Koniec świata

Przepowiednie, proroctwa, znaki

Trzecia Tajemnica Fatimska

Artykuł opublikowany w dniu 21-03-2012 o godzinie 15:53
Matka Boska Fatimska objawiła swoje przepowiednie

Matka Boska Fatimska objawiła swoje przepowiednie

Tajemnice Fatimskie

Urodzona w marcu 1907 roku siostra Łucja od Serca Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi miała wizje, w których ukazywała jej się Maryja przekazująca różne, bardzo ważne informacje. Wśród nich, między innymi, ta dotycząca postrzelenia Jana Pawła II przez Ali Agcę.

Objawienia

Wśród objawień, których doświadczyła Łucja, było również to, które dotyczy końca świata w 2012 roku. Przez wiele lat była to pilnie strzeżona tajemnica. W latach czterdziestych została spisana na żądanie jednego z biskupów, a odczytana dopiero po ok 15 latach przez papieża Jana XXIII i kardynała Ottavianiego, a następnie ukryta w Watykanie. Podobnie uczynił Pius XII, który nie chcąc niepokoić ludzi, zapieczętował ów dokument. Treść tej tajemnicy została ujawniona dopiero przez Jana Pawła II 26 czerwca 2000 roku.

Trzecia Tajemnica Fatimska

W trzeciej Tajemnicy Fatimskiej mowa jest o śmiertelnej broni, którą stworzą ludzie i o zniszczeniu, które nastąpi po jej użyciu. Zacznie się wojna na tle religijnym, a Bóg korzystając ze swej nieskończonej mocy, ześle na Ziemię zimno i ogień, wiatr i dym, trzęsienia ziemi i powodzie, grad. Oceany wyparują. Kara, która spotka wszystkich ludzi związana jest również z odrzuceniem powołania do służby Bogu. Łucja mówiła o szatanie, który odciąga ludzi od Boga sprawiając iż dusze ich robią się zatwardziałe, serca oziębłe, a życie zewnętrzne jałowe. Mówi o naukowcach, którzy stworzą broń zdolną do zniszczenia połowy ludzkości w jednej chwili. Zagrożenie dotknie również Kościół, który wystawiony będzie na wielką próbę. Kardynałowie będą występować przeciwko sobie. Zginie wszystko co małe i wszystko co wielkie, a kara będzie surowsza niż starotestamentowy potop. Zginą miliony ludzi, a po nich kolejne. Ci, którzy przeżyją, będą zazdrościć tym co już umarli.

Ratunek w roku 2012

Według siostry, jedynym ratunkiem jest nawrócenie i modlitwa. Chodzi tu jednak o całą ludzkość, a nie o pojedyncze osoby. Jeśli nie nawrócą się królowie, władcy, kapłani i świeccy, to kara nikogo nie ominie, ani dzieci, ani dorosłych, ani wierzących, ani ateistów.
Komentarze (67) Dodaj swój »

Trackback | RSS 2.0
 • # safas safas (17-12-2012)

  przeczytajcie najnowsze informacje jednak BÓG dał nam 2 sznse

 • # bongo1967 (20-12-2012)

  wierzę że Matka Boska nas ochroni jeżeli tego pragniemy poprzez modlitwę i przebaczenie , koniec świata napewno będzie , tylko jedynie PAN BÓG to wie kiedy i zależne jest od naszej wiary w Chrystusa. Na pewno większość , nawet tych mocno wierzących katolików jest lekko chociaż zalękniona tym gadaniem o końcu świata, ja też…chociaż wydaję mi się że szczerze wierzę i dobrze że jest opisany ten obrządek na czas apokalipsy

 • # cwaniak (14-01-2013)

  ludzi trzeba trzymac w niepewnosci co? mozna nimi lepiej manipulowac a najlepiej ta bzdura z koncem swiata !!!

 • # cwaniak (14-01-2013)

  ale w P. Boga wierze! i Bog nie chce na pewno nas znisczyc tylko chce zebysmy przetrwali, a poza tym kazdy z nas wie co robi i za to tez odpowie po smierci .

 • # hahahaha (21-01-2013)

  no i co teraz katolicy? Nie ma końca świata? Bóg Was ocalił? Mam 13 lat i jestem ateistką, więc pewnie napiszecie, że jestem gówniara i nie wiem nic o życiu. Moja rodzina jest katolicka, przez co jestem odrzucana i uznawana za opętaną satanistkę. Uważam, że religie są złe, powodują wojny, dodamjeszcze że jestem pacyfistką, za co też jestem potępiana. Ale bogowie są wg mnie wymyśleni, ponieważ trzeba czymś tłumaczyć rzeczy niezrozumiane. A na dodatek można dzięki nim tak łatwo manipulować ludźmi… Przepowiednia się nie spełniła i co teraz? Pozostałeprzepowiednie nie są już tak wiarygodne? Tak, mam 13 lat, a czuję, że otacza mnie stado idiotów, którzy wierzą kościołowi we wszystko.
  Myślę, że jeżeli okaże się, że bogowie istnieją, z pewnością i wielką satysfakcją wybiorę piekło. M.in dlatego: piekle napewno będzie wiele osób, które kocham. I powiedzcie, cudowni katolicy, jak będziecie żyć w niebie z myślą, że ktoś, kogo kochacie musi cierpieć? Wiecznie? Co na to Wasz bóg?

 • # Tadeusz (11-02-2013)

  Jedyna i uniwersalną religią jest religia miłości .
  Jedyną uniwersalną modlitwą jest modlitwa serca.
  Bóg jest duchowym ojcem wszystkich ludzi i wszystkich innych stwrzeń i istnieje we wszystkich formach ducha i materii.
  Egoizm ludzki i ułuda bogactwa materialnego to czynniki oddalające ludzkość od zrozumienia praw ducha jako istoty boskości.
  Prawo boskie t.j. : miłość,pokój,prawda,harmonia i piękno musi zostać wlasciwie zrozumiane nie za pomocą jakiejś kary, ale na zasadzie ojcowskiego na miarę Boga napomnienia. Bóg jest przecież miłóścią.Wszyscy składamy się na Jego formę.
  Ufajmy Mu i módlmy się w ciszy słowami własnego serca i sumienia.
  Tadeusz

 • # rAFAŁ (22-04-2013)

  NIE GŁUPIA TA HAHAHA! Nie lubi pazerności – ja też.
  A z miłością o której pisze Tadeusz, zwykle wychodzi inaczej niż by się chciało. Życie pisze inne scenariusze, niż najwymyślniejsze fantasmagorie. Ile razy Świadkowie Jehowy zapowiadali koniec świata i – nic. Kiedyś to nastąpi. Wkrótce dojdzie do Apokalipsy – czyli z greki: ODSŁONIĘCIA, a nie zagłady. Choć pewnie nie można wykluczyć jakichś kataklizmów, wojen o wodę, surowce, żywność -jednocześnie- też. I nie mieszałbym Boga do naszego planetarnego Zadupia, na krańcach Wszechświata. Pewnie Księżycowy Matrix nami miesza skutecznie, a Bóg jest daleko, daleko… R.

 • # thx (19-07-2013)

  czemu w Kościele o tym nic nie mówią,Księża nabrali w wody w usta czy co,pytam się ? co łaska 1000 za pogrzeb czy ślub? jest jakiś ksiądz co mi odpowie? czy zajmujecie się zarabianiem pieniędzy nowe auta kucharki dzieci na boku.

 • # Poważny (3-01-2014)

  Wiara Papieży była słaba,gdyż bali się tej przepowiedni ogłosić mimo ,że Matka Boża to nakazała ogłosić,oni jednak zwątpili w prawdziwość tej przepowiedni uważając jako niepewną,JP2 też nie chciał,jakby głęboko był pewien tego przekazu,to wykonałby to co Matka Boża nakazała,co, sprzeciwił się? czy nie uwierzył? nie potrafię nawet zgadywać.

 • # J.a (24-02-2014)

  BÓG NAS WSZYSTKICH KOCHA. ALE MAŁO JEST ODWAŻNYCH KTÓRZY ZDECYDOWALIBY SIĘ NA TĘ TRUDNĄ MIŁOŚĆ. JEDNAK ON NA NAS CZEKA, NA NASZĄ ODWAGĘ.
  GDYBY CZŁOWIEK WIEDZIAŁ O WIELKIEJ MIŁOŚCI JAKĄ DARZY GO BÓG OJCIEC, UMARŁBY ZE SZCZĘŚCIA.

 • # xxxl (11-06-2014)

  modlmy się, szczerze z wiara i oddaniem.Zaufajmy Bogu,on nas ocali. Niech zyje Pan Jezus Chrystus Krol Krolow i colego Swiatw. Boze oszczedz nas od zagłady proszę.

 • # Fedora (25-07-2014)

  Tak na wszelki wypadek , , modlić się trzeba za siebie nawzajem , jest to na pewno potrzebne wierzącym , a jak będziemy wytrwali to to Pan Bóg Nas wysłucha.

 • # Marlena (11-12-2014)

  M Bóg jest Miłością i życiem
  Bóg kocha wszystkich ludzi
  Nawet tych co nie wierzą , Bóg was nigdy nie opuścił
  To my ludzie go opuszczamy ,
  Bóg nasz Ojciec zawsze będzie z nami
  Trzeba wierzyc , Kto uwierzy ten zyc bedzie wiecznie
  I wierze że ty haha i inni gdzieś w głebi serca wierzycie
  Na pewno nie jesteście żli ,
  Otwórzcie swoje serca uwierzcie w Boga bo On jest zawsze przy was
  Bóg kocha wszystkich ludzi i chce byśmy siebie nawzajem miłowali
  Wojna 3 wybuchnie a potem nadejdzie kataklizm ,
  Nie lekajcie śię Bóg jest z nami ,
  Niech sie stanie tak jak Bóg chce

 • # jacek (17-02-2015)

  Bogu niech beda dzienki! Niech sie stanie jak najszybciej,bo na tym zgnilym swiecie zyc sie nie chce!.

 • # aisa (10-04-2015)

  nawracajcie się, módlcie się i czytajcie Ewangelię

 • # daro (7-02-2016)

  Jeśli chodzi tu o całą ludzkość, a nie o pojedyncze osoby,to kochający Boga i tak jest przegrany

 • # wojtek (7-08-2016)

  Gdybysmy szli według przykazan to nie byłoby mowy o dniu jutrzejszym ze ma się stać jak się stanie…ze jutro będzie tak a nie inaczej..to wszystko sa przykazania i gdyby ich się trzymać to byłoby wszystko w porządku ale oczywiście tego nie dotrzymujemy i wszystko ucieka z pod kontroli..