1,161

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

pablodart napisał/a:

drogi kolego, napisałes 6-ty post i chyba piaty ,ktory mi poswiecasz. Bardzo dziękuje za takie zainteresowanie moja osobą.
jestem pewien, ze istniejesz pod innym nickiem na tym forum a nick "Maxxon" przeznaczylęś do zwalczania takich jak Ja:)

Tego nie mogę potwierdzić.

pablodart napisał/a:

ale jesli sie myle ,to mogłbys skupic sie na temacie a nie na mojej osobie,

Z tym się zgadzam. Dyskusja polega na przedstawianu argumentów a nie na atakowaniu osób mających inne zdanie.

1,162

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Kim jest Barack Hussein Obama!?

O tym mówi Mariusz Max Kolonko.

Polecam:

Oto link:

http://www.youtube.com/watch?v=5w_mh9XohTQ

Pozdrawiam:Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-04-15 16:55:56)

1,163

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktor napisał/a:

Witam:

Kim jest Barack Hussein Obama!?

O tym mówi Mariusz Max Kolonko.

Polecam:

Oto link:

http://www.youtube.com/watch?v=5w_mh9XohTQ

Pozdrawiam:Atraktor


Wygląda więc na to, iż obecny prezydent USA, jest sprytnie wyciągnięty na arenę polityczną z czarnego kapelusza tych, co piszą scenariusz dla całego świata na następne dziesięciolecia. Postać mocno sprofilowana pod kątem rozwoju przyszłych, mających nastąpić wydarzeń... nie identyfikujący się z amerykańską tradycją ,lewicujący /delikatnie mówiąc/,  czarnoskóry były muzułmanin wychowany poza terytorium USA, w kraju islamskim...etc. To zakrawa na jakieś kuriozum... Myślę również, że gdyby nie potężna machina medialna, która go wypromowała, to Amerykanie, w większości myślący telewizorem, a nie własnym mózgiem, pognali by go z powrotem na Hawaje albo do Indonezji nie wdając się w głębokie refleksje na temat zakresu swojej demokracji. .. Skutek? Oczywisty. Zwolnienie Europy spod parasola ochronnego i oddanie pola Rosji oraz neo-komuchom eurokołchozu ,co w prostej linii prowadzi do osłabienia struktury poszczególnych państw europejskich i umocnienie się negatywnych tendencji politycznych, społecznych i ekonomicznych w samej Unii Europejskiej. Jednoczesne uaktywnienie za pomocą służb i wywiadu "islamskiej wiosny" na terenie Bliskiego wschodu zmierza małymi krokami i w perspektywie długofalowej, do scalenia świata muzułmańsko-arabskiego w zwarty i umocniony nowy twór polityczny../być może Taliban?/, którego pierwszym celem strategicznym będzie "pożarcie " Europy jako odwiecznego wroga. Taki prezydent to doskonały zaczyn do uruchomienia takiego scenariusza. Pionki i figury zostały rozstawione a teraz powoli i nieubłaganie zajmują strategiczne pola na szachownicy przed ostateczną rozgrywką....

Jest ciekawie....
"Obyś żył w ciekawych czasach..."- Chińczycy maja takie powiedzenie jeśli, chcą komuś życzyć naprawdę bardzo źle...
Nomen omen..
Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez hoticeman (2013-04-15 21:01:37)

1,164

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Polecam naprawdę bardzo ciekawe:

Al Kaida zaatakuje w Europie- Mariusz Max Kolonko;

Oto link:

http://www.youtube.com/watch?v=UsXt2kgDrxY

Pozdrawiam:Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-04-15 21:39:54)

1,165

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Kto rządzi światem!

Ponieważ uważam,że dyskusja powinna być wolna i swobodna przedstawiam ciekawy film
z propozycją jego obejrzenia;

Oto link:

http://www.youtube.com/watch?v=Ukp8jg14zpM

Pozdrawiam:Atraktor

1,166

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Byłem z kilkanaście razy w Bostonie i uważam,że pod względem wyglądu(architektury)i nie tylko to jedno z najbardziej przypominających Europę miast amerykańskich.
Myślę,że to co się tam stało na mecie maratonu to był zamach!
Wydaje mi się ,że tym razem mogli to być  nie muzułmanie,a Koreańczycy,jest ich tam co prawda niewielu,ale są bardzo prężni.
Reżim północnokoreański na takie rzeczy nie szczędzi pieniędzy,a USA są krajem demokratycznym i otwartym,więc możliwe,że to jego wywiad zorganizował ten zamach.
Dzisiaj przecież mija 101 rocznica urodzin Kim ir Sena i ataku rakietowego północnej Korei na USA i jej sojuszników nie było więc jest to bardzo prawdopodobne.

