3,081

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Moogi daj sobie spokój. To przez Ciebie zostało zamknięte tamto forum, gdyby nie ty nadal moglibyśmy czytać wpisy pana Atraktora, ale oczywiście ty musiałeś mieć niewyparzony język i doprowadzić do zamknięcia forum.

Na twoim miejscu nie liczyłbym że pan Atraktor zacznie tu pisać. Przecież już wielokrotnie pisał, że zamierza skończyć. Gdyby nie Ty - zapewne jeszcze poznalibyśmy troche nowych przepowiedni, ale teraz już po ptokach. Wszyscy zainteresowani tematem mogą ci za to 'podziękować'.

3,082

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐  roll

Ostatnio edytowany przez Moogi (2016-03-09 00:38:05)

3,083

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ja osobiście na miejscu Norbertusa nie zamykałbym forum, ale cóż miał taką możliwość i z niej skorzystał.

Mimo wszystko za całą sytuacje obwiniam przede wszystkim Ciebie, trzeba było nie wchodzić w takie polemiki z adminem i na siłę nie udawadniać swoich racji, tym bardziej że - chyba wiedziałeś że nawzajem za sobą z Norbertusem nie przepadacie i to od samego początku jak zacząłeś się udzielać na tamtym forum.
Gdyby nie twoja chęć aby na siłe coś udowodnić, forum dalej byłoby otwarte.
Po prostu czasem warto odpuścić, może gdybyś wiedział jakie będą konsekwencje twoich wpisów, nie zrobiłbyś tego drugi raz.

Jeśli chodzi o kontynuowania wątku przepowiedni, jak chyba zauważyłeś nie ma zbyt wielu chętnych, zresztą niewielu wpadnie na to że ktoś będzie chciał kontynuować wątek na tym forum... Zresztą bez pana Atraktora ta dyskusja i tak będzie ułomna, o ile jakaś w ogóle będzie.

3,084

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐  roll

Ostatnio edytowany przez Moogi (2016-03-09 00:40:20)

3,085

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐  roll

Ostatnio edytowany przez Moogi (2016-03-09 00:41:35)

3,086

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐  roll

Ostatnio edytowany przez Moogi (2016-03-09 00:43:09)

3,087

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam
Na wcześniejszym forum rzadko pisałam ,ale czytałam je codziennie,szkoda że skończyło się to tak nagle.Myślę ,że gdy  by tutaj wynikła ciekawa dyskusja to Atraktor też zabrał by głos . Ostatnio tak sobie myślałam dlaczego Niemcy przyjmują tylu tz. uchodzców ,w większości młodych mężczyzn w wieku poborowym ,którzy do pracy raczej się nie garną .Muszą mieć w przyszłości jakąś z nich korzyść,jedyne co mi przyszło na myśl, to  tylko że oni nadają się do mordowania ,a Niemcy planują ich w tym wykorzystać .
Przyszły rok, raczej nie będzie już taki spokojny jak ten,tak mi się wydaje .
Pozdrawiam

3,088

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

A o to inne centurie w/g mnie dotyczące wybuchu i przebiegu III Wojny Światowej.

Persage I 51..

Saturn i Jowisz spotkają się w znaku Barana:
O Wieczny Boże,jakież przyjdą zmiany!
Jakie wzburzenia w Italii, Hiszpanii,Brytanii i Francji
Gdy powolny obrót historii znów niesie ciężkie czasy

--- To są słowa z linku , ze strony 3,084.

Takie ustawienie planet było w latach 1939-1940 Następne takie ustawienie następuje mniej więcej co 60 lat , a więc lata 1999-2000 i lata 2059.

Ostatnio edytowany przez michallesz2 (2015-10-26 23:18:05)

3,089

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

ania

Wszystko ma swój czas. Aby proroctwa mogły się spełnić to musi zaistnieć tego przyczyna.

3,090

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam serdecznie nowych i starych użytkowników sprawdzonego forum. Milo widzieć jak pomału odradza się z długiego letargu. Zapraszam do czynnego udziału
:-)

3,091

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Śniady do Azji wyśle nowe wojska,
Kraj studnia zatopi ich wszystkich,
Wielka klęska i zniszczenie nowego miasta,
Będą początkiem upadku morskiego Neptuna.

Atlantydzi przedwcześnie ogłoszą Wielkie Zwycięstwo,
Ich Afrykańczyk zostawi tam tysiące grobów,
Muzułmanie ten dzień ogłoszą później świętym,
Śniady zakończy rządy w wielkiej niesławie!

CZYŻBY PRZEPOWIEDNIE MIAŁY BY SIĘ NIEDŁUGO SPEŁNIĆ ?

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/usa-m … ekwencjami

3,092

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://www.monitor-polski.pl/aron-jasno … rach-2015/

3,093

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Przepowiednia;74,91(czterowiersz);
Po pierwszej ogólne rozczarowanie i kryzys,
Po drugiej;zamachy bunty i rewolucje,
a po trzeciej; katastrofy,nędza i rozpacz,
aż w końcu całemu światu urodzi się dziecko z jednym zębem!

może okiem?
http://innemedium.pl/wideo/w-egipcie-ur … cko-cyklop

3,094

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam,
Jestem nowym użytkownikiem ale śledziłem uważnie wszystkie wpisy zarówno Arteuzy jak i Atraktora ale z braku czasu nigdy się tam nie zalogowałem.  Żałuję, że Norbetus zamknął ostatnie forum i to jeszcze w taki arogancki sposób ale to świadczy o tym jakim jest człowiekiem.
Szkoda tylko że nie ma kontaktu z Atraktorem ale może się odezwie.
Zaglądam czasem na TO forum ale niestety brakuję tu kogoś kto by to trochę ożywił. Bez Atraktora będzie ciężko. Widzę, że Ania jest nieugięta i co jakiś czas coś zamieszcza. I fajnie:) Może warto by było czasem wymienić się informacjami, obserwacjami i analizą bieżących wydarzeń. Łatwiej będzie nam dostrzec nadchodzące zmiany. Sam też czasem postaram się coś napisać.
Pozdrawiam wszystkich:)
moonlight

3,095

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐  roll

Ostatnio edytowany przez Moogi (2016-03-09 00:44:10)

3,096

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Moogi ma racje. Takie dopasowywanie na siłe przepowiedni Nostradamusa do takich mało znaczących informacji jest kompletnie nie ma sensu.
Bądźmy poważni.
Nie szukajmy taniej sensacji w stylu dziennikarzy Faktu lub SuperExpressu.

3,097

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Panowie,
wyluzujcie trochę, myślę, że Ania zamieściła tą informację w formie żartu. Nie Róbcie z tego takiego problemu;)

3,098

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

A wracając do Nostradamusa:
"Prędko krew popłynie rzeką". Państwo Islamskie grozi zamachami w Rosji (http://www.tvn24.pl)
W nowym nagraniu wideo Państwo Islamskie (IS) grozi Rosji atakami, które mają być wkrótce przeprowadzone - podał w czwartek portal SITE monitorujący działalność islamistów w internecie. (http://www.tvn24.pl)
Więcej tu:
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiat … 93992.html

Przypomniał mi się taki czterowiersz który zamieścił kiedyś Arteuza. 5 lat temu wydawało się to bardzo odległe.
Myśłę że data 2021 wskazana przez Arteuze jest jak najbardziej prawdopodobna. Jeszcze 6 lat a to bardzo dużo...

Persage XI 33, 7
Smok i Wielbłąd wykupili ukradkiem tajemnice,
Niszczycielska broń Słowianina nie wystartuje,
Niebo nad Rusią będzie we władzy wrogów,
Kres Wielkiego Państwa i Narodu stanie się faktem.


