1,401

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

dmox napisał/a:

http://translate.google.pl/translate?hl … 6bih%3D596 5 kolumna islamu działa  Szwecja teraz Anglia Londyn....

Prophetie;22,99/sixeme ligme/;

Mangez vos coeurs hors du Royaume et les villes d'Europe ;
Espagne, France, Grande-Bretagne, Italie et en Scandinavie...
Madrid, Paris, Londres, Rome, Vienne et Munich...
Sabres, poignards, couteaux et haches dans les troupeaux de mains ;
des loups et des chacals sanglants dans le monde musulman.
S"Dans in mione, Allah aura préparé un nouveau siège !

tłumaczenie;

Przepowiednia;22,99(sześciowiersz);

Drżyjcie królestwa i miasta Europy;
Hiszpania,Francja,Brytania,Italia i Skandynawia...
Madryt,Paryż,Rzym,Wiedeń i Monachium...
Szable,sztylety,noże i topory w krwawych rękach;
muzułmańskich stad;wilków i szakali,
W imię Allaha szykują nowe siedziby!


Myślę ,że ten sześciowiersz oddaje całą prawdę temu co wyczyniają już od dłuższego czasu w Europie IMIGRANCI MUZUŁMAŃSCY!

Ta V -ta kolumna muzułmańska najprawdopodobniej będzie nam się coraz bardziej dawała we znaki!

A może lepiej by było,gdyby wrócili do siebie!?

Pozdrawiam:Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-05-23 16:43:30)

1,402

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ta sytuacja jaka wystąpiła w W.B morderstwo żołnierza pokazuje jak pewnie się czują muzułmanie w tym kraju. W Szwecji zamieszki. Takie sytuacje na pewno będą się nasilać. To tylko pokazuje do czego prowadzi ,, polityczna poprawność" i odejście od korzeni i żródła Europy jakim jest niewątpliwie Chrześcijaństwo i cała historia, która dobitnie pokazuje iż Europejczycy zbrojnie usuwali muzułmanów z terytorium naszego kontynentu.,, Polityczna poprawność" mówi że mamy stać jak te cielęta idące na rzeź bo oko za oko to przeżytek. 100 lat temu muzułmanie by musieli się ewakuować do swoich ojczyzn ,a dziś głupcy Europejczycy płacą im ogromny socjal za nic nie robienie i rozmnażanie się. Ta polityka doprowadzi do  katastrofy co opisał Nostradamus. Nie jestem przeciwko muzułmanom bo oni wykorzystują sytuację,jestem przeciwny ogromnej głupocie i krótkowzroczności polityków i umysłów europejczyków, którym wmówiono że Boga nie ma i celem życia jest wygoda i gromadzenie dóbr czyli ,,hulaj dusza piekła niema".
Atraktorze czy jednym z powodów napaści Talibanu na Europę będzie pomoc braciom , tak jak to zrobił Adolf najeżdżając na Czechy?  Kiedy opiszesz Lechistan?
Szkoda że nie masz czasu zbyt wiele. Twoje artykuły dodają ,,kopa" na tym forum.
Jak znajdę więcej czasu to spróbuje opisać logicznie jaki wpływ mogą mieć przyszłe kataklizmy w USA na gospodarkę świata i sytuacje polityczną po ogromnym osłabieniu tego kraju.   
Pozdrawiam centurio06.

Ostatnio edytowany przez centurio06 (2013-05-23 19:39:26)

1,403

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Jeżeli jakiś muzułmanin zrozumiał opacznie mój tekst. To pragnę wytłumaczyć iż muzułmanie żyją od setek lat w Polsce ciesząc się od wieków wolnością religijną i wiele set lat temu przysięgali wierność naszej Ojczyźnie i niejednokrotnie za nią walczyli oddając najwyższą ofiarę za co ich bardzo cenię . Czytałem także Koran zgodnie z rytuałem przed i po czytaniu,jestem pod ogromnym wrażeniem tej Księgi .Tylko nie słyszałem aby w krajach muzułmańskich płacono socjal Europejczykom,a na pewno nie płacą Chrześcijanom tylko dodatkowo są opodatkowani za wiarę w Zbawiciela. W niektórych krajach muzułmańskich są zarzynani i mordowani jak bydło dziesiątkami i setkami .
Jeszcze raz pragnę podkreślić iż chodzi mi o głupotę Europejczyków ,a nie o spryt muzułmanów.

Ostatnio edytowany przez centurio06 (2013-05-23 20:06:29)

1,404

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Jeszcze jedno pytanie Atraktorze.
Arteuza opisał na forum G.P. kosmiczne wydarzenie przejście przez układ słoneczny ,,ciała niebieskiego" czerwonego karła który może być częścią naszego prawdopodobnie podwójnego układu .To ma nastąpić pod koniec III WŚ ,jak ty się na to zapatrujesz .Jestem ciekawy Twojej opinii jako specjalisty od kosmosu. Na forum tam są opisy i graficzny pokaz takiego przejścia i jest mowa o spowolnieni przez to obrotów Wenus co ma doprowadzić do zmniejszenia temperatury i możliwości osiedlenia sie na tej planecie. Jak doskonale wiesz jest ona w Strefie Życia.

1,405

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Do "Centurio06";

