1,881

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

holi    
Tytuł: Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.
PostNapisane: 2 sie 2013, o 16:00
Offline

Dołączył(a): 20 cze 2013, o 12:29
Posty: 3    
Co do samego Nostradamusa, to uważam, że był wybrany przez samego Lucyfera - sam przyznał, że ma tzw. "trzecie oko" !!!! kto się interesuje ten wie, że to z Bogiem chrześcijańskim nie ma nic wspólnego, natomiast z wierzeniami dalekiego wschodu jak najbardziej (Bóg w Starym Testamencie nieraz okrzyczał Izraelitów, za to, że kalają się filozofiami i czarami mędrców ze wschodu), poza tym jego język przepowiedni jest znany pod nazwą - "zielony język - język węża" , kojarzy wam się wąż z kimś ? mam wymieniać dalej ??? Poza tym Szatan chciał być taki jak Bóg :

centurio06 napisał/a:

Holi

Bardzo ciekawe teksty napisałeś ! Jestem bardzo ciekawy Twoich analiz i interpretacji tekstów Nostradamusa jeżeli oczywiście chciałbyś się w to zaangażować. Jak wnioskuję z powyższych tekstów posiadasz ogromną wiedzę na różne tematy, która by nam pomogła w rozwikłaniu łamigłówek M.Nostradamusa. Może to będziesz traktował jako zabawę ale jeżeli byś chciał zaangażować swoją niebanalną wiedzę jak i inteligencję to moim zdaniem wniesiesz wiele do dyskusji. Tym samym wzbogacisz to forum.
Pozdrawiam Centurio06


DROGI "CENTURIO O6"!

