641

Odp: Rozbitkowie

No i Chabadzik się znalazł. smile Czy byli żydzi sprzedający żydów? Aj waj wicie rozumicie big_smile
Klarenbach do rabina Ber Stamblera: „Czy byli Żydzi sprzedający Żydów?”
http://wdolnymslasku.com/2018/01/30/kla … acy-zydow/
To może ja odpowiem. Byli i było ich dużo. smile
https://ciekawostkihistoryczne.pl/2011/ … a-zydowka/

Andrzej Duda: Naszym obowiązkiem jest głoszenie prawdy o Zagładzie Żydów (jaka by ta prawda nie była) big_smile

642

Odp: Rozbitkowie

Izrael zarządza w szkołach lekcje o udziale Polaków w zagładzie Żydów

https://kresy.pl/wydarzenia/izrael-zarz … zie-zydow/

ne,ne ,ne ,to ne przechodzi do żadna rubryka ,mądrzejsze jest nie wspomnieć o tem,to wcale,wcale nie jest podobne

Szalom Dow Ber Stambler      Pamiętaj,że śledzi cię Sztuczna Inteligencja Komputer Bestia 666 z Belgii

643

Odp: Rozbitkowie

Izraelski rząd kilka dni temu uruchomił program szpiegowania użytkowników sieci społecznościowych na całym świecie. Wyszukuje on wszelkie „posty antysemickie” – za które też są uważane nieprzychylne uwagi pod adresem państwa Izrael – zestawiane w specjalnych raportach przez ekspertów ministerstwa ds. diaspory. Pozyskane informacje mają być pretekstem do domagania się od rządów w danych krajach zdecydowanej reakcji wobec „antysemitów”. Posty wyszukiwane są na Facebooku i Twitterze w języku angielskim, arabskim, francuskim i niemieckim.

Z czasem do inicjatywy mają dołączyć inne media społecznościowe. System uruchomiony w zeszłym tygodniu był przygotowywany w ciągu ostatniego roku przez ministerstwo obrony Izraela i ministerstwo ds. diaspory.

Minister ds. diaspory Naftali Bennett podkreślił, że platforma znana jako System Monitorowania Antysemityzmu w Sieci (Anti-Semitism Cyber Monitoring System – ACMS), nie ma na celu monitorowania krytyki Izraela, chociaż jak sam przyznał, obejmuje także wyszukiwanie „anty Izraelitów”.

http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/po … ssad-czuwa

ne,ne ,ne ,to ne przechodzi do żadna rubryka ,mądrzejsze jest nie wspomnieć o tem,to wcale,wcale nie jest podobne

Szalom Dow Ber Stambler      Pamiętaj,że śledzi cię Sztuczna Inteligencja Komputer Bestia 666 z Belgii

644

Odp: Rozbitkowie

Od wczoraj wywalili z fejsiarza stronę "znak orła" .Wklejałeś ich strone kiedyś.Wpisy też wywalono.
Poprawka,jest,tylko chazary wywalili mi z ulubionych

Ostatnio edytowany przez ziam (2018-01-30 19:54:02)

ne,ne ,ne ,to ne przechodzi do żadna rubryka ,mądrzejsze jest nie wspomnieć o tem,to wcale,wcale nie jest podobne

Szalom Dow Ber Stambler      Pamiętaj,że śledzi cię Sztuczna Inteligencja Komputer Bestia 666 z Belgii

645

Odp: Rozbitkowie

Winnicki zapowiada demon- strację pod ambasadą chazarów.
Dachy będą obsadzone snajperami Mossadu? Jak w Kijowie na Majdanie?

Ostatnio edytowany przez ziam (2018-01-30 15:26:34)

ne,ne ,ne ,to ne przechodzi do żadna rubryka ,mądrzejsze jest nie wspomnieć o tem,to wcale,wcale nie jest podobne

Szalom Dow Ber Stambler      Pamiętaj,że śledzi cię Sztuczna Inteligencja Komputer Bestia 666 z Belgii

646

Odp: Rozbitkowie

To jest straszne podejrzenie! Ale - już jest! I dlatego Netanjahu żąda... - Stanisław Michalkiewicz


https://www.youtube.com/watch?v=pHggzegvhCw


a tu Michalkiewicz tylko 1 dzień wcześniej...

https://www.youtube.com/watch?v=uUNnlWA8FG8

Ostatnio edytowany przez ziam (2018-01-30 15:47:22)

ne,ne ,ne ,to ne przechodzi do żadna rubryka ,mądrzejsze jest nie wspomnieć o tem,to wcale,wcale nie jest podobne

Szalom Dow Ber Stambler      Pamiętaj,że śledzi cię Sztuczna Inteligencja Komputer Bestia 666 z Belgii

647

Odp: Rozbitkowie

Pacyfikacja Koniuch, nieukarana zbrodnia

https://www.salon24.pl/u/nanofiber/8400 … a-zbrodnia

ne,ne ,ne ,to ne przechodzi do żadna rubryka ,mądrzejsze jest nie wspomnieć o tem,to wcale,wcale nie jest podobne