Myślę,że będę miał trochę więcej czasu ,bo ostatecznie przestałem już z dniem dzisiejszym pisać na forum "GP:-"klamka zapadła".
Jeśli chodzi o Hitlera i Mahdiego to zarówno ":V kolumna" nazistowska jak i "V kolumna muzułmańska" przez obu Antychrystów; II i III była i będzie tak samo wykorzystana ,czyli do celów zaborczych.
ANI NIEMCY W EUROPIE NIE BYLI PRZEŚLADOWANI PRZED DRUGĄ WOJNĄ ŚWIATOWĄ,ANI MUZUŁMANIE NIE SĄ OBECNIE W EUROPIE PRZEŚLADOWANI!
Więc i Hitler i Mahdi planując swoje inwazje ,jak napisał M Nostradamus, będą działać bardzo podobnie.
Jest tekst Nostradamusa który mówi o tym,że chociaż będą oni żyli w innym czasie to ich działania będą bardzo podobne!
Również tzw"Zachód" zarówno przed II jak i przed III-wojną światową,będzie o dziwo działał BARDZO PODOBNIE NIE WIDZĄC W OGÓLE ZAGROŻENIA Z ICH STRONY,ANI HITLERA ,ANI MAHDIEGO!
TA KRÓTKOWZROCZNOŚĆ TZW: "ZACHODU"NAJWYRAŻNIEJ SIĘ POWTÓRZY!
I  jeszcze jedno uważam,że nie masz za co przepraszać polskich rodowitych muzułmanów,myślę,że chodzi Ci o tzw:polskich Tatarów mieszkających od wieków na Podlasiu.
Oni są zorganizowani w swój Muzułmański Związek Religijny,który bardzo różni się od islamu wyznawanego przez dwa główne nurty tej religii, to jest:sunnizm i szyizm.
Od lat 90-tych ubiegłego wieku do Polski zaczęli przybywać muzułmanie głównie z krajów arabskich i Turcji.
Oni mają swój Związek Muzułmański,a próba zjednoczenia tych organizacji się nie powiodła.
Właściwie obie te struktury są do siebie wrogo nastawione i jak na razie nic nie wskazuje na to (są pomiędzy nimi bardzo duże różnice doktrynalne)żeby mogły się pogodzić i połączyć.
Przyznam się,że dla mnie polityka USA i innych państw zachodnich jest bardzo niezrozumiała,WRĘCZ NAIWNA I MOŻE SIĘ DLA POKOJU ŚWIATOWEGO BARDZO ŻLE SKOŃCZYĆ!
Libia to teraz kraj Al-Kaidy i miejscowych Talibów.
Rząd i armia tego kraju są tak słabe i bez żadnego poparcia społecznego,że nie potrafią tam zaprowadzić porządku.
W Iraku,Syrii,Jemenie,Egipcie,a nawet:Libanie,Algierii i Tunezji niby istnieją oficjalne rządy,ALE WŁADZA ZNAJDUJE SIĘ NA PRZYSŁOWIOWEJ ULICY!
Dziwię się,że USA i inne państwa zachodnie popierają w Syrii nienawidzących ich rebeliantów; sunnickich w tym wahabickich,gdzie ogromny wpływ mają miejscowi talibowie,a nie alawitów Asada, których w tym kraju jest mniejszość(około 20%),ale jest to odłam,którego inni muzułmanie w ogóle nie widzą w swoim gronie!
Co prawda alawici świętują ramadan,ale też jako jedyni muzułmanie;Boże Narodzenie i Wielkanoc.Nie uznają też wielożeństwa,kobiety ubierają się jak europejki,a Jerozolima jest ich głównym świętym miastem.
Nie modlą się też zwróceni do Mekki i tam nie pielgrzymują!
Alawizm nie uznaje też; szariatu i dżihadu.
Syria zawsze była najbardziej kulturalnie zbliżonym krajem do Europy.
Myślę,że USA i kraje zachodnie popełniają w swojej obecnie prowadzonej polityce potworne błędy strategiczne ,które póżniej się na nich zemszczą!
Przyznam Ci się,że popieram Asada i alawitów.
USA myślą,że po porażce Asada doprowadzą tam do demokracji w stylu zachodnim- to bzdura!
Władzę obejmie tam sunnicki dyktator,który będzie niszczył pokonanych alawitów w Syrii,tak jak obecnie niszczeni i prześladowani są w Egipcie chrześcijańscy Koptowie a w Iraku wyznawcy chrześcijańskiego kościoła chaldejskiego!
TO NIE MUZUŁMANIE PODRZYNAJĄ NAM GARDŁA TO MY SAMI JE SOBIE PODRZYNAMY SWOJĄ GŁUPIĄ I NAIWNĄ POLITYKĄ,KTÓRA W PRZYSZŁOŚCI OKRUTNIE SIĘ NA NAS ZEMŚCI!!!

TO MAHDI  III ANTYCHRYST-KALIF WIELKIEGO TALIBANU ZAPROWADZI TAM W KOŃCU DRAKOŃSKI I BESTIALSKI PORZĄDEK,
A PÓZNIEJ...,A PÓZNIEJ RUSZY Z MILIONOWYMI MASAMI SWOICH ZDZICZAŁYCH FANATYKÓW NA ZDUMIONĄ I ZASKOCZONĄ JAK ZWYKLE EUROPĘ,KTÓREJ NÓŻ W PLECY ZADA DODATKOWO ZDRADZIECKA MUZUŁMAŃSKA HOŁOTA!!!


Pozdrawiam;Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-05-23 21:18:53)

1,406

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do "Centurio06";

