681

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

i ma pochodzić z szczęśliwej Arabii...

682

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Inny napisał/a:

Kilka lat temu, kiedy ze wzrokiem wlepionym w ekran monitora czytałem zapiski Arteuzy, pomijając niejednokrotnie uszczypliwe pod jego adresem uwagi, natknąłem się na jeden wpis forumowicza.

Dobrze pamiętam ten wpis, bo na mnie też zrobił wrażenie wink Cytuję go poniżej

dwiejedynki napisał/a:

Liczba dziewięć -to czasy Marsa,
liczba sześć początkiem trzeciego,
Jeden i osiem rozpocznie z wielką siłą,
Żeby dojść do dwa i siedem,
Końcem powodzeń będzie pięć i cztery,
A gdy przyjdzie sześć i dziewięć skończy się jego panowanie.

Centurionie, czy nie rozważał Pan najprostszej wersji, że w w/w tekście zawarte są wszystkie ważniejsze daty związane z naszym tematem?
W 1-szym wierszu Nostradamus zaznacza, że tekst dotyczy lat wojny. W 2-gim pada sugestia, że dotyczy III antychrysta i że podane czasy trzeba poprzedzić ‘6’.
Jeżeli za poszukiwany początek Liturgii przyjmiemy np. 392 r., kiedy to cesarz Teodozjusz I zakazał wyznawania innych religii niż chrześcijaństwo (dobry zakaz, jeśli chodzi o szukanie antychrysta!) i do tej daty dodamy liczby podane w centurii (poprzedzone szóstką), to otrzymamy:
392 + (6)18 = (2)010 - początek 10-letniego terroru;
392 + (6)27 = (2)019 - wybuch III wojny;
392 + (6)54 = (2)046 - zakończenie wojny (po 27 latach);
392 + (6)69 = (2)061 - śmierć Mahdiego.

W te terminy dobrze wkomponowują się inne daty, przytoczone wcześniej: 2021 - upadek Izraela (w 2 roku wojny) oraz 2022 - śmierć lub abdykacja Benedykta XVI (w 3 roku wojny, po zajęciu części Włoch przez Mahdiego).
Ponadto rok 2019 spełnia warunki podane przez Nostradamusa, gdyż suma kolejnych cyfr wynosi ‘12’, a więc 1+2=3 – tak jak to się robi w numerologii i oczywiście 2019 dzielone przez 3 daje liczbę całkowitą.

pozdrawiam

683

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

myślicie że Mahdi ujawni sięw tym roku lub za rok bo Nato się wycofuje...jeśli Atraktor ma rację to w przyszłości Nato lub USA same mogą wysłać jeszcze raz wojska do Nato ale nie sądzę że za Obamy... Obama ma wysłać do kraju studnia jak pisał Notsradamus  ja myślę że to Iran niedawno debca com napisała że atak na instalacje nuklearne Iranu to jedna noc...tylko pytanie co dalej jaka reakcja Iranu?Zablokowanie Cieśnniny Ormuz...

684

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

i jescze musi być dekada superteroryzmu...

685

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Dla tych co myślą, że nie żyjemy w dekadzie terroryzmu/superterroryzmu polecam linki:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_zama … ych_w_2010
http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_zama … ych_w_2011
http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_zama … ych_w_2012

Departament Stanu USA podał w corocznym Country Reports on Terrorism, że w 2010 roku na świecie doszło do ponad 11,5 tysięcy ataków terrorystycznych w 72 państwach, w których urazów doznało 50 tysięcy osób (13 200 spośród nich zginęło), co oznacza wzrost liczby ataków o 5% i spadek liczby śmiertelnych ofiar o 12% w stosunku do poprzedniego roku

W każdym miesiącu mamy po kilka - kilkadziesiąt dużych zamachów. Tylko dlatego, że jeszcze nie dzieją się w świecie zachodu, wydaje się, że jest spokój.

Dekada terroryzmu czy nawet superterroryzmu już jest dawno rozpoczęta, więc faktycznie szybkim krokiem zmierzamy do 2019/2021.

Ostatnio edytowany przez eggcubed (2013-03-13 10:40:43)

686

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

a co z ujawnieniem Mahdiego? Myślę że jeśli wojna ma być początek  przyszłej dekady to mahdi ujawni się w tym lub 2014...a Taliban powstanie  po przyszłej klęsce irańskiej...

687

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Przepraszam Was za nieudolne skopiowanie ostatniego tematu,to jest podanej przeze mnie listy z z najważniejszymi wydarzeniami światowymi poprzedzającymi wybuch III wojny światowej.
Program z którego korzystałem przy pisaniu uległ uszkodzeniu.
Dzisiaj udało mi się go naprawić.
Dalszy ciąg listy przedstawię niebawem.

Pozdrawiam:

Atraktor

688

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

eggcubed napisał/a:

Dla tych co myślą, że nie żyjemy w dekadzie terroryzmu/superterroryzmu polecam linki:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_zama … ych_w_2010
http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_zama … ych_w_2011
http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_zama … ych_w_2012

Departament Stanu USA podał w corocznym Country Reports on Terrorism, że w 2010 roku na świecie doszło do ponad 11,5 tysięcy ataków terrorystycznych w 72 państwach, w których urazów doznało 50 tysięcy osób (13 200 spośród nich zginęło), co oznacza wzrost liczby ataków o 5% i spadek liczby śmiertelnych ofiar o 12% w stosunku do poprzedniego roku

W każdym miesiącu mamy po kilka - kilkadziesiąt dużych zamachów. Tylko dlatego, że jeszcze nie dzieją się w świecie zachodu, wydaje się, że jest spokój.

Dekada terroryzmu czy nawet superterroryzmu już jest dawno rozpoczęta, więc faktycznie szybkim krokiem zmierzamy do 2019/2021.

Masz rację ,codziennie ginie tylu ludzi a My powoli się do tego przyzwyczajamy .A za początek superterroru można przyjąć wybuch arabskiej"Wiosny Ludów".
Pozdrawiam

689

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze, czy mógłby Pan odnieść się do fragmentu dotyczącego zesłania Wiliama na Bermudy ? To również moze wydarzyć się niebawem, dlatego warto się temu przyjrzec bliżej.

Artezuza, podał ponizszy fragment, który mozna odczytywać jakoby Karol zostanie zesłany na wyspy Atlantyku.

Przed śmiercią królowa odda władzę wnukowi,
Izba postąpi zgodnie z nakazem otwartego testamentu,
Rządy obejmie ambitny syn ,który zorganizuje huczną koronację,
Próby wzmocnienia władzy i ciągłe zabawy doprowadzą do buntu pijawek,
Zmuszony do ustąpienia ,zostanie zesłany na koronne wyspy Atlantyku,
Tam spotka go nagła śmierć za przyczyną mściwych przeciwników.

Pozdrawiam!

P.S. Sean Patrick O'Malley "Franciszek" ? Comastrii ? Sepe ? Byc może już dziś się dowiemy.

Ostatnio edytowany przez Eddie (2013-03-13 15:55:32)

690

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam;

A oto następne wydarzenia,które mają nastąpić do czasu wybuchu III wojny światowej:

-wojna Kalifatu Wielkiego Talibanu z Iranem ,zdobycie Teheranu przez turbany Mahdiego,wielka rzeż szyitów w świętym mieście Kum.
-wybuch wojny domowej w Rosji tzw:”nowe wielkie oszustwo”,wywołane przez dwóch rywalizujących ze sobą przywódców:”tygrysa” i „niedżwiedzia”,ogromne straty materialne i ludzkie spowodowane powszechnym użyciem przez wojujące ze sobą strony broni masowego rażenia,zwycięstwo”łysego komendanta”.
-inwazja Kalifatu Wielkiego Talibanu na postradziecką Azję środkową odbywającą się w czasie wojny domowej w Rosji,zajęcie:Tadżykistanu,Turkmenistanu,Uzbekistanu,Kirgistanu i południowego Kazachstanu,referenda ludności tych krajów opowiadają się za przyłączeniem tych muzułmańskich państw do Kalifatu.
-inwazja Chin w czasie wojny domowej w Rosji,zajęcie przez to państwo za amurskiego pasa nad granicznego.Japonia odzyskuje część Kuryli,a USA obsadzają cieśninę Beringa i  półwysep Czukotka oraz wyspy komandorskie.
-wielki zamach terrorystyczny w mieście zburzonego muru na „targowisku podróżnych”.
-nowa wielka krwawa jatka w Hiszpanii,kraj rozpada się na 6 narodowych państw.Ostateczne usunięcie Hiszpanii z UE ,a później z NATO.
-pokojowe przyłączenie Azerbejdżanu do Kalifatu Wielkiego Talibanu.
-koniec walk w Rosji ,uznanie przez nią niepodległości wielu republik autonomicznych w tym;Dagestanu,Tatarstanu,Czeczeni,Bałkarii,a także Tuwy,Ałtaju i północnej Sacha Jakucji.
-podpisanie nowych traktatów granicznych Rosji z ;USA,Japonią,Chinami,Wielkim Talibanem i Gruzją.Uznanie autonomii;Kubania,Syberii i Dalekiego Wschodu w nowych granicach Rosji.
-rosyjska strefa Kaliningradzka ogłasza niepodległość i zwraca się do NATO o zabezpieczenie jej suwerenności.Rosja po początkowych protestach uznaje jej prawo do niezawisłości.
-atak nuklearny na nowe miasto(Nowy Jork) z talibańskiej ukrytej łodzi podwodnej(wybuch tzw: „brudnej” bomby atomowej)
Taliban nie przyznaje się do tej zbrodni,świat posądza Al Kaidę i inne organizacje terrorystyczne.
-wybuch wielkiego kryzysu finansowego na giełdzie londyńskiej,Szkocja,a pózniej Irlandia Północna(Ulster) i Walia występują z Wielkiej Brytanii.Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej przyjmuje nową nazwę na Zjednoczone Królestwo Anglii i Kornwalii.
-wybuch II wojny domowej w USA tzw;”powszechnego powstania zwykłych nosicieli broni”,powstaje konkurencyjny rząd ludowy w Chicago,następne silne trzęsienie ziemi na wschodnim wybrzeżu USA i pod dnem Atlantyku powodują olbrzymie zniszczenia w przybrzeżnych miastach,oficjalny rząd USA przenosi się tymczasowo do Bostonu.
wielkie zamachy superterrorystyczne mające w wielu miastach jednocześnie,głównie w Europie i Ameryce organizowane i sterowane przez specjalne służby Mahdiego tzw;”Turbany Dżhadu”,a wykonywane w wielu krajach przez tzw:”V kolumnę”muzułmańską przy pomocy różnych ładunków wybuchowych w tym także; chemicznych i biologicznych.
-klęska rewolucji muzułmańskich we Francji i Niemczech.
-rozwiązanie NATO przez oba rządy USA(deklaracje neutralności)
-dojście do władzy w Polsce”Chytrego Lisa,a po krwawych zajściach Generała Dyktatora.
-wielkie trzęsienie ziemi w strefie Morza Pólnocnego i Bałtyku,zalanie dużych połaci wybrzeży morskich w tym w Skandynawii oraz w Polsce;ostateczne zniknięcie półwyspu helskiego i mierzei wiślanej,także kurońskiej i częściowe zalanie Gdańska.
-wizyta starego kanclerza”wołu”we Francji na polach elizejskich w Paryżu i podpisanie układu o rozwiązaniu Unii Europejskiej oraz likwidacji wspólnej waluty.
Przywódcy:Niemiec,Francji,Holandii,Belgii i Luksemburga podpisują wcześniej przygotowany traktat o utworzeniu nowego państwa:Stanów Zjednoczonych Europy z tymczasową stolicą w Brukseli,o budowie nowej stolicy nad Renem koło Akwigranu(Aachen),czyli dawnej stolicy monarchii frankijskiej Karola Wielkiego i wprowadzeniu do obiegu nowej waluty,europejskiego dolara.
-krótka wojna Kalifatu Wielkiego Talibanu z Saudyjską Zjednoczoną onfederacją Arabską.
Zbratanie się dowódcy Konfederacji tzw:”Jezusa muzułmańskiego z Kalifem Mahdim”.
Półwysep Arabski i Bliski Wschód zajmują wojska talibańskie.
Mahdi przenosi stolicę do Bagdadu i zmienia jego nazwę na starożytną nazwę;BABILLON z dopiskiem BABILON MAHDIEGO!
-Mahdi podpisuje wieczysty traktat pokojowy z Izraelem i interweniując po stronie Kurdów najeżdża Turcję osamotnioną już po likwidacji NATO.
Po kilku dniach miesza się w wewnętrzne spory w Egipcie i zajmuje ten kraj w chwilę później jego wojska stosują tzw:'Długi Marsz”(powtórzenie marszu Mao-tse -tunga w Chinach)maszerując entuzjastycznie przyjmowane przez tłumy muzułmańskie z Koranem i sunnami(modlitewnikiem) nowego proroka Mahdiego wzdłuż całego wybrzeża północno afrykańskiego od :Nilu po Atlantyk.
-przed wejściem turbanów Mahdiego w Maroku „wraz z pianiem koguta”dochodzi do obalenia króla.
Są to bodajże najważniejsze wydarzenia z przed wybuchu III wojny światowej.
O wielu tu nie napisałem ,bo mówiłem o nich uprzednio np.: o pierwszej klęsce Izraela z pąństwami arabskimi,Izrael uratowało tylko użycie tajnej broni,którą już opisałem itd.
Szereg katastrof i zamachów,będzie się przeplatało z różnymi mniejszymi rebeliami,buntami w różnych krajach świata.
Bardzo istotną „plamą' na honorze”Lwa Morskiego”jak pisze M Nostradamus będzie ostateczna klęska Brytyjczyków w II wojnie argentyńskiej o Falklandy-Malwiny,a potęgę Stanów Zjednoczonych ograniczy poważnie na pewien czas II wojna domowa w USA.
Tę listę o inne istotne wydarzenia będę się starał uzupełniając w innych swoich artykułach.
Zrobiłem ją po to aby wykazać,że najprawdopodobniej III Wojna Światowa nie wybuchnie przed rokiem 2030!

