61

Odp: Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło?

kawior ja jestem chetny do ucieczki ale dokad

62

Odp: Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło?

LUDZISKA!

KOMU WIERZYCIE PROROKOWI CZY BOGU?

NIKT NIE WIE KIEDY BĘDZIE KONIEC ŚWIATA, TYLKO SAM BÓG!

WIĘC PO CO ŁAMAĆ SOBIE GŁOWĘ I ZAMARTWIAĆ SIĘ, MOŻE NAJWYZSZY CZAS NAWRÓCIĆ SIĘ I JEZUSA CHRYSTUSA PRZYJĄĆ ZA SWOJEGO PANA I ZBAWICIELA!

pomyślcie o tym...

63

Odp: Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło?

Szkoda, że koniec świata nie jest przewidziany na maj tego roku. Akurat mam maturę i bym się tak nie stresował ;p Koniec świata lepszy niż matura ;-] Gówno wielkie będzie jak zdam maturę, a tu lada moment (rok) i koniec świata.

64

Odp: Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło?

""Popatrzmy na tę sprawę z innej strony: w XVI wieku, za czasów Nostradamusa, przywódca Kościoła Katolickiego — papież, miał ogromną władzę nad cywilizowanym światem. W dzisiejszych czasach, władza kościoła nie sięga już tak daleko. Papież, w rozumieniu Nostradamusa, mógł oznaczać kogoś, kto rządzi światem. W dzisiejszych czasach, najwięcej do powiedzenia mają dwa mocarstwa: Rosja i USA, a władzę w Stanach Zjednoczonych przejął Barack Obama — pierwszy czarnoskóry prezydent USA. Jego wybór był przełomowym wydarzeniem. Czy Barack Obama może być uważany za władcę o wpływach porównywalnych do tych, które w przeszłości miał sam papież?""
...nie popatrzylismy od tej strony....!!

65

Odp: Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło?

* kwietnia 1997 miał być koniec swiata

66

Odp: Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło?

Co Wy ludzie wypisujecie jakie Koniec Świata w 2012 Kto to wymyslił jakieś czopy po dragach mieli zwidy i pisali pierdoły a wy w to wieżycie i sie spuszczacie ŻAŁOŚC !!!!

67

Odp: Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło?

Suzi ładny cytacik gdzieś go już wcześniej czytałem ale nie pamiętam dokładnie gdzie. Jak wiemy wiele przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło i do tej pory się sprawdzają. Żałuję że nie mógł ich pisać normalnym językiem tak żebyśmy wiedzieli o co mu chodzi bo wtedy sprawa byłaby o wiele prostsza. Tak wszyscy się spieracie czy to jest prawda z tym końcem świata czy nie a nie wiem czy wiecie co Nostradamus powiedział zanim zmarł (nie zaraz przez śmiercią tylko w trakcie swojego życia). Jego słowa brzmiały mniej więcej tak: Widziałem wielką katastrofę pożerająca mnóstwo ofiar głód i zaraza, ale widziałem też ratunek i nowy świat. Z góry przepraszam że nie potwierdziłem tych słów jakimś linkiem w którym moglibyście to sprawdzić ale zgubiłem tą stronkę. Z tych słów jednak można wnioskować że ludzie przeżyją planecie się nic nie stanie albo znajdziemy jakąś inną z planetę na której zamieszkamy i zaczniemy wszystko od nowa. Oczywiście nie mówię że wszyscy przeżyją "głód i zaraza" prawdopodobnie wiele osób przez to zginie chodź za razem te słowa dają do myślenia, jeżeli będą miały miejsce różne katastrofy jak pewnie myśli większość z was to nie wiem jak głód a tym bardziej zaraza może nam grozić (głód już bardziej) w każdym bądź razie ja z tych słów wnioskuję że wcale nic w ziemie nie musi walnąć po prostu "głód i zaraza" będzie przyczyni się do końca świata i może przez to się wszystko zacznie. Nie mam pewności co do całego tego 2012 ale myślę że dopiero gdy się to wszystko zacznie będziemy się przejmować.

68

Odp: Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło?

soczysty napisał/a:

Suzi ładny cytacik gdzieś go już wcześniej czytałem ale nie pamiętam dokładnie gdzie. Jak wiemy wiele przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło i do tej pory się sprawdzają. Żałuję że nie mógł ich pisać normalnym językiem tak żebyśmy wiedzieli o co mu chodzi bo wtedy sprawa byłaby o wiele prostsza. Tak wszyscy się spieracie czy to jest prawda z tym końcem świata czy nie a nie wiem czy wiecie co Nostradamus powiedział zanim zmarł (nie zaraz przez śmiercią tylko w trakcie swojego życia). Jego słowa brzmiały mniej więcej tak: Widziałem wielką katastrofę pożerająca mnóstwo ofiar głód i zaraza, ale widziałem też ratunek i nowy świat. Z góry przepraszam że nie potwierdziłem tych słów jakimś linkiem w którym moglibyście to sprawdzić ale zgubiłem tą stronkę. Z tych słów jednak można wnioskować że ludzie przeżyją planecie się nic nie stanie albo znajdziemy jakąś inną z planetę na której zamieszkamy i zaczniemy wszystko od nowa. Oczywiście nie mówię że wszyscy przeżyją "głód i zaraza" prawdopodobnie wiele osób przez to zginie chodź za razem te słowa dają do myślenia, jeżeli będą miały miejsce różne katastrofy jak pewnie myśli większość z was to nie wiem jak głód a tym bardziej zaraza może nam grozić (głód już bardziej) w każdym bądź razie ja z tych słów wnioskuję że wcale nic w ziemie nie musi walnąć po prostu "głód i zaraza" będzie przyczyni się do końca świata i może przez to się wszystko zacznie. Nie mam pewności co do całego tego 2012 ale myślę że dopiero gdy się to wszystko zacznie będziemy się przejmować.

Niemieckie ogórki nas wykończą... smile

si vis pacem, para bellum.

69

Odp: Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło?

Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło? (57,255)

To jakaś paranoja. Całkowicie nie na temat. Nawet interwencja admina nie pomogła. Pikanterii dodaje fakt, że osoby tu piszące wypowiadały się również tam gdzie pisał Atraktor. Powielając swój sposób rozumowania!!!