Koniec świata

Przepowiednie, proroctwa, znaki

Przepowiednia Królowej Saby

Artykuł opublikowany w dniu 1-04-2012 o godzinie 11:30

Przepowiednia Królowej Saby

Królowa Saby -- portret perskiego artysty

Królowa Saby – portret wykonany przez perskiego artystę

Królowa Saby, Michalda żyła w 875r.p.n.e. Była ona w bliskim kontakcie z królem Salomonem, któremu opowiadała o swoich wizjach. Król kazał je spisywać swojemu kronikarzowi, aby ludzie żyjący wiele lat później mogli przekonać się o prawdziwości jej słów.

Jej przepowiednie zostały spisane w 3 księgach:

Księga Pierwsza

Księga pierwsza dotyczyła Starożytności. Po latach dobrobytu, po śmierci Salomona, na ziemie Izraela miały wkroczyć bieda i cierpienie. Przewidziała również przyjście Jezusa na ziemię oraz jego śmierć krzyżową.

Księga Druga

Księga druga opisuje sprzeciw królów przeciwko Watykanowi, chrześcijan żyjących z dala od Boga a także niewierność i cierpienie. Królowa Saby mówi o ludzach, którzy kłamią: mówią jedno, a robią drugie, mówi o braku zaufania i zdradach w małżeństwach, o prześladowaniu biednych.

Przewiduje również, że Bóg da nam następujące ostrzeżenia, jednak nie zmienią one postępowania ludzi:

Pierwszym tym znakiem będzie to, że ludzie już się w głąb ziemi dostaną i stam­tąd sobie żywność dobywać będą, a kopiąc głęboko na trzysta sążni, dobywać będą wę­giel, rudę, kamienie i za pomocą tych materiałów budować będą różne przyrządy żela­zne, a węglem je poruszać.

Drugim znakiem będzie ten, że handel i przemysł zakwitną, jak nigdy, ludzie będą towary wozić z jednej ziemi do drugiej i wszyscy tylko o tym myśleć będą, żeby jak naj­więcej niedobrego i taniego towaru sprzedać jak najdrożej. Dlatego też powstaną nowe prawa, a jeden drugiego z domu i z ziemi usuwać będzie, opanowany chciwością bezgraniczną.

Trzecim znakiem będzie ten, że zniknie między ludźmi miłość i prawda, a w ser­cach zagnieździ się tylko fałsz, obłuda i podstęp, a nikt drugiemu prawdy nie powie, zaś starać się będzie oszukać go na każdym kroku.

Czwarty znak nastąpi wówczas, gdy pieniądz zapanuje nad światem i stanie się wielkim, jak Bóg, a człowiek nauczy się tylko dłoń wyciągać po niego. Wówczas przyj­dzie największe zło. Cesarstwo Rzymskie zmieni się tak bardzo, że ludziom wydawać się to będzie dziwnym.

Ostatnim znakiem będzie pojawienie się władcy w Europie, który mając bardzo duże wpływy, będzie okrutny. Na skutek jego panowania nie będzie zaufania pomiędzy państwami. W trakcie jego rządów wybuchnie wojna na starym kontynencie.

Księga Trzecia

Trzecia księga przedstawia opis znaków jakie mają pojawić się przed końcem świata:

Pierwszym znakiem będzie ten, że ludzie pracując ciężko cały tydzień, będą zmuszeni, żeby nie umrzeć z głodu i zapobiec nieurodzajom pracować i w dnie świąteczne i niedziele.

Drugim znakiem okaże się ten, że ludzie, mając czternaście i piętnaście lat za mąż wychodzić i żenić się będą tak młodo, lecz spokoju w małżeństwie nie będzie, stąd kłót­nie, nieporozumienia i częste rozwody.

Trzeci znak nastąpi ten, że na świecie ludzie oddają się całkowicie sprawom ziem­skim, więc zakwitnie sztuka, jak nigdy przedtem, posuną się nauki i umiejętności na­przód, handel i przemysł rozwinie się do ogromnych rozmiarów.

Czwartym znakiem będzie, gdy umiejętność ludzka, rozwinąwszy się pocznie z ma­łego kawałka ziemi czerpać dochody ogromne, tak duże, że przedtem by to czarami na­zwane było.

Piątym znakiem będzie rozpanoszenie się niewiary, kłamstwa i bezbożności, tak, że ludzie, zamiast uczciwości, pieniądz umiłują, jego czcić, szanować i za swego boga uwa­żać będą.

Szósty znak nastąpi ten, gdy ziemia podrożeje niesłychanie, będą ją sprzedawać drogo, a przez to wytworzy się handel ziemią.

Siódmy znak będzie, gdy ludzie nie pozostawią ani kawałka ziemi nieuprawnej, będą szczepić wino, sadzić chmiel, a pomimo to chleb będzie drogi.

Ósmy znak, to ten, gdy w każdym państwie rzymskim będą wybijać inne monety, ustanowią różne cła, daniny, prawa, żeby jedno państwo nie wwoziło swych towarów do drugiego itp.

