Koniec świata

Przepowiednie, proroctwa, znaki

Ojciec Klimuszko – przepowiednie dla Polski i Świata

Artykuł opublikowany w dniu 20-03-2012 o godzinie 10:51

Przepowiednie Ojca Klimuszko

Ojciec Klimuszko: zakonnik z darem jasnowidzenia


Ojciec Klimuszko

Zakonnik jasnowidz

Ojciec Andrzej Czesław Klimuszko – franciszkanin, zakonnik, jasnowidz, ziołolecznik. Urodził się 23.08.1905 roku na Białostocczyźnie. Zgodnie ze swym powołaniem wstąpił do Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych we Lwowie. W 1925 rozpoczął nowicjat i przyjął imię Czesław. Rok później złożył śluby zakonne udał się do Lwowa, aby ukończyć szkołę gimnazjalną. Studia teologiczne odbył w Krakowie. Święcenia kapłańskie przyjął 6 maja 1934r.

Gdy wybuchła wojna przeniósł się z Warszawy do klasztoru w Kaliszu. W drodze do tego miejsca dwa razy nakłonił siłą woli żandarmów do wykonania czynności, która umożliwiła mu bezpieczne przejście. Podobne wypadki miały się później powtarzać. Po wojnie, kiedy wiele osób poszukiwało zaginionych ze swych rodzin zdolności Ojca Czesława objawiły się w pełnej krasie. Wystarczała chwila skupienia aby pomóc bliskim odnaleźć ukochaną osobę.

Czas wojny

Ojciec Klimuszko przepowiedział m.in katastrofalną powódź we Włoszech zgon kardynała Hlonda, Prymasa Polski (podał nie tylko przyczynę śmierci ale i dokładną datę), śmierć biskupa Łukomskiego oraz papieża Jana Pawła I i wybór Wojtyły na jego następnika. Przewidział również jak ważnym w historii Kościoła, Polski i świata będzie on papieżem. Przewidział również upadek polskiego komunizmu w 50 lat po wojnie. Zakonnik umiał też czytać z fotografii. Na podstawie zdjęcia mógł rozpoznać los, zdrowie, charakter, a nawet predyspozycje psychiczne danego człowieka.

Przepowiednie

W 1975r. jedno z czasopism poprosiło jasnowidza aby wyjaśnił śmierć parytzanta majora Hubala. Gdy ten spojrzał na jego fotografię, zobaczył walkę i śmierć majora.

Miał też wizje dotyczące losów świata i Polski, wojny nuklearnej i wojen na tle religijnym. Przestawiał je w następujący sposób:

“Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi ? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne(…). Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój(…). Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki… Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop ! Zadławi się w Giblartarze ! Wychlupnie do środka Hiszpanii ! Wleje się na Saharę, zatopi włoski but, aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą (…). Nasz naród powinien z tego wyjść nienajgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża (…)”

Ojciec Klimuszko zmarł 25 sierpnia 1980 roku.
Komentarze (56) Dodaj swój »

Trackback | RSS 2.0
 • # tomcio (21-10-2012)

  nie jest powiedziane kto i gdzie jak masz ocaleć to ocalejesz
  wszystko jest zapisane tak ma byc

 • # ju (21-11-2012)

  oooo potop w wenecji

 • # Krzycho (21-12-2012)

  Gdyby Klimuszko przewidział cokolwiek,to wiedziałby,że papież Jan Paweł I został zamordowany…A,że gówno wiedział,to tego nie powiedział…Oni(pseudojasnowidze-oszuści) przewidują wszystko po fakcie…

 • # Krzycho (21-12-2012)

  Klimuszko zobaczył śmierć majora Dobrzańskiego na filmie “Hubal” z 1973 roku…Tak właśnie zakończył życie,ten dzielny człowiek.Film robiono,na podstawie relacji żyjących jeszcze wtedy świadków…Gdyby Klimuszko był jasnowidzem,to wiedziałby,gdzie Niemcy potajemnie pochowali majora a że nim nie był wiec niczego nie przewidział…

 • # jolkus@wp.pl (18-02-2013)

  Nie krytykowala bym tak O.Klimuszke jak moi poprzednicy.Popatrz co dzieje sie na swiecie.Ludzie spokojnie nie moga przejsc po ulicy nawet w Polsce.Zacznijmy poprawe od siebie.

