41

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

tryhp3 napisał/a:

Jeśli operujemy na datach w formacie,
ROK-MIESIĄC-DZIEŃ czyli RR-MM-DD:
Data "zamachów" z 11 września 2001 r.: 01-09-11
Data katastrofy w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 r.: 10-04-10

po zsumowaniu tych data mamy:
01-09-11
10-04-10-----------
12-12-21 (w ten sposób pozbywamy się zera które nie pasuje do całości...) czyli 21-12-2012
przypadek?


11+10=21 zgodze sie dni dobrze podsumowane 09+04=12 chlopie kto cie uczyl matematyki i 01+10=12 no tak w twoim przypadku to szkola zostala ukonczona w odziale zamknietym dla niepelnej wydolnosciowosci  umysłowej, moje zdanie jedynie co moze wyjsc ta data to takie zalozenie  01-09-11 +10-04-10  czyli 11-13-21  przekladajac z 13 liczbe1 do liczby oznaczajacej dzien czyli 11  to wlasnie wychodzi ta data

42

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

andrzej018 napisał/a:
tryhp3 napisał/a:

Jeśli operujemy na datach w formacie,
ROK-MIESIĄC-DZIEŃ czyli RR-MM-DD:
Data "zamachów" z 11 września 2001 r.: 01-09-11
Data katastrofy w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 r.: 10-04-10

po zsumowaniu tych data mamy:
01-09-11
10-04-10-----------
12-12-21 (w ten sposób pozbywamy się zera które nie pasuje do całości...) czyli 21-12-2012
przypadek?


11+10=21 zgodze sie dni dobrze podsumowane 09+04=12 chlopie kto cie uczyl matematyki i 01+10=12 no tak w twoim przypadku to szkola zostala ukonczona w odziale zamknietym dla niepelnej wydolnosciowosci  umysłowej, moje zdanie jedynie co moze wyjsc ta data to takie zalozenie  01-09-11 +10-04-10  czyli 11-13-21  przekladajac z 13 liczbe1 do liczby oznaczajacej dzien czyli 11  to wlasnie wychodzi ta data

Ale 12 to maksymalna liczba miesięcy, jeśli wyszło 13, to prawdopodobnie autor obliczeń napisał 12 i 1 przeniósł dalej.

43

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

bzdura napisał/a:

Ale bzdura, 09+ 04 = 13, więc nie pasuje. Naciągane jak nic.

HAHAHA ile mamy miesięcy 13 czy 12

44

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

czy wy jesteście normalni?(bez urazy).wymyślacie jakieś wyliczenia...to już głupota....Koniec świata napewno nadejdzie,ale niewiadomo kiedy,może w 2012???Są różne teorie ale ja dalej niewiem w którą wierzyć...Prędzej uwieże że że koniec nadejdzie przez różne kataklizmy:powodzie pożary itp.

45

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

mamamija ale mamy mtematykow w POLSCE boje sie ,ze to oni wykoncza swiat haha strach sie bac

46

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

Przepowiednia z żelaznym ptakiem dotyczy katastrofy w Gibraltarze.

47

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

PaĆia xd!. napisał/a:

Musicie logicznie pomyslec aby dobrze zinterpretowac to co mam do powiedzenia na ten temat.. Nostardamus przewidział:"I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego, a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy."

W przepowiedniach Nostradamusa zawsze ziarno prawdy jest , a wiekszosc sie sprawdziła a ta przepowiednia o metalowym ptaku pasuje do samolotu prezydenta . Powiem tak rosjanie to przebiegłe świnie nie zapominajcie jak bylismy panstwem komunistycznym , oni moga teraz rozpętać wojnę! Zobaczcie że wojny od 1945 roku nie było żadnej takiej większej na skale światową. Rosja uważa sie za najwieksza potęge na świecie , produkuje dużo broni , inwestuje w wojsko aż w końcu muszą kiedys to użyć , wiec może to teraz własnie wybije godzina 3 wojny światowej kto wie?

Praktycznie wszystko to co przepowiedział nostardamus sie sprawdziło..
moim zdaniem w jakis sposob przepowiedział ta nieszczesna katastrofe w Smolensku poprzez cytat ktory umiesciłam na poczatku.. Przepowiedział tez koniec świata na 2012 rok..


Ha, ha. Do każdego zdarzenia mozna wybrac jakąś przepowiednię, a czemu nie np. z tym ptakiem i wschodem WTC? Ile jeszcze można dobrać wydarzeń do tej rzekomej zresztą przepowiedni. O takiej nie słyszałam...

