121

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Tak się zastanawiam z tymi datami... , możliwe też, że to całe obliczanie na nic...
Przypomniałem sobie, że kiedyś czytałem coś, na temat naszego obecnego kalendarza.
Okazuje się, że jest w nim mylnie przyjęta data narodzin Chrystusa.
Różnica ta wynosi -7lat...
Ciekawe, czy Nostradamus o tym wiedział, a jeśli tak, to czy wykorzystał to w przepowiedniach?

122

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

KoREA ZOSTANIE ZJEDNOCZONA POD PATRONATEM USA I CHIN A USA ODDADZĄ CHINOM TAJWAN

123

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

CENTURIO06 bREIDAK MAM PYTANIE JAK SĄDZICIE KIEDY UJAWNI SIĘ MACHDI . JAK WADOMO MA BYĆ JEDNOOKI.JAK MYŚLICIE KIM JEST MACHDI SĄDZE ŻE W CHISORI DZIEJÓW POJAWI SSIĘ NIESPODZIEWANIE. nIE WIADOMO KTO NIM JEST O CO MYŚLICIE MUŁŁA OMAR MOCHTAR BELMOCHTAR....

124

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Dmox - nie pisz prosze duzymi literami bo nie wiem czy informacje , ktore podajesz to sa Twoje spekulacje czy niespodziewane Info , ktore wlasnie ogloszono na pierwszych stronach gazet smile
Pleeeease !

Ostatnio edytowany przez mnowa (2013-02-13 13:25:51)

125

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

przez przypadek nacisnołem przycisk i dlatego były duże litery będę bardziej uważać a to co pisałem o Korei to miałem na myśli ten fragment Notsradamusa o zjednoczeniu Korei i oddaniu Tajwanu  Chinom za zgodą Afrykańczyka

126

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

myśle że konflikt w Korei będzie narastał aż do grożby konfrontacji... Ale chiny uciszą Kore północną w zamian za Tajwan;

127

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

jesli dzisiaj nie pokaze sie Atraktor poszukam w jego poprzednich postach analizy centuri na ten temat.

128

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

wg analizy Atreuzy :
tu cytuje:

"...III wojna światowa  będzie poprzedzona n/w wydarzeniami:
1. Dekadą superterroryzmu półksiężyca i zielonego sztandaru oraz olbrzymich katastrof
naturalnych wywołanymi – uwaga – działalnością gospodarczą człowieka!
2. Rewolucją we Włoszech spowodowaną przez rządzenie Wielkiego Amanta i Rozpustnika.
3. Wojną domową we Francji spowodowaną przez osiadłych przybyszy proroka Mahometa.
4. Wielkim nowym oszustwem na Rusi i bratobójczymi walkami spowodowanymi przez dwóch
młodych współrządców, tj. wojną młodego niedźwiedzia z młodym tygrysem.
5. Zamieszki w Anglii po wejściu na tron nowego króla chcącego wzmocnić swą władzę.
6. Zajęcie przez Chiny Tajwanu (w wyniku porozumienia z Afrykaninem) i wysłanie wojsk
chińskich na Ruś w celu pomocy młodemu niedźwiedziowi.
7. Wojna Talibanu (skąd wiedział) z Persją (obecny Iran) i stopniowe zajęcie krajów arabskich na
Bliskim Wschodzie i w Północnej Afryce.
8. II wojna domowa w Ameryce, którą Nostradamus nazywa powszechną i obywatelską (ma
rozpocząć się na kilka miesięcy przed wybuchem III wojny światowej po kilkunastoletnim kryzysie
gospodarczym).
9. Nagły wybuch III wojny rozpoczęty uderzeniem Talibanu na Egipt i Turcję, a Chin na Rosję..."

129

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Skopiowalam te informacje , gdyz  fakty te maja miec miejsce zanim wybuchnie wojna.
Jesli tak - powinnismy widziec powolutku pierwsze SYMPTOMY (jesli wojna mialby wybuchnac w 2021).
Pomijajam temat abdykacji papieza gdyz sami wiemy ze wybor ostatniego papieza  nie byl jednoznaczny z wybuchem III wojny swiatowej.
Ostatni papiez moze zasiasc na tronie i pelnic swoja funkcje przez wiele lat.
Chyba jedyna informacja dotyczyla sie tego ,ze...
"...jego pontyfikat zakończy się zniszczeniem Rzymu..." a nie ile czasu potrwa.
Tak wiec skrocona kadencja papieza wg mnie nie eliminuje pozostalych wydarzen , ktore powinny zaistniec.

Ostatnio edytowany przez mnowa (2013-02-13 18:32:02)

130

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

mnowa myślisz że Beruskoni wygra wybory? o to on jest Wielkim Amantem i  rospustikiem na razie jego prawicowa koaicja pod przywodctwem jego parti Lud Wolności ma 29 procent prowadzi centrolewica 29. O tym kto stworzy rząd zadecyduje koalicja wyborcza Montiego która ma 13 14 procent głosów pozdrawiam

131

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Cenrtrolewica prowadziz 35 pocentami poparcia pa nie 29 pomyliłem się a koalicja Berusconiego 29 pozdrawiam

132

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://wyborcza.pl/2029020,75248,13379361.html

Nie wiem czy wygra smile
Ja nie Nostradamus smile

Sondaze jednak nie sa dla mnie adekwatnym wskaznikiem faktycznego poparcia.
A jesli zwrocimy uwage na srodki finansowe jakie kryja sie w jego sakwie ...

Ostatnio edytowany przez mnowa (2013-02-13 18:40:42)

133

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

jesli natomiast wojna nie wybuchnie w roku 2021 a w 2100 to jedynie te punkty , ktore zacytowalam  beda sie nadawaly tematycznie do naszego watku .

134

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

mam nadzieje że Atraktor będzie pisał dalej;

135

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

po śmierci Elżbiety 2 przejmie władzę król który będzie chciał umocnić władzę królowa jest w podeszłym wieku książe Karol jest stary myślę że książe Wiliam nim będzie jak myślisz ?

136

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Mysle , William powinien zasiasc na tronie ale Karol zbyt dlugo czekal na ten moment.
Nie sadze , zeby Karol zrezygnowal.

Brakuje Atraktora sad

137

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

mnowa czy sądzisz że zastąpienie Pakistanu przez Taliban  było by korzystne dla USA i czy władze USA mogą dać ciche przyzwolenie na take rozwiązanie  problemu Pakistanu? Pakistan jest zły n USa za zabicie Bin Ladena na ich terytorium i naloty dronów i bezałogowych samolotów.

138

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze bardzo mam nadzieję że pan będzie dalej pisał . Wszyscy użytkownicy tego tematu też mają taką nadzieje wiemy że pan ma dużo wiedzy o Notsradamusie Wielkm jasnowidzu.

139

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

i lubimy z panem dyskutować pozdrawiam

140

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze gdzie jestś?