Dziewiątym znakiem będzie, gdy wyjątkowo będzie taki krótki mięsopust, że lu­dzie nie zadowolą się nim i przeciągną go na cały post, tak, że postu w tym roku wcale nie będzie.

Dziesiąty znak nastąpi wówczas, gdy ludzie wyjdą kosić siano, suche już od letniego słońca, a tymczasem znajdą śnieg, bowiem w nocy spadnie obfity, jak to nigdy przed­tem nie będzie

Jedenasty znak będzie to, gdy Bóg ześle żarłocznych owadów: jak za czasów Faraona, robactwo to obsiądzie rośliny i drzewa, wszelkie, a szkody ogromne poczyni, ogałacając drzewa z liści.

Dwunasty znak Bóg ześle ten, że na górze, która zwać się będzie Blanik, poschną wszystkie drzewa, z czego w okolicy powstanie głód niezmierny.

Według przepowiedni Królowej Saby na Ziemi wybuchnie wojna, która pochłonie 2/3 istnień ludzkich. Ci, którzy przeżyją będą mieli szansę na poprawę swojego życia, jeśli jej nie wykorzystają, Bóg ześle na nich dzień sądu. Będzie on poprzedzony kilkoma znakami: wschód księżycana zachodzie, słońce będzie świecić na czerwono, a gwiazdy na czerwono bedą odbijać jego blask, zwierzęta będą pocić się krwią, zapanuje susza, będą powodzie, góry zrównają się z równinami, podobnie jak doliny, ludzie będą w panice. Na niebie pojawi się krzyż.

Przed końcem światana Ziemię przybędzie antychryst, który będzie rozgłaszał nauki diabła. Bóg chcąc ocalić ludzi ześle Eliasza i Enocha, jednak zostaną oni uśmierceni przez wysłannika szatana. Wtedy:

roztworzą się nieba, błyskawice przelatywać będą, siedem tysięcy ludu zabije, dziesiąta część Jerozolimy spali, a ci z ludzi, którzy pozostaną nawrócą się do prawdziwego Boga. Wówczas ci, którzy wybrali nauki szatańskie zostaną strąceni w otchłanie piekieł, a ci którzy wybrali ciernistą i trudną drogę dobrą, idźcie do Raju, to jest do Królestwa mego.

Zobacz program Przepowiednie Królowej Saby na youtube:
Komentarze (41) Dodaj swój »

Trackback | RSS 2.0
 • # atram-mk (19-04-2012)

  Zaczynam być zdruzgotana….

 • # Adamos (1-05-2012)

  Jestem w szoku jak to przeczytalem a wy co myslicie???

 • # wwe (15-05-2012)

  Ja też jestem w szoku jak to przeczytałem i naprawde zaczynam wierzyć że koniec świata jednak w 2012roku będzie….

 • # Kubas96 (24-05-2012)

  W co wy ludzie wierzycie to są po prostu kpiny ja jestem katolikiem i węże w to co powiedział pan Bóg “…nie znacie dnia ani godziny …”

 • # Koles git (5-06-2012)

  a w co ty wierzysz ? ja wierze w Boga ale na pewno nie takiego jak go przedstawia kościół i katolicy uparliście sie i wierzycie we wszystko co wam wciskaja Wystarczy byc tylko dobra osoba Bog nie prosi zeby w niego wierzyc tylko zeby zyc jak czlowiek, w dobroci a nie pogonia za pieniadzem W Ciebie pierwszego powiinno przypierdolic

 • # Anonim (6-06-2012)

  a ja wiem kiedy będzie koniec świata bez przepowiedni jak przyjdzie na to czas a wszyscy niech teraz wezmą sie do pracy bo do emerytury daleka droga

 • # qw (2-07-2012)

  ciekawe co ćpała , “zwierzęta będą pocić się krwią” wtf ?

 • # Anonim (6-07-2012)

  a ja sie boje bo chce jeszcze zyc mam male dzieci i niechce widziec ich smierci ani cierpienia

 • # Angelika (7-07-2012)

  do qw czyli będzie zaraza -wirus lub bakterie wywołujący takie efekty ..

 • # jolcia823 (18-07-2012)

  Po tym co przeczytałam boję jak diabli,może dlatego że żyje własnym życiem,omijam kościół -jestem wierząca lecz nie praktykująca. Tak czy inaczej wszystko zmierza ku końcowi.

 • # Lady D (18-09-2012)

  Ja wierzę w Pana Boga,chociaż w swym życiu miałam zwątpienia,ale przyszedł taki czas kiedy byłam wystawiona n ciężką próbę,jednak udało się wybaczyłam osobie,która zadała mi okropny ból i teraz mam rodzinę dalej całą!Nie chodzę do kościoła bo nie znoszę tego co w tych czasach księża robią,ale więżę w Boga ponieważ kiedyś miałam ciężką sytuację i modliłam się w domu przy zwykłych domowych czynnościach o poprawę tej sytuacji po jakimś niewielkim czasie stał się cud moje modlitwy zostały wysłuchane i teraz jest dobrze!Jest tylko jedna rzecz w którą nie uwierzę dopóki nie nastąpi jest to koniec świata!

