my sami się wykończymy. Obstawiam na wojne III nuklearną i niech mi nikt nie sra smutów że człowiek się nie odwarzy na to bo to jest dopiero żal słuchać, bo to co malo było takich popierdole…. jak np. HITLER abo teraz ten na cały BILADEN (Albo raczej chora chciwaść Busha)

 • # aga (22-01-2009)

  moze tu nie chodzi konkretnie o armagedon. Sprawa wiary to jedno a nauka to drugie. zalezy kto wierzy w fakt czy czlowiek wzial sie z malpy czy poprostu pierwszymi (juz) ludzmi byli Adam i Ewa. Ciezko to pogodzic ale kazdy wierzy w jedno albo w drugie. A fakt – naukowy, ze ma nastapic przebiegunowanie wcale nie musi zaraz stawiac nas przed faktem zaglady swiata. Ziemia ‘oszaleje’ co nie znaczy ze sie rozpadnie, choc kto wie czy my sami wczesniej wszyscy sie nie pozabijamy. zach-pld panstwa Azji juz sie uzbrajaja w bomby nuklearne nie mowiac o wygaszajacej umowie START bodajze z Chinami o ograniczeniu glowic. Co sie stanie – nikt nie wie, ale miejmy nadzieje – przynajmniej ja taka mam, ze jesli mam umierac przed 2012 rokiem, w grudniu 2012 czy po nim, chce umrzec spokojnie,nie patrzac na cierpienie innych zwlaszcza bliskich…

 • # Aya (23-01-2009)

  NIe bedzie zadnego Konca Świata ludzie, Geryl sie myli ! Słońce wzmaga swa aktywnosc cyklicznie co 11 lat w małych cyklach. Nie przyleci Nibiru, nie bedzie przebiegunowania, nie bedzie Potopu etc i podobnych bzdur, ktore co prawda sie zdarzały w przeszlosci, ale ten czas jeszcze nie nadszedł. Nie beszie komety, asteroidy przez nastepne 50 lat. Radze studiować badania fizyków jądrowych a nie karmic sie massmedialnymi papkami podsycajacymi tylko ignoracje i głupote ludzi…

  2012 bedzie przejsciem w NowaErą wg Kalendarza Majów i co sie skonczy to tylko zachlannosc, materializm i brak empatii wsrod ludzi, a zmiana bedzie dotyczycz tylko naszej swiadomosc. Nie ma sie czego bac, trzeba to wykorzystac…

 • # Aya (23-01-2009)

  A Armagedon jest miejscem na Ziemi – Arm’Hagedon, wzgorze i równina 70km od Jerozolimy gdzie wg Biblii (kolejna bujda) zetrą sie Siły Dobra i Zła…Musicie duzo czytac by poznac korzenie zła…

 • # Aya (23-01-2009)

  Moja rada dla wszystkich tu wchodzacych. Przeczytajcie uwaznie ten cytat, zakodujcie go sobie w głowach i zacznijcie stosować…Zwątpcie, a bedzie Wam dane dostąpić zaszczytu poznania…:

  “Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.”

  Fryderyk Nietzsche

 • # menix (8-02-2009)

  Aya,fajnie ze jesteś optymista/ką,ja bym powiedział ze raczej ślepy dziś może nim być jeżeli chodzi o koniec naszej ziemi.Zmień lepiej autorów swych książek i zagłębiaj swoja wiedzę bardziej dotyczącą tematów związanych z tematem tej strony,a nie wypisujesz jakieś puste treści nie mając pojęcia w czym diabeł siedzi i o zasadach wszechświata na którym opiera się miedzy innymi nasz układ planetarny.Jak nie 2012 to dalszym terminie”co się odwlecze nie uciecze”,wiem jedno obserwując te wszystkie zdarzenia na ziemi i miejac troszkę wiedzy na ten temat nie trzeba być naukowcem ani nikim ważnym by domyślić się co ma prawo nastąpić i błędem jest wykluczać taka opcje.Zakoduj to sobie

 • # Pavloz (25-02-2009)

  Ja tam nie wierze w koniec świata .Ludzie oprzytomnijcie wieżycie w koniec świata … bo ja nie!W 2000r. mówili najgłośniej i co gdzie mamy ten koniec świata wszyscy naukowcy się mylą i mówią”W 2012 r będzie koniec świata” wcale nie prawda _ _

 • # meg (25-02-2009)

  A ja wam powiem tak:
  co się tyczy 2000 roku nikt tego tak nie udowodnił jak teraz o 2012!!! Mało wam jeszcze dowodów!!!
  Poczytajcie troche!!!