Ale może się mylę?

Współczuję wszystkim ofiarom i ich rodzinom;

Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-04-15 22:56:43)

1,167

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Dzisiaj nie oglądałem programów telewizyjnych z Azji Wschodniej,ponieważ nie miałem na to czasu.
Jutro może coś ciekawego się dowiem,to oczywiście przekażę.
Przede wszystkim interesują mnie ewentualne tamtejsze komentarze o dzisiejszym wydarzeniu(w/g mnie zamachu) w Bostonie.
Tak jak pisałem od początku nie przypuszczam,żeby Korea północna otwarcie zaatakowała bazy amerykańskie w Azji lub sojuszników USA.
Jakoś cicho jest o tym porozumieniu Chiny- USA!
A,więc w końcu było ono podpisane,czy w jakiej formie uzgodnione?
Dokładnie nie wiadomo.
Nasze polskie media też coś o nim napomknęły i nastała cisza.
Może coś i o tym się dowiem?
Pozdrawiam:Atraktor

1,168

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://konflikty.wp.pl/kat,1020225,titl … omosc.html

Co o tym myślicie ?
Czy szyici mają szanse czy to już koniec Iranu?
Czyli czy Taliban będzie sunnicki?

1,169

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

JA myślę że nie szyitów jest po prostu za mało . Zamach w Bostonie USA wybuch bomby .na razie nikt się  nie przyznaje... szef Jordańskich salafistów powiedział że jest szczęśliwy widząc przerażenie w USA debca com  loty między Waszynktonem a Nowym Jorkiem zawieszone co o tym sądzicie?

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-04-16 08:42:14)

1,170

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze czy słyszał pan o teorii spiskowej Dawida Icka; co pan o niej sądzi i o Icku pozdrawiam

1,171

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ostatnia wersja kto może stać za zamachem to skrajna amerykańska prawica która jest przeciwko zakazowi noszenia i posiadania broni przez wszystkich obywateli USA ps oczywiście mogli to być islamiści na terytorium USA bo jest coraz więcej muzułmanów także w USA ale islamizację USA powstrzymują Latynosi i Afroamerykanie

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-04-16 11:45:25)

1,172

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Do "dmoxa"

David Icke ,brytyjski pisarz i były piłkarz żydowskiego pochodzenia urodził się w Leicester(czytaj ;Lester)w Wielkiej Brytani w roku 1952.
W roku 1990 zajął się tzw:"różnymi teoriami spiskowymi"w tym tzw:"ludżmi jaszczurami"zwanymi inaczej"Reptilianami",a także tzw:"Zakonem Iluminatów".
Był też rzecznikiem prasowym brytyjskiej lewicowej partii zielonych.
David Icke tak jak wielu"badaczy"dla uzasadniania swoich"naukowych teorii"posługuje się sfałszowanym przez carską Służbę Bezpieczeństwa Mikołaja II; zwaną"ochraną"dokumentem nazywanym:"Protokołami Mędrców Syjonu".
Te protokoły zostały sfabrykowane na podstawie satyry Maurycego Yoly.
Z tej satyry przepisane zostały bowiem do wymienionych powyżej protokołów dosłowne cytaty z rozmowy Monteskiusza z Machiavellim w piekle.
Protokoły te zostały sfabrykowane w czasie wielkich pogromów Żydów w Rosji carskiej i mówią one o tym że Żydzi zamierzają opanować cały świat i nim rządzić.
Wówczas to w wyniku strasznych pogromów Żydzi masowo zaczęli uciekać z Rosji do podległego jej Królestwa Polskiego ,cieszącego się względną autonomią gospodarczo-polityczną w ramach Cesarstwa Rosyjskiego i przyczynili się w dużym stopniu do rozwoju ziem polskich zaboru rosyjskiego.
Wówczas to narodził się między innymi  przemysł włókienniczy i miasto Łódż,a także tzw;:zagłębie węglowe z ośrodkiem w Sosnowcu.
Przybyłych do Królestwa Żydów rosyjskich Polacy nazywali;"Litwakami".
David Icke uważa,że reptilianami jest wiele znanych osób:władców(np;królowa Elżbieta II) ,polityków,naukowców,aktorów,artystów,pisarzy sportowców itd itp.
David Icke nie jest osobą odosobnioną w przedstawianiu SWOICH TEORII SPISKOWYCH JEST ICH WIELE NA CAŁYM ŚWIECIE.
W AZJI NA PRZYKŁAD KOREAŃCZYKÓW NAZYWA SIĘ AZJATYCKIMI ŻYDAMI!!!
ZRESZTĄ POMIĘDZY IZRAELEM A OBU KOREAMI ISTNIEJĄ RÓŻNE POWIĄZANIA!
Ale nie będę o tym pisał,bo musiał bym też pisać np;O ZAKONIE REDEMPTORYSTÓW w KTÓRYM ILUMINACI TEŻ ODGRYWAJĄ WIELKĄ ROLĘ!
MAŁO KTO WIE,ŻE CZĘSTO ILUMINACI PROWADZĄ ZE SOBĄ TAK ZWANE "POZOROWANE WOJNY"DLA ZMYLENIA SPOŁECZEŃSTWA RÓŻNYCH NARODÓW!
Link do filmu o ILUMINATACH, podałem na forach "naszej"strony jak i "Gazety Polskiej" po to,aby pokazać swoim oponentom,że dyskusji na temat różnych spisków międzynarodowych się nie boję i mogę rozmawiać w sposób rzeczowy,ale bez osobistych ataków,które miały miejsce.
OCZYWIŚCIE,ŻE WSZELKIE SPISKI I TEORIE SPISKOWE OD ZARANIA DZIEJÓW ZAWSZE TOWARZYSZYŁY,TOWARZYSZĄ I BĘDĄ TOWARZYSZYĆ LUDZKOŚCI.
ISTNIAŁY ONE I W ARCHAICZNEJ STAROŻYTNOŚCI(KIEDY ŻYDÓW JESZCZE NIE BYŁO) I W ŚREDNIOWIECZU I W OKRESIE NOWOŻYTNYM I W HISTORII OBECNYCH CZASÓW,CZYLI HISTORII NAJNOWSZEJ.
Otóż jest faktem,że istniał zakon templariuszy,jest faktem,że istnieje masoneria,jest faktem,że istnieją iluminaci itd itp.
FAKTEM JEST,ŻE WSZYSTKIE TE ORGANIZACJE (ZRESZTĄ NIE TYLKO ONE) SPISKUJĄ,ALE FAKTEM JEST TEZ,
ŻE PO PROSTU WIELE OSÓB ZDECYDOWANIE PRZESADZA!!!
HISTORIA I POWIĄZANA Z NIĄ POLITYKA POLEGA ZAWSZE NA DOMINACJI,PANOWANIU I NARZUCANIU WŁASNEJ IDEOLOGII!
A najniebezpieczniejsze ideologie są te,które ZAGRAŻAJĄ DEMOKRACJI I WOLNOŚCI!!!