Żeby oceniać kogoś należy czytać,czyjeś artykuły bardzo uważnie,a poza tym WSZYSTKIE!
Zacytowałem Ci tu początek tekstu Pana o "pseudonimie"holi",który napisał ów "artykuł" na stronie forum "Gazety Prawnej""kiedy wybuchnie III wojna światowa"zainspirowanej i założonej przez Pana Arteuzę!
Spotkała się ona tam z dużym i pochlebnym aplauzem przez moich tamtejszych bezpardonowych nie przebierających w słowach przeciwników!
Ja jestem osobą,która do końca stara się być grzeczna i wiele nieprzyjemnych ,a nawet KŁAMLIWYCH SPRAW STARAM SIĘ NIE ZAUWAŻAĆ I PRZEMILCZAĆ,ALE ZAWSZE TYLKO DO PEWNEGO STOPNIA I CZASU!
Najpierw w jednym ze swoich ostatnich artykułów delikatnie bez wymieniania konkretnej osoby z 'nazwiska"-"holi"dałem do zrozumienia,że NA WYRAŻANIE NA TEJ STRONIE WŁASNYCH OSOBISTYCH POGLĄDÓW POLITYCZNYCH POD PRZYKRYWKĄ SWOBODNEGO I TO POLITYCZNEGO INTERPRETOWANIA BIBLII,CZYLI PISMA ŚWIĘTEGO -NIE MA MIEJSCA!
W drugim artykule już bardziej jednoznacznie,CHOĆ W SPOSÓB RÓWNIE GRZECZNY skierowałem już swoje słowa osobiście do Pana"Holi"oceniłem jego artykuł jako dobry,ALE TEŻ ZWRÓCIŁEM MU UWAGĘ NA SZEREG SPRZECZNOŚCI W NIM ZAWARTYCH I JAKO PRAKTYKUJĄCY KATOLIK ZWRÓCIŁEM UWAGĘ NIE NA PEWNE NIEŚCISŁOŚCI-A MÓWIĄC OBECNIE DOSADNIEJ NAWET NIE NA NIEROZTROPNOŚĆ-A OBRAZĘ KATOLICYZMU JAKO TAKIEGO!!!
JA POSTĘPUJE ZAWSZE OSTROŻNIE I POWOLI I STARAM SIĘ BYĆ KONCYLIACYJNY W STOSUNKU DO SWOICH ADWERSARZY ZGODNIE Z ŁACIŃSKĄ NORMĄ POSTĘPOWANIA;"FESTINA LENTE",CZYLI"SPIESZ SIĘ POWOLI"I TAK POSTĘPOWAŁEM Z PANEM"HOLI"!
I POMIMO TEGO,JAKO KATOLIK NIE WYRZUCAŁEM PANA "HOLI" Z TEGO FORUM I Z TEJ STRONY,JAK ZROBILI TO MOI PRZECIWNICY ZE MNĄ NA STRONIE FORUM "GP",JAK TO ROBIĄ DESPOTYCZNI IDEOLOGICZNI MITOMANI,NIENAWISTNI,NAWIEDZENI PSEUDO-HURRA -PATRIOCI KRYJĄCY SIĘ ZAWSZE ZA TAKIMI PSEUDONIMAMI JAK MIĘDZY INNYMI;'MIAO","ZIAM"  I WIELU INNYCH INTERNETOWYCH ŻOŁNIERZY KRYPTO KATOLICKIEJ POLITYCZNEJ PRAWICY ,KTÓRA MARZY O JEDNYM,A MIANOWICIE O WYIMAGINOWANEJ I WYDUMANEJ PRZEZ SIEBIE SUPERMOCARSTWOWEJ POZYCJI POLSKI, UWAŻAJĄC PRZY TYM,ŻE JEZUS CHRYSTUS BYŁ POLAKIEM,A NIE ŻYDEM,A MATKA BOSKA POLKĄ,A NIE ŻYDÓWKĄ I ,ŻE TO POLACY SĄ MESJAŃSKIM NARODEM,KTÓRY NIM ZOSTAŁ 1000 LAT PO UKRZYŻOWANIU CHRYSTUSA ZASTĘPUJĄC W TEN SPOSÓB- ŻYDÓW-SŁUG SAMEGO SZATANA LUCYPERA!!!
PONIEWAŻ M NOSTRADAMUS W SWOICH PRZEPOWIEDNIACH MÓWI O TYM,ŻE:
1.III wojna światowa wybuchnie -z czym ideolodzy polskiego pseudo katolicyzmu,a zarazem pseudo patriotyzmu się nie zgadzają-proszę przeczytać ich wypowiedzi na forum "GP(cyt;"strona powinna mieć inny tytuł"),a władzę w Polsce nie przejmie np;PIS budując w niej w SPOSÓB POKOJOWY JEDNOMYŚLNY NARODOWO WIELKI SUPERMOCARSTWOWY KATOLICKI RAJ NA ZIEMI- i M Nostradamus i ja i inni PISZĄCY PRAWDĘ O TYM CO TEN WIZJONER NAPISAŁ STALIŚMY SIĘ WIĘC DLA TEJ NASTĘPNEJ NA ŚWIECIE ZWARIOWANEJ IDEOLOGICZNEJ KONCEPCJI BUDOWY JEDNOŚCI NARODU_TYM RAZEM POLSKIEGO-,ŚMIERTELNYM WROGIEM,KTÓREGO NALEŻY W INTERNECIE; SPACYFIKOWAĆ,WYIZOLOWAĆ,OŚMIESZYĆ I ZNISZCZYĆ!
ZAGROŻENIEM W PROPAGOWANIU ICH ZMITYLIGIZOWANEJ NARODOWEJ HISTORII I NACJONALISTYCZNEJ  IDEOLOGII SĄ WSZYSCY NAWET INACZEJ NIŻ ONI MYŚLĄCY KATOLICY!
2.Przed III wojną światową ,prawica pomimo, że wygra wybory parlamentarne(jak już pisałem) to władzy nie zdobędzie bo nie będzie miała większości poselskiej,a po wyborach będzie (choć ułomnie)rządziło tzw:"centrum z lewicą",a póżniej nastąpi WIELKI ROZŁAM W KOŚCIELE KATOLICKIM SPOWODOWANY PRZEZ ZACHŁANNEGO ZAKONNIKA,ROZLEW BRATNIEJ POLSKIEJ KRWI i WIELE INNYCH NIESZCZĘŚĆ-CZY TO MOŻE SIĘ PODOBAĆ WIELU NACJONALISTYCZNYM IDEOLOGOM!?
3.Wielka Polska w XXII wieku ma się też rozpaść,a po 200 latach rozpocznie się stały trend zanikania państw i narodów na całej ziemi,tak jak w dawnych czasach poszczególnych plemion i pąństw plemiennych-JAK MYŚLISZ I MYŚLICIE _CZY TO TEZ MOŻE SIĘ PODOBAĆ IDEOLOGOM KONCEPCJI NARODOWEJ,A MÓWIĄC UCZCIWIE SKRAJNIE NARODOWEJ,CZYLI NACJONALISTYCZNEJ!?
W OCZYWISTY SPOSÓB NIE PASUJE TO DO KONCEPCJI ŻOŁNIERSKICH IDEOLOGÓW SKRAJNEJ PRAWICY BUSZUJĄCYCH PO INTERNECIE ,A WRĘCZ CZUWAJĄCYCH NAD TYM ABY INNA KONCEPCJA<CZY INNA NIŻ ICH PRAWDA NIE ZASIAŁA W NARODZIE POLSKIM CZEGOŚ CO NIE JEST ZGODNE Z ICH WIELKOLOTNYMI :MOCARSTWOWYMI I MESJANISTYCZNYMI MARZENIAMI I REALIZACYJNYMI PLANAMI!!!
CI IDEOLODZY-ŚWIADOMI LUB NIE ŚWIADOMI,CZUWAJĄ WIĘC NA STRAŻY SWOICH MARZEŃ I WIEDZĄC O TYM JAK POLACY I POLKI SĄ CZULI NA SPRAWY  BIBLII I WIARY KATOLICKIEJ W SWOJEJ MANIPULACYJNEJ GRZE Z WSZELKIMI SWOIMI ADWERSARZAMI WYKORZYSTUJĄ W SPOSÓB  BEZWZGLĘDNY I WYRACHOWANY PISMO ŚWIĘTE DO SWOJEJ KONCEPCJI NISZCZENIA PRZECIWNIKÓW I TO ZA WSZELKĄ CENĘ I WSZYSTKIMI BEZ ŻADNYCH OGRANICZEŃ DOSTĘPNYMI IM W INTERNECIE ŚRODKAMI, BIORĄC OCZYWISTY PRZYKŁAD Z DZIAŁALNOŚCI WIELU RÓŻNYCH SEKT WYSYŁAJĄCYCH W OBECNYM ŚWIECIE NA  LICZNE ŁOWY SWOICH-ŁOWCZYCH NAUCZYCIELI!
NIEJEDNOKROTNIE TU PISAŁEM O TYM,ŻE M NOSTRADAMUS W SWOICH CENTURIACH I INNYCH PRZEPOWIEDNIACH PRZESTRZEGA CZYTELNIKÓW PRZED RÓŻNYMI IDEOLOGIAMI ZARÓWNO KLASOWO INTERNACJONALISTYCZNYMI JAK I NARODOWO NACJONALISTYCZNYMI I RELIGIJNYMI STANOWIĄCYMI NAJWIĘKSZE ZAGROŻENIE DLA ŚWIATOWEGO POKOJU.
CI IDEOLODZY ZAPOMINAJĄ O JEDNEJ PRAWDZIE,ŻE WSZELKIE WYWYŻSZANIE SIĘ JEDNEGO NARODU NAD DRUGIM ZAWSZE SIĘ ŻLE KOŃCZY I TO W NAJWIĘKSZEJ CZĘŚCI DLA NIEGO SAMEGO!!!
TA KONCEPCJA PRAWICOWEGO MESJANIZMU I ZAŚCIANKOWOŚCI NARODOWEJ PRZYNIOSŁA POLSCE JUŻ NIE JEDNĄ W HISTORII KLĘSKĘ,A JEJ NAJTRAGICZNIEJSZYM MOMENTEM BYŁO POPARCIE TARGOWICY PRZECIWNEJ -JAK PISANO WÓWCZAS JAKOBIŃSKO LIBERALNEJ KONSTYTUCJI 3 MAJA.TYLKO BOWIEM NIELICZNI POLSCY DUCHOWNI I TO NIŻSZEGO SZCZEBLA,TACY JAK NP: HUGO KOŁŁĄTAJ BYLI ZWOLENNIKAMI TEJŻE KONSTYTUCJI!!!
NAWET DZISIAJ W CZASOPISMACH SKRAJNIE PRAWICOWYCH BRONI SIĘ PATRIOTYCZNYCH TARGOWICZAN(O CZYM JUŻ TU PISAŁEM PODAJĄC TYTUŁ WYDAWNICZY, TZW:"ZESZYTY HISTORYCZNE"TYGODNIKA"DO RZECZY") I ÓWCZESNYCH BISKUPÓW POLSKICH ,ORAZ ÓWCZESNEGO- PAPIEŻA,KTÓRZY W SWOICH PISEMNYCH DEKLARACJACH I OŚWIADCZENIACH POPIERALI WÓWCZAS -KOGO?-A NO TARGOWICZAN,A NIE JAKOBIŃSKO-LIBERALNYCH TWÓRCÓW KONSTYTUCJI TRZECIO-MAJOWEJ,TAK JAK I ZRESZTĄ ÓWCZESNE PARAFIALNE DUCHOWIEŃSTWO W SWOICH ÓWCZESNYCH HOMILIACH!
NIE DAJMY SOBIE WMÓWIĆ TERAZ,ŻE KOŚCIÓŁ I WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW POPIERAŁA KONSTYTUCJĘ 3-go MAJA-BO BYŁO CAŁKOWICIE ODWROTNIE!ZWOLENNICY TEJ KONSTYTUCJI TO BYŁA ZDECYDOWANA MNIEJSZOŚĆ POLAKÓW!!
POLSKI KOŚCIÓŁ RZYMSKOKATOLICKI ODEGRAŁ WIELKĄ ROLE PATRIOTYCZNĄ WIELOKROTNIE W HISTORII POLSKI W OKRESACH NAJCIĘŻSZYCH DLA NASZEJ OJCZYZNY:JAK NP: W CZASIE 123 LAT TRWAJĄCEGO OKRESU ROZBIOROWEGO,CZY TEŻ 44 LETNIEGO OKRESU TOTALITARNEJ KOMUNISTYCZNEJ DYKTATURY I DZIĘKI MU ZA TO!!!
ALE TEŻ UCZCIWY HISTORYK ,A NIE HISTORYK -IDEOLOG I POLITYK POWINIEN WZIĄŚĆ SOBIE DO SERCA RZECZYWISTA PRAWDĘ,A MIANOWICIE,ŻE POLSKI RZYMSKOKATOLICKI KOŚCIÓŁ DOPIERO PO WIELU LATACH W TRAKCIE ROZBIORÓW ZMIENIŁ SWOJE OFICJALNE ZDANIE(DOKUMENTY) W TEMACIE KONSTYTUCJI 3 MAJA I ZACIERAJĄC SWOJE UPRZEDNIE WROGIE JEJ STANOWISKO USTANOWIŁ 3 MAJA  NARODOWYM ŚWIĘTEM RELIGIJNYM!!!
JA CHCĘ MÓWIĆ ZAWSZE SWOIM RODAKOM PRAWDĘ I TO NIE TYLKO TĘ CHWALEBNĄ DOBRĄ ,ALE TEŻ TĘ PRZYKRĄ I SMUTNĄ ,CZYLI ZŁĄ ,TĘ ZE WSTYDEM PRZEMILCZANĄ PRZEZ POLAKÓW ZWĄCYCH SIĘ PRAWDZIWYMI PATRIOTAMI!!!
O wielu istotnych wydarzeniach z historii Polski większość Polaków nic nie wie,bo niby skąd ma wiedzieć?
ALE JAK MYŚLICIE,CZY TO DOBRZE,ŻE NIE WIE ,CZY ŻLE!?
Czy ogół społeczeństwa wie np: o tym,że Targowiczanie z poparciem polskiego Kościoła ustawili na Placu Zamkowym przed siedzibą Króla,czyli Zamkiem Królewskim,obok Kolumny Zygmunta wielki bo 5-o metrowej wysokości krzyż drewniany "w obronie ojczyzny,wolności narodu szlacheckiego i wiary katolickiej" czuwając przy nim dniami i nocami ,aby wymusić na Królu Polski Stanisławie Poniatowskim ZMIANĘ DECYZJI I PRZYSTĄPIENIE DO TARGOWICZAN - I CO? I OBLĘŻONY KRÓL w SWOIM ZAMKU ULEGŁ!!!
Takich ciekawych i intrygujących wydarzeń z historii Polski jest wiele ,ale kiedy o nich się pisze,to odpowiedż zawsze jest tylko jedna;"TO PISZE:ANTY-POLAK,ANTY PATRIOTA,ŻYD,MASON,KOMUCH ITP ,CZYLI ODPOWIEDZIĄ SĄ TYLKO ZMASOWANE ATAKI W POSTACI RÓŻNYCH(CZYŻBY KONSTRUKTYWNYCH?)-EPITETÓW I OSKARŻEŃ!
Ale czy epitety :złodziej ,oszust,kłamca anty -Polak,Żyd ,komuch itp bez umotywowanych oskarżeń nie są w swojej istocie NICZYM WIĘCEJ JAK ZWYKŁĄ HUCPĄ POLITYCZNĄ I PODŁOŚCIĄ!

