Koniec świata

Przepowiednie, proroctwa, znaki

Przepowiednie Nostradamusa

Artykuł opublikowany w dniu 15-11-2008 o godzinie 12:56
Portret Nostradamusa

Portret Nostradamusa

Nostradamus, co o nim wiemy?

Michael de Nostredame, znany nam jako Nostradamus, urodził się 14 grudnia 1503 r., zmarł 2 lipca 1566 r. Żył we Francji, zajmował się medycyną, astrologią i matematyką. Nostradamus zyskał rozgłos publikując centurie, czyli rymowane czterowiersze zawierające jego proroctwa. Uderzające jest, ile z najważniejszych wydarzeń historycznych zostało przepowiedziane przez Nostradamusa. Oto niektóre z nich:

Kilka proroctw Nostradamusa jeszcze się nie spełniło, nie są to niestety miłe wydarzenia: Trzecia Wojna Światowa i Koniec Świata.

Trzecia Wojna Światowa

Nostradamus ostrzega nas, że Trzecia Wojna Światowa wybuchnie gdy ,,Z nieba zstąpi Pan Grozy” oraz ,,Na niebie widziany będzie ogień ciągnący za sobą iskrzący się ogon”. Jak to rozumieć? Czy mamy wypatrywać na niebie komety zwiastującej zagładę? A może chodzi o jakąś inną planetę? Astronomowie zapowiadają, że w roku 2012 Słońce ma wejść w okres hiperaktywności, którego szczyt ma przypaść na 21 grudnia. Czy to będzie znak?

Ostatni papież

Herb papieża Benedykta XVI

Herb papieża Benedykta XVI

Nostradamus mówi także o ostatnim papieżu, który ma być ,,o skórze oliwnej”. Co to oznacza? Wiele osób przypuszcza, że może tu chodzić o mulata, lub murzyna. Jak wiemy, oliwki są koloru zielonego lub czarnego właśnie. Jak na razie, Kościołowi Katolickiemu przewodzi jednak biały człowiek.

Czy jednak możemy być spokojni? Obecny papież swym imieniem nawiązuje do zakonu św. Benedykta, którego symbolem jest m.in. gałązka oliwna. Niepokojem może napawać również to, że w herbie Josepha Razingera znajduje się koronowana głowa czarnego człowieka…

Popatrzmy na tę sprawę z innej strony: w XVI wieku, za czasów Nostradamusa, przywódca Kościoła Katolickiego — papież, miał ogromną władzę nad cywilizowanym światem. W dzisiejszych czasach, władza kościoła nie sięga już tak daleko. Papież, w rozumieniu Nostradamusa, mógł oznaczać kogoś, kto rządzi światem. W dzisiejszych czasach, najwięcej do powiedzenia mają dwa mocarstwa: Rosja i USA, a władzę w Stanach Zjednoczonych przejął Barack Obama — pierwszy czarnoskóry prezydent USA. Jego wybór był przełomowym wydarzeniem. Czy Barack Obama może być uważany za władcę o wpływach porównywalnych do tych, które w przeszłości miał sam papież?

Watykańska agencja prasowa doniosła, że Papież Benedykt XVI ma abdykować 28.02.2013!

Zobacz także: Przepowiednia Nostradamusa o katastrofie prezydenckiego samolotu w której zginął Lech Kaczyński
Komentarze (4247) Dodaj swój »

Trackback | RSS 2.0
 • # orminlange (18-08-2021)

  A wszystkim wpadającym w jakoweś strachy, włącznie ze zwidem-19 zwanym też dybukiem (covid – divoc = dybuk w innej wersji zapisu hebrajskiego), zalecam wziąć do serca następujący tekst Nostradamusa:

  Presage III 312

  Czwarta Władza w dwudziestym pierwszym będzie wrogiem,
  i każda i kościelna będzie słowem Mamony i Szatana!
  Nie słuchajcie ich słów i nie dajcie się zwieść!
  Bo przed trzecią nie wiadomo co będzie prawdą, a co kłamstwem!
  III Antychryst wszystkich omota i naznaczy Piętnem Płatnika!
  Najobrzydliwsze słowa będą padały z ust Władców i Kapłanów!