No tak,tak myślałem,że w końcu ktoś tu tę sprawę poruszy!
Bardzo poważam; Arteuzę Centuriona,tak jak Andy Collins też znawca od przepowiedni M Nostradamusa,ale myślę,że w tej sprawie grubo przesadził.
Po pierwsze ,nie jestem jak;Arteuza specjalistą od przepowiedni i nie zamierzam dyskutować nad  prawdziwością jego tez- BO SAM Z NICH KORZYSTAM!
Wiem też,że wszystkie przytaczane przez niego przepowiednie M Nostradamusa nie są wzięte z przysłowiowego"sufitu"co mu nie którzy zarzucają,tylko wiem,że nie są ogólnie znane i aktualnie na sto procent potwierdzone przez specjalistów zajmujących się ich autorstwem..
Czytałem jednak na ten temat wiele prac i jakoś nie zauważyłem,żeby któryś z ich autorów mówił o dwóch,a nie jednej katastrofie kosmicznej,chociaż może to Arteuza,a nie oni mają rację!
Jeśli chodzi o tzw:I katastrofę kosmiczną(upadek meteoru,małej planetoidy,lub komety) to właściwie z ogólnym opisem Arteuzy mogę się zgodzić.
Jeśli natomiast chodzi o tzw:II Katastrofę kosmiczną,która mówi o przejściu w pobliżu Ziemi i Wenus jakiegoś masywnego ciała kosmicznego i skutkach przez to ciało wywołanych TO ODNOSZĘ SIĘ DO JEGO WYPOWIEDZI CO NAJMNIEJ Z DUŻĄ REZERWĄ I OSTROŻNOŚCIĄ,A NAWET SCEPTYCYZMEM,BO W/G MNIE PRZEJŚCIE TAKIEGO CIAŁA PRZEZ NASZ UKŁAD ZNISZCZYŁO BY DOTYCHCZASOWY JEGO PORZĄDEK ,CZYLI STABILNOŚĆ STRUKTURY NASZEGO SYSTEMU PLANETARNEGO!
Z DRUGIEJ STRONY (CHOĆ SPRAWA JESZCZE NIE JEST PRZESĄDZONA)NASZ SYSTEM SKŁADA SIĘ Z 8 PLANET I JEDNEJ GWIAZDY :SŁOŃCA,A TAKŻE Z LICZNYCH DROBNIEJSZYCH CIAŁ:np;planet karłowatych,planetoid,komet,meteorów,pyłu kosmicznego itd,to jest możliwe,że pod wpływem jakichś czynników zewnętrznych może z tzw:OTCHŁANI KOSMOSU pojawić się w pobliży Ziemi jakieś nieznane ciało nie większe jednak od niej,które w pewnych warunkach może wywołać TAKIE,LUB PODOBNE SKUTKI JAKIE OPISAŁ ARTEUZA!
Natomiast gdyby się w pobliżu Ziemi pojawił"czerwony karzeł",lub "brązowy karzeł"toż TO BYŁA BY ZUPEŁNA ZAGŁADA I TU NIE ZGADZAM SIĘ Z ARTEUZĄ!!!
TAKŻE II KATASTROFA KOSMICZNA OPISANA PRZEZ ARTEUZĘ ,ALE WYWOŁANA PRZEZ O WIELE MNIEJSZE CIAŁO NIŻ ZIEMIA NP:WIELKOŚCI MARSA JEST W/G MNIE BARDZO MAŁO PRAWDOPODOBNA(o wiele mniej niż wygrana 6-tki w toto lotka)CHOĆ NIE NIEMOŻLIWA!
Słońce jest gwiazdą pojedyńczą nie tak jak np;Alfa Centauri(układ trzech gwiazd)to jest;Alfa Centauri A gwiazda nieco większa od Słońca będąca tak jak nasze Słońce "żółtym karłem" o typie widmowym"G",aAlfa Centaurii B nieco mniejsza od Słońca tzw:"różowy karzeł" o typie widmowym"K" i wreszcie oddalona od tej pary około 1 roku świetlnego od nich Proxima(po polsku Najbliższa)Centauri C ,która jest "czerwonym karłem" o typie widmowym"M"i nieco większej średnicy niż planeta Jowisz ale za to wielokrotnie większej od niego masie!
W tym roku przy Alfa Centarii B odkryto planetę tylko nieco większą od Ziemi nazwaną Alfa Centauri B b.
Planeta ta leży jednak na tak ciasnej orbicie wokół tej gwiazdy,że obraca się wokół niej w czasie około 3 dni ziemskich,czyli,że rok na niej trwa około 3 dni.
Zycie na niej jest więc nie możliwe bo panuje tam potworny upał około 1000 stopni Celsjusza przypomina ona więc raczej Wenus ,a nie Ziemię.Ale jeżeli odwrócona jest ona do swojej gwiazdy tylko jedną stroną tak jak np;Księżyc do Ziemi,to na ciemnej stronie gdzie panuje wieczny mrok jest potworny ziąb!
Przelot jakiekolwiek gwiazdy np.tzw:"czerwonego karła"pomiędzy wewnętrznymi skalistymi planetami naszego układu spowodował by istną rewolucję w tym systemie i najprawdopodobniej całkowite rozerwanie na strzępy naszej Ziemi i innych planet lub jej(ich)wyrzucenie w dalekie mroki kosmosu,BYŁO BY TO STRASZNE WYDARZENIE,WPROST NIE DO OPISANIA!
Kosmos i nauka o jego "stworzeniu" nazywana kosmologią to bardzo tajemnicza i zarazem fascynująca dziedzina,ale żeby ją poznać to trzeba mieć dobre przygotowanie:matematyczne,fizyczne,chemiczne,czyli z wielu dziedzin tzw:przedmiotów ścisłych,oraz NIESAMOWITĄ WPROST WYOBRAŻNIĘ!!!
DLA KOSMOLOGA NIE MA NIC NIE MOŻLIWEGO-WSZECHŚWIAT TO NIESAMOWITY CUD NAD CUDAMI!!!

Pozdrawiam:Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-05-23 23:20:09)

1,407

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktor napisał/a:

Witam:
Prophete:21,114

+Dans le vingt et unième dans le pays de la Reine Mary,
l'église ne s'arrêtera pas la rébellion,-
./. et moine gourmand s'épuise comme son disciple.
Le reste de la volonté de dommages ; le « Renard » et le Dictateur Général !

Przepowiednia:21,114

W dwudziestym pierwszym w kraju królowej Maryi,
Bogaty Kościół nie powstrzyma buntów,
A zachłanny zakonnik skończy tak,jak jego zwolennik!
Resztę zniszczeń dokonają:Chytry Lis i General Dyktator!

Tak jak napisałeś wcześniej i zawsze powtarzasz atraktorze patrzmy i obserwujmy smile
Odnośnie buntów w Polsce... szykują się duże manifestacje w Polsce związane z Solidarnością. Przypuszczam, że mogą się do niego dołączyć ludzie niezadowoleni z obecnej sytuacji w kraju (tzn. głównie młodzi i bezrobotni ...)
Jednak najpierw pasowałoby przyglądnąć się sytuacji zwolennika zachłannego zakonnika - coś mu się może stać. Wczoraj czytałem taki oto artykuł : http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci … omosc.html . Bardzo możliwe, że J. Kaczyński dostawał już różne pogróżki i dlatego wydaje takie niebotyczne pieniądze na ochronę. Która być może kiedyś zawiedzie.