Mógł bym na ten temat pisać jeszcze więcej i wiele ,ale Administrator strony i Wy musicie zadać sobie pytanie i zrozumieć jedno,że albo ta strona bedzie w swoich treściach dotyczyła tematu dyskusji o M Nostradamusie i jego XXI wiecznych wizjach,albo będzie ona polityczną HUCPĄ w której ja uczestniczyć NIE CHCĘ  I NIE BĘDĘ!
Nie miałem zamiaru tego pisać,ale teraz powiem jednoznacznie to ,że nie wierzę DALEJ w DOBRE INTENCJE PANA"HOLI",I W JEGO JAKOBY WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE-CO MÓWIĄC UCZCIWIE NIE MA DLA MNIE JEDNAK ŻADNEGO ZNACZENIA,BO BARDZIEJ SOBIE CENIĘ LUDZI NIE WYKSZTAŁCONYCH ,A MĄDRYCH POPRZEZ SWOJĄ WRODZONĄ INTELIGENCJĘ-JAK MĄDRYCH NAUKOWYCH KLEPTOMANÓW PROFESORÓW,KTÓRZY MÓWIĄ,A WŁAŚCIWIE BEZMYŚLNIE RECHOCĄ POWTARZAJĄC TO CZEGO ICH NAUCZONO I IM W MÓZGACH ZAKODOWANO,A TO Z JEDNEGO PRAWDZIWEGO I DOŚĆ PROZAICZNEGO POWODU -BRAKU INTELIGENCJI WIDOCZNIE WYRAŻONEJ W DZIEDZICZONYCH OD SWOICH PRADZIADÓW GENACH!
Przepraszam za ten twardy język ,ale MOŻE NIEKTÓRYM OSOBOM OCZY NA ŚWIAT I POLSKĘ SIĘ W KOŃCU OTWORZĄ!!!


NIE BĘDĘ KŁAMAŁ I PISAŁ O PRZEPOWIEDNIACH I WIZJACH M NOSTRADAMUSA TAK JAK CHCĄ I UWAŻAJĄ TO ZA STOSOWNE PEWNI PANOWIE IDEOLODZY,CZYLI TAK JAK NIEKTÓRYM INTERPRETATOROM KAZALI O M NOSTRADAMUSIE PISAĆ M.INNYMI TACY MARZYCIELE IDEOLOGICZNI JAK :HITLER,MUSSOLINI,STALIN ,LENIN,A NAWET MAO I INNI!!!

Będę obserwował z uwagą co się dzieje na tej stronie forum i kiedy dojdę do wniosku,że "nie mam co tu robić"to wtedy przestanę pisać i o tym Was poinformuję!
Proszę Pana "Centurio 06",o przemyślenie mojego artykułu i zastanowienie się nad tym ,czy jest jeszcze sens ,żeby na temat XXI wiecznych prawdziwych,a nie przekłamanych wizji i proroctw M Nostradamusa pisać ,czy nie?
I jeszcze jedno pisałem już o tym nie raz,ale to powtórzę:MNIE TEŻ WIELE PRZEPOWIEDNI M NOSTRADAMUSA ,RÓWNIEŻ TYCH MÓWIĄCYCH O POLSCE SIĘ NIE PODOBA,ALE TAK JAK DO TEJ PORY BĘDĘ PISAŁ TYLKO PRAWDĘ -NIE ZWAŻAJĄC NA NIC-BO PO PROSTU PRAWDA JEST MOIM CREDO ŻYCIOWYM W KONTAKTACH Z LUDŻMI!


Pozdrawiam:

Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-08-07 18:12:41)

1,882

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze
Ja jestem za kontynuacją tego tematu,przez twoją osobę. Jeżeli chodzi o holi to ... . Jeżeli grasz w szachy to powinieneś mój tekst przeczytać jako otwarcie. Wybacz jeżeli to zabrzmiało tak ,anie jak otwarcie. Ja jestem tego samego wyznania jak i Ty . Ale każdy człowiek ma prawo do szukania Boga i błądzenia. Czekam na dalsze twoje artykuły z niecierpliwością!!!
Pozdrawiam centurio06.

1,883

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

miałem już nie pisać ALE

"BARDZIEJ SOBIE CENIE LUDZI NIE WYKSZTAŁCONYCH <A MĄDRYCH POPRZEZ SWOJĄ WRODZONĄ INTELIGENCJĘ<JAK MĄDRYCH NAUKOWYCH KLEPTOMANÓW PROFESORÓW<KTÓRZY MÓWIĄ<A WŁASCIWIE BEZMYŚLNIE POWTARZAJĄTO CZEGO ICH NAUCZONO <A TO Z JEDNEGO POWODU _BRAKU INTELIGENCJI WYRAŻONEJ W DZIDZICCZONYCH OD PRADZIADÓW GENACH!"

NIE ŻYCZĘ SOBIE OBRAŻANIA MOICH PRZODKÓW - TYLKO OSTATNI Z OSTATNICH OBRAŻAJĄ CZŁONKÓW RODZINY OPONENTA - A W DODATKU JESZCZE SIĘ NIE ZNAMY !!!!

NAPISAŁ PAN "BARDZIEJ SOBIE CENIE LUDZI NIE WYKSZTAŁCONYCH <A MĄDRYCH POPRZEZ SWOJĄ WRODZONĄ INTELIGENCJĘ<JAK MĄDRYCH NAUKOWYCH KLEPTOMANÓW PROFESORÓW<KTÓRZY MÓWIĄ<A WŁASCIWIE BEZMYŚLNIE POWTARZAJĄTO CZEGO ICH NAUCZONO "

Otóż: to PAN był PRZYUCZANY NA KUL-u !!!!! do religii KATOLICKIEJ I TO PAN NIE DOPUSZCZA DO MOŻLIWOŚCI IŻ KrK to WIELKA NIERZĄDNICA Z Objawienia Jana i to, ze TO Krk może się mylić !!! Dlaczego ? bo Biblia to taaaaka świętość, że nawet nie można z niej korzystać ! - przypominam, to jest Instrukcja Obsługi Życia i jeżeli mamy wątpliwość ZAGLĄDAMY DO NIEJ - a nie bawimy się w katolickie kapłaństwo, które ustala w co wierzyć a w co nie - ŚREDNIOWIECZE MINĘŁO !!! POBUDKA !!!!! A każdy musi znaleźć  praawde samemu - oczywiście z pomocą Boga...

Co do MOJEJ RODZINY
TO MOŻE SOBIE PAN NIE ZDAJE SPRAWY ALE:
MÓJ prapradziadek był sławnym włoskim rzeźbiarzem, który ożenił się z austriacką arystokratką
MÓJ pradziadek był jednym z założycieli Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu i tam też nauczał !
MÓJ dziadek był znanym profesorem matematyki na UNI WRO, którego sława jest znana na uniwersytetach w Japonii i Kanadzie, JEGO IMIENIEM będzie niedługo nazywany tamtejszy wydział !
Z drugiej strony "Familii" miałem asystentów naukowych pracujących na różnych politechnikach w Kraju itd.

I WCALE NIE ZAMIERZAM MIEĆ TUTAJ RYWALIZACJI " KTO MIAŁ WIĘCEJ SŁAW W RODZINIE !"

ODPOWIEDŹ JAKĄ PAN UDZIELI JEST Z GÓRY ZNANA "NIE OBCHODZI MNIE TO " - ALE jak na coś się powołujemy to najpierw musimy sprawdzić podstawy - jeżeli GADAMY BZDURY O JAKICH NIE MAMY POJĘCIA - TO DOWÓD NA NASZĄ "MAŁOŚĆ" - nie rzuca się słów na WIATR - MOJE POSTY ZAWIERAŁY W SOBIE
- WIEDZĘ
-CYTATY
- TEZY
- i ARGUMENTY

JEŻELI NIE MOŻNA Z CZYMŚ SIĘ ZMIERZYĆ TO WARTO TO PRZEMILCZEĆ - TAK ZNAM SPOSOBY KLERU -> BO MIAŁEM TEŻ I TAKICH W RODZINIE !!! POWOŁYWAŁEM SIĘ TEŻ NA TAJNE STOWARZYSZENIA BO PEWNIE PAN NIE ZGADNIE ? - TAK I TAKICH MIAŁEM W RODZINIE !!!

PROSZE PANA - PANA DOROBEK NIE POZWALA NA  OBRAŻANIE RODZINY INTERLOKUTORA !
ROZUMIEM, ŻE OGIEŃ ZWALCZAMY OGNIEM TAK ? nauczyli pana koledzy z forum gazeta prawna ? NIE TYM RAZEM !
MAM GDZIEŚ PAŃSKIE POCHODZENIE - MOZE NAWET JEST PAN TYPEM KTÓRY MA HERB I ZA KAŻDYM RAZEM CHWALI SIĘ SWOIM POCHODZENIEM ! NIE INTERESUJĄ MNIE TAKIE SPRAWY - na marginesie, jak z pana taki dobry historyk to zapewne wie pan, że WIĘKSZOŚĆ HERBÓW DZISIEJSZEJ SZLACHTY - była kupowana za przysłowiowe "pół litra" jakieś 200 lat temu - TAKŻE NIE INTERESUJE MNIE POCHODZENIE NIKOGO ! - KAŻDY ŚWIADCZY O SOBIE !!!


ZASTANAWIA MNIE TEŻ TON PRZYWOŁANIA KOLEGI centurio06 do PORZĄDKU jak jakiegoś "pieska salonowego" - JAK JUŻ PISAŁEM - KAŻDY MA SWOJĄ MÓZGOWNICĘ ! NIE MA PAN PRAWA DO TAKIEGO TRAKTOWANIA LUDZI !

I PRZYPOMINAM, ŻE NIE ODNIÓSŁ SIĘ PAN W OGÓLE DO MOICH 4 POSTÓW - 0 ARGUMENTÓW - > NULL -> ZERO  JEŻELI KTOŚ NAUKOWO ROZMAWIA - TRZEBA OBALIĆ WSZYSTKIE ARGUMENTY PRZECIWNIKA albo SIĘ Z NIMI ZGODZIĆ !!  a nie mówić "bo tata Marcina powiedział" albo "bo kościół mówi tak" cóż z tego skoro za 10 lat będą inaczej śpiewać... PAN NATOMIAST ZROBIŁ COŚ TAKIEGO : "NIE BO NIE" -  PRZYPOMINAM, ŻE TAK ZACHOWUJĄ TYLKO KOBIETY - I TO TE MNIEJ ROZGARNIĘTE ! JEDNYM SŁOWEM WSTYD - TEGO  PANA NAUCZYLI NA KULU ?????
I PROSZĘ SIĘ NIE POWOŁYWAĆ NA KOŚCIÓŁ KATOLICKI BO TO INSTYTUCJA, KTÓRA WSPÓŁPRACOWAŁA Z HITLEREM ITD. WIĘC WIEDZIEĆ TO WSZYSTKO I NIE WYSTĄPIĆ " BO NIE" TO NIECH KAŻDY OCENI CO TO ZA POSTĘPOWANIE !

ŻEGNAM I NIE ŻYCZĘ SOBIE OBRAŻANIA MNIE BĄDŹ MOJEJ RODZINY
WYPRASZAM SOBIE

KAŻDY ZNAJDZIE W moich TEKSTACH  TO CO CHCE -> RESZTA NALEŻY JUŻ DO INTERPRETACJI
A PRAWDA PRZYCIĄGA JAK MAGNES !

PROSZĘ ZAKOŃCZYĆ DYSKUSJĘ NA MÓJ TEMAT !
z każdym kolejnym, podobnym postem ośmieszy się PAN do reszty !

ps  ",który napisał ów "artykuł" na stronie forum "Gazety Prawnej""kiedy wybuchnie III wojna światowa"zainspirowanej i założonej przez Pana Arteuzę!
Spotkała się ona tam z dużym i pochlebnym aplauzem przez moich tamtejszych bezpardonowych nie przebierających w słowach przeciwników!"

