Koniec świata

Przepowiednie, proroctwa, znaki

Ojciec Klimuszko – przepowiednie dla Polski i Świata

Artykuł opublikowany w dniu 20-03-2012 o godzinie 10:51

Przepowiednie Ojca Klimuszko

Ojciec Klimuszko: zakonnik z darem jasnowidzenia


Ojciec Klimuszko

Zakonnik jasnowidz

Ojciec Andrzej Czesław Klimuszko – franciszkanin, zakonnik, jasnowidz, ziołolecznik. Urodził się 23.08.1905 roku na Białostocczyźnie. Zgodnie ze swym powołaniem wstąpił do Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych we Lwowie. W 1925 rozpoczął nowicjat i przyjął imię Czesław. Rok później złożył śluby zakonne udał się do Lwowa, aby ukończyć szkołę gimnazjalną. Studia teologiczne odbył w Krakowie. Święcenia kapłańskie przyjął 6 maja 1934r.

Gdy wybuchła wojna przeniósł się z Warszawy do klasztoru w Kaliszu. W drodze do tego miejsca dwa razy nakłonił siłą woli żandarmów do wykonania czynności, która umożliwiła mu bezpieczne przejście. Podobne wypadki miały się później powtarzać. Po wojnie, kiedy wiele osób poszukiwało zaginionych ze swych rodzin zdolności Ojca Czesława objawiły się w pełnej krasie. Wystarczała chwila skupienia aby pomóc bliskim odnaleźć ukochaną osobę.

Czas wojny

Ojciec Klimuszko przepowiedział m.in katastrofalną powódź we Włoszech zgon kardynała Hlonda, Prymasa Polski (podał nie tylko przyczynę śmierci ale i dokładną datę), śmierć biskupa Łukomskiego oraz papieża Jana Pawła I i wybór Wojtyły na jego następnika. Przewidział również jak ważnym w historii Kościoła, Polski i świata będzie on papieżem. Przewidział również upadek polskiego komunizmu w 50 lat po wojnie. Zakonnik umiał też czytać z fotografii. Na podstawie zdjęcia mógł rozpoznać los, zdrowie, charakter, a nawet predyspozycje psychiczne danego człowieka.

Przepowiednie

W 1975r. jedno z czasopism poprosiło jasnowidza aby wyjaśnił śmierć parytzanta majora Hubala. Gdy ten spojrzał na jego fotografię, zobaczył walkę i śmierć majora.

Miał też wizje dotyczące losów świata i Polski, wojny nuklearnej i wojen na tle religijnym. Przestawiał je w następujący sposób:

“Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi ? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne(…). Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój(…). Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki… Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop ! Zadławi się w Giblartarze ! Wychlupnie do środka Hiszpanii ! Wleje się na Saharę, zatopi włoski but, aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą (…). Nasz naród powinien z tego wyjść nienajgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża (…)”

Ojciec Klimuszko zmarł 25 sierpnia 1980 roku.
Komentarze (56) Dodaj swój »

Trackback | RSS 2.0
 • # Avita (7-09-2015)

  No i juz mamy atak niewiernych na europę, sprawdziło się? sprawdziło

 • # krysta (8-09-2015)

  Przepowiednie się sprawdzają w BOGU tylko nadzieja odmawiajcie różaniec

 • # Mania (13-09-2015)

  Imigranci mogą byc poczatkiem końca europy. Wojna w syrii moze eskalowac na włochy poprzez ludzi terroru. Za tym pójda kataklizmy np. Tsunami, trzesienie ziemi. Dopóki ludzmi bedzie rzadził pieniadz, nie bedzie pokoju, ani braterstwa.

 • # adzient (13-09-2016)

  Jedyne co mi się nasuwa to fakt ,że Pismo święte jest przeciwne postępowaniu jakie przejawiał ks. Klimuszko:

  Izajasza 8:19
  …(19) A gdy wam będą mówić: Radźcie się wywoływaczy duchów i czarowników, którzy szepcą i mruczą, to powiedzcie: Czy lud nie ma się radzić swojego Boga? Czy ma się radzić umarłych w sprawie żywych?

  Ks. Kapłańska 19:31
  …(31) Nie będziecie się zwracać do wywoływaczy duchów ani do wróżbitów. Nie wypytujcie ich, bo staniecie się przez nich nieczystymi; Ja, Pan, jestem Bogiem waszym.

  Jeremiasza 29:8-9
  …(8) Gdyż tak mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Niechaj was nie zwodzą wasi prorocy, którzy są wśród was, ani wasi wróżbici, i nie słuchajcie waszych snów, które się wam śnią. (9) Albowiem oni kłamliwie wam prorokują w moim imieniu, nie posłałem ich – mówi Pan.

  Po przeczytaniu kilku wątków autorstwa Klimuszki mam wrażenie ,że był zbyt prostym człowiekiem i za bardzo puszczał wodze fantazji.
  Na przykład stwierdził ,ze w świecie najważniejsze są dwie siły:elektromagnetyczna i promieniowania.

  Powiedział ,ze naukowcy twierdzą ,że są inne siły i z tego wysnuł twierdzenie ,że przyczyną raka sutków są noszone staniki.”nylony,stylony i inne lony…”(moje widzenie świata)

  Na jednej z prelekcji w Warszawie ktoś sceptycznie nastawiony zapytał go z jakich źródeł korzysta?

  ks. Klimuszko się wzburzył i powiedział ,że żaden to argument bo to właśnie książki się pisze po przemyśleniach>Nie korzystał z opracowań tylko paplał co mu ślina przyniosła.

  Pozostawiam to bez komentarza.
  Pozdrawiam

 • # MMDT (27-12-2016)

  cytaty które mój drogi przedstawiłeś jasno dotyczą wróżbitów i wywoływaczy (wróżki i tzw medium) a Klimuszko był przypominam franciszkaninem, uważanym przez nas katolików za sługę bożego. Nie wiem o nim zbyt wiele, ale zaskoczyło mnie stwierdzenie że również uważał magnetyzm/elektromagnetyzm za “siłe” poszperaj troche…sam się tym dużo interesowałem i wbrew paplaniu pseudo naukowców po studiach którzy pozjadali wszelki rozumy i uważają że nie da się już nic wymyślić bo gdyby się dało to by było :) ) Silniki magnetyczne wytwarzające prąd przekształcając energię własną magnetyczną sa faktem już od dawna, opatentowane i pozamykane w sejfach, niektórzy konstruują takie dla siebie z różnym skutkiem ale konstrukcji jest wiele i wiele działa. każda patentowana jest od razu zamykana w szufladzie. Jeśli o mnie chodzi to pieprzyć dubaj i rope, są rozwiązania które wielu nie przypadną do gustu ale uratują świat od idiotów zanieczyszczeń i dadzą możliwości ale zanim do tego dojdzie potrzebujemy sporej tragedii.

 • # Her (1-01-2023)

  adzient – O. Klimuszko nie był wróżbitą. Przypinając twoje cytaty trzeba by tak samo ocenić św Jana Apostoła, wszak apokalipsa znajduje się w Biblii. Tak był Klimuszko człowiekiem prostym i chciał pojąć swój dar. Niestety ktoś mu naciskał