161

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

WITAM...NIKT CI NIE KAŻE WIERZYC W TO CO DANA OSOBA PISZE...ALE I TAK JEST TO PEWNE ZE TYLKO WYBRAŃCY pozostaną NA TEJ ZIEMI..CZEMU człowiek NIE MOŻE MIEĆ NADZIEI....

162

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

JKK napisał/a:

wiecie co moim zdaniem nawet jak koniec świata miałby być i jacyś naukowcy by to wiedzieli to nikt by nie powiedział ich gęby trzymane są na kłódkę nie wiem może dostają za to kasę albo ktoś im grozi wyobraźcie sobie co by było jakby to wyszło na jaw totalny chaos ludzie zaczęliby kraść  zabijać bo myśleli by i co ze ukradnę jakąś rzecz albo zabije jak za 2 lata i tak już nikogo nie będzie nikt niczym by sie nie przejmował zreszta zobaczy sie w 2012 widze was tutaj za 1162 dni wtedy przekonamy się o wszystkim

dokladnie sie z toba zgadzam,,,i to samo mysle.

163

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Kawior na poczatku zartowalem ze jestes chory ale teraz to sie juz zmienilo xD Ty na prawde sie tak boisz ?? omg  Na tym drugim swiecie (bo w to wieze ze istnieje) na pewno jest lepiej wiec nie wiem czym sie tu martwic.
PS: Ludziom sie nudzi i wymyslaja konce swiata. Z moich observacji wynika ze to wszystko jest po to aby gllupich ludzi na kase oszukac i pewnie tak bedzie. Widzial wogole ktos wogole ten kalendarz Majow ?? Tylko na zywo a nie zrobiony w jakims programie graficznym.
A tym wszystkim co to to przepowiadaja to lapowke mozna dac zeby tak powiedzieli. Pozdro xD

164

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

ludzie to ze tak myślę to muszę być albo chory albo muszę sie czegoś bać..przecież mamy wolność wypowiedzi.

165

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

To po co ludziom glowe zawracasz tym ze organizujesz wyprawe w gory ? Gosciu papa  i ja na twoim miejscu juz bym tam jechal smile hahahahha
Nie zebym sie bardzo z ciebie smial ale to chore xD

166

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Pozioma napisał/a:

To po co ludziom głowę zawracasz tym ze organizujesz wyprawę w góry ? Gosiu papa  i ja na twoim miejscu już bym tam jechał smile hahahahha
Nie żebym sie bardzo z ciebie śmiał ale to chore xD

to powiedz sam co w naszych czasach nie jest chore....to ze jesteś światkiem jehowa to twoja sprawa ..a robie wypad w góry bo mam dosc takich ludzi jak ty.zawsze sie wam coś nie podoba i z byle pomysłu potraficie sie śmiać.jadę bo nawet jeśli tego nie przeżyje,to chodziarz próbowałem.a jak mi sie uda to będę sie cieszył ze już nie ma takich pacanów (bez obrazy)jak ty.

167

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Nie jestem swiadkiem jehowa (czy jak to sie tam pisze) Cytuje "Nie znasz dnia ani godziny" Wiec ku**** jakim cudem ktos to jest w stanie przepowiedziec ? No to sie zobaczymy 22 grudna 2012
(jesli nic sie nie zdazy) to nawet moge jechac przez cala polske do ciebie smile

168

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Pozioma napisał/a:

Nie jestem świadkiem jehowa (czy jak to sie tam pisze) Cytuje "Nie znasz dnia ani godziny" Wiec ku**** jakim cudem ktoś to jest w stanie przepowiedzieć ? No to sie zobaczymy 22 grudnia 2012
(jeśli nic sie nie zdąży) to nawet mogę jechać przez cala polskie do ciebie smile

witam ponownie kolego...skąd możesz wiedzieć jak pisze w biblii.przecież oryginał jest w wtykanie ...a to co nam dano to połowa to fikcja stworzona na potrzeby kościoła...

ps: podać ci adres..

169

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Ja wierze w Koniec Świata nawet mam 10 lat :-) Ale zadajmy sobie pytanie...Przecież ludzkość musi kiedyś zniknąć i Ziemia a to czemu myślicie, że nie będzie końca w 21.12.2012 . ? Trzeba w to wieżyc bo Z kąd my jesteśmy.? Była era dinozarłów i inne pokolenie.Spadła kometa i koniec zięrząt czy ktoś widział Dinozarła.? NIE
Bo umarł go nie ma nie będzie...Niewiem czy ten który nie wieży w koniec nie wie, że w 2000 roku a afryce spadła wielka kometa a tam były najczeszcze kataklizmy to znaczy: Płyta z płytą się złączyły i trzesienie ziemi .... Nie wiem a;e trzeba być głupim, żeby w to nie wierzyć chyba, że będzie Milenium . :-)

170

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

damara ty powinnaś jeszcze bajki oglądać a nie na forum sie odzywać...10 lat masz ...

Administrator: a niby dlaczego ma się nie odzywać? Forum jest dla wszystkich.

171

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

KAWIOR napisał/a:

damara ty powinnaś jeszcze bajki oglądać a nie na forum sie odzywać...10 lat masz ...

Administrator: a niby dlaczego ma się nie odzywać? Forum jest dla wszystkich.

to juz nawet pożartować wolno...

172

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Widze ze administrator nie ma pojecia co powinien tutaj robic. W poscie Dagmary jest z 5-10 bledow moze bys to poprawil ?