 • # optymista (20-05-2013)

  usuńcie tę stronę, bo burzycie naród, i będzie to samo co w stanach (”Przetrwać Apokalipsę” Discovery Channel)

 • # Anonim (21-10-2013)

  a co wy nato pracowalam fabryce moj warsztat stal pod scianom na ktorej wisial krzyz P Jezusa dbalam o niego zeby byl czysty kiedy nic nie zapowiadalo ze zaklad upada bylo to ukryte przed nami wpewnym momencie spojrzalam na krzyz i pytam P Jezu co bedzie zakladem znami i co krzyz sie poruszal prawa reka sie oderwala od ramienia a glowa z jedna reka przebita nachylila sie widzac to zaras pokazalam kolezance a ona nato patrz prawa reka Ktora P Jezus blogoslwi zostala oderwana i co widzenie bylo w piatek a w poniedzialek dostalismy wypowiedzenia wtej chwilizaklad nie istnieje zrownali go ziemja

 • # marek (28-12-2013)

  praca z Niebiosami–otworzylem swoj zaklad naprawczy o 9-rano, ladne slonice-maj,o10godz. przechodzac przez ulice ladna kobieta, idzie do mojego zakladu wchodzi kladzie na szklannej ladzie zloty krzyzyk z lanicuszkiem -i mowi to jest dla ciebie, ja mowie ja nie kupuje zlota (jest 1976 r.) ona -wez to jest podarunek od Boga dla ciebie idzie do drzwi otwiera odwraca sie I mowi nie zapomnij nas, nie zapomnij nas, z powrotem przechodzi przez ulice wchodzi do bramy,przed brama stoi zolnierz ruski to jest teren wojskowy , medalik na ladzie, ide do zolnierza pytam o ta kobiete (znam ruski jez.) on mowi poszla ja jej nie widzialem, te budynki to stara szkola rycerska polska,-tego samego roku wyjechalem z polski 13-czerwca, legalnie,pozniej ojciec mowil 2-tygodnie wojsko robilo dochodzenie jak ja dostalem passport mialem 19-lat przed wojskiem bylem, to bylo pierwsze spotkanie z Matkom Boskom, pozniej bylo nastepne tez w Polsce I tez ona do mnie mowila ale tylko domnie nic o polsce, ja znam swoje przeznaczenie ktorego nikt nie jest w stanie zmienic ,I wiem co nadchodzi ojciec klimuszko wam prawde przepowiedzial w 100%,ja ide droga swojego przeznaczenia niedlugo bede I dla was widoczny.

 • # Kasia (30-12-2013)

  To nie jest przepowiednia końca świata tylko wielkiej wojny ale najwyraźniej nie potraficie czytać.

 • # Anonim (1-01-2014)

  To fajna strona i zachecalbym do obiektywnych i prawdziwych wpisow na niej,bo glupot i nieprawdy dowiadujemy sie dosc w tvp i roznych mediach.Czy sie komos podoba czy nie O.Klimuszko byl jednym z lepszych jasnowidzow.Poczytajcie sobie niewiarki jego ksiazki:Moje widzenie swiata czy inne.Zal mi tylko tych ktorzy go teraz opluwaja.To bardzo przykre i zalosne.Ten czlowiek byl prawdziwym Jasnowidzem,i wspanialym czlowiekiem.Podobnie jak przedwojenny jasniwic Stefan Osowiecki..Szkoda ze wiekszosc mlodych ludzi(choc i nie wszyscy strasi) wierza.Czas zweryfikuje te przepowiednie i wtedy okaze sie jak to bedzie.Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku….Takze niewiarkow.Jaroslaw.

 • # Zuza (2-01-2014)

  Ojciec Klimuszko przede wszystkim szukał osób zaginionych. Był znany z tego, że patrząc na zdjęcie danej osoby potrafił dokładnie określić czy żyje czy też nie i gdzie się znajduje. Tysiące osób słało do niego listy ze zdjęciami swoich zaginionych krewnych i nie zawiodły się na co są dowody. Nawet policja korzystała z jego daru, kiedy nie miała już metod. To nie jest ściema. Na pewno da się to logicznie wytłumaczyć. On sam jako ksiądz nie twierdził, że to dar od Boga tylko coś absolutnie wytłumaczalnego przez naukę.

 • # ;) (2-01-2014)

  Bóg jest Panem życia i śmierci. Jeśli ktoś nie chce nie musi wierzyć w te przepowiednie, najwarzniejsze, żeby zawsze był gotowy na spotkanie z Panem. Ziemskie życie trwa krótko, a to drugie wieczność, nie zapominajmy, że szatan robi wszystko, żebyśmy nie dostali się do nieba. Nie bójmy się zaufać Bogu i żyć według jego prawa ;)

 • # Abaddon (20-01-2014)

  ..A PoZOstAWIiaCIè..mI WYbor , ???!

