3,181

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

michallesz2 napisał : „Przeczytaj na początku temat blogu na którym się znajdujesz a potem możesz sobie umoralniać.”

Po pierwsze jest to forum nie blog. Jak nie widzisz różnicy to spytaj się swojej sekty dlaczego na twoim blogu nikt nie interesuje się o czy piszesz. Na forum trwa z zasady dyskusja nie monolog. Umoralnianie to Tobie zaprogramowali i teraz starasz się pisać że wiesz wszystko dobrze i najlepiej. W XXI wieku to nie przejdzie. Myślę że jednak jesteś zaślepiony tym o czym piszesz czyli o Twojej biblii, nie potrafisz również zobaczyć i przeczytać o czym piszą inne osoby, piszą o przepowiedniach Nostradamusa, nie o proroctwach Biblijnych. Nie ma również na tym wątku forum w nazwie informacji o proroctwach Biblijnych. Nie ma również mowy o przedstawianiu poglądów sekt które mącą w głowach ludziom w każdym wieku, widać to na Twoim przykładzie. Gdzie mówi się, a Ty nie rozumiesz o czym, tłumaczy się, a do Ciebie nie dociera. Kaznodzieje tacy  jak Ty już tak mają. Przez wiele miesięcy ten wątek był martwy, między innymi przez Twoje wpisy,  które nie były związane z przewodnim tematem wątku. A ponieważ Twoje wpisy były chyba na wszystkich już wątkach tego forum, jakoś nie widać żeby były one dzięki nim aktywne. Atraktor wiele razy tłumaczył innym osobom, że pisze o przepowiedniach Nostradamusa, nie o proroctwach Biblijnych. Takie osoby jak Ty nie potrafią tego zrozumieć, ponieważ mają takie założenie, że piszą bloga na forum, bloga się czyta, na forum dyskutuje w temacie przewodnim poszczególnych wątków których jak to na forum jest wiele i każdy może wypowiedzieć się tam gdzie ma zainteresowane osoby tym o czym pisze. Tutaj nie zauważyłem osób które są zainteresowane wykładami o Twojej biblii oraz mąceniem w temacie przepowiedni Nostradamusa. Na podstawie Twoich wpisów widać że nie masz pojęcia o czym pisał w swoich przepowiedniach Nostradamus. Widać że chcesz tylko przykleić swoje kazania do innej dyskusji nie związanej z tym o czym Ty mówisz w swoich wpisach.

3,182

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

oooo... widzę że pojawił się jakiś Trolll - PanX, który poza utrudnianiem i wyśmiewaniem innych nie ma nic do powiedzenia. Proponuję go po prostu ignorować i nie wchodzić z nim  w niepotrzebne dyskusje. Szkoda czasu na polemizowanie z kimś takim...

3,183

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

PanX

Zobacz stronę główną tego forum.
http://koniecswiata.info/forum/?login=1

moonlight

Jak PanX będzie się tak dalej zachowywał to zostanie zablokowany i więcej na to forum nie wejdzie.

3,184

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Masz rację michallesz2,
jeśli się PanX nie opamięta to nie będzie innego wyjścia;)

3,185

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

W tym sporze muszę stanąć po stronie PanaX.

Ten wątek może i posiada tytuł taki jaki posiada, ale został dawno temu założony po to aby Atraktor mógł w nim przedstawiać swoje interpretacje itd.
Mało kogo, o ile kogoś w ogóle, interesują tutaj te "interpretacje biblijne".

Ciekawe jest to, że użytkownik michallesz2 uaktywnił się w tym wątku wówczas, gdy zostało zamknięte forum na gazeta.pl i w związku z tym w tym wątku pojawiły się osoby zainteresowane tematyką zamkniętego forum.
Wcześniej ostatnia jego aktywność na tym forum miała miejsce w kwietniu 2015.