Ten film o teorii spisków ,który w/g mnie należy obejrzeć porusza tylko tzw;"CZUBEK GÓRY LODOWEJ".
W gruncie rzeczy mam dużo większą wiedzę na ten temat i gdybym tylko ją tu ujawnił "dolał bym więcej oliwy do ognia"jak też dodał bym jeszcze więcej argumentów jej zwolennikom.
A takim ludziom ,którzy wszędzie widzą tylko spiski mówić raczej tego nie można z wielu względów.
Film w w wielu aspektach mówi prawdę,ale są też i przekłamania i nadinterpretacje,które u prawdziwych znawców tematu powodują uśmiech i zażenowanie!
Próbowałem dojść do tego tematu i teorii spisków pisząc o przepowiedniach M Nostradamusa ,a także o tak zwanym "trzecim oku",ale na takich forach wolna i swobodna dyskusja jest nie możliwa ze względu na jakiś pojawiający się dziwny strach u niektórych osób ,który zawsze kończy się niewybrednymi atakami na poruszającego te tematy.
Są one zresztą bardzo ciekawe i intrygujące,ale DYSKUTOWAĆ MOŻNA W TYM TEMACIE TYLKO Z LUDŻMI OTWARTYMI,A NIE ZAMKNIĘTYMI W SWOICH JEDYNIE PRAWDZIWYCH TEORIACH!
Nie ukrywam,że niektóre przepowiednie M Nostradamusa mogły być sfabrykowane przez różne organizacje,które tu powyżej wymieniłem,ale też różne przepowiednie religijne też najprawdopodobniej zostały przez te organizacje sfabrykowane.
Sam Watykan ma teraz z tym ogromny problem,bo niektóre z nich pochopnie oficjalnie uznał,więc próbuje się o nich zapomnieć!
Dlatego obecnie stara się on być bardzo ostrożnym w szybkim uznawaniu cudów (np:do dzisiaj nie uznał cudów i przepowiedni z Medjugorje),a także w szybkim rozstrzyganiu procesów; beatyfikacyjnych i kanonizacyjnych,bo tu też zanotowano wiele wpadek!
TEORIE SPISKOWE TO BARDZO CIEKAWY TEMAT DO DYSKUSJI,ALE NIE W GRONIE LUDZI ,KTÓRZY WSZĘDZIE WIDZĄ TYLKO ZŁO,ALE NIE NA WŁASNYM IDEOLOGICZNYM,LUB RELIGIJNYM PODWÓRKU!!!