JAKIM APLAUZEM ??? NIKT NIE ODPOWIEDZIAŁ NA MOJE POSTY !!! NIKT !   NIE WIEM JAKIE TABLETKI ŁYKASZ, ALE ZMIEŃ JE

ps 2 jaka POLITYKA ? PRZECIEŻ TOTALNIE MNIE TO NIE INTERESUJE - MAM WRAŻENIE, ŻE GONISZ WŁASNY OGON

ps 3 zastanawiałem się czy dać się sprowokować - i w sumie Ci się udało - BRAWO
ALE WIĘCEJ TEGO NIE ZROBIĘ ! BO WIDZĘ, ŻE MASZ OMAMY, KTÓRE ŁATWO SPRAWDZIĆ - np. TE ZWIĄZANE Z MOIM APLAUZEM NA FORUM GAZETA PRAWNA !!

ps 4 "BARDZIEJ SOBIE CENIE LUDZI NIE WYKSZTAŁCONYCH" - ALEŻ OCZYWIŚCIE ZE TAK - KAŻDY KTO MA INNE ZDANIE ALBO MA BARDZIEJ MOJSZĄ NIŻ TWOJSZĄ PRAWDE JEST IDIOTĄ - NIE ZALEŻY ILE MA IQ, CO WYZNAJE, JAKI MA KOD GENETYCZNY itd. - coś jeszcze ?

COŚ PODEJRZEWAM, ŻE JEST PAN ŻYDEM !!! TAK TAK, ŻYDEM, ALE BYŁYM - TAK JAK NOSTRADAMUS -> MOŻE DLATEGO PRZYPADLIŚCIE SOBIE TAK DO GUSTU ! KTO TO WIE (dlaczego tak uważam? - pańskie zapatrywania na DEFINICJĘ NARODU POLSKIEGO I POCHODZENIE GENETYCZNE (bo jak wiemy  90 % Żydów jest wykształconych, więc jak sądzę miałby się pan kim pochwalić) MA WSZYSTKO WSPÓLNEGO Z ŻYDOSTWEM TALMUDYCZNYM I PRZYPOMINAM, ŻE ŻYDZI WYZNAJĄCY TALMUD - NIE MAJĄ ŻADNYCH OPORÓW W STOSUNKU DO ZAJMOWANIEM SIĘ PRZEPOWIEDNIAMI - KTÓRE POCHODZĄ OD SZATANA ! a prawdziwi Żydzi (kto zna chociażby jednego prawdziwego ten wie, żę jest zakaz zajmowania się tym bezpośrednio -> dlatego ja sprawdzam wszystko  w Biblii, ponieważ czego tam nie ma : np bzdurach które Nostradamus opisał, ale nie ma ich w Biblii - to w to NIE WIERZE) zostali zmasakrowani podczas Holocaustu - zostali tylko malowani Chazarowie...

ps, skąd taka niechęć do cytowania Biblii ? pod kołderką zakazu pseudo kościoła katolickiego - prawdziwe zamiary <TFU>
ps2 - gdy ktoś kończy swój wywód " TAK, TO PRAWDA" to zaczynam się zastanawiać....

A TERAZ ŻEGNAM - NA ZAWSZE

I MOŻESZ PISAĆ CO CHCESZ - WSZYSTKO MOŻNA SPRAWDZIĆ - POSTY SĄ, ODPOWIEDZI SĄ, ARGUMENTY - PO JEDNEJ STRONIE SĄ, NIC TYLKO CZYTAĆ I PROSIĆ O ZROZUMIENIE
A RESZTA TOWARZYSTWA MUSI SIĘ ZASTANOWIĆ - KTOŚ TU MIAŁ (NIE DO KOŃCA)INNĄ TEORIĘ - (POPARTĄ ARGUMENTAMI) I JUŻ NIEWYGODNY - PAMIĘTAJCIE - PO TO MACIE SWÓJ ROZUM ŻEBY GO UŻYWAĆ.

1,884

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Prezydent USA Barack Obama odwołuje spotkanie z Władimirem Putinem zaplanowane na wrzesień. Jak podaje agencja AP, to reakcja na przyznanie przez władze w Moskwie tymczasowego azylu Edwardowi Snowdenowi.

1,885

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Obejrzałem i wysłuchałem bardzo ciekawego wystąpienia Mariusza Maxa Kolonki jego serii,
z cyklu"Mówię jak jest".

Oto link:

http://www.youtube.com/user/media2000corp

M Nostradamus pisał o rasowych,narodowych i innych problemach w USA,które staną się dla nich zarzewiem nowego konfliktu,czyli II wojny Domowej.
Pisał też on o problemach w Unii Europejskiej,które będą coraz bardziej narastały,aż do jej rozpadu.

Ta wypowiedż Maxa Kolonki w/g mnie zaczyna być potwierdzeniem XXI wiecznych wizji M Nostradamusa.

Polecam i pozdrawiam:


Atraktor

1,886

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

centurio06 napisał/a:

Prezydent USA Barack Obama odwołuje spotkanie z Władimirem Putinem zaplanowane na wrzesień. Jak podaje agencja AP, to reakcja na przyznanie przez władze w Moskwie tymczasowego azylu Edwardowi Snowdenowi.

I W/G MNIE NARESZCIE BARDZO DOBRA DECYZJA OBAMY!

Pozdrawiam;


Atraktor

1,887

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

witam  Pierwsza dobra decyzja Obamy ; Atraktorze z jakiej części sceny politycznej będą  Uwodziciel i Głupiec i jak długo będą rządzić pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-08-07 17:50:33)

1,888

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Rosja ma ogromne problemy z wydaniem 160 mld $ na unowocześnienie swojej armii do 2020 roku. Większość z tych pieniędzy chce wydać we własnym przemyśle lecz jakość produktów i poziom zaawansowania technicznego przemysłu zbrojeniowego Rosji nie odpowiada wymogą armii. Będzie to miało ogromne konsekwencje w realizacji programów modernizujących. Programy mogą być opóźnione o dekadę. Armia niegdyś chluba Rosji ,a dziś no cóż poziom zaawansowania technicznego i nasycenia nowoczesną bronią jest taki jak u nas czyli marność nad marnościami i tylko marność. Rosja jest blokowana przez Smoka i Neptuna w wgląd i dojście do nowych technologii. Własnych Rosja już chyba nie będzie w stanie rozwijać. Wiele zespołów naukowo-badawczych zlikwidowano,a także nastąpił tam ,,drenaż mózgów" i wielu znakomitych naukowców pracuje dla USA lub ChRL. Jak widać scenariusz przyszłych wydarzeń zaczyna się powoli wypełniać.
Holi
Jak każdy człowiek i ja mam swój rozum mniejszy lub większy może nie taki jak twój ale jak stare powiedzenie mówi ,, czego jak czego ale rozumu Bóg dał każdemu tyle ile trzeba bo każdy człowiek mówi ,że ma go dużo" . Bardzo bym był ciekaw strony założonej przez Ciebie o tematyce religijnej ,a zwłaszcza mówiącej o czasach ostatecznych z wizji i proroctw zawartych w Biblii . Jak mniemam apokryfy są przez ciebie odrzucone i Koran, nad nimi nie będziesz się pochylał gdyż pochodzą według Ciebie też od Lucyfera jak mniemam . Bardzo bym chciał zobaczyć stronę przez Ciebie założoną i poczytać to co masz do przekazania.
Mam tylko nadzieję iż temat na foru przez twoją osobę założony będzie sobie liczyła co najmniej 1000 str. Temat religii chrześcijańskiej ,a właściwie twoich poglądów o niej (błędów i wypaczeń Katolicyzmu) był by bardzo ciekawy i wiele można by się dowiedzieć o tym co masz do powiedzenia.
Pozdrawiam centurio06.
Ps
Rosyjskie FSB chce przeprowadzić ogromny przetarg na maszyny do pisania. Jak domyślam się po rewelacjach Uciekiniera z USA.