Kawior: Ja wcale nie twierdze ze nie bedzie konca swiata ale wiem jedno nikt nie jest w stanie tego przepowiedziec.
Orginalu Biblii nie widzialem ale ten cytat byl na 100% w niej.

173

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

ALE ZENUJĄCY POZIOM SIE ZROBIŁ NA TYM FORUM...JESZCZE DO NIEDAWNA BYŁO Z KIM POGADAC A TERAZ DZIECIARNIA I GŁUPOTY PISZECIE.....
GOSC ,KTÓRY NAPISAŁ ,ŻE WYJEŻDŻA DO TURCJI W GÓRY..."CHŁOPIE A KTO CI POWIEDZIAŁ ,ZE TAM BEDZIE BEZPIECZNIE? HM..SKAD TO WIESZ? " JA INTERESUJE SIE TA SPRAWA OD LAT 4 I WIEM,ZE TE MIEJSCE NIE DA CI SPOKOJU:)
ALE "ZAIMPONOWAŁES "MI SWOJA LOGIKA PODEJSCIA DO TEMATU I ZA pewnośc swoich przekonan
pozdro

174

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Witam wszystkich ponownie, nie było mnie przez kilka dni, i wracam big_smile widze że trzeba troche porządków zrobic smile

Ostatnio edytowany przez Andrzej3991 (2009-12-02 07:20:46)

175

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Pozioma -administrator nie ma obowiązku poprawiać błedów ortograficznych i interpunkcyjnych. jako główny administrator servera zajmuje się jego rozbudową, hostowaniem

ps. na wczesniejsze posty skierowane do mnie odpowiem dzisiaj, wieczorem. przepraszam za dublowanie postów

Ostatnio edytowany przez Andrzej3991 (2009-12-02 07:23:49)

176

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

KAWIOR - za takie wypowiedzi "to juz nawet pożartować wolno..." powinien być ban, jest to komentowanie decyzji administratora.

Pozioma - jeżeli nikt nie może przepowiedzieć przyszłości to na logiczny rozum dlaczego powstały daty?

ps. widze ze niektórzy wykorzystali mój brak wypowiedzi przez kilka dni i ładny opis o mnie zrobili

177

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Witam wszystkich, wierze w to c oma sie stac poniewaz jest na to wiele dowodow przedstawionych przez naukowcow i przepowiedni... przepowiednie niektorym wydaja sie smieszne i nie warte uwagi ale moim zdaniem wiele z nich sie spelnilo i wierze w nie.
Chcialbym tylko zapytac czy ktos wie czy cala ziemia ma byc zniszczona?
czy bedzie jakis punkt lub miejsce na ziemi ktore zostanie nie ruszone przez kataklizmy?
moze znacie jakies ksiazki o tym co ma sie dziac lub co robic przed tym dniem?
z gory dziekuje. Adrian

178

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

strarznik czasu napisał/a:

majowie nie przewidzieli konca swiata tylko koniec ich kalendarza to różnica

tak więc, ich kalendarz konczy się w 2012 ale według ich wierzeń żyjemy w 4 erze i jej koniec nastąpi w 2012, wiadomo też że według ich każda era kończyła się katastrofami i tej też to nie minie. jednak majowie nie uważali tej daty za koniec świata.

179

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Nimfadora napisał/a:

Andrzej3991 - bardzo mi się nie podoba, że usiłujesz negować każdego, kto zaczyna pisać o religii. ma ona bardzo duży wpływ na życie człowieka i przy takich tematach warto również o niej pisać, bo w razie faktycznego końca świata odegra ona duże znaczenie, biorąc pod uwagę ilość wyznawców wszelkich religii świata.
ktoś wcześniej napisał że na istnienie boga nie ma żadnych dowodów i że wierzący mają tylko WIARĘ. a przecież gdyby dowody były, nie byłoby wiary tylko wiedza, a nie o to chodzi w religiach.
nie jestem fanatyczka religijną i chociaż wierzę w Boga, staram się tu pisać obiektywnie, nie twierdzę też, że koniec świata w 2012 roku nie nastąpi. jest tylko jeden drobny problem o którym chyba zapomnieliście...
otóż nasz obecny kalendarz został błędnie rozpoczęty. w rzeczywistości Chrystus narodził się kilka lat przed naszą erą, z tego co pamiętam 6 lub 7. odkryto to grubo po roku tysięcznym i uznano, że nie ma sensu przesuwać kalendarza o te kilka tak. tak więc gdyby koniec świata miał nastąpić 21.12.2012, powinno się to zdarzyć w 2005 lub 2006 roku... a do tej pory jakoś żyjemy wink
oczywiście dopuszczam do siebie możliwość, że moja teoria jest błędna, dlatego proszę o potraktowanie mojego posta bez ironii czy uwag na temat mojej inteligencji, które na forum są zbyteczne i w ogóle nie powinny występować;)
pozdrawiam

twoje stwierdzenie jest również odpowiedzią, dlatego neguję wypowiedzi o religii. Ponieważ każdy ma własne zdanie na temat religii, ja mam kompletnie inne zdanie na temat wiary. Na temat religii można się sprzeczać przez całe życie i jest ich trochę, nie każdy jest tego samego wyznania...

180

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Nimfadora napisał/a:

Andrzej3991 - chciałam tylko dodać, że jak sam stwierdziłeś internet jest dla wszystkich i KAŻDY ma prawo wypowiedzieć swoje poglądy, nawet jeśli nie zgadzają się one z twoimi.

Tak zgadzam się z tym że każdy ma prawo wypowiedzi ale tak jak już wcześniej wspomniałem nie ma sensu zawalać tego tematu, można stworzyć oddzielny na religię