3,186

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐

Ostatnio edytowany przez Moogi (2016-03-09 00:59:43)

3,187

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ja zarejestrowałem się na tym forum dnia 11-05-2011. Głównym powodem tej rejestracji były wiadomości w internecie związane z Końcem świata w 2012 roku. Na początku pisałem na innym forum ale tam nie można było wstawiać linków , więc zrezygnowałem z tamtej strony.
Na tym forum założyłem swoje blogi związane z wyjaśnieniem końca świata a w tematach wyraźnie podkreśliłem , że są związane z Biblią. Kiedy rozpoczynałem działalność na tym forum było mało blogów i nie było jeszcze na nich logo Atraktora. Każdy użytkownik tego forum jest odznaczony przez administratora sposobem działalności. Zaczynając od NOWY UŻYTKOWNIK poprzez poszczególne szczeble doszedłem do SKARBNICA WIEDZY , a więc nie jestem jakimś niewiadomym.

W swoim młodym życiu byłem niewierzącym i nie znałem Biblii ale Bóg miał swój plan wobec mnie i sprawił tak , że poznałem Biblię i stałem się wierzącym. Nie czytałem Biblii aby zobaczyć co tam pisze ale studiowałem ją cierpliwie i z mozołem aby zrozumieć sposób przekazu Jezusa oraz zrozumieć przepowiednie w nich zawarte. Na początku mało co rozumiałem z opisów Biblijnych ale ciągła analiza doprowadziła do tego iż rozumiem ją coraz lepiej. Bardzo dużo poświęcałem czasu na analizowanie Apokalipsy , ponieważ na początku była tak zagmatwana , że trudno było zrozumieć o co tam chodzi.W moim zaangażowaniu poznania Biblii czułem obecność Bożą, która wydarzyła się w moim życiu. Więc Bóg nie po to dał mi poznać Biblię abym teraz miał zmarnować ten otrzymany talent. Dużo osób dzięki mnie zmieniło swoje życie na lepsze. Tak samo wiele osób czyta moje wypowiedzi. Jedni zrozumieją to , co chcę przekazać , inni nie. Ale wśród tych co nie rozumieją są tacy , którym potrzebne jest dokładniejsze wytłumaczenie , ale są też tacy , którzy nigdy tego nie poznają.

Moje zrozumienie przekazu Biblijnego jest po to abym otworzył oczy co poniektórym ludziom przedstawiającym błędne informacje Biblijne. Wcześniej zmieniłem zrozumienie co do liczby Szatana. Na początku wiązano go z liczbą 666 a obecnie coraz częściej jest kojarzony z pieniędzmi i bogactwem. Tak samo informacja o tym , że wojna ma trwać 27 też jest błędna i dlatego postanowiłem wyjaśnić dlaczego to jest błąd. Nie potępiam ludzi , którzy myślą inaczej , tylko że , Ci ludzie nie potrafią udowodnić , że racja jest po ich stronie a tylko się kłócą i obrażają innych. To dowodzi tego iż w ich sercach jest mało Boga i Bóg zakrył im poznanie tego. Natomiast ja otworzyłem się na Boga i dzięki temu Bóg odkrywa przede mną skryte tajemnice.

Jak mnie ludzie oceniają , to jest ich sprawa , dla mnie ważniejsze jest to w jaki sposób oceni mnie Bóg. To nie ludzie zbawiają dusze ale Bóg. Jeden z rozmówców napisał , że mało osób czyta moje blogi , więc powiem mu , że ja nie piszą po to aby być sławnym. Ja piszę po to aby każdy mógł to przeczytać i sam ocenił gdzie tkwi prawda.

3,188

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Wpis został zaczerpnięty z tej strony:

http://koniecswiata.info/forum/topic/25 … -dyskusji/

czterowiersz 35 z Centurii III:   

          „Na krańcach zachodniej Europy
          Urodzi się dziecko w biednej rodzinie
          Które swoimi przepowiedniami uwiedzie wielu
          Jego sława we wschodniej krainie będzie jeszcze większa”

Powyższy czterowiersz mówi że na krańcach Europy zachodniej narodzi się szczególne dziecko w biednej  rodzinie (praca fizyczna,o niskiej efektywności zaspokojenia potrzeb) które swoimi przepowiedniami uwiedzie wielu, a w szczególności we wschodniej krainie. Robiąc pewien eksperyment myślowy mogli byśmy twierdzić że to o Polskę chodzi i taki ktoś faktycznie  się urodził i jego przepowiednie uwiodą wielu, czyli będą powszechnie znane i „lubiane”, powszechnie znane a we wschodniej krainie (Polsce) jego sława będzie jeszcze większa. eksperymentalnie możemy pomyśleć że to właśnie wcześniej wspomniany Anioł..... więc poszukajmy w naszej nowej historii takiej postaci...