  Czwarta władza, ale i każda inna w tym kościelna będzie słowem mamony i szatana!

  Czy potrzebujemy czegoś więcej by wiedzieć co czynić? Słuchać własnego rozumu i intuicji i nie dawać rządzić sobą za pomocą strachu i propagandy, obojętnie czy kremlowskiej, pekińskiej, watykańskiej czy każdej innej. Nadszedł w istocie czas samotnych wilków, bo tępe owieczki będą powtarzać tylko to co im szkiełko zaprogramuje w móżdżkach. I będą próbowały zabeczeć ostatnich sprawiedliwych. Już to robią, co widać po ambie pseudoszczepionkowej.

 • # Alfred (21-08-2021)

  @orminlange.
  Czy przypadkiem nie bylo tekstu napisanego przez Atraktora ze Izrael ma trwac 73 lata?
  Pytam poniewaz w tym roku wypada suma.
  1948+73=2021

 • # Alfred (22-08-2021)

  Polecam Johna Paula Jacksona.
  Ciekawa korelacja z Nostradamusem
  https://youtu.be/iEVsZV90otQ

 • # orminlange (22-08-2021)

  @Alfred dzięki za linka w wolnym czasie zapoznam się:)

  Zdaje się, że Arteuza podawał coś takiego, za to Atraktor temu zaprzeczał, w sensie, że on nie dotarł do takiej informacji w znanych sobie tekstach.

  Logicznie rzecz biorąc tylko w jednym przypadku Izrael przestanie istnieć, gdy zajmie go Mahdi. Mahdiego jeszcze nawet nie zobaczyliśmy, do III wojny daleko więc 2021 na pewno nie przyniesie upadku państwa Izrael. Pozdrawiam;)

 • # orminlange (22-08-2021)

  Jeszcze dodam, że nie znamy tekstu źródłowego o tych 73 latach Izraela, nie wiadomo co tam dokładnie było, a może było stwierdzenie, że upadek się zacznie po 73 latach, ale nie całkowita likwidacja. Wszystko to kwestia tłumaczenia.

  Patrząc na doniesienia niezależnych naukowców nawet samego Izraela, szczepieni ludzie lądują coraz częściej w szpitalach, oczywiście propaganda odkręca to w drugą stronę, że to nieszczepieni, ale przyjrzyjmy się na suche liczby ile osób się poddało temu eksperymentowi, który niby miał zapewniać lekkie przejście choroby. Tak jak wspominałem wyżej, każdy kto uwierzy władzom, czy to mediom czy tym innym, w tym duchownym, będzie wywiedziony na manowce. Dlatego ja się ich nie słucham. Mi jest łatwiej z tym, bo zawsze byłem niepokorny wobec samozwańczych autorytetów. Szkoda natomiast, że ludzie dają sobie wciskać coraz bardziej oczywiste kity na temat “pandemii” (co to za pandemia jak ludzie nie umierają na ulicy, a szpitale stoją puste poza paroma wyznaczonymi do pokazówek?).

  No i wracając do upadku Izraela to uważam, że właśnie to “wyszczepianie” sporo się do tego faktu dołoży. Dotyczy to każdego wysoce “wyszczepionego” kraju. Spowoduje to ogromne kryzysy na rynku pracy, obok równoległych kryzysów finansowych i migracyjnych. Każdy kto zadał sobie trud przeczytania dokumentacji tych cudownych eliksirów masowo aplikowanych będzie wiedział, że to jest żałosny i długofalowo niebezpieczny eksperyment. Być może spowodowany nawet chęcią uniknięcia spełnienia wizji Nostradamusa, ale jak zawsze nie uda się to:

  Omen 28

  Wielu przez wieki będzie spiskować,
  Będą chcieli świat ułożyć na swój sposób…
  Lub na sposób bezkresnego władcy zła, śmierci i ciemności…
  Jednak ich uparte dążenia nie będą w pełni wykonane[zrealizowane],
  Ale tylko na tyle na ile pozwoli im Święte Słowo Boga…
  Bo Zbawiciel pokrzyżuje im nie raz ich niecne złowieszcze zamiary…
  Aby pokazać całemu stworzeniu kto jest Panem dobra ,życia, światła i historii…
  Pamiętaj o tym czytelniku nim przypiszesz komuś wyższość…
  Nad Stwórcą Wszechświata i Jego Wielkim Planem…

 • # Alfred (22-08-2021)

  @Orminlange, jestem podobmego zdania co Ty odnosnie tynkstury-koktajlu.Wiadomo ze zaszczepieni jak niezaszepieni przenosza wirusa ba moze nawet zaszczepieni beda produkowac mutacje ale propaganda goebelsowska zrobi swoje i obarczy nas nieszczepow wina za cale zlo i zaszczepieni to lykna. Chyba od jesieni beda nas dociskac polskojezyczne wladze wprowadzac lokdalny i mowic wszem i wobec ze musza bo ludzie sie szczepic nie chca.
  Caly czas mam przeczucie ze Rosja najedzie tej jesieni Ukraine . Na pewno najpierw Lukaszenke musza odeslac na tamten swiat.
  Ps. Zagladasz czasem do narcyza Nazara?Ciekawe komu blizej bedzie w przewidywaniach jemu czy Jackowskiemu?

 • # orminlange (23-08-2021)

  @Alfred

  Tak, zaglądam do tego człowieka, choć manipuluje jak może. Miały być wielkie upały, naliczyłem raptem 8 dni w czerwcu i lipcu u mnie. Jak zobaczył zmianę prognozy (a korzysta z nich w “wizjach”) na chłody w sierpniu to nie omieszkał tego wykorzystać i zaraz się będzie chwalił, że to przewidział. Dużo tych jego wizji to takie właśnie trafienia, ale gdyby tak je zgłębić to wcale takimi nie są. Do tego produkuje ich na tyle dużo, że procentowo zawsze coś utrafi, tym bardziej że siedzi non stop w mediach, czyta, analizuje, może i wspiera się kartami i rzeczywiście może podać jakieś trafienia. Błaszczaka jednak jak na razie nie utrafił jako premiera:)

  Jackowski ma większe szanse, bo wojny w kształcie zapowiadanym przez Nazara raczej nie będzie. Ukraina mogłaby być, ale nie inwazja na Polskę. Może nawet w tym roku, tylko musimy zobaczyć ten bunt oligarchów na rękę Putinowi.

  Jackowski coś unika mówienia o tym kierunku ukraińskim, bo być może to jednak sprawa odleglejsza w czasie. Choć w przypadku jasnowidzeń prawdziwych czas jest pojęciem względnym, o czym wielu krytykantów Jackowskiego zapomina, a on sam niepotrzebnie to podsyca siląc się na podawanie dokładnych dat.

  Pozdrawiam myślącego samodzielnie człowieka. To rzadkość w tych czasach;)

 • # Alfred (23-08-2021)

  Dzieki za fobre slowo, niewielu z nas chyba jest widzacych wiecej i co sie wyprawia.
  Wroce jeszcze do Jackowskiego, bodaj w tamtym roku zaczal mowic o tlumie ktory cos niosl i sie przedtraszyl i wtedy sobie pomyslalem ze moze zobaczyl Lukaszenke martwego.
  Co do Ukrainy to widac ewidentnie ze sluza Usa do wywierania roznych presji na Rosje wszystko zalezy od dogadania sie bandytow globalnie.
  Warto jeszcze sobie przypomniec Plan 3 wojen swiatowych Alberta Pike’a.
  Pozdrawiam