 • # CZAPUCH (7-02-2014)

  IDIOCI… Klimuszko przepowiadał bo miał taki dar. przepowiedzial,że jan pawełI umrze
  i co? umarł.
  przepowiedział że kardynał wojtyła zostanie nowym papieżem. i co? został.
  Przepowiedział również gdzie został zamordowany włoski premier. dokładnie opisał
  miejsce i nawet powiedział że w ciele jest 11 ran ciętych. i co? wszystkie dane się
  sprawdzały.

 • # noe (1-03-2014)

  Niedowiarki czcze umysły…. Fajna strona.

 • # Anonim (22-06-2014)

  Alfa i Omega
  J 6,29 «Na tym polega dzieło [zamierzone przez] Boga, abyście uwierzyli w Tego, którego On posłał». Mk 9,7 «To jest mój Syn umiłowany, Jego słuchajcie!». Mt 21,43 Królestwo Boże będzie wam zabrane, a dane narodowi, który wyda jego owoce. Mt 23,39 Nie ujrzycie Mnie odtąd, aż powiecie: Błogosławiony, który przychodzi w imię Pańskie» J12,44 «Ten, kto we Mnie wierzy, wierzy nie we Mnie, lecz w Tego, który Mnie posłał. 45 A kto Mnie widzi, widzi Tego, który Mnie posłał. Łk 10,19 Oto dałem wam władzę stąpania po wężach i skorpionach, i po całej potędze przeciwnika, a nic wam nie zaszkodzi. Mt 11,29 Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie. Mk 4,11«Wam dana jest tajemnica królestwa Bożego, dla tych zaś, którzy są poza wami, wszystko dzieje się w przypowieściach,
  12 aby patrzyli oczami, a nie widzieli, słuchali uszami, a nie rozumieli,
  żeby się nie nawrócili i nie była im wydana [tajemnica]». Klucze Królestwa Bożego były ukryte przez Boga i mamonę. Tajemnicą która nie była tajemnicą dla tyh co prawdy i Boga szukali i szukać będą. Mt 7,7 Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. 8 Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Mt 13,19 Do każdego, kto słucha słowa o królestwie, a nie rozumie go, przychodzi Zły i porywa to, co zasiane jest w jego sercu. Mt 5,18 Zaprawdę. bowiem powiadam wam: Dopóki niebo i ziemia nie przeminą, ani jedna jota, ani jedna kreska nie zmieni się w Prawie, aż się wszystko spełni. Mt 10,24 Uczeń nie przewyższa nauczyciela ani sługa swego pana. 25Wystarczy, jeśli uczeń będzie jak jego nauczyciel, a sługa jak pan jego. Tak więc Prawo Boga Ojca jest skończone, wypełnione i nie zachwiane. Nikt nie może nic dodać ani ująć, a sakrament jest jeden ten. J 14,21 Kto ma przykazania moje i zachowuje je, ten Mnie miłuje. Łk 18,17 Zaprawdę, powiadam wam: Kto nie przyjmie królestwa Bożego jak dziecko, ten nie wejdzie do niego. Klucze Królestwa Bożego to, Święte Słowa Prawdy, które wypowiedział Nauczyciel Jezus Chrystus Król Wszechmocny. Człowiekowi ciężko zrozumieć i przyjąć Prawdę Dobrej Nowiny bo mamonie służyć też che. Zły na ziemie królestwa swe ma i bogactwem,pychą,chciwością,kłamstwem,nieprawością i wszelkim złem które jest jego własnością ludzi zwodzi. Problemu z tym nie ma, bo łatwo jest ociemniałego i głuchoniemego na zgubę prowadzić. Mk 8,18 Macie oczy, a nie widzicie; macie uszy, a nie słyszycie, macie rozum a nie myślicie ? J 18,37 «Tak, jestem królem. Ja się na to narodziłem i na to przyszedłem na świat, aby dać świadectwo prawdzie. Bóg Ojciec nie przyszedł z Synem na świat po to żeby wywyższono ciało Syna Człowieczego. Przyszedł po to żeby przekazać Święte Słowa Prawdy Dobrej Nowiny. W których zbawienie i życie szczęśliwe wieczne jest. Aby poznali po Jego Świętych Słowach Ojca i swojego Króla Wszechmocnego Jedynego Boga. J 8,12 «Ja jestem światłością świata. Kto idzie za Mną, nie będzie chodził w ciemności, lecz będzie miał światło życia». J 14,6 Odpowiedział mu Jezus: «Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie. J 6,47 Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto wierzy, ma życie wieczne. 48 Jam jest chleb życia. Mt 4,4 «Napisane jest: Nie samym chlebem żyje człowiek, lecz każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych» J 1,14
