4,121

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

advocem napisał/a:

Ktoś mądry, na blogu independenttrader (użytkownik 3r3) napisał taki czterowierszyk:

"Rządzący światem samowładnie
Królowie kopalń, fabryk, hut
Tym mocni są, że każdy kradnie
Bogactwa, które stwarza lud!"

Syntetycznie opisuje on otaczającą nas  w przeszłości i obecnie rzeczywistość. Jeśli ludzkość jako ogół dalej będzie przyzwalać na wyrywanie sobie 90% lub więcej bogactwa, które pochodzi z jej wysiłku, w zamian za wątpliwy moralnie socjal, vide 500+ i inne nowosocjalistyczne wynalazki, w tym ograbianie ogółu poprzez wyduszanie z niego coraz to nowych danin, to będzie niewolnikami jeszcze przez bardzo długi czas. Być może lepiej traktowanymi niż w starożytności, ale na pewno nie lepiej odżywianymi. Obecnie produkowana żywność dla mas bowiem nie nadaje się do spożywania bez konsekwencji zdrowotnych dla organizmu.

Na czym polega „przegięcie” sami wiecie czego!

To już nie pierwszy raz, osoba posługująca się wyrocznią do uzyskania odpowiedzi obraża wszystkich normalnie myślących czytelników i użytkowników forum.
Nie tylko krytykuje Arteuze i Atraktora - za ich włożoną pracę w interpretacje przepowiedni Nostradamusa – a  sama nie ma pojęcia w tym temacie.  Obraża Moogiego - za naukowe podejście do tematu przepowiedni - niby dając dla niego swoje nic nie warte rady. Dziwne, że Moogi jeszcze nie pojechał po tej osobie w swoim stylu!
Najciekawsze jednak jest odwołanie się przez advocem do komuny! Niby upomnienie, ale i w tym przypadku szydło zawsze wyłazi z wora! Dlatego zaraz po tym na forum pojawia się mowa nienawiści z tamtej strony.
Ciekawe dlaczego Administrator na to nie reaguje!
Jak to wygląda w przypadku advocem – na początek atak na Nostradamusa – cytat z nieznanego nikomu profana, mówiący o niby kradzieży centurii -  bzdura i pierdoły. Ale zainteresowania nie ma - to należy rozwinąć mowę nienawiści na rasizm i antysemityzm i inne obrzydlistwa… Na to są już paragrafy! Dlatego tylko cytuje - pomimo praw autorskich rasisty – cały tekst od którego odcina się nawet redakcja bzdeta – innemedium – ostrzegając czytelników przed treścią. Obrzydliwą i rasistowską. I tak naprawdę nie mówiącą  o czasach Nostradamusa, a o rasizmie w czystej formie!
Na koniec pokazany w cytacie (na początku wpisu) rodowód takiej osoby – napisałem osoby, ponieważ pisze ona jak facet, ale od czasu do czasu używa również żeńskich form w swoich wpisach – skąd bierze się taka mowa nienawiści u advocem. Zapewne z nienawiści i mleka (moczu) rodziców wyssanych podczas komuny. Dlatego ten cytat. Sam nie wierzyłem z jakiego źródła pochodzi. Wujek Google pomógł!
 

Międzynarodówka.

Słowa E. POTTIERA.

Wyklęty, powstań ludu ziemi!
Powstańcie, których dręczy głód!
Myśl nowa blaski promiennemi

Dziś wiedzie nas na bój, na trud.
Przeszłości ślad dłoń nasza zmiata;
Przed ciosem niechaj tyran drży!
Ruszymy z posad bryłę świata,
Dziś niczem — jutro wszystkiem my!

Bój to będzie ostatni,           }      2 razy
Krwawy skończy się trud,
Gdy związek nasz bratni
Ogarnie ludzki ród!

Nie nam wyglądać zmiłowania
Z wyroków bożych, z carskich praw;
Z własnego prawo bierz nadania
I z własnej woli sam się zbaw!
Niech w kuźni naszej ogień bucha,
Zanim ostygnie — przekuj stal,
By łańcuch spadł z wolnego ducha,
A dom niewoli — zniszcz i spal!
Bój to będzie i t. d.

Rząd nas uciska — kłamią prawa,
Podatków brzemię ciąży nam,
I z praw się naszych naigrawa
Ten, co z bezprawia żyje sam!
Lecz się odmieni krzywda krwawa,
Gdy równość stworzy nowy ład,
Bez obowiązków — niema prawa,
Dla równych — równy szczęścia świat!
Bój to będzie i t. d.

Rządzący światem samowładnie
Królowie kopalń, fabryk, hut
Tym mocni są, że każdy kradnie
Bogactwa, które stwarza lud!

W tej bandy kasie ogniotrwałej,
Stopiony w złoto krwawy pot
Na własność do nas przejdzie cały.
Jak należności słusznej zwrot!
Bój to będzie i t. d.

Dziś lud roboczy wsi i miasta
W jedności swojej stwarza moc,
Co się po ziemi wszerz rozrasta,
Jak świt, łamiący wieków noc...
Precz darmozjadów rodzie sępi,
Czyż niedość żeru z naszych ciał?
Gdy lud wam krwawe szpony stępi,
Dzień szczęścia wiecznie będzie trwał.
Bój to będzie i t. d.

Autor     Eugène Pottier
Tytuł     Międzynarodówka
Pochodzenie     Śpiewnik Robotniczy PPS
Wydawca     Wydawnictwo P. P. S.

https://pl.wikisource.org/wiki/Międzynarodówka

I kto tu tkwi mentalnie w czasach komuny!
Dlatego Moogi napisał że:  Brak wiedzy szkodzi!  I to w każdej dziedzinie!

4,122

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

PanX napisał/a:

Who is who
"Times": Rosyjskie trolle wspierają przeciwników szczepionek

Znowu trolujesz! A kysz!