 • # orminlange (29-08-2021)

  Przypomnijmy zatem:

  “Pierwsza wojna światowa musi być wywołana w celu umożliwienia Iluminatom obalenia władzy carów w Rosji i stworzeniu krajowej fortecy ateistycznego komunizmu. Rozbieżności spowodowane” agentur ami”(agentami) Iluminatów pomiędzy imperium brytyjskim i germańskim zostaną wykorzystane do wzniecenia wojny. Pod koniec wojny, zostanie zbudowany komunizm i używany w celu zniszczenia innych rządów oraz w celu osłabienia religii.

  Druga Wojna Światowa musi być podsycana przez wykorzystanie różnic pomiędzy faszystami i syjonistami politycznymi . Ta wojna musi rozegrana tak by nazizm został zniszczony zaś syjonizm polityczny będzie na tyle silny , aby ustanowić suwerenne państwo Izrael w Palestynie . Podczas II wojny światowej, międzynarodowy komunizm musi się na tyle silny, aby zrównoważyć chrześcijaństwo, które będzie ograniczone, a następnie znajdzie się pod kontrolą, aż do czasu, kiedy będziemy potrzebować go do ostatecznego kataklizmu społecznego.

  Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

  W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

  Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

  Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

  To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.”

 • # Len Alltop (2-09-2021)

  Oh my goodness! Awesome article dude! Many thanks, However I am experiencing issues with your RSS. I donít know the reason why I cannot join it. Is there anyone else having similar RSS issues? Anyone that knows the answer will you kindly respond? Thanx!!

 • # orminlange (2-09-2021)
 • # orminlange (2-09-2021)

  # Len Alltop

  Yep i have the same problem with login to the forum. Its impossible for me now.

 • # orminlange (11-09-2021)

  *
  Dwie dekady plus siedem trwa wielkie imperium,
  Głód, zaraza, krew i łzy – wojna.
  Antychryst jest zadowolony, lecz wielu krzyczy i wzywa
  Kserksesa. Wszyscy są gnębieni w niespokojnym świecie.

  Czterowiersz bez oznaczenia (Arteuza czasem zapominał o tym). Wielu interpretatorów twierdzi, że III wojna potrwa 27 lat. Nie zgadzam się z takim stanowiskiem. Jeśliby tak było imperium Mahdiego musiałoby być liczone od startu tejże wojny aż do jej końca. Nie ma to większego logicznego sensu, gdyż jeszcze przed trzecią wojną z Pakistanu państwo Mahdiego zacznie się rozrastać, przyłączy kolejno Afganistan, Iran (po krwawej wojnie, nie wiadomo jak długiej), zetrze się krótko z VAR (UAR – United Arab Republic) w okolicach Bagdadu, a przywódca/generał UAR tzw. Sinobrody/Jezus Muzułmański uzna wyższość jednookiego Kalifa Mahdiego. Już wtedy będzie można mówić o imperium, te wydarzenia zajmą lata, tak samo jak i przygotowania ataku na Europę (wynika to z innych tekstów, podgryzanie Europy działaniami piątej kolumny). Od kiedy zatem liczyłbym zaczątek tego imperium. Otóż od roku 2032/33 aż do 2059 kiedy to imperium przegrywa ostatecznie III wojnę. Czy zatem rok 2032/33 może być początkiem III wojny. Raczej nie, w tym czasie sytuowałbym atak na Iran i ewentualnie podejście pod Bagdad i zbratanie Mahdiego z Sinobrodym. Natomiast atak Chin na Rosję przy pomocy Talibanu przewiduję na rok 2037, Talibanu na Europę zaś w 2039/40 (2040 to już oblężenie Rzymu i nieudana próba IV Rzeszy ataku na Polskę Generała Dyktatora).