Ciekawi mnie też czy jakieś siły w Polsce (służby specjalne itp.) znają te przepowiednie i próbują jej zapobiec ...
Przyjrzyjmy się ilu zginęło wysokich rangą oficerów od początku 21 wieku w Polsce ... Katastrofa CASY, Smoleńska, Zabójstwo Petelickiego ...

Chytrym Lisem nie może być Tusk gdyż jego nazywał Nostradamus Kaszubem ... Na dniach w PO będą głosowali nad nowym szefem i być może wtedy nam się on okaże. Być może też steruje on teraz zza "kotary".
Kogo bym dodał do listy ? Grzegorz Schetyna (obecnie w uśpieniu) a ma za sobą aferę gruntową i hazardową.

Nie znam dokładnie wszystkich cztero i sześciowierszy Nostradamusa dla Polski dlatego też nie mam pełnego obrazu. Gdybyś mógł się z nami podzielić nimi wszystkimi moglibyśmy je analizować.

Atraktor napisał/a:

Prophete: 32,165

À 21 ans, pas de chichi grand musulmans;
./. non Atlanties et's Turbans Mahdi devaient supprimer le feu là !
Des montagnes de l'Asie après l'Atlantique s'étend :
le grand Empire : l'éléphant et le chameau,
ouvre les portes de l'Europe va devenir le nouveau terrain ;
pour les nouveaux arrivants des pays de l'Islam!

Przepowiednia:32,165

U mahometan w 21 wielkie zamieszanie,
Nie Atlantydzi,a Turbany Mahdiego wygaszą tam ogień.
Od gór Azji po Atlantyk rozciągnie się;
Wielkie Imperium :Słonia i Wielbłąda,
A otwarte bramy Europy staną się nową ziemią:
Dla wielu przybyszy z krajów Islamu!

Pierwsza przepowiednia jest; czterowierszem,a druga sześciowierszem.

Pozdrawiam;

Atraktor

Być może to zamieszanie to Arabska Wiosna (która jeszcze trwa).
Te konflikty w moim mniemaniu będą się jeszcze ciągnąć (Syria, Afganistan, Irak) a rozwiąże je militarnie nowe państwo Taliban.

Pozdrawiam;
Czcigodny.

1,408

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze, dziękuję za dotychczasowe interesujące odpowiedzi na pytania. Pozowlę sobie jednak zapytac ponownie o:

- "zakonnika" - czy Nostradamus podaje okoliczności jego śmierci ? (czyzby miał za to odpowiadać "Chytry Lis" ?)
-  dzieje naszych południowych sąsiadów - Słowacji i Czech, przed wojną, a także w trakcie (wspomniał Pan o zajęciu Pragi).
-  Czy Nostradamus opisuje zwykłe życie mieszkańców po III wojnie ? Np poruszania się, tak jak obecnie głównie za sprawą samochodów ? Skoro na znaczeniu ma stracić ropa naftowa i gaz, ten temat wydaje mi się dość interesujący.

Rozumiem, że pytania sa dośc szczegółowe i być może niewiele jest na ten temat w twórczości Nostradamusa, ale pytać nie zaszkodzi smile

Wczoraj zmartwiłem sie doniesieniami ze Sztokholmu i z Londynu, podobnie jak Wy nie rozumiem tej naiwnej krótkowzorcznej polityki władz, a jeszcze pojawiały się w mediach wywiady mówiące wprost o "przesladowaniu muzułmanów w Europie!" yikes
Co gorsze, większość osób zajęta swoimi codziennymi sprawami niezbyt zdaje sobie sprawę z zagrożeń otwartej, pseudotolerancyjnej, socjalnej Europy, którą Polska (jako kraj tranzytowy dla imigrantów) "papuguje z Zachodu". Sami sobie sprawimy ten los, niszczeniem wartości, zbytnią ufnością w potegę cywilizacji zachodniej opartej na człowieku i naiwnością.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Eddie (2013-05-24 14:39:27)

1,409

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Do;" Czigodnego";

