3,741

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

felek007 napisał/a:

Jednak Drogi Atraktorze sam Nostradamus pisał co się stanie przez zalew muzułmanów. We Francji rewolty itd wszystko przez to, że Makrela wpuściła imigrantów którzy myślą że wszystko im się należy, że my niewierni przez socjal i inne świadczenia  płacimy im podatek od niewiernych "Dżizje". Sam Nostaradamus przez swoje centurie podkreśla, że taka polityka doprowadzi do rewolt muzułmańskich i ataku Mahdiego na Europę. Mnie osobiście boli fakt, że my Polacy harujemy np  w takich Niemczech a oni dostają socjal i co robią leżą i mordują europejczyków. W takiej Arabii Saudyjskiej są kary za posiadanie biblii i zakaz jest budowy kościołów Chrześcijańskich a muslimy budują na potęgę meczety w Europie. Zalewa się Europe muzułmanami a kraje takie jak Arabia Saudyjska posiada 100tys. klimatyzowanych namiotów *  http://www.pulshr.pl/po-godzinach/oboz- … 28435.html
- które by pomieściły 3mln ludzi i dlaczego swoich braci w wierze nie chcą przyjąć? Zalew muzułmanów ma na celu wprowadzić multikulturaryzm i w konsekwencji wywołać wojnę religijna miedzy muzułmanami a chrześcijanami według Planu Coudenhove-Kalergi. Nie zgodzę się z tym, że Nostaradamus pisał, że przez to że nie chcemy przyjąć imigrantów Bóg nas pokaże pokaże nas i juz karze przez to, że ich wpuściliśmy do Europy!!!!!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Witam:

Chyba między nami nastąpiło NIEPOROZUMIENIE!

WSZYSTKO O CZYM PISZESZ POWYŻEJ JEST PRAWDĄ.
Ja do religii muzułmańskiej mam bardzo negatywny stosunek i o tym już nie raz pisałem dyskutując o Koranie i sunnach kilka lat temu głównie na nieistniejącym już forum Gazety Prawnej.
Ja rozróżniam imigrantów od uchodźców!
Uważam,że Polska powinna(również dla własnego dobra)przyjąć uchodźców i to głównie(chociaż nie tylko)prześladowanych chrześcijan z Syrii i innych krajów muzułmańskich,bo to są nasi bracia i siostry w wierze.
Muzułmanów (uchodźców)tylko po szczegółowej kontroli i warunkowo,bo zawsze osoby ,które nie przestrzegają prawa zasad obowiązujących w kraju pobytu MOŻNA DEPORTOWAĆ.
KŁOPOT I PROBLEM PAŃSTW ZACHODNICH POLEGA NA TYM,ŻE PRZYJMUJE SIĘ WSZYSTKICH(CZYLI NIE WIADOMO WŁAŚCIWIE KOGO)I TE OSOBY ŁAMIĄ MIEJSCOWE PRAWO NP:
NIE PODEJMUJĄ PRACY,NIE UCZĄ SIĘ JĘZYKA,ZAKŁADAJĄ WIELOŻENNE RODZINY,A ICH ŻONY CHODZĄ W BURKACH,CZYLI Z ZASŁONIĘTYMI TWARZAMI CO UNIEMOŻLIWIA ICH EWENTUALNĄ IDENTYFIKACJĘ ITD ITP-MOŻNA TU WYMIENIAĆ BARDZO DUŻO PRZEJAWÓW ŁAMANIA PRZEZ WIERNYCH ISLAMU EUROPEJSKICH ZASAD PRAWNYCH.
Jednym słowem w/g mnie polski rząd powinien pokazać nie tylko UE,ale całemu światu dobrą wolę i przyjąć część wyselekcjonowanych uchdźców(nie imigrantów)ale nie robić tego w sposób SAMOBÓJCZY jak robią to obecne elity zachodnioeuropejskie.
Ci co uważają,że M Nostradamus w swoich proroctwach i przepowiedniach BYŁ BEZKRYTYCZNY TO PO PROSTU NIE ZNAJĄ JEGO TWÓRCZOŚCI.
PISAŁEM JUŻ O TYM ,ŻE MASOWE SPROWADZENIE MUZUŁMANÓW DO EUROPY BĘDZIE DLA NIEJ SAMOBÓJSTWEM,BO WŁAŚNIE TE WYDARZENIA DOPROWADZĄ DO INWAZJI MUZUŁMAŃSKIEJ-OBECNIE IMIGRACJI POKOJOWEJ,a PÓŹNIEJ EKSPANSJI ZBROJNEJ,KTÓRA CAŁKOWICIE ODMIENI ŚWIAT W TYM EUROPĘ,A W NIEJ TAKŻE POLSKĘ!
JA SAM BĘDĄC NA ZACHODZIE EUROPY UNIKAM DZIELNIC MUZUŁMAŃSKICH BO WIEM CO MNIE MOŻE GROZIĆ,ALE TO TEŻ NIE ZNACZY,ŻE WSZYSCY MUZUŁMANIE SĄ ŹLI.SAM BYŁEM ŚWIADKIEM JAK JEDNI MUZUŁMANIE BRONILI CHRZEŚCIJAN PRZED ATAKAMI INNYCH MUZUŁMANÓW-TAKIE PRZYKŁADY TEŻ MOŻNA PODAWAĆ TYLKOŻE ZAWSZE BARDZIEJ NOŚNE JEST PROPAGANDOWO ZŁO,A NIE DOBRO-IW TYM JEST PROBLEM!
Rozumiem toi,że wielu ludzi jest zadowolonych z obecnych rządów PIS tak jak uprzednio Po,czy jeszcze wcześniej SLD,ale "na boga"nie moją rolą jest tu chwalenie jakiejś ekipy aktualnie rządzącej tylko przekazywanie tego CO PISAŁ M NOSTRADAMUS O NASZYCH I PRZYSZŁYCH CZASACH.
A to może kogoś interesować lub nie interesować.
Tak jak pisałem M Nostradamus bardzo ubolewał nad tym co się dzieje obecnie,czyli w XXI wieku.
Przykłady cyt:
"Moja Francjo czemu odeszłaś od Chrystusa"
"Europo muzułmańska fala cię zaleję jeżeli będziesz przyjmować wszystkich"
"Polsko zawsze byłaś przychylna uchodźcom dlaczego ICH NIE PRZYJMUJĄC w czynach odeszłaś od nauki Zbawiciela"
TAKICH ODNIESIEŃ I OSTRZEŻEŃ W PROROCTWACH M NOSTRADAMUSA JEST WIELE TYLKO PO PROSTU TRZEBA JE ZNAĆ.
M Nostradamus ostrzega też Amerykanów(Atlantydów)i Europejczyków przed interwencjami zbrojnymi w krajach muzułmańskich,a Rosjan przed ich interwencjami zbrojnymi w byłych sowieckich republikach.
Ostrzega też wiele innych państw w tym też i Polskę przed prowadzeniem przez nich takiej polityki,która w późniejszym okresie się na tych krajach zemści.


