61

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

tak, dzieje sie wiecej niz kiedykolwiek!!!!:)
łatwo to potwierdzić, gdyż na necie sa dane statystyczne odnosnie naturalnych kataklizmów( gdzies na innym temacie podano stronke do tych danych), sprawdzałem i dane są przerażające!!!!!!!!!!!
najbardziej niestety wzrosła ilosc trzęsień ziemi i to o te najmocniejsze trzęsienia!!!
czyżby juz to było spowodowane zakłóceniem w polu magnetycznym ziemi? mozna gdybać...ale sprawa jest powazna
pozdrawiam

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

62

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

http://niewiarygodne.pl/gid,11930368,im … jecie.html

Spokojnie, wystarczy jeden wykrzyknik tongue

Może i się nasiliły ale czy to musisz coś oznaczać? Dla mnie to nic nie znaczy, zmienia się klimat i to nie jest nic nowego. Są trzęsienia ziemi też nic nowego. Skoro płyty tektoniczne przesuwają się cały czas to musi to prowadzić do różnych zjawisk na naszej kuli. Cały czas jesteśmy w ruchu. Nic w tym dziwnego.

Jak się rozejrzysz, i będziesz chciał to nawet kamień będzie dla Ciebie potencjalnym zagrożeniem.
Jak będą jakie prawdziwe oznaki zbliżającej się apokalipsy to zacznę się martwić i może przyznam Wam racje. Póki co nic takiego się nie dzieje.

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

63

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Ludzie, robicie wielkie halo z tego, że w necie pojawiła się jakaś durna plotka. Zauważcie że niby przepowiednia pojawiła się już po katastrofie! Nie ma się czym naganiać!

64

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Beket napisał/a:
Agataa17 napisał/a:

A ja powiem tylko tyle, że jeśli faktycznie byłaby to prawda z tą przepowiednią o katastrofie w Smoleńsku to napewno ktoś by o tym wiedział i wydaje mi się, że prezydent i tyle ważnych osób nie poleciałoby tam wtedy.
Więc dlaczego nikt o tej przepowiedni nie słyszał? Bo pewnie tak naprawdę jej nie było tylko ktoś wymyślił to po katastrofie. Dziwne!

Nie znasz uporu Kaczorów ? żadna przepowiednia choćby nie wiem jak prawdziwa nie zatrzymała by go. big_smile


No w sumie jeśli naprawdę tacy uparci to nikt nie mógł temu zapobiec...

65

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Geo-Woman napisał/a:

http://niewiarygodne.pl/gid,11930368,im … jecie.html

Spokojnie, wystarczy jeden wykrzyknik tongue

Może i się nasiliły ale czy to musisz coś oznaczać? Dla mnie to nic nie znaczy, zmienia się klimat i to nie jest nic nowego. Są trzęsienia ziemi też nic nowego. Skoro płyty tektoniczne przesuwają się cały czas to musi to prowadzić do różnych zjawisk na naszej kuli. Cały czas jesteśmy w ruchu. Nic w tym dziwnego.

Jak się rozejrzysz, i będziesz chciał to nawet kamień będzie dla Ciebie potencjalnym zagrożeniem.
Jak będą jakie prawdziwe oznaki zbliżającej się apokalipsy to zacznę się martwić i może przyznam Wam racje. Póki co nic takiego się nie dzieje.

No coż , skoro dane statystyczne sa dla ciebie nie niepokojace to raczej nigdy nie dasz sie przekonac.
Poczekamy ,zobaczymy.
pozdrowionka:)

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

66

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Pablo daj linka do tych naturalnych kataklizmów to pogadamy smile

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

67

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Eh ja w to niewiewierze
same brednie -.-

68

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Kryskaa napisał/a:

Eh ja w to niewiewierze
same brednie -.-

to po co zakładasz konto ? tongue

si vis pacem, para bellum.

69

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Geo-Woman napisał/a:

Pablo daj linka do tych naturalnych kataklizmów to pogadamy smile

droga geo-woman, jesteś osobą ktora swietnie sobie poradzi w googlach i znajdziesz stronki to opisujące statystycznie ,wiele jest w jezyku angielskim i te polecam, Zwarzywszy ,ze jest tego dużo nie bedę ci czegoś sugerował. Kto szuka ten znajdzie smile. Znając twoje podejście do dowodów na pewno sie do tego przyłozysz smile, poza tym ty w przyszłosci naukowiec,z tego co pamietam geolog na pewno powinno sie tym zainteresujesz.
pozdrowionka

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

70

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

pablodart napisał/a:
Geo-Woman napisał/a:

Pablo daj linka do tych naturalnych kataklizmów to pogadamy smile

droga geo-woman, jesteś osobą ktora swietnie sobie poradzi w googlach i znajdziesz stronki to opisujące statystycznie ,wiele jest w jezyku angielskim i te polecam, Zwarzywszy ,ze jest tego dużo nie bedę ci czegoś sugerował. Kto szuka ten znajdzie smile. Znając twoje podejście do dowodów na pewno sie do tego przyłozysz smile, poza tym ty w przyszłosci naukowiec,z tego co pamietam geolog na pewno powinno sie tym zainteresujesz.
pozdrowionka

Geograf. Ja jestem geologiem. big_smile

pzdr.

si vis pacem, para bellum.