Przeczytałem z uwagą Twoją wypowiedż.
Zapytałeś się(też i inne osoby), czy rządy państw świata i ich służby (również polskie) znają wszystkie przepowiednie Michela Nostradamusa i starają się ich skutkom przeciwdziałać i ich złagodzić?
Tak,większość ich znają-tylko,że z wiadomych przyczyn żle je interpretują,a także ukrywają i to z całą premedytacją,a szczególnie te najbardziej jednoznaczne i drastyczne.
Hitler,Stalin,Roosevelt,Churchill,Kennedy i wielu różnych polityków również tych obecnych miało,lub obecnie ma swoich doradców różnych specjalności w tym tych zajmujących się interpretacją twórczości WIZJONERA WSZECHCZASÓW!
Ostatnio prasa amerykańska donosiła,że wszyscy prezydenci USA przed każdą zagraniczną interwencją wojskową proszą o opinię specjalistów w zakresie interpretacji wizji M Nostradamusa!!!
Jest szereg książek na temat doradców Hitlera i Stalina.
Ci obaj dyktatorzy wymuszali na nich interpretacje,które by im sprzyjały!
Pamiętajmy,że zarówno M Nostradamus jak i tzw:Nostradamus Młodszy pisali(pisał) w języku romańskim,ale staroprowansalskim,który co prawda jest bardzo podobny do obecnych;francuskiego i prowansalskiego,ale najbardziej przypomina obecny oksytański.
Tłumaczenie tych tekstów nawet dla obecnego Francuza,czy Prowansalczyka wcale nie jest takie proste!
Poza tym niektóre teksty M Nostradamus napisał językiem starooksytańskim gwarą;langue d'oc,starofrancuskim z regionu Ile de France ,a niektóre klasyczną łaciną.
Natomiast M Nostradamus nigdy żadnego ze swoich tekstów NIE NAPISAŁ PO ANGIELSKU!
NAZYWANIE RÓŻNYCH MNIEJ LUB BARDZIEJ UDANYCH TEKSTÓW ANGIELSKICH ORYGINAŁAMI JEST PO PROSTU NIE POROZUMIENIEM!
Szereg tekstów przetłumaczonych na język angielski jest gorszych niż te przetłumaczone na francuski a nawet na języki inne jak; polski,czy niemiecki.
Posługiwanie się tekstami angielskimi,które mają wyjątkowo bardzo dużo przekłamań w/g wielu specjalistów NIE JEST W OGÓLE ZALECANE!
M Nostradamus wstawiał też do swoich tekstów różne zwroty z takich języków jak: starogreckiego(greki),starohebrajskiego,staroaramejskiego,a nawet klasycznego arabskiego.
TE TEKSTY W WIĘKSZOŚCI NIE SĄ W OGÓLE UJAWNIANE ,A WIĘKSZOŚĆ Z NICH ZNAJDUJE SIĘ JAK WIELU SPECJALISTÓW TWIERDZI W TAK ZWANEJ LEGENDARNEJ JUŻ, DWUNASTEJ SZAFIE BIBLIOTEKI WATYKAŃSKIEJ!
Każdy z rządów ma swoje powody ,a także Watykan,aby te teksty ukrywać!
Niewdzięczna często historia Kościoła rzymskokatolickiego i innych kościołów chrześcijańskich,ich prorokowany upadek w czasie III wojny światowej,likwidacja instytucji papiestwa i powstanie Nowego Zjednoczonego Kościoła Chrześcijańskiego -czy nie są to główne argumenty,żeby te skonfiskowane przed wiekami i zamknięte na klucz,zakazane teksty M Nostradamusa UKRYWAĆ !?
Tylko dzięki różnym przeciekom(jak to często bywa)na szczęście dla dobra wiedzy,spora ich część uzyskała"światło dzienne"!
Przewidywana klęska islamu i okrutne mordy ,które mają dokonywać armie,czyli tzw:turbany Mahdiego to też jest powód tego,że przepowiednie M Nostradamusa są w krajach muzułmańskich także na indeksie zakazanych publikacji.
Bezceremonialna krytyka rządzących państwami,na przestrzeni wieków,ukazanie ich intryg i zaborczości,nie liczenie się z dążeniami i pragnieniami nie tylko obcych,ale i własnych narodów powoduje,że rządy te również są przeciwne POKAZYWANIU WSZYSTKICH TEKSTÓW MICHELA NOSTRADAMUSA!
Sam autor napisał,że dopiero po III wojnie światowej wiele z tego co przepowiedział zostanie publicznie ujawnione(chociaż też jeszcze nie wszystko!) i prawidłowo zinterpretowane,a on będzie wreszcie doceniony.
M Nostradamus napisał,też,że PRZED STRASZNĄ I OKRUTNĄ III WOJNĄ ŚWIATOWĄ ZNAJDĄ SIĘ W WIELU KRAJACH LUDZIE PRAWDY  I CZYSTEGO SERCA,KTÓRZY POMIMO ATAKÓW Z RÓŻNYCH STRON STEROWANYCH CZĘSTO ODGÓRNIE I UKRYWAJĄCYCH SIĘ POD SKRZYDŁAMI FAŁSZYWEGO POJMOWANIA RÓŻNYCH RELIGII,A TAKŻE IDEOLOGII BĘDĄ STARALI SIĘ OPLUĆ TE OSOBY I ICH ZDYSKREDYTOWAĆ NIE PRZEBIERAJĄC PRZY TYM W ŻADNYCH ŚRODKACH,ABY ZBAGATELIZOWANO POWSZECHNIE ICH  O S T R Z E Ż E N I E !!!
Spójrzmy na osoby piszące na stronie "Gazety Prawnej"zatytułowanej:"kiedy wybuchnie III wojna światowa".
Kiedy zaczął pisać tam "Arteuza Centurion"zaraz rozpoczęto na niego różnego rodzaju ataki,aby mu przeszkodzić,a kiedy te ataki nie przyniosły skutku,to po pewnym czasie redakcja wprowadziła przymus rejestracji i logowania,aby mu najprawdopodobniej przeszkodzić pisać.
Zwróć uwagę,że Arteuza zaczął pisać na forum "GP",kiedy taki wymóg nie obowiązywał!
Dlaczego tak szybko i bez uprzedzenia redakcja"GP" przywróciła rejestrację i logowanie do swojego forum!?
I druga sprawa Arteuza w/g mnie zaczął pisać na forum Gazety Prawnej,bo mógł mieć kłopoty z wydaniem swojej publikacji (również w Polsce),ja akurat mogę na ten temat wiele powiedzieć.
Dlaczego tak myślę?
Ano dlatego,że zaraz po szybkim nie planowanym(tak jak sam pisał)zakończeniu swojego pisania o M Nostradamusie wyjechał(czy musiał?) do USA i na długie miesiące słuch o nim raptem zaginął!?
Nie dawno przecież przebywał w jakiejś klinice w USA,aby z powrotem się "UKRYĆ"?
Teraz jakaś miejscowa gazeta napisała,że ukarze się jego jakaś "skrótowa publikacja",bo autor dalej pracuje nad całością?
I to wszystko!
Czy to NIE JEST BARDZO DZIWNE?
Dlaczego moi adwersarze z "GP";"miao,xero,ziam,dragonowicz" i inni karzący mi wierzyć w RÓŻNE TEORIE SPISKOWE RZĄDZĄCYCH,ILUMINATÓW,MASONÓW, ITD RÓWNOCZEŚNIE NIE WIERZĄ W TEORIE SPISKOWE KTÓRYCH ZADANIEM JEST ZDYSKREDYTOWANIE I OŚMIESZENIE PRAWDZIWEJ TWÓRCZOŚCI MICHELA NOSTRADAMUSA!?
JAK TO WIĘC JEST; W JEDNE TEORIE SPISKOWE NALEŻY WIERZYĆ,A W DRUGIE NIE!?
Musiałem też zaprzestać pisania na forum "GP"dlatego,że nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na temat łamania regulaminu przez w/w forumowiczów!
Czy to też nie daje wiele do myślenia?
Na pewno każdy by się zapytał dlaczego strona "kiedy wybuchnie III wojna światowa"nie została przez redakcję "GP"zlikwidowana i istnieje dalej!?
Otóż dlatego,że przepowiednie M Nostradamusa W INTERPRETACJI ARTEUZY STAŁY SIĘ JUŻ POWSZECHNE ZNANE I TERAZ JEST JUŻ PO PROSTU ZA PÓŻNO!!!
A za tym nasuwa się kolejne pytanie;-
DLACZEGO DO TEJ PORY ŻADEN Z REDAKTORÓW"GP"NIE NAPISAŁ O TYM ,ŻE TEKSTY M NOSTRADAMUSA I INTERPRETACJE "ARTEUZY CENTURIONA"TO WYIMAGINOWANE BZDURY!?
UWAŻAM ŻE SPRAWA JEST JASNA,-W INTERNECIE PEWNE GRUPY TEŻ MAJĄ  BOWIEM SWOICH ŻOŁNIERZY "FORUMOWICZÓW",KTÓRZY DZIAŁAJĄ POD PRZYKRYCIEM NA PRZYKŁAD W TYM PRZYPADKU INNYCH TEORII SPISKOWYCH!
Myślę,że;"ARTEUZA CENTURION" JEST JEDNYM Z TYCH KTÓRY W KOŃCU POSTANOWIŁ UJAWNIĆ PRAWDĘ,POMIMO WIELU BŁĘDÓW I MOŻE MYLNYCH CZASAMI TŁUMACZEŃ I INTERPRETACJI ,STAŁ SIĘ TYM ODWAŻNYM, KTÓRY SIĘ W KOŃCU TEGO PODJĄŁ!
Czy pozwolą mu na publikację ujawniającą całą PRAWDĘ O WIZJACH M NOSTRADAMUSA!?
TEGO NIE WIEM,ale całkiem możliwe,że to między innymi jemu po III wojnie światowej Polacy(i nie tylko)postawią pomnik,wcale nie przesadzam!
Wszyscy chcemy,żeby w Polsce powstał rząd naszych marzeń i żeby Polska była;silna,bogata ,a wszyscy ludzie żyjący w naszym kraju chodzili z uśmiechem na twarzy.
Czy nasi dziadowie i ojcowie ,którzy żyli w czasach I i II wojny światowej nie chcieli tego co my i o tym co my nie marzyli?
Na pewno tak!
ALE HISTORIA NIE PRZEBIEGA TAK JAK BYŚMY TEGO CHCIELI-NIESTETY!
M Nostradamus ostrzega przede wszystkim rządzących tego świata,a także przywódców religijnych mówiąc im że:BIEGU WYDARZEŃ HISTORYCZNYCH NIE ZMIENIĄ,ALE MOGĄ JE OPÓŻNIĆ I DRASTYCZNIE ZŁAGODZIĆ,JEŻELI ZMIENIĄ SWÓJ SPOSÓB RZĄDZENIA I STOSUNEK DO SWOICH NARODÓW I SPOŁECZEŃSTW!
Dlatego nie pisze on (oprócz kilku,kilkunastu) dokładnych dat możliwych wydarzeń.
Miejmy nadzieję w Panu Bogu,że te okrutne wydarzenia nie spełnią się szybko i zostaną przez niego złagodzone!
Od nas wszystkich,to jest naszych uczynków to zależy!
Tak myślę!
Na koniec przytaczam Ci w oryginale i tłumaczeniu tekst M Nostradamusa ostrzegający rządzących światem;kiedyś,teraz i w przyszłości;-