Pozdrawiam i Życzę Zdrowia i Powodzenia:

Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2017-06-28 22:14:51)

3,742

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktor napisał/a:

OBECNE OBJAWY RASIZMU I WROGOŚCI DO UCHODŹCÓW TOLEROWANE,A NAWET PROPAGOWANE PRZEZ OBECNY RZĄD PIS-U BĘDĄ W NIEDALEKIEJ PRZYSZŁOŚCI POLSCE I POLAKOM PRZYPOMINANE!
NALEŻY PAMIĘTAĆ,ŻE ZŁO ZAWSZE POWRACA DO TYCH CO GO SAMI WYWOŁUJĄ, O TYM W SWOICH PRZEPOWIEDNIACH WIELE RAZY WSPOMINA I ZARAZEM UPOMINA PRZED NIM M NOSTRADAMUS!

Czyli Nostradamus uważał, że NIEPRZYJMOWANIE uchodźców / imigrantów muzułmańskich to zło

Atraktor napisał/a:

Poza tym M Nostradamus bardzo krytycznie wypowiadał się w swoich przepowiedniach i proroctwach o obecnej imigracji muzułmańskiej do Europy o czym wiele pisał i Arteuza Centurion i ja tylko,że pan albo o tym nie wie,albo nie chce wiedzieć,albo po prostu nie pamięta.

Czyli Nostradamus uważał, że PRZYJMOWANIE uchodźców / imigrantów muzułmańskich to zło.


Jest Pan obiektywny? Please... Nie lubi Pan PIS-u i tyle. Każdy głupi zauważy naciąganie tekstów w tę stronę...

3,743

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

eggcubed napisał/a:
Atraktor napisał/a:

OBECNE OBJAWY RASIZMU I WROGOŚCI DO UCHODŹCÓW TOLEROWANE,A NAWET PROPAGOWANE PRZEZ OBECNY RZĄD PIS-U BĘDĄ W NIEDALEKIEJ PRZYSZŁOŚCI POLSCE I POLAKOM PRZYPOMINANE!
NALEŻY PAMIĘTAĆ,ŻE ZŁO ZAWSZE POWRACA DO TYCH CO GO SAMI WYWOŁUJĄ, O TYM W SWOICH PRZEPOWIEDNIACH WIELE RAZY WSPOMINA I ZARAZEM UPOMINA PRZED NIM M NOSTRADAMUS!

Czyli Nostradamus uważał, że NIEPRZYJMOWANIE uchodźców / imigrantów muzułmańskich to zło

Atraktor napisał/a:

Poza tym M Nostradamus bardzo krytycznie wypowiadał się w swoich przepowiedniach i proroctwach o obecnej imigracji muzułmańskiej do Europy o czym wiele pisał i Arteuza Centurion i ja tylko,że pan albo o tym nie wie,albo nie chce wiedzieć,albo po prostu nie pamięta.

Czyli Nostradamus uważał, że PRZYJMOWANIE uchodźców / imigrantów muzułmańskich to zło.


Jest Pan obiektywny? Please... Nie lubi Pan PIS-u i tyle. Każdy głupi zauważy naciąganie tekstów w tę stronę...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Witam:

Ma pan rację;głupi tak ,ale nie mądry.

Pozdrawiam:
Atraktor

3,744

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam;

Ostatnio miałem trochę czasu aby coś napisać na tym forum o M Nostradamusie w nawiązaniu do obecnych wydarzeń,ale nie oznacza to,że powracam do aktywnego tu pisania.
Może jeszcze kiedyś tu coś napiszę,ale nie obiecuję.
Jutro wyjeżdżam na wakacje.
Życzę jeszcze raz Wszystkiego Dobrego,Dużo Zdrowia i Powodzenia.

Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2017-06-28 22:29:14)

3,745

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Dziękuję forumowiczom za pomoc. Jeśli od tej pory pojawią się jakieś nieprzychylne słowa pod moim adresem, to już nie ma to znaczenia.
Ostatnie wpisy świadczą, że wielu mądrych ludzi potrafi analizować wypowiedzi innych i wyciągać stosowne wnioski.
Powtórze ponownie, to co kiedyś już napisałem -wyszło szydło z worka.