 • # orminlange (17-09-2021)

  https://jestesczlowiekiemnieosoba.pl/

  Prawo Morza zebrane w ciekawym kompendium. Polecam;)

 • # orminlange (25-09-2021)

  Do czasów podawanych przez Jackowskiego w jego ostatnim vlogu podchodziłbym z ostrożnością, czasem utrafi (jak z BTC luty marzec 2021) częściej jednak nie trafi – kto widział kiedykolwiek krach w czerwcu czy latem? Krachy lubią zachodzić jesienią. Być może ten październik złoi skóry spekulantom giełdowym. W zgodzie z tym tekstem Nostradamusa:

  Przepowiednia 164

  Mars w trzecim stopniu Panny w opozycji do Neptuna
  podczas pełni Księżyca w Baranie wyzwoli atlantyckie demony pieniądza.
  Kapitol dwóch kłótliwych partii zrodzi trzecią ukrytą zwolenników Morusa,
  najpierw tajemniczą, a później jawnie wrogą dotychczasowym porządkom.
  Atraktor 2013-10-16 15:17:20

  Moja wersja tłumaczenia jest nieco inna od Atraktora:

  U Neptuna(USA) Mars w trzecim (dekanacie) Wagi
  podczas/po pełni Księżyca w Baranie (20.10.2021) wyzwoli atlantyckie demony pieniądza.
  Kapitol dwóch kłótliwych partii zrodzi trzecią ukrytą zwolenników Morusa,
  najpierw tajemniczą, a później jawnie wrogą dotychczasowym porządkom.

  Najbliższa pełnia spełnia warunek z mojego tłumaczenia (powiązanie z pobytem Marsa w danym sektorze Wagi), ale nie mam pewności co do poprawności tłumaczenia, choć pełnia raczej jest pewnym wskaźnikiem ale zachodzi raz do roku w tym znaku, więc jest to samo w sobie niezbyt precyzyjne. Jak zawsze wszystko okaże się jasne po wypełnieniu danego tekstu Nostradamusa.

  Wracając jeszcze do tłumaczenia Atraktora. Jeśliby było ono poprawne to demony pieniądza musiałby być uwolnione pod koniec września 2015 roku. Niby nic szczególnego się wtedy na giełdach nie wydarzyło, ale obserwując wykres złota to w tych okolicach rynek stworzył istotny dołek cenowy w dolarach, to samo z giełdą SP500 (choć dołek ten był potem jeszcze poprawiony i dopiero zaczęło się pompowanie giełd pustym pieniądzem). jakieś demony być może były uwolnione w postaci helicopter money, co nam się odbija wciąż czkawką w postaci obecnych wydarzeń ( i jeszcze mocniejszej inflacji, bardziej odczuwalnej).

  O tym że wśród demokratów istnieje frakcja komunistyczna wiadomo nie od dziś.

  Jedno zastrzeżenie jednak co do tłumaczenia Atraktora jest istotne. Nostradamus nie posługiwał się nigdy w swoich tekstach określeniem Neptun jako planety (w tym astrologicznie) natomiast stosował go jako synonim USA. To jest słaby punkt tego tłumaczenia. Innym jest tłumaczenie znaku Virgo (Panna), ale ja tu widzę możliwość błędu odczytu rękopisu i bardziej wyczuwam, że jednak Nostradamus napisał słowo Libra(Waga), które poprzez druk zostało zniekształcone do okreslenia Virgo. Takie błędy już bywały, przykładem jest Hister jako okreslenie Hitlera, a wynikało to ze specyfiki pisma w czasach Nostradamusa. Według mnie Nostradamus napisał idealnie – Hitler. To samo było z Napoleonem, W druku zmienił się w N’polleona.

 • # orminlange (26-09-2021)

  4,33
  Jupiter,bardziej związany z Wenus niż z Księżycem,
  Który lśni swym pełnym blaskiem,
  Wenus niewidoczna, pod światłem Księżyca – Neptun,
  Który potężną lancą trafiony zostanie przez Marsa.

