1,021

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Wizja Anny Dąbskiej dotycząca losów naszego Kraju.

1 stycznia 1968

"Kocham was, Polaków. Postawię was na świeczniku przed innymi narodami, abyście świadczyli o Mnie. Świadczyliście o Mnie śmiercią, będziecie świadczyć życiem. Kogo się kocha, temu daje się wielkie i trudne zadanie. Ale Ja wierzę wam. Będziecie świadczyli o Mnie przed światem".

4 kwietnia 1980 roku

"Nadchodzą czasy strasznych wstrząsów, które obalą to, co stare, przeżyte, zmurszałe. Runą systemy polityczne, ekonomiczne i społeczne, w których zanikło dobro i sprawiedliwość, które rozrosły się i napęczniały krwią i krzywdą moich dzieci. Będziecie świadkami największego w dziejach ludzkości przewrotu. Zobaczycie moce działające z Mojego rozkazu, niszczące i burzące po to, aby na zaoranym polu zakiełkować mogło nowe życie, bardziej godne człowieka [...].

Kocham was miłością specjalną. W waszym narodzie widzę realizatorów Mojego dzieła odnowienia oblicza ziemi. Liczę na was, dlatego szukam wśród was ludzi gorliwie zabiegających o Moją chwałę i chętnych. Powołuję ich do Mojej służby. Tu będziemy wspólnie budować pierwsze fundamenty nowego gmachu ziemi. Stąd roztoczyć chcę przed zrozpaczoną, zbiedniałą i skruszoną ludzkością perspektywy Mojego pokoju, Mojego wizerunku sprawiedliwego narodu żyjącego w zgodzie i miłości ze Mną, waszym Królem".

16 grudnia 1981 roku

"Moja moc zawiśnie nad waszym narodem. Moja moc czeka teraz na wasze serca. Jestem tu obecny i żywy pośród was. Choćbyście zwątpili, Ja was nie porzucę ani nie opuszczę. Umiłowałem swój lud i przelałem za niego krew swoją. Zaufajcie tej Krwi, którą Ja za was przelałem, i nie lękajcie się [...].

Oto teraz Mój Duch jest w was. Oto teraz Moja miłość jest wśród was. Matka Moja prosi za wami, bo wie, jak słabi jesteście, ale skoro Jej się powierzacie, Ona wyprosi wam wszystkie łaski potrzebne w czasie obecnym i przyszłym. Od waszego narodu zacznie się uzdrawianie całego świata [...].

Uczynię was Moją pochodnią, która rozjaśni ciemności umysłu ludzkiego i pozwoli zobaczyć Mnie jako swojego Pana i Ojca. Pragnę, by Moje królestwo już rozszerzało się na ziemi [...]. Nie lękajcie się. Moja Matka jest przy was. Trwajcie w tej nadziei, której pragnę teraz udzielić waszym sercom".

16 marca 1983 roku

"Do Polaków. Za dojrzałych do pełnienia służby miłości i miłosierdzia, do współczucia i przebaczenia uznaję teraz was. Twój naród, Anno, przeszedł ciężką i twardą naukę, bo ćwiczyłem go i hartowałem. Nadchodzi czas, abyście ukazali się światu w swojej samarytańskiej służbie. Dla niej zachowałem was i jeszcze zachowam. Na nią błogosławieństwo Moje wam daję i pomoc Moją szczególną. Moja ojcowska troskliwa opieka rozpina się nad wami i zapewniam was, że nie ma siły, która mogłaby wam zagrozić. Teraz wy jesteście wybraną cząstką Mojego ludu, wam bowiem właśnie powierzam służbę najtrudniejszą i najcięższą – torowania nowych dróg, przewodnictwa na drodze ku Mnie już nie poszczególnych ludzi bądź grup, lecz całych narodów. W tym liczę, że naprawicie winę Izraela i okażecie wierność Królowi waszemu, Jezusowi Chrystusowi.

Tęsknota Moja do bliskiego współżycia z wami powoduje, że postanowiłem znowu żyć z wami tak ściśle, jak niegdyś z Izraelem. Bóg tęskni do miłości człowieka, do wypełniania swoim szczęściem pustki oczekiwania ludzkiego. Wasz trudny i bolesny los sprawia, iż do was wyrywa się Serce Moje i pragnę was nasycić najpierwej. Wybrałem was z powodu waszej ufności, zawierzenia Mi w nieszczęściach, jako też ze względu na wasze cierpienie i słabość. Potrzebujecie Mnie i wzywacie Mnie, wierzycie w miłość Moją do was – to Mi wystarcza".