Pozdrawiam

3,746

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

A oto artykuł, który wiele wyjaśnia dlaczego takie a nie inne wpisy się wcześniej pojawiały:

https://wrealu24.pl/6814-obywatele-nie- … tych-miast

3,747

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Czytelnik napisał/a:

A oto artykuł, który wiele wyjaśnia dlaczego takie a nie inne wpisy się wcześniej pojawiały:

https://wrealu24.pl/6814-obywatele-nie- … tych-miast

Sprawdza się stare ludowe porzekadło: "Jeśli Bóg chce kogoś pokarać odbiera mu rozum" widzimy to na przykładzie Europy i i polskiej opozycji.

Europa przyjmuje muzułmanów  i partia  PO robi wszystko żeby ściągnąć do naszego kraju wbrew woli większości muzułmanów a śledzący centurie Nostradamusa wiedzą czym to się skończy. To tak jakby świadomie wkładać rękę w mrowisko. Niestety Bóg już dawno rządzącym odebrał rozum i  nie powstrzymamy zalewu muzułmanów i 3 wojny światowej  ponieważ z taką polityką europejską i  tym co się słyszy w mediach i co się dzieje dokoła nas wojna to już kwestia lat.

3,748

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Zwróćcie uwagę na posty pisane jeszcze przed laty przez Arteuzę, który pisał że wybuch 3 wojny światowej jest możliwy w 2021 roku. Po wielu interpretacjach zamieszczonych na portalu Gazety Prawnej, zniknął niczym we mgle.

Pojawił się kolejny forumowicz Atraktor, który przyjął że wybuch wojny nastąpi w 2030 r., ale już w którymś z ostatnich postów nieco zmienił zdanie, bo napisał w latach 30, a nie jak do tej pory w roku 2030.

Co jest wspólne dla obu forumowiczów? Otóż obaj nie stawiają często spacji pomiędzy przecinkiem, a słowem następującym po przecinku.

Poza tym ostatnia wymiana zdań wiele daje do myślenia, ponieważ pisze się do kogoś konkretnie na temat, a otrzymuje się odpowiedź każdy widzi jaką, to co tu mówić o interpretacjach centurii Nostradamusa.

3,749

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

w jednej centurii jest mowa o tym, że w święto Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny, które wypadnie w niedzielę będzie straszna burza na całym świecie i Bóg przypomni  wszelkiemu stworzeniu że jest Stwórcą i to wydarzenie poprzedzi i da znak przed zbliżająca się 3 wojna światowa. To święto wypada w niedziele 15 sierpnia 2027 roku. Ponoć to wydarzenie dokona się rok przed wybuchem 3 wojny światowej. Wizjoner zawarł wskazówkę iż data wybuchu wojny zsumowana i podzielona da liczbę  całkowite równa 3!   a wiec rok 2028 2+0+2+8=12 podzielona prze ilość cyfr to jest 4 da liczbę 3 12:4=3 więc wojna wybuchnie w 2028 roku.

3,750

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam wszystkich. Tych z lewej, z prawej, z centrum i innych.

Z racji tego żem nowy, czytając forum mam odczucie jakbym uczestniczył niestety w marszach KOD. Dosłownie. Wszystkiemu jest winien PIS. Swoje 5 groszy przeciw kościołowi da i Atraktor i inni. Tak samo jaki i przeciwko nacjonalizmowi. Rozumiem, że można mieć wiele do zarzucenia PIS, nacjonalizmowi jako takiemu, kościołowi itp. Ale to się naprawdę czasami źle czyta. Jedzie propagandą. To są moje odczucia, jako osoby czytającej forum, ale nie uczestniczącej w polemice. Dlaczego. Jeżeli ktoś będzie przeciwko pewnym zagadnieniom i poglądom wyrażanym przez ogół, to jest źle. Wypowiedzi różnych forumowiczów m. in. felka, eggcubed są nam potrzebne żeby się nie zaplątać. Popatrzeć także na nasze spostrzeżenia z dystansem. Traktujcie działa Nostradamusa jako coś co może się zdarzyć, a niekoniecznie musi i będzie przebiegało tak jak pisał. Dwa: ktoś na forum zauważył, że przepowiednie można dopasować do różnych czasookresów  i interpretować, aby pasowały do naszej rzeczywistości.

Nostradamus ostrzegał przed inwazją muzułmanów na Europę i jej upadku. A czemu tak się dzieje? Na tym forum, jest dużo osób przeciwnych kościołowi chrześcijańskiemu, ale za tym, żeby tu UE miała decydujący głos o życiu Polski? Naprawdę tak chcecie, żeby jakiś Holender mówił, że Polska ma robić to i to?? A jak się postawimy, to będziemy „be”. Czy tak nie jest. Jest tak samo jak 200 lat temu. Są tu głosy, że Polacy zasłużyli sobie na zabory. Naprawdę? A jak przyjdzie Mahdi i w imię Allaha będzie mordował „wasze” dzieci, to też powiecie, że zasłużyli sobie? Wymieniamy tutaj jak to Polacy mordowali inne narody, jak kościół był za, a nawet przeciw, jednocześnie podkopujemy to tym, że wiara jest zła, a nacjonalizm jeszcze gorszy. Naprawdę? Europa była i jest ślepa! Martwi się rozmiarem ogórka, marchewką, związkami homoniewiadomo.

Ale to, że Polska była przedmurzem chrześcijaństwa i walczyła z islamem nie chce pamiętać wcale. Myślicie, że Sobieski zastanawiał się czy walcząc z islamem naruszy jakieś traktaty, prawa człowieka, że będzie miał do czynienia z Fundacją Helsińską, z prawnikami uczelni Sorosa, z czym mamy dzisiaj do czynienia? Nie, walczył o Polskę, Europę, także o wiarę chrześcijańską na którą w Europie się dzisiaj wypięli i kilku użytkowników tego forum również. Sobieski nie zajmował się rozmiarem ogórka, czy ślimakiem jako rybą dlatego w porę zauważył co się święci i zrobił raban pod Chocimiem, zatrzymując islam na ponad 300 lat! Późniejsze rozbiory to polityka panowie i panie!!! Rozbiory to coś więcej niż „zasługa” narodu polskiego jak to pisali co niektórzy. Przypomnijcie sobie, że w grę wchodziły interesy pewnej grupy magnatów, szlachty, a caryca Katarzyna mówiła również o obronie praw mniejszości dlatego interweniowała do spółki z Prusami i Austrio-Węgrami. Piszecie, że Polacy sami sobie są winni, bo pili… No pewnie. To był jeden z elementów walki z polskością, aby rozpijać. Idąc tym tonem wypowiedzi niektórych forumowiczów należałoby podkreślić, że każde powstanie było złem i wstydem bo po co walczyć o Polskę. Po 89 roku też to słyszeliśmy. Trzeba się wstydzić polskości, bo to zaścianek, trzeba iść do przodu, otwierać się na Europę, a nie być zacofany. Dlatego dajmy rządzić grupom niemieckim, francuskim, włoskim. Nie wiem w jakim wieku jesteście, ale przypomnę Wam o zakładach pracy wykupionych przez zachodnie koncerny i zamknięte w jeden dzień. Ile było milionów ludzi pozostawionych samych sobie, gdzie kwitł alkoholizm, narkomania itp. Kochajmy „Zagranicznych” bardziej niż swoich, bo przecież jesteśmy Europejczykami. Była swego czasu przepowiednia, o Polsce która się odrodzi, ale bardziej niż o swoich będzie się martwiła o to, żeby przypodobać się zagranicy (chodziło o II RP). Przypomnę wam! Wypną się na nas i to niezależnie od tego, czy będziemy pionkami w ich grze, czy też nie. Jak trzeba to się wydoi, a później się ustawi w szeregu. Wystarczyło tylko, żeby ktoś w Polsce zaczął mówić swoim głosem, a już larum o praworządności w UE. Lećmy dalej po Polakach i mówmy, że skoro PIJĄ to są sami sobie winni. Tak się zastanawiam w takim razie co będzie z Polską dzisiaj i jutro skoro nasza młodzież jest proeuropejska, proaborcyjna ale od wódki, narkotyków, dopalaczy nie stroni. Zła jest tylko ta młodzież zaściankowa, schowana w kościele.

Ktoś tu mówił, że Polska kwitnie dzięki Brukseli?? Naprawdę. To coś nowego. Byłem  przekonany, że kwitnie dzięki wytężonej pracy całego narodu polskiego!! Tych którzy wyjechali, a szczególnie tych, którzy tutaj pracują na miejscu w Polsce. Już mam poczucie winy, żem Ja niewdzięcznik i nieudacznik europejski. Przypomnę tylko, że przystępując do UE w wielu państwach mieliśmy okresy przejściowe i możliwości wyjazdu do pracy ograniczone. Taki gościnny i szlachetny naród niemiecki polskim pracownikom dał 7 letni okres przejściowy. Nie widzę, żeby dzisiejsza Europa tak utrudniała przyjazd pseudo uchodźcom, żyjącym z socjalu.  A Polska odmawiając przyjmowania uchodźców, to zdrajcy zasad europejskich i poszanowania praw. Co więcej – to Polacy mają płacić rachunek za gościnność niemców, francuzów czy szwedów. Jakie to europejskie, nowoczesne – mawiał Pawlak w Samych Swoich. Takie wypowiedzi jak szwedzkiej Pani od kultury, że zaprasza ludzi z ISIS do Szwecji, dadzą im mieszkania są powtarzane w całych państwach islamskich. Czy Wy myślicie, że to są ludzie którzy nie mają komórek, internetu?? Oni doskonale o tym wiedzą, co się pisze i mówi w Europie.

Europa jako taka, umarłaby i sama. Islam będzie biczem na ten upadek. Rewolucja która niestety wybuchnie wcześniej czy później, będzie wymierzona przeciwko chrześcijaństwu jako religii, ale obejmie każdą grupę. Zobaczycie. Wielu Europejczyków z częścią osób na forum, będzie cieszyło się, że islamiści palą i mordują księży, wiernych na mszach. Nie będą mieli nic przeciwko, dopóki nie dotknie to ich samych.

Przyjmowanie uchodźców jest naszym (pardon: moim) chrześcijańskim, moralnym obowiązkiem. I o zgrozo jestem przeciwny sam sobie, a głosy osób które są za przyjęciem m. in. z PO, hierarchii Kościoła stanowią dość mocny wyrzut na moim sumieniu. Dobrze napisał Atraktor, że można dokonać szczególnej selekcji i przyjąć sprawdzonych. Oczywiście, że tak! Pytanie: Czy Europa tego chce? Otóż nie. Oni chcą się pozbyć balastu. Zaprosili ich do siebie jako gości, to teraz próbują je upchnąć Nam jednocześnie grożąc, że jak nie przyjmiemy ich gości to Nas ukarają sankcjami. Jak zgodzimy się na przyjęcie chociaż wąskiej grupy, to znajdą powód żeby Nam zarzucić brak szybkiego działania (natychmiast), że jesteśmy opieszali (sprawdzamy kto skąd pochodzi), kierujemy się rasizmem (wybieramy tych o jaśniejszej karnacji), uprzedzeniami (wybieramy tylko osoby mające chrześcijańskie korzenie, matki z dziećmi). A gdyby jeszcze przyjętym osobom ograniczyli jakieś prawa – chociażby możliwości przyjazdu innych członków rodzin , aby zabezpieczyć się na wypadek przyjazdu bojownika ISIS to byśmy mieli procesy w Strasburgu, Helsinkach i inne kontrmanifestacje różnych grup.  Czy i Nostradamus nie mówił:  "Europo muzułmańska fala cię zaleję jeżeli będziesz przyjmować wszystkich".