  Omyliłem się jednak z tym wyrokowaniem, ze nigdzie Nostradamus nie wspomina o Neptunie jako o planecie (jest to czterowiersz mówiący o okolicznościach odkrycia Neptuna). Ale za to jest w grze ciągle opcja, że Neptun może oznaczać USA lub właśnie literalnie planetę:)

 • # orminlange (26-09-2021)

  Jeden z głównych bohaterów III wojny to Henryk de Bourbon (zwany Chirenem, Selinem, Szczęśliwym). Co możemy się dowiedzieć u Nostradamusa jeśli chodzi o czas jego narodzin.

  Almanach część III 451
  Z Kuli i Lilii zrodzony Wielki Monarcha
  Wcześniej czy później dane mu będzie wyniesienie
  Saturn góruje nad Wagą,
  Powoli przemija kurs Wenus urodziwej,
  Lico gładkie jak u niewiasty, lecz wewnątrz mężczyzna,
  Będzie w XXI przedłużeniem błogosławionej linii Burbonów.

  Kluczowa jest sytuacja Saturna na tle Zodiaku. Wielu odruchowo szuka czasu kiedy Saturn przebywa w Wadze i jest to listopad 2009 do pocz. października 2012 z małą przerwą na ponowne cofnięcie do znaku Panny po drodze.

  Ja natomiast muszę wziąć pod uwagę inną logikę – górowanie dla mnie nie oznacza przebywania w danym znaku, tylko w znaku opozycji (znaku Barana) i przebywa tam od kwietnia 1996 do maja 1998 oraz od listopada 1998 do lutego 1999. Mnie interesuje szczególnie rok 1999 i styczeń.

  Centuria I 71
  Ziemia i Powietrze bardzo mocno zamrożą wodę,
  Podczas gdy będą trwać przygotowania do uczczenia czwartku..
  Nigdy nowo narodzony nie będzie tak potężny i ładny…
  Póżniej ze Wszystkich stron świata będą nadchodzić by go uczcić.

  szczególnie środa 20.01.1999

  Almanach część V 411
  Na ziemi armorykańskiej (Bretania) w północnej Francji,
  Wielki Wyzwoliciel Chiren i Selin – Pogromca muzułmanów,
  Niezrównany władca który uświetni stulecie Wodnika
  A który narodzi się w tajemniczej nocnej godzinie-
  Będzie przez wszystkich ceniony uwielbiany,
  Przez swoje długie życie ,aż do końca swoich dni!

  narodzi się w tajemniczej nocnej godzinie chyba w nocy ze środy na czwartek (czyli po wybiciu 24 – godzinie 0:00)

  Co fascynujące również przy koncu XX wieku ma się narodzić III Krak, polski sojusznik Henryka:

  Almanach część III 444

  W końcu dwudziestego przed Bożym ciałem,
  Narodzi się biednemu Słowianinowi Trzeci Krak,
  Potomek Wielkiego Królewskiego Rodu Jagiellonów,
  Będzie największy z dwóch przed nim i dwóch po nim
  Niezwyciężony dowódca,wyzwoli kraj od wpływu muzułmanów
  Zostanie Królem Polski i dwunastu Narodów Europy – jako przyjaciel Henryka!

  Wiemy też, że (według mnie) jednooki Mahdi też przyjdzie na świat w 1999 (w sierpniu) zgodnie z tym tekstem klasycznej centurii:

  W roku 1999 w siódmym miesiącu
  Na niebie pojawi się król przestrachu
  Wskrzesi wielkiego króla z Angouleme (Mongołów)
  Przed i po wojnie światowej panować będzie -zgodnie ze swoim korzystnym horoskopem

  oraz

  W siedem [dni po tym] gdy spadnie z nieba gwiazd wiele./..(29.07.1999)
  Zrodzi się ten, który wyjdzie z otchłani mocy, (1999.8.6)
  III Antychryst podejdzie pod miasto Romulusa./.
  Podczas koniunkcji Saturna i Jowisza w wadze,(2041)

  Nasi główni bohaterowie III wojny narodzą się w podobnym czasie, będą rówieśnikami!