1 maja 1983 roku

Wasze powszechne nawrócenie się na Moją drogę nastąpi wtedy, kiedy stanie przed wami groźba całkowitej zagłady. Ona obudzi społeczny zryw w obronie wartości najwyższej dla was i wspólnej – waszego bytu narodowego. Wobec takiej grozy, która zawiśnie nad światem, zjednoczycie się i zwrócicie wasze serca ku Mnie, jako jedynej waszej obronie i tarczy. Moja Matka stanie się w tym czasie rzeczywistą Królową narodu polskiego. Wtedy gdy dokoła was ginąć będą i rozpadać się kraje.

Źródło Onet - http://strefatajemnic.onet.pl/przepowie … tykul.html .



Przypomniał mi się tekst Atraktora gdzie napisał, że Polscy wizjonerzy widzą wielką Polskę, Niemieccy wielkich Niemiec, a Francuscy wielkiej Francji... Może i coś w tej okaże się prawdą. Pożyjemy zobaczymy.

"Wszystkie zamyka sprawy śmierć, lecz przedtem rozbłysnąć jeszcze może czyn szlachetny. Godny tych, którzy z bogami walczyli."

1,022

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam;

Coś się ciekawego dzieje!!!

W górach w Korei Północnej w pobliżu granicy z Rosją zanotowano bardzo silne trzęsienie ziemi najprawdopodobniej jest to koreańska nuklearna próba jądrowa o dużej mocy!
Głowica nuklearna została najprawdopodobniej umieszczona w starej nieużywanej już kopalni węgla.
Po spuszczeniu ładunku na około 1500 metrów szyb jej został zabetonowany.
Telewizja chińska podała jeszcze,że Chiny szybko przerzucają trzy dywizje czołgów i piechoty nad graniczną rzekę Jalu to jest granicę z Koreą Północną.
Armia Chińska i jej wojska strategiczne zostały postawione w stan najwyższego zagrożenia-jak ogłoszono!
Na Morze Żółte w pobliże Korei Południowej została też wysłana eskadra 8 chińskich okrętów w tym jeden z pociskami średniego zasięgu uzbrojonymi w głowice jądrowe.
USA natomiast pospiesznie instalują dodatkowe antyrakiety na wyspie Guam ,a także na wyspie Okinawie należącej do Japonii,oraz na Alasce i Hawajach.
Kilka minut temu Tajwan i Japonia ogłosiły alert w swoich siłach zbrojnych- Japonia w tzw:siłach samoobrony.
Rosja na Dalekim Wschodzie również ogłosiła podwyższoną gotowość bojową.
Dosłownie przed chwilą telewizja filipińska również podała o ogłoszeniu gotowości bojowej wojsk tego kraju jak też zamknięciu baz amerykańskich(zakaz opuszczania koszar przez Amerykanów.

W TYM WSZYSTKIM JEST DZIWNE,ŻE NIKT NIE ŻĄDA ZWOŁANIA RADY BEZPIECZEŃSTWA ONZ!!!

Pozdrawiam;Atraktor

1,023

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

ps;

Amerykanie oficjalnie zaprzeczyli,że to była północnokoreańska próba jądrowa,ale potwierdziły instalowanie dodatkowych rakiet na wymienionych powyżej wyspach i Alasce.
Japonia potwierdziła stan zagrożenia i gotowości bojowej swoich sił samoobrony.

Zobaczymy co będzie dalej.

Do jutra.