  A Słowo stało się ciałem i zamieszkało wśród nas. A ciało jest słowem a słowo jest Bogiem i jest pośród nas. Nie ciało Syna Człowieczego daje życie. Lecz Święte Słowa Prawdy Boga Ojca Jezusa Chrystusa Króla Wszechmocnego dają życie. Tak, została ujawniona prawda i zdeptane kłamstwo złego. J 6,63 Duch daje życie; ciało na nic się nie przyda. Słowa, które Ja wam powiedziałem, są duchem i są życiem. Każde Słowo Święte Króla i Wszechmocy Jego to drogocenna perła i skarb niezbadany. Jak na skarb przystało pozostał ukryty w światłości, żywności w chlebie i ciele. J 10,30 Ja i Ojciec jedno jesteśmy». Kiedy Prawdomówny Król mówi o jedności to kłamca na trzy osoby Go rozrywa. Dlatego żeby prawdy nie poznali a miłość do Króla Wszechmocnego rozproszyć i zniszczyć. Nie można miłować Syna a Ojca na bok odstawić. Nie można Ducha Świętego Boga z niczym odprawić. J 4,24 Bóg jest Duchem Świętym Wszechmocnym Jedynym. Ojciec i Syn jedno mają i imię i jednego Ducha Świętego Boga. J 16,7 Jednakże mówię wam prawdę: Pożyteczne jest dla was moje odejście. Bo jeżeli nie odejdę, Pocieszyciel nie przyjdzie do was. A jeżeli odejdę, poślę Go do was. 8 On zaś, gdy przyjdzie, przekona świat o grzechu, o sprawiedliwości i o sądzie. 9 O grzechu – bo nie wierzą we Mnie; 10 o sprawiedliwości zaś – bo idę do Ojca i już Mnie nie ujrzycie; 11 wreszcie o sądzie – bo władca tego świata został osądzony. 12 Jeszcze wiele mam wam do powiedzenia, ale teraz [jeszcze] znieść nie możecie. 13 Gdy zaś przyjdzie On, Duch Prawdy, doprowadzi was do całej prawdy. Bo nie będzie mówił od siebie, ale powie wszystko, cokolwiek usłyszy, i oznajmi wam rzeczy przyszłe. 14 On Mnie otoczy chwałą, ponieważ z mojego weźmie i wam objawi. 15 Wszystko, co ma Ojciec, jest moje. Dlatego powiedziałem, że z mojego weźmie i wam objawi. J 14,15 Jeżeli Mnie miłujecie, będziecie zachowywać moje przykazania. 16 Ja zaś będę prosił Ojca, a innego Pocieszyciela da wam, aby z wami był na zawsze – 17 Ducha Prawdy, którego świat przyjąć nie może, ponieważ Go nie widzi ani nie zna. Ale wy Go znacie, ponieważ u was przebywa i w was będzie. 18 Nie zostawię was sierotami: Przyjdę do was. 19 Jeszcze chwila, a świat nie będzie już Mnie oglądał. Ale wy Mnie widzicie, ponieważ Ja żyję i wy żyć będziecie. 20 W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was. 21
  Kto ma przykazania moje i zachowuje je, ten Mnie miłuje. Kto zaś Mnie miłuje, ten będzie umiłowany przez Ojca mego, a również Ja będę go miłował i objawię mu siebie». 22 Rzekł do Niego Juda, ale nie Iskariota: «Panie, cóż się stało, że nam się masz objawić, a nie światu?» 23W odpowiedzi rzekł do niego Jezus: «Jeśli Mnie kto miłuje, będzie zachowywał moją naukę, a Ojciec mój umiłuje go, i przyjdziemy do niego, i będziemy u niego przebywać. To jest prawdziwe przyjęcie Pana Jezusa, Boga Ojca Króla Wszechmocnego. Tak, została ujawniona prawda i zdeptane kłamstwo złego. Trochę honoru ciało Króla zjeść byście chcieli a o Jego Słowie Świętym niewiele wiedzieli. J 14,21 Kto ma przykazania moje i zachowuje je, ten Mnie miłuje. Znakiem Syna Człowieczego jest gwiazda. Zwiastowała narodzenie Króla Człowieczego. Będzie zwiastowała powrót Boga Ojca Jezusa Chrystusa Króla Wszechmocnego. Przygotowanie drogi Królowi powierzono dwom sługa. Pierwszy to Jan Chrzciciel wywyższony ponad wszystkich narodzonych z niewiast. Drugi to ów sługa którego Król zapowiedział w przepowiedni. Łk 12,42 Pan odpowiedział: «Któż jest owym rządcą wiernym i roztropnym, którego pan ustanowi nad swoją służbą, żeby