Tutaj ciekawsze http://dilyana.bg/the-pentagon-bio-weapons/ lub tutaj https://southfront.org/pentagon-bio-weapons/


[...] Armia USA regularnie produkuje śmiertelne wirusy, bakterie i toksyny, co stanowi bezpośrednie naruszenie Konwencji ONZ o zakazie broni biologicznej. Setki tysięcy nieświadomych ludzi jest systematycznie narażonych na niebezpieczne patogeny i inne nieuleczalne choroby.  Naukowcy zajmujący się bio-wojną wykorzystując dyplomatyczną ochronę testują wirusy wytworzone przez człowieka w laboratoriach biologicznych Pentagonu w 25 krajach na całym świecie. Te amerykańskie biolaboratoria są finansowane przez Defense Threat Reduction Agency (DTRA) w ramach programu wojskowego o wartości 2,1 miliarda dolarów - Cooperative Biological Engagement Program (CBEP) i znajdują się w krajach byłego Związku Radzieckiego, takich jak Gruzja i Ukraina, Bliski Wschód, Azja Południowo-Wschodnia i Afryka. [...]

Co ciekawe - prowadzone są także prace nad używaniem zakażonych owadów do roznoszenia zarazków (ostatnio w Nature był o tym fachowy artykuł). Owady mają być transportowane na miejsce działania we wnętrzu specjalnych dronów.

4,123

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

"Przepowiednia;19,158 (sześciowiersz);

U "sprawiedliwych" wielkie zamieszanie!
Polski zakonnik i jego stary wyznawca,
zawładnęli duszami fanatyków Kościoła.
Niby silny przywódca, po utracie bliskich,
zostanie przez nich zdradzony i poniżony,
wkrótce potem dołączy do rodzinnego grona.
Atraktor 2013-05-23 14:41:13


W pierwszych trzech wierszach Nostradamus pokazuje w jaki sposób najłatwiej wywołać zamieszanie w szeregach - „sprawiedliwych”

Przepowiednia pokazuje do kogo najłatwiej skierować – słowa – do fanatyków Kościoła. Jak już wiemy z historii i nie tylko wszelkiej maści fanatycy są najlepszym elektoratem dla wszelkiego rodzaju przywódców.

Obserwowaliśmy już w historii wiele przykładów, w których wzburzono fanatyzm również religijny – zamieszanie takie łatwo było zawsze wywołać, ale już żeby je zatrzymać - wymagało to długotrwałych zabiegów. Ale większość kończyła się nie tylko krwawo ale również prowadziło do wojen również domowych.

Przepowiednia ta opisuje większy przedział czasu. Pierwsze wiersze pokazują początek zamieszania oraz osoby,
które stoją za nim. Mamy dwie postacie polskiego zakonnika oraz jego starego wyznawcę.

Są to ciekawe wiersze – wiele mówiące o drobnych ale znaczących faktach. Przede wszystkim mamy tu pewien rodzaj hierarchii – nie tylko kościelnej. Mamy starego wyznawcę – zakonnika.

Nie mamy za to zakonnika wspierającego starego wyznawcę. A to szkoda. Jednak nie wszystko jest takie jak się wydaje.

Niemniej wiersz drugi jednak wszystko wyjaśnia – jednoznacznie.

Wiersz trzeci ponownie pokazuje cele oraz skutek – zawładnięcie duszami fanatyków Kościoła. Są to naprawdę mocne słowa Nostradamusa. Pokazujące, że fanatycy istnieją i są zauważeni.

Ostatnie trzy wiersze przepowiedni mówią o przyszłości oraz o smutnym skutku dla starego wyznawcy. Pokazują – niby siłę – przywódcy. Którą jak wiemy jest sztucznie w nim przez wszelkiej maści klakierów z jego obozu – potwierdzana.

Natomiast trudno jest to zauważyć - taki sztuczny zabieg w wypadku choćby słów zakonnika.

Piąty wiersz mówi, że to właśnie fanatycy Kościoła zdradzą oraz poniżą tego przywódcę. Wiersz czwarty również mówi kiedy nastąpi ta zdrada i poniżenie – po utracie bliskich.

W ostatnim wierszu mamy również wskazanie czasu – tak charakterystyczne dla Nostradamusa – mamy wskazane słowo – wkrótce potem – przy poprzednich przepowiedniach omawiałem już słowo wkrótce.

Nostradamus jak zwykle pozostawia nam wiele znaków zapytania – ale uważni czytelnicy mają możliwość - przy uwzględnieniu większej ilości przepowiedni – określić przynajmniej kilka wydarzeń, które nastąpią jeszcze przed wypełnieniem się tej przepowiedni."

Zamieściłem analizę, tej przepowiedni znalezioną gdzieś w necie.Ta analiza to moim zdaniem zwykłe "lanie wody" pozbawione jakichkolwiek konkretów- nie wiem czym się ludzie tak zachwycają czytając takie analizy..Ktoś się nauczył w szkole, że jak się nie ma wiedzy i nic konkretnego do powiedzenia to należy "lać wodę" i wtedy można jakoś wybrnąć z opresji..tylko czemu większość klepie tą osobę po ramieniu i głośno bije jej brawo skoro takie analizy kompletnie nic nie wnoszą i w żaden sposób nie przybliżają nas do rozszyfrowania danej przepowiedni  i ukazania tego co się zaraz stanie..Ja napiszę konkretnie i jasno o czym ta przepowiednia mówi i co się wkrótce wydarzy.. Moim  zdaniem Nostradamus w tej przepowiedni kolejny raz pisze o losie Jarosława Kaczyńskiego..W innej przepowiedni Nostradamus pisze, że przyczyną upadku braci będą orzeł i habit. Orzeł czyli samolot w tym wypadku Tupolew 154M który rozbił się w 2010 roku w Smoleńsku.W tym samolocie znajdował się m.in Lech Kaczyński z małżonką czyli brat oraz bratowa Jarosława Kaczyńskiego.

