1,241

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

janko hanowski   ja zaznaczyłem na niebiesko fragment  i go wkleiłem tutaj to nie ja tłumaczyłem  takie było tłumaczenie chciałem napisać ciekawą informację która może wpłynąć na nasze rozważania  w tym fragmencie chodziło o to że jest możliwość kandydowania Obamy po raz 3  janko hanowski sam możesz sprawdzić w wersji angielskiej w linku i przetłumaczyć  druga strona artykułu akapit w jej środku możesz też przeczytać po angielsku ; pozdrawiam ps powtarzam to nie jest mój tekst ;

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-05-08 19:50:50)

1,242

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

A jeśli chodzi o to forum bardzo by mnie ucieszyło gdyby inne osoby włączyły się do dyskusji i myślę że Atraktor też; dużą wiedzę mają np Centurio06 Breidak numer jeden Ania  Mnowa pozdrawiam was

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-05-08 19:54:16)

1,243

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam::

Myślę,że demokraci nie wygrają następnych wyborów w USA i władzę przejmą republikanie, bo to za ich rządów ma wybuchnąć II wojna domowa i ma powstać konkurencyjny rząd ludowy w Chicago.Właśnie wtedy zacznie się na świecie rozprzestrzeniać największa fala kryzysu gospodarczo-finansowego i społecznego w wyniku których niezmiernie zaostrzy się sytuacja międzynarodowa.W/g mnie Biden na zwycięstwo w następnych wyborach w takiej sytuacji(kryzys) nie będzie miał żadnych szans.
To co dzieje się obecnie w USA w wielu sprawach jest z natury rzeczy bardzo ciekawe.
Np; odnośnie Watykanu z jednej strony media amerykańskie krytykują Kościół rzymskokatolicki,a z drugiej strony popierają nowego papieża Franciszka w jego podejściu do różnych spraw w Kościele rzymskokatolickim ,wręcz nawołują do wprowadzania różnych "demokratycznych"reform w Kościele w tym;"KADENCYJNOŚCI WYBORU SAMEGO PAPIEŻA"!
W ogóle jestem zaskoczony nie mile tym,że w Polsce właściwie nic się nie pisze i nie mówi o tym co się dzieje obecnie za tzw::Spiżową Bramą".
Możliwe,że dlatego ponieważ jesteśmy krajem rzymskokatolickim w którym ten Kościół jest bardzo konserwatywny i ma ogromne wpływy w państwie,największe w świecie nawet większe niż w samych Włoszech,kolebce katolicyzmu!
Rada papieska złożona z 8 kardynałów ze wszystkich kontynentów ponoć takie reformy szykuje,a ogromny wpływ na nią ma kościół rzymskokatolicki w USA,który jest kościołem najbardziej liberalnym na świecie!
W USA dowiedziałem się,że papież Franciszek ma podjąć decyzję o zwołaniu w Watykanie nowego powszechnego soboru biskupów,który ma dyskutować nad programem reform przygotowanym przez radę 8 kardynałów,a mają one być rewolucyjne:
-wprowadzona ma być kadencyjność wyboru papieża,
-ma być zlikwidowany celibat niższego duchowieństwa(tak jak jest to w prawosławiu),
-kościół ma się nie przeciwstawiać antykoncepcji i zapłodnieniu 'in vitro",
-ma być zmniejszona też liczba tzw;"świętych sakramentów"np dyskutowana jest sprawa bierzmowania i małżeństw,a także poruszane są sprawy duchowieństwa zakonnego w tym tzw:ślubowań zakonnych.
Przytoczyłem tylko niektóre propozycje zmian o których myśli nowy papież i jego przyboczna kardynalska 8 osobowa rada.
Również zaskoczyła mnie OGROMNA NAGONKA MEDIÓW AMERYKAŃSKICH NA WĘGRY ORBANA,myślę,że to wszystko skończy się dla Węgier żle.W USA ogromne wpływy na rząd i Kongres ma niezwykle silne "lobby"żydowskie,o czym prawica węgierska,chociaż myślę,że i polska często zapomina,albo po prostu nie chce wiedzieć.
Ostatnie ekscesy antyżydowskie "Jobbiku"(i nie tylko)na Węgrzech spowodowały antywęgierskie wystąpienia w administracji amerykańskiej i w samym Kongresie.Obama odmówił przyjęcia Orbana w Waszyngtonie i oświadczył,że Węgry mogą być zawieszone w prawach członka NATO!
Wydaje się też,że USA przestały bezkrytycznie popierać rebeliantów syryjskich przeciwko Asadowi ,bo zorientowały się,że ich główny trzon stanowią zwolennicy"Al Kaidy" i poplecznicy miejscowych talibów.
Ostatnie uzgodnienia z Chinami jak i też ostatnio z Rosją o tym niezbicie świadczą.
Myślę,że szykowane jest przez ;USA,Chiny i Rosję jakieś porozumienie pomiędzy Asadem,a częścią(tą słabszą)sunnickiej opozycji przeciwko fundamentalistom islamskim w Syrii różnej maści.
Ciekawe rzeczy dzieją się też w Turcji.Otóż rząd tego kraju przestał się sprzeciwiać powstaniu państwa kurdyjskiego na Bliskim Wschodzie,które powstało by z terytoriów kurdyjskich w Syrii i Iraku,a także....niektórych wschodnich terytoriów tureckiego Kurdystanu!!!
Skąd taka zmiana stanowiska Turcji?
Myślę,że wynika ona z obawy przed Iranem!
Premier Turcji Erdogan powiedział,że silny Kurdystan do którego przyłączony byłby też zachodni Iran zamieszkały przez Kurdów był by silnym buforem odgradzającym sunnicką Turcję od szyickiego Iranu.
Koncepcję tę popierają:USA,Chiny i Rosja!
Od wczoraj rebelianci(powstańcy) kurdyjscy z PPK wycofują się do północnego Iraku,a Kurdowie z Syrii podpisali z Turcją porozumienie o wspólnych działaniach w tym kraju!
Coraz więcej zgrzytów następuje w stosunkach USA z super bogatymi krajami arabskimi tak zwaną "szóstką" to jest:Arabią Saudyjską,Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi,Katarem,Kuwejtem,Omanem i Bahrajnem.
USA domagają się od tych krajów zwiększonego finansowania biednych pobratymczych krajów arabskich w tym autonomii palestyńskiej grożąc ,że jeśli to nie nastąpi zaprzestaną udzielać im finansowej pomocy.
Kongres amerykański ma zastrzeżenia do wyrzucania przez te kraje pieniędzy zarobionych poprzez sprzedaż gazu i ropy w tzw:"błoto".
O to przykłady z wypowiedzi senatorów:
-maleńki Katar (2 miliony mieszkańców) buduje na mistrzostwa świata w piłce nożnej w roku 2022 aż 12 stadionów(tyle wymaga FIFA) o wielkości od 45 do 90 tysięcy miejsc wszystkie z zamykanym zadaszeniem,po to aby po mistrzostwach połowę rozebrać,a drugą połowę trzykrotnie pomniejszyć.
-ZEA(5 milionowy kraj) ma 3 milionową stolicę w Dubaju,które obecnie jest najwyższym miastem świata.
10 budynków ma ponad 400 metrów wysokości,a 250 ponad 150 metrów.
Polowa z nich jest praktycznie pusta i niewykorzystana,
Metro i autostrady to pustynne pustkowia bez pasażerów i samochodów.
Arabia Saudyjska w świętej Mekce buduje wieżowiec o wysokości 1150 metrów tylko po to,aby przebić ten w Bahrajnie usytuowany na sztucznej wyspie który ma 850 metrów.
Wieżowiec od wysokości 200 metrów ma być zupełnie pusty,ale za to NAJWYŻSZY NA ŚWIECIE!
Tacy są szejkowie arabscy z jednej strony ogromna bieda wręcz nędza milionów współbraci muzułmańskich w wielu krajach np: w Bangla Desz,a z drugiej strony rozpasane do nieprzyzwoitości bogactwo i to w imieniu Allacha.
Wielu szejków tych przebogatych państw arabskich posiada olbrzymie haremy w ilości ponad 400 żon pomimo,że oficjalnie islam dopuszcza możliwość posiadania 4 żon(w islamie się żony posiada) tam małżeństwo jest spisaniem umowy cywilno prawnej pomiędzy rodzinami i przyszłymi małżonkami,a nie sakramentem świętym jak od XIX wieku w naszym Kościele.
Tak więc w USA dowiedzieć się można o wiele więcej niż w Europie w tym i w Polsce,bo tam od zawsze był i jest prawdziwy pluralizm i demokracja.
To można tam łatwo zaobserwować ,szczególnie jak się zna angielski język.