3,189

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐

Ostatnio edytowany przez Moogi (2016-03-09 01:00:35)

3,190

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Centuria VI 100 (oczywiście czterowiersz łaciński, pisany tylko jednym zrozumiałym językiem)

„Przemyśl to czytelniku, najroztropniej, jak możesz,
Wara jednak od moich wierszy, motłochu tępy i bezbożny.
Precz od nich, astrologowie, barbarzyńcy i głupcy!
Albo was wydam czcicielom szatana.”

Nostradamus pisze , że aby rozszyfrowywać jego centurie to trzeba najpierw pojednać się z Bogiem. Jeśli człowiek w swoim sercu nie ma Boga to nie powinien zajmować się rozszyfrowywaniem centurii , ponieważ Bóg sprawi , że te tłumaczenia będą fałszywe.

3,191

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Czas na podsumowanie mojej dotychczasowej jakże ważnej działalności na tym forum i jakże dużego wkładu w prawidłową i rzetelną analizę przepowiedni Nostradamusa:

WKŁAD MARTIMOCARDOZY W ROZWÓJ TEGO FORUM I ODSZYFROWANIE PRAWIDŁOWEGO PRZEKAZU PRZEPOWIEDNI NOSTRADAMUSA:

1.Wykazanie błędnej daty koniunkcji podanej przez słynnego badacza przepowiedni Atraktora

"wpis Atraktora z 12.11.2012 roku:

Presage I(centuria)czterowiersz 51.
Saturn i Jowisz spotkają się w znaku Barana.
O Wieczny Boże jakież przyjdą zmiany!
Jakie wzburzenia w Italii,Hiszpanii,Brytanii i Francji,
Gdy powolny obrót historii znów niesie ciężkie czasy.

Planety Saturn i Jowisz w znaku Barana(astrologia)spotkają się w
latach 2024-2025-najbliższy termin!"

MartimoCardoza dzięki swojej niebywałej uwadze, koncentracji i jasności umysłu wyłapał ten jakże prosty błąd i wszem i wobec przekazał iż takowa koniunkcja będzie miała miejsce w późniejszym okresie a mianowicie w roku 2059.

2.W kolejnym jakże genialnym i odkrywczym poście pan MartimoCardoza wykazał niezbicie iż WIELKI POTOP opisywany przez Nostradamusa a także innych jasnowidzów, wieszczów i wizjonerów będzie miał miejsce 09.09.2039, 19.09.2039,29.09.2039 roku. Ci, z Was którzy dożyją do tego wydarzenia będą mogli pochwalić się swoim dzieciom, wnukom iż znali pana MartimoCardozę, który bezbłędnie na wiele wiele lat przed wydarzeniem podał dokładną datę i nie pomylił się ani troszkę..

3.Pan MartimoCardoza sporządził specjalnie dla Was mapkę ukazującą gdzie konkretnie utworzony zostanie Wielki Taliban i określił konkretnie iż takowy twór zostanie utworzony do końca obecnej dekady http://ifotos.pl/z/sxhearw/

4.Genialny Martimo próbował rozszyfrować następującą przepowiednię :

69;37 (sześciowiersz)
W pobliżu ziemi świętej (Izraela) trwać będzie długa wojna stronników,
Rzeka krwi i tysiące trupów będą udziałem syryjskiej Chimery,
Nie Neptun (USA),Smok(Chiny) i Niedźwiedź (Rosja), a Osman(Turcja),Pers(Iran) i Izraelita(Izrael);
użyją do walki Horusa dla wsparcia swoich popleczników
Po spotkaniu Jowisza z Saturnem przy pomocy Heliosa (Słońca),
Turbany III Antychrysta przejmą w końcu władzę w kraju rzeźników!