W 2005 roku zmarł ojciec Jarosława Kaczyńskiego
W 2010 roku w katastrofie samolotu zginął jego brat oraz bratowa
W 2013 roku zmarła matka

Jarosław Kaczyński jest starym, bezdzietnym kawalerem i już stracił swoich najbliższych. Przepowiednia Nostradamusa jasno mówi, że po utracie bliskich zostanie przez duchowne osoby zdradzony i poniżony.Wkrótce po tej zdradzie i poniżeniu Kaczyński umrze dołączając do swoich bliskich..Część przepowiedni już się wypełniła reszta wypełni się już wkrótce na naszych oczach. Już pojawiają się jakieś zalążki mogące doprowadzić do jej wypełnienia ponieważ kościół zaczyna odwracać się od prezesa PIS https://pikio.pl/jaroslaw-kaczynski-kosciol/

A tutaj inna przepowiednia w której Nostradamus pisze o braciach Kaczyńskich

"Liczne rządy przełomu nie odniosą skutku.
Po nich nad Wisłą zrodzeni z jednej matki
wezmą w posiadanie dwa pałace.
Ich krótkie rządy zakończą się przed czasem.
Spotka ich smutny i marny los; Orzeł i habit to przyczyny upadku"

4,124

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

MartimoCardoza napisał/a:

"Przepowiednia;19,158 (sześciowiersz);

[...]U "sprawiedliwych" wielkie zamieszanie!
Atraktor 2013-05-23 14:41:13

Przypominam, że przepowiednie bez referencji do istniejącego oryginału można spokojnie traktować jako celową dezinformację ze strony ich "tłumacza". W takiej sytuacji właściwa analiza polegać powinna na tym dlaczego Atraktor napisał ten sześciowiersz i kto mu za to zapłacił.

4,125

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

A po cóż referencje do oryginału? Nie ma takiej potrzeby. Ja przykładowo uznałam, że te wytwory są stylizowane w oparciu o pierwowzory stworzone ręką Nostradamusa, ale zawierają plany, tych którzy dążą do władania tym światem z ukrycia, naszym małym podwórkiem również. Przecież to widać, że obsadzane są mierne marionetki pokroju Tuska, czy Morawieckiego, a rządzi zupełnie kto inny, z innego fotela i nie jest to na pewno Kaczyński ze swojej popeerelowskiej willi.

Jest taki przykład sześciowiersza, który już częściowo się spełnił, ale którego interpretacja dokonana przez Atraktora świadczy o tym, że on tylko ubierał w te swoje wierszyki inspirowane Nostradamusem specjalnie stworzone narracje, stworzone z kolei przez wspomnianych władców marionetek. To jest po prostu plan tych prawdziwych władców, nie musi się on przecież wykonać w 100%.

Presage VI 123 ,4

Partia krasomówczego Bastrana długo będzie rządzić.
I tymi na lewym i tymi na prawym brzegu Wisły.
Jego niespodziewane odejście przyczyni się do zamętu.
Partie czerwonych i błękitnych wkrótce obejmą władzę,
Kryzys i Nowe Prześladowania ułatwią słowa Zakonnika!
Jeszcze większy podział doprowadzi kraj na krawędź katastrofy!
Atraktor 20.11.2012

Jak widać Tusk odszedł w takim stylu jak to było zaplanowane. Atraktor pomylił się, co do tego kim będą jego następcy, bo partie czerwonych i błękitnych(niebieskich) to Zjednoczona Prawica. Konglomerat konserwatystów z nutką socjalizmu, stąd taka a nie inna kolorystyka zastosowana przez autorów tegoż planu, wyłożonego za pośrednictwem Atraktora. Jest to też poszlaka, że sam Atraktor nie do końca wie jakie mogą być poszczególne elementy tego programu, skoro obstawiał, że po odejściu Tuska władzę przejmie centrolewica. Możliwe też, że dla twórców planu było wsio ryba kto tam w tym 2015 wygra, bo ich plan jest elastyczny, a wierszyki w stylu Nostradamusa pozostawiają zawsze sporą dozę elastyczności w interetacji.
Także zalecałabym odpuszczenie sobie wymagania oryginałów bo takowych nie będzie. Ale plany lucyferian znać warto. Wtedy się wie na czym się stoi.

Lista ignorowanych nicków: Atraktor, Moogi, PanX i spółka spod znaku cyrkla i węgielnicy, czaszki i piszczeli, oka opatrzności, kwiatu życia oraz Jachima i Boazy. Nie wymienam myśli z: komunistami, faszystami, islamistami i resztą, narzucającą innym swój światopogląd w sposób siłowy.

4,126

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

coraz więcej na necie o III WOJNIE SWIATOWEJ.to tak jak przed drugą każdy czuł że coś sie święci.

4,127

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

advocem napisał/a:

[...]
Także zalecałabym odpuszczenie sobie wymagania oryginałów bo takowych nie będzie. Ale plany lucyferian znać warto. Wtedy się wie na czym się stoi.

Najprawdopodobniej masz rację.

4,128

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do advocem:

Jakby ktokolwiek z nas miał wizje takie jak Nostra to spróbujmy sobie wyobrazić jak one mogłyby wyglądać. Moim zdaniem były to po prostu obrazy przelatujące przez głowę, taki trochę niemy dla niego film z kolorowymi obrazkami (przecież nie mógł rozumieć co osoby mówią chyba, że były w jego języku).
Zapewne widzący Nostra chciał przedstawić/udokumentować wizje najdokładniej/najbardziej zrozumiale jak to tylko możliwe. Rzućmy okiem teraz na fragment przepowiedni:

Partia krasomówczego Bastrana długo będzie rządzić.
I tymi na lewym i tymi na prawym brzegu Wisły.
Jego niespodziewane odejście przyczyni się do zamętu.
Partie czerwonych i błękitnych wkrótce obejmą władzę --> SZCZEGÓLNIE NA TEN FRAGMENT
Kryzys i Nowe Prześladowania ułatwią słowa Zakonnika!
Jeszcze większy podział doprowadzi kraj na krawędź katastrofy!


i spójrzmy teraz na flagę ugrupowania partii, która przejęła władzę:

http://old.pis.org.pl/multimedia.php?page=logotyp


LogoPIS

4,129

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Oh really? Jakoś nie czuję się zaskoczona, że się takie rzeczy sprawdziły.