na czas rozdawał jej żywność? Niewiele wypowiedzianych słów a wymowa jest obszerna o Królu i słudze Jego. Król przepowiedział na początku to co wydarzy się na końcu. Mt 13,35 Otworzę usta w przypowieściach, wypowiem rzeczy ukryte od założenia świata. Jakim człowiekiem będzie ów sługa? Z pewnością wierny będzie Jezusowi Chrystusowi Królowi Bogu Wszechmocnemu. Z pewnością od Nauczyciela i Pana uczył się będzie i w szatach powłóczystych chodził nie będzie. Żadnej chwały z pewnością dla siebie nie przyjmie. Bo wszelka Chwała Królowi Dobremu Pasterzowi się tylko należy. J 15,5 Kto trwa we Mnie, a Ja w nim, ten przynosi owoc obfity, ponieważ beze Mnie nic nie możecie uczynić. Pewne jest że rozda żywność we właściwej porze, a kiedy przyjdzie przywitam go jak brata. Pewne jest że za życia ów sługi Król Wszechmocny przyjdzie. Gwiazda zatoczyła koło i znów się od nowa zaczęło. Tym razem na świeczniku Prawdy Słowa Świętego będzie ów sługa Króla Wszechmocnego. Człowiekowi z łaski Boga wiele dano, lecz wolnej woli mu nie zabrano. A od tej woli wiele zależeć będzie od wyboru danej drogi, dobrej lub złej. Mk 16,16 Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony. Słudzy złego od tyłu Słowa Święte czytają i tak wypełniają, żeby nieprawość się stała. Dlatego człowiekowi wolna wole zabrać chcieli i niemowlęta chrzcić zaczęli. A że u Boga Słowo Święte, to co nieprawością jest nie przyjęte. Jan Chrzciciel chrzcił tam gdzie było dużo wody. Bo cóż to za mycie kropelkami z wody. W pierw trzeba uwierzyć a później się ochrzcić. Chrzest z wody jest ważny, ale nad wodą Król Wszechmocny stoi. Ochrzci Duchem Świętym swoim kogo tylko zechce nawet za garnuszek wody.
  Mt 10,42 Kto poda kubek świeżej wody do picia jednemu z tych najmniejszych, dlatego że jest uczniem, zaprawdę powiadam wam, nie utraci swojej nagrody». Szybko można zasłużyć na Królestwo Boże i szybko też utracić. Mt 10,33 Lecz kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie. „Najczcigodniejszy Ojcze Święty” Czy ktoś kiedykolwiek słyszała żeby tak wywyższono Boga ??? Tytuł ten przyjoł człowiek żeby się wywyższyć ponad Boga. Mt 23,9 Nikogo też na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem; jeden bowiem jest Ojciec wasz, Ten w niebie. Łk 6,37 Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni; nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni; odpuszczajcie, a będzie wam odpuszczone. 38 Dawajcie, a będzie wam dane. Wielu osądzili i na śmierć skazali. Torturami z piekła rodem bliźnim miłość wyznawali. Wielu osądzili i za bogów ich uznali. Wielu osądzili a przy tym ich potępili bo ekskomunikę nałożyli. Nieprawości się dopuszczają bo bliźnich złe czyny odsądzają i za rozgrzeszonych ich uznają. Przez co w błąd ich wprowadzają, bo grzechy ich zatrzymane pozostają. Dać to nic nie dają, oni tylko biorą,bo monopol na nieprawość mają. Mt 19,21 Jezus mu odpowiedział: «Jeśli chcesz być doskonały, idź, sprzedaj, co posiadasz, i rozdaj ubogim, a będziesz miał skarb w niebie. Potem przyjdź i chodź za Mną!» Ludzie z głodu umierają a Watykan w przepychu utonie. Mt 5,27 Słyszeliście, że powiedziano: Nie cudzołóż! 28 A Ja wam powiadam: Każdy, kto pożądliwie patrzy na kobietę, już się w swoim sercu dopuścił z nią cudzołóstwa. Król zaostrzył przykazanie a nieprzyjaciel celibat wprowadził. Celibat naraża nie tylko na cudzołóstwo czynne ale przede wszystkim duchowe. Jeśli jak mówią powołanie mają i tak się poświęcili Bogu to nie celibat lecz kastracja jest niezbędna. Aby zachować tak zaostrzone przykazanie, trzeba uspokoić gościa. Mt 5,29 Jeśli więc prawe twoje oko jest ci powodem do grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało być wrzucone do piekła. 30 I jeśli prawa twoja ręka jest ci powodem do grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało iść do piekła. J 14,24 Kto Mnie nie miłuje, ten nie zachowuje słów moich. A nauka, którą słyszycie, nie jest moja, ale Tego, który Mnie posłał, Ojca. J 14,20 W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was. Świątynią i Kościołem Króla Wszechmocnego nie jest żaden budynek ani to co się w nim znajduje, lecz każdy człowiek który służy Królowi jest Świątynią Jego. Tak, została ujawniona prawda i zdeptane kłamstwo złego. Mt 18,20 Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich». Łk 17,21 Oto bowiem królestwo Boże pośród was jest» Mt 28,20 Uczcie je zachowywać wszystko, co wam przykazałem. A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata» Mt 5,44 Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; 45 tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie. Jak myślicie czy uczeń Boga Ojca Jezusa Chrystusa Króla Wszechmocnego, który miłości nieprzyjaciół uczy został by kapelanem w wojsku ??? Tak, została ujawniona prawda i zdeptane kłamstwo złego. Mt 12,33 Albo uznajcie, że drzewo jest dobre, wtedy i jego owoc jest dobry, albo uznajcie, że drzewo jest złe, wtedy i owoc jego jest zły; bo z owocu poznaje się drzewo. Prawdy szukać nie chcieli, bo czasu nie mają. Od poznania prawdy wszystko się zaczyna. J 14,7 Gdybyście Mnie poznali, znalibyście i mojego Ojca. Ale teraz już Go znacie i zobaczyliście».
  Mt 12,34 Przecież z obfitości serca usta mówią. 35 Dobry człowiek z dobrego skarbca wydobywa dobre rzeczy, zły człowiek ze złego skarbca wydobywa złe rzeczy. Łk 1,38 Na to rzekła Maryja: «Oto Ja służebnica Pańska, niech Mi się stanie według twego słowa!» Łk 1,46 Wtedy Maryja rzekła: «Wielbi dusza moja Pana, 47 i raduje się duch mój w Bogu, moim Zbawcy. 48Bo wejrzał na uniżenie Służebnicy swojej. Oto bowiem błogosławić mnie będą odtąd wszystkie pokolenia. Cóż to za piękne słowa i wiara w Jedynego Zbawcę Boga, ten owoc jest od Boga. Cóż to za kobieta któremu sprzeciwia się Królowi Wszechmocnemu, zamiast miłością to orężem Częstochowy broniła ? ? ? Mt 5,44 A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; 45tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie. Cóż to za kobieta która sprzeciwia się Królowi Wszechmocnemu i wielkiej nieprawości się dopuściła i obok Króla Jedynego a nawet nad Króla się wywyższyła i Koronę Chwały Mu skradła ? ? ? Pierwsze przykazanie nieprawością wypełniła. Do pokłonu i czci swojego wizerunku uporczywie namawia żeby wypełniano jej wolę. Wj 20,1 Wtedy mówił Bóg wszystkie te słowa: 2 «Ja jestem Pan, twój Bóg, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli.
  3 Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie! 4 Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 5 Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosny. Cóż to za kobieta która sprzeciwia się Królowi Wszechmocnemu Jego Słowu Świętemu i do gadatliwości w modlitwie uporczywie namawia ? ? ? Mt 6,7 Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomęstwo będą wysłuchani. 8 Nie bądźcie podobni do nich! Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, wpierw zanim Go poprosicie. Różaniec jest nad podziw modlitwą gadatliwą, dzieło tej kobiety. Dziesięciokrotnie więcej swoją regułę w modlitwie nakazała odmawiać. Aby pokazać Królowi Wszechmocnemu czyja słudzy wypełniają wolę ? Cóż to za kobieta która chce być współodkupicielką i kłamstwem zbawić świat ? ? ? Ten owoc jest od złego. Łk 11,23 Kto nie jest ze Mną, jest przeciwko Mnie; a kto nie zbiera ze Mną, rozprasza. Tak, została ujawniona prawda i zdeptane kłamstwo złego. Król Wszechmocny Pan i Nauczyciel Prawdą przyszedł zbawić świat. J 14,6 «Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie.