71

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

W 2009 roku na całym świecie odnotowano 245 katastrof naturalnych. Jest to znacznie mniej niż w rekordowym roku 2005, kiedy doszło do 434 takich zdarzeń - poinformował sekretariat ONZ-owskiej Międzynarodowej Strategii na rzecz Redukcji Skutków Katastrof (ISDR).
Dane te opublikowano w czasie, gdy w Kopenhadze trwa międzynarodowy szczyt klimatyczny, na którym przedstawiciele 192 krajów próbują przypieczętować nowe zobowiązania dotyczące redukcji emisji gazów cieplarnianych. Są one wiązane z długookresowymi zmianami klimatycznymi przejawiającymi się gwałtownymi zjawiskami atmosferycznymi.
Spośród 245 katastrof naturalnych odnotowanych przez ONZ, 224 związane były ze zjawiskami atmosferycznymi i przyczyniły się do 7 tys. z 8,9 tys. zgonów spowodowanych przez katastrofy naturalne.

Szanse na wystąpienie katastrof naturalnych:
http://discovermagazine.com/2008/nov/28 … d-will-end

Nostradamus vs Naukowcy
http://astrological-events.suite101.com … redictions
Odnośnie końca świata
http://www.circlesoflight.com/blog/beyond-2012/

Proroctwa Majów nie mają nic wspólnego z zagładą świata. Kalendarz Długiej Rachuby to kalendarz cykliczny, dobie końca w 2012 roku, ale również zaczyna od nowa w tym dniu, bez katastrofalnych skutków.

Ludzie lubią wierzyć, że starożytni potrafili przewidzieć koniec świata.
Stephen Houston, profesor antropologii na Brown University, specjalista z Epigrafiki Majów

http://abcnews.go.com/International/sto … amp;page=1

Póki co, oprócz pierwszej części nie znalazłam danych statystycznych.

P.S. Jestem geografem smile

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

72

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

cos mie sie pochrzaniło, tak ty geograf a beket geolog, a ja amator:) he..he  dlatego moze tak bronie Geryla:)
no widzisz znalazłaś!!! brawo, tylko mała sugestia. Porównaj sobie ostatnie 20 lat w stosunku do poprzednich 20, założę sie że wzrost kataklizmów jest niepokojący.

p.s
Ależ ja lubię z tobą polemizować, smile naprawdę chciałbym sie z tego wszystkiego pośmiać w 2013 roku, daj Boże

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

73

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

pablodart napisał/a:

cos mie sie pochrzaniło, tak ty geograf a beket geolog, a ja amator:) he..he  dlatego moze tak bronie Geryla:)
no widzisz znalazłaś!!! brawo, tylko mała sugestia. Porównaj sobie ostatnie 20 lat w stosunku do poprzednich 20, założę sie że wzrost kataklizmów jest niepokojący.

p.s
Ależ ja lubię z tobą polemizować, smile naprawdę chciałbym sie z tego wszystkiego pośmiać w 2013 roku, daj Boże

Ależ pośmiejemy się. W wolnym czasie, którego nie będzie za wiele. Trzeba będzie polować, uprawiać, zbierać opał, wyrabiać narzędzia, łowić ryby i takie tam. big_smile

si vis pacem, para bellum.

74

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

a jednak Beket uwazasz ,że cos sie stanie do 2013 roku! hm...no to jest nas dwóch:)
nara

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

75

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

pablodart napisał/a:

a jednak Beket uwazasz ,że cos sie stanie do 2013 roku! hm...no to jest nas dwóch:)
nara

Nie wylkuczam takiej możliwości przed 2013, jak i po nim. wink

si vis pacem, para bellum.

76

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Wiesz Beket, nawet jak nie będzie końca świata to zawsze możesz iść na polowanie, łowić ryby smile No i zbierać opał na ognisko tongue

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

77

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Geo-Woman napisał/a:

Wiesz Beket, nawet jak nie będzie końca świata to zawsze możesz iść na polowanie, łowić ryby smile No i zbierać opał na ognisko tongue

Ależ ja to robię cały czas, tyle że w tej chwili dla rozrywki i po to by szlifować swoje umiejętności.  tongue

si vis pacem, para bellum.

78

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Kłucicie się o wiare a tematem jest przepowiednia czasami jak czytam brednie które tu wypisujecie ;/

79

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Zal napisał/a:

Kłucicie się o wiare a tematem jest przepowiednia czasami jak czytam brednie które tu wypisujecie ;/

Nikt Ci nie każe tego czytać.
A zamiast najeżdżać na to co piszemy lepiej powiedziałabyś/powiedział coś mądrego.

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

80

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Przepowiednie nostradamusa są tak ogólne i rozmyte, że niemal wszystkie wydarzenia można pod nie podpiąć. No a ta z metalowym ptakiem w dodatku nie jest jego wink