Takie jest moje zdanie!

To wszystko,nie będę się więcej na ten temat wypowiadał,bo nie jest to niestety miejsce do takich dyskusji,sami się przecież o tym przekonaliśmy!

Pozdrawiam:Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-04-16 15:30:51)

1,173

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Dziękuję Atraktorze czy możliwe że za tym atakiem stoi amerykańska skrajna prawica przeciwna zakazowi dotyczącego posiadania broni palnej przez obywateli USA ? Na tym biegu w loży  honorowej były rodziny ofiar ostatniej strzelaniny.

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-04-16 11:58:17)

1,174

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktor napisał/a:

Witam:

.....
"Otóż jest faktem,że istniał zakon templariuszy,jest faktem,że istnieje masoneria,jest faktem,że istnieją iluminaci itd itp.
FAKTEM JEST,ŻE WSZYSTKIE TE ORGANIZACJE (ZRESZTĄ NIE TYLKO ONE) SPISKUJĄ,ALE FAKTEM JEST TEZ,
ŻE PO PROSTU WIELE OSÓB ZDECYDOWANIE PRZESADZA!!!"....

Tytułem komentarza:

http://www.kki.pl/piojar/polemiki/novus … dolar.html

http://www.kki.pl/piojar/polemiki/novus/novus.html

Myślę, iż to solidne dość opracowanie tematu, które wiele wyjaśnia.

1,175

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

nie lejster tylko lester panie A

1,176

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

nie lejster tylko lester panie A

Masz rację,że lester ;to z pośpiechu.

Już poprawiłem

Pozdrawiam:Atraktor

1,177

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Do "dmoxa";

Trudno mi powiedzieć,kto faktyczne stoi za zamachem w Bostonie.
Ponieważ północni Koreańczycy się odgrażali Amerykanom(zresztą robią to dalej),że poleje się ich krew,a wczoraj była 101 rocznica urodzin Kim ir Sena to sobie te dwa wydarzenia skojarzyłem.
Jednak wcale się nie upieram,że sprawcami byli akurat oni,takich różnych możliwości jest wiele.
Niewątpliwie jak do tej pory,to wszystko wskazuje na to,że był to ohydny zamach terrorystyczny.
Kto za nim stał?
Zobaczymy,może się o tym dowiemy!

Pozdrawiam:Atraktor

1,178

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Kto naprawdę rządzi światem ?.
Oto link do filmu, który omawia nieco szerzej ten temat.
Link podany przez Atraktora, wydaje się zawierać tylko niewielką część całości...
http://www.youtube.com/watch?v=iIHLaz9BuTU

Ostatnio edytowany przez micro (2013-04-16 18:25:19)

1,179

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam

Do " micro";

Oto mój cytat z tekstu o spiskach:

"OCZYWIŚCIE,ŻE WSZELKIE SPISKI I TEORIE SPISKOWE OD ZARANIA DZIEJÓW ZAWSZE TOWARZYSZYŁY,TOWARZYSZĄ I BĘDĄ TOWARZYSZYĆ LUDZKOŚCI.
ISTNIAŁY ONE I W ARCHAICZNEJ STAROŻYTNOŚCI(KIEDY ŻYDÓW JESZCZE NIE BYŁO) I W ŚREDNIOWIECZU I W OKRESIE NOWOŻYTNYM I W HISTORII OBECNYCH CZASÓW,CZYLI HISTORII NAJNOWSZEJ."

Jak wynika z tego filmu- wykładu,a znam ich dużo więcej ,takie spiski zrodziły się kilka tysięcy lat przed powstaniem takiej społeczności jak Izraelici,czyli Żydzi!
Pierwsze plemiona izraelickie wyodrębniły się dopiero około 1600 lat przed naszą erą z semickich plemion aramejskich.
Dlatego przypisywanie Żydom całego zła jest dla mnie nadużyciem i bzdurą!
Ten film na pewno jest bardziej pełny i prawdziwszy od tego,który przedstawiłem,ale też nie omawia wszystkiego i też tu występują różne nieprawidłowości i nieścisłości.
To tyle mogę powiedzieć w tym temacie;

Pozdrawiam:Atraktor

1,180

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

"...ale też nie omawia wszystkiego i też tu występują różne nieprawidłowości i nieścisłości."
Dlatego też z każdym filmem, książką czy artykułem jesteśmy jakby o krok bliżej poznania otaczającego nas świata, którego i tak nie poznamy...
Poznawanie to, jest wszak bardzo fascynujące.