Pozdrawiam:Atraktor

1,024

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Nic wiecej sie nie wydarzy Kim po prostu chce umocnic swoja pozycje poprzez rzucanie grozb. Smiem twierdzic, ze te wystawione rakiety to atrapy u koreanczykow

1,025

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Do"rafalkutno";

Bardzo chciałbym,żebyś miał racje,ale słuchając wypowiedzi różnych stacji telewizyjnych ze świata(szczególnie z tamtego rejonu) jakoś mi to "brzydko pachnie".
Jak słucham ich programów telewizyjnych to w Azji wschodniej tych wydarzeń tak się nie bagatelizuje jak u nas.
Tam mówi się o tych wydarzeniach bez przerwy,ale możliwe ,że dlatego ponieważ ich to bardziej dotyczy niż nas,bo my jesteśmy w Europie-  po prostu daleko.
Teraz np; mówi się o tym(rozważa),że Kim koncentruje wojska na granicy z Koreą  Północną w pobliżu strefy zdemilitaryzowanej po to ,aby najpierw uderzyć bronią konwencjonalną,czyli sprowokować Koreańczyków z południa i Amerykanów,a dopiero w ostateczności,kiedy zaczną ponosić porażkę użyć  broni nuklearnej.
Ponoć do Phenianu (stolica KRLD)przybyła chińska delegacja wojskowa,podała to telewizja japońska,ale jako informację nie potwierdzoną.

Pozdrawiam:Atraktor

1,026

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Rosja przemieszcza okręty wojenne z Pacyfiku na Morze Śródziemne żeby chronić rosyjskie interesy w tym regionie. Atraktorze myślę że każde z mocarstw USA Chiny Rosja chcą coś ugrać dla siebie na tym kryzysie;

1,027

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Telewizja chińska potwierdziła przybycie delegacji wojskowej do Phenianu,ale nie z Pekinu tylko tej reprezentującej dywizje chińskie znad granicznej rzeki Jalu.
Ma ona ponoć uzgodnić wkroczenie tych 3-ch chińskich dywizji do Korei Północnej w celu,cytuję:"zapewnienia bezpieczeństwa obywateli chińskich w Korei Północnej,ambasady chińskiej i chińskich interesów gospodarczych".
Telewizja japońska podała przed chwilą,że Rosjanie nad krótką granicę z Koreą Północną przerzucają dodatkowe jednostki wojskowe,oraz,że 2 chińskie okręty wojenne z 8 wysłanych,zacumowały w pobliżu portu marynarki wojennej Korei Północnej w Songniun w pobliżu Phenianu.
Telewizja Korei Północnej ciągle (na przemian nadaje) nadaje pieśni wojskowe jakiegoś ich zespoły i pokazuje propagandowe filmy; "o wojnie koreańskiej z lat 50-tych ubiegłego wieku i wielkim wodzu Kim Ir Senie,który ponoć we śnie powiedział obecnemu przywódcy,że zniszczyć USA"- rakietę "Unha 9" z głowią atomową, która ma unicestwić USA "a także filmy animowane o zagładzie Stanów Zjednoczonych i Korei Północnej".

W Korei Północnej odbywa się istne szaleństwo"!

Atraktor

1,028

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Przepraszam za błędy ,ale pisząc oglądałem (dalej oglądam)tamtejsze programy telewizyjne i nie sprawdziłem przed wysłaniem tego ostatniego tekstu.

Atraktor

1,029

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do "dmoxa"

Masz rację.

Trochę to dziwne,bo jednocześnie zaostrza się sytuacja wokół Morza Śródziemnego,a konkretnie Syrii i Cypru!
Amerykanie też wysłali w pobliże tych państw dodatkowe okręty wojenne wzmacniając VII flotę.
Jak słyszymy rozmowy z Iranem w sprawie produkcji bomb atomowych się nie powiodły,a telewizja Izraelska podała zaraz po ich zerwaniu informację,że na jutro zostało zwołane nadzwyczajne posiedzenie rządu tego kraju!

Coś na świecie jest z jednej strony jest za "gorąco" ,a z drugiej nie wiadomo z jakich przyczyn za cicho-nie wszystko się mówi społeczeństwom,przynajmniej nie którym!

Pozdrawiam:Atraktor

1,030

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Na "You tubie" można obejrzeć paradę wojskową(jej nowoczesną broń) chińskiej armii w Pekinie na placu;"tien an men"w 60 rocznicę proklamowania CHRL(! pażdziernik 1949 rok).

Poniżej podaję linka;warto obejrzeć!
Polecam!www.youtube.com/watch?v=F8hdQ5Bu0AU
Jul 21, 2010 - Uploaded by Nieprzystosowany9
Defilada wojskowa Chińskiej armii,jednej z najpotężniejszych armii świata

Atraktor

1,031

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

A oto jeszcze jedne fragnmenty na "You Tubie " z parady 60-lecia Chrl z roku 2009!
Poniżej podaje linka:

China 60th Anniversary Military Parade - Chinese Female Soldiers (HD)

Pozdrawiam;Atraktor

1,032

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

I jeszcze jeden filmik z "You Tube" o armii chińskiej.