Pozdrawiam:Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-05-08 22:08:35)

1,244

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

dmox napisał/a:

janko hanowski   ja zaznaczyłem na niebiesko fragment  i go wkleiłem tutaj to nie ja tłumaczyłem  takie było tłumaczenie chciałem napisać ciekawą informację która może wpłynąć na nasze rozważania  w tym fragmencie chodziło o to że jest możliwość kandydowania Obamy po raz 3  janko hanowski sam możesz sprawdzić w wersji angielskiej w linku i przetłumaczyć  druga strona artykułu akapit w jej środku możesz też przeczytać po angielsku ; pozdrawiam ps powtarzam to nie jest mój tekst ;



spoko, nic do ciebie nie mam, Jestes w/g mnie jedynym prawdziwym fanatykiem tego tematu.
szkoda tylko ,ze bez przerwy piszecie o jakims wielkim talibanie i 3 wojnie swiatowej ,ba..nawet 4 wojnie swiatowej.
a to juz jest przesada.
czy nie lepiej byloby skupic sie na realnej bliskiej przyszłosci?
pomijam juz twojego towarzysza atraktora,który chyba kazda minute swego zycia opisuje na tym forum i strasznie sie madrzy.
pozdrawiam

1,245

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam Atraktorze
Jak zawsze wiele ciekawostek. Może opisz też co nowego odkryto w nauce ,a o czym milczy polskie reżimowe media. Proponuje obejrzeć film ,,bunt stadionów" dostępny w sieci,który pokazuje jak nasz Naród jest manipulowany i oszukiwany przez media i rząd!

1,246

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

widzieliście paradę rosyjskiego wojska na placu czerwonym z okazji pokonania Hitlera ? Rosyjskie wojska nie mają żadnych szans z  z Chinami;jedyny plus wojsk Rosji to broń atomowa ;myślę że centurio06 się ze mną zgodzi

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-05-09 08:39:08)

1,247

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

W chwili obecnej nie maja szans, ale do 2020r Rosja ma zamiar wydać 5 Trylionów rubli co stanowi 25% całkowitych wydatków zbrojeniowych. Z pieniędzy tych miałby zostać sfinansowany zakup prawie dwóch tysięcy samolotów i helikopterów, które do 2020 roku mają zwiększyć procent samolotów bojowych nowej generacji do 70% stanu. Obecnie jedynie 20% wszystkich maszyn latających należących do Rosji można nazwać nowoczesnymi. I nie oszukujmy się w przyszłych konfliktach wielka i liczebna armia nie będzie miała znaczenia takiego jak kiedyś, bo wszystko załatwi broń atomowa.  Obecnie liczy się technika rakietowa i anty rakietowa a dopiero później lotnictwo i pojazdy pancerne. A z drugiej strony tak naprawdę nie wiadomo czym dysponują Chiny.

Ostatnio edytowany przez bloczyna (2013-05-09 10:10:18)

1,248

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

do centurio:
bardzo dobry film, wiele dal mi do myślenia .Nie sądziłem ,ze kibice są tak źle pokazywani w mediach i w ogóle.
Jeszcze jak do tego dołączymy fakty ,które nasuwają się po obejrzeniu filmu Pani Anity Gargas mamy jasny i rzetelny obraz Naszego państwa a dokładnie mówiąc ,rządu.
pozdrawiam

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

1,249

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze mam do pana dwa pytania. Czy możesz opisać wojnę domową między Henrykiem Szczęśliwym a Herkulesem we Francji  i  drugie pytanie czy napisze pan o losach Polski w 22 wieku i nowa  Francja te dwa imperia zaczną się rozpadać możesz coś więcej napisać dziękuję ?  ; interesują mnie losy dwóch imperiów Polski Kraka i Francji Henryka Szczęśliwego po zakończeniu wojny oczywiście dziękuję pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-05-09 13:13:04)

1,250

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Szanowny Atraktorze,

cieszę się, że pan znowu jest na tym forum, w związku z tym ponawiam swoje pytania:

zainteresowało mnie to czy Nostradamus napisał o tym jak będzie wyglądać życie chrześcijan w muzułmańskiej Polsce w czasie III wojny światowej, kiedy będzie sojusznikiem Wielkiego Talibanu i w związku z tym mam pytania:

- w innych krajach ma być niewolnictwo, eksterminacja za przynależność do chrześcijaństwa, Nostradamus wspominał, że odziały Mahdiego mają nie wkroczą do Polski, że islamizacja będzie łagodniejsza oraz to, że będzie traktat podpisany z Mahdim na Górnym Śląsku - czy pan Atraktor posiada centurie mówiące jaki czeka los chrześcijan w Polsce, którzy nie przejdą na islam?