 • # orminlange (29-09-2021)

  II katastrofa kosmiczna przy końcu III wojny
  słynna centuria I 84 i teksty uzupełniające z prognostyków:

  *
  Gdy Księżyc ukryty w głębokiej ciemności,
  przybędzie rdzawoczerwone ciało niebieskie,
  Z otchłani KOSMOSU nadciągnie czysta groza,
  aby pokonać grzeszną ludzkość
  *
  W końcu trzeciej w czwartym dniu października,
  Wielka tarcza ŻYCIA zacznie się szybko obracać!
  Okrąg SŁOŃCA w jednej chwili się powiększy,
  aby po krótkim czasie wrócić do swojego stanu,
  Wielkie płomienie zabarwią powietrze i chmury kolorem krwi!
  Tak WIELKI STWÓRCA pokaże grzesznym ludziom BOSKĄ MOC!
  *
  Wielkie Niebieskie Ciało ukradkiem przybędzie z otchłani,
  Z miejsca nieba, którego nikt się nie spodziewał,
  Wielki BURZYCIEL przyjdzie jak nieproszony gość,
  Ochrzcić Układ i Ziemię Wielkim Ogniem rozpaczy, a nie Wodą!

  centuria III czterowiersz 34 z prognostykiem uratowanym przez sekretarza
  Nostradamusa:

  *
  Kiedy nastąpi zaćmienie Słońca,
  podczas dnia pojawi się POTWÓR,
  Wielu będzie się różniło w interpretacji.
  Nieoczekiwane ceny, nikt nie będzie przygotowany.

  Następny tekst pognieciony przez Nostradamusa i rzucony w kąt uratowany przez jego sekretarza –
  jest niezwykle porażający a zarazem bardzo ciekawy dla astronomów!!!

  *
  Wielkie Nieznane Ciało zakłóci WSZYSTKO!
  Wydłuży orbitę Neptuna i podąży ku Słońcu,
  Jego obraz jak rdzawa tarcza będzie widziany z Ziemi,
  Nim w końcu schowa się za Słońcem dając korzyść Wenus.

  Termin podany na 4 października (gregoriańska data to zapewne 17 października) razem z niewidocznym Księżycem (pogrążony w ciemności może oznaczać jego nów) taki układ ma miejsce 17 października 2058 roku, w przedostatnim roku III wojny (według moich wcześniejszych wyliczeń tutaj prezentowanych).

 • # orminlange (29-09-2021)

  Możliwe, że trochę się zapędziłem z Henrykiem Selinem jako równieśnikiem III Kraka oraz Mahdiego. Istnieje taka konfiguracja z Saturnem w opozycji do znaku Wagi (czyli górowania nad nim Saturna w ujęciu koła Zodiaku) około 2027 roku. Byłoby to nawet logiczniejsze, że Henryk będzie młody, wejdzie na scenę III wojny bliżej konca lat 40-tych (młody ale zdolny wódz) a ślub z hiszpańską Izabelą zawrze w szczycie sił witalnych dla każdego mężczyzny czyli około 2060 roku:)

 • # orminlange (29-09-2021)

  Kontynuując samokrytykę.

  jeden czterowiersz pominięty przeze mnie (nieintencjonalnie) a zmienia mi troszkę liczenie lat 3 wojny:

  *
  W czasie przejścia potwora, WIARA ludzka będzie zachwiana,
  Ziemia jak gdyby stanie w przerażającym OCZEKIWANIU,
  na apokaliptyczny los, który jeszcze jednak nie nadejdzie,
  Na lepsze zmieni się oś, doba i klimat, po czterech nastąpi długi pokój

  z uzupełnieniem innych ważnych tekstów które jeszcze raz przytoczę:

  *
  Gdy Księżyc ukryty w głębokiej ciemności, (nów juliański 4 październik 2058)
  przybędzie rdzawoczerwone ciało niebieskie,
  Z otchłani KOSMOSU nadciągnie czysta groza,
  aby pokonać grzeszną ludzkość
  *
  W końcu trzeciej w czwartym dniu października, (2058)
  Wielka tarcza ŻYCIA zacznie się szybko obracać!
  Okrąg SŁOŃCA w jednej chwili się powiększy,
  aby po krótkim czasie wrócić do swojego stanu,
  Wielkie płomienie zabarwią powietrze i chmury kolorem krwi!
  Tak WIELKI STWÓRCA pokaże grzesznym ludziom BOSKĄ MOC!

  Doszedłem do wniosku, że III wojna zacznie się w 2037 a zakończy w 2063 (rok 2037 jest pierwszym rokiem -może być niepełnym, a 2063 jest 27 rokiem wojny – też nie musi być pełny, i wypada ponad 4 lata od “cudu krzyża” i przebiegunowania oraz 3 dni ciemności za sprawą “rdzawej tarczy”Nibiru.

  Wpadłem też na myśl, że coś jest nie tak z dziewiątką w innym prognostyku:

  Liczba dziewięć(trzy?) – to czas Marsa (rok 2037 numerologiczna “3″ z “12″,
  liczba sześć początkiem trzeciego, (Mahdi ur.6.08.1999 daje numerologiczną “6″)
  Jeden i osiem rozpocznie z wielką siłą, (Mahdi rozpoczyna działalność
  terrorystyczną w 2018 nie ujawniając się jeszcze, ale z siłą swych pieniędzy)
  Żeby dojść do dwa i siedem, (2027 Mahdi zostaje Kalifem w wyniku obalenia
  prezydenta Pakistanu)
  Końcem powodzeń będzie pięć i cztery, (2054 bitwa pod Ulm)
  A gdy przyjdzie sześć i dziewięć(trzy?) skończy się jego (Marsa) panowanie. (2063)

  Być może w rękopisie Nostradamusa była liczba “3″ lecz w druku zmieniono ją na liczbę “9″ tak jak Hitler przekształcił się w Hiltera lub Histera:)

  Ten prognostyk ma większy sens z “3″ a nie “9″.

 • # orminlange (29-09-2021)

  Irlmayer:

  “Po zwycięstwie imperator zostanie ukoronowany przez Papieża (awiniońskiego też Bourbona jak Henryk Szczęśliwy – przyp. orminlange). Jak długo to wszystko
  potrwa, nie wiem. Widzę trzy dziewiątki, trzecia przynosi pokój. Gdy wszystko się
  skończy część ludzi umrze, a pozostali będą bać się Boga.”

  3×9=27 trzecia dziewięciolatka III wojny przyniesie pokój? ma to dla mnie sens łącząc z tym co napisałem w poprzednim poście.

 • # orminlange (16-10-2021)

  Nawet z tak małym kanałem jak mój na Youtube (51 subskrypcji) walczą cenzorzy.

  Dział dyskusja z moimi interpretacjami został skasowany. Boją się Nostradamusa. Boją się tych interpretacji. Kurczaki :D

  Przepowiednia 100, 34

  Władcy tego świata – oszuści i kłamcy!
  Przepowiedziałem Wam objawioną mi prawdę,
  którą dla siebie tylko ukrywacie!
  Myślicie, że w ten sposób ogłupicie wszystkie ludy i narody,
  ale tylko możecie opóźnić bieg wydarzeń,
  a nie okrutną czekającą Was karę Bożego bicza!

  Cenzorzy, życzę wam byście doczekali “cudu krzyża” w pełnym wymiarze cierpienia aż do tego czasu i całej trwogi w czasie. Co prawda do 2058 pewnie wielu po drodze umrze, ale główni sprawcy będą sobie przedłużać swoje puste, podłe życie takimi cudami jak adrenochrom. Udławcie się nim :D