48

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

Za przeproszeniem : gówno prawda...

O końcu świata wie tylko sam Bóg, a nie jakiś tam śmieszny Nostradamus !

W moim życiu już chyba 20 razy miał być Koniec świata , np. w 2000 roku  ,albo i też jak przypadała data 06.06.2006 < 3 szóstki >... A świat nadal istnieje...

Nie wierzę w jakiegoś Nostradamusa ... Możecie teraz mnie potępić , ale to jest moje zdanie  , a każdy może mieć własne zdanie na określony temat .

Aha i zastanawia mnie jeden fakt , że przed katastrofą w Smoleńsku nic nikt nie wiedział o jakiejś tam przepowiedni < "wielki metalowy ptak" >  .

49

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

Nostradamus sobie pisał co mu slina na jezyk przyniosła a wy teraz po tylu latach dopasowujecie to do prawdziwych faktów.

50

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

W głowach wam się już całkiem poprzewracało!
Proponuję ustalić datę wizyty u psychologa.

51

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

fgdgf napisał/a:

Nostradamus sobie pisał co mu slina na jezyk przyniosła a wy teraz po tylu latach dopasowujecie to do prawdziwych faktów.

chyba na pióro. po za tym nie wiem czy je ślinił... tongue

si vis pacem, para bellum.

52

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

Jejku  nawet mnie nie straszcie!!!!!!!!!!!!  Chcę żyyyyyyyyycccccccccccc!!!!!!!!!!  a pozatym zgadzam się tylko z tą ostatnia opinia że o końcu świtata wie, tyllko Bóg.......

53

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

o którym Bogu piszesz? prosze o szczególy. smile
jest kilka religii podstawowych, wiec nie wiem ktorego boga masz na mysli?:)
pozdro

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

54

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

poza tym w ostatniej opinii jest to "chyba na pióro. po za tym nie wiem czy je ślinił... "ale nie ma tam nic o Bogu..?..?

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

55

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

Kiedy będzie koniec świata wie tylko Bóg!!!

56

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

Ja przeżyłam już chyba dwa końce świata!Jeden jak miał być to martwiłam się ,że 18 nie będę miała .
Od tamtej pory mineło trochę czasu ......
Co ma być to będzie.....
Każdy z nas jest kowalem swego losu .
Od ludzi zależy jak podejdą do wszystkiego co ich otacza.
Jak będzie tak dalej,to sami popadniemy w paranoje!
Co do Smoleńska-tak widocznie miało być!!!
Najpierw kraj się jednoczy po to, aby ze zdwojoną siłą walczyć!!!!! W nas jest potęga myślenia pozytywnego!!!!
A jak narazie to panuje ZNIECZULICA .

57

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

Ja pierdziele jakiś koniec świata ?.
Końca świata nie bedzie co najwyżej koniec ludzi świat jest był i bedzie !!
Wierzycie jakimś przepowiednią ?.
Kalendarz majów hehe
!!!
Ja w to nie wierze : )  )

58

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

madziuna123a napisał/a:

Ja pierdziele jakiś koniec świata ?.
Końca świata nie bedzie co najwyżej koniec ludzi świat jest był i bedzie !!
Wierzycie jakimś przepowiednią ?.
Kalendarz majów hehe
!!!
Ja w to nie wierze : )  )

Pod pojęciem końca świata, rozumiemy właśnie koniec ludzkości. Nasz koniec istotko o małym rozumku. smile

si vis pacem, para bellum.

59

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

Racja, o końcu świata wie tylko Bóg.Nawet sam pan Jezus powiedział : ,, O dniu owym i godzinie nie wie nikt. Ani aniołowie niebios, ani Syn, tylko sam Ojciec. "  Ewangelia Mateusza 24:36
  Czy nie wydaje się Wam to logiczne, ze w tej sprawie należy pytać Boga, skoro to On jest Twórca wszystkiego , także Ziemi i od Niego wszystko zależy.

Jak pytać Boga ? Przez szukanie odpowiedzi w Jego Słowie _ Biblii. Ta odpowiedź tam jest, Stwórca nas o wszystkim poinformował ale dnia i godziny nie podał.