Jedziecie równo po nacjonalizmie? Powiedzcie, czy taki nacjonalizm jest zły, czy gdy Polacy zaczną przyjmować uchodźców i będziemy wybierać w interesie narodu polskiego matki z dziećmi, osoby wyznania chrześcijańskiego lub ograniczymy im prawa swobodnego poruszania się po całym kraju, albo nie pozwolimy wybudować meczetu to czy ten nacjonalizm jest zły? Nie. Jest dobry! Ale zarzucą nam właśnie nacjonalizm i łamanie praw mniejszości etnicznych, wyznaniowych. Wrzucacie wszystkich nacjonalistów do jednego worka. Gdy ktoś morduje kogoś z racji narodowości, wyznania, koloru skóry – to nie nazywajcie tego nacjonalizmem, a po prostu złem! Nazywajmy rzeczy po imieniu. I trzeba nazywać po imieniu, bo dzisiaj są "polskie obozy śmierci" albo co najwyżej "nazistowskie". Brońcie Panie, żeby nie użyć słowa NIEMIECKIE! Jeżeli ja negatywnie powiem o islamie, jestem ksenofobem i rasistą, ale jeżeli islamista zabije moje dziecko, to jest incydentem. Dzisiaj osobom które mówią, że są dumni z Polski, z bycia Polakiem, mówimy o nich nacjonalista. Taki nacjonalista powie gorzkie i ostrze słowa, gdy mu ktoś zarzuci, że nie uznaje winy Polaków za wybuch II wojny światowej. Taki nacjonalista będzie protestował, gdy mówi się o „polskich obozach zagłady”, ale to nie jest popularne, bo nie zyskują na tym dwie potężne grupy i światowi gracze. Jakie to mogą być grupy? Oprócz Niemców?... nie mogę powiedzieć głośno, bo inaczej będę nacjonalistą, antyeuropejczykiem i antysemitą.

Pan Atraktor pisał, że: OBECNE OBJAWY RASIZMU I WROGOŚCI DO UCHODŹCÓW TOLEROWANE,A NAWET PROPAGOWANE PRZEZ OBECNY RZĄD PIS-U BĘDĄ W NIEDALEKIEJ PRZYSZŁOŚCI POLSCE I POLAKOM PRZYPOMINANE!
Zaręczam Panu, że rasistami jesteśmy już minimum 70 lat w ogólnoeuropejskiej retoryce, z nasileniem tego w ostatnich latach, bo nie wypłacamy odszkodowań, roszczeń, czy nie przyjmując teraz uchodźców. Przyjmując ich będziemy dalej rasistami, bo przyjmiemy matki z dziećmi, a nie pozwolimy na przyjazd ich krewnego z siódmego małżeństwa siostry przyrodniej ciotki od strony matki z jej związku z ciotecznym kuzynem wujka itp.

Europa upada sama, bo morduje swoich obywateli w majestacie prawa. Mowa o aborcji, eutanazji czy skazywania dzieci na śmierć mimo możliwości leczenia m. in. w USA. Taka jest cena postępu technologicznego, żeby mordować nienarodzone dzieci, niepełnosprawnych? Europa legalizując oficjalne mordy, związki homo, jeszcze się tym dumnie chwaląc w mediach umiera o tym nie wiedząc. Islam tylko przyśpieszy upadek Europy w obecnym kształcie. Kiedy to będzie – nie wiadomo, bo islam sam w sobie jest bardziej podzielony niż chrześcijaństwo. Być może będzie tak jak piszecie, przyjdzie Mahdi, w Polsce pojawi się dyktator, a na świecie Antychryst. Gwoli ścisłości dla tych którzy tak atakują kościół, a szczególności wiarę chrześcijańską jako "jakiś tam bełkot".  Antychryst objawia się jako zaprzeczenie Chrystusa. Także skoro uznajecie dzieła Nostradamusa za prawdziwe, to przyjmijcie również do wiadomości istnienia Chrystusa jako Boga, bo przeciwko czemu by Nostradamus pisał o Antychryście. Nie musicie wierzyć, ale musicie dopuścić do wiadomości, że Chrystus jest.

Dlatego niezależnie od poglądów, czy wasz tok myślenia opieracie na wierze czy nauce, zachęcam do wysiłku i zapoznania się z różnymi interpretacjami, bez zarzucania tutaj, że ktoś ma problemy z logicznym myśleniem jak to pisała MartimoCardoza.
Nie znam życia Nostadamusa, ale jest wiele dzieł, które mówią o przyszłości Świata i Europy. Mowa o Apokalipsie św. Jana, bardzo tajemniczej i dzieła innych mistyków, tak pogardzanego tutaj na forum kościoła katolickiego. Tak, zgodzę się – kościół dozna wielkiego cierpienia, nie tylko od islamu, ale od członków własnego kościoła, bo największym wrogiem jest wilk w owczej skórze. Mimo, że macie często słuszne zarzuty wobec całokształtu istnienia kościoła to postarajcie się znaleźć chwilę czasu i poczytać dzieła nie mające oparcia naukowego, ale które poszerzą wasze horyzonty myślowe. Przeczytajcie: Maria Valtorta Koniec czasów, są Księgi Daniela ale dzieła osób świeckich które mówią o ciemnych stronach dzisiejszego świata. Być może mając szerszy pogląd i zasób wiedzy, będzie Wam łatwiej interpretować dzieło Nostradamusa.

PS. Nie jestem zwolennikiem PIS, ani nie przypominam sobie bym na nich głosował.

Ostatnio edytowany przez Mir21 (2017-07-02 23:26:10)

3,751

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Rzecz w tym Mir21, że to co się dzieje w Europie to z pewnością zamierzone działanie.