Zakończyło się to częściowym sukcesem a mianowicie określeniem, że wspomniana koniunkcja wydarzy się pod koniec 2020 roku a więc Syria we władzy III Antychrysta przed końcem 2020!

5.Korzystając ze swojego niebywałego i wybitnego intelektu pan MartimoCardoza bezbłędnie określił datę urodzenia III Antychrysta na 1980 rok. Wcześniej niestety błądzący i niezbyt kompetentni badacze strzelali po omacku określając jego datę urodzenia od 1969 do 1989 roku. Martimo wyśmiał ich wszystkich i pokazał im jak bardzo się mylili w swoich kiepskich analizach.

6.Na koniec swojej dotychczasowej działalności na forum pan MartimoCardoza wziął się za określenie kolejnych prezydentów Francji.

"Hun = Nicolas Sarkozy (2007-2012)
Pierwszy naiwny i nieudolny = Francois Hollande (2012-2017)
Drugi naiwny i nieudolny = Nicolas Sarkozy  (2017-2018? -  zostanie zastrzelony)
Trzeci naiwny i nieudolny = Stara Dama       (2018?-2023?)
Garbaty Kusiciel                                            (2023?-2028?)
Uczeń Mahometa                                          (2028?-2033?)
Odnowiciel Wiary                                    (2033- ??? -zostanie zastrzelony przed inwazją III Antychrysta)"

Martimo twierdzi,że Sarkozy ponownie obejmie władzę we Francji wkrótce się przekonamy czy miał rację.

3,192

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

MartimoCardoza

Presage I(centuria)czterowiersz 51.
Saturn i Jowisz spotkają się w znaku Barana.
O Wieczny Boże jakież przyjdą zmiany!
Jakie wzburzenia w Italii,Hiszpanii,Brytanii i Francji,
Gdy powolny obrót historii znów niesie ciężkie czasy.

Taka koniunkcja rzeczywiście zdarzy się w 2059 roku. Problem polega na tym iż to nastąpi w miesiącu maju , gdzie znakiem jest BYK. Znak BARANA trwa od 21-03 do 19-04.Aby teraz cofnąć tę koniunkcję do znaku BARANA trzeba byłoby od daty 2059 odjąć 200 lat. Czyli 2059-200=1859. Teraz trzeba by było sprawdzić co działo się w owym czasie. Na stronie Wikipedii jest opis wydarzeń tamtych lat. Link do strony.

https://pl.wikipedia.org/wiki/1859

Z tych wiadomości widzimy że , w tamtym czasie były wojny Napoleona i najprawdopodobniej ta centuria może odnosić się do tego okresu.
W tamtym czasie Napoleon prowadził wojnę z Austriakami na terenie Włoch. Wygrywając z Austrią wyzwolił Włochy i sam siebie koronował na króla Włoch. Można byłoby prześledzić losy pozostałych państw zawartych w przepowiedni na podobnej zasadzie.

Następna koniunkcja w znaku barana była by dopiero za 800 lat , czyli 1859+800=2659

Ostatnio edytowany przez michallesz2 (2015-11-30 22:44:53)

3,193

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam,

Trochę mnie nie było na forum, więc nadrabiam czas:

do Moogi ws listu do Cezara:

Nie chciałem absolutnie do niczego Cię przekonywać. Nawet bym nie śmiał.:).
Listy do Cezara zawierają prawdopodobnie klucz - wskazówkę do rozszyfrowania centurii.
Pisałeś, że nie bierzesz konktetnych koniunkcji astrologicznych pod uwagę, oraz że nie sprawdzasz innych powiązanych spraw z astrologią. Trochę się to kłóci z przesłaniem zawartym w liście do Cezara.

Ja natomiast uważam, że centurie są ściśle powiązane z różnymi zjawiskami astrologicznymi i ich numeracja oraz odpowiednie rozmieszczenie jest dokładnie zaplanowane przez Nostradamusa.
Dlatego jeśli ktoś wpadnie na rozwiązanie, to dzięki "efektowi domina" w mgnieniu oka "rozczyta" całego Nostradamusa. Chyba każdy uczestnik forum, na swój sposób do tego dąży?