Ostatnio edytowany przez centurio06 (2013-08-07 18:42:36)

1,889

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://www.geopolityka.org/analizy/2381 … acka-obamy Z powodu Snowdena pogarszają się relacje rosyjsko amerykańskie a polepszają Chińsko amerykańskie !  przepowiednie Nostradamusa zaczynają się spełniać  pozdrawiam

1,890

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

dmox napisał/a:

witam  Pierwsza dobra decyzja Obamy ; Atraktorze z jakiej części sceny politycznej będą  Uwodziciel i Głupiec i jak długo będą rządzić pozdrawiam

Witam:

Trudno jest jednoznacznie na to pytanie odpowiedzieć!
Dlaczego?
Przecież M Nostradamus nie pisał o opcjach politycznych ,nazwach partii itp.
Z jego przepowiedni możemy tylko wysnuwać różne wnioski;mniej,lub bardziej prawdopodobne.
Tak więc w/g mnie mogą to być politycy tzw:centrum lub lewicy,ale mogę się mylić.
Tak jak zawsze każda przepowiednia M Nostradamusa staje się ZROZUMIAŁA W PEŁNI dopiero po jakimś czasie,a mianowicie wtedy kiedy coś się wydarzy,lub wtedy kiedy się o czymś dowiadujemy i wtedy to INTERPRETATORZY M NOSTRADAMUSA SZUKAJĄ "NA GWAŁT"JAKIEGOŚ TEKSTU I CZĘSTO CHOĆ PRZYZNAM,ŻE NIE ZAWSZE, GO ZNAJDUJĄ!
Myślę,że znana powszechnie centuria o;" pojawiającym się Królu Przestrachu w roku 1999"NA PEWNO SIĘ WYPEŁNI!
Jak wiemy w owym roku miało miejsce nad Europą,a właściwie Francją(pełne)zaćmienie Słońca.Wielu interpretatorów M Nostradamusa (nie wszyscy)uważają,że może to być data np:nie urodzenia,A CHRZTU HENRYKA SZCZĘŚLIWEGO,który ma się urodzić zimową porą w wodniku w czwartek w królewskim mieście Angouleme-co w tym wypadku(jednak nielicznym) jest PEWNIKIEM!
M Nostradamus bardzo dużo napisał o tym drugim francuskim Królu Słońce za którego uważany był też Ludwik XVI.
Niektórzy jednak interpretatorzy uważają że lato roku 1999 ,to jest data urodzin Antychrysta III,czyli Mahdiego,a jeszcze inni to wydarzenie na niebie(zaćmienie słońca) łączą z narodzinami tzw:Jezusa Muzułmańskiego,który ma być prawą ręką Mahdiego i w szczególny sposób to znaczy BARDZO;OKRUTNY, BRUTALNY I BEZWZGLĘDNY MA ISLAMIZOWAĆ CAŁĄ EUROPĘ!
To Jezus Muzułmański MA BYĆ NAJWIĘKSZYM KATEM EUROPY,jak twierdzą Ci interpretatorzy.
Jak będzie na prawdę?
Powtarzam więc,że trudno w tej chwili na te pytania odpowiedzieć-tak też jest z wieloma innymi sprawami,również z latami panowania,czy sprawowania rządów przez różne przyszłe postaci wymienione przez M Nostradamusa!

Pozdrawiam;


Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-08-08 12:23:16)

1,891

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktor napisał/a:

Witam:



Przepowiednia;168,52(sześciowiersz) Almanach rok; 1614

Wśród Arabskich krajów ciągły barbarzyński zamęt,
Żaden chrześcijanin i poseł nie może czuć się bezpieczny,
Nim Pan przekaże władzę w ręce ludu Setytów,
Przed porządkiem Mahdiego uczniowie Kaina wiele krwi wytoczą,
Gdy na niebie Italii i Judei ukaże się żeński znak,
Po 113 obrotach Księżyca Książe Pokoju odda władzę TRZECIEMU!


Atraktor


chciałem jedynie zwrócić uwagę, że w tym roku spodziewamy się dużego widowiska na niebie a konkretnie komety, która jak zapowiadano ma posiadać długi warkocz świetlny za sobą,
gołym okiem ma być widoczna ze względu na swoją jasność nawet za dnia
C/2012 S1 (ISON)  ma być widoczna dosyć długo bo ok 1 mesiąca
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nasa- … omety-ison

to tak ku woli zbieżności z cywowanym "żeńskim znakiem" na niebie,
swoją drogą zapowiedź Mahdiego w koranie jest opisana dosyć ściśle co do warunków i jedym z nich jest właśnie kometa

1,892

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://www.rp.pl/artykul/947824,1036931 … n.html?p=4 Atraktorze co sadzisz o tym artykule Friedmana ? Napisał też książkę następne sto lat Przewiduje dalszą dominacje USA do końca wieku ... potęgę Polski ;Jego zdaniem Chiny ich potęgę zastąpi  Japonia ; i Indie ; . Przewiduje potęgę Turcji i że Arabowie będą popierać ją w obawie przed Iranem ;co się nie spełni Arabia nie poprze Turcji ; Japonia nigdy nie zastąpi Chin  życzenie USA ; . Friednman   zadaje znak zapytania czy USA w 22 wieku nie zostaną zastąpione  przez Meksyk  który w miarę wzrostu potęgi będzie chciał oddania  Kalifornii i Teksasu ... pozdrawiam

1,893

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

dmox napisał/a:

http://www.rp.pl/artykul/947824,1036931 … n.html?p=4 Atraktorze co sadzisz o tym artykule Friedmana ? Napisał też książkę następne sto lat Przewiduje dalszą dominacje USA do końca wieku ... potęgę Polski ;Jego zdaniem Chiny ich potęgę zastąpi  Japonia ; i Indie ; . Przewiduje potęgę Turcji i że Arabowie będą popierać ją w obawie przed Iranem ;co się nie spełni Arabia nie poprze Turcji ; Japonia nigdy nie zastąpi Chin  życzenie USA ; . Friednman   zadaje znak zapytania czy USA w 22 wieku nie zostaną zastąpione  przez Meksyk  który w miarę wzrostu potęgi będzie chciał oddania  Kalifornii i Teksasu ... pozdrawiam

Witam:

George Friedman urodził się w roku 1949 w Budapeszcie stolicy Węgier.
Jest amerykańskim politologiem pochodzenia żydowskiego.
Jego geopolityczne prognozy na wiek XXI są ogólnie znane.
Wiele z jego wcześniejszych prognoz się spełniło (około 30%) -najważniejsza to upadek ZSRR,ale wiele również nie.
Nie przewidział np;wzrostu potęgi Chin,terroryzmu islamskiego, rewolt w krajach arabskich itd.
Ta pierwsza prognoza to znaczy upadek ZSRR przyniosła mu dużą popularność i sławę,ale muszę Wam powiedzieć,że w jednym ze swoich wywiadów przyznał się do tego,że zna wiele przepowiedni M Nostradamusa,chociaż zaznaczył,że nie bierze ich pod uwagę poważnie-w co nie bardzo mi się chce wierzyć!
Czy był szczery w tej rozmowie z dziennikarzem -tego nie wiem?
W swoich prognozach George Friedman nie przyjmuje do wiadomości proroctw M Nostradamusa o MAJĄCYM NASTĄPIĆ WIELKIM KONFLIKCIE CHRZEŚCIJAŃSKO-MUZUŁMAŃSKIM W XXI WIEKU I WYBUCHU III WOJNY ŚWIATOWEJ,KTÓRA NA ŚWIECIE MA PRAKTYCZNIE W UKŁADZIE GEOPOLITYCZNYM ZMIENIĆ WSZYSTKO-DLATEGO UWAŻAM,ŻE ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ JEGO PROGNOZ POLITYCZNYCH JEST NIETRAFNA!
Dla przykładu podam,że przed rokiem 1939 wielu sławnych politologów nie przyjmowało w swoich założeniach wybuchu II wojny światowej,a więc ich prognozy geopolityczne też okazały się MYŚLOWĄ FUSZERKĄ!
Wybiórczość tekstów M Nostradamusa przez WIĘKSZOŚĆ IDEOLOGÓW I POLITOLOGÓW W RÓŻNYCH CZASACH,TAKŻE I OBECNYCH JEST DOBRZE ZNANA,NP:POLSCY PRAWICOWCY PRZYJĘLI ZA M NOSTRADAMUSEM TO,ŻE POLSKA BĘDZIE POTĘGĄ,ALE ODRZUCILI ZWIĄZANE Z TYM WYDARZENIEM INNE SPRAWY,TO JEST RZĄDY GENERAŁA DYKTATORA,WPROWADZANIE SIŁĄ ISLAMU,ORAZ RÓWNIEŻ WYBUCH III WOJNY ŚWIATOWEJ!
MOŻNA I TAK,ALE CZY TO NIE JEST OSZUSTWO,SZYTE TAK ZWANYMI:"GRUBYMI NIĆMI"!!!
Pozdrawiam:

Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-08-08 16:03:37)

1,894

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

do holi... ciekaw jestem czy jest jakas strona / forum gdzie mozna zlaezc twoje przemyslenia  ?

jestem roszczarowny postawa atraktora, ktory zaatakowal holiego ...

1,895

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam;

Dzisiaj(jak mi się wydaje) przedstawię bardzo charakterystyczny tekst M Nostradamusa o nas-to znaczy o ludziach,którzy żyją w naszych czasach,czyli przed wybuchem III Wojny światowej.

A oto on:

Przepowiednia:49,186(sześciowiersz)Almanach rok 1614.

Z początkiem 21 wielu nie będzie dopuszczało myśli,
że marzeniom i pokojowi ich duszy następuje powolny kres!
Ci,którzy nie zaznali pierwszej i drugiej,znów przed trzecią,
ulegną wielkiej pokusie i ułudzie;starych ideologii i nowych oszustw!
Świat;piękny i bogaty w swej naturze przekazany przez Stwórcę ludziom,
nadmiernie i żle wykorzystywany zamieniać się będzie w ziemię; Posejdona i Eris!


Ten tekst w/g mnie jednoznacznie opisuje dzisiejszą sytuację na świecie!
Ludzie-pomimo zmieniającej się na niekorzyść sytuacji gospodarczej świata,a także ich sytuacji materialnej,coraz częściej powtarzających się niekorzystnych i wręcz katastroficznych zjawisk naturalnych;powodzi,suszy,huraganów,trzęsień ziemi itd.wynikających przede wszystkim ze złego gospodarowania bogactwami(zasobami)naturalnymi ziemi-jako planety przyczyniają się do NASTĘPUJĄCYCH CORAZ SZYBCIEJ NIEKORZYSTNYCH ZMIAN KLIMATYCZNYCH i ŚRODOWISKOWYCH I RÓWNOCZEŚNIE ZAPOMINAJĄC O TRAGICZNYCH WYDARZENIACH ;I i II wojen światowych PRZYJMUJĄ POWTÓRNIE ICH SKRAJNE KONFRONTACYJNE IDEOLOGIE,A TAKŻE NOWE OSZUSTWA Z NIMI ZWIĄZANE!
Ostatni wierz(szósty)wymienia dwa starożytne bóstwa greckie ,to jest POSEJDONA;boga mórz i oceanów,oraz huraganów i trzęsień ziemi,oraz;ERIS;uskrzydloną(czyżby samoloty bojowe i rakiety)boginię;chaosu,niezgody i niepokojów społecznych!

NIC DODAĆ I NIC UJĄĆ W/G MNIE ŻYJEMY W CORAZ CIĘŻSZYCH CZASACH!!!

Pozdrawiam:


Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-08-10 13:30:45)

1,896

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Tak  ciężkie czasy !  Atraktorze co myślisz o planowanych  protestach związkowców jesienią ? Mówią że będą protestować do ustąpienia  rządu  . A Tusk  według plotek rozważa rezygnacje z funkcji premiera i skupienie się na partii  Albo kandydowanie na prezydenta jako kandydat po  pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-08-10 15:21:26)

1,897

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Czytałem że Komorowski ma stanąć na czele po w 2015 roku co o tym myślisz Atraktorze Czy jeszcze ta koalicja przetrwa do 2015 i upadnie w następnej kadencji   ?

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-08-10 15:20:51)

1,898

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

dmox napisał/a:

Tak  ciężkie czasy !  Atraktorze co myślisz o planowanych  protestach związkowców jesienią ? Mówią że będą protestować do ustąpienia  rządu  . A Tusk  według plotek rozważa rezygnacje z funkcji premiera i skupienie się na partii  Albo kandydowanie na prezydenta jako kandydat po  pozdrawiam

Witam:

Nie jest łatwo obalić jakiś rząd i to jeszcze demokratycznie wybrany.
Czy nam się to podoba,czy nie TO JAKAKOLWIEK ZMIANA RZĄDU W WYNIKU ROZWIĄZANIA SIŁOWEGO SPOTKAŁA BY SIĘ Z BARDZO PRZYKRYMI KONSEKWENCJAMI DLA PRZYSZŁEGO RZĄDU POWOŁANEGO W TEN SPOSÓB PRZEZ CAŁY ŚWIAT ZACHODNI W TYM USA!
Egipt,Syria itd to NIE BYŁY PAŃSTWA DEMOKRATYCZNE,WIĘC NIE NALEŻY PORÓWNYWAĆ TYCH KRAJOW DO POLSKI.
POZA TYM POLSKA NALEŻY DO UNII EUROPEJSKIEJ I NATO,WIĘC TEGO TYPU POWOŁANIE NAWET TYMCZASOWEGO RZĄDU NIE WCHODZI W OGÓLE W RACHUBĘ!
Na co więc może liczyć cała opozycja to znaczy;Związki Zawodowe,PIS,SLD,Ruch Palikota,czy zwolennicy księdza Rydzyka,ano TYLKO NA TO ,ŻE W WYNIKU ZMASOWANYCH LICZONYCH W SETKI TYSIĘCY WYSTĄPIEŃ LUDNOŚCI GŁÓWNIE W DUŻYCH MIASTACH STRAJKU GENERALNEGO W PRAWIE WSZYSTKICH WIĘKSZYCH ZAKŁADACH PRACY I PAŃSTWOWYCH I PRYWATNYCH-POLSKI RZĄD I PREZYDENT ZGODZĄ SIĘ NA OGŁOSZENIE WCZEŚNIEJSZYCH WYBORÓW PARLAMENTARNYCH.