http://www.paranormalne.pl/topic/26262- … ntry714200

Próbowałam to sobie wyobrazić, sposób wizji Nostradamusa. Ale łatwiej mi sobie wyobrazić kilkudziesięciu facetów z loży masońskiej gdzieś w USA tworzących plan działania, pod płaszczykiem może i nawet badania dzieł Nostradamusa i jednego faceta z Polski, który chwalił się swoimi wyjazdami tam, po czym wzorując się na swoim ulubieńcu Nostradamusie ubierał stworzone na tych spędach plany w wiersze przypominające dzieło swojego idola. Łatwo mi sobie też wyobrazić, że plan ten nie musi być realizowany w całości, dopuszczalne są odstępstwa, wtedy wiersze a'la Nostradamus nie będą nieomylną wyrocznią. Choć znając rozmach lucyferian i obserwując jak ogłupiają kolejne narody, włącznie z polskim, są na dobrej drodze do realizacji prawie wszystkiego co tam sobie zaplanowali. Oczywistym jest też fakt, że Atraktor jak i wielbiciele jego dzieła, będą zaprzeczać, zapierać, się jak żaba błota, że spiski tego typu i na taką skalę są niemożliwe. Do tego będą bluzgać na wszystkich, którzy ośmielą się poprzeć taki trop w badaniu tejże wytwornej poezji predykcyjnej. Ale po mnie to spływa, choćby jechali jak po burej suce. Po moim mężu też tutaj jechali, a potem hasło do konta skradzione i jego posty zostały wyczyszczone. Ciekawe kiedy wyczyszczą moje, o ile wyciągną moje dane do logowania. Nie będzie im tym razem jednak tak łatwo. Będą musieli poprosić administratora o blokadę. Po nich można się spodziewać wszystkiego. W końcu to czciciele niosącego światło, uważają się za jedynych oświeconych, a reszta to dla nich bydło.

"Partie czerwonych i błękitnych wkrótce obejmą władzę"

Zadziwiające jest to, ze Atraktor nie umiał zinterpretować swoich wierszyków i obstawiał, że to Platforma z Lewicą będą czerwonymi i błękitnymi. Nie umiał, a może plany się lekko zmieniły, stąd brak trafienia? A plan czemu się zmienił? Może trzeba było przyspieszyć pewne sprawy, skoro Bastran odszedł po siedmiu latach swoich rządów. Przynajmniej starają się być konsekwentni w realizacji najważniejszych punktów planu, stąd ta elastyczność. 2014, wrzesień, Tusk odchodzi w wiadomym kierunku, "po sześciu docenią, gdy przyjdzie czas cierpień", pełne sześć lat minie we wrześniu 2020. Już w 2019 będzie widoczne spowolnienie, możliwe, że w 2020 nastąpi nawet recesja, po raz pierwszy w historii III RP, no ale jak się wybiera populistów, to później nie ma co jeść. A jak się wybiera liberałów-aferałów to ma się ogromne długi do spłacenia. Nic dziwnego, że zmęczony naród przyjmie z radością dyktatora. I bez przepowiedni czy planów na to się zanosi i mądrzy ludzie to czują i wiedzą. A dyktator, ta jak dyktator majowy (1926), będzie namaszczony przez twórców planów wszelakich i spisków. Bo historia ludzkości, to historia spisków właśnie, a nie tylko tego co widziane w świetle jupiterów.

Ostatnio edytowany przez advocem (2018-10-23 21:25:26)

Lista ignorowanych nicków: Atraktor, Moogi, PanX i spółka spod znaku cyrkla i węgielnicy, czaszki i piszczeli, oka opatrzności, kwiatu życia oraz Jachima i Boazy. Nie wymienam myśli z: komunistami, faszystami, islamistami i resztą, narzucającą innym swój światopogląd w sposób siłowy.

4,130

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Widzę, że ruszyły ciężkie hufce - atak się rozpoczął. Banda zawodowych dobrze opłacanych (ciekawe przez kogo ??) OBSMAROWYWACZY  ruszyła z kopyta na to forum.

Cóż to wymyślili Ci geniusze słowa, ano - NIC NOWEGO. Użyli starych wyświechtanych, ale jakże skutecznych sformułowań. W ich mniemaniu jeżeli ktoś coś wie, lub wykracza ponad przeciętność  to: Lucyferianin, Mason, Krasnoludek, Ufoludek lub Cyklista.

Nie ważne, że przewidywania Nostradamusa się sprawdzają - tym gorzej dla nich (przewidywań) -przecież to wszystko ukartowana gra w/w indywiduów. Przecież to Lucyferianie, Masoni .... itd. itp są wszystkiemu winni, to oni wszystko wymyślili, a najgorsi z nich to Cykliści.

Przecież to wszystko wymyślił Centurion (będący jedną nogą w grobie). Tylko poco ??????????? Co dawało temu człowiekowi wymyślanie 240 stron tekstu. W dodatku tekstu, który był logiczny, wielowątkowy i co najlepsze Centurion w swoich analizach się mylił (pewnie celowo - cóż za perfidia !!!).

Właściwie mógłbym zakończyć na tym, ale przypomniał mi się pewien wierszyk:

Krytyk (sceptyk) i eunuch
jednej są parafii
obaj wiedzą jak
żaden nie potrafi

Jakże łatwo krytykować, a jak trudno coś stworzyć samemu

Ostatnio edytowany przez Ruan (2018-10-24 05:25:37)

4,131

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

advocem napisał/a:

Lista … : Moogi, PanX oraz cała reszta "Drużyny Pierścienia"

Przestań komunistyczny babochłopie – advocem – używać  mojego nicka w swoich plugawych wpisach.
Większość normalnych czytelników i użytkowników widzi co nieudolnie starasz się robić na tym forum.
Jest to tak samo plugawe jak wszystkie twoje rasistowskie cytaty.
Takie indywidua nie tylko nie są w stanie zrozumieć o czym pisał w swoich przepowiedniach Nostradamus
ale również stale tkwią w tak ulubionych przez siebie cenzorskich czasach komuny.
Dlatego nadal zachwycaj się nad słowami międzynarodówki i tymi którzy wykorzystywali jej słowa do dzielenia
ludzi między sobą oraz hamowania postępu w wielu krajach komunistycznych.

Dlatego nie zaśmiecaj swoimi wypocinami tego forum!

4,132

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Czy ktoś z forumowiczów posiada centurię, w której mowa o odejściu z polityki Angeli Merkel. Niestety nie potrafię jej znaleźć w swoich zbiorach, ale pamiętam, że bodajże Atraktor opublikował jej interpretację na którymś z wcześniejszych forum. Była tam mowa o jej odejściu z powodu tuszowania jakiegoś skandalu. Co przy aktualnych wydarzeniach może być ciekawym kąskiem tongue
https://www.wprost.pl/polityka/10164721 … emiec.html

4,133

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Tezeusz!