- wspominane było, że po bitwie pod Ulm, Polska ma powrócić na łono kościoła chrześcijańskiego za przyczyną III Kraka i muzułmanie zostaną wygnani, czy jeśli np ktoś na czas dekady islamskiej przyjmie islam to po bitwie będzie wygnany?

Oprócz pytania na temat przebiegu islamu w Polsce mam jeszcze jedno pytanie;

w Internecie natknąłem na następujący czterowiersz, czy należy do Nostradamusa?

Centuria 9/werset 94

Duże siły wiernych zostaną zamknięte.
Wielce zły i nie mniej silny wróg stoi na umocnieniach.
Wierzący będą napadnięci , Wrocław zadrży.
Lubeka i Miśnia są w marszrucie barbarzyńców

Czy istnieją centurie na temat losu Kalisza? Bo jest 100 km od Wrocławia. Wiem, że głupie pytanie, ale zależy mi na losie własnego rodzinnego miasta.

Dziękuję panu Atraktorowi za dzielenie się swoimi przemyśleniami i za uchylenia rąbka przyszłego czasu.

1,251

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Domox dokładnie o co chodzi z tym wojskiem Chińskim a Rosyjskim? Jeżeli chodzi o ilość sprzętu i jakość stawiam na Moskali, jeżeli się ze mną nie zgadzasz to napisz w czym . Postaram się wytłumaczyć tobie że jesteś w błędzie, a może przekonasz mnie że to ja się mylę.
Atraktorze dla czego odwlekasz opis Polski przed ,w czasie i po 3 WŚ ?
Pozdrawiam centurio06

Ostatnio edytowany przez centurio06 (2013-05-09 17:44:12)

1,252

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Centurio 06chodzi mi o sprzęt że jest stary Rosja musi zmodernizować armię a nie ten sprzęt który pamięta czasy kryzysu kubańskiego i wojnę w Wietnamie  pozdrawiam ps nie chodzi o ilość ale jakość ; zgadzam się ilość plus Rosji jakość minus;

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-05-09 17:50:06)

1,253

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Cieszę się,że ta strona znowu zaczęła"żyć",bo przyznam się ,że już miałem napisać do "dmoxa"abyśmy dali sobie spokój z tym pisaniem.

Do "centuria 06".

Rząd koalicji;PO i PSL to nie jest rząd moich marzeń!
Te ciągłe;afery,kłamstwa i służalczość  mogą każdego rozsądnie myślącego wyprowadzić z równowagi.
Ale PIS jako realna opozycja(SLD i inni w ogóle nie wchodzą w rachubę) też nie jest kryształowy i przewidywalny, obawiam się ,że po ich ewentualnym dojściu  do władzy(co w/g M Nostradamusa raczej się nie zdarzy) też może nie być lepiej,ale... może się mylę.
Myślę,że o wielu odkryciach naukowych Polacy nie są informowani ,bo nasze media zainteresowane są tylko jednokierunkowym przekazem-to znaczy sianiem politycznej; propagandy i dezinformacji.
Jeżeli coś się mówi o nowych odkryciach naukowych to jedynie dlatego,że stały się "za głośne"w mediach zagranicznych, głównie amerykańskich,a także o nowych"noblistach"i to raczej z przymusu informacyjnego niż realnej potrzeby.
O odkryciach,a są one naprawdę frapujące i wielkie napiszę nie długo w innym artykule.
Nie odwlekam opisu Polski przed i po III wojnie światowej tylko zawsze mi w tym planie coś przeszkodzi.
To znaczy staram się (z grzeczności i szacunku do drugiego człowieka,tak jak i teraz)odpowiedzieć na w miarę wszystkie zadane mi pytania.
Często też przeszkadzają tak zwani przez Was;" trole",których na szczęście jest tu coraz mniej.
Żona moja lubi spacery(ja też) i wyciąga mnie na nie,a pogoda przyznacie jest teraz fantastyczna!
Zwracają się też do mnie różni ludzie(na ogół studenci) o jakąś pomoc np;przy pisaniu jakiejś pracy,też staram się im pomóc.
Itd itp.
Na pewno wrócę do tematu,obiecuję.

Do "czrnyaniol777";

Trudno dokładnie powiedzieć jak będzie wyglądało prześladowanie chrześcijan w Polsce za rządów Generała Dyktatora.
Komunizm w Polsce po okresie stalinowskim był w Polsce na pewno dużo łagodniejszy niż np: w Rosji:łagry,psychiatryki,zesłania itd.,ale prześladowania były.
Z tekstów M Nostradamusa można jedynie wywnioskować,że Generał Dyktator zmieni nazwę Polski na cyt;"Państwo Lechistanu",która zastąpi na kilka,kilkanaście lat nazwę;"Rzeczypospolita Polska",a póżniej po dojściu do władzy III Kraka nazwa Polski ma zostać zmieniona na ;"Zjednoczone Królestwo Polski i 6 Narodów",a po dalszych "podbojach" na;"Zjednoczone Królestwo Polski i 12 Narodów"!
Na pewno też Generał Dyktator zniesie urzędowo wszystkie święta chrześcijańskie i wprowadzi oficjalnie święta muzułmańskie,ba- wprowadzi nawet kalendarz muzułmański jako oficjalny i pismo arabskie zamiast łacińskiego.
Specjalne dekrety(wydawane z mocą ustawy) Generała Dyktatora podzielą społeczeństwo polskie na dwie podstawowe grupy to znaczy;wyznawców islamu jako grupy uprzywilejowanej,która jako lojalna do władzy otrzyma między innymi większe przydziały żywności i innych artykułów konsumpcyjnych(na całym świecie będzie w czasie III wojny istniała reglamentacja wszystkich artykułów),a także tylko jej członkowie  będą mogli awansować na różne stanowiska urzędowe i też w podporządkowanych władzy wszystkich zmilitaryzowanych zakładach pracy.
Do drugiej grupy będą zaliczeni wszyscy Ci którzy oficjalnie nie przyjmą islamu.
Oni faktycznie będą cierpieć,ale nie będą tak prześladowani jak ludność chrześcijańska i ateistyczna podbitych przez Kalifat Talibanu krajów Europy południowej i zachodniej.
Pierwsza grupa będzie mogła po Polsce poruszać się swobodnie,a druga zostanie tego prawa pozbawiona.
W Polsce ,czyli już w tak zwanym Lechistanie powstaną dla niepokornej ludności głównie chrześcijańskiej obozy pracy,choć jak się wydaje,chyba nie  będą one liczne.
Najgorszą rzeczą jaka ma spotkać Polaków będzie dewastacja kościołów i świętych miejsc chrześcijańskich,
oto przykład:

Presage 44;231

Kościoły i klasztory zamienione na meczety i magazyny broni,
Duch islamu i doniosłe śpiewy muezinów obwieszczą w obu stolicach
i wielkich miastach powstanie Islamskiego Państwa Lechistanu.
Święte;Krzyże,Obrazy i Księgi palone i rzucane na bruk,
pośród okrzyków radości barbarzyńskiej hołoty ,oraz cichej rozpaczy;
synów i córek umarłego ale i zmartwychwstałego kraju królowej Maryi!

Chyba nie muszę tego tekstu Nostradamusa Młodszego tłumaczyć,bo na pewno chodzi tu o Polskę.
W ostatnim wierszu autor wyrażnie sugeruje ,że Polacy islamizację kraju przetrwają dzięki pomocy swojej królowej to jest Maryi Matki Jezusa,która przyjdzie im z pomocą!
Inne teksty wyrażnie mówią,że cała antychrześcijańska działalność Generała Dyktatora skupi się raczej na niszczeniu materialnych oznak chrześcijaństwa,a mniej na ludności,która w większości raczej chwilowo pozornie przyjmie islam,aby jakoś przetrwać,a w życiu prywatnym(domowym)zachowa swoją chrześcijańską wiarę.
Bardzo niepokojącą rzeczą jest to,że Generał Dyktator zamieni klasztor na Jasnej Górze w wielki meczet i dobuduje tam 4 wielkie minarety!
Najprawdopodobniej w czasie tej islamskiej zawieruchy zaginie,albo zostanie spalony obraz Matki Boskiej umieszczony w tym klasztorze,a III Krak będzie się modlił przed jego kopią.
Ale muszę przyznać,że nie wynika to jednoznacznie z żadnego tekstu M Nostradamusa,to tylko są domysły niektórych interpretatorów.

Myślę,że w większości naród polski przetrwa islam tak samo jak przetrwał komunizm.
Po prostu Generał Dyktator nie osiągnie swojego zamierzonego celu,bo po przewrocie politycznym i dojściu do władzy III Kraka zdecydowana większość ludności wróci na łono swojej chrześcijańskiej wiary.
Podany przez Ciebie czterowiersz jest autentyczny i dotyczy inwazji Wielkiego Talibanu na Święte Cesarstwo Niemieckie.
Najprawdopodobniej samoloty talibańskie zbombardują (zrzucą"pomyłkowo" kilka bomb)na Wrocław,aby zmusić Generała Dyktatora do podpisania z Mahdim traktatu sojuszniczego.
Cała akcja tzw;"Czarnego Turbanu"ma się odbyć po okrutnej pacyfikacji Węgier,które przeżyją straszną gehennę nie otrzymując od nikogo żadnej pomocy wojskowej.
Nie ma żadnych centurii,czy innych tekstów w których wymieniane by było miasto Kalisz.
Do "dmoxa"
O tzw;Generale "Herkulesie" i "Henryku Szczęśliwym"dwóch wielkich postaciach i przywódcach francuskich rywalizujących ze sobą w sposób okrutny jak też o Kraku III i dalszych losach Francji i Polski napiszę póżniej,ale nie dzisiaj,bo jest to temat dość obszerny.
Z tekstów M Nostradamusa wynika jasno,że rywalizacja "Herkulesa" i Henryka Szczęśliwego będzie niepotrzebna bo przedłuży III wojnę światową o co najmniej kilka lat.
I jeszcze chcę się odnieść do wydatków zbrojeniowych Chin i Rosji.
Jak podaje amerykańska CIA (możecie spojrzeć na tę stronę,podałem link)Chiny wydają na zbrojenia 80% tego co USA a Rosja 20%.
Chiny to druga potęga gospodarcza świata,a Rosja jest obecnie na 6 miejscu,w przyszłym roku spadnie na 7,bo wyprzedzi ją Brazylia.
Po I wojnie światowej wszyscy się straszyli użyciem tzw;"gazów bojowych",jednak po wynalezieniu odpowiednich zabezpieczń w postaci masek ta broń zupełnie straciła na znaczeniu i nie została użyta w II wojnie światowej.
Dlaczego broń nuklearna też może stracić na znaczeniu,choć nie zupełnie?
Napiszę o tym pisząc o nowych odkryciach naukowych,co przyrzekłem"centurio06".
Mam wielkie obawy ,czy tzw: "NEUTRALIZACJA GŁOWIC NUKLEARNYCH"RACZEJ PRZYSPIESZY,A NIE OPÓŻNI WYBUCH III WOJNY ŚWIATOWEJ!
OBYM SIĘ MYLIŁ.


Pozdrawiam:Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-05-09 20:33:12)

1,254

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

znalazłem ciekawie opisane tranzyty astrologiczne wraz z możliwymi scenariuszami, watro pamiętać że Nostrdamus kierował się podobną wiedzą

analizując tranzyty występujące w przeszłości można brać to za bardzo prawdopodobne przepowiednie

http://astrotransits.blogspot.com/2011/ … velop.html


najciekawsze:
* Saturn/Pluto conjunctions have occurred before in 1948, 1980, next in 2020, during periods of conflict and tension, and have related to shifts in power balances around the world. This will surely happen during and after the event in 2020, and will relate to countries like US, Europe, China, Russia, Israel and the Arab world.
i dalej...