Prophetie;100,34;/sixeme ligue/

Le Prince de ce monde; escrocs et des menteurs!
L' révélation de le apparut vous me la vérité,./.
que seulement vous vous cacher !
Ne pensez-vous pas que de cette façon les peuples et Nations ;
tous les fool, mais vous pouvez seulement mettre bas./.
' le cours des événements et fouet du châtiment divin pas !

Przepowiednia;100,34;(sześciowiersz)

Władcy tego świata;oszuści i kłamcy!
Przepowiedziałem Wam objawioną mi prawdę,
którą dla siebie tylko ukrywacie!
Myślicie,że w ten sposób ogłupicie wszystkie ludy i narody;
ale tylko możecie opużnić bieg wydarzeń,
a nie okrutną czekającą Was karę Bożego bicza!

Na pozostałe Twoje pytania odpowiem opisując przyszłość Polski.


Pozdrawiam:Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-05-24 21:33:26)

1,410

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze dziękuje za odpowiedź.
Mnie polityka USA na bliskim wschodzie nie dziwi . Prezydent tego kraju to niejaki Barak Hussein Obama na palcu nosi chyba obrączkę z arabskim napisem z Koranu ,,niema Boga prócz Allach". Ten człowiek jest wychowany w kulturze muzułmańskiej i najprawdopodobniej też jest muzulmaninem. Wiara nakazuje jemu niszczenie inności w kulturze Islamskiej.

1,411

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze
Czy widzenie przyszłości to może być jakiś rodzaj połączenia kwantowego?

1,412

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam
Fajna dyskusja zgadzam sie pisze z komurki bo mamawarie komputera a nie opanowallem pisania na komurce:-)dobrze ze atraktor opisze losy polski  naszej ojczyzny :-)   przeprasy bledy bo mam awarie komputera piszez komorki atrktorze czekam z ciekawoscia o losach polski takzew 22 wieku pozdrawiam

1,413

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ludziom wydaje się, że świat w którym żyją jest stały, a jego niezmiennośc daje poczucie pozornego bezpieczeństwa. Polecam stronę Konservat.pl i zawarte tam artykuły, które w dużej mierze dotyczą poruszanych tutaj kwestii konfliktu chrześcijan z muzułmanami.

http://www.konservat.pl/index.php?sp=ar … rty2012#nc

Historia lubi się powtarzać...

Ostatnio edytowany przez Eddie (2013-05-24 19:16:39)

1,414

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Kim jest Barak Obama?