Mój nick nie pochodzi od listu do Cezara.

Jest to mój ostatni post skierowany w Twoją stronę, gdyż nie widzę sensu prowadzenia konwersacji z osąbą, która odnosi się z pogardą, oraz wywyższeniem w stosunku do innych użytkowników tego forum. Pamiętaj, że każdy z nas zaczynał od zera, nawet Ty. Twoim problemem nie jest zrozumienie twórczości Nostradamusa, "tylko" potrzeba głaskania własnego EGO. Ja już w swoim życiu przerabiałem takich ludzi. Ciężkie przypadki.

Wymagasz konkretów od innych, a sam piszesz np:
- Mam również wiedzę związaną z tym co jest kojarzone z pojawianiem się różnych (jakichkolwiek?) koniunkcji planet.
-Mam również ugruntowane swoje zdanie na temat przepowiedni Nostradamusa, oparte nie na wierze w te przepowiednie ale na rozumie dzięki któremu staram się w miarę szybko łączyć ze sobą fakty oraz wyciągać rozsądne wnioski.
- Ja osobiście uważam inaczej – na podstawie wiedzy którą posiadam aktualnie.
To raczej nie wygląda na konkrety...

Tak jak już wczesniej wspomniałem, nie będę wchodzić z Tobą w polemikę, natomiast postaram się skupić na pozostałych forumowiczach i na tym co mają do przekazania.

...

1) Ciekawa przepowiednia rzucająca inne światło na długość trwania wojny
-> https://www.youtube.com/watch?v=TO_H_qe-PsU  (na początku filmu),

2) O zamachu w Paryżu → https://www.youtube.com/watch?v=2qDNcrHwe5w

3,194

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

wskazówkiCezara

W podanej centurii na filmiku z Twojego pierwszego linku występują liczby 7 i 10. W tym przypadku " i " mogłoby oznaczać przerwę w wojnie. Tą przerwą mogłoby być trzęsienie Ziemi i potop. Tak rozumując , to wojna zaczęłaby się 7 lat przed potopem i trwałaby 10 lat po potopie. Gdyby te liczby podstawić do 2019 roku to wojna musiałaby się zacząć w 2012 roku a skończyła 2029 roku. Podstawiając teraz rok 2029 otrzymamy 2022 początek a koniec 2039. Dla roku 2039 byłoby 2032 jako początek a 2049 jako koniec.

Z tej analizy powstaną nam trzy daty rozpoczęcia wojny 2012 , 2022 , 2032. Z tych trzech dat żadna data nie pasuje do innej przepowiedni która mówi , że suma cyfr daty będzie 3 skoro otrzymaliśmy 5 , 6 , 7. Wobec tego gdzieś musi być błąd.

Ostatnio edytowany przez michallesz2 (2015-12-02 18:11:21)

3,195

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witaj michallesz2;

Akurat na filmie jest mowa o przepowiedni, a nie o centurii. Jest to kolejna przepowiednia nieoznakowana. Ale nie o tym będę rozważać. Arteuza wielokrotnie wspominał, że on jak i wielu wizjonerów przewiduje, że III WŚ miałaby trwać 27 lat. Arteuza wspominał również o dekadzie superterroryzmu tuż przed samą wojną. Czyli, zgodnie z przepowiednią (Maxa Kolonko) 17 lat wojny + 10 lat superterroryzmu (wg. Arteuzy) daje w sumie 27 lat. Z tego co pamiętam, to był poruszany temat, czy dekadę superterroryzmu wliczyć do całkowitego czasu trwania III WŚ. Robi się coraz ciekawiej...

P.S.

michaellesz2;

Ciekawy punkt widzenia ws. rozpoczęcia III WŚ, oraz nadejścia potopu. W niedługim czasie postaram się przedstawić swój punkt widzenia na temat "potopu". Szczerze, to na forum gazeta.pl chciałem przedstawić swój opis I Katastrofy kosmicznej, ale nie zdążyłem, bo forum zamknięto...

Pozdrawiam.

