Koniec świata

Przepowiednie, proroctwa, znaki

Trzęsienie ziemi w Chile! Nadchodzi Tsunami!

Artykuł opublikowany w dniu 27-02-2010 o godzinie 11:50

Potężne trzęsienie ziemi o sile 8,8 stopnia w skali Richtera nawiedziło Chile o godzinie 3:34 czasu miejscowego (7:43 czasu polskiego). Wstrząsy wtórne miały siłę 6,3 stopni.

Epicentrum trzęsienia znajdowało się około 90 km od miasta Concepcion (centralna część Chile) pod dnem morza, na głębokości 55 km. W stolicy Chile (320 km od epicentrum) zatrzęsły się budynki, uszkodzeniu uległy linie energetyczne. Do tej pory zarejestrowano ponad 700 śmiertelnych ofiar trzęsienia ziemi oraz ponad 2 miliony rannych. Liczba ofiar ciągle rośnie.

Sejsmolodzy ostrzegają przed nadchodzącym ogromnym tsunami na Pacyfiku, które zagraża wybrzeżom Chile, Peru, Kolumbii, Panamy, Kostaryki i Antarktyki. Na Hawajach zarządzono częściową ewakuację.

To było kolejne po Haiti ogromne trzęsienie ziemi w ostatnim czasie. Nasilenie klęsk żywiołowych może świadczyć o nadchodzącej katastrofie. Trzęsienia ziemi, fale tsunami, straszliwe powodzie, wybuchy wulkanów zapowiadają ostateczną zagładę Ziemi i ludzkości.
Komentarze (2) Dodaj swój »

Trackback | RSS 2.0
  • # matikret (24-05-2010)

    ja się nie boję, ale wy nie wieszcie w takie brednie, tylko Bóg wie kiedy będzie koniec Świata !
    I naprawdę nie ma się czym przejmować, ale mam małe wątpliwości że to się stanie w 2012 roku ponieważ widać co się dzieje z ziemią i co się dzieje na świecie (Zabójstwa, gwałdy, powodzie itd)

    Koniec Świata jest już bliski !!!!

  • # Jasiu (22-07-2010)

    Nie jest wazne kiedy nastapi koniec swiata. Stary czlowiek musi umrzec a mlody moze. Tylko jest jedno pytanie, czy jestes gotowy na spotkanie ze smiercia? Czy przyszedles na kolana w szczerej pokucie i poprosiles Pana Jezusa, o przebaczenie twoich grzechow? A On to uczyni, bo po to przyszedl na swiat, aby zbawic czlowieka. Jesli tego jeszcze nie uczyniles, to juz jest najwyzsza pora, bo moze byc za pozno. Ja juz umieralem dwa razy i moge cos na temat smierci powiedziec. Gdy nie bylem pojednany z Panem, to panicznie balem sie umrzec. A kiedy pojednalem sie z Nim, to odczulem ze ide do domu. Bo teraz niebo jest moim domem. Pomysl o tym ty, ktory bedziesz to czytac.