Temat zresztą długi. Kto się zastanowi i zliczyć do 10 potrafi, a co ważniejsze chce, to sobie wszystko poukłada.
A co do ludzi, to rozejrzyj się wokół siebie. Wielu ludzi chce płynąć z prądem, niezależnie gdzie ich to zaprowadzi.

Osobiście wyjścia z sytuacji nie ma. Z jedną sprawą się na pewno zgodzę na tym forum, że w wyniku kryzysu, który moim zdaniem nastąpi za góra kilka lat na świecie, zmieni się zasadniczo sytuacja w naszym kraju.

To będzie początek i właściwie jego przetrwanie może okazać się nie lada wyzwaniem.

Ostatnio edytowany przez Czytelnik (2017-07-03 03:18:30)

3,752

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Czytelnik napisał/a:

Rzecz w tym Mir21, że to co się dzieje w Europie to z pewnością zamierzone działanie.

Temat zresztą długi. Kto się zastanowi i zliczyć do 10 potrafi, a co ważniejsze chce, to sobie wszystko poukłada.
A co do ludzi, to rozejrzyj się wokół siebie. Wielu ludzi chce płynąć z prądem, niezależnie gdzie ich to zaprowadzi.

Osobiście wyjścia z sytuacji nie ma. Z jedną sprawą się na pewno zgodzę na tym forum, że w wyniku kryzysu, który moim zdaniem nastąpi za góra kilka lat na świecie, zmieni się zasadniczo sytuacja w naszym kraju.

To będzie początek i właściwie jego przetrwanie może okazać się nie lada wyzwaniem.


Dokładnie jest tak jak powiedziałeś. To nie jest przypadek. Przypadkową może być udział w tym wszystkim mój, Twój czy innych osób pośród masy uchodźców itp.

Dlatego tym bardziej nie dziwi mnie narracja i atak na Polskę, gdy zaczęliśmy się zachowywać ostrożnie i inaczej niż tego żąda świta europejska. Należy przede wszystkim pomagać osobom które pozostały w krajach gdzie się toczy wojna. Jest tam miliony dzieci, które nie mają co jeść, pić. Brak żywności i opieki. Tam zostali Ci zwykli Kowalscy. Tam należy wspierać w pierwszej kolejności, żeby tysiące ludzi mogło wrócić do swoich krajów. Tutaj mamy im udzielić wsparcia w podstawowej egzystencji, a nie zapewnić dostęp do socjalu, kupować iPhone, bluzki z Nike itp.

Żebym się nie pomylił, ale w jednym z objawień było napisane, że Europa wymierzy Polsce karę niewspółmiernie do jej win, po czym poniesie jeszcze sroższą karę za swoje działanie.

W Polsce tak jak i na całym świecie są osoby zepsute moralnie, które żyją z żerowania na innych. Tak samo jest i ze mną. Nie każdemu będzie się podobał mój punkt widzenia, nie będzie akceptował mojej obrony obecnej Polski, z racji tego, że rządzie nie jego partia /chociaż moja też nie/.

Tak jak ktoś z Was pisał na forum, że NATO Nas nie obroni. To prawda. Tak samo nie obroni NAS tworzona w UE wspólna armia, do której mamy należeć, gdyż będą NAS karać. Naprawdę Europa boi się silnej Polski, na dodatek z własną armią. Bo dla nich nie do pomyślenia jest, że zginęło tylu ludzi z dowództwa w wypadku samolotowym Casy, kolejna część dowództwa z armii w Smoleńsku, późniejsze samobójstwa /lub morderstwa/ generałów, szyfrantów, a wojsko Polskie jakie by nie było istnieje nadal i tworzone są oddziały obrony terytorialnej. Dlatego niech będzie w Polsce wojsko zawodowe, niech będzie część cywilna tej obrony terytorialnej. Będzie bezpieczniej dla Polski mając swoich wyszkolonych ludzi, niż NATO, które jedną decyzją opuści Polskę. Wolę mieć sąsiada który jest w wojsku, wolę mieć sąsiada który jest w cywilnej obronie terytorialnej kraju, bo w razie wojny on jest tu na miejscu. I może mi pokazać jak strzelać właśnie w obronie Ojczyzny. Dlaczego nie będę uciekał? Przypomnijcie sobie słowa gen. Sosabowskiego, gen. Maczka, gen. Andersa - jak potraktowali Nas nasi partnerzy po II wojnie. Polak zrobił swoje, polak może odejść. Nikt Wam nie każe tutaj zostać. Ile państw uznało Polski rząd na uchodźstwie? Hiszpania, Irlandia, Kuba, Liban oraz Stolica Apostolska. Już wtedy byliśmy problemem dla Europy zachodniej, chociaż o kurczę dla niektórych - nie było jeszcze Pis-u!

Czy teraz jest inaczej? Nie. Naprawdę Europa potrzebuje Polski jako "szmaty" by pościerać, to co oni narobili na podłogę. Także gospodarczo - po zmianie ustroju byliśmy potrzebni im jako 40 mln rynek zbytu dla ich towarów, teraz kiedy polskie firmy zaczynają zdobywać ich rynki od razu mamy Macrona i Merkel mówiące stop! Jeżeli mamy śmiałość podnieść się już do pozycji "mopa z kijem" to jest lament i antyeuropejska nagonka na złą, niemoralną, bezprawną Polskę, która nie chce partycypować w relokacji /pomijam przyjęcie ukraińców, przeznaczanie pieniędzy na pomoc w państwach, gdzie jest wojna, budowanie studni, czy utrzymanie szkół, szpitali przez polskich zakonników czy zakonnice/, która nie pragnie praworządności - praw do aborcji, eutanazji, homo. I niestety, bohaterką roku będzie kobieta, która usunęła ciążę, bo miała trudną sytuację ekonomiczną, ale idiotką roku jest osoba która urodziła dziecko, w międzyczasie dowiadując się że jest chora na raka i pozwoliła, żeby na świat przyszło jej dziecko. 