Wiele osób ma kopię przepowiedni Nostradamus interpretowanych przez Atraktora. Ale nie znaczy to wcale, że chętnie będą się dzielić nimi z innymi. Dlatego w takim przypadku najlepiej poprosić Moogiego o pomoc. No chyba, że ten niewdzięcznik, który zamknął forum z tą przepowiednią jest dla Ciebie lepszym źródłem do powoływania się na niego. Wtedy proś - bezskutecznie - na jego blogu o przepowiednie – po to przecież - zlikwidował forum na którym pisał Atraktor.

Przepowiednia;183,215/czterowiersz/

W 21' germański raj-
jak powstał z gruzów tak w gruzy się obróci,
Długie rządy anielskiej kanclerz,
zakończą się skrzętnie(dokładnie)ukrytym skandalem*.…

Ps. Jeśli masz podobne zdanie do mojego o niewdzięczniku, to możesz również porównać sobie jeszcze merytoryczne interpretacje Moogiego - z tymi o których sam pisałeś wcześniej. Tam dopiero widać różnicę klasy i wiedzy na korzyść nadal piszącego Moogiego nad - niech mu ziemi będzie ciężka i mokra – norbertusiem...

4,134

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

A jak sie ma to do przepowiedni ze brzydka kanclerz wolu na miesiace przed 3 wojna swiatowa podpisze na polach elizejskich pakt z francja. Wyrokuje sie wybuch wojny na 2028-2032 a teraz Merkel ma dokonca tylko kadencji rzadzic chyba ze   zajmie stolek po Tusku

4,135

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Bardzo dziękuję za udostępnienie tej przepowiedni.
Wielka szkoda, że Norbertus zamknął tamto forum. Osobiście nie rozumiem dlaczego to uczynił, bo było to wartościowe forum. Nieważne. Zachował, jak się zachował i niestety nic więcej nie zrobimy z tym fantem. Co do interpretacji, to z każdą warto zapoznać się, gdyż jest to inne spojrzenie na ten sam temat i czasem pozwala dostrzec niuanse, których ktoś przed nim nie dostrzegł. Zaznaczam, że nie atakuję żadnego z interpretatorów, bo nie o to tu chodzi. Co do interpretacji Moogiego, to chylę czoła wobec pracy jaką wykonał dotychczas, w większości podzielam zdanie jakie tam prezentuje, ale z ostatnią interpretacją co do czasu, kiedy Polska wkroczy na Białoruś osobiście nie zgadzam się. Nie potrafię na razie wskazać konkretnie co mi tu nie pasuje, pewnie za jakiś czas będę mógł odnieść się do tego. Na pewno Moogi patrzy na to szerzej, ma czas i domyślam się, że korzysta z podpowiedzi Pana Atraktora, lub też wskazówek jakie daje Alamanach będący w posiadaniu w/w.
Wydaje mi się, że najważniejsze jest to, że istnieje to forum, gdzie dalej kontynuowany jest wątek, który zapoczątkował Arteuza, a równie wielkim kontynuatorem jest Atraktor, a teraz Moogi. Myślę, że daje nam to czas, na jako takie przygotowanie się do nadchodzących wydarzeń. Od samego początku gdy śledzę ten temat nie zgadzam się z hejtem jaki wylał się zarówno na Atraktora i Arteuzę. Według mojej oceny jak już kilkakrotnie pisałem te centurie zaczęły spełniać się na naszych oczach i co najważniejsze zanim zaczęły dziać się opisane wydarzenia, to najpierw zostały opublikowane centurie, co najlepiej świadczy o wiarygodności autorów interpretacji.
Pozdrawiam wszystkich i życze zdrowego spojrzenia na temat o którym dyskutujemy.

4,136

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

felek007 napisał/a:

A jak sie ma to do przepowiedni ze brzydka kanclerz wolu na miesiace przed 3 wojna swiatowa podpisze na polach elizejskich pakt z francja. Wyrokuje sie wybuch wojny na 2028-2032 a teraz Merkel ma dokonca tylko kadencji rzadzic chyba ze   zajmie stolek po Tusku

Felek007, to nie tak. Teraz odejdzie z Merkel w cień z polityki, "bo musi". natomiast centuria mówi nam że:

Persage II 23,1

Stary Kanclerz Wołu ostatni raz
Odwiedzi Francję i Elizejskie Pola
Na miesiąc przed III wojną-
Podpisze przymierze w Pałacu Królów

interpretacja Arteuza Centurion, daty umieszczenia nie posiadam.

Pamiętam, że to Arteuza wywodził, że może to być Angela Merkel, ale nie wskazywał że tak być musi na pewno. Nie wyciągajmy pochopnych wniosków. Najlepszym interpretatorem centurii jest upływ czasu. Zgadzam się tu z innymi interpretatorami, że im bliżej wypełnienia się danej centurii, tym bardziej staje się ona zrozumiała dla ludzi. Myślę, że w przedziale czasu 2020/2030 bardzo dużo nam się tu wyklaruje.
Osobiście uważam, że ta jest bardzo wymowna i chyba faktycznie dotyczy konkretnych dat:

Liczba dziewięć -to czasy Marsa,
liczba sześć początkiem trzeciego,
Jeden i osiem rozpocznie z wielką siłą,
Żeby dojść do dwa i siedem,
Końcem powodzeń będzie pięć i cztery,
A gdy przyjdzie sześć i dziewięć skończy się jego panowanie.

interpretacja Arteuza. Tę akurat zaczerpnąłem w zamkniętego forum Norbertusa.
Szukając w swoich zbiorach centurii a Anielskiej Kanclerz znalazłem jeszcze jedną, która zaczęła mnie znów zastanawiać

Atlantydzi dumni i zarozumiali z bogactwa,
W pierwszej dekadzie przez marny pieniądz zbiednieją,
Popularny Śniady będzie próbował zaradzić,
Jego słowa nie będą miały pokrycia w czynach,
Pięćdziesiąt lat:w kryzysie,poprawie i wojnach,
W drugiej będą się zabijać nawzajem-bez opamiętania!  ( druga dekada 21 wieku?? - mój dopisek)

interpretacja również Arteuza, źródła jak wyżej.

Generalnie przypomniałem sobie interpretację co do ostatniej linijki - w drugie wojnie domowej, wywołanej przez nosicieli broni.