*** Saturn/Uranus conjunctions have occurred in 1940, 1990, next in 2030, periods after which a new world order is established. As it was after the sixties that the communism world start falling until the nineties, now we can speculate that some parts of the western world could start falling until a final end around 2030. Surely, this will be the start of a new globalized world as it was after the world war and after 1990.


By 2017, the waning cycles seem to predict a very difficult time, just like it happened at the beginning of WWII. By 2019-2020, there is a significant conjunction involving Mars, Jupiter, Saturn and Pluto, in Capricorn.

o kolejny ciekawy już o możliwych samych wojnach

http://astrotransits.blogspot.com/2012/ … lobal.html

Ostatnio edytowany przez m_ (2013-05-09 21:10:51)

1,255

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam serdecznie Wszystkich.

Miałem trochę osobistych spraw bardzo ważnych, dlatego mnie tu nie było. Czytam i obserwuję, lecz czasem jest tak, że brak sił lub czasu.

Nawiązując do interpretacji Atraktora, odnośnie losów Kościoła, pozwolicie, iż bliżej opiszę to, o czym się nie mówi w naszym społeczeństwie, a co bedzie miało wpływ na poczynania i przywolenie ze strony społeczeństwa na niszczenie Kościoła w naszym kraju.

Demontaż Kościła i Papiestwa, nie odbywa się od wczoraj. Mało osób wie o tym, że sprawy masonerii i okóltyzmu w Watykanie, są problemem, który narasta od początku XX wieku. Ostatmni sobór miał zmienić oblicze kościoła na lepsze i bardziej nowoczesne, lecz go tak naprawdę w jakimś sensie uwstecznił. Uwstecznił, bo dobre zasady nie zostały wprowadzone.
Jeden z głównych "reżyserów" nowego soboru po śmierci Jana XXIII okazał się masonem, co Paweł VI musiał "zamieść pod dywan" by nie narazić na kompromitację struktur Watykanu. W czasie trawnia pontyfikatu Pawła VI kardynałowie wchodzili w nieczyste układy bankowe, nie wyłączając mafii. Po śmierci Pawła VI, jeden z ważnych kardynałów z otoczenia papieża, przechodząc na emeryturę, kupił sobie posiadłość w USA, wartą miliony dolarów. Jest wiele opracowań, encyklik, listów do wiernych, w których ani razu nie pada słowo "Chrystus" lub "Jezus" Watykan w swych naukach, coraz bardziej zmierza do zideologizowania religii i podania ją jako ideologi , co jest sprzeczne z zasadą chrześcijaństwa.
To tylko fragmenty tego co można by powiedzieć i teraz proszę sobie wyobrazić, że ktoś mówi to osobie praktykującej. Człowieka takiego określono by kimś gorszym niż komunista, czy wywrotowiec a nawet określono by go mianem szatanisty. zabawnie by to wyglądało, jak by kogoś, kto jest wrogiem szatana, nazwano szatanistą.
I to jest właśnie działanie Antychrysta, który jeż działa, przygotowując sobie przedpola na swoją działalność. Unia Europejska, KRK, Bank Swiatowy, OPEK, G-8. Dziwnym zbiegiem okoliczności, wszystkie te organizacje są ze sobą ścisle powiązane.
Jako coś niesamowitego podam tylko, że po ostatnich demonstracjach, w sumie na małą skalę na Węgrzech, o charakterze anty-żydowskim, świat jednoczy się przeciwko Węgrom do tego stopnia, że zastanawiają się czy nie wywalić ich z Nato, i UE. Czym jest głupia demonstracja, do aktów ludobójstwa we współczesnym świecie z którymi autorami i wykonawcami rewolt i wojen nadal się rozmawia i nawet błogosławi.
W 2002 roku, JP II przestrzegał USA i panstwa europejskie, przed jakąkolwiek interwencją zbrojną na bliskim wschodzie dlatego, że będzie to początek konfliktu zbrojnego na niewybrażalną skalę o charakterze ogólnoświatowym.
Po 2002 roku, nie było tylu wizyt w tak krótkim czasie w Watykanie. Byli wszyscy ważni przywódcy. Prezydent Usa, szefofie arabscy, przywódcy Irańscy, Jaser arafat. Przywódcy europejscy byli też.
Obecny stan rzeczy jest taki, że społeczeństwa są ogłupiałe, uśpione a cel jest taki, byśmy byli nieswiadomi swojej przyszłości. Obecny Antychryst jest niezwykle inteligentny. Nie pokazuje pięści ani miecza. Mówi lagodnie i oczywiście chce dobrze i dąży do pokoju, tylko że inni mu przeszkadzają. Jeśli ktoś drwi z tych rzeczy, to znaczy, że albo dał się ogłupić, albo dał się uśpić i będzie albo łatwym celem do odstrzału, albo pożytecznym idiotą idącym za światłem antychrysta, niczym za fatamorganą na pustyni na zgubę innych i na zgubę własną.
Pozdrawiam serdecznie Wszystkich.

1,256

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

m-dziękuje że to wkleiłeś w linku to idealnie pasuje do interpretacji Atraktora Druga wojna domowa w USA w 2028 roku...? USA pogrążone w wieloletnim kryzysie zacytuje naszego mistrza ; O Wielki Żywicielu zza Oceanu pogrążony w wieloletnim Chaosie...dopiero Gruby Dyktator przywróci  porządek...i początek chaosu na świecie ... czyżby szkodliwa działalność nowo powstałego Talibanu...Atraktorze co o tym myślisz ? Posiadacze broni popierają w większości republikanów Gop... czy republikanie rozgoryczenie po porażkach w 2008...; 2012 2016... Hilary Clinton nie do pokonania w sondażach obecnie...2020 reelekcja pierwszej kobiety prezydent... 2024 Mówi się o Micheale Obama...? i popularnym demokratą latynosem .... Julian Castro ps nazwisko to chihot  historii;demokrata w 2028 wygra reelekcje żli i  wściekli republikanie wywołają wojnę...?Czy Atraktorze ma pan teksty które mówią o tym że wojna wybuchnie za ekipy republikańskiej... pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-05-10 08:47:55)

1,257

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Dziękuję panu Atraktorowi za wyczerpującą odpowiedź.

Przeglądając strony internetowe natknąłem na przepowiednie matki Shipton, ona żyła w 15 wieku ( 1488 - 1561)
Zauważyłem, że jej teksty pokrywają się z przepowiedniami Nostradamusa.

Słowo w niezgrabnym wierszu tu macie
o tym, co stanie się w przyszłym czasie.

Gdy świat wywróci się do góry nogami
i złoto odnajdą między drzew korzeniami
Wszyscy synowie Anglii co ziemię orają
widziani będą często, jak Księgę czytają.

Nawet biedak wielką posiądzie wiedzę
Wielkie domy w odległych dolinach zbudowane
Całe śniegiem i gradem stoją zasypane
Powóz bez konia sam z siebie pojedzie
Katastrofa przyniesie światu niedolę i biedę.

W Londynie środek Primose Hill
we władaniu biskupstwa będzie w te dni.
Cały świat wokół myśl ludzka okrąży
Tak szybko, że ledwie oko mrugnąć zdąży.

I woda wielkie wykona cuda
Jak dziwne. Lecz się jej to uda.
Przez wzniosłe wzgórza dumni ludzie jeździć będą,
Choć konia ni osła do wozu nie zaprzęgną.

Pod wodą człowiek będzie spacerował,
Będzie tam jeździł, będzie spał, a nawet rozmawiał.
Nawet w powietrzu człowiek będzie mógł zostać dostrzeżonym
W kolorze białym i czarnym, a nawet zielonym.

Wielki człowiek ma przyjść i zebrać się do odejścia
By o proroctwie zaświadczyć, że się wypełnia.
Żelazo na wodzie będzie pływało
tak lekko, jak pływa łódź drewniana.
Złoto odnajdą w strumieniu, w kamieniu,
W tej krainie, co jeszcze nieznana.

Anglia na żydowską dozwoli wiarę
Myślisz, że to dziwne, lecz nie kłamstwo to wcale
Żyd, raz jeden już pogardzony,
Jako Chrześcijanin będzie narodzony.

Domów ze szkła nadejdzie moda
w Anglii. Ach, jakże szkoda
Że wojna nadciągnie ze swymi skutkami
Tam, gdzie poganie mieszkają z Turkami.

Państwa te, w zaciekłych walkach uciśnięte
starają się by innym życia zostały odjęte.
Tak więc, gdy Północ południe podbije
I Orzeł w Lwa paszczy swe gniazdo uwije
Wtedy mnóstwo podatków, okrucieństwa, krwi
Zapuka do każdych najskromniejszych drzwi.

Trzy razy piękna, słoneczna Francja
Powiedziona zostanie do krwawego tańca
I nim naród ten się wreszcie wyzwoli
Trzech tyranów rządzić nim sobie pozwoli.

Trzech z rzędu władców tego narodu
Każdy z innego wywodzi się rodu.
Potem, gdy zaciekłych walk nastanie kres
Już Anglia z Francją jako jedno jest.

Brytyjska oliwka następnie rośnie
W małżeństwie z niemieckim krzewem winorośli.
Ludzie wędrują pod i nad potokami
Spełnione cudowne ich sny z marzeniami.

W tych dniach niezwykłych, lecz w czasie dalekich
Wielkie szaleństwo ogarnie kobiety
By ubierać się jak mężczyźni, porzuciwszy suknie
I odcinać swych dotąd długich włosów pukle.
Będą jeździć w rozkroku z bezwstydnymi twarzami
Jak czarownice to robią na miotłach czasami.

I ryczące potwory z człowiekiem na szczyt postawionym
Zdają się zjadać niedojrzałe plony
I człowiek jak ptaki posiądzie latania cud
I zostawi, opuści i konia, i pług.

I będzie dla wszystkich widoczny znak
Bądź pewien, że stanie się dokładnie tak.
Wtedy umrze miłość i małżeństwo zginie
Do upadku narodów mała liczba dzieci się przyczyni.
Żony będą miast mężów psy i koty pieścić,
A mężczyźni jak świnie żyć, co się w głowie nie mieści.

W dziewiętnaście setek i dwadzieścia sześć
Słoma i patyki pożary domom będą nieść.
Wtenczas w planach się znajdą wojny potężne,
A ogień i miecz cały świat obiegnie.

Gdy się obrazki jak żywe swobodnie ruszają,
Gdy łodzie jako ryby pod morzem pływają,
Gdy ludzie jak ptaki przemykają po nieboskłonie
Wówczas połowa świata zginie i we krwi zatonie.

Do tych, co żyć będą w tych przyszłych wiekach,
Tych, co drzeć będą o to co ich czeka:
Do gór, do jaskiń uciekajcie ludziska
Lub tam gdzie bagna, lasy, torfowiska.

Burze się rozwścieczą, zagrzmi w oceanie
Gdy Gabriel na morzu i na lądzie stanie.
A gdy rozlegnie się jego rogu granie
Stary świat umrze i nowy powstanie.

Ognisty smok przetnie niebo sześć razy
Zanim umrze ta ziemia, wcale nie bez skazy.
Ludzkość zadrży i będzie przerażona
Gdy szósta zapowiedź proroctwa się dokona.

Przez dni i nocy siedem, przez siedem dób
Człowiek ten nadzwyczajny widok oglądać będzie mógł
Fale nad brzegiem wyrosną wielkie
By móc ląd pokąsać, a następnie
W górach rozpocznie się wielki ryk
I trzęsienie prostą linią przedzieli brzeg.

Wielkie powodzie natomiast tuż potem
Zaleją lądy z takim łomotem,
Że człowiek kuląc się w torfowiskach
Warczy na brata, zęby zaciska.

I szczerząc zęby walczy, zabija
W tajemnicy przed drugim jedzeniem posila
I jakże ohydnie kłamie w swym strachu
Że zabija tylko szpiegów, złodziei, łajdaków.

Człowiek ucieka z powodzi w popłochu
Zabija, gwałci na każdym kroku
Krew ludzkimi rozlana rękami
Wiele krain obleje i do głębi splami.

A gdy mu Smoczy ogon zniknie spod wzroku
Człowiek zapomina, uśmiecha się i z zapałem w oku
Walczy o przetrwanie, lecz to, niestety, błądzenie
Ludzkość zasłużyła na swe przeznaczenie.

Jego wysokie mniemanie, fałszywy śmiech
Wywoła u bogów ponowny ich gniew
Wyślą więc oni Smoka z powrotem
By rozświetlił niebo, on z wielkim impetem
W ziemię uderzy i rozedrze ziemię
Ucieka Król i chłop, całe ludzkie plemię.

Ale powoli poczują potrzebę odkrycia
Źródeł wody, co zdatna do picia
I ludzie będą z pragnienia mrzeć
Nim oceany znów staną by wspiąć się na brzeg.
I lądy będą pękać, rozdzierać się znów.
Myślisz, że to dziwne. Lecz tak będzie tu.

W niektórych daleko odległych lądach
Kilku ludzi, och, jakże mała ta banda
Musi opuścić swe stałe sadyby
I ziemię przemierzyć, a gdyby
Któryś przetrwał tę podróż, ten zasię
Nowy początek nada wtedy ludzkiej rasie.

Ale nie na lądzie już, nie
Lecz na oceanu gołym, suchym dnie
Nie wszystkie bowiem dusze na Ziemi umierają,
Gdy Smok idzie ogonem swym zamiatając.

Nie każdy grunt na ziemi zatonie,
Ale ten będzie pławić się w smrodzie i swądzie
Gnijących ciał bestii i ludzi
I roślin zniszczonych na lądzie.

Natomiast grunty z morza wyłonione
Będą suche i czyste, miękkie i uwolnione
Od ludzkich brudów, zarazy i
Dlatego staną się źródłem nowej dynastii.

A oni biedacy będą żyli w przestrachu
Smoczego ogona przez wiele lat.
Lecz czas im wszystkim zatrze pamięć
Myślisz, że to dziwne, lecz będzie tak.

I nim ludzkość się odrodzi
Srebrny wąż jak wizja tajemna nadchodzi
I nieznanego rodzaju wypluwa ludzi
By mieszali się z ziemią, co teraz się budzi.
Gorąco się ochładza i tych ludzi czeka
Rola oświecić umysł przyszłego człowieka.

Aby go przeniknąć i aby mu pokazać
Jak żyć w miłości i jak ją przekazać
Dzieciom z darem jasnowidzenia.
To jest naturalne i już się nie zmienia
Że mogą dorastać w spokoju, w pokorze i kiedy tak będzie
Złota Era na nowo rozpocznie się wszędzie.

Te wszystkie zapiski były schowane w jednym słoiku, a w drugim osobno spisała te poniższe teksty:

Ogon smoka jest znakiem
Do schyłku ludzkości i upadku człowieka.
I zanim to proroctwo zostanie wykonane
Ja zostanę spalona na stosie, na jednym
Moje nadpalone ciało i uwolniona dusza.

znaków będzie tam dla wszystkich czytających,
Kiedy człowiek czyni najpodlejsze czyny,
Mężczyzna zrujnuje życie dzieci
Biorąc je jako swoje żony.
I morderstwo i brutalny wstydliwy czyn
Kiedy człowiek myśli tylko o chciwości.

Królowie fałszywej obietnicy
Rozważać będą, ale tylko czyniąc wstrząsy
I narody przerażać planami wojny.
Jak jeszcze nie było wcześniej,
Podatki wzrosną, a życie pójdzie w dół.

I ubierze naród wieczne niezadowolenie,
Jeszcze większy znak się ukaże,
Jak człowiek wejdzie w ostatni etap,
Trzy śpiące góry zbierają oddech
I rzygać będą błotem, lodem i śmiercią.
I trzęsienia ziemi połkną miasta i miejscowości
W krainach jeszcze mi nieznanych.

Jeden chrześcijan będzie walczył z drugim,
Wzdychają narody lecz nic nie robią.
I żółty człowiek zdobywa siłę,
Od potężnych podnosi się, pod którymi już leżał.

Ci potężni tyrani, nie uda się nic zrobić,
Oni podzielą świat na dwie części.
I z ich czynów wyniknie wielkie zagrożenie,
I dreszcz przejdzie, pozostanie wiele martwych.
I żaden mieszkaniec nie znajdzie rozwiązania
Bo to jest gorsze od trądu.

Myślisz, że wypowiadam bluźnierstwo,
Mylisz się, te rzeczy przyszły do mnie
To proroctwo się wypełni.
Wiem, że odchodzę, wiem, że jestem wolna.
Wiem, że to wszystko przyjdzie,
Jest sekretem, ale będzie odnalezione
W późniejszej dynastii.

Mleczna pokojówka, piękne dziewczę,
Jest to rzut kamieniem jak ona przeszła.
I pięć generacji musi zarabiać na chleb
Zanim jeden chłopiec nauczy się czytać.

To będzie utrzymywane z roku na rok
Zanim żelazny potwór rozpęta strach,
Zje pergamin, pióro i atrament
I ludzkość znajdzie czas na myślenie.

Wtedy gdy to przyjdzie,
Wtedy cała ludzkość przeczyta tą przepowiednię,
Jeden słodki mężczyzna zatruje innych,
Więc ja nie będę spalona na próżno.

Pozdrawiam

1,258

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ciekawe rzeczy dzieją się w Pakistanie; i jednocześnie niepokojące. Jutro w sobotę wybory parlamentarne. Według sondaży wygra opozycyjna Liga Muzułmańska ale poczekajmy na pełne wyniki;PPL straci władzę! Czytałem że pakistańscy Talibowie są w wielkiej radości ! Dlatego że Liga Muzułmańska chce zakazu lotu tak zwanych  amerykańskich dronów wojskowych; i zacząć negocjacje pokojowe z Talibami...  i zrewidować stosunki  polityczne z USA... na bardziej negatywne Talibowie nie wykluczają powrotu do stołu rozmów z nową ekipą  ale stawiają  warunek wprowadzenie prawa szariatu w całym Pakistanie  myślę że liga stanie się politycznym zakładnikiem talibów i będą rośli w siłę do 2020 roku i wtedy Mahdi obali umiarkowany rząd islamski...pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-05-10 10:34:50)

1,259

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam

Mam teraz trochę czasu więc po dokładnym przeczytaniu Waszych tekstów uzupełnię swoją poprzednią odpowiedż.

Do "czarnyaniol777".

Już swego czasu pisałem,że po rządach Generała Dyktatora część ludności polskiej, myślę ,że będzie to gdzieś około 10% pozostanie przy islamie.
Ludność ta nie będzie prześladowana,ani wygnana z kraju,ale będzie przez jakiś czas ściśle kontrolowana.
Po kilku latach przepisy restrykcyjne w stosunku do niej mają całkowicie zniknąć.
Dlaczego tak myślę?

