Trzęsienie ziemi w Chile! Nadchodzi Tsunami!
Potężne trzęsienie ziemi o sile 8,8 stopnia w skali Richtera nawiedziło Chile o godzinie 3:34 czasu miejscowego (7:43 czasu polskiego). Wstrząsy wtórne miały siłę 6,3 stopni.
Epicentrum trzęsienia znajdowało się około 90 km od miasta Concepcion (centralna część Chile) pod dnem morza, na głębokości 55 km. W stolicy Chile (320 km od epicentrum) zatrzęsły się budynki, uszkodzeniu uległy linie energetyczne. Do tej pory zarejestrowano ponad 700 śmiertelnych ofiar trzęsienia ziemi oraz ponad 2 miliony rannych. Liczba ofiar ciągle rośnie.
Sejsmolodzy ostrzegają przed nadchodzącym ogromnym tsunami na Pacyfiku, które zagraża wybrzeżom Chile, Peru, Kolumbii, Panamy, Kostaryki i Antarktyki. Na Hawajach zarządzono częściową ewakuację.
To było kolejne po Haiti ogromne trzęsienie ziemi w ostatnim czasie. Nasilenie klęsk żywiołowych może świadczyć o nadchodzącej katastrofie. Trzęsienia ziemi, fale tsunami, straszliwe powodzie, wybuchy wulkanów zapowiadają ostateczną zagładę Ziemi i ludzkości.
|
|
Gladebrook Community – Emphasizes togetherness and friendly interactions.
написание курсовой на заказ цена написание курсовой на заказ цена .
mostbet apk download uz http://mostbet84629.help
binaryforge – Bookmarked this immediately, planning to revisit for updates and inspiration.
цены на отделку квартир remont-v-tyle.ru .
отделка квартиры тула remont-v-tyle.ru .
заказать ремонт квартиры remont-v-tyle.ru .
1win login havola https://1win5754.help
mostbet aviator bonus https://mostbet53160.help/