Ostatnio edytowany przez tezeusz (2018-11-04 18:08:58)

4,137

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

tezeusz napisał/a:

Tę akurat zaczerpnąłem w zamkniętego forum ...
Szukając w swoich zbiorach centurii a Anielskiej Kanclerz znalazłem jeszcze jedną, która zaczęła mnie znów zastanawiać

Atlantydzi dumni i zarozumiali z bogactwa,
W pierwszej dekadzie przez marny pieniądz zbiednieją,
Popularny Śniady będzie próbował zaradzić,
Jego słowa nie będą miały pokrycia w czynach,
Pięćdziesiąt lat:w kryzysie,poprawie i wojnach,
W drugiej będą się zabijać nawzajem-bez opamiętania!  ( druga dekada 21 wieku?? - mój dopisek)

interpretacja również Arteuza, źródła jak wyżej.

Generalnie przypomniałem sobie interpretację co do ostatniej linijki - w drugie wojnie domowej, wywołanej przez nosicieli broni.

Właśnie na tym przykładzie widać, że wiesz, że dzwoni ale nie wiesz w którym kościele…
Dlatego wpisy norbertusia wprowadzają w błąd nie zorientowanych w temacie. To zamknięte przez niego forum było stworzone dla wpisów Atraktora. Jak Moogi opublikował tam kilka swoich merytorycznych wpisów to dopiero zaczęło się tam dziać. I dlatego norbertuś zrozumiał, że sam pisze głupoty i zamknął forum. Konsekwencją tego jest to, że nie ma już nowych wpisów Atraktora. Dlatego też pojawiają się stale proste błędy – które niestety świadczą o nieznajomości tematu przepowiedni Nostradamusa. Nie można mylić drugiej wojny domowej w Ameryce z drugą dekadą XXI wieku. Ale takich prostych nieścisłości jest dużo więcej również w Twoich wpisach. Moogi powtarza, że bardzo ważne są źródła naszych informacji. Nie wszyscy, którzy piszą o przepowiedniach wiedzą o co w tym wszystkim chodzi. I właśnie dlatego są proste błędy zmieniające bardzo dużo w rozumieniu interpretacji.
Proponuję skupić się bardziej na większej aktywności na forum. Wtedy będzie można na bieżąco przedyskutować i doprecyzować wszystkie wątpliwości. Ale jak rozmowy będą się toczyć z przypadku, co kilka miesięcy – to szkoda energii. Wtedy zostawiamy pole dla oponentów, którzy celowo niczego nie wnoszą do tematu przepowiedni Nostradamusa - poza chaosem.

4,138

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Po dzisiejszym pojedynku Wasserman i Donald Tusk, jestem już całkowicie przekonany w tym, ze Chytrym Lisem jest: Donald Tusk. To on wygra za 2 lata wybory prezydenckie. Biorąc pod uwagę elektorat wielkich miast, siłę mediów niemiecko-szwajcarskich w Polsce oraz całkowitą nieskuteczność PIS-u w zakresie naśladowania Victora Orbana na Węgrzech jak i węgierskiej partii Fidesz.

4,139

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

PierroPierro napisał/a:

Po dzisiejszym pojedynku Wasserman i Donald Tusk, jestem już całkowicie przekonany w tym, ze Chytrym Lisem jest: Donald Tusk. To on wygra za 2 lata wybory prezydenckie. Biorąc pod uwagę elektorat wielkich miast, siłę mediów niemiecko-szwajcarskich w Polsce oraz całkowitą nieskuteczność PIS-u w zakresie naśladowania Victora Orbana na Węgrzech jak i węgierskiej partii Fidesz.

Z całym szacunkiem, ale nie zgodzę się z Tobą, gdyż Bastran (domniemany Tusk) ma odejść całkowicie z polityki w Polsce ( wałkowane to było niezliczoną ilość razy na poprzednich forach, po drugie Nostradamus opisywał cechami charakterystycznymi konkretne postacie. Jeżeli napisał, że:

Przepowiednia;34,92(czterowiersz);

Bastran, Uwodziciel, Głupiec i Chytry Lis,
to polska droga do władzy okrutnego Dyktatora.
Z jednej strony siła wojska i wielkie zdobycze,
a z drugiej prześladowania z rąk najemnych szahidów!

Atraktor  2013-05-25 18:30:37

to są to na pewno cztery odrębne postacie, które też niekoniecznie będą następowały bezpośrednio po sobie. Może pomiędzy nimi następować czas rządów osób które niczego ważnego nie wniosą do biegu wydarzeń. Przypuszczam, że większość z nas pamięta wywody że była premier Kopacz była typowana na Chytrego Lisa tylko dlatego, że z domu nazywała się Lis. Jeżeli Nostradamus podaje kolejność, czyli Bastran, Uwodziciel, Głupiec i Chytry Lis, to w takiej kolejności te osoby pojawią się w naszej historii.

Co do Chytrego Lisa to poniższa przepowiednia pokazuje nam kierunek z którego pojawi się.

Przepowiednia:107,115/czterowiersz/
 
W Sarmacji wschodni wiatr wywoła wielkie zmiany,
aż w końcu tych z prawej strony zastąpią ci z lewej,
a gdy Chytry Lis doprowadzi do wielkiego zamętu,
to Śmierć zakonnika będzie początkiem buntu i rozłamu!

Atraktor 8 maja 2014, o 19:57

Typuję że z lewej strony sceny politycznej i nie młody już polityk. Nazwiska nie podam, ale swój typ mam.

Proponuje przeczytać wątek, który prowadzi Moogi. Robi to bardzo solidnie, obszernie opisuje dostępne centurie i jak widzę bardzo bezstronnie, nie gloryfikując żadnej z stron sceny politycznej. Oprócz tego w necie dostępne są zebrane w całość centurie i ich interpretacje dokonane przez Arteuzę i Atraktora.


http://koniecswiata.info/forum/topic/30 … ie-polska/

4,140

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

MartimoCardoza napisał/a:

"Przepowiednia;19,158 (sześciowiersz);

U "sprawiedliwych" wielkie zamieszanie!
Polski zakonnik i jego stary wyznawca,
zawładnęli duszami fanatyków Kościoła.
Niby silny przywódca, po utracie bliskich,
zostanie przez nich zdradzony i poniżony,
wkrótce potem dołączy do rodzinnego grona.
Atraktor 2013-05-23 14:41:13


W pierwszych trzech wierszach Nostradamus pokazuje w jaki sposób najłatwiej wywołać zamieszanie w szeregach - „sprawiedliwych”

Przepowiednia pokazuje do kogo najłatwiej skierować – słowa – do fanatyków Kościoła. Jak już wiemy z historii i nie tylko wszelkiej maści fanatycy są najlepszym elektoratem dla wszelkiego rodzaju przywódców.