Mariusz Max Kolonko mówi:

oto link:

http://www.youtube.com/watch?v=Xvs1gaUwiF0

Atraktor

1,415

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam;

Mam pytanie;-
Jak myślicie,czy te ciężkie czasy dla Europy już wybiły!?
Ja myślę,że te poniżej podane teksty;pierwszy to centuria,a drugi to przepowiednia wybrane z almanachu z roku 1614.,są najbardziej przekonujące.
To wydanie oprócz znanych powszechnie centurii(€enthurie) zawiera jeszcze przepowiednie nazywane(Prophetie) i obejmuje około 3000 tekstów przypisywanych M Nostradamusowi i tzw: Nostradamusowi Młodszemu.
Są to głównie czterowiersze i sześciowiersze,ale nie tylko.
Wybrałem te dwie i myślę,że najodpowiedniejsze-to jest będące na czasie:

A oto poniżej oryginały i tłumaczenia;


€enthurie:I-51/du quatrain/;


Répondent à Saturne et Jupiter dans le signe du béliersur,
éternel de Dieu quels changements sont à venir,
quelle agitation mentale ;en Italie, Espagne, Bretagne et France,
où le lent renouvellement une fois de plus l'histoire apportera les temps difficiles.


Centuria:I-51/czterowierz/;

Saturn i Jowisz spotkają się w znaku Barana.
O wieczny Boże jakież przyjdą zmiany,
jakie wzburzenia;w Italii,Hiszpanii,Brytanii i Francji,
gdy powolny obrót historii znów przyniesie ciężkie czasy.

Prophetie;23,101/duquatrain/;

L'Europe sans Jésus, tu n'es plus uois.
I vous sans la foi et ceux de Mohammed,
car les années vous serez us'crachers,
et de l'intérieur jusqu'à ce que les os se caser.

Przepowiednia;23,101(czterowiersz);

Europo bez Jezusa już nie będziesz sobą.
I ci bez wiary i ci od Mahometa,
przez długie lata będą cię opluwać-
i od wewnątrz obgryzać cię,aż do samych kości.


Następny artykuł będzie o Polsce-naszej ojczyżnie.

Pozdrawiam:Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-05-25 00:20:44)

1,416

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Moim zdaniem żyjemy w czasach końca 2000 tyś. lat hegemoni białego człowieka. Zgadzam się, te złe czasy własnie nastały. Słyszałem opinię kilku ekonomistów iż przyszła wiosna to punkt szczytowy albo gospodarka pójdzie w górę albo w dół na,, łeb i szyję". Teraz mamy spadek po delikatnej ,przyszły rok pokaże prawdę. Choć osobiście jestem nastawiony sceptycznie. Jeżeli wszystko się załamie to III WŚ wybuchnie do 2021 ,jeżeli nastąpi odbicie gospodarki to później.

1,417

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Dzisiaj przedstawiam Wam dwie bardzo charakterystyczne i zarazem ciekawe przepowiednie Michela Nostradamusa dotyczące dziejów Polski w obecnym XXI wieku.
Oba teksty są czterowierszami.
Pierwsza przepowiednia mówi nam,że  rządy tzw:”Chytrego Lisa”będą poprzedzone rządami co najmniej jeszcze dwóch postaci to jest;”Uwodziciela” i „Głupca”.
O tych w/w postaciach M Nostradamus nic już więcej nie mówi w żadnych innych tekstach,więc trudno jest rozstrzygać jakie osoby się pod tymi nazwami kryją.
Dwa ostatnie wiersze pierwszego tekstu mówią nam też o tym,że :Okrutnik”,czyli;”Generał Dyktator” zbuduje najprawdopodobniej przy pomocy zaprzyjażnionego z nim Mahdiego bardzo silną armię poprzez obciążenie ludności drastycznymi podatkami i prześladowaniami z rąk najemnych szahidów jako zaproszonych do tego celu muzułmańskich”krzewicieli wiary”.
Z tego tekstu wynika też,że bez pomocy zaproszonych licznych rzesz muzułmanów(tzw:szahidów),Generał Dyktator z katolickim polskim narodem ,by sobie po prostu nie poradził!
Czyżby OBCA TYRANIA KOMUNISTYCZNA W XX WIEKU PO PEWNYM CZASIE W XXI WIEKU ZOSTAŁA ZASTĄPIONA OBCĄ JESZCZE GORSZĄ DLA NAS TYRANIĄ MUZUŁMAŃSKĄ!?
W języku staroprowansalskim jest słowo które pod pojęciem prześladowań należy rozumieć jako prześladowania na wszystkich polach,to znaczy nie tylko religijnych,ale również gospodarczych,społecznych, podatkowych,obywatelskich itd.
W polskim języku nie ma takiego odpowiednika jednowyrazowego.
Druga przepowiednia jest niezwykle dla nas przejmująca,wręcz, NIESAMOWITA!
Wynika z niej ,że arcypasterz ,czyli najprawdopodobniej jakiś arcybiskup zostanie zamordowany w czasie odprawiania mszy przed ołtarzem i to w/g mne w nowo-budowanej Warszawskiej Świątyni Opatrzności Bożej!
Czy tą osobą będzie Arcybiskup warszawski tego nie potrafię jednak powiedzieć.
Wg mnie ,z dwóch ostatnich wierszy tego drugiego tekstu wynika cała ohyda rządów Generała Dyktatora,który najprawdopodobniej sam przyczyni się do tego morderstwa(wykonają to na zlecenie jego służby),a później ogłosi w mediach na tle polskiej,a właściwie już lechistańskiej biało-czerwonej flagi z dodanym w lewym rogu na białym górnym polu czerwonym półksiężycem TRYUMFALNE ZWYCIĘSTWO  ISLAMU w POLSCE,CZYLI W LECHISTANIE!!!
Pisałem już o tym,że Generał Dyktator ma też zmienić nazwę kraju z Rzeczypospolitej Polskiej na Islamskie Państwo Lechistanu!
Zaiste,czy te ogromne zdobycze terytorialne przy udziale nowego silnego wojska Generała Dyktatora uzyskane z poparciem i pomocą Kalifatu Wielkiego Talibanu III Antychrysta Mahdiego,będą warte takich poświęceń narodu polskiego?!
M Nostradamus bardzo źle ocenia postępowanie Polski w I-ym okresie III wojny światowej,ale równocześnie też stwierdza,że zachowa się ona po raz pierwszy jako”wytrawny polityczny gracz”i przyznaje,że po klęsce islamu  to zachowanie(zmiana sojuszy) przyczyni się do uniknięcia przez Polskę ogromnych  zniszczeń i olbrzymich strat ludnościowych w czasie tej 27 letniej okrutnej zawieruchy wojennej.
Wynik końcowy ma być taki ,że Polska po III wojnie światowej w zrujnowanej,zniszczonej i wyludnionej Europie stanie się obok Francji, równie zniszczonej,ale za to dysponującej olbrzymim dobrze uzbrojonym i zahartowanym w bojach zakonnym wojskiem Henryka Szczęśliwego, potężnym państwem.
Jak ocenią tę rolę Polski w III wojnie światowej przyszli historycy trudno w tej chwili jest cokolwiek powiedzieć!
Tragiczny los spotka natomiast Węgrów,którzy do końca i to w osamotnieniu  będą walczyli z potężnymi turbanami Mahdiego!
Batalia"węgierska"ma być jedną z najkrwawszych działań zbrojnych w trakcie trwania III wojny światowej!
Ich rząd, jak pisze M Nostradamus nie podpisze tzw:”paktu hańby”,czyli przyjęcia przez Węgry islamu i przejścia ich sił zbrojnych na stronę Mahdiego.
Po wielotygodniowym bombardowaniu rakietami Budapesztu,”Czarny Turban”przystąpi do totalnego niszczycielskiego ataku na Węgry z zastosowaniem wszelkich możliwych broni!!
Jest kilkanaście bardzo przejmujących tragicznych tekstów M Nostradamusa na ten temat.