Jeszcze kilka lat temu było to niemożliwe a teraz już zaczyna się o tym mówić

3,099

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

I jeszcze taka ciekawostka, nie wiem czy było
ISIS zaprezentowało mapę swojego imperium. W tych krajach chce przejąć władzę do 2020 roku:
Więcej tu:
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/isis-za … 020/7q9l4m

3,100

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

I jeszcze coś z innej beczki ale zbieżne z Nostradamusem:
Skopiowane z tej strony:
https://dzieckonmp.wordpress.com/category/proroctwa-2/


Przepowiednia Arcybiskupa Fultona Johna Sheena z 1946 roku:
USA stały się właśnie najsilniejszym krajem świata. Ale władze Ameryki nie troszczą się o przestrzeganie prawa Bożego, wręcz przeciwnie, one podporządkowały się bardzo niedobrym siłom. Dlatego potęga USA nie będzie trwała długo, a jedynie przez okres pontyfikatu siedmiu kolejnych papieży, licząc od obecnego PIUSA XII jako pierwszego z nich. Wraz z końcem pontyfikatu siódmego papieża, potęga USA się załamie i swojej pozycji najsilniejszego kraju świata Ameryka już nigdy nie odzyska.

Powyższą przepowiednię cytuję według książki „Catholic Prophecy” z 1965 roku. Jak łatwo policzyć, Papież Franciszek jest w tym liczeniu – ostatnim siódmym papieżem. Przepowiednia ta, jak mogłem się przekonać, jest też wcale dobrze znana w Chicago. Zresztą, poczynając od kryzysu w 2008 i gwałtownego załamania się bytu wielu rodzin, nie tylko w populacji polonijnej narasta przekonanie, że coś się kończy, nastaje jakiś przełom…

Arcybiskup Fulton J. Sheen zmarł w 1988 roku. Był to jedyny hierarcha katolicki, któremu Ojciec Święty Jan Paweł II publicznie – w czasie jednej z wizyt w USA – powiedział najwyższej klasy komplement: „Oto pasterz wierny!” Obecnie Abp Sheen jest po zakończonej fazie diecezjalnej procesu kanonizacyjnego, ze stwierdzoną heroicznością cnót. W związku z tym przysługuje mu tytuł „Sługa Boży” – a do kanonizacji potrzebne są jedynie ewidentne cudy. No i oczywiście, brak złośliwych blokad w Watykanie…

Tak (nawiasem mówiąc), jeśli ktoś wątpi, że żyjemy w czasach wielkich i ważnych zmian, nadto jest to naprawdę groźne i praktycznie niezmiernie wprost ważne – dla naszych życiowych wyborów, dla bytu naszych rodzin, dla planowania naszej przyszłości – gdyby kto w to wątpił, a to powinien sobie tę przepowiednię świętobliwego amerykańskiego hierarchy poczytać. Dodajmy, że Abp Sheen był też fenomenem radiowego dziennikarstwa. Już w latach 40-tych zaczął wygłaszać pogadanki religijne w radio. Zdobyły one niesłychaną popularność i spowodowały mnóstwo spektakularnych nawróceń – w tym gwiazd sportu, biznesu i nawet polityków. Abp Fulton John Sheen łączył zwięzłość z niesłychaną prostotą prezentacji prawd ewangelicznych i swoistą genialnością argumentów polemicznych. Zwykle pojedynczych i trafiających w samo sedno problemu. Znakomite były też jego obrazowe porównania. Było w tym coś ze „stylu” wypowiedzi samego Pana Jezusa z czasu Jego ziemskiego życia. Przy okazji – liczne miliony dolarów zarobione jako honoraria za prelekcje radiowe – Abp Sheen odsyłał do Watykanu wspierając zwłaszcza Papieża Piusa XII. Sam żył bardzo skromnie, a jego dar proroczy nie ulegał wątpliwościom…

Można przy okazji zapytać, czy kto sobie wyobraża ów koniec światowej dominacji Ameryki – ów krach jej potęgi – jako przyjacielski piknik? Polityka – to niestety – walka o władzę. Z podkreśleniem słowa: walka… Jak narazie, świat jest pełen bezwzględności, chciwości – a nie przyjacielskich uczuć.