Obserwowaliśmy już w historii wiele przykładów, w których wzburzono fanatyzm również religijny – zamieszanie takie łatwo było zawsze wywołać, ale już żeby je zatrzymać - wymagało to długotrwałych zabiegów. Ale większość kończyła się nie tylko krwawo ale również prowadziło do wojen również domowych.

Przepowiednia ta opisuje większy przedział czasu. Pierwsze wiersze pokazują początek zamieszania oraz osoby,
które stoją za nim. Mamy dwie postacie polskiego zakonnika oraz jego starego wyznawcę.

Są to ciekawe wiersze – wiele mówiące o drobnych ale znaczących faktach. Przede wszystkim mamy tu pewien rodzaj hierarchii – nie tylko kościelnej. Mamy starego wyznawcę – zakonnika.

Nie mamy za to zakonnika wspierającego starego wyznawcę. A to szkoda. Jednak nie wszystko jest takie jak się wydaje.

Niemniej wiersz drugi jednak wszystko wyjaśnia – jednoznacznie.

Wiersz trzeci ponownie pokazuje cele oraz skutek – zawładnięcie duszami fanatyków Kościoła. Są to naprawdę mocne słowa Nostradamusa. Pokazujące, że fanatycy istnieją i są zauważeni.

Ostatnie trzy wiersze przepowiedni mówią o przyszłości oraz o smutnym skutku dla starego wyznawcy. Pokazują – niby siłę – przywódcy. Którą jak wiemy jest sztucznie w nim przez wszelkiej maści klakierów z jego obozu – potwierdzana.

Natomiast trudno jest to zauważyć - taki sztuczny zabieg w wypadku choćby słów zakonnika.

Piąty wiersz mówi, że to właśnie fanatycy Kościoła zdradzą oraz poniżą tego przywódcę. Wiersz czwarty również mówi kiedy nastąpi ta zdrada i poniżenie – po utracie bliskich.

W ostatnim wierszu mamy również wskazanie czasu – tak charakterystyczne dla Nostradamusa – mamy wskazane słowo – wkrótce potem – przy poprzednich przepowiedniach omawiałem już słowo wkrótce.

Nostradamus jak zwykle pozostawia nam wiele znaków zapytania – ale uważni czytelnicy mają możliwość - przy uwzględnieniu większej ilości przepowiedni – określić przynajmniej kilka wydarzeń, które nastąpią jeszcze przed wypełnieniem się tej przepowiedni."

Zamieściłem analizę, tej przepowiedni znalezioną gdzieś w necie.Ta analiza to moim zdaniem zwykłe "lanie wody" pozbawione jakichkolwiek konkretów- nie wiem czym się ludzie tak zachwycają czytając takie analizy..Ktoś się nauczył w szkole, że jak się nie ma wiedzy i nic konkretnego do powiedzenia to należy "lać wodę" i wtedy można jakoś wybrnąć z opresji..tylko czemu większość klepie tą osobę po ramieniu i głośno bije jej brawo skoro takie analizy kompletnie nic nie wnoszą i w żaden sposób nie przybliżają nas do rozszyfrowania danej przepowiedni  i ukazania tego co się zaraz stanie..Ja napiszę konkretnie i jasno o czym ta przepowiednia mówi i co się wkrótce wydarzy.. Moim  zdaniem Nostradamus w tej przepowiedni kolejny raz pisze o losie Jarosława Kaczyńskiego..W innej przepowiedni Nostradamus pisze, że przyczyną upadku braci będą orzeł i habit. Orzeł czyli samolot w tym wypadku Tupolew 154M który rozbił się w 2010 roku w Smoleńsku.W tym samolocie znajdował się m.in Lech Kaczyński z małżonką czyli brat oraz bratowa Jarosława Kaczyńskiego.

W 2005 roku zmarł ojciec Jarosława Kaczyńskiego
W 2010 roku w katastrofie samolotu zginął jego brat oraz bratowa
W 2013 roku zmarła matka

Jarosław Kaczyński jest starym, bezdzietnym kawalerem i już stracił swoich najbliższych. Przepowiednia Nostradamusa jasno mówi, że po utracie bliskich zostanie przez duchowne osoby zdradzony i poniżony.Wkrótce po tej zdradzie i poniżeniu Kaczyński umrze dołączając do swoich bliskich..Część przepowiedni już się wypełniła reszta wypełni się już wkrótce na naszych oczach. Już pojawiają się jakieś zalążki mogące doprowadzić do jej wypełnienia ponieważ kościół zaczyna odwracać się od prezesa PIS https://pikio.pl/jaroslaw-kaczynski-kosciol/

A tutaj inna przepowiednia w której Nostradamus pisze o braciach Kaczyńskich

"Liczne rządy przełomu nie odniosą skutku.
Po nich nad Wisłą zrodzeni z jednej matki
wezmą w posiadanie dwa pałace.
Ich krótkie rządy zakończą się przed czasem.
Spotka ich smutny i marny los; Orzeł i habit to przyczyny upadku"


Trochę się zastanawiałem czy warto odpowiadać na taki wpis!

Ale ponieważ poza zarzutami do mojej osoby w tym wpisie znalazły się niekoniecznie uzasadnione wnioski związane z konkretnymi przepowiedniami Nostradamusa postanowiłem jednak odpowiedzieć na ten wpis.

Ponieważ wcześniej starałem się już rozmawiać na forum z  MartimoCardoza w sumie nie dziwię się, że nie podaje autora swojego cytatu. Już wcześniej pokazał swoją arogancję do wpisów Pana Atraktora, dlatego nie dziwi jego stanowisko również do mojego wpisu.

Ale nie to jest przedmiotem mojego wpisu.

Mój wpis nastąpił już jakiś czas temu -  2016-07-14 17:10:37 – minęło więc od niego ponad dwa lata.

http://koniecswiata.info/forum/post/6804/#p6804

Oczywiście moich autorskich wpisów dotyczących interpretacji przepowiedni Nostradamus nikomu nie narzucam. Mam również świadomość tego, że można było go zrobić dużo lepiej… Jest to jeden z bardzo wielu moich autorskich wpisów dotyczących wydarzeń w Polsce.