  Mt 3,10 Już siekiera do korzenia drzew jest przyłożona. Każde więc drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. Boga Ojca Jezusa Chrystusa Króla Wszechmocnego można poznać tylko po Jego Świętych Słowach. Jeśli ktoś nie zna Jego Świętego Słowa nie zna też i Boga. Jeśli by Go znali to by ofiar nie składali. Tylko Jego Święte Słowa by wypełniali. Mt 9,13 Idźcie i starajcie się zrozumieć, co znaczy: Chcę raczej miłosierdzia niż ofiary. Zrozumieć nie chcieli bo czasu nie mieli. Dlatego zamiast wierności i miłości Królowi Jezusowi Chrystusowi niechcianą fałszywą ofiarę składają. Nie msze i fałszywe ofiary złego do życia wiecznego prowadzą. Tylko Święte Słowa Boga Ojca Jezusa Chrystusa Wszechmocnego mają życie. Bo są Światłością Prawdy i żywnością dla życia wiecznego w Bogu . Tak, została ujawniona prawda i zdeptane kłamstwo złego. Kościół rzymskokatolicki to szeroka brama i przestronna droga która prowadzi do zguby. Jeśli ktoś zechce złożyć ofiarę Bogu niech ofiaruje siebie samego i wypełnia tylko Jego wolę.
  J 8,51 Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Jeśli kto zachowa moją naukę, nie zazna śmierci na wieki». Łk 6,27 Lecz powiadam wam, którzy słuchacie: Miłujcie waszych nieprzyjaciół; dobrze czyńcie tym, którzy was nienawidzą; 28 błogosławcie tym, którzy was przeklinają, i módlcie się za tych, którzy was oczerniają. 29 Jeśli cię kto uderzy w [jeden] policzek, nadstaw mu i drugi! Jeśli bierze ci płaszcz, nie broń mu i szaty! 30 Daj każdemu, kto cię prosi, a nie dopominaj się zwrotu od tego, który bierze twoje. 31 Jak chcecie, żeby ludzie wam czynili, podobnie wy im czyńcie! 32 Jeśli bowiem miłujecie tych tylko, którzy was miłują, jakaż za to dla was wdzięczność? Przecież i grzesznicy miłość okazują tym, którzy ich miłują. 33 I jeśli dobrze czynicie tym tylko, którzy wam dobrze czynią, jaka za to dla was wdzięczność? I grzesznicy to samo czynią. 34 Jeśli pożyczek udzielacie tym, od których spodziewacie się zwrotu, jakaż za to dla was wdzięczność? I grzesznicy grzesznikom pożyczają, żeby tyleż samo otrzymać. 35 Wy natomiast miłujcie waszych nieprzyjaciół, czyńcie dobrze i pożyczajcie, niczego się za to nie spodziewając. A wasza nagroda będzie wielka, i będziecie synami Najwyższego; ponieważ On jest dobry dla niewdzięcznych i złych. 36Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny. Mt 11,9 Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. 30 Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie». Mt 5,48 Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski. Mt 9,38 Proście Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo».
  Mt 6,19 Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi, gdzie mól i rdza niszczą i gdzie złodzieje włamują się, i kradną. 20 Gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie włamują się, i nie kradną. 21 Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje. Święte Słowa Prawdy z Biblii Tysiąclecia. Kto Boga nie zna daleko Go szuka, a Dobry Pasterz Król Wszechmocny jest pośród nas i służy nam. Nie ma dla Niego nic niemożliwego. Głosu Dobrego Pasterza nie znają dlatego złego wole wypełniają. Jeden człowiek wyrzeźbi lub namaluje obraz a drugi naiwny oddaje mu pokłon, obrażając Boga. Kto oddaje pokłon dziełom rąk ludzkich, daje doskonałe świadectwo o sobie, że Boga nie zna. Nauczyciel uczył nas krótkiej modlitwy. Ale śpiewać Chwałę Bogu Ojcu Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechmocnemu można do oporu, nieużyteczny Piotr.