Pozdrawiam

Atraktor

691

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze czy twoim zdaniem ci dwaj rosyjscy przywódcy to Putin i Miedwiedjew czy ten duet przez 20 lat się utrzyma? 20 Lat w  zgodzie i kłótnia...pozdrawiam

692

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://ewidentnyoszust.nowyekran.pl/pos … a-swiatowa

693

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Do "Eddiego";

Dziękuję Ci za przytoczenie tego tekstu Arteuzy.
Jak widzisz sam, nie jestem Arteuzą,bo gdybym nim był to bym podtrzymywał "swoje" zdanie i sprawdzał teksty i wpisy,które kiedyś bym przytaczał.
Ja jednak tego nie muszę robić,a nawet ich czytać,bo nie ja byłem ich interpretatorem i tłumaczem.
Mogę odpowiadać tylko za to co piszę teraz.
A więc przechodzę do meritum sprawy.
Otóż ja tłumaczę ten tekst w ten sposób:

Przed śmiercią królowa odda władzę wnukowi,
Izba postąpi zgodnie z nakazem otwartego testamentu,
Jednak rządy przypadną ambitnemu,który zorganizuje huczną koronację,
Próby wzmocnienia władzy i ciągłe zabawy doprowadzą do buntu pijawek,
Zmuszony do odstąpienia, zesłany zostanie na koronne wyspy Atlantyku,
Władcę spotka nagła śmierć zadana mu przez mściwych przeciwników.