Szalom Dow Ber Stambler      Pamiętaj,że śledzi cię Sztuczna Inteligencja Komputer Bestia 666 z Belgii

648

Odp: Rozbitkowie

Izrael i siłowa deportacja imigrantów: jest trzech „Sprawiedliwych”

http://strajk.eu/izrael-i-silowa-deport … iedliwych/

ne,ne ,ne ,to ne przechodzi do żadna rubryka ,mądrzejsze jest nie wspomnieć o tem,to wcale,wcale nie jest podobne

Szalom Dow Ber Stambler      Pamiętaj,że śledzi cię Sztuczna Inteligencja Komputer Bestia 666 z Belgii

649

Odp: Rozbitkowie

Izraelsko-PiSraelska wojna o nazewnictwo czy przygotowanie gruntu pod „restytucję żydowskiego mienia”?

https://opolczykpl.wordpress.com/2018/0 … go-mienia/

ne,ne ,ne ,to ne przechodzi do żadna rubryka ,mądrzejsze jest nie wspomnieć o tem,to wcale,wcale nie jest podobne

Szalom Dow Ber Stambler      Pamiętaj,że śledzi cię Sztuczna Inteligencja Komputer Bestia 666 z Belgii

650

Odp: Rozbitkowie

PunBB bbcode test

"Są dwa rodzaje historii światowej: pierwsza, oficjalna,zakłamana, przeznaczona do nauki w szkołach i druga - historia tajna, skrywająca prawdziwe przyczyny wydarzeń" Honore de Balzac

651

Odp: Rozbitkowie

Chazary mordują kolejnego nastolatka w Ramallah

https://www.almasdarnews.com/article/is … -ramallah/

ONZ twierdzi,że w więzieniach chazara z piekła rodem przebywa 300 dzieci.

ne,ne ,ne ,to ne przechodzi do żadna rubryka ,mądrzejsze jest nie wspomnieć o tem,to wcale,wcale nie jest podobne

Szalom Dow Ber Stambler      Pamiętaj,że śledzi cię Sztuczna Inteligencja Komputer Bestia 666 z Belgii

652

Odp: Rozbitkowie

..się żyd obruszył  ..i musiał odezwać

https://jbzdy.pl/obr/682634/heheszki-yebana

"Są dwa rodzaje historii światowej: pierwsza, oficjalna,zakłamana, przeznaczona do nauki w szkołach i druga - historia tajna, skrywająca prawdziwe przyczyny wydarzeń" Honore de Balzac

653

Odp: Rozbitkowie

Halo Miaow

Wystraszyłeś się chazarskiego Mossadu? Kopnięty Talbot niejedną prowokację wklejał. Ale niech "przyjdą",to już nie wyjdą.

ne,ne ,ne ,to ne przechodzi do żadna rubryka ,mądrzejsze jest nie wspomnieć o tem,to wcale,wcale nie jest podobne

Szalom Dow Ber Stambler      Pamiętaj,że śledzi cię Sztuczna Inteligencja Komputer Bestia 666 z Belgii

654

Odp: Rozbitkowie

PISrael jak Judash- znów ZDRADZIŁ

brudzio nakazuje zablokować demonstrację ONR

ne,ne ,ne ,to ne przechodzi do żadna rubryka ,mądrzejsze jest nie wspomnieć o tem,to wcale,wcale nie jest podobne

Szalom Dow Ber Stambler      Pamiętaj,że śledzi cię Sztuczna Inteligencja Komputer Bestia 666 z Belgii

655

Odp: Rozbitkowie

ziam napisał/a:

Halo Miaow

Wystraszyłeś się chazarskiego Mossadu? Kopnięty Talbot niejedną prowokację wklejał. Ale niech "przyjdą",to już nie wyjdą.

Tak, siedzę w łazience i ze strachu obieram czosnek. big_smile
Nie chce mi sie już pisać od lat tego samego. Poza tym po co mam dublować twoje posty? smile Od lat pokazywałem skąd co się wzięło, było dużo historii, opracowań samych żydów o żydach, wiele dowodów, świadków. I co? Teraz trochę polskich gojów się obudzi, ale to i tak za mało, aby przepędzić syjon z Polski. Gó.no im zrobią, a wszelkie działania z naszej strony będą i tak zinterpretowane i wykorzystane przeciwko nam. Chyba wczoraj czytałem, że Izrael uruchomił programy wykrywające antysemityzm w sieci, a więc niedługo będą tego efekty.  I ta zadziwiająca zbieżność krytyki zagranicy wobec Polski...
Nasze elity polityczne nie mają odwagi, co już niejednokrotnie pokazały. Zwłaszcza wobec żydostwa.

