Koniec świata

Przepowiednie, proroctwa, znaki

Ojciec Klimuszko – przepowiednie dla Polski i Świata

Artykuł opublikowany w dniu 20-03-2012 o godzinie 10:51

Przepowiednie Ojca Klimuszko

Ojciec Klimuszko: zakonnik z darem jasnowidzenia


Ojciec Klimuszko

Zakonnik jasnowidz

Ojciec Andrzej Czesław Klimuszko – franciszkanin, zakonnik, jasnowidz, ziołolecznik. Urodził się 23.08.1905 roku na Białostocczyźnie. Zgodnie ze swym powołaniem wstąpił do Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych we Lwowie. W 1925 rozpoczął nowicjat i przyjął imię Czesław. Rok później złożył śluby zakonne udał się do Lwowa, aby ukończyć szkołę gimnazjalną. Studia teologiczne odbył w Krakowie. Święcenia kapłańskie przyjął 6 maja 1934r.

Gdy wybuchła wojna przeniósł się z Warszawy do klasztoru w Kaliszu. W drodze do tego miejsca dwa razy nakłonił siłą woli żandarmów do wykonania czynności, która umożliwiła mu bezpieczne przejście. Podobne wypadki miały się później powtarzać. Po wojnie, kiedy wiele osób poszukiwało zaginionych ze swych rodzin zdolności Ojca Czesława objawiły się w pełnej krasie. Wystarczała chwila skupienia aby pomóc bliskim odnaleźć ukochaną osobę.

Czas wojny

Ojciec Klimuszko przepowiedział m.in katastrofalną powódź we Włoszech zgon kardynała Hlonda, Prymasa Polski (podał nie tylko przyczynę śmierci ale i dokładną datę), śmierć biskupa Łukomskiego oraz papieża Jana Pawła I i wybór Wojtyły na jego następnika. Przewidział również jak ważnym w historii Kościoła, Polski i świata będzie on papieżem. Przewidział również upadek polskiego komunizmu w 50 lat po wojnie. Zakonnik umiał też czytać z fotografii. Na podstawie zdjęcia mógł rozpoznać los, zdrowie, charakter, a nawet predyspozycje psychiczne danego człowieka.

Przepowiednie

W 1975r. jedno z czasopism poprosiło jasnowidza aby wyjaśnił śmierć parytzanta majora Hubala. Gdy ten spojrzał na jego fotografię, zobaczył walkę i śmierć majora.

Miał też wizje dotyczące losów świata i Polski, wojny nuklearnej i wojen na tle religijnym. Przestawiał je w następujący sposób:

“Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi ? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne(…). Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój(…). Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki… Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop ! Zadławi się w Giblartarze ! Wychlupnie do środka Hiszpanii ! Wleje się na Saharę, zatopi włoski but, aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą (…). Nasz naród powinien z tego wyjść nienajgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża (…)”

Ojciec Klimuszko zmarł 25 sierpnia 1980 roku.
Komentarze (56) Dodaj swój »

Trackback | RSS 2.0
 • # jwb (24-03-2012)

  wierze we wszystko i naprawde boje sie. Jestem we Wloszech obecnie ale co mam zrobic wrocic do Polski? Tu przyzeklam ze bede do konca zycia z czlowiekiem ktorego poznalam i chce dotrzymac slowa. prosze o rade

 • # Fives (26-03-2012)

  @jwb
  Po prostu przyjedź do Polski ale z nim. Jeżeli uwierzy że to dla Ciebie ważne to się zgodzi ;)

 • # Anonim (14-04-2012)

  Ja już wiele razy słysze o końca światów i zawsze się boje kiedy o tym słysze, ale ja jeszcze jestem nastolatko i chce skończyc szkołe i mam tak duzo mażeń do spełnienia. Nie wiem co już pisać, prosze o rade!

 • # dium (17-04-2012)

  To bardzo dobrze że chcesz skończyć szkołę i tego się trzymaj. Jeśli chcesz przestać się bać to poczytaj nieco więcej o fizyce, astronomii i np. ogólnej teorii względności i sama dojdziesz do tego, że nie ma się czego bać. Autorom tej stronki raczej nie udało się skończyć nic ponad podstawówkę, bo pilny uczeń nawet opierając się na wiedzy z liceum obali bzdurne teorie jakie się tu panoszą. A ty zanim tą wiedzę zdobędziesz idź popytać jakiegoś profesora z wyższej uczelni, a nie daj sobie wciskać kitu bandzie matołów.

 • # dium (17-04-2012)

  Chciałem powiedzieć: przez bandę matołów. (poprzedni wpis, ostatnie zdanie). Uprzedzam tych co za pomocą tego przejęzyczenia chcieliby udowadniać, że sam jestem tępy…:)

 • # wwe (15-05-2012)

  To w końcu nie wiem czy tak czy nie na każdej stronie piszom inaczej!!

 • # robson1981 (19-06-2012)

  Urodził się 10 km od mojej rodzinnej miejscowości, w Nierośnie.
  A dium czekamy, zacznij obalać owe teorie, możemy porozmawiać :]

 • # robson1981 (19-06-2012)

  Ale ostrzegam, że stoisz na straconej pozycji jesli twierdzisz, że na tej stronie są same bzdury lub że profesory nie mogą się mylić, lub że nauka zamyka się tylko w materialnym świecie. Jak mi się coś nie podoba lub nie interesuje to trzymam sie z dala albo milczę, tobie radze podobnie bo po co niepotrzebnie tracić energię jak i tak nic się nie zrozumie.