3,196

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

"data nie pasuje do innej przepowiedni która mówi , że suma cyfr daty będzie 3"

Jeżeli dobrze pamiętam badacze przepowiedni podawali, że w czasach w których żył Nostradamus często pomijano pierwszą cyfrę.Dlatego istnieje jakieś duże prawdopodobieństwo, że musimy liczyć tak jak oni i wtedy np mając 2030 pomijamy dwójkę i uzyskujemy pożądaną liczbę.

Miło, że jest tu na forum garstka normalnych ludzi, zainteresowanych analizowaniem przepowiedni.Myślę, że możemy spokojnie zignorować użytkownika Moogi, którego posty nic nie wnoszą ponieważ tak jak to napisał użytkownik wskazówkiCezara kompletnie pozbawione są konkretów a przesycone własnym ograniczającym zaślepieniem oraz manipulacjami mającymi na celu postawienie użytkowników w roli "dzieci", które dobrymi, mądrymi postami zasłużą sobie na pochwałę "tatusia" big_smile

Myślę, że w miłej, sympatycznej atmosferze możemy wspólnymi siłami osiągnąć jakieś konkretne rezultaty i wspólnie poszerzyć swoją wiedzę związaną z tematem dla własnego i innych dobra.

3,197

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Dane pochodzą z tego linku.
http://xeibos.pl/?page_id=45

PIERWSZY FRAGMENT

Po zjednoczeniu muzułmańskiej Azji,
Czerwony Turban u wrót Turcji stanie i znajdzie tam wielu swoich zwolenników.
Egipcie po krótkiej wojnie będziesz przyłączony,
A twoi ludzie wzmocnią armie Talibanu!

Persage XIII 44

W Maroku Król zostanie obalony,
Afryka północna w granicach Talibanu,
Wielka armia od Nilu po Atlas w 14 dni zajęta,
W ’607 z Buchary do Kairu rząd Antychrysta będzie przeniesiony.

Jednooki Potwór z piętnem na twarzy zrodzony z matki ladacznicy,
Następcą Mahometa i Jezusa zostanie ogłoszony, a wielki harem służyć mu będzie.
20 i 7 lat będzie trwała jego wojna, która później trzecią będzie nazwana,
Dwaj przywódcy czerwonego i czarnego Turbanu na krew wylaną posłuszeństwo mu złożą.

DRUGI FRAGMENT

Trwóżcie się bo złodziej Wojny w nocy Was zaskoczy, a u wszystkich będzie biała krew i czyraki,
Zawrze tajny układ ze Smokiem Azji, a obok niego będzie widoczny znak Wielkiego Wielbłąda.
Ostrzegam cię wieki kraju Słowianina, bo ciebie pierwszy wysmaga ciężki bicz Mahometa,
A nim coś poczną twoi osłabieni przywódcy w 3 tygodnie wasz kraj będzie lizał stopy przywódcy.

TRZECI FRAGMENT

W połowie księżyca w Szczęśliwej Arabii przyjdzie na świat dziecię,
Twórca zła wszelkiego, ’600 rok liturgii będzie rokiem chwały.
W wielkim mieście, gdzie dwie rzeki przepływają spotka się z kalifem Wielkiego Talibanu,
Uznając jego wyższość i sojusz wojsk czarnego i czerwonego Turbanu.

Niech wielki kraj Słowianina się szykuje, bo pierwszy będzie cierpiał,
Kiedy knuty islamskie biczować będą jego ciało,
Wszędzie w Azji zapanuje duch walki, by zemścić się na białych,
Gryfonie, wzmacniaj swoje armie nim Słoń i Wielbłąd przekroczą i twój rubikon!

Podane opisy o 20 i 7 lat wojnie w tym wypadku dotyczą działalności Jednookiego Potwora i jego walkach. Jego życie opisuje link.

https://translate.google.pl/translate?h … rev=search

Informacja przedstawia dzieje Jednookiego. Urodził się około 1960 roku . W roku 1986 stracił w walce jedno oko. Źródło podaje że umarł w 2013 roku. A więc 2013 - 27 = 1986.