Dlatego rozpatrywanie tylko jednego wpisu z wielu nie jest w sumie miarodajne dla tego co do tej pory napisałem i opublikowałem na forum.

Przede wszystkim pisząc o postaciach nam współczesnych oraz o wydarzeniach, które się jeszcze toczą staram się zachować bardzo dużą ostrożność. Należy wykazać się pewną wrażliwością. Dlatego w tej interpretacji nie napisałem wszystkiego wprost. Był to celowy zabieg w tamtym czasie…

W moich autorskich wpisach staram się jednak jak najbardziej przybliżyć czytelnikowi to co można wyczytać z danej przepowiedni, a co jest lub może być, zgodne z przesłaniem, które zostawił dla nas wszystkich Nostradamus.

Dlatego celowo używam pewnej maniery polegającej na powtarzaniu pewnych zwrotów – nieraz nawet za bardzo.
Ma to na celu pokazanie najważniejszych elementów - na które należy zwrócić uwagę.

Jednak jak to widać na dobitnym przykładzie powyższego wpisu Martino nie jestem w stanie przewidzieć każdego sposobu w jaki można zrozumieć – choćby najprostsze i w miarę zrozumiałe słowa.

Może naiwnie zakładam, że czytająca mój wpis osoba - przy swojej indywidualnej interpretacji konkretnej przepowiedni chociaż na chwilę skupi się nad tekstem i postara się samodzielnie zrozumieć proste słowa.

Niestety przypadek MartimoCardoza pokazuje, że się myliłem. No cóż – bardzo szkoda, że osoba która z taką pewnością już wcześniej przedstawia swoje stanowcze wnioski (ale błędne!) nie chce porozmawiać z innymi użytkownikami na dany temat. Natomiast tak łatwo dyskredytuje pracę innych.

MartimoCardoza wykazuje zainteresowanie przepowiedniami Nostradamusa – dlatego pomimo wszystko nadal nie skreślam takich osób z listy rozmówców. Jednak rozmowy na forum muszą mieć jakieś zasady…

Dlatego tym razem zrobię to co jest według mnie ważne w przypadku przepowiedni Nostradamusa – pokażę to co według mnie widać na pierwszy „rzut oka” w pierwszej przepowiedni Nostradamusa – a czego nie napisałem wprost w moim wcześniejszym wpisie.

 
Przepowiednia;19,158 (sześciowiersz);

U "sprawiedliwych" wielkie zamieszanie!
Polski zakonnik i jego stary wyznawca,
zawładnęli duszami fanatyków Kościoła.
Niby silny przywódca, po utracie bliskich,
zostanie przez nich zdradzony i poniżony,
wkrótce potem dołączy do rodzinnego grona.
Atraktor 2013-05-23 14:41:13


Wiersz czwarty wcale nie dotyczy bliskich - którzy zmarli. To jest podstawą którą należy zrozumieć.

Myślę, że jest mało przypadków w których po śmierci bliskiego możemy być przez niego zdradzeni i poniżeni.
Testament jest tym wyjątkiem.

Natomiast w tym wypadku chodzi o to kto jest tym bliskim tego niby silnego przywódcy. I właśnie to ja potraktowałem jako zrozumiałe. Przecież większość ma telewizor i dostęp do netu – więc może sobie zobaczyć kto jest tym bliskim dla za małego dyktatora…

Miałem wykazywać się wrażliwością - ale za to co ten osobnik robił i nadal robi z moim krajem – Polską – nie mam już za dużo empatii dla takiego kogoś. Czuję obojętność w tym przypadku!

Dlatego pokazuję wprost, że jego bliskimi są jego przydupasy. Wszyscy ci, którzy żerują i zasłaniają się jego osobą tłumacząc swoje czyny. Od sekretarki przez pozornie posłusznych mianowanych przez niego urzędników, po jego ochroniarzy…

I właśnie te osoby pierwsze utraci za mały dyktator i przez nie zostanie zdradzony oraz poniżony…

MartimoCardoza myśli, że będą to osoby duchowne… Ale przecież duchowni nie są jego bliskimi…

Jeśli chodzi o drugą przepowiednię.

Takich rzeczy po prostu się nie robi. Nie można dowolnie sobie łączyć wierszy z różnych przepowiedni w jeden tekst. Dlatego później za szybkie wnioski nie sprawdzają się w żadnym wpisie Martino. Ale to nie moja sprawa – poza wprowadzaniem w błąd czytelnika…

Dlatego bardzo należy uważać - które wpisy są wiarygodne… Dla mnie zawsze Pana Arteuzy i Pana Atraktora...


Presage (przepowiednia) 18;113 (czterowiersz)

Liczne rządy przełomu nie odniosą skutku.
Po nich nad Wisłą zrodzeni z jednej matki
wezmą w posiadanie dwa pałace.
Ich krótkie rządy zakończą się przed czasem.
Atraktor  2013-03-04 23:21:06


du quatrain;

Nad Wisła za rządów Bastrana i Lisa
Dwóch rządzących urodzonych z jednej matki
Spotka smutny i marny los;
Orzeł i habit to przyczyny upadku!
Atraktor 2 gru 2013, o 21:24


W przypadku tej ostatniej przepowiedni - jeszcze nie powiem wszystkiego teraz. Jeszcze chyba jest za wcześnie.

Dlatego na razie wskażę tylko mały drobiazg - należy się zastanowić czy to co robią do tej pory osoby odczytujące treść tej przepowiedni jest poprawne. Czy na pewno należy odczytywać i rozpatrywać osobno słowa „orzeł i habit”

Czy należy wyróżniać do pierwszej osoby orła a do drugiej habit! Nie jest to przyczyna a przyczyny upadku!

Ale na nowe spojrzenie na tą ostatnią przepowiednie przyjdzie jeszcze czas!


Ps. MartimoCardoza zamiast się puszyć zacznij bardziej aktywnie dokonywać wpisów na forum. Wtedy również z Twoich wpisów będzie można się - czegoś ciekawego a nie wydumanego - dowiedzieć. Chodzi mi o merytoryczne wpisy o przepowiedniach Nostradamusa - a nie o Twoje osobiste i dręczące demony…