 • # robson1981 (19-06-2012)

  A i jeszcze urodził się 23 sierpnia 1905, zmarł 25 sierpnia 1980, ja urodziłem się 21 sierpnia 1981. 1+6=7 czyli negatyw liczby moich urodzin – 3.

 • # Asmyk (28-06-2012)

  A czarodzieje i białe myszki chodziły po ulicach :)
  A co do Tematu słyszeliście że trójkąt bermudzki przesuwa sie o_0

 • # MegaMinde (12-07-2012)

  Wydaje się mi, ze jeśli przeżyję to pomożecie mi zbudować wierzę.

 • # Anonim (14-07-2012)

  MODLITWA I JESZCZE RAZ MODLITWA!!!!!!!!!!!!!

 • # Anonim (14-07-2012)

  BOG JEST JEDEN ON NAS OCALI!!!!!!!

 • # Babka (26-07-2012)

  Tylko Bóg nas uratuje, za wstawiennictwem Ducha Świętego.

 • # stokrotka (26-07-2012)

  Koniec świata następuje zawsze jak się kończy życie. Nie ważne czy jest to dobry, czy też zły człowiek. Wierzący lub nie. Ważne na końcu tego świata jest jacy byliśmy dla innych, słabszych, biedniejszych,brzydszych. Jednym słowem, czy nie skrzywdziliśmy ich w jakiś sposób.A Ziemia i klimat się zmienia i będzie zmieniać, bez względu na to ile CO2 wytworzymy. Jest pytanie, czy jako naród możemy iść do przodu szybciej i godniej nie zapominając o najsłabszych. Czy historia, teraźniejszość i przyszłość są dla nas tak samo ważne. W końcu są ze sobą ściśle powiązane. Stanowią nie rozerwaną jedność czasową. Jeśli na to sobie odpowiemy nie musimy się bać ani końca świata, ani samych siebie.

 • # Gabriel (5-08-2012)

  Uwierzcie w nadchodzace kataklizmy nie rozmawiajcie o tym lecz trzymajcie sie w przekonaniu iz ten dzien nadejdzie i zaden z bogow nie wyciagnie reki i modlitwa tez nie pomoze aby tylko wierzyc i miec otwarty umysl………

 • # ana1977 (28-08-2012)

  ja tak czytam te wszystkie wpisy i kazdy sie boi ale czego? przeciez koniec swiata przerzyje karzdy z nas tylko ze w innym momencie w inny sposob i mysle ze niejest to takie straszne poniewaz ci ktorzy juz go przerzyli nie wracaja z tamtad nie wysylaja listow nie dzwonia na telefon ?????czyli jest im tam dobrze gdzie sa

 • # kiki (8-09-2012)

  to bzdura

 • # Śmierć (12-09-2012)

  To wszystko to bujda na resorach! żadnego końca świata nie będzie. Może co najwyżej wybuchnie park Yellowstone (to w Ameryce) wykipi kilka gejzerów i wulkanów i na tym się skończy. Tyle w tym temacie. A w Polsce nadal będzie wiało nudą i rutyną życia codziennego. A w końcu mogło by się coś dziać!

 • # Lady D (18-09-2012)

  Brawa dla dium za super wypowiedź!Bardzo dużo się naczytałam o końcu świata w tamtym roku i byłam przerażona tą liczba przepowiedni spełnionych,ale jak przeczytałm trochę na tematy związane z fizyka i astronomią od razu się uspokoiłam się!Szczerze pisząc to bardziej wieże nauce niż przepowiedniom!

 • # stanislaw (19-09-2012)

  2012 grudzien 21 , planeta nibiru przelatuje ,ostrzezenie ,wizja krzyza na niebie ,powodzie .

 • # Jol (6-10-2012)

  To są bzdury i schizy

 • # Jol (6-10-2012)

  I tak mamy kryzys w polsce kurwa pismo swiete tez kłamie

 • # drab (7-10-2012)

  Dużo się interesowałem O. Klimuszko i nie jednokrotnie podziwiałem jego fenomen,ale do tej przepowiedni podchodzę sceptycznie,mało wypowiedzi na tema losów Polski

 • # Indygo (15-10-2012)

  …Czasami zastanawiam się dlaczego nie chcecie przyjąć prawdy? Data 21.12.2012 o której jest tak głośno już dawno przeminęła i można to udowodnić na setki sposobów. Wszyscy pasjonaci tej daty jak wiadomo zaczerpnęli ją bezpośrednio od Lucyny Łobos..ale nie zapominajcie, że ta kobieta od zawsze powtarzała ..”12 rok ery Wodnika”..innymi słowy jest to 2028 rok naszej Ery. Mówią o tym także kody piktogramów oraz piramid, które zostały już złamane, oto link : http://www.youtube.com/watch?v=o7SoASX-Wms

  Nie liczcie na to, że 21.12.2012 coś się wydarzy…ta data jest już za nami. To się wydarzy w 2028 roku naszej ery..który mamy obecnie rok? Należy to niezwłocznie ustalić…
  Miłej lektury.