Ostatnio edytowany przez miaow (2018-01-31 13:05:55)

Andrzej Duda: Naszym obowiązkiem jest głoszenie prawdy o Zagładzie Żydów (jaka by ta prawda nie była) big_smile

656

Odp: Rozbitkowie

miaow napisał/a:
ziam napisał/a:

Halo Miaow

Wystraszyłeś się chazarskiego Mossadu? Kopnięty Talbot niejedną prowokację wklejał. Ale niech "przyjdą",to już nie wyjdą.

Tak, siedzę w łazience i obieram czosnek. big_smile
Nie chce mi sie już pisać od lat tego samego. Poza tym po co mam dublować twoje posty? smile Od lat pokazywałem skąd co się wzięło, było dużo historii, opracowań samych żydów o żydach, wiele dowodów, świadków. I co? Teraz trochę polskich gojów się obudzi, ale to i tak za mało, aby przepędzić syjon z Polski. Gó.no im zrobią, a wszelkie działania z naszej strony będą i tak zinterpretowane i wykorzystane przeciwko nam. Nasze elity polityczne nie mają odwagi, co już niejednokrotnie pokazały. Zwłaszcza wobec żydostwa.

Ja obierałem wczoraj
W sumie masz racje,co tu dodać? Polaków ineteresuje jak zarobić te marne pieniądze,co im chazary zrzucą jako świński łeb ze swego stołu.Podupczyć jakiego kaszalota,nawalić się a potem do kościółka,bo bozia zrobi za nich resztę.
Widzę,że i elf się zarejestrował

Ostatnio edytowany przez ziam (2018-01-31 13:07:33)

ne,ne ,ne ,to ne przechodzi do żadna rubryka ,mądrzejsze jest nie wspomnieć o tem,to wcale,wcale nie jest podobne

Szalom Dow Ber Stambler      Pamiętaj,że śledzi cię Sztuczna Inteligencja Komputer Bestia 666 z Belgii

657

Odp: Rozbitkowie

Jak wiecie, nie bardzo ufam różnym przepowiedniom, ale ta daje trochę nadziei smile
Wpiszcie sobie do wujka google "Lodovico Rocca". smile

Andrzej Duda: Naszym obowiązkiem jest głoszenie prawdy o Zagładzie Żydów (jaka by ta prawda nie była) big_smile

658

Odp: Rozbitkowie

he he

"Najwyżej wyniesie Pan Bóg Polaków, gdyż dadzą światu wielkiego Papieża.
Pod hegemonią Polski połączą się Słowianie i utworzą zachodnio-słowiańskie państwo-mocarstwo Europy, którego granicami będą: Odra, Nysa, Adriatyk, Morze Czarne, Dniepr, Dźwina i Bałtyk. Polska zawsze zostanie. Wielki mąż Ameryki roztoczy nad nią przemożną opiekę, pod którą w wielkiej szczęśliwości królować będzie.„

doszedłem do tego momenta i starczy jak dla mnie,prawie aron,prawie jasnowidz,prawie Krak.Nic tam nie ma o zniszczeniu umiłowanego pomiotu Nemroda.

Ostatnio edytowany przez ziam (2018-01-31 14:08:52)

ne,ne ,ne ,to ne przechodzi do żadna rubryka ,mądrzejsze jest nie wspomnieć o tem,to wcale,wcale nie jest podobne

Szalom Dow Ber Stambler      Pamiętaj,że śledzi cię Sztuczna Inteligencja Komputer Bestia 666 z Belgii

659

Odp: Rozbitkowie

Przed posiedzeniem Senatu i "roztrząsąniem" widłami ustawy o IPN, marszała Senata "odwiedziła" mimochodem ambasador chazarii Azari.
To zwyczajowe dla gojów odwiedziny jak kiedyś ruskich w Moskwie.

ne,ne ,ne ,to ne przechodzi do żadna rubryka ,mądrzejsze jest nie wspomnieć o tem,to wcale,wcale nie jest podobne

Szalom Dow Ber Stambler      Pamiętaj,że śledzi cię Sztuczna Inteligencja Komputer Bestia 666 z Belgii

660

Odp: Rozbitkowie

ziam napisał/a:

he he

"Najwyżej wyniesie Pan Bóg Polaków, gdyż dadzą światu wielkiego Papieża.
Pod hegemonią Polski połączą się Słowianie i utworzą zachodnio-słowiańskie państwo-mocarstwo Europy, którego granicami będą: Odra, Nysa, Adriatyk, Morze Czarne, Dniepr, Dźwina i Bałtyk. Polska zawsze zostanie. Wielki mąż Ameryki roztoczy nad nią przemożną opiekę, pod którą w wielkiej szczęśliwości królować będzie.„

doszedłem do tego momenta i starczy jak dla mnie,prawie aron,prawie jasnowidz,prawie Krak.Nic tam nie ma o zniszczeniu umiłowanego pomiotu Nemroda.

Hmm.. ale jest też:
„Wiele zdrajców wygnanych zostanie z kraju polskiego, a potem zabierze się Polska do oczyszczenia z Żydów.
I to może być krzepiące wink .