Presage 45;116;

Po koronacji Wielkiego Władcy przed obrazem Maryi,
Polacy masowo powrócą na łono Kościoła.
Tylko co dziesiąty pozostanie przy wierze Mahometa.
Z początku ograniczeni w prawach po kilku uzyskają wolność!

Z tekstu tego(Nostradamusa Młodszego) chyba wyrażnie wynika,że nie wszyscy powrócą do wiary chrześcijańskiej.
W innym tekście M Nostradamus sugeruje,że mniejszość muzułmańska w Polsce po III wojnie światowej zastąpi jak gdyby mniejszość żydowską sprzed II wojny światowej i niestety w póżniejszym okresie będzie Polsce sprawiała ogromne trudności.
Ale o tym innym razem.
Tak więc w Polsce nie będzie przymusowej chrystianizacji i masowego prześladowania muzułmanów tak jak to będzie się ODBYWAĆ W POZOSTAŁYCH PAŃSTWACH EUROPEJSKICH,SZCZEGÓLNIE WE FRANCJI HENRYKA SZCZĘŚLIWEGO!!!
Dlaczego?
Trudno powiedzieć, M Nostradamus,czy też Nostradamus Młodszy(uważam,że pod tymi "inicjałami" kryje się ta sama osoba) nic na ten temat konkretnego nie pisze-nie tłumaczy!
Z powyższego tekstu(nie tylko)wynika też,że przyszłe koronacje królów Polski będą się odbywały zawsze na Jasnej Górze w klasztorze w Częstochowie,a nie w Warszawie ,czy Krakowie!

Myślę,że bardzo jako Polacy DEMONIZUJEMY ROSJĘ I JEJ "POTĘGĘ",czemu się oczywiście ze względu na historyczne wzajemne stosunki i pobliskie położenie geograficzne właściwie nie dziwię.
Wojna Rosji z Gruzją bardzo wiele "powiedziała" światu o tzw:"sile" tego państwa,a zresztą nie tylko ta wojna.
Nie tylko;USA,ale i Chiny także;Wielka Brytania,Niemcy,Francja i Izrael a jak też i kilka innych państw mają znacznie nowocześniejszą broń niż obecna Rosja.
Ta przepaść z roku na rok pomiędzy Rosją ,a innymi państwami się zwiększa,a nie zmniejsza POMIMO OLBRZYMICH STARAŃ DWUOSOBOWEGO KLANU RZĄDZĄCEGO:PUTIN MIEDWIEDIEW I OLBRZYMIEJ ROSYJSKIEJ PROPAGANDY!
Wszyscy zbroją się po cichu,a Rosja głośno-nie dajcie się na to nabrać.
Przecież na zachodzie ,a szczególnie w USA dużo się na ten temat pisze,to jest o coraz słabszej Rosji i coraz POTĘŻNIEJSZYCH CHINACH I NAWET INDIACH!
Nawet polska prasa pisała o tym,że np:Izrael sprzedaje Rosji (zawarł umowę)swoje "drony"(bezpilotowe samoloty),a Francja okręty desantowe(zawarto również umowę w tej sprawie).
Chiny natomiast odmówiły Rosji dostaw sprzętu elektronicznego do systemów nowych rakiet balistycznych i antyrakiet obrony strategicznej!
Cała prasa amerykańska prawie codziennie pisze o tej elektronicznej rywalizacji amerykańsko-chińskiej na polu nowych technologi,które mogą być wykorzystane również w kosmosie.
I Putin i Miedwiediew jeżdżą co chwila do Pekinu i proszą Chińczyków o te technologie i słyszą co?-,a no bez przerwy to samo;-NIET!!!
Amerykańska prasa pisze ciągle,że problem z posiadaną nuklearną bronią strategiczną jest teraz tylko jeden,a mianowicie,czy ta broń na pewno wystartuje(nie zawiedzie) ,lub szybko nie zostanie zniszczona jeszcze nad terytorium własnego kraju!?
Dobra elektronika włamuje się do "walizki z bronią nuklearną" potencjalnego przeciwnika,obezwładnia ją(można naciskać guziki i nic,rakiety nie startują,a nawet jeżeli wystartują to mogą wybuchnąć jeszcze na stanowiskach startowych,lub w kilka kilkanaście sekund po starcie,A TO JUŻ JEST STRATEGICZNE SAMOBÓJSTWO-TAK MÓWIĄ AMERYKANIE!
Rosjanie zdając sobie z tego sprawę,że ich głowice nuklearne stają się na stanowiskach startowych CAŁKOWICIE UZIEMIONE PRZEZ NOWOCZESNĄ ELEKTRONIKĘ,CZYLI STAJĄ SIĘ BEZUŻYTECZNE ROBIĄ CO MOGĄ,ABY TE NOWOCZESNE TECHNOLOGIE ZDOBYĆ,ALE JAK DO TEJ PORY IM SIĘ TO NIE UDAJE!
Miałem o tym napisać w artykule o ogromnym postępie naukowym jaki się obecnie odbywa na naszych oczach,ale napisałem kilka zdań teraz, bo Wasza dyskusja na temat "potęgi"Rosji mnie do tego"sprowokowała mnie do tego.
Ten artykuł o szybkim rozwoju nauki i postępie technologicznym na świecie napiszę -oczywiście rozwijając i powyższy temat.
Tak więc M Nostradamus w swoich przepowiedniach miał chyba rację pisząc,że w czasie III wojny światowej rosyjskie rakiety z głowicami nuklearnymi w większości przeciwko Chinom nie wystartują,a znaczna ich część będzie zniszczona jeszcze nad terytorium Rosji,(Niedżwiedż na glinianych nogach!)
Coraz bardziej więc widać i to we wszystkim,że przepowiednie wizjonera wszech czasów Michela Nostradamusa nabierają REALNEGO KSZTAŁTU!
Niestety!

Pozdrawiam:Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-05-10 11:42:24)

1,260

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam Atraktorze ciekawe kto jutro wygra wybory parlamentarne w Pakistanie ? Czy Pakistańska Partia Ludowa czy Liga Muzułmańska która ma ciche poparcie talibów. Ale talibowie sami chcą rządzić Pakistanem; i jego arsenałem nuklearnym...