Przed rokiem 1986 miał dwoje oczu a przepowiednia mówi nam o jednookim i jego walce.
Jeśli teraz do roku 1986 dodamy 20 to otrzymamy datę 2006. W tym roku z jakiegoś powodu miał przerwę w walkach.

A więc widzimy , że kolejne liczby 20 i 7 nie dotyczą III wojny światowej a jedynie walk Jednookiego. Nostradamus opisuje te liczby do osoby z jednym okiem a nie jego całego życia spędzonego na wojnie.

Ostatnio edytowany przez michallesz2 (2015-12-03 07:02:24)

3,198

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Jest jeszcze jeden jednooki:

"Muchtar ibn Muhammad Bilmuchtar, Mochtar Belmochtar, znany też jako Chalid Abu al-Abbas (ur. 1 czerwca 1972 w Ghardai) – algierski terrorysta, przemytnik, handlarz bronią. Weteran wojen domowych w Afganistanie i Algierii. Był dowódca Al-Kaidy Islamskiego Maghrebu, który w 2012 założył własne ugrupowanie - Zamaskowany Batalion ("Al-Mulathamun"), znany też jako Sygnatariusze Krwi, odpowiedzialną za atak na pole gazowe Ajn Amnas w 2013. Zamaskowany Batalion została wpisana na listę organizacji terrorystycznych Departamentu Stanu USA."
"Bilmuhtar urodził się w Algierii. Podczas swojej edukacji interesował się tematyką dżihadu. W 1991 wyjechał do Afganistanu, gdzie trwała wojna domowa między dżihadystami i rządem komunistycznym. Trenował w obozach Al-Kaidy w Chaldenie oraz Dżalalabadzie. Uczył się tam rzemiosła wojennego, strzelać, konstruować bomby, a także przemycać broń, narkotyki i ludzi. Prawdopodobnie podczas konstrukcji jednej z bomb stracił lewe oko, dlatego nosi przydomek "jednooki"."

Więcej tu:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Muchtar_Bilmuchtar

A tu Foto:
http://www.independent.co.uk/news/world … 66057.html

Na 99% ani ten ani Mohammad Omar nie jest tym wskazanym przez Nostradamusa ale myślę, że w najbliższym roku go poznamy.

Ostatnio edytowany przez moonlight (2015-12-03 11:06:56)

3,199

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

I jeszcze taka ciekawostka:

" Przepowiednie Pedro Regis dotyczące Watykanu, jest on uznany przez biskupa miejsca:

„Pałac będzie zaskoczony rozwścieczoną i krwawą inwazją ludzi z dużymi brodami.” (31 maja 2005)

„Terroryści przyjdą do Watykanu. Plac będzie wypełniona trupami. Ludzkość zobaczy złe postępki ludzi z długimi brodami. „(24 lipca 2005)

„Mężczyźni z dużymi brodami przygotowują straszną akcję przeciwko pałacowi króla (Watykanu).” (14 lipca 2007)

„Związek ludzi z wielkimi brodami z czerwonymi, spowoduje wielki ból dla ludzkości.” (27 października 2007)

„Wojna wybuchnie w Rzymie tam będzie niewielu ocalałych. Ten, kto jest przeciwko Chrystusowi przyniesie cierpienie i smutek całej Europie. Tron Piotra będzie pusty. „(5 stycznia 2008)

+++

Co dzieje się w Rosji i na Ukrainie dzisiaj? Dokąd to doprowadzi? Co stanie się z Rzymem?

Poniższy artykuł składa się z fragmentów trylogii książek dotyczących proroctw katolickich napisanych przez teologa dr Kelly Bowring, które można znaleźć na http://www.TwoHeartsPress.com.