O to link;

China - The largest army in the world 2 - full (official)

Pozdrawiam:Atraktor

1,033

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Jeszcze filmik przegrany na "You Tube' z telewizji chińskiej.

oto link;

China 60th Anniversary Military Parade - Part 2

Atraktor

1,034

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze czy może dojść do podziału strefy wpływów w Eurazji między USA Chinami a Rosją np Chiny i USA Chcą wejść politycznie nie tylko ekonomicznie do Azji Środkowej czyli tradycyjnego terenu wpływów Moskwy.Czy ten nowy podział może dotyczyć np Syrii Iranu Wschodniej części morza Śródziemnego  Afryki Północnej i Azji Wschodniej między USA i Chinami? Taki układ dla zaspokojenia ambicji Chin  zadowolenia Rosji i Chin który może potrwać kilka kilkanaście lat do czasu sporu Chin i Rosji i powstaniu Talibanu ? pozdrawiam Ps co ten nowy podział Eurazji może oznaczać dla Europy?

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-04-06 14:03:36)

1,035

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Tym razem już ostatni film,ale pokazuje sam początek defilady więc i ten proponuję obejrzeć.
Są tam filmy inne z innych defilad i możecie też je obejrzeć,bo sam ciekawe.

a oto już ostatni link do defilady chińskiej-celebracja!

[720p]盛世大阅兵 China's 60th Anniversary Chinese Military Celebration 2009

Pozdrawiam:Atraktor

1,036

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

No,znalazłem jeszcze rozpoczęcie parady i przemówienie przywódcy Chin!

Oto link:2009国庆60周年天安门阅兵720p - 2009 China 60th anniversary parade

Atraktor

1,037

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze, jak chcesz dać jakiś link, to daj bezpośrednie źródło do niego. W ten sposób od razu można go sobie odpalić w przeglądarce. Ty zaś kopiowałeś jedynie nazwy tematów.

Atraktor napisał/a:

A oto jeszcze jedne fragnmenty na "You Tubie " z parady 60-lecia Chrl z roku 2009!
Poniżej podaje linka:

China 60th Anniversary Military Parade - Chinese Female Soldiers (HD)

Pozdrawiam;Atraktor

http://www.youtube.com/watch?v=1vA4T1wfJLE


Atraktor napisał/a:

I jeszcze jeden filmik z "You Tube" o armii chińskiej.

O to link;

China - The largest army in the world 2 - full (official)

Pozdrawiam:Atraktor

http://www.youtube.com/watch?v=5Xuqa1xKxOs


Atraktor napisał/a:

Jeszcze filmik przegrany na "You Tube' z telewizji chińskiej.

oto link;

China 60th Anniversary Military Parade - Part 2

Atraktor

http://www.youtube.com/watch?v=2Asl85OICoo


Atraktor napisał/a:

Tym razem już ostatni film,ale pokazuje sam początek defilady więc i ten proponuję obejrzeć.
Są tam filmy inne z innych defilad i możecie też je obejrzeć,bo sam ciekawe.

a oto już ostatni link do defilady chińskiej-celebracja!

[720p]盛世大阅兵 China's 60th Anniversary Chinese Military Celebration 2009

Pozdrawiam:Atraktor

http://www.youtube.com/watch?v=nqqbSV8nqlI

Atraktor napisał/a:

No,znalazłem jeszcze rozpoczęcie parady i przemówienie przywódcy Chin!

Oto link:2009国庆60周年天安门阅兵720p - 2009 China 60th anniversary parade

Atraktor

http://www.youtube.com/watch?v=B8461w3EOI8

"Wszystkie zamyka sprawy śmierć, lecz przedtem rozbłysnąć jeszcze może czyn szlachetny. Godny tych, którzy z bogami walczyli."