Pamiętajcie wszyscy! Niczym upadnie państwo, każde państwo, wcześniej toczy je zepsucie moralne i obyczajowe, gdyż to ono scala i tworzy poczucie wspólnoty narodowej. Tak! Tworzy je chociażby przynależność językowa, kulturalna, czy też tak pogardzana przynależność religijna. Mówię o prawdziwej wierze, a nie o tym, że ktoś nią sobie gębę wyciera.

Dlatego islam wejdzie w Europę jak w masło, strzeli jej piekielnym biczem po plecach i przyjdzie opamiętanie, tylko jakim kosztem i jakim rozlewem krwi. Ja mimo, że staram się być wierzący (!) nie wyobrażam sobie, abym mógł zabijać innych za ich wiarę, za ich przekonania i wartości - także tych co chcą aborcji, albo są homo czy też kolor skóry i narodowość. Islam tego nie zaakceptuje. Dlatego pierw będzie nastawał przeciwko chrześcijańskim wartościom Europy, następnie uderzy w ateistów, homoseksualistów, tworząc sobie z Europy harem. Dlatego mimo, że jestem przeciwny przyjmowaniu uchodźców, należy im pomóc skoro są już tutaj w Europie, ale trzeba to zrobić rozważnie. Pomagać i jednocześnie pomóc powrócić od ich ojczyzny, rodzin, do świata który znają i mają wspólną kulturę. Europa nie jest ich domem. Przyciąga ich tutaj tylko socjal, czego dowodem jest chociażby to, że pośród rodzin przyjętych przez fundację p. Miriam - ani jednej już nie ma w Polsce. Wszyscy udali się do Niemiec i innych państw, bądź powrócili do ojczyzn. Wystarczyło by by Europa powiedziała, że wszyscy uchodźcy nie dostaną socjalu, pomoże im się przetrwać tylko zawieruchę w ich kraju i pomoże wrócić do ojczyzn, to od razu utną się wycieczki z Afryki do Europy. Lecz poprawność polityczna Europy nie pozwala na takie traktowanie uchodźców, bo wszelkiego typu lewadztwo będzie protestować w imię obrony praw człowieka. Ale kwestię ograniczenia socjalu można było poruszać w odniesieniu do Polaków, którzy w Europie pracują. Co więcej Europa wie, że muzułmanie nie będą pracować, a trzeba ich utrzymać, dlatego pozwolili Ukrainie na ruch bezwizowy. Potrzeba nowej siły roboczej, do czasu, aż Ukraińcy też będą przeszkadzać proeuropejskim politykom.

3,753

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Mir21

Większość tego co piszesz jest tylko ciekawym - jak na to forum – ale indywidualnym spojrzeniem obserwatora, na to co potrafi dostrzec w dniu dzisiejszym. Niestety ja w tym co zostało napisane widzę pomimo wszystko, brak spojrzenia w trochę dalszą przyszłość i to nie tylko Polski ale przede wszystkim świata. Oczywiście nie każdy potrafi bez ograniczeń i spokojnie spojrzeć w przyszłość.

Na tym forum - jeszcze niedawno - garstka użytkowników próbowała podyskutować właśnie o czekającej nas wszystkich przyszłości. Dlatego próbowano po raz kolejny przeanalizować to co na ten temat w swoich przepowiedniach napisał przede wszystkim Nostradamus. Była to jedna z wielu możliwości wyboru, która dzięki interpretacji przepowiedni przez Atraktora tworzyła ciekawą perspektywę na dowiedzenie się czegoś nowego a przede wszystkim ciekawego o naszej przyszłości.

Niestety przez pojedyncze osoby mające swoje niecne i nieżyczliwe cele – większość dyskusji zamarła i moim zdaniem nie ma perspektywy na dalszą kontynuację w tym temacie. W internecie już tak bywa, że bardzo często znajdują się jednostki, które w sposób chory rozwalają każdą dyskusję.  Na tym forum podstawowym powodem braku merytorycznej rozmowy jest w większości brak wiedzy ale również informacji na większość tematów. Ja patrzę na to przede wszystkim z perspektywy przepowiedni Nostradamusa ale jak widać po wpisach brak jest wiedzy min. historycznej, ale również ogólnej na temat otaczającego nas świata - jest to znamienne.

Dlatego na większość tematów, które poruszyłeś Mir21 w swoich dwóch wpisach – twórczość Nostradamusa - bardziej lub mniej - pokazała perspektywę możliwej przyszłości. Osoby zainteresowane tym opisanym podejściem do przyszłości  mają okazję uzupełnić swoje wiadomości  oraz rozszerzyć swoją perspektywę spojrzenia. Muszą tylko chcieć.

Czytając Twoje wpisy ja widzę tylko pytania o naszą przyszłość. Natomiast twórczość Nostradamusa daje również odpowiedzi  na wiele tych pytań. Wtedy nie będziemy musieli już teraz oceniać żadnych polskich rządów, które raczyły nas dużo wcześniej ale również raczą nas teraz.
Nostradamus pokazuje nam swoją opinię z perspektywy czasu – która zawiera przeszłość ale przede wszystkim przyszłość. Może to zmienić nasze spojrzenie... musimy tylko na to pozwolić.

Natomiast pisząc Mir21 o tym co byśmy chcieli żeby stało się z naszym polskim społeczeństwem – chociaż było by dla nas wszystkich najlepszym rozwiązaniem – z perspektywy czasu może okazać się tylko pobożnym życzeniem.