A oto poniżej przedstawiam dwa wyżej opisane teksty M Nostradamusa dotyczące ewentualnej przyszłości Polski;-

Prophetie; 34,92/du quatrain/;

Bastran, Séducteur, un Imbécile et Sly Fox,
est une voie polonaise au pouvoir un dictateur cruel.
d'une part, la force de l'armée et les grandes,
es réalisations et être persécuté par Shahid embauché !



Przepowiednia;34,92(czterowiersz);


Bastran,Uwodziciel,Głupiec i Chytry Lis,
to polska droga do władzy okrutnego Dyktatora.
Z jednej strony siła wojska i wielkie zdobycze,
a z drugiej prześladowania z rąk najemnych szahidów!


Prophetie;35,94/du quatrain/;

La plus haute arcy"Berger le assassiné!
l'autel dans le Temple de la Providence Divine le dans sang d'un martyr.
Un dictateur cruel sur fond du Croissant-Rouge drapeaux ;
Annonce la nouvelle victoire de la foi : Allah et Mahomet !



Przepowiednia;35,94(czterowiersz);

Najwyższy z arcypasterzy zamordowany!
Ołtarz w Świątyni Opatrzności  we krwi męczennika.
Okrutny Dyktator na tle flagi czerwonego półksiężyca;
Ogłasza zwycięstwo nowej wiary:Allaha i Mahometa!

Pozdrawiam:Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-05-25 19:08:40)

1,418

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ciekawe kto bedzie uwodzicielem czytalem ze sikorski bedzie premierem po wyjezdzietuska do brukseli:-) przepraszam zabedy mam awarie dysku nakomputerze i pisze z komorki w poniedzialek bedzie naprawa komputera:-)dziekuje atraktorze za ciekawy tekst o polsce pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-05-25 19:34:13)

1,419

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktor napisał/a:

Witam:
Prophetie; 34,92/du quatrain/;

Bastran, Séducteur, un Imbécile et Sly Fox,
est une voie polonaise au pouvoir un dictateur cruel.
d'une part, la force de l'armée et les grandes,
es réalisations et être persécuté par Shahid embauché !


Przepowiednia;34,92(czterowiersz);

Bastran,Uwodziciel,Głupiec i Chytry Lis,
to polska droga do władzy okrutnego Dyktatora.
Z jednej strony siła wojska i wielkie zdobycze,
a z drugiej prześladowania z rąk najemnych szahidów!

Tutaj obserwując naszą obecną scenę polityczną.
Bastran to niewątpliwie D. Tusk. Mówi się o tym, iż ma szykowane miejsce w europarlamencie więc opuściły Polskę i przekazał władzę komuś kogo wybierze się w wyborach na szefa partii o których trąbili ostatnio w TV.
Kolejny "Głupiec" ... myślę, że może nie chodzić o J. Kaczyńskiego (bo będzie wyeliminowany z Polityki albo odsunięty) ale jednak kogoś z partii PIS (mówi się iż władzę w PISie ma przejąć Macierewicz a to by pewnie pasowało jak ulał do niego). Zakładam scenariusz, że Polacy znudzą się PO i kolejne wybory za niedługo wygra PIS. TYlko nikt z nimi nie będzie chciał utworzyć rządu przez co będzie bardzo poważny zamęt w państwie. Możliwe, że wykorzysta go ten tzw. "chytry lis" i będzie jakiś rząd tymczasowy który też nie za bardzo będzie odpowiadał narodowi i wtedy nastąpi przewrót wojskowy, lub chytry lis przygotuje nadejście generała...

Co do dalszej części myślę iż w ramach pokazania Machdiemu, że Lechistan przechodzi na Islam zaprosi do kraju "krzewicielów wiary" i nie będzie z nimi już tak wesoło.

Atraktor napisał/a:

Prophetie;35,94/du quatrain/;

La plus haute arcy"Berger le assassiné!
l'autel dans le Temple de la Providence Divine le dans sang d'un martyr.
Un dictateur cruel sur fond du Croissant-Rouge drapeaux ;
Annonce la nouvelle victoire de la foi : Allah et Mahomet !

Przepowiednia;35,94(czterowiersz);

Najwyższy z arcypasterzy zamordowany!
Ołtarz w Świątyni Opatrzności  we krwi męczennika.
Okrutny Dyktator na tle flagi czerwonego półksiężyca;
Ogłasza zwycięstwo nowej wiary:Allaha i Mahometa!

Pozdrawiam:Atraktor

Teraz tak, kim ma być najwyższy z arcypasterzy i czy jest on równoznaczny z męczennikiem ?
Jeśli są to te same osoby to nasuwałoby się iż jest to Papież ... jeśli najwyższy w Polsce to Prymas ... http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Kowalczyk

1,420

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://tajemnicenowegotestamentu.cba.pl … lipsy.html