 • # filozof (11-07-2014)

  Jasnowidz nie może zmieniać przyszłości… On może i wiedział o wiele więcej ale gdyby to komuś wyjawił… ten ktoś mógłby w to ingerować :/

 • # kozik (16-03-2015)

  @Indygo (15-10-2012)
  Ten rok 2028 miałby sens – w “Moje widzenie świata”(1978) ojciec Czesław Klimuszko pisał:
  “Jeśli chodzi o nasz naród, to mogę nadmienić, że gdybym miał żyć jeszcze pięćdziesiąt lat i miał do wyboru stały pobyt w dowolnym kraju na świecie, wybrałbym bez wahania Polskę, pomimo jej nieszczęśliwego położenia geograficznego. Nad Polską bowiem nie widzę ciężkich chmur, lecz promienne blaski przyszłości”.

 • # aisa (10-04-2015)

  pan Anonim się napisał…, niby wszystko się zgadza, niby….Ale Matki Boga ty człowieku nie doceniasz, tak naprawdę to nic nie kumasz. Matka Boża jest pośredniczką i orędowniczką za nami. Prosi swojego Syna za nami i kocha nas bo jesteśmy jej dziećmi – a ty tak podle o Niej, o swojej Matce. Maryja powiedziała: nawracajcie się, módlcie się i czytajcie Ewangelię

 • # kiki (10-04-2015)

  To szatan nienawidzi Matki Bożej i straszni się jej boi – odmawiajcie więc Róźaniec

 • # bambina (4-07-2015)

  Czy nie wydaje Wam sie, ze wlasnie jestesmy swiadkami poczatku przepowiedni? Spojrzcie na te rzesze muzulmanskich “azylatow”, ktorzy przybywaja codziennie w przeladowanych lodziach do brzegow Wloch. Islam szerzy sie w Europie, jak zaraza, ktora jest. Jestesmy tylko biernymi swiadkami upadku naszej kultury i religlii, tak ekspansywna i agresywna religia jak islam, nie ma prawa bytu w takiej formie u nas w Europie! Wie to kazdy, zaden jednak nie powie tego na glos. Moze ja tego nie dozyje, ale moje corki, a juz na pewno wnuczki, beda musialy chodzic zabandazowane od stop do glow po ulicy i sluzyc swoim islamskim panom. Cala nasza kultura i dziedzictwo zostana pochloniete orzez te cholote.

 • # ZAZDROSNY (20-07-2015)

  To PRAWDA co napisał o. Klimuszko. Ja wiem jak to się odbędzie. Teraz mamy napływ muzułmanów na Europę, ale teraz oni nie będą jeszcze grożni. Dopiero po oczyszczeniu kuli ziemskiej wodą, pójdą z orężem po żywność do polskich arsenałów (ponieważ tylko Polacy zdążą się wcześniej zabezpieczyć i pobudują magazyny żywności). Tylko polska armia utopi tureckiego konia w rzece Wisła ( tak jak napisała Królowa Saba) Rosja i inne narody padną jak muchy pod potęgą Turcji. Oczyszczenie ziemi wodą nastąpi nie bezpośrednio z działań człowieka lecz pomyłki systemu komputerowego. Rosjanie zostaną zaalarmowani przez system, że lecą w ich kierunku głowice nuklearne, nie pomogą tłumaczenia USA, że nic takiego nie wystrzelili, po kilk u do 13 minut wystrzelą swoje rakiety z głowicami nuklearnymi. Po kilku minutach okaże się że alarm był faktycznie fałszywy. Powiadomią o wysłaniu rakiet USA, ci zestrzelą je nad Atlantykiem. Wyobrażacie sobie taką falę, która będzie miała na początku wysokość dwa tysiące metrów, gdy głowice wybuchną na dnie oceanu. Ocaleją tylko ci co w górach zdążą się schronić. Miliony nie uwierzy komunikatom, ale jak uwierzą będzie już za pużno na ucieczkę, drogi będą zablokowane uciekającymi w panice. Ukraina podzieli się na 2 państwa. Będzie przebiegunowanie ziemi, biegun ma być w Kanadzie, Japonia zniknie jak Atlantyda, Grecja i część Italii też, w Polsce będą rosły pomarańcze i banany, będzie brak wody ponieważ wody gruntowe się bardzo obniżą. Nie znam dokładnie kolejności zdarzeń. Wiem na 100 %, żeby zaczęło się wypełniać kolejne musi się wypełnić wcześniejsze. Pisałem o tym już 15 lat wcześniej, mówiłem też innym- to patrzono na mnie jak na niedorozwiniętego, albo nawiedzonego- z drwiną na ustach. Dla mocy wszechświata pojęcie czasu nie istnieje, albo jest on tak daleko od nich odsunięty. NIE CHCĄ O TYM ROZMAWIAĆ. Musimy cierpliwie czekać .POLSKA najmniej ucierpi jako gatunek ludzki. Natomiast z Anglii zostanie kamień na kamieniu i około 2-3 % ludzi. POZDRAWIAM; ZAZDROSNY

 • # Piotr (13-08-2015)

  To co przepowiedzial ojciec Klimuszko jest wizja ktora sie sprawdzi.Druga polowa wrzesnia 2015 roku to poczatek tego wszystkiego

 • # mendrol (4-09-2015)

  do Krzycha : mam dla ciebie złą wiadomość : głupota jest nieuleczalna, zwłaszcza ta podparta arogancją i wiarą w mędrca szkiełko i oko.

 • # Polak (6-09-2015)

  I co myslicie o tych slowach teraz?