Co ciekawe, komunistyczna Rosja (ZSRR) wyglądała, jakby odniosła śmiertelną ranę, kiedy upadła w 1990 roku. Ale była ona tylko zraniona, a teraz znowu powstaje. Wydarzenia, które mają nadejść zostały przepowiedziane:

+++

W zatwierdzonych przez Kościół objawieniach Matki Bożej z La Salette Maryja mówiła o dwóch okresach apokaliptycznej wojny, która będzie podzielona przez przejściowy okres pokoju. Powiedziała, że ten chwilowy pokój potrwa przez 25 lat, jako czas przejściowy w ramach dwóch serii katastrofalnych wydarzeń – wygląda na to, że te dwa wydarzenia to dwa okresy rosyjskiego komunizmu. Matka Boża z La Salette podsumowuje etapy wydarzeń Apokalipsy, mówiąc:

PIERWSZY OKRES: sprawiedliwi będą bardzo cierpieć. Ich modlitwy, ich pokuty i ich łzy wzbiją się do Nieba i cały lud Boży będzie błagał o przebaczenie i miłosierdzie i będzie prosić mnie o pomoc i wstawiennictwo. I wtedy Jezus Chrystus, w akcie swej sprawiedliwości i swego wielkiego miłosierdzia rozkaże swoim aniołom, wytępić wszystkich Jego wrogów.

Nagle prześladowcy Kościoła Chrystusowego i wszyscy ci oddani grzechowi zginą i ziemia stanie się jak pustynia. I Wtedy nastąpi pokój i człowiek zostanie pogodzony z Bogiem. Jezusowi Chrystusowi będzie się służyć, czcić Go i otaczać chwałą. Dobroczynność będzie rozwijać się wszędzie. Nowi królowie będą prawą ręką Kościoła świętego, który będzie silny, pokorny, pobożny, ubogi, ale żarliwy w naśladowaniu cnót Jezusa Chrystusa. Ewangelia będzie głoszona wszędzie i ludzie będą robić wielkie postępy w wierze, gdyż będzie jedność wśród robotników Jezusa Chrystusa i człowiek będzie żyć w bojaźni Bożej.

TYMCZASOWY POKÓJ: Pokój ten pomiędzy ludźmi będzie krótkotrwały. Dwadzieścia pięć lat obfitych zbiorów pozwoli im zapomnieć, że grzechy ludzkie są przyczyną wszystkich kłopotów na tej ziemi.

DRUGI OKRES: Zwiastun Antychrysta, ze swoimi oddziałami zebranymi z kilku narodów, będzie walczyć z prawdziwym Chrystusem, jedynym Zbawicielem świata. Przeleje wiele krwi i będzie chciał zniszczyć kult Boga, aby sam był traktowany jako bóg …

To proroctwo wydaje się prorokować dwa okresy rosyjskiego komunizmu, co zostało również potwierdzone przez wizjonerów w Garabandal (więcej o tym poniżej). PIERWSZY OKRES rozpoczynający w 1989 roku zakończył się w czasie poczynając od upadku muru berlińskiego i kończąc upadkiem ZSRR w 1991 roku.

Tak więc, 25 lat tymczasowego pokoju wypełniło się, jak wskazywało na to proroctwo z La Salette, które zgodnie z proroctwem zakończy się w latach 2014-2016.

Następnie rozpocznie się DRUGI OKRES proroctwa, kiedy następujące wojny zapoczątkują czas antychrysta.

I tak będzie rozwijać się apokaliptyczna bitwa, która już się rozpoczęła. Proroctwo z La Salette kontynuuje, mówiąc:

W końcu, piekło będzie królować na ziemi …

Zmienią się pory roku… ze strasznymi trzęsieniami ziemi, które pochłoną góry, miasta. ..

Rzym straci wiarę i stanie się siedzibą Antychrysta.

…A ludzie staną się coraz bardziej i bardziej zepsuci…

Kościół zostanie zaćmiony, świat będzie w konsternacji [Kościół będzie zaćmiony, w tym sensie, że: 1– nie będzie się wiedzieć, kto jest prawdziwym papieżem; 2 – na pewien czas: święta Ofiara przestanie być zanoszona w kościołach]."

Wiecej tu:
https://dzieckonmp.wordpress.com/2015/0 … m-upadnie/


A więc tu też jest mowa o latach 2014-2016. Mamy koniec 2015 a więc wszystko prawdopodobnie wydarzy się w przyszłym roku.

3,200

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐

Ostatnio edytowany przez Moogi (2016-03-09 01:39:27)