Jak widzisz zasadnicze różnice w tłumaczeniu tego tekstu są wyłącznie w trzecim i ostatnim szóstym wierszu tego tekstu,które jednak(przyznaję)zasadniczo zmieniają finał sprawy.
Arteuza się tu nie pojawia więc nie mogę pewnych różnic (nawet niektórych zasadniczych)z nim przedyskutować.
W/g mnie to ja mam rację ,a nie on,ale może być oczywiście odwrotnie,czas to pokarze.
Jak czytałeś Arteuzę to zauważyłeś(podawał też przykłady),że jedna centuria,czy jeden inny tekst M Nostradamusa zawierają czasami po kilka różnych tłumaczeń i interpretacji,ale ja jak na razie optuję za swoim tłumaczeniem.
Uważam,że gdyby władzę w Wielkiej Brytanii objął lubiany Wiliam,a nie nielubiany Karol to nie było by żadnego "buntu pijawek".
Uważam, też ,że to Karol zostanie zamordowany,ale w Anglii a nie na Bermudach.
Jeszcze jedno M Nostradamus nie pisze konkretnie,że to będą Bermudy,ale ja jestem przekonany jak większość w tym Arteuza ,że to będą właśnie te wyspy

Pozdrawiam

Atraktor

694

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ania ten tekst z Krol Jaszczur pierwszy to chodziło o teorię Davida Icke;

695

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Do "norgga"

Amerykanie nie wycofali się całkowicie z Iraku mają tam swoje bazy wojskowe i nie wycofają se całkowicie z Afganistanu.
Po oficjalnym zakończeniu tzw"misji wojskowej państw NATO"ma tam pozostać 'trzon'około 15 do 20 tysięcy żołnierzy amerykańskich szkolących miejscową armię i kontrolujących przestrzeń powietrzną i główne szlaki drogowe Afganistanu.
To porozumienie było szeroko opisywane również w polskiej prasie.

Pozdrawiam;

Atraktor

696

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Biały dym 13.03.2013 takie było moje przeczucie

Ostatnio edytowany przez ania (2013-03-13 20:10:15)

697

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

mamy papieża!!!

698

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Mój pierwszy post,więc witam wszystkich. Temat śledzę od dawna.

Mam takie pytanie,
jaką symbolikę mogą mieć liczby tworzące dzisiejszą datę i wybór papieża?


Co do samego tematu to wydaje mi się, że za bardzo wszyscy koncentrują się na Muzułmanach a nie na masonach, którzy rządzą obecnym światem a w 2017 mają swoją bardzo ważną rocznicę! Jak dla mnie Islam będzie tylko marionetką w rękach masonów w ostatecznym zawładnięciu nad światem.

Ostatnio edytowany przez polk (2013-03-13 20:23:18)

699

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Jeszcze do "norgga".
Arteuza nic nie napisał nie tylko o Węgrzech ale i o Grecji,a przecież bardzo znaną centurię M Nostradamusa o"płaczącym słowiku Grecji"nie jednokrotnie już przytaczałem.

Oto tekst o Węgrzech:

Presage; 18,171;

Po nieudanych rządach brudnej partii,
Hungarzy wybiorą ambitnego krótkowzrocznego,
Gryfon i Atlantydzi mu nie odpuszczą!
W krótkim czasie doprowadzi kraj do izolacji i wykluczenia,
W otoczeniu samych przeciwników,
będzie daremnie szukał pomocy u północnych przyjaciół.

Myślę,że tekst jest jednoznaczny i chodzi tu na pewno o Orbana i jego politykę,która nawiasem mówiąc mi się nawet podoba.
Ale przekazuję tekst M Nostradamusa ,z którego widać,że Unia Europejska i USA w temacie jego rządów będą mieli inne zdanie.
No cóż,tak bywa,że nie wszystko musi być tak jak chcemy.
Myślę,że ten przyjacielski  kraj z północy to Polska.
Czyżby rząd Polski zostawił Węgrów samych sobie?
Na to niestety wychodzi!

Pozdrawiam


Atraktor

700

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktor

Akurat to, że odwrócimy się od Węgrów nie może być zaskoczenie. Obecnie jakakolwiek opcja polityczna woli lizać "tyłki" Rosji lub USA, ewentualnie UE i czy to PiS czy PO nie będą oglądać się na Węgrów ( szczególnie PO ). RP i SLD tym bardziej tam nie spojrzą.