1,038

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Do "Gammorin";

Masz rację,ale jak mi napiszesz jak to się robi to po prostu będę tak robił.
Nauczyłem się kopiować(powiedziano mi tu) i tak robię.
Mam nadzieję,że jednak znależliście te filmiki.
Ten ostatni jest długi,bo pokazuje w całości całą defiladę wojsk chińskich włącznie z przemówieniem przywódcy,szczególnie interesujący jest tu pokaz tego nowoczesnego sprzętu wojskowego-na końcu jest bodajże jakaś parada ludowa i sportowców.
Myślę,że Chiny już dawno wyprzedziły Rosję i w tej dziedzinie(wojskowej) bo rozwijają się pod każdym względem bardzo szybko.


Pozdrawiam;Atraktor

1,039

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Rank
    country     GDP (purchasing power parity)     Date of Information
1     United States    
$ 15,660,000,000,000
   
2012 est.
2     European Union    
$ 15,630,000,000,000
   
2012 est.
3     China    
$ 12,380,000,000,000
   
2012 est.
4     India    
$ 4,784,000,000,000
   
2012 est.
5     Japan    
$ 4,525,000,000,000
   
2012 est.
6     Germany    
$ 3,123,000,000,000
   
2012 est.
7     Russia    
$ 2,504,000,000,000
   
2012 est.
8     Brazil    
$ 2,362,000,000,000
   
2012 est.
9     United Kingdom    
$ 2,323,000,000,000
   
2012 est.
10     France    
$ 2,253,000,000,000
   
2012 est.
11     Italy    
$ 1,834,000,000,000
   
2012 est.
12     Mexico    
$ 1,761,000,000,000
   
2012 est.
13     Korea, South    
$ 1,611,000,000,000
   
2012 est.
14     Canada    
$ 1,446,000,000,000
   
2012 est.
15     Spain    
$ 1,409,000,000,000
   
2012 est.
16     Indonesia    
$ 1,212,000,000,000
   
2012 est.
17     Turkey    
$ 1,125,000,000,000
   
2012 est.
18     Iran    
$ 997,400,000,000
   
2012 est.
19     Australia    
$ 960,700,000,000
   
2012 est.
20     Taiwan    
$ 901,900,000,000
   
2012 est.
21     Poland    
$ 799,200,000,000
   
2012 est.
22     Argentina    
$ 746,900,000,000
   
2012 est.
23     Saudi Arabia    
$ 740,500,000,000
   
2012 est.
24     Netherlands    
$ 709,500,000,000
   
2012 est.
25     Thailand    
$ 645,700,000,000
   
2012 est.
26     South Africa    
$ 578,600,000,000
   
2012 est.
27     Egypt    
$ 537,800,000,000
   
2012 est.
28     Pakistan    
$ 514,600,000,000
   
2012 est.
29     Colombia    
$ 500,000,000,000
   
2012 est.
30     Malaysia    
$ 492,400,000,000
   
2012 est.


Oto powyżej skopiowałem dane CIA z potencjału PKB (brutto)ogółem pierwszych 30 państw świata.
Widać wyrażnie ,że Chiny zbliżają się już do USA i Unii Europejskiej.
CIA przewiduje,że za 10 do 15 lat Chiny już zdecydowanie wyprzedzą USA i staną się pierwszym supermocarstwem gospodarczym świata!
Oczywiście że w dochodzie na 1 mieszkańca Chinom jeszcze długo będzie daleko do USA czy Polski,ale bardzo ważny jest potencjał danego kraju ogółem.
Np; jak na stronie CIA zobaczycie to taki Katar ma najwyższy dochód na 1 mieszkańca,tam żyje się na najwyższym poziomie na świecie.
A tu nie licząc Unii Europejskiej Chiny są zaraz za USA,które CZUJĄ JUŻ ZA SWOIMI PLECAMI ODDECH GOSPODARKI CHIŃSKIEJ ,jak mówią ekonomiści.

Zaraz podam link do strony CIA tam znajdziecie wiele ciekawych rzeczy jak np liczbę ludności danego kraju produkcję gazu,ropy,energii elektrycznej itd.


Atraktor

1,040

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Oto strona CIA!

CIA - The World Factbook
https://www.cia.gov/library/publication … -factbook/

Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji.

Co rok są tam zmieniane dane,które pokazują JAK ZMIENIA SIĘ ŚWIAT!
Od wielu lat obserwuję te stronę - dodałem ją już dawno do swoich"ulubionych stron".

Ja podałem tylko część listy tam są informację o wszystkich to znaczy ponad 200 państwach świata.

Atraktor