3,754

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Nikt nie będzie czytał interpretacji centurii, które zmieniają się w zależności od sytuacji jaka ma miejsce w danej chwili.
Albo się wie, albo nie wie co będzie.
Jeśli się interpretuje coś pod trend, to nie jest to dla mnie interpretacja, tylko analiza.
Wiedza historyczna to najbardziej przekłamana wiedza jaka istnieje na tym świecie. Jeśli się bazuje na historii i do tego interpretuje centurie w zależności od tego co się usłyszy z "właściwego" kanału telewizji, to z tego nic nie będzie.

Ostatnio edytowany przez Czytelnik (2017-07-04 02:24:01)

3,755

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Jaki Bastard? Ano ten z wpisu Atraktora, który ponoć taką wiedzą dysponuje. Poniżej cytat dotyczący Bastarda.

Atraktor napisał/a:

2017-06-26 20:56:11
Wydaje mi się(nie jestem tego jednak pewien),że jakąś znaczną rolę w upadku tego rządu odegra nie tylko Unia Europejska,ale też USA,Rosja i tak zwany przez M Nostradamusa"Bastran"-"Bastard"czyli D Tusk.

Nie do mnie zatem powinieneś napisać, że nie mam zielonego pojęcia, ale do Atraktora, który użył słowa Bastard interpretując zapisy M Nostradamusa.
Zresztą, nie sądzę abyś chciał do Atraktora napisać. Jego odpowiedź może być -jeśli o mnie chodzi -poniżej jakiejkolwiek krytyki.
Do tego te jego (Atraktora) zabawne jak na internet rozemocjonowane pisanie dużymi literami części swoich tekstów. I te wykrzykniki. Przezabawne. Zapewne ma wysokie mniemanie o sobie, a niepotrzebnie.

Nie odniosę się natomiast do pozostałej części twojego (NoNiewiem) wpisu, który poruszyłeś na mój temat, ponieważ i tak nie zrozumiesz mojego przekazu smile

Twój ostatni post jest tak emocjonalnie najeżony. Zupełnie niepotrzebnie. Ochłoń trochę. Mnie i tak twoje słowa nie są w stanie wyprowadzić z równowagi. Jestem już przyzwyczajony różnymi atakami jeszcze od czasów "wiecie rozumiecie".

Właściwie to miałem już tu nie pisać, o czym kiedyś wcześniej wspominałem, i tak też zrobię. Nie mam czasu na dyskusje z ludźmi twojego pokroju. Na szczęście nie wszyscy są tacy sami.

Ostatnio edytowany przez Czytelnik (2017-07-05 09:26:18)

3,756

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Słowiański przekaz pt. "Sarah Mata do Polachów" - Marzena Bielińska

https://www.youtube.com/watch?v=rZAJCaG18N4

Może ciężko będzie w to niektórym uwierzyć ,ale jest to prawda,powoli wstajemy z kolan my POLACHY LECHICI SARMACI .Czas poznać naszą prawdziwą historię .Teraz już rozumnie,  dlaczego naszego języka będą się uczyć na  całym świeci.

3,757

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktor napisał/a:

2017-03-12 00:31:31
Państwa bałtyckie i inne z Europy środkowej i wschodniej wiedzą,że tylko Niemcy mogą wywrzeć nacisk na Amerykanów aby stanęli w ich obronie.

Błędne myślenie. Europa może liczyć tylko na siebie, co powiedziała Merkel. Dlatego nigdy nie mozna być pewnym swoich sądów.

3,758

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Czytelnik napisał/a:
Atraktor napisał/a:

2017-03-12 00:31:31
Państwa bałtyckie i inne z Europy środkowej i wschodniej wiedzą,że tylko Niemcy mogą wywrzeć nacisk na Amerykanów aby stanęli w ich obronie.

Błędne myślenie. Europa może liczyć tylko na siebie, co powiedziała Merkel. Dlatego nigdy nie mozna być pewnym swoich sądów.

Owszem nie można liczyć na swoich sąsiadów bo w przypadku rozpoczęcia 3 wojny światowej Niemcy po raz  kolejny nas zaatakują według przepowiedni Nostradamusa i każdy w temacie wie że UE została stożona i służy jedynie zachowaniu Hegemonii Niemiec. Nam wyrzuca się brak praworządności nie chęci do przyjmowania uchodźców heh  a jak chodzi o Nord stream 2 to Niemcy maja gdzieś nasz sprzeciw i gdzie tu jest ta solidarność...Mógłbym wiele dać przykładów co się nam wyrzuca a 100 razy gorsze dzieją się rzeczy na zachodzie i jest ok. Ogólnie według mnie Bóg już nie może patrzeć na to co się wyprawia na zachodzie gdzie partie niby wywodzące się z podwalin chrześcijaństwa zgadzają się na związki homoseksualistów żeby tylko mieć dobry wynik w przyszłych wyborach dlatego jest nieunikniona  3 wojna światowa która zbliża się wielkimi krokami bo głupota i niemoralność ludzka sięgła już zenitu ...

Ostatnio edytowany przez felek007 (2017-07-09 22:50:32)

3,759

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

To co Wielkiemu Słowianinowi się nie udało
To jego mierny mały brat dokończy
Nie siłą a słowem przekonywania
Małe Kraje Wschodu zrobią z nim konfederację

Czy tu nie jest mowa o Piłsudskim, trójmorzu i może obecnym Prezydencie?

3,760

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ja mam takie pytanie. Mianowicie, czy jest w przepowiedniach Nostradamusa cokolwiek o "iluminatach" jako sile sprawczej wielu  ludzkich problemów. Czy grupa ludzi, która decyduje skrycie o naszych losach została w jakiś sposób zidentyfikowana?