POLSKA NIE JEST JUŻ ANI KRAJEM MONOPARTYJNYM<ANI KRAJEM W KTÓRYM WŁAŚCIWIE WSZYSTKO NALEŻY DO PAŃSTWA JAK ZA CZASÓW PRL ,UWAŻAM WIEC ,ŻE TE PROTESTY NIE PRZYNIOSĄ ŻADNEGO SKUTKU POLITYCZNEGO I NIE OBALĄ RZĄDU.
Polska to nie Grecja,Hiszpania,Włochy,Cypr,Portugalia itd ,gdzie kryzys gospodarczo-społeczny zatacza szerokie kręgi,gdzie np;zmniejsza się drastycznie pensje i emerytury-a i tak wszelkie protesty są tam bezwzględnie duszone już w zarodku!
To jeszcze nie czas w Polsce na tego typu siłowe rozwiązania-może za kilka,lub kilkanaście lat!
W Polsce bezrobocie jest sporo mniejsze niż tam,a kraj chociaż powoli to się jednak rozwija,a nie cofa!
Oprócz ludzi biednych istnieje już nie żle prosperująca klasa średnia-dość liczna i krajowy ekspansywny kapitał.A TAKIE GRUPY SPOŁECZNE ZAWSZE BOJĄ SIĘ JAKICHKOLWIEK EKSTREMALNYCH ZMIAN!
Czy w Grecji ,na Cyprze w Hiszpanii ,Portugalii itp DOSZŁO DO OBALENIA RZĄDÓW SIŁĄ?-OTÓŻ NIE!
POZA TYM MUSISZ PAMIĘTAĆ,ŻE KAŻDA WŁADZA MA RÓWNIEŻ MASY SWOICH ZWOLENNIKÓW,KTÓRYCH TEŻ MOŻE WYPROWADZIĆ NA ULICĘ,TAK NP:DZIEJE SIĘ TO OBECNIE W EGIPCIE,CZY SYRII I WTEDY DOSZŁO BY U NAS NA PEWNO KRWAWEJ WOJNY DOMOWEJ!

JA NIE BIORĘ OBECNIE TYCH GRÓŻB OPOZYCJI NA POWAŻNIE-JESZCZE NIE TERAZ,NIE W TEJ SYTUACJI GEOPOLITYCZNEJ ŚWIATA JEST TO W POLSCE MOŻLIWE!!!
Tusk do roku 2015 nie zrezygnuje w/g mnie z władzy bo"ma w kieszeni"zwycięstwo nad Gowinem w wyborach na przewodniczącego PO(po co by na szefa PO startował?)
Myślę,że może(chociaż nie jestem tego pewien) rządzić po wyborach w roku 2015 w koalicji z SLD,po mima przegrania wyborów Z PIS,który nie uzyska w/g mnie większości sejmowej(pomimo zwycięstwa w wyborach)Może też po roku 2015 premierem zostać już tzw"Chytry Lis",a nie Tusk,ale za wcześnie jest o tym mówić.
Zobaczymy,jak będzie!


Pozdrawiam:


Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-08-10 16:55:19)

1,899

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

dmox napisał/a:

Czytałem że Komorowski ma stanąć na czele po w 2015 roku co o tym myślisz Atraktorze Czy jeszcze ta koalicja przetrwa do 2015 i upadnie w następnej kadencji   ?

Witam:

B.Komorowski będzie kandydował na Prezydenta RP w roku 2015 i zgodnie z przepowiedniami M Nostradamusa,myślę,że te wybory wygra!
Konstytucja RP zabrania Prezydentowi należenia do jakiejkolwiek partii politycznej.
Zaraz po swoim wyborze z przewodniczącego i członka SDRP(poprzedniczki SLD)zrezygnował formalnie A.Kwaśniewski,również Lech Kaczyński zrezygnował z członkostwa PIS i to samo zrobił B Komorowski w roku 2010,czyli zrezygnował z członkostwa w PO.
Gdyby Prezydenci elekci nie dopełnili tej prawnej czynności,to nie mogli by złożyć przed obiema izbami Zgromadzenia Narodowego RP,czyli Sejmem i Senatem przysięgi wierności na Konstytucję i wówczas zarządzono by nowe wybory prezydenckie.(marszałek Sejmu).
B Komorowski mógłby zostać przewodniczącym PO gdyby w roku 2015 nie kandydował na Prezydenta RP,lub gdyby wybory na Prezydenta po prostu przegrał!

Pozdrawiam;

Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-08-10 19:37:40)

1,900

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Na forum GP w wątku Arteuzy wklejałem wypowiedzi niejakiego "Cezara II"
Będę je wklejał i tutaj bo są ciekawe.   smile

~Cezar II : III TAJEMNICA FATIMSKA WŁAŚNIE SIĘ WYPEŁNIA:
Rosja (po 1991roku - której ta tajemnica dotyczy) nie została poświęcona Niepokalanemu Sercu Maryi - dlatego na nowo rozszerza swoje błędne nauki. Stanie się znów zagrożeniem dla Europy i świata. Rzym będzie zrujnowany - po ciałach duchownych i wiernych szedł będzie Papież z procesją i prowadził będzie resztki ludu do Krzyża - który jest zapowiedzią Paruzji. Trzydniowe zaćmienie to Znak Jonasza który zapowiadał Jezus dla tego pokolenia które na sobie doświadczy wszystkich innych znaków:
wojny, powodzie, trzęsienia Ziemi, prześladowania chrześcijan (które dopiero nadejdą), Ewangelizację i Paruzję. Prześladowania Chrześcijan które nadejdą przyniosą męczeństwo większe niż to którym doświadczeni byli pierwsi Chrześącijanie:
Patrzcie oto sa ostatni którzy byli pierwszymi i sa pierwsi którzy będa ostatnimi. Przyjdą os wschodu i zachodu, od północy i południa.
http://wiadomosci.onet.pl/forum/watykan … zytaj.html

~Cezar II : Najważniejsza jest ta listopadowa kometa - zanim ujrzycie na niebie dwa słońca.
http://wiadomosci.onet.pl/forum/nasa-du … zytaj.html


Brak zdjęcia
~Cezar II : Niedługo usłyszycie o trzęsieniu Ziemi w Rosji i Chinach. A gdy ujrzycie jak zapada się Syberia sam Perun w ognistych orkanach zstąpi na arktyczny biegun - gdy Franciszek znosił będzie celibat... A potem Piotr prowadził będzie swój lud pośród wielu cierpień - bity falą nieszczęść pośród opustoszałych kościołów. Gloria Olivae! Chwała Ogrodu Oliwnego! Chwała Zmartwychwstania.
http://wiadomosci.onet.pl/forum/niecodz … zytaj.html