 • # killuminatti (28-02-2009)

  Podejrzewam że w każdej przepowiedni dotyczącej końca świata w 2012 jest zawarta jakas prawda,lecz ludzie błędnie odbierają “Koniec Swiata”. Najprawdopodniej ma to być koniec ze swiatem jaki znamy.Slyszeliście o planach powstania Rządu Światowego ? Jednej armi,jednej waluty i władzy na całym świecie?To mnie bardzo martwi bo większość nie ma pojęcia co sie dzieje i w dzisiejszej dobie mediów,które wypaczają spojrzenie na rzeczywistość ludzie nieswiadomie zgadzają się na to co będzie.Nie mam pewności czy taka jest prawda,ale sprawdzcie sobie informacje na temat “The Bilderbergs Group” komisji Trójstronnej,oraz rodzinach Rotshchild i Rockefeller,których celem jest właśnie ustanowienie nowego porządku na świecie i np depopulacja planety o ok 90% !! Prawdopodobnie od 2010 do 2012 bardzo dużo ludzi na świecie padnie ofiarą chorób i epidemi spowodowanych modyfikacją genetyczną żywności /Plan 21,lub Agenda21 jest to program który ma być wprowadzony w życie do konca 2009,jednym z jego zalozen jest modyfikacja zywnosci! /. na 31 grudnia 2012 jest planowane ukonczonie budowy nowego Pentagonu,który ma być najprawdopodbniej dostosowany do Nowego Porządku Świata :(
  polecam filmy dokumentalne :
  1.Zeigeist
  2.Endgame
  3.Ezoteryczna Agenda
  Tam jest wszystko dokładnie wyjaśnione,czy to prawda ? Nie wiem musicie sami ocenić,ale bardzo dużpo faktów tam przedstawionych pokrywa sie niestety z rzeczywistością i obawiam sie że właśnie ten kryzys gospodarczy i dominacja światowego biznesu przez kilka największych korporacji niczego dobrego nam nie wróży:(Tak wlasnie moze wyglądać koniec świata.Jestesmy w kulminacyjnym punkcie bo elita która rządzi nawet naszymi rządami swó plan kontynuuje juz od ponad 200 lat.

 • # killuminatti (28-02-2009)

  błąd w nazwie filmu : The Zeitgeist
  aha mozna je wszystkie znaleźć z polskimi napisami na youtubie albo google videos

 • # 2012radumed (20-03-2009)

  Ale bujdami nas karmisz kolego…..

 • # Anonim (20-03-2009)

  A mi się zdaję że bóg nam jeszcze nie pozwoli zginąć póki istnieją dobrzy ludzie na tym świecie i nas tam z góry obserwuje i się nami opiekuję.

 • # Miosz (27-03-2009)

  to sprawa wiary gdyby żydzi zaczeli wieżyć w Jezusa nadal by mieli Jerozolime a nie teraz muzułmanie. Cała nadzieja jest w Bogu, może to prawda, a gdy przyjdzie czas to się wszyscy nawrócimy i powstanie Nowy Świat

 • # garfild (30-03-2009)

  Po co karmić się takimi bujdami skoro najpewniej sami się wytłuczemy w końcu Al-Kaida uzbroi się w atomówkę i walnie w Amerykę a oni mu odpowiedzą tym samym albo dla ruskich znudzi się okres przedwojenny tak zwany pokój i rozpętają III wojnę światową w której pójdą w ruch atomówki Chiny i Japonia też nie pozostaną obojętne stworzą 3 stronę lub przyłączą się do ameryki lub ruskich ale nie ma co czytać podobnych bzdur a na poparcie końca świata w 2012 roku mam jeszcze jeden argument a mianowicie euro 2012 w Polsce aż ciarki przechodzą po plecach.

 • # Joanna (31-03-2009)

  Podobnio autor tej książki (czy innej traktującej o 2012)oferuje sprzedaż swojej ziemii w RPA, gdzie rzekomo jest w stanie uratować niewielu ludzi przed zagładą – coś jak sekta.
  Nakręca się interes.
  Poza tym, bieguny wcale nie zmieniają sie cyklicznie, zupełnie zastepuje to losowo i nie jestesmy w stanie ustalić tego w przyblizeniu nawet od miliona lat, a także nie wywołuje to katastrof… Tak mowią polscy astronomowie, co uważam, za lepsze źródło informacji niz szarlatani z Ameryki.

 • # Katarzyna (3-04-2009)

  Jeszcze do pory kiedy tego wszystkiego nie przeczytałam, myślałam, że to wielka bzdura. Zaintrygowały mnie jednak słowa koleżanki na ten temat. Weszłam w google, wpisałam koniec świata.

  Teraz wierzę, że to się może Zdarzyć. Cholera, nawet nie założę własnej rodziny… ;/

 • # Ostra (11-04-2009)

  czyli nie dozyje wigili szkoda……

 • # ona (13-04-2009)

  Moj kolegaumarl pare dni temu, dla niego koniec swiata byl 8 IV 09r.
  Nie znasz dnia ani godziny!!!

 • # bururum (13-04-2009)

  -Miosz co masz do Żydów? Każdy ma prawo wyboru. Poszedł byś teraz za kimś kto na ulicy zacząłby głosić objawione prawdy?

  Euro 2012 – jak Polska je zorganizuje to dopiero będzie koniec świata. Poza tym Rosjanie zapowiedzieli na 2012 odtajnenie części archiwów dotyczących ludobójstwa….świat na prawdę zmierza ku końcowi:)