 • # gosia (22-09-2012)

  w każdej opowieści,,,przepowiedni,,, zawsze jest coś- co po części się sprawdzi,ja żyje z dnia na dzień,co ma nas spotkać to i tak spotka,,,nie ma co się straszyć na wyrost,,,żyjemy w takich czasach że wszystkiego sie możemy spodziewać,,,a nasi przedstawiciele i my sami tym przepowiednią poprostu czasem pomagamy,,,,,

 • # stary_dziad (24-09-2012)

  Tak zwany koniec świata, będzie kiedyś. Lecz nikt nie wie kiedy. Ale jest też możliwość, że to wszystko nie nastąpi nigdy; jeśli się ludzie “nawrócą”. Natomiast Sąd Boży i PARUZJA CHRYSTUSA, na pewno będzie!!!

 • # jacentyp1000 (7-10-2012)

  prawda dzieje sie w czlowieku

 • # Lilly (14-10-2012)

  Pocenie się krwią to akurat mało wyszukane. Gorączka krwotoczna powoduje krwotoki z porów skóry nawet u ludzi. Wygląda to, w połączeniu z wysoką temperaturą, jakby człowiek się pocił. Niestety, wykrwawia się

 • # monku (17-11-2012)

  dziwie sie tym ktorzy wierza w te bzdury, zreszta nie tylko te
  nie macie nic innego do roboty ludziska?

 • # Bóg (14-12-2012)

  Oglądnij a zrozumiesz – 3 tajemnica Fatimska https://www.youtube.com/watch?v=hQDgaiq7wss Oglądnij i sie módl za świat i za siebie pogrożonych w grzechu

 • # Mikkus (20-12-2012)

  Wiele z rzeczy przepowiedzianych przez królową Sabę sie spełniło może końca świata nie będzie w 2012, ale w końcu nastąpi ponieważ człowiek niszczy wszystko czym został obdarowany przez Boga

 • # ll (21-12-2012)

  Gdzie ten koniec świata?

 • # aneta (24-12-2012)

  mam w nosie ten koniec świata straciłam tyle mi bliskich osób ,że w nic nie wierze,

 • # Anonim (20-01-2013)

  2013 12 13 K0NHEC SWIATA

 • # irenaanna (12-02-2013)

  Ja przepowiednie Królowej Saby czytałam ponad 39 lat temu była to duża księga pisana w starodawnym stylu trochę ciężko ją było czytać ale czytałam ponieważ była bardzo interesująca .Wówczas byłam młodą dziewczyną ale zapamiętałam bardzo wiele . A między innymi było napisane że , nastąpią czasy kiedy na stolicy apostolskiej zasiądzie Słowianin Mieliśmy Papierza Polaka . Że będą rozpadać się metalowe konstrukcje sięgające sklepienia niebieskiego które zniszczą sami ludzie z powodów politycznych Mieliśmy ataki na najwyższe drapacze które zniszczyli terroryści . Że morza wystąpią ze swoich koryt i zaleją suchy ląd pochłaniając istoty ludzkie .Mieliśmy Tsunami . Że Słowianie stracą metalowego ptaka który spadnie z nieba pochłaniając życie ludzkie i zginą najważniejsi Słowianie .Spadł samolot z elitą Polski . A najważniejsze że w tych przepowiedniach pisało że po Papierzu Słowianinie będzie Papierz z zakonu Krzyżackiego a potem na fotel apostolski zasiądzie czarnoskóry Papierz . I nastąpi koniec wiary katolickiej . Jednego nie rozumiem z tej przepowiedni . To co wyczytałam i zrozumiałam to było napisane że . Prawdziwy Katolik napije się wody tam gdzie rosną białe lilie ,a człowiek będzie całował ślady ludzkie spotkane na plaży .Ale jak na razie to sporo tego się sprawdziło co wyczytałam i zrozumiałam i zostało w mojej pamięci.

 • # sekoo (23-02-2013)

  nie krytykuj ksiezy pomudl sie.Zacznijmy byc prawdziwymy katolikami

 • # lajo (23-02-2013)

  do pani irenna pieknie to pani napisała pisza tu tacy co w Boga wierza ale do koscioła nie chodza jest to najgłupszy katolik poniewaz bez sakramentów swietych nie mozna miec zycia wiecznego po smierci bo gdy nie chodzi od koscioła to nie spowiada sie nie przyjmuje PANA JEZUSA w postaci komuni SW. tak wogóle to jest bez sakramentów sw.i taki smie powiedziec ze w BOGA wierzy Jaka to wiara zacznijcie sie modlic to umysł sie wam rozjasni i DUCH SW. pokieruje a i jak sie chodzi do koscioła to nie do ksiedza tylko idziesz do BOGA a i pamietajcie ze koło kazdego człowieka jest diabeł a wokł ksiedza jest ich siedmiu duzo by tu pisac bez urazy pozdrawiam

 • # jaromil (25-02-2013)

  Koniec świata będzie wtedy jak człowiek swoją nauką ,postępem i technologią zacznie przewyższać boga(jeśli naprawdę istnieje), ewentualnie sam sobie zgotuje koniec.