  Kazał napisać natomiast, że :

,, Pokolenie  odchodzi i pokolenie przychodzi, lecz Ziemia stoi aż po czas niezmierzony. „ Kaznodziei (Koheleta ) 1:4


   ,,Bo tak powiedział Jehowa, Stwórca Niebios . On , prawdziwy Bóg. Ten, który ukształtował Ziemię i który ją uczynił, który ją mocno ugruntował, który nie stworzył jej po prostu na nic. Który ukształtował ją po to, by była zamieszkana „
Izajasza 45:18
,, Założył Ziemię na jej ustalonych miejscach. Nic nią nie zachwieje po czas niezmierzony, na zawsze.” Psalm 104:5


Koniec Świata nie będzie oznaczał wiec zagłady naszej planety. Nie będzie tez oznaczał zagłsady ludzkości, tylko, tak, jak to było w potopie, zagładę niegodziwych. :


,, Bóg(...) nie powstrzymywał się od ukarania starożytnego świata, lecz Noego, głosiciela prawości , ocalił z siedmiorgiem innych, gdy zesłał potop na świat ludzi bezbożnych; i przez to, że w popiół obrócił miasta Sodomę i Gomorę, potępił je, dając ludziom wzór tego, co ma nadejść  iwyzwolił prawego Lota(...). 2 Piotra 2:5-7
  ,,Złoczyńcy bowiem zostaną wytraceni,
lecz pokładający nadzieję w Jehowie- ci posiądą ziemię.
Jeszcze tylko chwilka,
a już nie będzie niegodziwca.
Spojrzysz na jego miejsce,
a już go nie będzie.
Lecz potulni posiądą ziemię
i będą rozkoszować się obfitością pokoju (…)
Prawi posiądą ziemię
i będą na niej przebywać na zawsze.(...) „  Psalm 37:9-11,29

,, Prostolinijni bowiem będą przebywać na ziemi i nienaganni zostaną na niej pozostawieni.
Niegodziwi zaś zostaną z ziemi wytraceni, a postępujący zdradziecko zostaną z niej wyrwani.” Przysłów 2:21,22

Prawda o końcu Świata jest całkiem prosta. Będzie to ingerencja Boga w ludzkie sprawy. Stwórca zrobi tu wreszcie porządek.

Przecież codziennie miliony ludzi na całym świecie prosi Boga w modlitwie ,, Ojcze nasz" by przyszło Jego  Królestwo, by Jego wola działa się wreszcie na ziemi, tak, jak dzieje się w niebie. Tak się niedługo stanie.  Bóg w wojnie Armagedonu ( księga Objawienia- Apokalipsy 16:13-16)  zniszczy niegodziwych ludzi i ludzkie niesprawiedliwe rządy. Sam obejmie władzę nad ziemią i ludzkosćią
:
  ,, A za dni tych królów Bóg nieba wzbudzi Królestwo,
które nigdy nie zostanie zniszczone.
I to królestwo nie przejdzie na żaden inny lud.
Zmiażdży ono wszystkie owe królestwa i położy im kres,
samo zaś będzie trwać po czasy niezmierzone " Daniela 2:44

  Na tym będzie polegał właśnie ,, koniec świata. To koniec dla niegodziwych. To początek czegoś bardzo dobrego : panowania Pana Jezusa nad ludźmi. To początek czasu, gdy wreszcie na ziemi będzie wszystko zgodne z wolą Boga.

Biblia zawiera wiele opisów tej ingerencji Boga w sprawy tego świata.  Zawiera też wiele proroczych opisów tego, co Pan Jezus dla nas uczyni po tym końcu. Jeden fragment zacytuję na koniec. Posłuchajcie :

,, i otrze z ich oczu wszelką łzę.
I Śmierci już nie będzie,
ani żałości , ani bólu już nie będzie.
To, co poprzednie, przeminęło."   Objawienie 21:4 Jeśli ktoś ma jakieś pytania, chce się dowiedzieć czegoś więcej, zapraszam na meila :krucha58@tlen.pl.

60

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

troche mnie dziwi to ,ze ludzie pisza ,że tylko Bóg zna date i godzine konca swiata:)
absurdalne załozenie:)
moze robilo to wrazenie w czasach sredniowiecza ale w dzisiejszych?
nauka wyklucza boga, przynajmniej takiego jakiego nam wpajano na religii.
majowie istnieli i pozostawili kalendarz, a Bog co pozostawił?
jakie mamy dowód ,ze istnieje?
ja wierzę w "Boga" ale może on nie mieć dużo wspólnego z tym Bogiem z religii i z niedzielnych mszy.
pozdro

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "